چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۸:۱۹Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانون های مساجد»

شبستان   ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام یارمحمدی تعداد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان را 380 باب کانون خواند و گفت: بعد از شهر زنجان با 166 باب کانون، شهرستان های خدابنده و ابهر بیشترین تعداد کانون های مساجد را به خود اختصاص داده اند.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
احمدخانی با بیان اینکه طرح فهما بستر خوبی برای رقابت سالم بین کانون های مساجد است، تصریح کرد: اگر با برنامه پیش برویم می توانیم این رقابت سالم را در بین بچه های مسجد ایجاد کنیم.
حوزه   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با مشارکت مؤسسه خیریه حضرت خدیجه(س) شهر قم پنجمین رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه را با توزیع یک هزار و 500 بسته گوشت قربانی آغاز می کند.
شبستان   ۳ ساعت پیش    
چهارمین وبینار آموزشی کارشناسان رابط کانون های مساجد استان تهران عصر امروز برگزار می شود.
شبستان   ۳ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین دکتر ارزانی با بیان اینکه رویکرد اصلی در مسجد بر ایجاد یگانگی و وحدت است، گفت: ظرفیت ها در مسجد باید به جای تشکل سازی بر خدمت رسانی متمرکز باشد و این چیزی است که بسیج و کانون های فرهنگی هنری در گام دوم انقلاب دنبال می کنند.
اولین جشنواره استانی عکس شکوه نماز با مشارکت کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نخستین سوگواره ملی ایل به میزبانی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود که فراخوان این سوگواره در سطح کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری نیز اعلام شده است.
شبستان   ۵ ساعت پیش    
حجت الاسلام اباذر بیگی گفت: یک هزار و 200 بسته گوشت در بین نیازمندان آذربایجان غربی توسط کانون های مساجد استان با مشارکت موسسه خیریه حضرت خدیجه(س) قم و برنامه تلویزیونی سمت خدا توزیع شد.
شبستان   ۶ ساعت پیش    
حجت الاسلام رمضانی گفت: همکاری بسیج و کانون های فرهنگی هنری مساجد موجب ارتقا خدمت رسانی به مردم شده و با همکاری این 2 مجموعه کمک به خانواده های نیازمند هم افزایش یافته است.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار گفت: پیچ اینستاگرامی کانون های مساجد بیله سوار با عنوان محراب اندیشه بیله سوار در مسابقه عکس سفره جهانی غدیر رتبه برتر کشوری را کسب کرد.
شبستان   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: همزمان با این هفته، گروه های سرود کانون های مساجد یزد در مناطق مختلف شهر یزد به اجرا می پردازند.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
سعادتی با اشاره به مطالبه مقام معظم رهبری برای همکاری بسیج و کانون های مساجد، گفت: در این راستا اقدامات مشترکی در فعالیت های قرآنی، اجرای سرود، تامین و توزیع بسته های معیشتی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ... انجام شده و می شود.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
سلیمان سپی از اعلام اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی کانون های فرهنگی هنری مساجد سقز خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ابدالی تکلو گفت:طرح ملی ایران قوی از هفته دفاع مقدس تا ایام الله دهه فجر (در قالب 20 هفته) برگزار می شود، اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد در این بازه زمانی می توانند در طرح مذکور شرکت کنند و امتیازاتشان نیز ذیل سامانه بچه های مسجد ثبت خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۳۴    
مظاهری گفت: سه نفر از رابطان چهارمحال و بختیاری دومین نشست مجازی رابطین کانون های مساجد کشور موفق به کسب رتبه های برتر را کسب کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۷    
ریزانه گفت: فعالیت های بسیاری از سوی کانون های فرهنگی هنری مساجد در سطح کشور برگزار می شود که کانون های مساجد باید تلاش کنند که فعالیت های خود را به سوی تخصصی شدند سوق دهند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۶    
حجت الاسلام سبزه کار گفت: یک هزار و 200 بسته گوشت در بین نیازمندان استان توسط کانون های مساجد خراسان جنوبی با مشارکت موسسه خیریه حضرت خدیجه(س) قم و برنامه تلویزیونی سمت خدا توزیع می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۴    
حجت الاسلام امیدی با اشاره به اینکه سه باب کانون فرهنگی هنری مساجد فارس به نام امام حسن عسکری (ع) نامگذاری شده است، گفت: در ایام میلاد امام حسن عسکری (ع) برخی از کانون های مساجد فارس با برنامه های جانبی نظیر مواسات و همدلی این روز را گرامی داشتند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۴    
طاهریان با اشاره به تحقق برخی مطالبات کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، گفت: به زودی بحث بیمه مسئولیت و حوادث در مورد کانون ها محقق می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۴    
حجت الاسلام ارزانی با تاکید بر ضرورت تقویت برنامه های فرهنگی هنری در بستر فضای مجازی، گفت: استان لرستان در صدور مجوز الکترونیک کانون های مساجد رتبه پنج کشوری را کسب کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان قزوین گفت: به مناسبت میلاد امام حسن عسکری(ع) و در راستای اجرای رزمایش مواسات و همدلی مؤمنانه، تعداد 1 هزار و 200 بسته گوشت یک ونیم کیلویی در میان نیازمندان شهرستان های مختلف استان قزوین توزیع می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۴    
قزوهی گفت: امروز جامعه ما نیاز به وحدت و همدلی دارد و پیوند و همکاری کانون های فرهنگی و هنری مساجد و پایگاه های بسیج برای مبارزه با همه مشکلات از قبیل فرهنگی، سیاسی و اقتصادی و اجتماعی موثر است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: کانون های مساجد با همکاری پایگاه های بسیج در اجرای طرح سلامت محور سردار شهید قاسم سلیمانی مشارکت خواهند کرد.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با تاکید بر اینکه امام حسن عسکری(ع) نیز همچون سایر اهل بیت(ع)، نور واحد و دارای علم و دانش وافری بودند، گفت: امام حسن عسکری(ع) مظهر ابهت اسلام، عطوفت و مهربانی بودند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۳    
عبادی با اشاره به اینکه شبکه رابطین کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور (فهما) متشکل از کانون های منتخب در سراسر کشور است، گفت: گام دوم سامانه بچه های مسجد، ایجاد و توسعه شبکه تعاملی خواهد بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۲    
بیکی گفت: هم افزایی در اجرای برنامه های کانون های مساجد و بسیج می تواند موجب جذب جوانان بیشتر به مساجد، کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
جشنواره سرود نماز در کانون های مساجد استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
فراخوان جشنواره سرود نماز در کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری در بستر فضای مجاری برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۱۳    
کانون محبان الزهرا (سلام الله علیها) اسفراین در تازه ترین اعلام اسامی کانون های رابط برتر شبکه رابطین کانون های مساجد کشور در اجرای طرح رقابتی ایران قوی در صدر قرار گرفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
زارع ضمن قدردانی از تلاش ادارات ارشاد شهرستان های مازندران برای همراهی با کانون های مساجد استان برای ثبت فعالیت در سامانه بچه های مسجد و کسب رتبه در رویداد فهما 98، گفت: این همکاری برای کسب رتبه در ایران قوی تداوم داشته باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ابدالی پوراز صدور مجوز الکترونیکی برای همه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خبرداد و گفت: تاکنون 160 مجوز الکترونیک برای کانون های مساجد استان صادر شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۷    
حجت الاسلام همت پور کانون های فرهنگی هنری مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج محلات را دو جریان انقلابی و اثرگذار در مساجد دانست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۶    
حجت الاسلام نیستانی با بیان اینکه وبینار تخصصی نوآوری و خلاقیت در قالب رواق کارآفرینی برگزار شد، گفت: سبک ها و تعاریف خلاقیت و چالش های نوآوری از سرفصل های مطرح شده در این وبینار آموزشی بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۶    
فعالیت های قرآنی کانون های مساجد قم در شرایط کرونا نه تنها کاهش نیافته است بلکه با قوت بیشتری به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۳:۱۸    
توسعه و آموزش مهارت های کارآفرینی برای نهادینه سازی فرهنگ کار و تلاش یک ضرورت برای جامعه محسوب می شود و کانون های مساجد با ایجاد یک شبکه های پیوسته در تحقق این مهم گام بردارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان کرمان گفت: نویسندگان باید در عرصه فرهنگی نیز بتوانند گام های بلند و مؤثری بردارند و از این ظرفیت در حوزه مسجد هم استفاده کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۵۵    
حجت الاسلام گرجی با قدردانی از کانون ها و کتابداران مساجد گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان برنامه های پرباری در هفته کتاب برگزار کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۵۵    
حجت الاسلام نعمتی قرا با اشاره به بیانات رهبری در خصوص تعامل کانون های مساجد با بسیج،گفت: ما هم در سنگر مسجد و کانون های فرهنگی هنری پذیرای فکر، ایده و توان بسیجیان هستیم؛ چراکه بسیج می تواند بازوی این کانون ها برای احیای کارکردهای مساجد باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۷    
مدیر ستادهماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد تهران در بیانیه ای درگذشت حجت الاسلام راستگو را تسلیت گفت و تاکید کرد، مساجد استان تهران استادی برجسته، همراهی صمیمی و پدری دلسوز را از دست داد و در درگذشت ایشان داغدار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سبزه کار از انتخاب دو کانون استان خراسان جنوبی به عنوان رابطین برتر کشوری کانون های مساجد خبر داد.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه مکتب بسیج مکتب مجاهدت معنوی و مخلصانه است، گفت: بسیج مظهر مردم سالاری دینی، خدمت رسانی، ایستادگی، پیشرفت، وحدت، اخلاص، ولایت پذیری، شهادت طلبی و آمادگی های همه جانبه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۵    
مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری ام البنین (س) هشتجین با اشاره به اینکه محدودیت های کرونا خلاقیت فعالان کانون های مساجد را دو چندان کرد، گفت: فعالان خواهر کانون فرهنگی هنری ام البنین (س) تولیدات خانگی و صنایع دستی خود را به نمایش گذاشتند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۵    
سقاء با اشاره به اینکه بزودی فیلم های فاخر با مشارکت بچه های مسجد و همکاری حوزه هنری تولید خواهد شد، گفت: فعالان کانون های مساجد استان اردبیل استعدادهای بالقوه ای در تولید آثار ماندگار همچون فیلم و تئاتر را دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالاری از ثبت 250 درخواست مجوز الکترونیک در سامانه بچه های مسجد توسط کانون های مساجد یزد خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام نعمتی قرا از برپایی کارگاه سیره شناسی حضرت رسول( ص) با استفاده از اساتید برجسته حوزه را برای فعالان کانون های مساجد استان مازندران خبر داد و گفت: این کارگاه ها در پی اهانت به مقدسات اسلام باهدف بصیرت افزایی برگزار خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۳    
پولاد گفت: مساجد پایگاه تجمع نیروهای انقلابی و ولایی می باشد و همکاری بین کانون های مساجد و بسیج محلات موجب تقویت فعالیت های مسجدی می گردد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۳    
کارگر اومالی از اهدای 50 جلد کتاب توسط ستادهماهنگی کانون های مساجد استان مازندران به کانون حضرت علی اکبر(ع) اومال نکا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی این اداره کل سه هزار جلد کتاب بین مراکز فرهنگی و هنری، کانون های مساجد و مناطق محروم مرزی، روستایی و عشایری این استان اهدا کرد.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی گفت: کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد، محلی برای رشد فکری و معنوی نوجوانان، جوانان و اعضای کانون های مساجد است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۵۸    
مدیر ستاد کانون های مساجد لرستا گفت: توزیع بیش از 4 هزار جلد کتاب در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و اجرای طرح شنبه های با کتاب از جمله برنامه های هفته کتاب و کتاب خوانی است.