یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۰:۴۵Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه علمیه خواهران»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۳۲    
استاد حوزه علمیه خواهران معتقد است: دعای سحر با درخواست های متعدد بنده از خداوند همراه است؛ درخواستی پر از ابراز عجز و ناتوانی و وقتی انسان به درجات بالایی از این عجز و ضعف در برابر خداوند برسد، به مقام مستجاب الدعوه بودن خواهد رسید.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران سمنان گفت: امیدواریم در سال جدید با اتکال به خداوند منان و به پشتوانه سرمایه های ارزشمند انسانی کارآمد و بهره گیری از کلیه منابع و امکانات موجود ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۶    
مدیر و مدرس حوزه علمیه خواهران مکتب الزهرا روستای قورچای شهرستان آزادشهر، گفت: از اهداف کلان نظام جمهوری اسلامی ایران رسیدن به اوج قدرت و پیشرفت روزافزون علمی است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۹    
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان لرستان از اعلام فراخوان جذب مدرّس در سال تحصیلی آینده برای حوزه علمیه این استان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۱۵    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان تهران در پیامی فرارسیدن سال نو و ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / استاد حوزه علمیه خواهران مشهد گفت: زن در جامعه قبل از ظهور حضرت می تواند بسترساز و زمینه سازی کند و در دوران ظهور نقش داشته باشد؛ روایت های مختلفی داریم که زنان در قیام و حکومت امام زمان (عج) نقش ها و مقام های خاص خودشان را دارند و نقش آفرین خواهند بود.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۷    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی گفت: مهمترین ویژگی خانواده اسلامی و سالم حضور پروردگار عالم در هر همه احوالات زندگی است و این خانواده ها در لحظه لحظه زندگی شان حضور پروردگار را با تمام وجود درک می کنند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس هیئت امنای مدرسه علمیه الزهرا (س) ارومیه گفت: با توجه به گسترش علوم و فن آوری ها و به روز شدن حملات دشمنان در عرصه های متعدد خصوصا خانواده، لازم است حوزه علمیه خواهران بیش از پیش تقویت شده و در مسیر گره گشایی های ذهنی و ترویج سبک زندگی دینی و اسلامی قدم بردارند و مسائل اسلامی را آموزش ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران استان تهران، ساختمان جدید مدرسه علمیه حضرت فاطمه (س) افتتاح شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: 3 نفر از طلاب حوزه علمیه خواهران مازندران به پنجمین المپیاد مرحله کشوری راه یافتند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان گلستان گفت: کنار هم قرارگرفتن استغفار و توحید، جامع نظر و عمل می شود به این معنا که عقل عملی و نظری با توحید و طلب استغفار تکمیل می شود ودر 70 بار استغفارکردن بر اساس روایات، این عدد، رمز کثرت و زیادی است نه بیان تعداد معیّن.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران یزد اعلام کرد: با آغاز ایام تعطیلات نوروزی بیش از 300 مبلّغ خواهر در نقاط مختلف گردشگری استان مشغول فعالیت خواهند شد .
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مؤسسه آموزش عالی حوزوی الزهراء(س) گرگان با مشارکت مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان و مدارس علمیه خواهران سطح 2 همایش هویت عصری زنان در آینه قرآن و حدیث را برگزار می کند.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۶:۲۷    
طلبه حوزه علمیه خواهران مکتب الزهرا (س) روستای قورچای در شهرستان آزادشهر، گفت: قرآن کریم بهترین عامل مشترک برای دستیابی به اتحاد و انسجام مسلمانان در مقابل دسیسه های شوم دشمنان و شیاطین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه زیرساخت ها و فضاهای آموزشی حوزه علمیه خواهران و برادران در استان افزایش یافته است گفت: 183 هزار متر مربع به فضاهای حوزوی استان افزوده شده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۳    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان سمنان هیئت همراه با حضور در منزل شهید ناصر رفیعیان با خانواده وی دیدار و گفتگو کردند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو شورای سیاستگذاری حوزه علمیه خواهران کشور گفت: اگر کسی به امور تربیتی در آینده زندگی خود می اندیشد، از همین الان برنامه ریزی کند و از خواب و خوراک زیاد و مشغول شدن به تجملات و تشریفات و چشم و هم چشمی ها دوری کند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد با اشاره به تقارن ماه مبارک رمضان با نوروز باستانی، گفت: مراقب باشیم حرمت ماه مبارک زیر پا گذاشته نشود.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۵۳    
ساختمان مدرسه علمیه خواهران صدیقه طاهره غرق آباد با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران استان مرکزی افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۳۲    
ایسنا/گلستان مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان، جزئیات پذیرش داوطلبان حوزه علمیه خواهران را تشریح کرد و گفت: ثبت نام داوطلبان تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: پروژه ساختمانی مدرسه علمیه معصومیه بوشهر حائز رتبه اول در پروژه های ساختمانی آموزشی و کمک آموزشی حوزه های علمیه خواهران کشور شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/مدیر حوزه علمیه خواهران استان مرکزی به عنوان مدیر نمونه کشوری در جذب منابع و اعتبارات و پیشرفت پروژه های عمرانی انتخاب شد
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ساختمان مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) غرق آباد استان مرکزی با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران استان به بهره برداری رسید.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۵۳    
حوزه/ آیین کلنگ زنی پروژه ساختمان کمک آموزشی، امروز در محوطه موسسه آموزش عالی حوزوی فدک همدان برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: توسعه حوزه های علمیه در سراسر کشور از رویش های انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
آیین افتتاح 22 پروژه آموزشی و کمک آموزشی و همچنین مراسم کنگزنی 27 پروژه عمرانی امروز در مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران با حضور آیتالله حسینی بوشهری برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم کارنامه حوزه علمیه خواهران را درخشان دانست و گفت: حوزه های علمیه باید به سمت تشکیل اتاق رصد و تولید محتوای غنی حرکت کنند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان با بیان اینکه تاکنون 1200 طلبه در مدارس علمیه خواهران گلستان در حال تحصیل هستند، گفت: رایج کردن سبک زندگی اسلامی یکی از کارکردهای ویژه حوزه های علمیه است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۲    
مدیر حوزه های علمیه خواهران استان همدان گفت: همزمان با سراسر کشور مراسم کلنگ زنی 2 ساختمان حوزه علمیه خواهران در همدان و فامنین به زمین زده شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۳    
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: پایان اردیبهشت آخرین مهلت ثبت نام در حوزه علمیه خواهران گلستان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان از آغاز ثبت نام حوزه های علمیه خواهران از 29 بهمن خبر داد و گفت: هزار و 200 طلبه در حوزه های علمیه خواهران گلستان مشغول تحصیل هستند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۴    
مدیر کل مرکز خدمات حوزه ی علمیه استان البرز از حوزه علمیه خواهران نورالهدی ماهدشت بازدید و با مدیر، اساتید و طلاب دیدار و گفت و کرد.
قزوین | طرح سنجش سلامت طلاب جدید الورود به حوزه های علمیه خواهران، با همکاری مرکز خدمات حوزه ی علمیه استان و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قزوین در مرکز خدمات برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران هرمزگان گفت: کارگاه یادداشت نویسی در مدرسه علمیه الزهراء(س) بندرعباس برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۵    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان سمنان از تحصیل بیش از یک هزار و 400 بانوی طلبه در مجموعه 11 مدرسه حوزه علمیه استان سمنان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد، با بیان اینکه برای رفع نگرانی مبنی بر کاهش نیروی کارآمد در حوزه ها باید ارکان حوزه ها را نگه داشت، گفت: مدیران مدارس، معاونان و کارکنان مدارس و اساتید حوزه های علمیه خواهران، سه رکنی هستند که باید حمایت شوند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نحوه اجرای تفاهم نامه مدیریت حوزه های علمیه خواهران کشور با نهضت سواد آموزی در خوزستان بررسی شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۳    
قزوین | مدیرکل مرکز خدمات و مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین به منظور بررسی مشکلات طلاب خواهر این استان دیدار و گفت و گو کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۱    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد گفت: خوشبختانه هم اکنون ظرفیت بیش از پنج هزار طلبه خواهر شامل در حال تحصیل و یا فارغ التحصیل در سطح استان وجود دارد که می توان از این ظرفیت برای برنامه ها بهره مند شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران کشور با اشاره به اینکه بازنگری نظام تعلیم و تربیت در صدر برنامه ها قرار دارد، از طراحی 14 پروژه کلان در این حوزه خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۰    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران اراک گفت: صرف انتساب به دین و دینداری، بی آنکه دین در متن زندگی فردی و اجتماعی حضوری کارساز داشته باشد، کافی نیست و گرنه مسلمان بودن ما، همان اسلام شناسنامه ای خواهد بود.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۱    
مدرس روانشناسی در حوزه علمیه خواهران ام الابرار آق قلا، گفت: باید متناسب با توطئه و حیله های دشمنان برنامه و راهکار مناسب ارائه دهیم تا از رسیدن به اهداف شومشان ناکام بمانند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۴    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان سمنان گفت:بیش از یک هزار و 400 طلبه خواهر در مجموعه یازده مدرسه حوزه علمیه استان سمنان تحصیل می کنند و قریب به یک هزار و 700 طلبه خواهر نیز از سطوح مختلف حوزه در سطح استان دانش آموخته شده اند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان لرستان از جذب مدرس برای سال تحصیلی آینده خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین نجم از آغاز ثبت نام حوزه های علمیه خواهران استان برای پذیرش طلبه در مقاطع عمومی و تکمیلی در سطوح دو، سه و چهار برای سال تحصیلی 1403-1402 خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۹    
حوزه/ همزمان با روز ایثار و شهادت، مدیر حوزه علمیه خواهران استان مرکزی با خانواده طلبه شهید اسماعیل تاج آبادی فراهانی دیدار کرد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مهرابی گفت: در راستای تکمیل نیرو در مدارس علمیه خواهران استان لرستان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید مدرس حوزه جذب می شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ساماندهی و نظارت حوزه علمیه خواهران استان یزد از برگزاری چهارمین گردهمایی مؤسسین و هیئت امنای مدارس علمیه خواهران استان یزد خبر داد.