دوشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۲:۰۹Feb 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان حفاظت محیط زیست»

ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس گفت: بدون شک باید رقم بودجه سازمان حفاظت محیط زیست افزایش یابد و حداقل 10 برابر اعداد و ارقام کنونی شود.
رییس سازمان حفاظت محیط زیست از اختصاص 5.5 میلیارد یورو برای بهبود وضعیت هوا و کاهش مازوت سوزی در کشور خبر داد.
دولت   ۵ ساعت پیش    
در بازدید معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست از واحدهای صنعتی و معدنی گل گهر به مشکلات و مسایل آنها رسیدگی شد .
معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه حقآبه هامون باید از افغانستان وارد هامون ایران شود، اظهارکرد: متاسفانه حقآبه هنوز تامین نشده البته رایزنی هایی با دولت افغانستان انجام شده است.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
امیر عبدوس؛ مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت های اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: یکی از مهمترین راه های حفظ محیط زیست بی شک آموزش همگانی و ایجاد زمینه های مشارکت عمومی مردم به خصوص دانش آموزان در سطح کشور است و طرح محیط یار در این زمینه به عنوان یکی از طرحهای شاخص آموزش و حفاظت محیط ...
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۷    
پیشنهادات محیط زیستی مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی در کار گروه صادرات غیرنفتی با حضور استاندار آخال ترکمنستان و هیئت همراه و استاندار خراسان شمالی مطرح شد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
در نخستین سمینار و نمایشگاه فناوری های نوین در حوزه پیشگیری و کاهش آلودگی هوا، که به همت سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و سازمان حفاظت محیط زیست استان خوزستان برگزار گردید ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
در ابلاغی از سوی مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست، امین افتخار بعنوان سرپرست معاونت دفتر روابط عمومی و امور رسانه منصوب شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۶    
علی سلاجقه، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در نشست خبری خود در نمایشگاه رسانه های ایران به سؤالات خبرنگاران درباره حفاظت از منابع طبیعی، گونه های گیاهی و جانوری و عملکرد سازمان در زمینه صیانت از این سرمایه های زیست محیطی پاسخ داد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۷:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به ابتلای ریشا (شیر باغ وحش مشهد) به بیماری گفت: بیماری یک حیوان در باغ وحش طبیعی است اما اگر قصوری در نگهداری و درمان صورت گرفته باشد، برخورد جدی خواهد شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۲:۱۵    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست درباره خشکاندن تالاب هورالعظیم و بهره برداری از میدان نفتی سهراب به سایت دیده بان ایران ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۳    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: نگران حیات وحش دریاچه ارومیه بودیم که خوشبختانه قبل از بارش ها وضعیت مناسب بود.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
علی سلاجقه، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ، ظهر امروز در جریان سفر یک روزه خود به استان آذربایجان غربی از اثر طبیعی ملی غار آبی سهولان شهرستان مهاباد بازدید کرد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۰:۳۲    
رهاسازی آب از سد مهاباد به سمت دریاچه ارومیه ظهر امروز با حضور علی سلاجقه معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست ، محمدصادق معتمدیان دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه و استاندار آذربایجان غربی ...
سلام نو / دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
با رها سازی 30 میلیون مترمکعب آب دریاچه سد شهید کاظمی بوکان، دریاچه ارومیه دوباره جان گرفت.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۰:۳۲    
رییس سازمان حفاظت محیط زیست: آیین نامه و شیوه نامه تجارت کربن در بستر بورس توسط صندوق ملی و معاونت انسانی سازمان حفاظت محیط زیست تهیه و تدوین می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و استاندارآذربایجان غربی، حق آبه دریاچه ارومیه از 4 سد استان به سمت دریاچه ارومیه رهاسازی شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه تالاب بین المللی کانی برازان سرمایه ای عظیم و خدادادی برای کشور و منطقه به شمار می رود، گفت: تنوع زیستی این تالاب قابل توجه و بی نظیر است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست درباره خشکاندن تالاب هورالعظیم و بهره برداری از میدان نفتی سهراب گفت: با صدور مجوز حفر چاه های جدید موافقت نخواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه تالاب بین المللی کانی برازان سرمایه ای عظیم و خدادادی برای کشور و منطقه به شمار می رود، گفت: تنوع زیستی تالاب کانی برازان مهاباد قابل توجه و بی نظیر است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت:اعتبارات خوبی برای احیای دریاچه ارومیه در گام دوم احیای دریاچه در نظر گرفته شده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست زمستان گرم را از دلایل احتمالی بازنگشتن درنای امید به ایران دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گفته رئیس سازمان حفاظت محیط زیست پارسال حجم آب رهاسازی شده از سد مهاباد حدود چهار متر مکعب بر ثانیه بود و امروز رهاسازی با حجم سی متر مکعب بر ثانیه صورت گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به همراه استاندار آذربایجان غربی به صورت نمادین در پاک سازی محیطی مسیر فلکه فرودگاه تا داخل شهر و جاده ارومیه به مهاباد، شرکت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سهولان مهاباد با بیش از 62 متر عمق، یکی از عمیق ترین غارهای آهکی جهان است و گونه های با ارزش جانوری در آن زیست می کنند.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به دعوت دکتر محمد صادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی و دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه صبح امروز وارد استان آذربایجان غربی شد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست ؛ مهدی اله پور مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی با حضور در شهرستان سبزوار از مناطق حفاظت شده شهرستان سبزوار بازدید نمود و ضمن حضور در محیط بانی و منطقه حفاظت شده پروند، و بررسی وضعیت منطقه ...
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۵    
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران: این نمایشگاه در محل ورودی سازمان حفاظت محیط زیست در روزهای 14 و 15 اسفندماه سالجاری برپا می شود.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۵    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست پس از ورود به شهر ارومیه با حضور در مزار شهدای این شهر و قرائت فاتحه، به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد و یاد و خاطره آنان را گرامی داشت.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۵    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست ؛حاتمی مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی در سفر یک روزه خود به شهرستان بشرویه ، با حجت الاسلام و المسلمین زارعی امام جمعه این شهرستان و دیدار و گفتگو کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رهاسازی 20 میلیون مترمکعب آب از سد مهاباد با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست به سمت دریاچه ارومیه آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: حجم آب ورودی به سد مهاباد بیش از پنج برابر سال گذشته شده و از چهار مترمکعب بر ثانیه به 21 مترمکعب رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رهاسازی آب از سد مهاباد به سمت دریاچه ارومیه با حضور علی سلاجقه معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین محمدصادق معتمدیان دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه و استاندار آذربایجان غربی آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور آب پشت سد مهاباد به سمت دریاچه ارومیه رهاسازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۳۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: رهاسازی آب از سدهای اقماری به دریاچه ارومیه ادامه می یابد و این روند در ماه های آتی تداوم خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: پویش ملی پاکسازی مسیر سبز ایران پاک با هدف پیشگیری از آلودگی و پراکندگی زباله ها و پسماند در طبیعت در آذربایجان غربی عملیاتی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۵۱    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور صبح امروز با استقبال استاندار آذربایجان غربی وارد ارومیه شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با حضور در گلزار شهدای ارومیه به مقام شامخ شهدای این خطه ادای احترام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان حفاظت محیط زیست جهت بازدید از پارک ملی دریاچه ارومیه با استقبال استاندار آذربایجان غربی وارد ارومیه شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- اقدام ملی مسیر سبز - ایران پاک در راستای اجرای طرح های پاکسازی طبیعت به ویژه حاشیه محورهای مواصلاتی شهری، روستایی و مناطق تفرجی و طبیعی با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور و با همکاری استاندار آذربایجان غربی در ارومیه آغاز شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
علی سلاجقه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: قول دادند در شرایط پرآبی سد کمال خان را باز کنند که هنوز عمل نکردند. روایت سلاجقه را می بینید و می شنوید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در غرفه دانشجو گفت: اگر واقعا به نطنز نگاه کنیم، چهره یک شهر جنگ زده را به خود گرفته است.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۱    
اولین کارگروه استانی احیاء تالاب میقان با حضور مدیرکل حفاظت و احیاء تالاب های سازمان حفاظت محیط زیست کشور در محل سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری مرکزی برگزار گردید.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تلاش می شود تا نمایشگاه محیط زیست در هفته محیط زیست و با حضور علاقه مندان در سال آینده توسط سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شود.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۱    
معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در پیامی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع)، جوانان را پرچمدار حفاظت از محیط زیست خواند و این امر را نشات گرفته از آگاهی نسل جدید نسبت به یکی از مهم ترین موضوعات پیش روی بشر در امروز و دهه های آینده دانست.
اخبار کوهپایه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مشاور امور زنان و خانواده سازمان حفاظت محیط زیست گفت: اولین نشست ملی هم اندیشی و مدیریت راهبردی خشکاله باحضور سازمان ها و نهادهای متولی، کارشناسان تخصصی، کنشگران و فعالان حوزه تولید خشکاله در سالن سرو پارک طبیعت پردیسان برگزار شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه زیست بوم: مدیرکل دفتر مدیریت پسماند سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره ماده دو آیین نامه حذف پلاستیک کمتر از 25 میکرون گفت: بر اساس آن وزارت صنعت، معدن و تجارت مکلف است ترتیبی اتخاذ کند تا تولیدکنندگان کیسه های پلاستیکی با ضخامت کمتر از 25 میکرون طی یک برنامه پنج ساله ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۴۶    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت:از اول بهمن 15متر مکعب بر ثانیه به سمت دریاچه آبگیری می شود.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۵:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سازمان حفاظت محیط زیست از همه نمایشگاه های قانونی که در حوزه محیط زیست برگزار می شود، حمایت می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۴:۰۱    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: با بارش های اخیر تراز دریاچه ارومیه به 1270 متر رسیده است. روز پنج شنبه با اصحاب رسانه از دریاچه بازدید خواهیم کرد.