چهارشنبه ۲۶ خردادساعت ۱۶:۲۴Jun 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانون های مساجد»

شبستان   ۳ ساعت پیش    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد لرستان گفت: 1200 بسته گوشت قربانی اهدایی موسسه حضرت خدیجه و برنامه سمت خدا در دهه کرامت در بین نیازمندان لرستانی توزیع می شود.
شبستان   ۶ ساعت پیش    
سهرابی گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد، از آنجا که جایگاهی مردمی دارند بیش از دیگر نهادها در بزرگداشت دهه کرامت حضور فعال و پویایی داشته اند و و از این رو در شناساندن و فرهنگ سازی در این دهه گام های بلندتری را برداشته اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۵۸    
حجت الاسلام اباذر بیگی گفت: 14 عنوان برنامه توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد، برای بزرگداشت دهه کرامت در آذربایجان غربی پیش بینی شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۱۶    
نقش جوانان کانون های مساجد در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی به ویژه انتخابات پیش رو حیاتی است، زیرا جوانان نیروی متحرک جامعه و گردانندۀ چرخ اقتصاد مملکت هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۵۶    
همزمان با آغاز دهه پرخیر و برکت دهه کرامت، کانون های فرهنگی هنری چهارمحال و بختیاری با برگزاری جشن های خانگی، مجازی و عمومی به پویش فدای دخترم پیوستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام همت پور با اشاره به فعالیت یک هزار و 100 کانون فرهنگی هنری در استان خوزستان گفت: بیش از 85 هزار نفر در این کانون ها عضو هستند که این تعداد آمار بسیار قابل توجهی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی فرد گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد باید رفتارهای خوش را سرلوحه کار خود قرار دهند، زیرا اعضای کانون ها نسبت به رفتار مدیران کانون حضوری فعال یا غیرفعال خواهند داشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۸    
جوانان و نوجوانان با عضویت و بهره گیری از ظرفیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد، پیام امید و زندگی را از جامعه دریافت می کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۸    
توسعه کمی و کیفی فرهنگ و هنر مساجد کشور با محوریت کانون های فرهنگی و هنری با حمایت خیرین و مسئولان افتخاری برای جامعه و خدمتی به مردم بوده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۸    
ابدالی پور گفت: جشن های بزرگداشت دهه کرامت در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان در حال برگزاری است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کلیپ ما می شویم به همت حوزه هنری خراسان شمالی و با هنرنمایی هنرمندان نوجوان مسجدی و اعضای کانون های مساجد با هدف شورآفرینی و فراخوان حداکثری آحاد مردم در پای صندوق های رأی ساخته شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۷    
حوزه/ آستان مقدس بانوی کرامت با همکاری دبیرخانه کانون های مساجد کشور به مناسبت دهه کرامت اجرای 200 گروه سرود در میادین اصلی شهرها، مساجد و اعتاب مقدس کشور را رقم زده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام امیدی گفت: ستاد دهه کرامت در استان فارس با 32 ارگان و هشت کمیته تخصصی از یک ماه گذشته با هماهنگی کانون های مساجد جلسات مختلفی را برای برنامه ریزی برنامه های این دهه مبارک برگزار کرده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۴    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: سلسله وبینارهای دهه کرامت ویژه فعالان کانون های مساجد با حضور اساتید برجسته کشوری و بین المللی برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۲    
ابدالی تکلو با بیان اینکه کرامت قبل از هر چیزی دینداری و دوری از گناه و بخل داشتن نفس اماره و کوچک شمردن دنیا را شامل می شود، گفت: برنامه های متنوعی ویژه دهه کرامت در کانون های مساجد خراسان رضوی اجرا می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۰    
اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گلستان با هم افزایی و با حضور در یکی از جنگل های استان گلستان به پاکسازی و زباله زدایی از محیط زیست پرداختند تا با این حرکت کریمانه، فرهنگ کرامت را ترویج دهند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل از انتشار بروشور اخلاق انتخاباتی از منظر مقام معظم رهبری به همت فعالان کانون های مساجد خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۰    
حجت الاسلام یارمحمدی ضمن دعوت از اعضای کانون های مساجد استان زنجان برای حضور حداکثری در انتخابات، از انتخابات در جمهوری اسلامی به عنوان مظاهر مردم سالاری دینی در این این نظام یاد کرد.
طاهریان از صدور 100 مجوز الکترونیکی برای کانون های مساجد جدیدالتاسیس همزمان با دهه کرامت خبر داد و گفت: تاکنون به میمنت این ایام برای کانون هایی به نام و القاب امام رضا(ع) مجوز صادر شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جوروند گفت: کانون های مساجد خوزستان همزمان با آغاز دهه کرامت، میزبان برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و اجتماعی هستند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۷    
مراسم گلباران حرم مطهر رضوی توسط ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی و با مشارکت آستان قدس با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۰    
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: طبق تفاهم نامه همکاری بین هلال احمر و ستاد هماهنگی کانون های مساجد زمینه همکاری و استفاده خانه های هلال از ظرفیت های کانون های مساجد فراهم شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۰    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل از امضای تفاهم نامه همکاری جمعیت هلال احمر و کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با حضور مدیران دو نهاد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان بستر مناسبی جهت انجام فعالیت های بشردوستانه و ارائه خدمات عام المنفعه و آموزش های امدادی هستند و باید از ظرفیت آنها در این زمینه بهتر استفاده کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی گفت: همزمان با دهه کرامت، طرح ملی آواهای کریمانه در کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی اجرا می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت ویژه برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد نیز گیلان آغاز شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۰۷    
حجت الاسلام چراغی پور با بیان اینکه برنامه های گرامیداشت دهه کرامت در سطح 307 کانون فرهنگی و هنری در سطح مناطق روستایی و شهری این استان برگزار می شود، گفت: بیش از 20 عنوان برنامه در دهه کرامت در سطح کانون های مساجد ایلام برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۹    
حجت الاسلام سبزه کار با اشاره به تقارن ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا از مدیران کانون های مساجد استان خواست: کانون های فرهنگی هنری را به پایگاهی برای بصیرت افزایی و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای تبدیل کنید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۹    
هاشمی گفت: تولید محتوا از سیره و روش زندگی رضوی نیاز امروز جامعه است و کانون های مساجد باید خط مقدم تولید محتوای زندگی رضوی و اهل بیتی در فضای مجازی باشند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
منشی زاده از انتشار سرود مشترک گروه های سرود کانون های مساجد کشور با عنوان فصلی تازه خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری نبی رحمت و امام جمعه شهر عنبران از افتتاح نمایشگاه دستاوردهای کانون های مساجد شهر عنبران با حضور معاون صنایع دستی میراث فرهنگی استان و مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۵۳    
حجت الاسلام ارزانی با بیان اینکه نمی شود ادعای محبت اهل بیت(ع) را نداشت اما از مردم گره گشایی نکرد، گفت: در همین راستا فعالیت های اجتماعی را در سند تحول ستاد فهما وارد و در رواق های دوازده گانه فعالیت بچه ها مسجد رواق همدلی را پیش بینی کرده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان قزوین گفت: برگزاری جشن های میدانی و محله محور در نقاط مختلف شهر، برگزاری مسابقهٔ کتاب خوانی با موضوع سیرهٔ رضوی و مسابقات پیامکی ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
جشن میلاد حضرت معصومه (س) به همت کانون های مساجد منطقه صفائیه یزد برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۱    
حجت الاسلام رمضانی از برگزاری برنامه های دهه کرامت در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مراسم گلباران حرم مطهر رضوی شامگاه(21 خرداد) توسط ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی و با مشارکت آستان قدس با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۰    
حجت الاسلام بیرم وند گفت: ضرورت دارد کانون های مساجد نشاط و بصیرت را میان مردم افزایش دهند و آنها را تشویق به مشارکت در انتخابات کنند چرا که این کانون ها از پتانسیل های مهم و تاثیرگذار برای دعوت مردم به پای صندوق های رای دارند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۶    
سقاء ضمن تشریح ویژه برنامه کانون های مساجد استان اردبیل به مناسبت دهه کرامت، گفت: آئین های دهه کرامت باید با رعایت ضوابط و دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا صورت گیرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۴۶    
بیکی برنامه های دهه کرامت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گلستان را اعلام کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضوانی نژاد با اشاره به لزوم اجرای برنامه های دهه کرامت با هدف تبیین فرهنگ رضوی در مساجد گفت: برنامه های دهه کرامت کانون های مساجد گیلان با تجلیل از دختران نمونه در سالروز ولادت حضرت معصومه(س) برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۲۳    
حجت الاسلام رضوانی نژاد از انعقاد تفاهم نامه علمی، آموزشی و پژوهشی بین کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان(ستاد فهما) و پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان(فتا) خبرداد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۹    
سعادتی از ارائه برنامه پیشنهادی به کانون های مساجد کشور برای بزرگداشت دهه کرامت خبر داد و گفت: اجرای طرح تلاوت نور، کمک مومنانه به نیازمندان و اجرای طرح ملی سه شنبه های تکریم از جمله این پیشنهادات است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۵۹    
به مناسبت دهه کرامت که از سالروز ولادت حضرت معصومه(س) تا ولادت امام رضا(ع) مصادف با 22 خردادماه تا اول تیرماه نامگذاری شده است، برنامه های متعددی در کانون های مساجد استان زنجان پیش بینی شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۹    
حجت الاسلام قیاسی گفت: تشکیل کانون ها در مساجد از دیگر امکان آفرینی در این خانه امن الهی به مدد جمهوری اسلامی است که توانسته نوجوانان و جوانان را با آن جذب کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۹    
حجت الاسلام نعمتی قرا از اجرای طرح ملی آواهای کریمانه همزمان با دهه کرامت در کانون های مساجد و اماکن مذهبی و گردشگری مازندران خبر داد و گفت: گروه سرود شهید چمانی سرودهایی با عناوین امام رضا (ع)،خادم بی ادعا و انتخاب اجرا خواهد داشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۷    
نوروزی مهر با اشاره به اینکه انتخابات از گذشته تاکنون نقش و تاثیر زیادی بر جامعه داشته است گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد یکی از سنگرهای مناسب در زمینه تببین و معرفی ویژگی های افراد اصلح در انتخابات هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۰۲    
مجید خوبی زاده گفت: یکی از برنامه های کانون های مساجد تربیت نیروی هنرمند متعهد است و خوشبختانه یکی از کانون فرهنگی هنری جنوب کرمان که خوب عمل کرده، کانون فرهنگی هنری مصباح است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
روحی گفت:با حمایت های ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی و به همت موسسه فرهنگی هنری شهید روحی مشهد مسابقه کتابخوانی فصل انتخاب برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی از برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی،هنری،قرآنی و اجتماعی در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان همزمان با دهه کرامت خبردادوگفت: بیشتراین برنامه ها درفضای مجازی برگزارمی شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۵۳    
مدیر مسئول کانون نخلستان ولایت مسجد جامع کردآباد اسکو گفت: نخلستان ولایت نیز همانند بیسیاری از کانون های مساجد کشور در عزای امام صادق (ع) به سوگ نشست و میزبان سیل مشتاقان ائمه اطهار علیهم اسلام در این مصیبت شد.