دوشنبه ۱۴ اسفندساعت ۲۲:۱۶Mar 2024 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان»

سحر نعیمی مربی هنری مرکزسه شیراز در گفتگو با روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس گفت:یک تصویرگر باید ویژگی های کودک و نوجوان را بشناسد تا با توجه به سن و هیجانات او، تصاویر را ایجاد کند؛ زیرا یک تصویر بهتر از هزار کلمه، مفهوم رابه کودک و نوجوان می رساند.
حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از بخش های مختلف سیزدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران بازدید کرد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در دومین روز برگزاری جشنواره های سرود آفرینش و هنرهای نمایشی با محکوم کردن جنایت های رژیم صهیونیستی و اشاره به مشکلات هم وطنان درگیر سیل جنوب استان، اجرای این روز را به کودکان و نوجوانان این مناطق تقدیم کرد
همزمان با برگزاری سیزدهمین جشنواره پویانمایی تهران نمایشگاه عکس مایکی کانتولا با عنوان لحظات کریستال در محل برگزاری جشنواره واقع در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپا شده است.
رستم و سهراب و گُردآفرید دو عنوان کتاب از داستان های شاهنامه فردوسی، از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازنشر شد.
نشست نقد و بررسی آثار ده سالگی ، موسی کو تقی و پوتین شامگاه روز اول سیزدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران در سالن کنفرانس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور رامتین شهبازی (منتقد)، کیارش زندی (منتقد) و صاحبان آثار برگزار شد.
فراخوان جشنواره ی ملی عکس یاریگران زندگی با موضوع مبارزه با مواد مخدر از سوی معاونت فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.
فراخوان نخستین جشنواره قصه گویی امام مهدی که با مشارکت دبیرخانه کشوری پایگاه انتظار و مهدویت ، مسجد مقدس جمکران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم برگزار می شود منشتر شد.
بسیج   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین مرکزکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پردنجان شهرستان فارسان با حضور مسئولان استانی گشایش یافت.
نشست هم اندیشی برنامه ریزی فعالیت های سال آینده مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان به صورت مجازی برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی در بین 31 کانون در کل کشور رتبه اول ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی سال 1401 را کسب کرد.
جلسه مشترک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با آموزش و پرورش استثنایی در جهت تفاهم نامه همکاری برگزار شد
مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی و دومین جشنواره سرود آفرینش با رقابت گروه های برتر استان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در حال برگزاری است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
فعالیت هشتمین بازار ملی پویانمایی تهران در مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۷    
شهردار و رئیس شورای شهرستان پارس آباد با حضور در مرکز فرهنگی هنری شماره ی یک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهر با اعضا و مربیان مرکز گفتگو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی پویانمایی تهران با نمایش فیلم های منتخب جشنواره در مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز به کار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۸:۱۰    
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان از آغاز مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنر های نمایشی و دومین جشنواره سرود آفرینش در استان با حضور گروه های برتر استانی خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۲۳:۰۲    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، کارگاه آموزشی کاریکاتور را با حضور کارتونیست مطرح بین المللی برگزار می کند.
سینمای نو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
سینمای نو سرویس پویانمایی به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون ، هشتمین بازار ملی پویانمایی تهران روز 13 اسفند ، در اولین روز از برگزاری سیزدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۷    
پُر بیراه نیست اگر بگوییم یکی از معتبرترین جشنواره های سینمایی ایران، دوسالانه پویانمایی تهران است که سیزده دوره در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شده است و امید می رود سال های سال با همین نظم و ثبات برگزار شود تا انیمیشن ایران پشتش همچنان به این رویداد تخصصی و تاثیرگذار گرم بماند.
سینمای نو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " : ششمین رویداد اکرانِ ایوان ، با نمایش فیلم سینمایی "شهر خاموش" به کارگردانی و نویسندگی احمد بهرامی ، تهیه کنندگی رضا محقق و با بازی باران کوثری ، علی باقری و بابک کریمی ، 12 اسفندماه ساعت 19 در ایوان ربط برگزار شد. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۲    
اولین دوره مسابقات رباتیک استان گلستان با همکاری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، اداره کل فنی و حرفه ای، بنیاد نخبگان، پارک علم و فناوری، دانشگاه گلستان، آکادمی نیکان کلاس و آموزشگاه فراذهن، در تاریخ 17 اسفند 1402 و در محل دانشگاه گلستان شهرستان گرگان برگزار خواهد شد
مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی و دومین جشنواره سرود آفرینش با رقابت گروه های برتر استان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در حال برگزاری است
سیزدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران صبح روز یکشنبه 13 اسفند با نمایش فیلم های بخش مسابقه ایران و بین الملل و همچنین برگزاری کارگاه شخصیت سازی با تکنیک کچه در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز شد.
کارگاه های تخصصی ویژه مربیان مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با چهار موضوع کچه ، کچه و آناتومی ، کچه و حرکت و کچه و پویانمایی (دوجلسه) در ایام برگزاری سیزدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران هر روز از ساعت 8:30 تا 12 ...
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پویانمایی از نیمه دهه30 و آغاز دهه40 وارد ایران شد وبا تلاش مؤسسات تولید فیلم خصوصی و دولتی پویانمایی، مانند مرکز پویانمایی صبا، کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان،حوزه هنری ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۷    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در حاشیه برگزاری مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی و دومین جشنواره سرود آفرینش میزبان عروسک های نمایشی است
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۷    
اعضای فعال واحد مکاتبه ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی به خوانش آثار خود پرداختند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۲۲:۳۲    
به مناسبت حضور بی نظیر مردیم غیور همدان خصوصا همراهی جالب توجه کودکان و نوجوانان با پدر و مادرشان در پای صندوق رأی، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان پیام داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۲۰:۳۷    
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان در جلسه هماهنگی جشنواره سرود "شهید وطن" گفت: سرود باید سرود باید بر روی کودکان و نوجوانان نقش تربیتی داشته باشد.
تاریخ: 13 تا 17 اسفند 1402 ساعت: نوبت اول از ساعت 8:30 صبح و آغاز نوبت پایانی ساعت 23 (مطابق جدول) مکان اصلی: سالن های مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب تهران ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۷    
حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور هم زمان با برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، در شعب اخذ رأی مستقر در مراکز کانون اردبیل حضور یافت.
مرحله استانی دومین جشنواره ملی سرود آفرینش نغمه های روشن فردا در سالن اجتماعات اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس برگزار می شود.
اعضا و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر استان بوشهر همگام با اقشار مردم پای صندوق های رای رفتند و حماسه ای دیگر آفریدند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۸    
خانواده های البرزی پس از شرکت در انتخابات روز 11 اسفند 1402 تصاویر خود را برای پویش رای خانوادگی ارساال کردند؛ این پویش با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز، گروه مواسات مادرانه و سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری کرج برگزار شده بود؛ به 14 عکس برتر ...
نمایش هر روز نوروزه به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین انصافی، در آستانه نوروز باستانی به روی صحنه مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می رود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۸    
ستاد اقامه نماز اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل، چهارمین جلسه ی خود در سال 1402 را روز پنج شنبه دهم اسفندماه در دفتر مدیرکل برگزار کرد.
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با انتشار متنی در حساب شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس(توییتر) بر اهمیت حضور در انتخابات و تاثیر آن در ساختن آینده ایران تاکید کرد.
مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با فعالیت های فرهنگی هنری و ادبی فضایی شاد و متفاوت را برای کودکان و نوجوانان حاضر در شعبه های اخذ رأی و خانواده هایشان مهیا کردند ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۳    
همزمان با دعوت از کلیه ی کانونی ها و هم استانی ها و به همراه خانواده؛ مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در مرکز شماره 1 کانون رای خود را در مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی به صندوق انداخت.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۴    
همدان-سردار مجیدی فرمانده و حجت الاسلام نجاری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان در ساعات اولیه انتخابات در شعبه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حاضر شدند و رأی خود را به صندوق انداختند.
یزد فردا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
یزدفردا: مجموعه پنج جلدی پاورقی ها توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر و راهی بازار نشر شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۳:۱۷    
به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام ، فاطمه رستگار مدیرکل کانون استان ایلام در بیانیه ای همگان را به حضور پر شور و با نشاط در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری دعوت کرد. متن بیانیه به شرح زیر است : بسم الله الرحمن الرحیم ...
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش هرمزگان امروز به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان هرمزگان، در آستانه انتخابات با هدف تقویت کنشگری اجتماعی و مشارکت حداکثری در انتخابات، برخی فعالیت های فرهنگی در قالب تمرین زندگی با حضور والدین، اولیای تربیتی و اعضا در مراکز فرهنگی هنری هرمزگان برگزار شد. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۲۲    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز با حضور در رزمایش طرح سپاس با خانواده های شهدا و ایثارگران دیدار کرد.