دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۱:۴۱May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانون های مساجد»

شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان در نخستین دیدار خود با رئیس و اعضای ستاد فهما این استان به اهمیت جایگاه کانون های مساجد اشاره کرد و پیرامون توسعه فعالیت های فرهنگی گفت و گو کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۱    
بیکی از اهدای ثواب طرح تلاوت نور کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان به روح شهدای سوم خرداد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد اعلام کرد: با قرار گرفتن کانون های مساجد در فهرست نهاد های عمومی غیردولتی، موانع کمک دولت به کانون های مساجد برداشته شد، اما مساجد همچنان مردمی باقی خواهند ماند.
رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد اعلام کرد: با قرار گرفتن کانون های مساجد در فهرست نهادهای عمومی غیردولتی، موانع کمک دولت به کانون های مساجد برداشته شد اما مساجد همچنان مردمی باقی خواهند ماند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
حسنی با اشاره بر ضرورت تربیت نیروهای متعهد در سایه مساجد اظهار کرد: تربیت نیروهای انقلابی، شاه بیت برنامه کانون های فرهنگی و هنری مساجد باشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۰    
برگزاری نشست تخصصی عفاف و حجاب، اجرای پویش #حال_خوب، مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله فاطمی نیا و حضور در سی وسومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از جمله برنامه هایی است که به همت کانون های مساجد خراسان شمالی اجرایی شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۱    
جابری انصاری با اشاره به ضرورت استفاده از برنامه های فرهنگی در قالب فضای مجازی گفت: تقویت جایگاه کانون های مساجد در قالب قرارگاه فرهنگی و هنری محلات در دستور کار دولت است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۷    
بخشی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان سامان در راستای اجرای طرح رصد و پایش کانون های فرهنگی هنری مساجد با حضور مدیر ستاد هماهنگی فهما چهارمحال و بختیاری بازدید شدند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۷    
ابدالی پور گفت: کانون های فرهنگی و هنری نقش مهمی در راستای ترویج فرهنگ و ارزش های دینی و اسلامی دارند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضوانی نژاد از توزیع بالغ بر 15 هزار بسته گوشت قربانی بین نیازمندان از ابتدای شیوع کرونا با محوریت کانون های مساجد استان خبرداد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۱    
احمدی گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد بازوان اصلی حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی در محلات و خصوصا روستاها هستند و ما باید از این ظرفیت به نحو مطلوب و بهتری استفاده کنیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مسابقه مطالعاتی نماز صادقانه به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) به میزبانی ستاد اقامه نماز و با همکاری ستاد کانون های مساجد و اداره کل پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اسلامی از اجرای طرح نشاط و تعالی در کانون های مساجد استان زنجان خبر داد و گفت: این طرح در محورهای قرآن و عترت، کتاب و کتابخوانی، تربیتی و اردویی، مهارتی، سرود، تئاتر، رسانه، ادبیات و کارآفرینی اجرا می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گفته اسلامی، برنامه های ستاد به جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی با محوریت تحکیم بنیان خانواده اجرا می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۱    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری در راستای اجرای سومین دوره طرح رصد و پایش کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان بن بازدید کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۳    
ابدالی پور گفت: راه اندازی کانون های فرهنگی هنری مساجد در سراسر کشور گامی برای توسعه و ارتقای فعالیت های فرهنگی در کشور است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
دفتر سومین رویداد ملی فهما در حالی بسته شد که دو کانون فرهنگی هنری از استان کرمان واقع در رفسنجان، به عنوان پیشتاز کانون های مساجد استان تقدیر شدند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۱    
همتی گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد را قلب تپنده فرهنگی جامعه عنوان کرد و گفت: کانون های مساجد زمینه ساز اشاعه فرهنگ اسلامی و منشا تحولات فرهنگی در جامعه هستند که در راستای پویایی مساجد باید حرکت کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۹    
نمایشگاه تولیدات اعضای کانون فرهنگی هنری یاوران ظهور روستای دوراهان در راستای معرفی، تشویق و ترغیب جوانان کانون های مساجد و گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری در کنار مسجد برپا شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۷    
به گفته اسلامی، در راستای همدلی و مواسات با نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا، 1200 بسته گوشت گرم با همراهی کانون های مساجد در بین نیازمندان شهرهای ابهر، خدابنده و خرمدره توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد با معاونت قران و عترت در زمینه مدیریتی با هم مرتبط و هماهنگ می شوند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گفته سهندی، جنس آسیب های اجتماعی در محلات متفاوت است و می توانیم تفاوت های فرهنگی و اجتماعی را با هم افزایی کانون های مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج بررسی و حل کنیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۹    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل از تجلیل فعالان کانون های مساجد استان اردبیل در رویداد ملی فهما با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جوار حرم رضوی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
بهرام مسلمی مهنی گفت: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت می تواند از ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان برای پیشبرد برنامه های فرهنگی و قرآنی خود در جذب نوجوانان و جوانان به مساجد استفاده کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام نعمتی از توزیع 1200بسته گوشت بین نیازمندان شهرستان های آمل، بابل، قائم شهر، جویبار، کیاکلا، سوادکوه، ساری، نکا، میاندورود، بهشهر و گلوگاه خبر داد وگفت: این کمک مومنانه روز دوشنبه از محل کانون های مساجد استان توزیع می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حسین زاده گفت: باید به صورت مرتب کار جبهه ای و عملیات فرهنگی و هنری در سطح استان صورت گیرد و وظیفه ای که بر دوش کانون های فرهنگی مساجد و پایگاه های بسیج قرار دارد ، جذب نوجوانان و جوانان است، نوجوان و جوان امروز غیر از مسجد سنگر مطمئنی ندارد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
اسماعیلی در آیین پایانی رویداد ملی فهما با بیان اینکه کانون های مساجد در 26 هزار مسجد فعال هستند و 20 هزار کانون در این دوره فهما مشارکت داشتند؛ اظهار کرد: لذا این شبکه گسترده باید در خدمت جهاد تبیین باشد و پرچم آن را در دست بگیرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام ارزانی گفت:اگر ما به دنبال تربیت نیروی متعهد انقلابی هستیم بهترین فضا مسجد و بچه هایی است که در این رقابت ها شرکت کردند و اینها می توانند به عنوان نیروهایی که پای کار انقلاب هستند آینده یاران نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۱    
تجربه نگاری فرهنگی مساجد فرصت سازی برای آینده و پایداری تجارب مدیران مسئول و تیم های اجرایی کانون های فرهنگی و هنری است که در این رویداد به سرانجام می رسد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضوانی نژاد از ایجاد خانه مسافر در کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان خبرداد و گفت: ایجاد خانه مسافر با محوریت کانون های مساجد طیب خاطر را برای گردشگران به همراه داشته و مورد اعتماد جامعه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست مهرواره هوای نو گفت: در شرایط کنونی کشور نیازمند نهضت تولید محتوا هستیم و این به معنای پول پاشی نیست بلکه بنا داریم با استفاده از شبکه های موجود به تولید محتوا برسیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
هاشمی با اشاره به اهمیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: کشف و استعداد پروری نیروهای مسجدی در عرصه های هنری، فرهنگی و رسانه ای رابا تقویت این کانون ها در دست اقدام داریم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور گفت: در رویداد ملی فهما، مشهد به عنوان پایتخت فرهنگ و هنر مساجد اسلامی شناخته شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
بحرالعلومی گفت: فعالان کانون های مساجد باید مقابله با آسیب های اجتماعی را در اولویت قرار دهند تا بتواند نسبت به آگاهی بخشی به آحاد جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان پیش قدم باشند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
آمون گفت: جهاد تبیین نقشه راه توسعه فرهنگی و هنری کانون های مساجد است و فعالان کانون های مساجد در عملیاتی شدن آن طی سال جاری برنامه ریزی خاص مشخص کرده اند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
قاسملو گفت: می توان از ظرفیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد برای برقراری عدالت فرهنگی در مناطق محروم استفاده کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گفته اسلامی، تا افق 1404؛ در هر باب کانون فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان، یک گروه تئاتر و یک گروه سرود تشکیل می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۳    
حجت الاسلام کلات پور،گفت: توسعه پایگاه های فرهنگی از اهداف کانون های مساجد ورویکرد مهم کانون های مساجد تقویت فرهنگ دینی و بصیرت افزایی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی گفت: جذب نوجوانان و جوانان به مساجد و واگذاری برنامه های فرهنگی به جوانان یکی از موفقیت های کانون های مساجد در تربیت نسل جوان در راستای اشاعه فرهنگ دینی و اسلامی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ناصری بر لزوم حمایت هرچه بیشتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از کانون های فرهنگی هنری مساجد تاکید کرد و گفت: پایه ریزی شخصیت آینده سازان کشور به مسجد و حضور آنها در این مراکز برمی گردد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی با بیان اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد عنصر پیشران مساجد در جذب نوجوانان و جوانان به مسجد هستند، گفت: کانون های مساجد از ارکان موثر و جریان ساز فرهنگی است.
معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد کانون های مساجد کشور از انتخاب خراسان رضوی به عنوان پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران(فهما)در سال 1401 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور گفت: در رویداد ملی فهما، مشهد به عنوان پایتخت فرهنگ و هنر مساجد اسلامی شناخته شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۳    
مدیرستاد کانون های مساجد استان کرمان گفت: دو کانون فرهنگی هنری از استان کرمان به آیین اختتامیه فهما 1400 در مشهد مقدس اعزام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد کانون های مساجد کشور از ارسال 38 هزار و 789 اثر در دو بخش شبستان هنر و شبستان فرهنگ به رویداد ملی فرهنگی هنری فهما خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۶    
حوزه/آیین پایانی رویداد ملی فهما ویژه کانون های مساجد کشور، با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، 23 اردبیهشت ماه در مشهد برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نعمت اللهی گفت: همزمان با هشتم شوال، کانون های مساجد جهرم میزبان برگزاری بزرگداشت سالروز تخریب قبور ائمه بقیع بودند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۵    
نخستین سه شنبه های تکریم استان همدان در سال جدید با حضور رئیس بنیاد شهید همدان، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد و برخی از کارشناسان ستاد کانون های مساجد با تجلیل از همسر شهید صلاح پورمیدانی برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۵    
بیکی از حضور کانون فدائیان ولایت شهرستان رامیان در جمع منتخبین رابطین برتر کانون های مساجد کشور خبر داد.