چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۲:۱۱Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه سازی»

ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی، طرح شبکه سازی نخبگانی را ترسیم کننده نقشه و مسیر پیشرفت جوانان نخبه کشور از ابتدای ورود به دانشگاه تا پایان دوره تحصیل دانست و گفت: این طرح می تواند به رفع موانع حرکت و پیشرفت دانشجویان و حل مسائل کشور کمک قابل توجهی کند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، طرح شبکه سازی نخبگانی را ترسیم کننده نقشه و مسیر پیشرفت جوانان نخبه کشور از ابتدای ورود به دانشگاه تا پایان دوره تحصیل دانست و تاکید کرد: این طرح می تواند به رفع موانع حرکت و پیشرفت دانشجویان و حل مسائل کشور کمک قابل توجهی کند.
واحد توسعه کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان، دی ماه امسال در دومین نمایشگاه مدیریت کسب و کار که در محل نمایشگاه بین المللی استان اصفهان حضور خواهد یافت. ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور با اشاره به فعالیت بیش از 26 هزار کانون فرهنگی هنری در مساجد سراسر کشور گفت: کانون ها به عنوان ظرفیت و قدرت نرم نظام جمهوری اسلامی در حوزه فرهنگ هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۱    
معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشورگفت: فهما علاوه بر دیده شدن کانون های فرهنگی، قابلیت کانون ها و قدرت جریان فرهنگی و هنری مساجد کشور را می تواند نشان دهد.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۰:۳۵    
پنجمین کنفرانس ملی کارآفرینی روز سه شنبه، 19 بهمن، 1400 لغایت چهارشنبه، 20 بهمن، 1400 توسط دانشگاه صنعتی شریف در شهر تهران برگزار می شود. از علاقه مندان دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 15 دی ماه با توجه به محورهای پنجمین دوره کنفرانس اقدام نمایند محورهای کنفرانس: محور اصلی: ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۸:۵۱    
مسجدالرسول(ص) توانسته شبکه ای از مساجد منطقه چهار تهران در برگزاری متفاوت یادواره شهدا و خدمت رسانی به نیازمندان ایجاد کند تا از ظرفیت عظیم بچه های مساجد بهره مندی حداکثری در تبلیغ دین و ارزش های انقلاب استفاده شود.
معاون ساماندهی و شبکه سازی فهما گفت: در این 40 سالی که از انقلاب اسلامی گذشته، شاهد حضور پربرکت مسجدی و جریان مسجدی در همراهی انقلاب بوده ایم، این جریان تلاش کرده برای رسیدن به اهداف عالیه خود تمام موانع را کنار بزند و به عبارتی چالش های بزرگ را بچه های مسجدی کنار زدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۵    
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: ایجاد شبکه سازی میان زنان ایران و مشهد و زنان مهاجر یکی از کار های مؤثری است که زنان مهاجر افغانستان می توانند انجام دهند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۶    
کارشناسان براین باورند که دانشگاه های اروپایی باید دست به کار شوند و تغییری اساسی در دانشگاه ها ایجاد کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۲    
نشست معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور ظهر امروز (چهارشنبه 10 آذر) با کارکنان ستاد فهمای استان گلستان برگزار شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۱    
کتاب مقدمه ای بر شبکه سازی کامپیوتری ترجمه پویان دنیاران توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی استان مرکزی به چاپ رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه فجر استان فارس یادآور شد که جذب، هدایت و شبکه سازی از ماموریت های این سازمان در قبال هنرمندان بسیجی است.
هر فردی که وارد شغل و حرفه ای می شود باید یک مجموعه مهارت های ویژه بلد باشد و تا حدی روی آن ها تبحر و مهارت داشته باشند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید اظهار کرد: باید شرکت های تعاونی تقویت شوند و منابع مالی را در اختیار آنان قرار دهیم تا رشد کنند؛ در مرحله دوم تقویت نظام شبکه سازی و سپس توسعه آنان را در برنامه خواهیم داشت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۹    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در بازدید از خبرگزاری بسیج این استان بر شبکه سازی خبرنگاران بسیج تاکید کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۲:۰۷    
سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین بر شبکه سازی مردمی انقلاب اسلامی در فضای مجازی تأکید کرد و بر پیشتازی جوانان بسیجی در تولید محتوا در فضای مجازی صحه گذاشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۱۱    
معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد فهمای کشور در جریان سفر به استان زنجان با همراهی تولیت و رئیس هیات امنای مسجد آقا میرزااحمد زنجان از بخش های مختلف این مسجد بازدید و در جریان تاریخچه این مسجد قرار گرفت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۹    
در نشست رابطین فهمای استان زنجان با معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور، رابطین فهمای زنجان، کمبود تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری، اینترنت و پایین بودن سرانه کانون را از دغدغه کانون های مساجد استان زنجان عنوان کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۷    
طاهریان از بازنگری روند ارزیابی کانون های مساجد در سامانه فهما طی سال های آینده خبر داد و گفت: جریان فهما به دنبال شبکه سازی در فعالیت بچه های مسجد است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد گفت: کانون های مساجد به انجام فعالیت های آموزشی ترغیب شوند و برای احیای کانون های فرهنگی و هنری راکد نیز اعتباری پیش بینی شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۱    
معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور با حضور در مسجد امام حسین(ع) تبریز از نزدیک در جریان فعالیت های فرهنگی و هنری این مرکز قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور در نشست هم اندیشی رابطین فهما در استان آذربایجان غربی، طی سخنانی اظهار کرد: رویداد ملی فهما بهانه کشف استعدادها و جذب جوانان به رویش های فرهنگی و هنری در مساجد است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۷    
حوزه / رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: گسترش معارف ناب اسلام نیاز به شبکه سازی جهانی دارد به همین دلیل طلاب باید مهارت های لازم تبلیغی را فرا بگیرند.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
امیرحسین پرچمی گفت: اگر تیم های منتخب یا سایر تیم هایی که توان لازم را برای ورود به حوزه تولید محتوای دیجیتال دارند حمایت شوند، علاوه بر شبکه سازی پتانسیل های بالقوه به بالفعل تبدیل می شوند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۲    
رئیس مرکز رسانه دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حوزه فرهنگ و رسانه نیاز به تحول اساسی داریم. باید زمینه شبکه سازی میان فعالان عرصه تولید محتوا را ایجاد کنیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۰۶    
معاون بین الملل سازمان بسیج می گوید: مجموعه جهانی بازرگانان مسلمان را فعال کردیم که یک مجموعه مردمی است. بسیاری از خارج کشور علاقه مند هستند با جمهوری اسلامی ایران مبادله کالا داشته باشند، اما به دلیل تحریم ها و دیگر مسائل سیاسی موفق نمی شوند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۰:۴۰    
مدیرعامل بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا (ص) گفت: یک دهه تلاش ما تجمیع، توانمندسازی و شبکه سازی فعالان فرهنگی بوده است، البته در ادامه فعالیت اجتماعی هم به کار ما اضافه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
بابل- مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه کربلا با اشاره به اینکه شبکه سازی فعالان فضای مجازی بسیج از سه سال قبل در استان شروع شد، گفت: این فعالان در بخش های مختلف سازماندهی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون بین الملل سازمان بسیج مستضعفین گفت: با همکاری سازمان بسیج حقوقدانان یک فضای جدیدتری را برای مسئله پیگیری عاملان ترور شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس رقم خواهیم زد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران در دیداری که مدیرکل بهزیستی و رییس جهاد دانشگاهی مازندران با یکدیگر داشتند بر ضرورت تعاملات گسترده این دو نهاد با هم تاکید شد و اینکه جهاد دانشگاهی می تواند در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در مازندران، در مباحث آموزش، اتصال به بازار ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۲۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس دبیر مجمع مطالبه گران فارس به اهداف و عملکردهای اصلی مجمع مطالبه گران استان اشاره کرد و گفت: مهم ترین اقدام ما در این مجمع، شبکه سازی مطالبه گران و استمرار مطالبات به حق مردم است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در فتنه بنزینی سال 1398، اغتشاشگران برای تجمع و حمله، از الگوی گرگ تنها پیروی می کردند که در آن افراد به صورت لحظه ای و گسترده بدون اینکه از قبل شبکه سازی شوند، در یک جا تجمع می کردند و با پیدا کردن یکدیگر به صورت دسته جمعی به محلی حمله کرده و دست به تخریب و غارت می زدند.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن ملی فیلم ققنوس در فارس گفت: شبکه سازی و سازماندهی دانشجویان مستعد و علاقه مند و پرورش و حمایت از فیلم سازان متخصص از اهداف انجمن ملی فیلم ققنوس است.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، زیرساختی است که ضمن توسعه پژوهش ها به بهبود کمی و کیفی خدمات آزمایشگاهی نیز کمک کرده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۸:۱۶    
اکبری گفت: نهضت پیشرفت بانوان استان البرز در نشستی با تبیین طرح رفیقانه و طرح ایران 1440، افق راهبردی کادر شبکه سازی هدفمند جریان ساز خود را به هم اندیشی و هم افزایی گذاشتند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ،قم پرس: مصطفی ملایی در گردهمایی محراب شهر که در آستانه رحلت شهادت گونه حضرت معصومه(س) در سالن رضوان شهرداری قم برگزار شد، به تبیین ضرورت شبکه سازی در فعالیت های فرهنگی پرداخت و اظهار کرد: یکی از رویکردهای شورای شهر شبکه سازی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن ملی فیلم ققنوس در فارس گفت: شبکه سازی و سازماندهی دانشجویان مستعد و علاقه مند و پرورش و حمایت از فیلم سازان متخصص از اهداف انجمن ملی فیلم ققنوس است.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
دنیای معدن/محبوبه ناطق- سیدرضا عظیمی مدیر طرح احیا، فعالسازی و توسعه معادن کوچک مقیاس در کنفرانس بین المللی Planex2021 در کیش با موضوع شبکه سازی تخصصی برای ارتباط با معادن کوچک مقیاس گفت ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
از یک روستایی که لباس محلی به تن داشت خواستم تا یک عکس دو نفره بگیریم و این شروع ماجرایی بود که تا سه روزِ بعد نیز همچنان رد و نشانِ خود را در تهیه ی گزارش از مناطق زلزله زده بر جای گذاشت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
Sistrv8 یک استارت آپ اجتماعی مستقر در ملبورن است که با هدف ایجاد اکوسیستمی برای زنان کارآفرین مسلمان و توانمندسازی آن ها برای نوآفرینی و تجارت فعالیت می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی اصفهان گفت: رونق کارآفرینی در استان در گرو شبکه سازی،آموزش، ارائه اعتبارات و تسهیل فرایند صدور مجوزهاست.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۱    
فراخوان شبکه سازی تشکل های طلاب و دانش آموختگان فعال در عرصه رسانه، فضای مجازی و هنر از سوی اداره تبلیغ نوین و فضای مجازی اعلام شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۷:۳۳    
حوزه/ نزاع ما امروز با افرادی است که الگوی درستی برای خود در این راه مشخص نکرده اند. اگر به تاریخ اسلام نگاه کنیم در تمام این مسیر یکی از سیره های جدی ائمه همین مسئله کار شبکه ای بوده است و در تاریخ آمده است که پیامبر اگر اسلام را از طریق نامه تبلیغ کردند دنبال کار شبکه ای بودند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۲۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام ابراهیم گفت:ستاد کانون های مساجد در امر شبکه سازی در مساجد با راه اندازی سامانه بچه ها مساجد قدم های خیلی خوبی را برداشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۴    
اردبیل - مسئول امور بانوان تبلیغات اسلامی استان اردبیل از تقویت و توسعه نظام تبیین در اردبیل خبر داد و گفت: مردمی سازی و تقویت شبکه های تبلیغی اولویت اصلی در گفتمان سازی تبیین است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۵:۲۴    
پرویز کرمی گفت: رکت های خلاق حوزه گردشگری می توانند در شبکه سازی مزرعه گردشگری به خانه های خلاق سراسر کشور متصل شوند. همچنین در این مزرعه زمین اشتراکی، زمین و... ارائه می شود تا افراد بتوانند محصولات خود را به بهره برداری برسانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
شبکه سازی و سازماندهی دانشجویان مستعد و علاقه مند و پرورش و حمایت از فیلمسازان متخصص از اهداف انجمن ملی فیلم ققنوس است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۵:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها در جمع مسئولان دفاتر استانی نهاد گفت: شبکه سازی نخبگانی در بدنه دانشگاه کار ویژه اصلی نهاد برای تربیت نیرو های کارآمد است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۲۰:۰۰    
نشست مشترک اعضای فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی با وزیر راه و شهرسازی در خصوص بررسی اقدامات انجام شده در راستای قانون جهش تولید مسکن برگزار شد.