سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۸:۵۰Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداران»

وزیر کشور گفت: یکی از آسیب های اجتماعی، معتادان متجاهر می باشند که همه استانداران و هم شهرداران موظف به جمع آوری و ساماندهی آن ها هستند.
وزیر کشور گفت: اظهارات رئیس جمهور آذربایجان نه با حُسن همجواری سازگار است و نه با یک سیاست ورزی درست تطابق دارد، یک نوع بحران آفرینی است که بیشتر نگران هستیم دست های دیگری به دنبال برهم زدن روابط کشورهای همسایه باشند.
میزان   ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین حسن درویشیان در دیدار با احمد وحیدی وزیر کشور ضمن تقدیم بسته آسیب ها و چالش های حوزه وزارت کشور گفت: سازمان بازرسی کل کشور مدت ها قبل از روی کار آمدن دولت سیزدهم تصمیم گرفت گزارش هدیه به وزرا و استانداران تهیه کند که شامل آسیب ها و چالش های کلان هر حوزه باشد ...
وزیر کشور گفت: انتخاب استانداران در روال معقول و طبیعی دنبال می شود.
آوای رودکوف   ۴ ساعت پیش    
بسی استانداران و فرمانداران و بخشداران واز همه مهمتر نمایندگانی آمدند و رفتند دردی که دوا نشد هیچ رنجمان بیشتر شد وزخممان کهنه تر....
فکر شهر   ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: بر اساس دستور رئیس جمهور در سفر به استان بوشهر، طرح استان بوشهر برای ساماندهی کالای همراه ملوان در مهلت مقرر 10 روزه نهایی و به نهاد ریاست جمهوری و وزارت کشور ارسال شد. ...
آوای رشت   ۸ ساعت پیش    
در اخرین پرده از نمایش انتخاب استاندار به اینجا رسیده ایم که شش تن از نمایندگان گیلان – که البته شنیده شد اکنون به هشت نفر رسیده – در نامه ای جداگانه به وزیر کشور دولت سیزدهم، خواستار انتصاب دکتر محمد دوستار به عنوان استاندار گیلان شده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
نماینده مردم گرگان و آ ق قلا در مجلس شورای اسلامی درباره بومی بودن و یا غیربومی بودن استاندار آینده گفت: استان گلستان تجربه تلخی از بکارگیری نیروهای غیربومی در استان و بدنه استانداری دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۴:۱۴    
با طولانی شدن روند انتصاب استانداران در برخی از استان ها از جمله چهارمحال و بختیاری بازار شایعات داغ شده و هر هفته شایعه انتصاب یک نفر در فضای مجازی منتشر می شود که آسیب هایی جدی در پی دارد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۰۸    
پس از گذشت چند ماه از آغاز به کار دولت سیزدهم، فهرستی از استانداران احتمالی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود و اخباری مبنی بر مطالبه نمایندگان از دولت در انتخاب استانداران به گوش می رسد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید به اهمیت تمهیدات دولت مردمی در انتخاب استانداران گفت: معرفی گزینه های متعدد احتمال سکان داری گیلان به دست فرد غیر بومی را بالا می برد.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دولت سیزدهم بعد از انتخاب وزرا، روند انتخاب استانداران جدید را آغاز کرد تا مساله تغییر مدیران استانی نیز به سرعت پیگیری و اجرایی گردد و در این یادداشت روایت انتصاب یک استاندار را می خوانیم.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون قضائی مجلس گفت: گاهی استانداری غیربومی انتخاب می شود و با تصمیمات نادرست، استان را درگیر مشکلاتی می کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: در تعهدی که استانداران و تشکل های غیردولتی داشتند، برنامه تهیه بیش از دو میلیون و 500 تبلت طراحی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد عنوان کرد: به منظور مدیریت بهتر بازار و جلوگیری از آشفتگی آن قرار است طی مکاتبه ای با معاون اول رئیس جمهور اهمیت ایجاد هماهنگی استان های همجوار در تنظیم بازار و قیمت ها و نقش آن در آرامش بازار استان ها منعکس و در جلسه با استانداران استان های مجاور بر این مهم تاکید کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: هر استان مشکلات متفاوتی دارد. مشکلات در زمینه آب، مسائل اجتماعی و ... در استان ها وجود دارد و و رئیس جمهور هم بر اساس اولویت به آنها اعتباراتی می دهد تا اتفاقات خوبی در زمینه حل مشکلات رقم بخورد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۷    
گروه استان ها - از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون 14 نفر بر کرسی استانداری استان آذربایجان شرقی تکیه کرده اند که امروز عابدین خرّم به عنوان پانزدهیمن استاندار آذربایجان شرقی با تصویب دولت سیزدهم به عمارت استانداری راه یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۳    
جلسه هیات وزیران بعدازظهر یکشنبه به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد و در این جلسه آقایان زین العابدین رضوی خرم، محمدصادق معتمدیان و یعقوب علی نظری به ترتیب به عنوان استانداران منتخب استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و خراسان رضوی از اعضای دولت رأی اعتماد گرفتند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
جلسه هیات وزیران بعدازظهر یکشنبه به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد و در این جلسه زین العابدین رضوی خرم، محمدصادق معتمدیان و یعقوب علی نظری به ترتیب به عنوان استانداران منتخب استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و خراسان رضوی از اعضای دولت رأی اعتماد گرفتند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
در جلسه عصر امروز هیات وزیران استانداران منتخب استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و خراسان رضوی از اعضای دولت رأی اعتماد گرفتند.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۶   + ۴۹ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی روز یکشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به انتخاب آقایان زین العابدین رضوی خرم، محمد صادق معتمدیان و یعقوب علی نظری به ترتیب به عنوان استانداران منتخب آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و خراسان رضوی، افزود: استانداران با در نظر گرفتن دغدغه های مردم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
استان آذربایجان شرقی بی گمان یکی از حساس ترین استان های کشور است و در کانون توجه دولتمردان و سیاستمداران قرار دارد، چرا که فرد انتخاب شده برای عالی ترین مقام اجرایی این استان مجموعه استراتژی ها و برنامه های استانی و چه بسا منطقه ای را تدوین و اجرا خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها استانداران " خراسان رضوی"، "آذربایجان شرقی" و "آذربایجان غربی" از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۰   + ۶۳ سایت دیگر  
در جلسه عصر امروز هیئت دولت استانداران منتخب استان های آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و آذربایجان غربی از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفتند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۹    
مهمترین سوالی که اذهان عمومی را به خود مشغول ساخته اینست که چگونه استاندار بومی باگذشت قریب یکماه هنوز نتوانسته حتی تیم کاری حوزه تحت مدیریت خود را در استانداری چینش کند؟ این در حالیست که استانداران در دولت دهم در همان روزهای اول ترکیب تیم کاری خود را با قاطعیت مشخص و شروع مقتدرانه ای در استان ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس از نحوه تعیین استاندار از سوی وزیر کشور تقدیر کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که استانداران برای حضور در پشت میز خدمت، یکی یکی از طرف رییس جمهور معرفی و با مهر تایید هیات وزیران، به سمت استان های مربوطه حرکت می کنند، شنیده ها حاکیست "افشار فتح الهی" جدی ترین گزینه برای استانداری استان مرکزی به عنوان پایتخت صنعتی ایران است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور با اشاره به ویژگی هایی که استانداران جدید باید داشته باشند، گفت: استانداران جوان، دلسوز و متخصص بهترین گزینه ها برای تحقق اهداف مردمی، انقلابی، کارآمد و فسادستیزی دولت سیزدهم هستند.
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۳:۳۴    
اکبر بهنام جو یکی از اصلیترین گزینه های تصدی استانداری گیلان است که در هر حوزه ای که مسئولیت داشته به دور از سیاسی کاری و ایجاد حاشیه فعالیت کرده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشکدهٔ مدیریت دانشگاه علامه طباطبایی طی نامه ای به احمد وحیدی، وزیر کشور پیرامون حواشی دخالت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در انتخاب استانداران و معاونانشان نکاتی را یادآور شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
ستاد مشترک ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا، ویدیو کنفرانسی با حضور استانداران سراسر کشور برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سوالی که با دیدن تصاویر بازدید های میدانی مسئولین دولت رئیسی در ذهن متبادر می شود این است که طی 8 سال گذشته، رئیس جمهور، وزرا و استانداران دولت قبل چکار می کردند؟
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرسا_ استاندار کرمانشاه در نشست ستاد ملی کرونا که به ریاست رئیس جمهور و به صورت ارتباط تصویری با استانداران برگزار شد؛ اظهار کرد: متاسفانه کرمانشاه از لحاظ رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی جزو سه استان آخر کشور است و این هزینه های زیادی را برای استان در پی خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۵    
دبیرکل حزب سبز درباره فرآیند انتخاب استاندار و شهردار در کشور توضیح داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس با بیان اینکه استانداران حلقه اتصال سیاست ، تدابیر و برنامه کلی دولت در پهنه استان و بخشی از کشور هستند، گفت: استانداران تنها نماینده دولت در استان نیستند بلکه نماینده حاکمیت محسوب می شوند و در انتخاب آنها باید به ظرفیت های بومی، جوان و تخصص توجه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نگاهی به کارنامه استانداران خراسان شمالی از ابتدای تاسیس استان تا کنون بیانگر این موضوع است که عدم ثبات در مدیریت استان و نداشتن برنامه جامع٬ مهم ترین مشکل استان خراسان شمالی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی گفت: درباره انتخاب استانداران دولت بر انتخاب جوانان تاکید دارد و به دنبال این است تا از نیرو های بازنشسته استفاده نکند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۰    
زنجان - ایرنا - برگزاری آیین تکریم و معارفه استانداران قبلی و جدید زنجان با حضور وزیر کشور و برطرف شدن مشکلات 30 واحد تولیدی استان در سال جاری از طریق دادگستری از جمله مهمترین رویدادها و عناوین خبری زنجان در هفته گذشته بود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۹    
آیت الله حسینی همدانی با اشاره به اهمیت تحقق شعار سال گفت: دولت انتخاب استانداران را سرعت بخشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه ضمن تذکر جدی و قاطع به استفاده شخصی از بیت المال، گفت: انتظار داریم دولت در انتخاب استانداران تسریع کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر کشور در پاسخ به سوال تاریخ انتخاب آخرین استاندار دولت، گفت: بقیه استانداران در نوبت رأی اعتماد از هیأت دولت هستند و انتخاب استانداران خیلی طول نمی کشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۴    
مسلم محبی گفت: جناب آقای دوستی استاندار ها آمدند و رفتند اما هیچ کدام نمی توانند حتی پنج نفر از اهالی فرهنگ هرمزگان را نام ببرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار چهارمحال و بختیاری با انتقاد از اینکه چرا فقط 30 درصد بودجه در اختیار استاندار قرار دارد، گفت: 70درصد بودجه در اختیاز وزارتخانه ها و سازمان ها است برای همین کسانی که لابی و قدرت بیشتری دارند، بودجه بیشتری می گیرند.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گیلان یکی از 18 استان در صف انتظار انتخاب استاندار است و مردم این استان با توجه به تجربه تلخ استانداران غیر بومی خواستار انتخاب فردی بومی و آشنا به مشکلات این استان از سوی دولت هستند. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه چهار میلیون واحد مسکونی در چهار سال احداث خواهد شد بر همراهی استانداران در شناسایی و معرفی اراضی برای اجرای قانون جهش تولید مسکن تاکید کرد ...
ایلدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: اکثر نمایندگان مجلس به دلیل عملیاتی نشدن وعده های رئیس جمهور در بحث انتخاب استانداران ناراحت هستند چون این افراد نمی توانند پاسخگوی مطالبات مردم باشند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۱۴    
آئین تکریم و معارفه استاندار تهران ظهر امروز چهارشنبه با حضور مسئولان و اصحاب رسانه در استانداری تهران برگزار شد.در این مراسم حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی، امام جمعه موقت تهران، وحیدی، وزیر کشور و زاکانی شهردار تهران حضور داشتند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محسن منصوری 37 ساله که از جوانترین مدیران ارشد کشور محسوب می شود در حالی سکان هدایت استان تهران به عنوان قلب تپنده ایران را در دست گرفت که مورد حمایت مجمع نمایندگان استان، اعضای هیات دولت و فرماندهی انتظامی پایتخت است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
محسن منصوری که روز یکشنبه هفته جاری رای اعتماد هیات دولت را دریافت کرده بود، ظهر امروز (چهارشنبه) با حضور وزیر کشور به عنوان یکی از جوان ترین استانداران کشورمان معارفه و جایگزین "انوشیروان محسنی بندپی" شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محسن منصوری که روز یکشنبه هفته جاری رای اعتماد هیات دولت را دریافت کرده بود، ظهر امروز (چهارشنبه) با حضور وزیر کشور به عنوان یکی از جوان ترین استانداران کشورمان معارفه و جایگزین "انوشیروان محسنی بندپی" شد.