جمعه ۱۱ اسفندساعت ۰۲:۰۶Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرشتگان»

55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۲    
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان چهارشنبه 9 اسفند ماه 1402، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۷    
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان چهارشنبه 9 اسفند ماه 1402، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۲۸    
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان سه شنبه 8 اسفند ماه 1402، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۱    
بیش از 600 فرشته کامیارانی، در قالب جشن فرشتگان کرد ایرانی، آغاز سن تکلیف عبادی خود را جشن گرفتند.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۷    
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان دوشنبه 7 اسفند ماه 1402، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۷    
برای اطلاع از فال فرشتگان 6 اسفند 1402 در ادامه این خبر باما همراه باشید
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اختصاصی هما خوزستان مینا فراز جشن و شادی برپاست هلهله فرشتگان در آسمان شنیدنی و دیدنی است شب نیمه شعبان که می رسد نور ماه رنگ و جلای بیشتری دارد روشنایی و درخشندگی آن نواز است ستاره ها خوش می درخشند و خوش رقصی می کنند زمین به خود مفتخر است که میزبان قدوم مبارک حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی ...
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۷    
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان شنبه 5 اسفند ماه 1402، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۷    
نوسانات فعلی بازار طلا، سکه و ارز طبیعی است و هر سال در هفته های پایانی سال اتفاق می افتد.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۷    
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان امروز پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۲    
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان امروز پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کاروان جوانان فرشتگان سندروم داون از تهران با همراهی مادرانشان، برای اولین بار به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.
یزد فردا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
یزدفردا: فرماندار شهرستان اردکان در آستانه برگزاری بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان نوشت: در دورانی که روح و ذهن کودکان جهان در تسخیر تکنولوژی و فضای مجازی است، این مسئولیت بر دوش همگان است تا با هر ابزاری مفاهیم اخلاقی و متعالی را به این فرشتگان زمینی انتقال دهد.
عصر امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۴۱    
به گزارش سرویس تایخ و حماسه عصر امروز دهم شعبان المعظم مصادف است با سالروز ولادت اشبح الناس به پیامبر صلی الله و علیه و آله، حضرت علی اکبر علیه السلام. ...
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۷    
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان دوشنبه 30 بهمن ماه 1402، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۷    
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان یکشنبه 29 بهمن ماه 1402 ، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۵    
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان شنبه 28 بهمن ماه 1402، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۰:۳۳    
گرگان- نخستین جشنواره استانی هندبال با عنوان فرشتگان در گرگان برگزار شد.
فرادید   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۹:۵۸    
هر یک از این سین ها نماد یکی از فرشتگان اساطیری ایرانی هستند و معنا و مفهوم خاصی دارند. کاشت سبزه شب عید یکی از آداب ویژه نوروز است که بسته به نوع بذر، چند روز پیش از عید نوروز انجام می شود. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۷    
فاش نیوز - اگر جانبازی در دوران زندگی جانبازی حدود الهی را رعایت و تقوا و پاکدامنی را حفظ کند، آن چنان پاداشی دارد که خدای متعال از او تعبیر می کند به اجر عظیم؛ للذین احسنوا منهم و اتقوا اجر عظیم مقام معظم رهبری ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
امام سجاد(ع) درباره حضرت عباس(ع) می فرماید: خداوند، عمویم عباس را رحمت کند که با ایثار و جانبازی، در راه برادرش جانبازی کرد تا آن که دست هایش قطع شد و خداوند به جای آن، دو بال به او داد که با آنها به همراه فرشتگان در بهشت پرواز کند؛ همان گونه که برای جعفربن ابوطالب قرار داده شد ...
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
تبیان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۳    
امام سجاد علیه السلام: خداوند، عمویم عباس را رحمت کند که با ایثار و از خودگذشتگی، در راه برادرش جانبازی کرد تا آن که دست هایش قطع شد و خداوند به جای آن، دو بال به او داد که با آن ها به همراه فرشتگان در بهشت پرواز کند؛ همان گونه که برای جعفربن ابوطالب قرار داده شد ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۳    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از فرشتگان نجات مشهد، مازوت سوزها اعلام شدند. انتهای پیام/
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۷    
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان سه شنبه 24 بهمن ماه 1402، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: شهید هادی کیانی در وصیت نامه خود آورده است: نگذارید اسلحه ام بر روی زمین بماند. شهید ، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هر چه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۰:۴۱    
هما خوزستان مینا فراز ماه شعبان با اعیادش آمد ماهی سراسر شور و شادی مست و خرامان از ولادت امامین ، نخست باید جشن گرفت میلاد عشق والا مقام را آن شاه شهیدان را امام بی رأس را حسین ابن علی علیه السلام را، روزی برای شادی بر آمدن امام دوم شیعیان است ...
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۲۸    
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان دوشنبه 23 بهمن ماه 1402، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۸:۵۸    
کارگاه حمایتی تیپ 1 فرشتگان آتا به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور مسئولین افتتاح شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به یقین کسانی که گفتند: پروردگار ما خداوند یگانه است! سپس استقامت کردند، فرشتگان بر آنان نازل می شوند که: نترسید و غمگین مباشید، و بشارت باد بر شما به آن بهشتی که به شما وعده داده شده است!/سوره مبارکه فصلت آیه 30
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۷    
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان شنبه 21 بهمن ماه 1402، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس مرکز ارتباطات ریاست جمهوری و روحانیت در مراسم اختتامیه شانزدهمین جشنواره بین المللی قرآنی و حدیثی فرزندان و خانواده های طلاب جامعه المصطفی (ص) تأکید کرد: در جامعه اسلامی تلاش کنیم که قلب هایمان ظرف قرآن شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۷:۳۷    
مشهد- دلدادگان خاندان رسالت با حضور در بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع) همنوا با فرشتگان زمزمه یا محمد یا رسول الله سردادند و طعم شیرین زیارت را در این روز تجربه کردند.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۷    
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان چهارشنبه 18 بهمن ماه 1402، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کجور(پانا) - مراسم جشن تکلیف دانش آموزان منطقه کجور با حضور فرشتگان 9 ساله و مسئولان منطقه ای برگزار شد. دانش آموز خبرنگار: شکیلا کیا حیرتی
مکران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
با پشتکار شبانه روزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، استان توانست در حوزه سلامت رکورددار باشد، توانستیم دومین شهری باشیم در کشور که اورژانس هوایی با تمام تجهیزات پزشکی داشته باشیم و 33 پروژه طرح بهداشتی و درمانی در استان به بهره برداری برسانیم. به گزارش پایگاه ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز مقاله ای درباره الماس کاری های مشهور توماس کانلی، دندانپزشک آمریکایی منتشر کرده است. به گزارش فرارو، مطب دندانپزشکی این متخصص کاشت الماس روی دندان، در محله بورلی هیلز شهر فرشتگان ، لس آنجلس است. ...
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۲    
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان سه شنبه 17 بهمن ماه 1402، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۸    
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان دوشنبه 16 بهمن ماه 1402، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، مدیرعامل بانک مسکن در راستای اهداف خدمت گزاری بانک مسکن، از مجتمع نگین عبدل آباد بازدید کرد تا در جریان جزئیات پیشرفت این پروژه قرار بگیرد ...
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۳:۲۷    
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان یکشنبه 15 بهمن ماه 1402، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان ناشنوای رشته های هنر دانشگاه آزاد واحد بین الملل فرشتگان (ویژه شهروندان با نیازهای ویژه) با حضور در مجموعه فرهنگی هنری صبا (فرهنگستان هنر) به تماشای آثار هنرمندان حاضر در بخش های رقابتی (طوبای زرین) و بازار هنر شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر نشستند.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان شنبه 14 بهمن ماه 1402، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۳:۳۷    
اولین دوره بازی های المپیک ویژه با حضور 120 ورزشکار در شهر کرمان که دارای معلولیت ذهنی هستند به میزبانی انجمن آوای فرشتگان برگزار شد.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اگر می خواهید بدانید فرشتگان برای زندگی شما چه پیامی دارند، فال فرشتگان الهی 1402 روزانه متولدین هر ماه را از دست ندهید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
امام علی (ع) می فرمایند: خانه ای که در آن قرآن خوانده شود و خدا را به یاد آرند، برکتش فزونی یابد و فرشتگان به آن خانه درآیند و شیاطین از آن دوری جویند.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
فرشتگان همیشه در کنار ما هستند و پیام های مثبتی برای ما دارند. در فال فرشتگان دوشنبه 9 بهمن ماه 1402، پیام فرشتگان را برای خودتان بیابید و از آن برای هدایت زندگی خود استفاده کنید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کانون دعاپژوهی صادقین همدان در تفسیر دعای سوم صحیفه سجادیه گفت: یکی از مواردی که بر ما واجب است و باید به آن اعتقاد داشته باشیم، ایمان به فرشتگان الهی است که مرتبه ای از ایمان به خداوند است.