سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۱۷:۰۳Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانون های فرهنگی و هنری مساجد»

شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تمری، نگاه مؤثر و سازنده ای به کانون های فرهنگی و هنری مساجد لازم و ضروری دانست و گفت: کانون های مساجد با حضور جوانان و نوجوانان علاقه مند به امور فرهنگی و دینی مرکزی برای نشر و ترویج فرهنگ اسلامی و ایرانی در کنار مساجد هستند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه شورای سیاستگذاری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد شکل گرفت تا استعداد های ممتاز فرهنگی و هنری در دل مساجد با رویکرد توحیدی شناسایی شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان با بیان اینکه ابتدا باید خود را آباد کنیم تا در مقام عمران و آبادی مسجد قرار گیریم، گفت: باور به خداوند، ایمان به قیامت، اقامه نماز و رهایی از گرد نفس از جمله ضروریات اهالی مسجد است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۰:۲۹    
سرویس چندرسانه ای زمان : 1401/12/25 - 21:00 شناسه خبر : 1257996 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، عصر پنج شنبه در بازدید از نمایشگاه توانمندی های فرهنگی و هنری خراسان شمالی، با حضور در غرفه های کانون های فرهنگی و هنری، با فعالیت های تربیتی کانون ها با شاخص معرفی حلقه های میانی مساجد آشنا شد. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ثقتی پرورش هنرمند مسجدی و انقلابی را از کارکردهای کانونهای فرهنگی و هنری مساجد ذکر کرد و گفت: کانونها مساجد نباید از فعالیت در عرصه فضای مجازی غافل شوند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاجتی ضمن تاکید بر حل مشکلات جامعه از طریق مسئله شناسی در بستر کانون های فرهنگی و هنری مساجد گفت: توسعه فرهنگ اصیل اسلامی از مهمترین رسالت های کانونهای مساجد است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۱    
فعالان فهما خراسان شمالی عصر امروز پنج شنبه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت سی امین سالگرد تأسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد تقدیر می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۱    
دبیر کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان گفت: در آستانه فرا رسیدن سال جدید هزار و 200 بسته گوشت قرمز منجمد بین نیازمندان در شهر همدان توزیع شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام گفت: تبیین جایگاه مساجد و کارکردهای آن برای نسل امروز بسیار با اهمیت است و بچه مسجدی ها باید این مسئله را در اولویت فعالیت های خود قرار دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کرمانشاه گفت: نهادهای صبر در مساجد این استان با رویکرد ترویج فرهنگ صلح و سازش تشکیل شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۷    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از برگزاری آیین تکریم و غبار روبی مساجد همزمان با دهه تکریم مساجد در استان ایلام خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۳۳    
مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی، نقش رسانه ها را شناسایی حلقه های میانی و توسعه فرهنگ با محوریت مسجد عنوان کرد و گفت: با توجه به اهمیت نهضت بازگشت به مساجد و آغاز سیر تمام تحولات حوزه های اسلامی از مساجد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۵    
سرویس چندرسانه ای زمان : 1401/12/23 - 12:04 شناسه خبر : 1257474 اهالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد و مدیر و کارکنان ستاد فهما خراسان شمالی عصر امروز به مناسبت روز شهدا با حضور در گلزار شهدا بجنورد و عطرافشانی و غبارروبی مزار شهدا، با آرمان های والای این بزرگان تجدید عهد کردند. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۱۱    
محسن رضایی گفت: همزمان با اجرای طرح قربانی مرجله دوم ماه شعبان ، 1200 بسته گوشت توسط کانون های فرهنگی و هنری مساجد سطح یک آذربایجان غربی در بین نیازمندان استان، توزیع می شود.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۵    
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان میاندوآب گفت: در میاندوآب 221 کانون فرهنگی و هنری شهری و روستایی و 5 کتابخانه مسجدی فعالیت می کنند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۴    
کارشناس مسئول کتابخانه های کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور معتقد است؛ عینیت بخشیدن به روستاها دستاورد موفق دو دوره اخیر جشنواره روستاهای دوستدار کتاب است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی، نقش رسانه ها را در شناسایی و معرفی حلقه های میانی حائز اهمیت خواند و از رسانه ها خواست در تحقق این مهم یاری رسان این مجموعه باشند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۹    
همایش کانون های مساجد راور با حضور مدیر کل فرهنگی و تولید محتوا ستاد عالی کانون های مساجد کشور و مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان همزمان با سی امین سالگرد تاسیس این نهاد در محل مسجد آیت الله میلانی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت سی امین سالگرد تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام جمعی از فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان ایلام تجلیل شدند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ششمین نمایشگاه توانمندی های بانوان در عرصه صنایع دستی و محصولات محلی و سنتی شهرستان مهاباد که به همت کانون های فرهنگی و هنری مساجد برگزارشده بود، به کار خود پایان داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: در دولت مردمی سیزدهم نگاه موثر و سازنده ای به کانون های فرهنگی و هنری مساجد صورت گرفته است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد گفت: با هماهنگی وزارت ارشاد خانه های سرود، نمایش و خانه های مرتبط با فضاهای تخصصی در حوزه هنر در نظر گرفتیم. کارویژه های تخصصی را برای آموزش در استان ها و شهرستان ها خواهیم داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: بیش از 14 هزار نفر در این استان عضو کانون های فرهنگی و هنری مساجد هستند و در این حوزه فعالیت می کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۲۵    
سرویس چندرسانه ای زمان : 1401/12/20 - 18:56 شناسه خبر : 1257104 کاروان مبلغان دینی و فرهنگی با همکاری کانون های فرهنگی و هنری مساجد به مناسبت نیمه شعبان و سالروز تشکیل کانون مساجد ار صبح روز چهارشنبه هفدهم اسفند ماه تا غروب روز جمعه نوزدهم اسفندماه در روستاهای جاجرم برنامه فرهنگی اجرا کردند. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام با بیان اینکه بیش از 24 هزار نفر عضو کانون های فرهنگی و هنری مساجد ایلام هستند، گفت: با بسیج همه ظرفیت ها، فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری مساجد تقویت در استان تقویت می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه 69 درصد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان در مناطق روستایی و عشایری فعالیت دارند، گفت: بیش از 85 هزار نفر عضو کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان هستند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۱    
مدیر ستاد فهما استان گیلان با بیان اینکه تربیت و رشد نیروهای انقلابی کارآمد مهم ترین هدف برنامه کانون های فرهنگی و هنری مساجد است، گفت: توسعه فرهنگ اصیل اسلامی در شهرهای کشور و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان از دیگر اهداف کانون های مساجد است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
هجدهمین مرحله کمک های مومنانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی، با توزیع هزارو 200 بسته نذری گوشت قربانی اجرایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد گیلان، با اشاره به فعالیت 960 کانون فرهنگی و هنری مساجد در گیلان، عنوان کرد: کانون های فرهنگی و هنری مساجد احیای نقش آموزشی، فرهنگی، هنری و تبلیغی مساجد در جامعه اسلامی را بر عهده دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۷    
نشست خبری حجت الاسلام کمال الدین خداداده، رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور صبح امروز شنبه 20 اسفندماه 1401 به مناسبت فرا رسیدن سی اُمین سالروز تاسیس کانون ها با حضور خبرنگاران برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: با موافقت مدیر حوزه علمیه کشور و وزیر آموزش و پرورش روحانیون امین مدارس، بخشی از ساعات تربیتی خود را در 3000 مسجد کنار مدارس برگزار می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیر کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان با تاکید بر جهت دهی نسل جوان به سمت مساجد گفت: رشد و پرورش نیروهای جوان انقلابی، متعهد و مسجد محور یکی از مهم ترین اهداف کانون های مساجد است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مسجد خانه خدا و شریف ترین مکان روی زمین، جایگاه مناسبی برای حل مشکلات مسلمانان و آمادگی به منظور جهاد و مبارزه با دشمنان خداست، مردمی بودن، هدفمندی و انسجام از مهم ترین ویژگی های کانون های فرهنگی و هنری مساجد است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۴۳    
تمنایی با اشاره به دستاوردهای کانون های فرهنگی و هنری مساجد گفت: این مراکز در جذب جمعیت و ایجاد نشاط اجتماعی کارآمد بوده اند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، علیرضا نوروزی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی،در مراسم بزرگداشت سالروز تشکیل کانون های فرهنگی و هنری مساجد که درجمع مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان روزپنج شنبه(18 اسفندماه) برگزار شد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام مطیعی گفت: همراهی کانون های فرهنگی و هنری مساجد با پایگاه های بسیج و هیئت های مذهبی می تواند به رفع بسیاری از چالش های فرهنگی کمک کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های مساجد لرستان با اشاره به فعالیت 430 کانون در استان، گفت: در آیین بزرگداشت سالروز تأسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان از 50 کانون فعال استان تقدیر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان، گفت: استان اصفهان با 500 کانون در مناطق عشایری و روستایی، جایگاهی ممتاز دارد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری حوزه از سمنان، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، در گردهمایی مدیران پیشگام کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان سمنان، در شبستان حرم حضرت یحیی (ع) سمنان ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ارجمندی گفت: جذب جوانان یکی از مهمترین اهداف کانون های فرهنگی و هنری مساجد، می باشد و تمامی تلاش های مجموعه کانون های مساجد منتهی به جذب جوانان در دایره مدیریتی این کانون ها در مساجد مهاباد است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت گرامیداشت سالروز تشکیل ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد متولدین 18 اسفند ماه عضو کانون های استان تجلیل شدند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین جلالی گفت: شاخص اصلی فعالیت در کانون های فرهنگی و هنری مساجد باید قرآنی باشد و در این راستا باید از کانون های فعال تجلیل شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد به تشریح برنامه های این نهاد در سال 1402 و مشکلات و موانع پیش رو پرداخت و از عدم همکاری و مانع تراشی هیئت امنای مساجد هم گلایه کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور پیامی ضمن گرامیداشت 18 اسفند سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد، گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد سدی محکم در برابر جنگ ترکیبی دشمان است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۴    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از فعالیت 308 کانون فرهنگی و هنری در سطح مساجد روستایی و شهری این استان خبر داد و گفت: کانون های فرهنگی و هنری پذیرای بیش از 24 هزار نفر نوجوان و جوان ایلامی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۱    
مسجد محل گردهمایی مردم، برگزاری حلقه های عبادت و علم آموزی، حل اختلافات قومی و محلی، گره گشایی مشکلات و به طور کلی کانونی برای انجام امور بسیار مهم است که کانون های فرهنگی و هنری مساجد در راستای تحقق این اهداف تلاش می کنند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ استاندار قم در پیامی، فرارسیدن سالروز تأسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد را تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۵    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تربیت نیرو با رویکرد ورود دهه هشتادی ها و نودی ها به کارهای اجرایی اولویت است، گفت: با این رویکرد نه تنها کادرسازی و دیده شدن نخبگان مسجدی محقق می شود بلکه سرمایه نیز بین بچه های مسجد به گردش می افتد.