چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۰:۲۴Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه علمیه خواهران»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم استاد حوزه علمیه خواهران با اشاره به اینکه عدم موفقیت آمریکا و رژیم صهیونیستی در سایه بیداری و هشیاری دنیای اسلام محقق می شود، گفت: فرق اسلامی و کشورهای اسلامی به جای تأکید بر تفاوت ها باید بر اصول تأکید کرده و با بحث و گفت وگوی میان فرق مشکلات خود را حل کنند تا بستر پیشرفت برای تمامی ملت ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۷    
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: بازدید حضوری این معاونت به منظور ارزیابی و نظارت بر عملکرد آموزشی واحدهای حوزوی با هدف ارتقا و پیشرفت مدارس استان از مهر 1400 آغاز شد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۹    
مدیر حوزه علمیه خواهران اهل سنت سنندج تأکید کرد: مسلمانان باید بدانند که کلید برون رفت از مشکلات، یکدلی و همبستگی آنان است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور با حضور در حوزه فخریه مروی با تولیت محترم این حوزه حضرت آیت الله تحریری دیدار و گفتگو کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۵    
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران گلستان اعلام کرد: در راستای گرامیداشت هفته وحدت، مدارس و مبلغان حوزه خواهران گلستان حدود 100 عنوان برنامه محوری برگزار کردند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۶    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان، با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت و پرهیز از تفرقه، به دلایل ضرورت وحدت اسلامی پرداخت و مقابله با دشمن را به عنوان یکی از عوامل پیشرفت و رمز پیروزی هر ملتی معرفی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان از شرکت 127 نفر از طلاب خواهر مدارس علمیه لرستان در آزمون مرحله دوم حفظ 110 حکمت نهج البلاغه خبر داد و گفت: مرحله سوم طرح تربیت حافظ نهج البلاغه شامل حفظ 150 حکمت آغاز شده است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران ارومیه تاکید کرد: همدلی و همیاری رکن اساسی جوامع اسلامی است چرا که مسلمانان باید در همراهی با یکدیگر ید واحده باشند و در مقابل توطئه های جهان غرب و استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل بایستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۶    
حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: مهمترین هدف پیامبر(صلی الله علیه وآله وسلم) در مسیر هدایت مردم تکامل عقلانی بود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۸    
حوزه/حجت الاسلام احمدی گفت: امروز همه چیز به سمت مادی بودن و لاکچری بودن پیش می رود، خانه های لوکس، ماشین های گران قیمت، غذاهای پر هزینه و ... که همه اینها در اختیار این جسم است، یعنی در اختیار بخشی که ارزشی در آن نیست، چرا که فرق انسان ها به جسم آنها نیست، بلکه به درجه انسانیت است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ استاد و پژوهشگر حوزه علمیه خواهران گفت: از رئیس جدید رسانه ملی انتظار می رود که زمینه و مجال بروز و ظهور نگاه های نو و خلاقانه را بر اساس شاخصه های فرهنگ ایرانی - اسلامی در صداوسیما فراهم کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۲    
حوزه/ بحث های اخلاقی اسلامی بیشتر بر محور تثبیت و تقویت بایدها و نبایدهاست و این اخلاق پسندیده از قرآن، سنت پیامبر(ص ) و ائمه معصومین (ع ) سرچشمه می گیرد و ارتقای معنوی و آسایش اجتماعی در جامعه اسلامی به برکت آن به دست می آید.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۷:۵۵    
حوزه/ خانم بهجت پور گفت: حوزه های علمیه خواهران باید نقش مرجعیت را در امور مرتبط با زنان و خانواده ایفا کنند و در این مسیر طلاب خواهر، نقش مهم و برجسته ای دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
همایش وحدت اسلامی مقدمه ای برای تمدن سازی با حضور مسؤولان کشوری و لشکری و جمعی از علمای شیعه و سنی صبح امروز در سالن اجتماعات حوزه علمیه خواهران بندرعباس برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۷    
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: بانوان سرزمین ما که وظیفه تربیت نسل، پرورش فرزندان و رسیدگی به امور خانه را دارند، باید اول خود سلامت باشند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام افتخاری گفت: اتان کلبرگ یک یهودی پژوهشگر یهودی ساکن فلسطین اشغالی است که تحقیقات کاملی در مورد سید بن طاووس نوشته است. این فرد هر چند مقالاتی در مورد صهیونیست ها نوشته است، اما این مقالات به تعداد انگشتان دست هم نمی رسد، اما در مورد اسلام مقالات فراوانی نوشته است.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دکتر برقعی تأکید کرد: جامعه الزهرا علیهاالسلام به عنوان بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع مطرح است و باید پاسخگوی نیازهای دنیا برای آماده سازی زمینه ظهور باشد، پس افق دید خود را باز کنیم و تلاش کنیم خدمات و فعالیت های ما در سراسر جهان اسلام ارائه شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۲:۰۷    
حوزه/مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: واقعیت آن است که جوامع اسلامی ویروسی به نام تفرقه سرایت کرده که نمی گذارد، خرده نیروهای امت اسلامی، به طوفانی جاری بر ضد حیات اقتصادی و سیاسی استعمارگران تبدیل شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۶    
حوزه / نشست علمی حوزه بالنده با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی، در مدرسه علمیه نقده برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۹    
حوزه/ خانم مطوس، بر ضرورت تقویت همکاری میان مدیریت حوزه علمیه خواهران خوزستان و اداره کل تبلیغات اسلامی تأکید کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۳    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان لرستان گفت: خواهران طلبه، پرچمداران صیانت از ارزش های اسلامی و خانواده در جامعه هستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۰    
حوزه / دبیر جشنواره علامه حلی قزوین گفت: 375 اثراز حوزه علمیه خواهران و برادران به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۷:۰۵    
حوزه/ حوزه علمیه خواهران خوزستان، در پی کشتار مردم مظلوم قندهار، طی بیانیه ای اعلام کرد: حضور داعش در هر گوشه و کنار جهان خطر جدی برای ثبات و امنیت مردم خواهد بود قطعاً حرکت علمای مبارز در مقابله با تفکر تکفیری داعش نقش مؤثر خواهد داشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآن و عترت مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران گفت: انسان ذاتاً تمایل به کمال جویی و برتری دارد و الگو همیشه می تواند در این مسیر انسان را کمک و یاری بدهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم استاد حوزه علمیه خواهران بابیان اینکه یکی از فواید امام زمان (عج) دعای شبانه روزی ایشان برای همگان به ویژه مسلمانان است، گفت: امام عصر (عج) نسبت به مسلمانان بسیار رئوف و مهربان است و پیوسته و شبانه روز برای حل مشکلات آن ها دعا می کند.
مشاوران جدید مدیر حوزه های علمیه خواهران در جلسه شورای علمی تربیتی این نهاد حوزوی معرفی شدند.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، ستاد اقامه نماز استان اصفهان با همکاری حوزه علمیه خواهران و برادران در تاریخ 1400/05/01 فراخوان تولید محتوا ویژه طلاب را صادر نمود. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۳    
جلسه شورای جشنواره استانی علامه حلی(ره) در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان مرکزی برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۵    
حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: حفظ منزلت و کرامت انسانی زن و استحکام خانواده منافاتی با حضور اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و... زن در راستای ایجاد توسعه و پیشرفت در جامعه ندارد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۵    
حوزه/ مسئول نظارت و ساماندهی حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: بانوان به عنوان مادران و معلمان جامعه اسلامی، نقش مهمی در ایجاد پایگاه فکری و فرهنگی جامعه اسلامی به عهده دارند و برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی نیازمند مادرانی عاقل با نمادهای اسلامی هستیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شب شعر بانوی هزاره اسلام به مناسبت بزرگداشت حضرت خدیجه(س) با مشارکت سازمان فرهنگی شهرداری یزد و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران در میدان امیرچقماق برگزار شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
شب شعر بانوی هزاره اسلام به مناسبت بزرگداشت حضرت خدیجه(س) با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران شامگاه یکشنبه ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۶    
حوزه/ خانم مهران پور، با بیان اینکه شرط ادب، خودداری و حفظ حرمت هاست، گفت: اولین شرط ادب مداری این است که در چهارچوب شریعت باشد و عقل انسان نیز این مسئله را تأیید کرده و کاملاً با حکم عقل منطبق است؛ بر این اساس هر چیزی که انسان را از مسیر الهی، فاصله دهد آن عمل ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در محکومیت حملات تروریستی و شهادت شیعیان افغانستان، طلاب و اساتید حوزه علمیه خواهران استان لرستان، در مصلای الغدیر خرم آباد تجمع کردند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۱    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران اهواز، معرفت نفس را بزرگ ترین درس علامه حسن زاده آملی دانست و گفت: اولین دروسی که علامه به طور عمومی و خصوصی در همه جا مطرح می کرد، معرفت نفس بود و معتقد بودند که کلید سعادت دنیا و آخرت همین است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ با کناره گیری حجت الاسلام رجب پور از مدیریت حوزه علمیه خواهران خوزستان، خانم فاطمه مُطَوَّس، به عنوان سرپرست حوزه خواهران استان، عهده دار امور شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی جشن بیعت به مناسبت هفته وحدت با حضور مسئول نشر آثار مشارکت های زنان در دفاع مقدس بوشهر، مسئول بسیج دانش آموزی، بسیج طلاب، دانشگاه فرهنگیان، نهاد کتابخانه ها، سازمان فرهنگی شهرداری، مدیریت حوزه علمیه خواهران و عضو شورای شهر بوشهر برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۲:۲۴    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان مازندران گفت: مهم ترین چالش ها در ساختار اداری مدارس علمیه خواهران، نبود یک ساختار سازمانی منسجم است. به عنوان نمونه هیأت امنا، مدیر را معرفی و استان آن را تایید می کند ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۵    
حوزه/ محمدلو گفت: عهد و پیمان با امام عصر (عج)، اعلام وفاداری با انبیای الهی خصوصا رسول مکرم اسلام(ص) است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور مرکز مشاوره سماح مدیریت حوزه علمیه چهارمحال وبختیاری با نام بردن از پنج عامل به عنوان شاخص ها و مؤلفه های تربیت دینی کودکان، تصریح کرد: شناخت و بصیرت، تفکر و تعقل، کرامت انسانی، عزت نفس و محبت و مهرورزی از اصلی ترین شاخص ها هستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۰    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان لرستان خواستار تاسیس و راه اندازی انجمن های علمی پژوهشی در حوزه خواهران استان شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۶    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی با بیان این که باید رفتار آمربه معروف و ناهی از منکر سنجیده، متین و مناسب باشد، تصریح کرد: نباید اجازه دهیم امر به معروف و نهی از منکر در سطح مردمی از تذکر لسانی فراتر برود، چرا که مشکلاتی برای جامعه ایجاد خواهد کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۹    
استاد و پژوهشگر حوزه علمیه خواهران گفت: هدایت سیاسی و فرهنگی امام حسن عسکری(ع) باعث شد جامعه آن زمان به تدریج آماده ورود به دوران غیبت شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران ایلام گفت: راهبرد مدرسه محوری مدارس را از حالت انفعال خارج کرده و در عرصه های مربوطه فعال، تصمیم گیر، مسئولیت پذیر، بانشاط و پویا می سازد ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۵    
حوزه / خانم فهیمه پودات به عنوان معاون فرهنگی تبلیغی جدید مدرسه علمیه الزهرا (س) بندرعباس معرفی شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ درنشست خانم عزیزاللهی مدیرحوزه علمیه خواهران استان قم با حجت الاسلام والمسلمین مقیمی حاجی معاون پژوهش حوزه های علمیه، به همکاری های علمی پژوهشی این دو نهاد حوزوی تاکیدشد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۱۸    
حوزه/ معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران سیاست ها و اولویت های آموزشی این معاونت در سال تحصیلی جدید را تشریح کرد.