شنبه ۱۸ اردیبهشتساعت ۱۴:۲۷May 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه سازی»

اولین همایش ملی ترسیم چشم انداز جمهوری اسلامی ایران 1450 توسط کمیته چشم انداز دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و در راستای دستیابی به اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع جهادگران استان قم گفت: گروه های جهادی باید با استفاده از رسانه اقشار محتلف را برای فعالیت های جهادی شبکه سازی کرده و برای تخصص های مختلف کار تعریف کنند تا دایره ورود اقشار مختلف به حرکت های جهادی را بیش از پیش گسترش دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس اداره آموزش، ترویج و مشارکت مردمی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت ایجاد تشکل و ساختارسازی برای همیاران طبیعت گفت:طرح شبکه سازی همیاران طبیعت از روز یکشنبه در استان آغاز شد و در مرحله نخست همیاران طبیعت در بحث اطفاء حریق فعال شدند.
برنامه کتاب بان شنبه11ازدیبهشت ماه با موضوع شبکه سازی از گروه های ترویج کتاب خوانی در یک منطقه یا یک استان از رادیو فرهنگ پخش می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان با بیان اینکه این شورا در انتخابات ریاست جمهوری 1400 نگاهی تیمی دارد و تنها به دنبال انتخاب یک فرد نیست، افزود: با شبکه سازی در بین نیروهای انقلابی، فعالیت های انتخاباتی پیش رو ساماندهی می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
شبکه رادیویی فرهنگ در برنامه کتاب بان امروز، به موضوع شبکه سازی از گروه های ترویج کتاب خوانی در یک منطقه یا یک استان می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه کتاب بان امروز، علی اکبر زین العابدین، مجری درباره چگونگی شبکه سازی از گروه های ترویج کتاب خوانی در یک منطقه یا یک استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قم گفت: تشکل های دانشجویی و جوان باید با مدیریت قوی و شبکه سازی و با روحیه خلاقیت و ابتکار کار کنند و یکی از آفت های این تشکل ها استمرار نداشتن و خسته شدن تدریجی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، تبلیغی و تربیتی حوزه علمیه خواهران استان قم تداوم شناسایی بانوان مستعد و شبکه سازی آنان را از سیاست های حوزه علمیه خواهران استان دانست و بر ضرورت افزایش تأثیرگذاری اجتماعی زنان بر اساس ارائه آموزش های تخصصی و توانمندسازی آنان تأکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۷    
رویداد بین المللی و آنلاین ویناپ جشنواره ای با مجموعه ای از رویداد های آنلاین برای شرکت های فعال در حوزه زیست فناوری درجهت شبکه سازی بین المللی و فرصتی برای عرضه محصولات و خدمات آن ها برگزار می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۵    
سردار زهرایی در خصوص نیاز مبرم کشور به تشکل سازی در عرصه های جهادی گفت: همه کشور با کمک شوراهای جهادی، مجامع جهادی و تشکل های جهادی، نیاز به شبکه سازی مردمی مردم پایه دارد تا بتواند قشر ضعیف، مستضعف و محروم جامعه را در عرصه هایی چون اشتغال ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون ساماندهی و شبکه سازی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: 16 هزار اثر تولیدی و هنری در بستر فضای مجازی و سامانه بچه های مسجد از مساجد کشور به دبیرخانه "طرح ایران قوی" ارسال شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۷    
گروه استان ها-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: در استان مرکزی بیش از 200 موسسه و خانه قرآنی داریم و شبکه سازی بین جامعه قرآنی استان درحال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور: ارتباط کانون ها با سامانه بچه های مسجد در سال 99 نسبت به سال 98 رشد 4 برابری داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانشجویی در دیدار با عضو هیات رئیسه مجلس گفت: در معاونت پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی برنامه ریزی شده تا با شناسایی، توانمند سازی و شبکه سازی زمینه ورود به عرصه های فناورانه دانشجویان بسیجی فراهم شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر حوزه های علمیه استان یزد با بیان اینکه تشکیل خانه هلال باعث شبکه سازی و سپردن بسیاری از کارها به سازمان های مردم نهاد می شود گفت: خانه هلال به پایگاه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برای حمایت از اقشار کم برخوردار تبدیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: در عرصه رسانه برنامه ها قشنگ و ایده ها زیباست اما خروجی کار کم و از دشمن عقب هستیم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۴۱    
سردار نظری با تأکید بر اینکه رسالت ما حضور حداکثری در انتخابات است، گفت: مردم ما باید به این باور قرآنی برسند که هر اصلاحی توسط خود مردم صورت می گیرد و این اصلاح نیازمند حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه در انتخابات است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دبیر انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی گفت: باید برای پیشرفت و موفقیت دانشجویان شبکه سازی قوی میان آنها و ارگان های مختلف صورت گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران صبح امروز جلسه توجیهی پیشران های طرح ملی مشاغل خانگی با عنوان شبکه سازی در دو گروه و طی دو جلسه در جهاد دانشگاهی مازندران برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا - معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی گفت: نمی خواهیم در کنار مجموعه های دیگر از مبلغان حمایت کنیم، بلکه طبق دستور رهبر معظم انقلاب باید نقش جریان سازی و شبکه سازی را بر عهده داشته باشیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عربی گفت: شبکه سازی و پیوند با شخصیت های ادبی و هنری کشورهای مختلف جهان از اهداف کنگره جهانی محمد (ص)، پیامبر رحمت در آینه هنر و ادب است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۳۵    
به گزارش خبرنگار خاورستان، سجاد رضایی رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان جنوبی در دیدار با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) اظهارکرد: این سازمان دو نوع فعالیت انجام می دهد که یک فعالیت در حوزه بسیج رسانه و مسائل مرتبط با رسانه ها و خبرگزاری ها است و فعالیت دیگر هم مربوط به حوزه فضای مجازی است که با هم ...
مدیر اینفو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رویداد بررسی آینده کسب و کارهای دیجیتال روزهای 20 و 21 اردیبهشت ماه 1400 در اتریش برگزار می شود. رویدادی که می تواند فرصت مناسبی برای شرکت های دانش بنیان و فناوران ایرانی باشد تا ضمن معرفی ظرفیت ها و بازاریابی برای محصولات و خدمات خود، نسبت به شبکه سازی برای تعاملات بین المللی آتی خود اقدام کنند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
نصف جهان: در دیدار سفیر صربستان با نایب رئیس اتاق بازرگانی اصفهان زمینه های همکاری دوجانبه و گسترش تعاملات بررسی شد. حمیدرضا قلمکاری، نایب رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در دیدار دراگان تودوروویچ سفیر صربستان در جمهوری اسلامی ایران با وظایف اتاق نسل دوم مبتنی بر شبکه سازی و فعالیت های اتاق نسل سوم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول ضمن تشریح دستاوردهای سومین دوره از کنگره بین المللی جندی شاپور که اسفندماه سال گذشته در دزفول برگزار شد، گفت: بدیهی ترین اتفاقی که پس از برگزاری این دوره از کنگره بین المللی جندی شاپور اتفاق افتاد ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۰۰    
حجت الاسلام قطبی با اشاره به رسالت و وظیفه نظام انقلاب اسلامی ایران در جنگ حکمرانی مطلق، گفت: استراتژیی که در این جنگ قدرت می تواند ما را به توفیق رساند، تقویت قدرت های مذهبی و محلی و شبکه سازی قدرت های محلی-مذهبی است.
شارا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
هر وقت یک شبکه اجتماعی جدید شروع به کار می کند، کلی فرصت بازاریابی با خودش می آورد و از آنجا که کلاب هاوس هنوز خلوت است، فرصت خوبی برای شروع است. اما مردم چگونه از این شبکه برای رساندن پیام برند خود، بازاریابی و جذب فالوور استفاده می کنند؟ چند روش از این قرارند: همه چیز در کلاب هاوس ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۶    
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان جنگ اصلی امروز جهان را جنگ حکمرانی مطلق دانست و گفت: بهترین استراتژی برای نظام اسلامی و حوزه های علمیه برای غلبه در این جنگ، شبکه سازی محلی مذهبی در همه نقاط جامعه است و بهترین مجریان این مأموریت هم مبلغات مذهبی و مسئولان کانون های مذهبی هستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۰    
حوزه / حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده، بر لزوم شبکه سازی منسجم برای استفاده از ظرفیت های فضای مجازی، تأکید کرد و گفت: کارهای بزرگی در حوزه رسانه انجام شده، اما شبکه سازی منسجم و یکپارچه و استفاده از تمامی ظرفیت های موجود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد فهما : بیش از 60 درصد کانون ها در روستا ها فعالیت دارند و در برهه های مختلف نقش آفرین هستند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
چرا روزنامۀ نیویورک تایمز بیش از 130 میلیون نفر خواننده و 5 میلیون نفر مشترک دارد؟
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر در مجلس با اشاره به میزگردهای برخی وزرا در کلاب هوس به بهانه پاسخ دادن به منتقدان گفت: دولت به دنبال شبکه سازی در آستانه انتخابات است تا بتوانند در انتخابات پیش رو حرفی برای گفتن داشته باشند دولت و وزرا در حال شبکه سازی انتخاباتی است.
معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون های مساجد با اشاره به مذاکرات ستاد فهما با سازمان ثبت، خبر از دریافت شناسه ملی، ویژه کانون های فرهنگی هنری مساجد متقاضی در سراسر کشور داد.
فرهیختگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شبکه سازی پژوهشگران و هدایت استعدادها 2 محور اصلی فعالیت های باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در سال جدید خواهد بود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۲۷    
معاون دانشجویی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در سال 1400 برنامه های کلان باشگاه را دنبال خواهیم که اصلی ترین ماموریت باشگاه پژوهشگران شبکه سازی پژوهشگران به خصوص شبکه سازی پژوهشگران تحصیلات تکمیلی خواهد بود که درحال انجام پایان نامه های خود هستند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۳۰    
صفحه توییتر موسسه فرهنگی هنری شهید آوینی نوشت: همراهان و ببیندگان عزیز، سریال گاندو2 در 13 قسمت برای تعطیلات نوروزی آماده شده بود که با آمدن شارلوت (افسر اطلاعاتی ام.آی.سیکس) به ایران تمام می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران گفت: مهمترین دستور کار این اتاق در بخش کشاورزی برای تحقق شعار سال 1400، شبکه سازی و استفاده از منابع خرد برای رسیدن به اهداف بزرگ است؛ بنابراین ایجاد شبکه تامین، توزیع و ارزش در بخش های مختلف کشاورزی اجرا می شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: فواد ایزدی استاد دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به امضای سند همکاری ایران و چین و طرح برخی شائبه ها از سوی رسانه های غربی، اظهار کرد: دلیل ناراحتی غربی ها از سند همکاری ایران و چین، برای این است که سال ها برای تحریم ایران هزینه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
طی برگزاری جلسه معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد فهما با رئیس سازمان علمی و فرهنگی و معاون تبلیغات آستان قدس رضوی نسبت به همکاری های مشترک با محور برگزاری دهه کرامت سال آینده تاکید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: راه اندازی و توسعه خانه های هلال ابتکاری نوین در دولت تدبیر و امید است که به دنبال جلب مشارکت های محلی از طریق شبکه سازی در مقایس کوچک است که منجر به کاهش آسیب پذیری با رویکرد تاب آوری و توسعه ظرفیت های داوطلبانه در جوامع محلی و مسئولیت های اجتماعی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رشت- مسئول فضای مجازی سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه اثرگذاری انتخابات مجازی شده است، گفت: شبکه سازی تنها راهکار تأثیرگذاری در فضای مجازی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سردار عزیز جعفری گفت: برای ورود به گام دوم انقلاب نیازمند به شبکه سازی، جامعه سازی و حرکت به سمت و سوی تمدن نوین اسلامی هستیم و این تمدن سازی باید از جامعه آغاز شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای ائتلاف گفت: استفاده از ظرفیت جوانان و نیروهای حزب اللهی و وفادار به انقلاب و دغدغه مند برای بهبود شرایط زندگی مردم و ساختن کشور باید در اولویت قرار گیرد و این امر با کادریابی دقیق امکان پذیر است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- سامانه تبلیغ نوین و فضای مجازی از سوی اداره تبلیغ نوین و فضای مجازی جامعه الزهرا علیهاالسلام راه اندازی شد. به گزارش شفقنا، این سامانه با هدف شناسایی، جذب، توانمندسازی، بکارگیری، سازماندهی، شبکه سازی و حمایت مبلغان فعال در عرصه های نوین تبلیغی (فضای مجازی ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا: همسر نوه ملکه انگلیس "مگان مارکل" در مصاحبه ای از تمایلش برای ورود به عرصه سیاست و کاندیدا شدن برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خبر داد. مگان مارکل، همسر هری ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۰    
دبیر علمی نخستین جشنواره رسانه ای امام رضا(ع) گفت:جشنواره رسانه ای امام رضا(ع) ، فرصت مغتنمی برای شناخت خادمان گمنام رسانه ای، حمایت از آن ها و همچنین فرصتی برای هم افزایی، شبکه سازی و افزایش خادمان رسانه ای و ارتقای کمی و کیفی تولیدات رسانه ای در حوزه معارف رضوی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمد قطبی گفت: رویداد "کاریزمن" با موضوع فضای مجازی و با رویکرد برندسازی و شبکه سازی میان کانال های فرهنگی و مذهبی فعال در این حوزه، در اصفهان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه سه جانبه شبکه سازی تشکل های مردم نهاد بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد و مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی تمدن پویا منعقد شد.