دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۸:۵۸May 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چهره های سیاسی»

آفتاب نیوز   ۲۵ دقیقه پیش    
شخصیت ها و مسئولان کشوری و لشکری با صدور پیام های جداگانه ای شهادت سید ابراهیم رئیسی را تسلیت گفتند.
شخصیت ها و مسئولان کشوری و لشکری با صدور پیام های جداگانه ای شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی را تسلیت گفتند.
رویداد ایران   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اسدالله علم (1 مرداد 1298 بیرجند – 25 فروردین 1357 نیویورک)، یکی از مهم ترین چهره های سیاسی دوران محمدرضا شاه، وزیر دربار از 1345 تا 1356 و نخست وزیر ایران از سال 1341 تا 1342 بود.
شیعه نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ا تأیید خبر شهادت رئیس جمهور ایران و همراهانش از سوی دولت این کشور، موج گسترده ای از پیام های تسلیت و همدردی از سوی احزاب، گروه ها و چهره های سیاسی افغانستان منتشر شده است.
اقتصاد نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: چهره های سیاسی در واکنش به شهادت سیدابراهیم رئیسی، دومین رئیس جمهور شهید ایران، پیام های تسلیتی را منتشر کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
چهره های سیاسی و مقامات فعلی و سابق افغانستان در پیام هایی جداگانه با ملت و دولت ایران تسلیت گفتند.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
از لحظه انتشار خبر رسمی شهادت ابراهیم رئیسی، وزیر امور خارجه و هیأت همراهان او، چهره های سیاسی هر کدام با انتشار پیام هایی به این خبر واکنش نشان دادند.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور ازبکستان همگام با مقامات و چهره های سیاسی جهان، در پیامی شهادت رئیس جمهور ایران را تسلیت گفت.
اقتصاد نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: چهره های سیاسی در واکنش به شهادت سیدابراهیم رئیسی، دومین رئیس جمهور شهید ایران، پیام های تسلیتی را منتشر کردند.
شماری از مسئولان و چهره های سیاسی کشور شهادت سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور را تسلیت گفتند.
کبنا نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
در پی شهادت ابراهیم رییسی رییس جمهور ایران مقامات و چهره های سیاسی پیام های تسلیت صادر کردند.
آفتاب نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
در پی شهادت ابراهیم رییسی رییس جمهور ایران، وزیر خارجه و دیگر همراهان وی، مقامات و چهره های سیاسی پیام های تسلیت صادر کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: چهره های سیاسی در واکنش به شهادت سیدابراهیم رئیسی، دومین رئیس جمهور شهید ایران، پیام های تسلیتی را منتشر کردند.
نواندیش   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پیام های تسلیت چهره های سیاسی و شاخص برای شهادت سیدابراهیم رئیسی و همراهان: خبرمرتبط : شهادت سید ابراهیم رئیسی و همراهانش تایید شد ( + عکس لاشه بالگرد) پیام سیدحسن خمینی انالله و اناالیه راجعون ...
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۱:۳۱    
ساعت 24 - در پی وقوع سانحه برای بالگرد حامل رئیس جمهوری و همراهانش در محدوده کلیبر و ورزقان استان آذربایجان شرقی، مقامات عالی رتبه نظام و چهره هایی از جریان های متفاوت سیاسی نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.
وانا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از چهره های سیاسی به سانحه بالگرد حامل رئیسی واکنش نشان دادند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت وقوع حادثه برای بالگرد حامل رییس جمهور، چهره های سیاسی از جناح های مختلف واکنش نشان دادند .
فرادید   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
یادداشت های اسدالله علم: امشب مهمانی یحیی خان به افتخار شاهنشاه در کاخ گلستان بود. دسته موزیک پاکستانی [هم] بود. طیب حسین، سفیر سابق آنها در ایران که همراه یحیی آمده و ایوب خان به علت اینکه بر علیه اعراب و به نفع ایران درمورد خلیج صحبت کرد او را عزل کرده بود، همراه یحیی خان است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
در پی وقوع سانحه برای بالگرد حامل رئیس جمهوری و همراهانش در محدوده کلیبر و ورزقان استان آذربایجان شرقی، مقامات عالی رتبه نظام و چهره هایی از جریان های متفاوت سیاسی نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۲:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
شماری از چهره های سیاسی کشور به حادثه هلی کوپتر رئیس جمهور در آذربایجان شرقی واکنش نشان دادند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۷:۱۱    
یک کارگردان لهستانی با استفاده از نرم افزار های هوش مصنوعی چهره ای جعلی از ولادیمیر پوتین را در جشنواره کن به نمایش درآورد.
عصر خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
با اینکه طرفداران قالیباف تلاش می کنند او در مجلس دوازدهم هم بر کرسی ریاست بنشیند، شواهد حاکی از آن است که اقبال به او رو به کاهش است. آنگونه که 24 آنلاین روایت کرده ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اسدالله علم (1 مرداد 1298 بیرجند – 25 فروردین 1357 نیویورک)، یکی از مهم ترین چهره های سیاسی دوران محمدرضا شاه، وزیر دربار از 1345 تا 1356 و نخست وزیر ایران از سال 1341 تا 1342 بود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب اعتدال و توسعه گفت: بخشی از عدم استقبال مردم و چهره های سیاسی در انتخابات به خاطر فضایی است که در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شکل گرفت که برخی در انتخابات حضور پیدا نکردند ...
فرادید   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
یادداشت های اسدالله علم: از پاریس پرنس مولای عبدالله برادر پادشاه مراکش در رکاب شاهنشاه به تهران آمد. دیشب مهمانی در کاخ نیاوران به مناسبت تولد شاهنشاه بود. فضانوردان آمریکایی هم که به تهران آمده اند، میهمان بودند. خیلی خوش گذشت. چه قدر مردمان متواضع و خوبی هستند. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت حضرت صالح ابن موسی الکاظم (ع) شامگاه سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403 با سخنرانی حجت الاسلام سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و جمعی از شخصیت های لشگری و کشوری در آستان امامزاده صالح (ع) برگزار شد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اسدالله علم (1 مرداد 1298 بیرجند – 25 فروردین 1357 نیویورک)، یکی از مهم ترین چهره های سیاسی دوران محمدرضا شاه، وزیر دربار از 1345 تا 1356 و نخست وزیر ایران از سال 1341 تا 1342 بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۲:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، یک ماه پیش بود که پس از پاسخ ایران به تجاوز رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در سوریه، نرخ ارز در بازار غیررسمی پس از چند هفته رشد پیاپی، به حوالی 70 هزار تومان هم رسید. در همین ایام بود که برخی چهره های سیاسی و اقتصادی، از آغاز جهش نرخ ارز سخن می گفتند. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۱:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه سیاسی: صبح روز یکشنبه، خبرگزاری قوه قضائیه، اعلام کرد که؛ در پی قطعی شدن برخی احکام پرونده های قضایی صادق زیبا کلام، این فرد جهت اجرای احکام صادره وارد زندان شد. این خبر با واکنش هایی از سوی چهره های سیاسی و رسانه ای مواجه شد. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۲    
نظرات چهره های سیاسی مطرح جهان درباره سطح دانش و بینش مقام معظم رهبری یکی از برنامه های رهبر معظم انقلاب در طول سال های بعد از انقلاب، دیدار مقامات سیاسی و اجرایی کشورهای گوناگون با ایشان بوده است که پس از پایان این دیدارها، نظرات این مقامات درباره حضرت آیت الله خامنه ای شنیدنی بوده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۷:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
هفت سر اژدها درامی سیاسی بود که به موضوع فساد اقتصادی چهره های سیاسی پرداخت و سکانس هایی اکشن با ریتمی تند را ارائه کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۱    
منوچهر متکی، محمد مخبر و سید احمد علم الهدی از چهره های سیاسی بودند که در دور دوم انتخابات شرکت کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
برخی از چهره های سیاسی کشور با حضور در شعب اخذ رأی، در انتخابات مرحله دوم انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت کردند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
هاشمی طبا می گوید: قویا معتقدم غربی ها و به خصوص اشغالگران قدس به خوبی بر این وافق هستند که بر فرض داشتن سلاح هسته ای ، مسئولان ایرانی هم به واسطه علایق دینی و هم به واسطه شرایط انسانی و البته به دلایل واضح دیگر، هرگز اقدام به شلیک آن نخواهند کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی دولت روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیأت دولت گفت : وقتی چهره های سیاسی می بینند مدیریت اقتصادی دولت سیزدهم موفق شده و توانسته نرخ رشد نقدینگی 42 درصدی را به 23 درصد کاهش دهد ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: وقتی برخی چهره های سیاسی می بییند مدیریت اقتصادی دولت موفق شده نرخ رشد نقدینگی 42 درصدی را به 23 درصد کاهش دهد، برای جلوگیری از مقایسه عملکردها فضاسازی رسانه ای می کنند.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
افشاگری ها درباره قالیباف و اطرافیانش به دو صورت انجام می شود؛ نخست توسط چهره های سیاسی و دوم توسط حساب های توییتری در فضای مجازی. هدف هم قاعدتا در کوتاه مدت، جلوگیری از ریاست قالیباف بر مجلس دوازدهم است که احتمالا طیف جبهه پایداری و تندروها بیشترین سهم را خواهند داشت.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
علی بهادری سخنگوی دولت گفت: در دوره ای مشق اقتصادی ما دست نگاه ها و چهره های سیاسی بود که با توجه به سوابق سیاسی آنها برای کشور تصمیم های اقتصادی می گرفتند و نتیجه عملکردشان روشن بود. نتیجه عملکرد آنها نرخ رشد نقدینگی 42 درصدی که در ابتدای دولت سیزدهم تحویل شد.
رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
طرح چنین گزاره هایی از سوی عبدالناصر همتی و حمایت برخی از چهره های سیاسی وابسته به دولت روحانی از این اظهارات نشان می دهد که این افراد برای هجمه وارد کردن به دولت سیزدهم، حاضر هستند شانیت خود را قربانی اغراض حملات سیاسی به دولت کنند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۱    
مجله تاریخ فرادید، ژنرال دوگل رئیس جمهور اسبق فرانسه در 24 مهر 1342 برای دیداری 4 روزه از ایران در رأس هیأتی به تهران آمد؛ ده ها خبرنگار و عکاس فرانسوی او را در این سفر همراهی می کردند. او در جریان این سفر ضمن دیدار با مقامات ایرانی در تهران از آثار تاریخی اصفهان و شیراز نیز دیدن کرد
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: به طرز عجیبی به یک باره در یکی دو سال اخیر در ادامه برخی تلاش های جسته و گریخته قبلی، مسئله حضور زنان در استادیوم های فوتبال مطرح شد و شاهد بودیم از سوی برخی رسانه های داخلی و خارجی، چهره های سیاسی و فعالان حوزه زنان، سلبریتی ها و... به آن دامن زده می شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
چهره های سیاسی و مردم افغانستان بر شناسایی و مجازات عاملان حمله تروریستی به نمازگزاران شیعه در استان هرات تاکید کردند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مهدی نصیری از سال های انتهایی دهه 80 منتقد تند تصمیمات نظام شد؛ مسیری که به شکل و شمایل دیگر توسط محسن مخملباف و بسیاری دیگر از چهره های سیاسی بریده هم پیموده شده بود.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۶:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
ساعت 24 - مهدی نصیری از سال های انتهایی دهه 80 منتقد تند تصمیمات نظام شد؛ مسیری که به شکل و شمایل دیگر توسط محسن مخملباف و بسیاری دیگر از چهره های سیاسی بریده هم پیموده شده بود. سوپر حزب اللهی دیروز که امروز رویکردهای براندازانه ارائه می کند ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان تاکید کرد: از چهره های سیاسی و یا افرادی که قبلا در حکمرانی بوده اند، خطری متوجه امنیت و حاکمیت در افغانستان نیست، این موضوع خط قرمز جمهوری اسلامی ایران است.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۱    
سرپرست سفارت ایران در افغانستان تصریح کرد که هیچ تهدیدی از سوی افغان های مهاجرت کرده به ایران برای امنیت افغانستان وجود ندارد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۱:۲۶    
رکنا سیاسی : اساتید و چهره های فعال سیاسی نسبت به اتفاقات دانشگاه های غرب بخصوص آمریکا، در ضرب و شتم دانشجویان و اساتید و بازداشت آن ها توسط پلیس سکوت کرده و حاضر به موضع گیری نشدند.