چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۳:۳۶Oct 2020 28

جدیدترین‌های «حوزه علمیه خواهران»

حوزه   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/مدیر حوزه های علمیه خواهران به مناسبت درگذشت آیت الله فاضلیان پیام های تسلیتی خطاب به فرزند و داماد ایشان صادر کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۵    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد به مناسبت درگذشت واقف و خیّر محترم مرحوم حاج حسین فلاح زاده پیام تسلیتی صادر کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۵    
حوزه/ حوزه علمیه خواهران آذربایجان شرقی در بیانیه ای حمایت مقامات فرانسه از انتشار کاریکاتورهای اهانت آمیز نسبت به ساحت پیامبر اکرم(ص) را محکوم کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران گرگان گفت: دعای سلامتی امام عصر(عج) اصلاح فرد و جامعه است، زیرا منتظر واقعی کسی است که زمینه ظهور آن را با اصلاح خود و دیگران فراهم می سازد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۵    
حوزه/ کوهی گفت: با توجه به این که فشار و تمرکز دشمنان اسلام امروز بر روی اقتصاد و معیشت مردم است، توجه به نیاز کشور در حوزه اقتصاد، عزم جدی می طلبد و امروز همه وظیفه دارند در این زمینه به صورت جهادی وارد میدان شده و توطئه های دشمان را خنثی کنند و خرید و حمایت از کالای ایرانی از جمله این اقدامات است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۱۴    
حوزه/ استاد حوزه علمیه آذربایجان غربی گفت: اهانت ها به مقدسات اسلامی از سوی سران کشورهای غربی بدون جواب نخواهد ماند و ملت مسلمان دنیا با منطق و استدلال جواب کوتاه فکری های آن ها را خواهند داد و دولت فرانسه از این حماقت و دشمنی خود پشیمان خواهد شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سکینه نارویی، مدیر حوزه علمیه خواهران اهل سنت شهرستان ایرانشهر گفت: ازدواج باید بر پایه اخلاق، عشق، محبت و درک متقابل دو انسان شکل گیرد در غیر این صورت نتیجه ای جز جدایی ندارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۲    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان در پیامی رحلت آیت الله سید رضا فاضلیان را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان - مسئول دفتر مدیریت حوزه علمیه خواهران همدان از تعطیلی مدارس علمیه خواهران سراسر استان همدان در پی درگذشت آیت الله سیدرضا فاضلیان خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۰۸    
حوزه/ مسئول دفتر مدیریت حوزه علمیه خواهران همدان از تعطیلی مدارس علمیه خواهران سراسر استان در پی درگذشت آیت الله سیدرضا فاضلیان، خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۷    
حوزه/ محمدلو گفت: پرداختن به بحث ملاقات با امام زمان و ترغیب و تشویق فراوان به شکل افراطی نسبت به این موضوع پیامدهای ناگواری دارد و حضرت در آخرین توقیع خود با صراحت مشاهده خود توسط عده ای را نفی کرده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۹    
حوزه / عبدالعلی زاده گفت: دستور امام حسن عسکری (ع) به مردم رعایت تقوای الهی، امانت داری،راستگویی، تلاش در راه خدا، رعایت حال همسایه ها، اقامه نماز در جامعه، همدلی با اهل سنت است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغی مدیریت حوزه علمیه خواهران همدان از برگزاری سلسله نشست های برخط طلیعه حضور باعنوان سربازی مکتب عشق؛ از حضور تا ظهور با حضور اساتید برجسته کشوری خبر داد .
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۲    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی با بیان این که حضور در سوریه یک وظیفه دینی و عقلی برای دفاع از مظلوم است، گفت: اگر با دشمن در سوریه و عراق نمی جنگیدیم، امروز باید در داخل خاک کشور با آن ها مقابله می کردیم.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۵    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد گفت: باید مراقب دشمنان، به جهت تحریف تاریخ و منحرف کردن مسیر درست بود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغی مدیریت حوزه علمیه خواهران همدان گفت: در راستای انجام امور جهادی،فراخوان طلاب جهادی خواهر مدارس علمیه استان همدان در عرصه مقابله با بیماری کرونا اعلام شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران اصفهان گفت: استادی که درسش باعث سازندگی شود و دانشش سبب تعالی، رشد و تعالی فرد گردد، موفق بوده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۰    
حوزه/ چهارمین آزمون جامع سطح 4 حوزه علمیه خواهران اصفهان در گرایش های فقه خانواده و تفسیر تطبیقی، در موسسه آموزش عالی فاطمه الزهرا و مجتهده امین(ره) اصفهان، برگزار شد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان همدان آموزش مهارت های زندگی به طلاب خواهر در دروس اقتضایی را ضروری عنوان کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۵۶    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی گفت: دلیل اصلی صلح امام حسن(ع) با معاویه، خیانت فرماندهان لشکر امام بود و کسانی که از صلح حضرت سخن به میان می آورند باید از خیانت یارانش هم صحبت کنند و حقیقت را نصفه و نیمه تعریف نکنند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۲    
کرمانشاه - مدیر حوزه علمیه خواهران کرمانشاه گفت: مطالب آموزشی برای طلاب خواهر در دو سامانه سیما و مَدرس به صورت منظم و روزانه در فضای مجازی بارگذاری می شود.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران از برگزاری دوره آموزش مجازی مستند سازی با تلفن همراه خبر داد و گفت: این دوره ویژه طلاب بوده و از تاریخ 29 مهر ماه آغاز می شود. ...
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه خواهران گفت: حوزه علمیه خواهران در افق 1414 می تواند محور فعالیت های زن و خانواده در مباحث دینی باشد که اساسنامه و چشم انداز، این را تعریف کرده است.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل روابط عمومی و بین الملل حوزه های علمیه خواهران گفت: حوزه علمیه خواهران دارای ظرفیت عظیم برای تقویت نیروهای کارآمد، ارزشی و موثر در شکل های مختلف فرهنگی و اجتماعی جامعه است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: کانون هلال احمر برای خدمت رسانی بهتر طلاب در سوانح و حوادث طبیعی در تمامی مدارس علمیه خواهران استان تشکیل می شود.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۵    
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: عبادت جزء ناگسستنی برنامه های تربیتی اسلام به شمار می آید و از اهداف خلقت و وسیله ای برای تقرب به حق و تکامل واقعی و در عین حال مقدمه و زمینه ساز تربیت اجتماعی و اخلاقی بشر است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۵    
فراخوان فصلنامه علمی تخصصی پژوهه از سوی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم اعلام شد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۲:۰۵    
سرپرست مدیریت حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان گفت: خداوند، پیامبران الهی را برای تکمیل هدایت عقلی و نیز مصونیت دادن به هدایت عقل در مقابل موانعی همچون خواسته های نَفْس مبعوث کرده است.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۱:۵۰    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس گفت: پذیرش در مقطع سطح 2 حوزه علمیه خواهران استان فارس رشد 19 و نیم درصد داشته است.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر با بیان اینکه 300 طلبه جهادی خواهر در مقابله با کرونا خدمت رسانی می کنند، گفت: تعدادی از مدارس علمیه خواهران به تولید ماسک و اقلام بهداشتی اقدام کردند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۵۰    
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران هرمزگان گفت: مسئولان حکومت اسلامی قبل از گرفتن سمت های اداری، باید منشور اخلاقی نهج البلاغه را مطالعه کنند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۰:۵۰    
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد گفت: پیامبر اسلام (صلی الله علیه وآله) فرهنگ ایثار را در بین مردم ترویج داده و نهادینه کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ محبت اهل بیت(ع) قطعا لازم است و بدون آن هیچ عبادتی پذیرفتی نیست و عمل صالح باید در کنار ایمان و عبادت خداوند و حب به اهل بیت(ع) باشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۳:۵۸    
حوزه/ استاد و پژوهشگر حوزه علمیه خواهران گفت: در شرایط سخت کنونی، قناعت زن ایرانی به حُسن تدبیر در گذران معیشت خانواده کمک شایان توجهی می کند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه خواهران در حکمی حجت الاسلام والمسلمین جواد بهشتی پور را به عنوان مدیرکل روابط عمومی این نهاد معرفی کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۳۱    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت اطلاع رسانی فراگیر کارکردها و دستاوردهای حوزه های علمیه تاکید کرد و گفت: خوشبختانه خبرگزاری حوزه توانسته ظرفیت های حوزوی را بیشتر به آحاد جامعه معرفی کند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان گفت: حضور زنان در اربعین در راستای تکمیل رسالت زینب وار است.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۱:۳۰    
مدیر مدرسه علمیه خواهران الزهرا(سلام الله علیها) بندرعباس گفت: مسیر تحصیل علوم دینی در حوزه علمیه، راه نیکوکاران و انبیا است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران تصریح کرد: افزایش آمار سقط جنین به هیچ وجه زیبنده جامعه اسلامی و شیعی ما نیست.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۰    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل مقوله بخشش و وقف را نشأت گرفته از سیره اهل بیت(علیهم السلام) بیان کرد و اظهار داشت: وقف جلوه ای از عقلانیت دین اسلام است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام بهجت پور با تاکید بر ضرورت توجه به شعار مدرسه محوری افزود: در تلاشیم که مدارس به صورت هیئت امنایی اداره شوند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان از برگزاری دوره تربیت معلم آشنایی با سبک زندگی قرآنی برای خواهران طلبه، مبلغه و فعالان دینی و فرهنگی لرستان خبر داد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل با بیان اینکه سوابق نشان می دهد مشاوره برخی مشاور ها نتیجه عکس داده است، گفت: مردم به مشاوران تربیتی آشنا با آموزه های اسلامی نیاز مبرم دارند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ معاون امور فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان اصفهان از فعالیت تبلیغی بیش از 1000 طلبه خواهر اصفهانی در ایام محرم خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۴    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین گفت: شهدای مدافع حرم نشان دادند که به درک صحیحی از ولایت فقیه رسیده اند و رهبری را هیچگاه تنها نمی گذارند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه دومین همایش ملی نهج البلاغه و انقلاب اسلامی چهارشنبه، 23 مهرماه در سالن آمفی تئاتر حوزه علمیه خواهران بندرعباس به صورت مجازی برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران بوشهر گفت: دوره تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی از سوی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر و با همکاری سازمان فضای مجازی سراج بوشهر برگزار شد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران بوشهر گفت: تبلیغ فرصتی را برای حوزه علمیه ایجاد کرده است تا طلاب در کنار نقش هدایتی خود، مطالبات به حق مردم را نیز بازگو کرده و پرچم خدمت به مردم را با صلابت به حرکت درآورند.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۱    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، بازدید مدیر ستاد اقامه نماز استان حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دبیر ستاد اقامه نمازشهرستان سلسله حجت الاسلام والمسلمین صالحی و امام جمعه موقت شهرستان از مدرسه علمیه بنت الرسول (س) سلسله ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۱    
مراسم فارغ التحصیلی جامعة الزهراء سکردو بلتستان پاکستان با حضور امام جمعه شهر سکردو و اساتید از حوزه علمیه خواهران برگزار شد.