پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۷:۳۲May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان»

کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۴۴    
اسامی برگزیدگان مهرواره نیایش "خدایا لطفا" که به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم برگزار شده همزمان با عید سعید فطر اعلام شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۳۴    
تفاهم نامه ای بین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با آموزش و پرورش استثنایی خراسان شمالی در راستای استفاده از ظرفیت های طرفین برای اوقات فراغت و پرورش خلاقیت کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه منعقد شد.
کتاب صوتی لک لک ها بر بام از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با روایت احترام برومند در بخش آثار الکترونیکی جایزه شورای کتاب کودک به عنوان برگزیده معرفی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رشت- استودیوی کارگاه های تخصصی برخط اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان در آستانه عیدسعید فطر در رشت به بهره برداری رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
در آستانه عید سعید فطر، استودیوی کارگاه های تخصصی برخط اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان در رشت به بهره برداری رسید.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۳۹    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان، نشست شاهنامه خوانی استانی سروِ سخن را به مناسب سالروز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی، به صورت مجازی برگزار می کند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
پانا(اهواز)- مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان گفت کودکان و نوجوانان خوزستانی عضو مراکز کانون پرورش فکری، در مرحله ابتدایی اولین جشنواره جهانی نقاشی کودک کرمان پذیرفته شدند. ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: بخش ایثار و شهادت و مدافعان سلامت به همت کانون مرکز با پیشنهاد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان به جشنواره قصه گویی بین المللی اضافه شد.
154 ایده ی منتخب مرحله اول چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند که در این بین نام 3 گلستانی نیز به عنوان ایده پرداز منتخب، وجود دارد.
چند صباحی است که خبر تخریب احتمالی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره 1 شیراز ، نگرانی اهالی فرهنگ، ادب و هنر را رقم زده است و این افراد خواستار بازسازی آن شده اند و حتی با جابه جایی این کانون مخالف هستند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۹    
به مناسبت روز جهانی قدس مسابقه مجازی شعرخوانی با عنوان خواهرم پرنده شد باحضور اعضای مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی برگزار شد.
154 ایده ی منتخب مرحله اول چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۱۴    
سعیدرضا کامرانی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس در آیین رونمایی از تولیدات شهروندی سازمان فرهنگی شهرداری شیراز گفت: اگر بخواهیم به فرهیختگی یک شهر بیندیشیم، باید به شهروندان و فرهنگ آنها توجه کنیم که روح شهرند نه به کالبد سیمانی و بتنی آن.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۵:۳۹    
ویژه برنامه ی مسافر شهر ادب با رویکرد معرفی و خوانش آثار حسین منزوی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سمنان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی ابراز امیدواری کرد جشنواره بین المللی قصه گویی زمینه احیاء این سنت فراموش شده را فراهم کند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری مجازی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی با حضور طاهره طهماسبی مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری و ابراهیم زره ساز مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی برگزار شد .
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه در اجرایی کردن سند تحول عزمی جدی داریم تأکید کرد: سند تحول بنیادین بالاترین سند و مرجع اجرایی در آموزش و پرورش است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۲    
نماینده مردم ساری و میاندرود در آئین تجلیل از معلمان منتخب شهرستان ساری از معلم دوران ابتدایی خود تجلیل کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ علی بابایی کارنامی ، در آئین تجلیل از معلمان منتخب شهرستان ساری که با حضور سعدی پور ، مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۷    
فرماندار شهرستان ساری با ادای احترام به جامعه فرهنگیان کشور تجلیل از معلم را تجلیل از ارزش های انسانی دانست. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ عباسعلی رضایی ، در آئین تجلیل از معلمان منتخب شهرستان ساری که با حضور سعدی پور ، مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۵    
ویژه برنامه های ماه میهانی پروردگار، از سوی همکاران ستادی و مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان برگزارشد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۵    
ویژه برنامه های ماه میهانی پروردگار، از سوی همکاران ستادی و مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان برگزارشد.
مهدی علی اکبرزاده، هشتمین مدیرعاملی که سکان هدایت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را - که اکنون 56 سال از تاسیس آن می گذرد- برعهده گرفته است، مراکز و کتاب خانه های کانون را خانه دوست توصیف کرد.
محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش نخستین نشان سپاس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل این مجموعه به فاضل نظری اهدا کرد.
رییس هیئت مدیره و مدیرعامل پیشین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: در این دوره از مدیریت تلاش ها بر روزآمدسازی و به روزرسانی فعالیت ها در بخش های مختلف قرار گرفت.
وزیر آموزش و پرورش گفت: موضوع و ماموریت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شناخت هرچه عمیق تر استعدادها و نفوذ هرچه بیشتر دربین جمعیت 15 میلیونی دانش آموزان ایران است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
زنجان -ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: مطالعات تأثیرات دین بر رشد و ارتقای کودکان نشان داده است که کودکان دارای والدین مذهبی بهتر از دیگر کودکان رفتار و خود را با شرایط تطبیق می دهند بر همین اساس تشکیل هیات های مذهبی کودکان و نوجوانان برنامه ریزی شده است.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان در نظر دارد بیست و سومین نشست انجمن هنرهای نمایشی نوجوانانِ مراکز خود را در روز چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه 1400 رأس ساعت 11 صبح، به مناسبت بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی برگزار کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
با حضور وزیر آموزش وپرورش، آئین تکریم و معارفه مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، آئین تکریم فاضل نظری؛ مدیرعامل سابق کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و معارفه مهدی علی اکبر زاده؛ مدیرعامل جدید ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۰    
بیست وسومین جلسه ی انجمن هنرهای نمایشی نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان با موضوع تئاتر برای کودکان برگزار شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - برگزیدگان مرحله اولِ پنجمین مسابقه فیلم نامه و نمایش نامه کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به تفکیک، از 3 تا 18 خرداد 1400، نسخه اصلی آثار خود را در پایگاه پنجمین مسابقه فیلم نامه و نمایش نامه کودک و نوجوان منتشر کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
دومین مهرواره ادبی نخل های سربلند با محوریت حماسه هشت سال دفاع مقدس و سالروز آزادسازی خرمشهر، به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان های خوزستان و گلستان، برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - برگزاری بیستمین نشست تخصصی مجازی با عنوان مقدمه ای برای کارگردانی تئاتر ، نشست تخصصی جادوی صدا در قصه گویی و کارگاه های آنلاین فصل بهار، خبرهای کوتاه از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۰    
بیستمین نشست تخصصی و سومین جلسه از سلسله نشست های آموزشی جشنواره ی بیست وسوم قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان در قالب وب کنفرانس با موضوع قصه های 90 ثانیه ای برگزار شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مهلت ارسال آثار برگزیدگان مرحله اول پنجمین مسابقه فیلمنامه و نمایشنامه کودک و نوجوان کانون پرورش فکری مشخص شد. به گزارش ایلنا، برگزیدگان مرحله اول پنجمین مسابقه فیلمنامه و نمایشنامه کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به تفکیک از 3 تا 18 خرداد 1400 فرصت دارند تا نسخه اصلی آثار خود را ...
مربی مسوول مرکز فرهنگی و هنری سگزآباد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین رتبه سوم نخستین مهرواره قصه گویی مجازی از یلدا تا نوروز را به دست آورد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۵    
نشست مربیان مراکز سیار روستای و پستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرکل و کارشناسان و مربیان کتابخانه های سیار و پستی با محوریت تولید محتوا برای کودکان و نوجوانان برگزار شد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول انجمن قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز فعالیت های انجمن مجازی قصه گویی این کانون را در راستای ترغیب قصه گویان برای شرکت در بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی برشمرد.
جلسه بررسی وضعیت مرکز فرهنگی هنری کانون شماره 1 شیراز با حضور مدیر کل کانون فارس و شهردار منطقه 3 شیراز در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس برگزار شد و مدیر کل کانون فارس خبر از تغییر کاربری مرکز و تبدیل آن به موزه عروسک های ایران داد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
درگذشت قاسم آهنین جان، نویسنده و شاعر خوزستانی از خبرهای تأسف بار این روزهاست. او البته متولد اردبیل بود اما چون در اهواز بزرگ شد و بالید و بستر رشد و شکوفایی او هم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اهواز بود، به خوزستان نسبت داده می شد و خود نیز چنین می خواست.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۰    
سومین جلسه دبیرخانه استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی صبح روز شنبه 18 اردیبهشت 1400 در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۰    
پیرو تفاهم نامه بین کانون و سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین، یک وبینار آموزشی با موضوع سامان دهی پسماند خانگی برای اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرستان قزوین برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۰    
ویژه برنامه های هفته ی بزرگ داشت مقام معلم از سوی همکاران ستادی و مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان برگزارشد.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان امسال برای اولین بار در آستانه رسیدن به وضعیت خوب در ارزیابی سازمان اداری و استخدامی از دستگاه های اجرایی کشور قرار گرفته است.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با همکاری اداره کل حفاظت از محیط زیست برگزیدگان نخستین مهرواره قصه گویی مجازی از یلدا تا نوروز را، در سطح ملی، معرفی کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۵    
کارکنان و اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان با اجرای فعالیت های هدف مند بر بستر فضای مجازی، حمایت همیشگی شان از انتفاضه ملت مظلوم فلسطین را به نمایش گذاشتند.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
کتاب هتل سی وسه ستاره نوشته آتوسا صالحی توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر و راهی بازار نشر شد.
مهدی علی اکبرزاده با حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش به عنوان مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منصوب شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۵    
برنامه های کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان لرستان به مناسبت روز جهانی قدس در فضای مجازی برگزارشد