دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۱:۵۸Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانون های فرهنگی و هنری مساجد»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۹    
رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با ارسال لوحی از زحمات مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در راستای تعامل، هم افزایی و حمایت از برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان قدردانی کرد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان گفت: طرح باشگاه های کتابخوانی در کانون های فرهنگی و هنری مساجد این استان اجرا می شود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۷    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان آذربایجان غربی گفت: هویت بخشی به گروه های سرود کانون های فرهنگی هنری مساجد و رشد این گروه های سرود امری مهم و ضروری است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی، از حمایت و اجرای هفت طرح بزرگ فرهنگی با محوریت مساجد و کانون ها در سراسر استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۹    
امام جمعه شهرستان سلماس گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد باید فعال تر باشند تا بتوانند بنیاد دینی جامعه را تقویت کنند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ از زحمات سید محمود اسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ، مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، حجت الاسلام کمال خداداده رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور و حجت الاسلام حمیدرضا ارباب سلیمانی دبیر شورای اقامه نماز وزارت فرهنگ ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۸    
ستاد ملی جمعیت در بخش فعالیت های مردم نهاد، عملکرد بهتر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور را شناسایی و تقدیر می کند و برترین کانون ها را معرفی می نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی از فعالیت 40 کانون در شهرستان سلماس خبرداد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان آذربایجان غربی گفت: هدف فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد احیای کارکردهای مساجد و هدفمند کردن فعالیت ها با پیوند مسجد و جوانان است که می تواند نقطه مثبتی در احیای کارکردهای مسجد باشد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۲۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، حجت الاسلام کمال خداداده رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با ارسال لوحی از زحمات مسعود ویژه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان در راستای تعامل ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
حوزه / مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران از توسعه فعالیت های کتاب محور به عنوان یکی از اولویت های کانون های مساجد در سال جاری خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: با توجه به وجود آسیب های اجتماعی مختلف در جامعه باید تلاش کنیم که نوجوانان و جوانان را به سمت مساجد هدایت کنیم و مهمترین هدف ما جذب دهه هشتادی ها است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۵    
اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد گلستان امروز (یکشنبه 26 فروردین) در تجمع مردم گرگان در حمایت از عملیات رزمندگان اسلام علیه رژیم غاصب صهیونیستی حضور یافته و شعار یا حیدر سر دادند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد البرز گفت: از سال گذشته تاکنون بیش از 250 پایگاه قرآنی در مساجد استان راه اندازی شده است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کرمانشاه با اشاره به فعالیت های برجسته ستاد کانون های مساجد گفت: از بهمن ماه سال گذشته تاکنون بیش از 100 پایگاه قرآنی در مساجد شهر کرمانشاه راه اندازی شده است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، سعید جابری انصاری در جمع تشکل های مردمی و تعدادی از مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد با اعلام خبر برپایی طرح حجاب نشانه فرهنگ جامعه والا گفت ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با عید فطر نوجوانان فعال در بیش از یکصد کانون فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان، بابت همکاری در اجرای برنامه های ماه مبارک رمضان تقدیر شدند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز مرتضی ذاکریان عصر سه شنبه در دیدار با مدیر کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان با بیان اینکه با دست خالی و همت و تلاش و انگیزه الهی برنامه های فرهنگی مفصل انجام شده است، اظهار کرد: اقتصاد در همه شئون زندگی دخیل است. ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۹    
فعالان فرهنگی مساجد روستایی و شهری منطقه بام و صفی آباد با هدف ارتقاء فعالیت های قرآنی این مناطق، گرد هم آمدند و با همراهی ستاد هماهنگی کانونهای مساجد خراسان شمالی و فرمانداری آستین همت بالا زدند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
همدلی ِعیدانه، به همت فعالان کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان و در آستانه عید سعید فطر به دست هزار و 200 خانواده کم برخوردار این استان رسید.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان آذربایجان غربی گفت: استفاده از توان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در راستای تقویت روحیه همدلی و امداد با همکاری اداره کل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) با محوریت مساجد استان موضوع تفاهم نامه همکاری است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی گفت: فعالیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی 60 درصد است که امام محوری و تعامل موثر با ارکان مسجد از مهمترین توصیه ها و تاکیدات به مدیران کانون ها است
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۰:۱۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمینی شهر گفت: بیش از 70 کانون فرهنگی و هنری در مساجد خمینی شهر میزبان برنامه های قرآنی در ماه مبارک رمضان هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد اردبیل گفت: همزمان با روز قدس جلوه هایی زیبا از همبستگی بچه های مسجد اردبیل با کودکان فلسطین به نمایش درآمد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۱    
مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان در پی شهادت پنج تن از مدافعان امنیت پیام تسلیت داد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۳:۱۶    
موج وحدت آفرینی در کلاس کانون های فرهنگی و هنری مساجد به گونه ای است که علاوه بر برپایی سفره های بهشتی از افطار تا سحر، آموزش احکام، اصلاح قرائت نماز و جزء خوانی قرآن کریم را روزانه در ماه مبارک رمضان برگزار می کنند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۲۰:۰۴    
سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان گفت: هم اندیشی و همکاری کانون های فرهنگی و هنری با همدیگر به توسعه فرهنگی و رونق دیگر مراکز خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال با توجه به شرایط حساس و ویژه مردم غزه، خود را مکلف به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس می دانیم.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۸:۴۲    
حوزه/ نمایشگاه قرآن می تواند اتفاقات خوبی را در حوزه های قرآنی رقم بزند؛ چرا که هم موسسات قرآنی خود را عرضه می کنند، هم جامعه قرآنی در یک رویداد قرآنی شرکت می کند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۰۷:۵۳    
200 گروه هنری شامل سرود، تئاتر، فیلم سازی و هنرهای تجسمی در کانون های فرهنگی و هنری مساجد مفاهیم اعتقادی، آموزشی و فرهنگی را به جامعه پیرامونی خود منتقل می کنند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۸:۳۱    
سامانه فهما(فرهنگی و هنری مساجد ایران) با همت ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور از کانون های برتر کشور تقدیر می کند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۹    
مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعضای کانون های مساجد استان توانایی خدمات رسانی و همچنین اسکان به آسیب دیدگان از سیل و حوادث احتمالی را اعلام می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نخستین کتاب قرآن منقش به تذهیب شیعه اثر "شاهین برجسته" خوشنویس ممتاز خراسان رضوی طی آئینی در غرفه ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان در هفدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد رونمایی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۲۲:۲۲    
شورای هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان مازندران امروز با حضور آیت الله محمد باقر محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله محمدی لائینی با تأکید بر عضویت مدیرمسئول کانون های فرهنگی هنری در هیأت امنای مساجد گفت: نهاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد باید در مجلس پایگاه و جایگاه فعال داشته باشد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان آذربایجان غربی گفت: هزار بسته گوشت قربانی به مناسبت ماه رمضان در بین کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان توزیع خواهد شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۲    
نمایشگاه دستاوردهای کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان رابر برپا شد..
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیلی با تاکید براینکه بودجه کانون های فرهنگی و هنری مساجد در دوره جدید افزایش خوبی پیدا کرده است، درباره برگزاری رویدادهای هنری گفت: جشنواره ملی تئاتر شبستان یکی از فعالیت های مهم کانون های فرهنگی هنری مساجد بود که امسال برگزار شد و آن را جدی می گیریم.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۲۱:۲۵    
سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان گفت: پویش شهدا میهمان مساجد همزمان با ماه مبارک رمضان و همسو با کنگره ملی شهدای استان اصفهان اجرا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان گفت: برگزاری کرسی های تلاوت قرآن، مراسم جزء خوانی و تلاوت قرآن کریم، محافل انس با قرآن و جلسات تفسیر و احکام در طول ماه مبارک رمضان با محوریت کانون های فرهنگی و هنری در مساجد سطح استان اجرایی می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۲    
اولین گردهمایی کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان چهارباغ برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
فراخوان مسابقه کتابخوانی برای بچه های مسجدی که به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار می شود در البرز اعلام شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۷:۴۲    
کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی با اهدای کفش بین نیازمندان، آذین بندی و غباررویی مسجد، جزخوانی و افطاری میزبان به استقبال بهار قرآن و بهار طبیعت رفته اند.
گردهمایی مدیران کانون های فرهنگی و هنری و فعالان مساجد شهرستان دزفول به مناسبت سی و یکمین سالروز تأسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد در مجتمع فرهنگی و سینمایی دزفول برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی گفت: تمامی مساجد استان در آستانه ماه مبارک رمضان غبارروبی و عطرافشانی شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کانون های فرهنگی و هنری مساجد از جمله نهاد هایی هستند که در راستای گسترش فعالیت های دینی، علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در جهان اسلام باید فعال تر از هر زمانی باشند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۲۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بهرام نیا با صدور پیامی سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد را تبریک گفت.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۲۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
جام جم آنلاین آذربایجان شرقی: در آستانه 18 اسفند، سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد، طی مراسمی از 38 نفر از مدیران مسئول، فعالان فرهنگی و استادان کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان و نیز روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی برتر شهرستان های استان در ارائه خدمات به این کانون ها قدردانی شد. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۲۲:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی تئاتر شبستان عصر روز جمعه 18 اسفند با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ حجت الاسلام کمال خداداده رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور، در تئاتر شهر برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۲۱:۰۵    
مسئول ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین گفت: مساجد بهترین کانون دینی برای تربیت نیروهای انقلابی و کارآمد برای خدمت به نظام است.