پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۷:۴۳Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه سازی»

پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، در روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا، بسیج و نیروهای مردمی برای مقابله آن پای کار آمده و از ضدعفونی معابر و اماکن گرفته تا تولید ماسک، گان، شیلد، دستکش، جمع آوری بسته های کمک معیشتی، حضور در بیمارستان ها برای کمک به کادر درمان، ضوعفونی بیمارستان ها و .. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
احمد دنیامالی بخش مهمی از اقتصاد این شهر را متوجه گردشگری و صید و صیادی دانست و افزود: علی رغم ظرفیت بسیار زیاد شهرستان انزلی در عرصه گردشگری و وجود بیش از 40 تا 50 درصد ظرفیت استان در حوزه اماکن اقامتی و و رستوران ها از این ظرفیت آن گونه که شایسته است بهره مند نشده ایم و نیاز است در زمینه گردشگری ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر مینو مهرنوش، متخصص حوزه کسب وکار در مصاحبه تلفنی با برنامه گفتگوی اقتصادی اظهارکرد: بسیج قابلیت های ویژه ای برای تعامل با سازمان های تجاری و سرمایه گذاری در حوزه کارآفرینی دارد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۱    
قائم مقام وزیر علوم گفت: قرار نیست با راه اندازی شورا های معین هیچ مرکز آموزش عالی بر اساس طرح ساماندهی موسسات آموزش عالی تعطیل شود؛ بلکه مقرر است شبکه سازی آموزش عالی در کشور ایجاد شود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۳۴    
مسئول تیم شبکه سازی قرارگاه شهید ابراهیم هادی استان کهگیلویه و بویراحمد، از کارگاه تولیدی با حمایت های مردمی و مشارکت بانوان خیر در مرکز شهر یاسوج خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: واقعیت این است که تحقیقات در کشور دیگر بدون شبکه سازی امکان ندارد، زمان آن که یک نفر در یک گوشه بنشیند و بخواهد یک کار تحقیقاتی بزرگ انجام دهد گذشته است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سلطانی نژاد از کمک خیرین به زوج جوان کم بضاعتی خبر داد و افزود: بنابر سنت الهی و با کمک خیر نیکوکار یک سرویس جهیزیه مبلغ 40 میلیون تومان از طرف قرارگاه جهادی و فرهنگی شهید ابراهیم هادی استان کهگیلویه و بویراحمد به زوج بی بضاعت اهدا شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۱۹    
حوزه/ مدیر عامل بنیاد هدایت در صفحه شخصی خود نوشت: این طلبه جوان ثابت کرده، با هدایت و شبکه سازی مردم و اعتماد به جوانها میشه کارهای بزرگی رقم زد و زنجیرِ شرّ و شور جوانی را به زنجیره تامین معیشت و شکوفایی اقتصادی مردم تبدیل کرد!
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۳    
رئیس کمسیون اجتماعی و محیط زیست شورای شهر اصفهان گفت: 220 محله در طرح تشکیل شبکه های اجتماعی محلات شناخته شده اند که هرکدام از آنها دارای شناسنامه هستند و برای همه آنها دستورالعمل های مربوط به شبکه سازی ارسال شده است.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رویداد بازی سازی جیتوپیا2 با هدف شبکه سازی و به اشتراک گذاشتن تجربیات 7 آذرماه به صورت آنلاین برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی مایکت، رویداد جیتوپیا2 به طور تخصصی به بازی موبایلی در اندروید می پردازد. این رویداد برای دورهم جمع شدن فعالان اکوسیستم بازی سازی اندروید در ایران طراحی شده است ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایجاد اشتغال افراد مختلف با توجه به پتانسیل ها و تخصص افراد از طریق شناسایی و ارتباط با محل اشتغال، ارجاع آنها به محیط های نیازمند به نیروی انسانی و ثبت دیتاهای نیروها جهت بررسی های آتی ایده تولیدی جدید و نوپا و زودبازده و ارائه بیزینس پلن کامل و دفاعیه جامع جهت بررسی و راه اندازی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت :راهبرد نیرو سازی و جریان سازی را در دستور کار داریم. هوشمندسازی، شبکه سازی و جبهه سازی هم باید به راهبردها اضافه شود.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۲    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. اولین نشست حضوری رویداد هکاتون بعد از اولین گردهمایی آنلاین در محل شرکت ققنوس برگزار شد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۸    
حجت الاسلام والمسلمین روحانی گفت:اگر ما در سطح کشور بخواهیم کار فرهنگی انجام دهیم و به نتایج مطلوب برسیم رمز موفقیت، کار تشکیلاتی است و این کارتشکیلاتی، و در ادامه شبکه سازی و آموزش است که ما را به نتایج مطلوب خواهد رساند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
غلامحسین حسینی نیا در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد وضعیت تعاونی ها، اظهار داشت: سال گذشته در دیداری که با مقام معظم رهبری داشتیم، ایشان فرمودند که اعتقاد بسیاری به تعاونی ها دارند و این بخش را پدیده مطلوبی برای اقتصاد عنوان کردند و راهبرد شبکه سازی در تعاونی ها را مورد تاکید قرار دادند و به وزیر ...
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- پویایی و تناسب در توسعه و تعمیق زیست بوم اقتصاد دیجیتال مانند هر زیست بوم دیگری، نیازمند نظامی است که در آن قواعدی شکل بگیرد که ابزارسازی، نهادسازی و شبکه سازی در زیست بوم را تسهیل و تسریع نماید.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مهرشاد سلطانی نژاد مسئول تیم شبکه سازی قرارگاه شهید هادی در کهگیلویه وبویراحمد عملکرد این قرارگاه را تشریح کرد
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس مجلس شورای اسلامی در پیامی به مناسبت روز ملی کتاب و کتاب خوانی با تاکید براین که ما باید با شبکه سازی های فرهنگی، مردم را با یکدیگر و با این نهادها همیشه متصل نگاه داریم افزود:کتابخانه راهبر اصلی این وظیفۀ ملی در سطح کشور است.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۹:۰۸    
شرکت های دولتی را می توان در یک تقسیم بندی ابتدایی بر اساس حجم بودجه سالانه، نوع مأموریت و موضوع فعالیت آن ها طبقه بندی کرد. دسته بندی شرکت های دولتی بر اساس مأموریت، می تواند نظارت و اعمال حکمرانی بر شرکت ها را میسر سازد و مدخل مناسبی در جهت ارزیابی فعالیت های آن ها باشد ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر جامعةالزهرا علیهاالسلام بیان داشت: حدود 50 هزار فارغ التحصیل داریم که در کل کشور پراکنده اند و با راه اندازی کانون های استانی در تلاشیم تا از این ظرفیت با شبکه سازی در کل کشور استفاده کنیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرحوم توکلی علاوه بر کمک و حمایت مالی از نیازمندان و افراد بی بضاعت، بیشتر اموال خود را صرف توسعه و ترویج معارف حیات بخش قرآن کریم در کشور کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
فاضلی گفت: 22 شغل مزیت دار مشاغل خانگی بر اساس پتانسیل های موجود در شهرستان ها، تمرکز بر شبکه سازی و تکمیل زنجیره ارزش مشاغل در استان شناسایی شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه/ یکی از جاهایی که حول محور ذکر پیوند و صمیمیت میان مؤمنین ایجاد می شود، مسجد است؛ در بستر یک مسجد موفق و کارآمد نیازهای مؤمنان، نیازهای محله و ... شناخته شده و برطرف می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سید جواد حسینی باتشریح اقدامات انجام شده در جهت جلوگیری از افت تحصیلی در مناطق محروم در دوران بیماری کرونا برای دانش آموزان استثنایی اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
خراسان جنوبی، 38 اثر دارای نشان ملی مرغوبیت دارد که شبکه سازی این رشته ها از اولویت های استان است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
چهارمین دوره رویداد تَکانِش با هدف توانمندسازی و شبکه سازی دغدغه مندان برای حل مسائل قرآنی کشور و با شعار نوآوری مسئله محور برای حل مسائل قرآنی تعلیم و تربیت به صورت مجازی از 24 آبان ماه تا 5 آذرماه توسط خانه نوآوری تعلیم و تربیت برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
جانشین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه گروه های جهادی با اولویت کمک به کادر درمان وارد عرصه جهادی خواهند شد گفت: شبکه سازی گروه های جهادی در شهرها و روستاهای استان بوشهر شکل گرفته و متناسب با تخصص گروه مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۹:۱۰    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از یزد ؛ رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان یزد در اختتامیه مراسم بزرگداشت دهمین سال تاسیس مرکز پژوهش های راهبردی شهید الله دادی گفت: در سال 1387 به منظور هماهنگی ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در جریان افتتاح مجازی شبکه رابطین فهما گفت: فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد از معبر شبکه رابطین فهما توسعه می یابد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۶:۲۴    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه یزد وبینار ساخت پروفایل حرفه ای لینکدین و شبکه سازی را برگزار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از افتتاح مجازی شبکه رابطین فرهنگ هنر مساجد ایران(فهما) خبر داد.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۸:۴۷    
یادداشت علمی اهمیت شبکه سازی در ترویج کشاورزی بر اساس الگوی مانوئل کاستلز در خبرگزاری ایرنا منتشر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شبکه سازی در نظام ترویج کشاورزی اگر به معنای واقعی آن صورت بگیرد، قدرت متحیرکننده ای به حوزه های آموزش و انتقال یافته های علمی به بهره برداران می بخشد که حتی مناقشات سیاسی در عرصه های بین المللی نیز نمی تواند مناسبات آن را به هم بریزد.
بنیاد نخبگان استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۱۳    
دانشگاه خلیج فارس درنظر دارد با همکاری بنیاد نخبگان استان بوشهر با هدف هم افزایی، شبکه سازی نخبگان و خبرگان صنعتی در حوزه های نفت، گاز و پتروشیمی در نظر دارد سومین کنفرانس بین المللی دوسالانه نفت، گاز و پتروشیمی(OGPC2020) را برگزار نماید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۴:۴۲    
ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی در بخش های مختلفی از جمله ساخت ماهواره های مکعبی، تاکسی های هوایی، بومی سازی واگن های مترو، برقی سازی خودروها و شبکه سازی تولید قطعات فعالیت و دستاوردهای بسیار گسترده ای دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده سپاه ناحیه مسلم مشهد گفت: از طریق توزیع زعفران و با شبکه سازی ایجاد شده 1100 نفر به مدت دو ماه در بلوار حر مشهد مشغول به کار خواهند شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: شبکه سازی جایگاه مهمی در نظام نوین ترویج و آموزش کشاورزی دارد.
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۷:۳۳    
به اطلاع کلیه شرکت های استارت آپی و دانش بنیان می رساند، با هدف شبکه سازی میان تجار و فعالان اقتصادی دو کشور ایران و اوکراین، همایش توسعه تجارت بازرگانی تهران و خارکیف اوکراین در ساعت 10:30 روز سه شنبه مورخ 20 آبان ماه 1399 بصورت مجازی برگزار می شود.
در ادامه تکمیل زنجیره ارزش مجموعه شناسا، عصر دیروز با حضور مدیرعامل بانک پاسارگاد و جمعی از فعالان زیست بوم نوآوری کشور کافه سینرژی بصورت رسمی آغاز به کار کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سهیل اسعد، مبلغ شیعه آرژانتینی گفت: شما ببینید! ما در جبهه مقاومت چقدر موفق بودیم. چون ما در این عرصه هم استراتژی داریم، هم ساختار داریم، هم شبکه سازی کرده ایم، اگر ما همین الگوی جبهه مقاومت را در عرصه تبلیغ بین المللی فرهنگ تشیع وارد کنیم، موفق خواهیم شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۲    
خراسان رضوی - امام جمعه مشهد گفت: امام حسن عسکری(ع) در همه بلاد اسلامی شیعه را به صورت تشکیلات قوی در آوردند تا در زمان غیبت، امام شیعه را با این تشکیلات حفظ کنند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان کرمان در گفتگو با خبرنگار ما ، بیان کرد: در دو سال گذشته و با پیگیری معاونت پژوهش وفناوری بسیج دانشجویی کشور در سطح کشور چندین مرکز تحقیقات ومرکز پژوهش جهت ارتقا سطح کیفی پژوهش های راهبردی و انجام طرح های پژوهشی در سطح بسیج دانشجویی و دانشگاه های کشور راه ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۱۶    
در زنجیره تأمین کشاورزی حلقه هایی وجود دارد که دارای کارکردهای قوی و سازمان یافته و به نوعی ساختارمند است که می توان از رفتارهای عملیاتی این گونه حلقه ها در نوین سازی و هوشمندسازی زنجیره تأمین کشاورزی در جهت کارآمدسازی آن بهره گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پژوهش و نوآوری دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: شبکه سازی صنعتی با رویکرد نوآوری می تواند نه تنها روابط شرکت های نوآور با سازمان ها و شرکت ها را بهبود بخشد بلکه باعث جذب فناوری های جدید و تجاری سازی محصولات بومی می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - دکتر سید حجت اله علم الهدی در دیدار با معاون امور بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه، گفت: پژوهشگاه قوه قضائیه با توجه به حمایتی که از پایان نامه ها و رساله های دانشگاهی و حوزوی دارد ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سیدعبدالله متولیان طی یادداشتی نوشت: جریان نفوذ پس از شبکه سازی و حضور پنهان در لایه های مختلف و در ساختار اجرایی نظام و پس از تأثیرگذاری حداکثری بر اقتصاد کشور و معیشت مردم گام سوم خود را آغاز کرده و دین، ایمان، اعتقادات، باور ها و اعتماد مردم به نظام را نشانه رفته است.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۶    
وزیر آموزش وپرورش گام نخست در راستای کاهش و رفع محرومیت آموزشی را هوشمندسازی مدارس دانست و گفت: این کار با کمک وزارت ارتباطات انجام و تمام مدارس کشور به اینترنت متصل شدند. البته هوشمندسازی دارای مراتب مختلف است ...
به گزارش نویدتهران،آموزش و پرورش آمادگی تربیت نیروی انسانی حوزه فناوری را با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دارد وزیر آموزش وپرورش در هشتمین برنامه از سلسه برنامه های گفتگوی هفته که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزیر آموزش وپرورش گام نخست در راستای کاهش و رفع محرومیت آموزشی را هوشمندسازی مدارس دانست و گفت: این کار با کمک وزارت ارتباطات انجام و تمام مدارس کشور به اینترنت متصل شدند. البته هوشمندسازی دارای مراتب مختلف است ...