دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۹:۱۱May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه علمیه خواهران»

صبح قزوین   ۱ ساعت پیش    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین گفت: زمان ثبت نام حوزه علمیه خواهران برای سال تحصیلی 1403 - 1404 از اول اردیبهشت تا 20 تیرماه است و دارندگان مدرک دیپلم و سیکل با داشتن شرایط لازم می توانند ثبت نام کنند.
بسیج   ۲ ساعت پیش    
شاهرود_ مراسم بزرگداشت شهدا خدمت به همت حوزه بسیج اساتید، طلاب و روحانیون شهید مطهری شاهرود در حوزه علمیه خواهران امام صادق (ع) برگزار شد.
عصر خبر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین با موضوع پذیرش حوزه علمیه خوهران و انتخابات ریاست جمهوری امروز در مرکز مدیریت حوزه علمیه خوهران استان برگزار شد. ...
ایکنا   ۲ ساعت پیش    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین گفت: زیرسازی هایی برای برپایی مرکز سطح چهار در قزوین آماده شده است و به محض تأکید شدن اساتید در این سطح امکان برپایی حوزه در سطح چهار وجود دارد.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین گفت: از سال 1367 که حوزه خواهران تاسیس شده است هزار و 70 نفر به صورت رسمی فارغ التحصیل شده اند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۷:۵۲    
اولین نشست تخصصی از سلسله نشست های دبیرخانه گرامیداشت چهلمین سال تاسیس جامعه الزهرا علیهاالسلام با عنوان "حوزه علمیه خواهران و چالش های فقهی عفاف و حجاب" برگزار می شود.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسماعیل نیا گفت: حدود 500 حوزه علمیه خواهران با 150هزار طلبه و فارغ التحصیل در کشور فعالیت می کنند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۷    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران گفت: خلوت با خدا و خدمت به خلق، دو راه جداگانه برای رسیدن به خدا به اوج معنویت و عرفان نیست بلکه مسیر یکی است؛ خلوت کنندگان با خدا عاشق خدمت به خلق می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه علمیه خواهران استان لرستان از بین اساتید واجد شرایط گروه علمی جذب می کند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۷    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران استان مرکزی گفت: مهم ترین خصوصیت حجت الاسلام والمسلمین رئیسی ولایتمداری بود، ایشان به بیانات حضرت آقا و تمام جزئیات آن توجه خاص داشت که اجرا شود و پیگیری ها را تا حصول نتیجه ادامه می داد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ با حضور معاون حوزه علمیه خواهران کشور، حجت الاسلام سید علی اکبر موسوی اطهر به عنوان مدیر حوزه علمیه خواهران کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان گفت: آزمون آزمایشی جذب اساتید سطح 2 و 3 در مدارس علمیه این استان و به صورت استانی برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: شهید رئیسی حضوری مداوم در بین اقشار مختلف مردم داشت.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی با اشاره به ویژگی های شهید سید ابراهیم رئیسی خاطرنشان کرد: این عالم مجاهد یک مکتب بود و حماسه 8 تیر امتداد همان مکتب خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت رئیس جمهور شهید آیت الله رییسی و همراهان وی در حوزه علمیه خواهران سمنان برگزار شد.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: طلاب، اساتید، نخبگان و کادر حوزه علمیه خواهران مازندران، با امضای طوماری حمایت خود از طرح نور را اعلام کردند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیریت حوزه علمیه خواهران استان خوزستان در پیامی شهادت نماینده ولی فقیه و استاندار آذربایجان شرقی را به مدیریت حوزه علمیه خواهران و مردم ولایتمدار استان آذربایجان شرقی تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان گفت: خدمت به خلق همچون ایمان به خدا، موجب صعود انسان به مقامات معنوی و جلب رضایت خداوند متعال می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
آیین گرامی داشت شهید جمهور و شهدای خدمت با حضور روحانیون و طلاب حوزه های علمیه هرمزگان در سالن حوزه علمیه خواهران بندرعباس برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۸:۴۲    
حوزه/ مراسم بزرگداشت شهدای خدمت همزمان با سراسر کشور در سوگ رئیس جمهور شهید در مدرسه علمیه حضرت رقیه س برازجان برگزار گردید.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان همدان از برگزاری رویداد ملی بینات ویژه مدارس علمیه خواهران همدان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ محمدلو گفت: شهادت شهید رئیسی برای نظام و انقلاب مایه آبرو شد، چرا که بعد از جنگ تحمیلی برخی مسئولین دچار دنیاگرایی شده بودند و در مردم بی اعتمادی نسبت به نظام و انقلاب ایجاد شده بود به طوری که اکثر شهدا از مردم بودند و شهید رئیسی و همراهانش با شهادتشان این بیت را عوض کردند اینبار شهدا را از ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عدنانی گفت: در تبلیغ انتخاب رئیس جمهور اصلح کوشا باشید و به این نکته حساس توجه کنیم که مردم، فردی اصلح و شایسته را برای ریاست جمهوری انتخاب کنند تا ان شاءالله رئیس جمهور جدید، ادامه دهنده راه شهید رئیسی باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
گرمی - مدرس حوزه علمیه خواهران گرمی گفت: آیت الله رئیسی را مصداق واقعی برگزیده الهی در خدمت به خلق بود و روح زلال این شهید والامقام او را وقف خدمت به جامعه کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) یزد در دیدار با مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد به تشریح فعالیت های بنیاد پرداخت.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین همزمان با فرا رسیدن 3 خردادماه، سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، بیانیه ای صادر کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۴    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان خوزستان به همراه معاونین خود با سفر به شهرستان دزفول از مدرسه علمیه تخصصی الزهرا (س) دزفول بازدید و با طلاب، کادر، اساتید و هیأت امنای این مدرسه علمیه دیدار و گفتگو کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۷:۵۱    
حوزه/ ارومیان گفت: ایمان و امید، تلاش شبانه روزی، مردم داری، خدمتگذاری صادقانه و خالصانه ، مسئولی متعهد و مخلص، خستگی ناپذیری، خضوع و مردم داری، گره گشایی تصویر نابی است که از رئیس جمهور به یاد خواهد ماند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۸    
حوزه/ حجت الاسلام خواسته با اشاره به تلاش های شبانه روزی رئیس جمهور و بی توجهی ایشان به تشویق ها و طعنه ها، گفت: رئیس جمهور فقط و فقط رضایت خدا را دید و کارهایی که این عزیز برای جامعه اسلامی انجام داد با آن اخلاصش و شجاعتش شاید هیچکس آن کار را نکرده بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت، مدرسین و طلاب حوزه علمیه خواهران هبه الرحمن مزار شیخ الاسلام احمد جام در پیامی شهادت آیت الله رئیسی را به ملت ایران تسلیت گفتند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم سوگواری و بزرگداشت شهید آیت الله رئیسی و همراهانشان در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان فارس با حضور مدیر و معاونین این مرکز برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران یزد در نشست با همکاران خود در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان یزد گفت: مرگ با عزت بهتر از زندگی ذلیلانه است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۵    
حوزه/ حجت الاسلام رضوی گفت: شهید رئیسی و هیئت همراه ایشان در راه خدمت به ملت و مردم و تعالی انقلاب اسلامی و سیراب ومحکم کردن پایه های انقلاب ونظام جمهوری اسلامی شهید شدند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس در پی شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه پیام تسلیتی صادر کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد درگذشت پدر مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- رییس حوزه علمیه خواهران اردبیل گفت: ثمره و نتیجه خدمت مخلصانه آیت الله رییسی به ملت ایران شهادت بود.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد با صدور پیامی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران و همراهانش را تبریک و تسلیت گفت.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۷    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین گفت: حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) خدمت بی پایانی به کشور ما کرده و برکات فراوانی برای ایران داشتند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان شهادت حجت الاسلام والمسلمین رئیسی رئیس جمهور اسلامی ایران و همراهانشان را تسلیت و تهنیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان مازندران در پی شهادت آیت الله رئیسی(ره) پیام تسلیتی صادر کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم در پی شهادت غمبار رئیس جمهور محبوب ایران، امام جمعه خدوم تبریز و همراهان ایشان پیامی صادر کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۱   + ۵۹ سایت دیگر  
حوزه/ حوزه علمیه خواهران استان آذربایجان شرقی با صدور پیامی شهادت حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و چند تن دیگر از همراهان آنان را تسلیت گفت.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۰    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان مرکزی گفت: سیره و زندگی حضرت معصومه(س) در عبادت، عفاف، پاکیزگی، پاکدامنی و علم آموزی یک الگوی مانسب برای بانوان جهت رسیدن به سعادت تا قیامت است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان شهادت رئیس جمهور محبوب و ولائی جمهوری اسلامی ایران و یاران همراه را تسلیت گفت.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۲    
در پی عروج شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و جمعی از همراهان ایشان، حجت الاسلام والمسلمین افتخاری مدیر حوزه علمیه خواهران فارس پیام تسلیت صادر کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در پی حادثه غم بار و سنگین به شهادت رسیدن رئیس جمهور محترم و تیم همراه ایشان، مدیر حوزه علمیه خواهران استان تهران پیام تسلیتی را صادر نمود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۰    
رئیس اداره ساماندهی و نظارت حوزه علمیه خواهران گفت: زنان و دختران جامعه باید با الگوبرداری از حضرت معصومه(س) از نظر علمی، دینی، اجتماعی، فرهنگی و حتی سیاسی، جایگاه و مرتبه بالایی در جامعه کسب کنند.