سه شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۸:۲۶Apr 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جلد کتاب»

بیش از 66هزار و 780 جلد کتاب از سوی معاونت فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در فروردین 1403 به مراکز فرهنگی هنری کانون در 31 استان ارسال شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۳    
در راستای ارتقاء سطح اعتقادات و تقویت برنامه های دینی و همچنین افزایش سطح آگاهی مددجویان یکی از خیّرین استان، 4600 جلد کتاب را به ندامتگاه تهران بزرگ اهداء کرد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۳    
همدان - مسئول کتابخانه عمومی امام حسین(ع) همدان از اهدای 500 جلد کتاب توسط فرمانده پایگاه بسیج مسجد سیدالشهدا (ع) خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۸    
هرمزگان - مسئول کتابخانه تخصصی منابع طبیعی هرمزگان گفت: بیش از 6 هزار جلد کتاب در کتابخانه منابع طبیعی موجود است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۳    
معاون نهاد کتابخانه های عمومی استان تهران گفت: ده هزار جلد کتاب قرآنی در سال گذشته به منابع کتابخانه های عمومی استان تهران افزوده شد.
هفت راه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
موسیقی تیتراژ سریال قصه های تا به تا به آهنگسازی بهرام دهقانیار سرشار از خاطرات شیرینی برای مخاطبان آن سال های تلویزیون است که با این ملودی ها حال و هوای متفاوتی را تجربه کرده اند. ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
قم - رئیس اداره فرهنگی و کتاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با اشاره به فعالیت های این اداره در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی گفت: در سال گذشته 18 هزار جلد کتاب در استان قم به صورت رایگان توزیع شده است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۵    
کتابخانه کانون فرهنگی هنری فاطمه ها بیش از 12 هزار جلد کتاب دارد و یک هزار نفر از اهالی دهکهان و سایر روستاها در این کتابخانه عضو هستند، تمام فعالیت های ترویج کتابخوانی در کانون فاطمه ها توسط اعضای فعال این کتابخانه طراحی و ایده پردازی می شود و با کار تیمی به مرحله اجرا در می آید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۲۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - مسوول فرهنگی، هنری و آفرینش های ادبی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سمنان گفت: یک هزار جلد کتاب و محصولات فرهنگی ابتدای سال 1403 بین مراکز این اداره کل در سراسر استان توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی قزوین گفت: یک هزار و 973 جلد کتاب برای تامین منابع نهاد کتابخانه های عمومی استان به همراه 500 نسخه نشریه و اسباب بازی سال گذشته توسط این نهاد خریداری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی گفت: همزمان با تعطیلات نوروز امسال، 3 هزار و 500 جلد کتاب توسط متصدیان سه کتابخانه فعال در 2 شهرستان استان به متقاضیان امانت داده شد.
شعار سال   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۹:۱۳    
علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در یک کنفرانس خبری بیان داشت که با توجه به اینکه نرخ ارز تامین کالاهای اساسی ثابت و به نرخ 28 هزار تومان است، نرخ های آزاد و تلگرامی ارز اثری بر کالاهای سفره مردم نخواهد داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی گفت: همزمان با تعطیلات نوروز امسال، سه هزار و 500 جلد کتاب توسط متصدیان سه کتابخانه فعال در 2 شهرستان استان به متقاضیان امانت داده شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۱۰    
طراح جلد کتاب این پسر من است : به معنای واقعی کلمه، مستأصل شده بودم و به سجده رفتم، از خدا کمک خواستم و همین ایده به ذهنم رسید، نمی دانستم چفیه در اجرا به خوبی شبیه نوت می شود یا نه، من این چفیه را در دیدار با رهبر انقلاب، از ایشان گرفته بودم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: پرویز بابایی، مترجم و نویسنده آثار فلسفی و اجتماعی، در 92سالگی از دنیا رفت. پرویز بابایی در سال 1311 در تهران متولد شد. او نزدیک به 20 جلد کتاب ترجمه و تالیف کرد که از آن میان می توان از تاریخ عرب در قرون جدید، لودویگ فوئر باخ و ایدئولوژی آلمانی، کانت و فلسفه معاصر، فلسفه تجربه گرا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی از امانت سپاری 3 هزار و 500 جلد کتاب در سه کتابخانه عمومی فعال رد ایام نوروز در استان خبرداد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۴۵ سایت دیگر  
پرویز بابایی در سال 1311 در تهران متولد شد. او نزدیک به 20 جلد کتاب ترجمه و تالیف کرد که از آن میان می توان از تاریخ عرب در قرون جدید ، لودیگ فوئر باخ و ایدئولوژی آلمانی ، کانت و فلسفه معاصر ، فلسفه تجربه گرا ، از سقراط تا سارتر ، فرهنگ اصطلاحات فلسفه ، اومانیسم و سوسیالیسم ، دموکراسی و انقلاب ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
آذربایجان غربی - رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهاباد گفت: 134 جلد کتاب با موضوع محیط زیست از سوی اداره محیط زیست شهرستان مهاباد به کتابخانه عمومی فجر این شهرستان اهدا شد.
از سوی اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان زرند 30 جلد کتاب به مؤسسه فرهنگی شهید صمدانی اهدا گردید.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۷    
مجموعه اصفهان در انقلاب مشتمل بر پنج جلد کتاب درباره تاریخ تحولات سیاسی و اجتماعی اصفهان منتهی به انقلاب اسلامی 1357 است که از سوی مؤسسه چاپ و نشر عروج (وابسته به مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)) منتشر شده است.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
امروز نمایشگاه علوم قرآنی با 6 هزار جلد کتاب از 150 ناشر در ارومیه گشایش یافت.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
آذربایجان غربی - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی گفت: نمایشگاه و فروشگاه کتاب های علوم قرآنی همزمان با ماه مبارک رمضان با بیش از 3 هزار عنوان و 10 هزار جلد کتاب در ارومیه گشایش یافت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۲    
الهام متین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: در سالروز شهادت امیر مومنان و روز طبیعت، بیش از 1500 جلد کتاب در موکب های فرهنگی و هنری این دستگاه اجرایی در گرگان و دیگر شهرستان های استان به عموم مردم و گردشگران نوروزی اهدا شد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان در این طرح، کتابخانه های مراکز و همچنین تعدادی از کتابخانه های کودک و نوجوان مدارس به انوع کتاب ها با موضوعات مختلف تجهیز شد. ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
آذربایجان غربی- مدیرکل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان غربی گفت: در ایام تعطیلات نوروز 1403 کتابخانه های مرکزی و علامه طباطبایی ارومیه و شیخ شلتوت شهرستان مهاباد فعال بود و 3 هزارو 500 جلد کتاب از این کتابخانه ها به امانت برده شد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سومین شب شعر فداغ یادواره باقر فداغی دوبیتی سرای نامی جنوب در هشتم فروردین برگزار و در آن حدود هزار جلد کتاب به حاضرین اهدا شد که 100 جلد...
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
تیتربرتر به نقل از از مدیریت مرکز اسناد و موزه های صنعت نفت، هر جلد کتاب میدان نفتون از آغاز تاکنون حدود 600 صفحه (در مجموع 3500 صفحه) است که به 6 فصل کاوش نفت، اکتشاف و تولید نفت، انتقال نفت و فرآورده های نفتی، پالایش نفت و توزیع فرآورده های نفتی ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۰۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
استان زنجان بیش از 900 روستا را در دل خود جای داده است؛ روستاهایی که شاید برای نوشتن از آنها چند صد جلد کتاب نیز کم باشد؛ روستاهایی که هر یک زیبایی های منحصر به فرد و خارق العاده خود را دارند که پرداختن به این ظرفیت ها می تواند توسعه، عمران و آبادانی را برای ساکنان رقم بزند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
هفتمین نمایشگاه قرآنی استان همدان به میزبانی ملایر با حضور 22 ناشر و 10 هزار جلد کتاب در موضوعات مختلف تا 13 فروردین برپاست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۹:۳۸    
شهرکرد – ایرنا – معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با تاکید بر اینکه مهمترین رویکرد و سیاست این مجموعه تقویت حوزه کتاب و ترویج کتابخوانی است، گفت: مهترین دستاورد این مجموعه فرهنگی در سال گذشته چاپ سه میلیون جلد کتاب بوده که در اختیار مراکز قرار گرفته است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام گفت: بیش از 170 هزار جلد کتاب در موضوعات مختلف برای کودکان و نوجوانان و اولیای تربیتی در مراکز فرهنگی هنری کانون استان وجود دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ساری- نیک نژاد، مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ مازندران از تولید کاغذ 150 میلیون جلد کتاب های درسی 14 میلیون دانش آموز در کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مسئول کتابخانه دانشجوی ملایر از اهدای یک هزار و 794 جلد کتاب به این کتابخانه در سال گذشته خبرداد.
114 جلد کتاب توسط فرماندار بوکان به کتابخانه مستوره کردستانی اهدا شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار فارسان گفت: 120 جلد کتاب و محصولات فرهنگی به مسافران و گردشگران نوروزی ورودی به این شهرستان اهدا شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۹:۱۲    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دره شهر از اهدای 200جلد کتاب به ارزش صد میلیون ریال به میهمانان و گردشگران نوروزی در این شهرستان خبر داد.
در نخستین روز کاری سال 1403 مدیرکل کانون پرورش فکری با حضور در مرکز نگهداری کودکان خیابانی اداره کل بهزیستی با نوجوان این مرکز دیدار کرد و تعداد 200 جلدکتاب کودک ونوجوان و 9 عنوان بازی و سرگرمی به این مرکز اهدا شد.
روزانه نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور موزه های استان همدان از نمایش 4 جلد کتاب نفیس ارزشمند در موزه آرامگاه بوعلی سینا همزمان با ایام نوروز خبر داد. به گزارش روزانه نیوز، امیرحسین فریبا اعلام کرد: همزمان با ایام نوروز و تقارن این ایام با ماه مبارک رمضان 4 جلد کتاب نفیس و ارزشمند در موزه بوعلی سینا به نمایش گذاشته شده [...]
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام نجفی از توزیع 2هزار و 500 جلد کتاب مسطورا در گیلان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۷:۱۰    
مراکز کانون پرورش فکری کودک و نوجوان آذربایجان غربی به بیش از هزار جلد کتاب تجهیزشدند.
با اهدای 1800 جلد کتاب از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی قم به جمعیت هلال احمر استان، طرح هر پایگاه امدادی، یک کتابخانه عمومی به مناسبت ایام نوروز برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی گفت: هفت هزار و 200 جلد کتاب طی سال جاری در مناطق محروم استان توزیع و خانوارهای این مناطق به ویژه کودکان از این امر بهره مند شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مسئول کتابخانه سیار اداره کل کتابخانه های استان ایلام گفت: این کتابخانه با 1200 جلد کتاب و 800 عضو از 7 روستا شهرستان مرکزی، نماد فرهنگی استان شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کانون فرهنگی آموزش، قلمچی، 1300 جلد کتابِ کمک آموزشی به دانش آموزان بورسیه شده دارالاکرام اهدا کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- در طول سال جاری بیش از 41 هزار جلد کتاب در میان علاقه مندان به کتاب، توزیع و اهدا شده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
اختتامیه استانی بیست و پنجمین کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت با عنوان همیشه های هنوز با حضور جمعی از شاعران همراه با رونمایی از 9 جلد کتاب در خانه مشروطیت اصفهان برگزار شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۳    
هم زمان با اختتامیه استانی بیست و پنجمین کنگره سراسری شعر دفاع مقدس، از 9 جلد کتاب شعر و خاطره دفاع مقدس رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۵    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی گفت: شهروندان این استان در 11 ماهه امسال 890 هزار جلد کتاب به امانت بردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 15 درصد افزایش داشت.