دوشنبه ۳۱ شهریورساعت ۰۰:۲۷Sep 2020 21

جدیدترین‌های «کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان»

 
نشست فصلی مدیران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روز 30 شهریور 1399 به صورت حضوری در تهران و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی، با تاکید بر ضرورت تبیین مفاهیم و ارزش های دفاع مقدس برای کودکان و نوجوانان گفت: تحقق این هدف مهم را از رویکردهای کانون عنوان کرد.
پانا   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کتاب انرژی و حرکت از مجموعه علوم عصر حجری ، بچه ها را با مفاهیمی مثل نیروی باد و مقاومت هوا آشنا می کند و روش ساخت بادبادک و بالن را به آن ها یاد می دهد. ...
پانا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اهواز(پانا)- مریم اسلامی شاعر و نویسنده حوزه کودک و نوجوان معتقد است در مجموعه های شعر کودک و نوجوان، قالب اشعار باید یکسان باشد و تعدد قالب ها در یک مجموعه شعر، ضعف محسوب می شود. ...
پویانمایی خرچنگ به کارگردانی شیوا صادق اسدی، از تولیدات جدید امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۸    
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان البرز در فصل پاییز فعالیت های ویژه مجازی برای کودکان ونوجوانان ارائه می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۵    
جشنواره کتاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یک ماه پیش برگزیدگان فصل بهار 99 را معرفی و فراخوان تابستان 99 را منتشر کرد، کاشفی خوانساری در یادداشتی به بررسی این جشنواره پرداخته است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۸    
در دیدار مدیرکل کانون آذربایجان شرقی با خانی فرماندار ورزقان بر اهمیت و ضرورت توسعه فعالیت های کانون در این شهرستان تاکید شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۸    
کارگاه آموزشی ساخت پادکست برای اعضای انجمن قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمان برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۹    
در قدردانی از همکاری با طرح خادم یاران رضوی و همکاری با دفتر نمایندگی آستان قدس، لوح سپاسی به مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین اهدا شد.
ثبت نام کارگاه های مجازی و برخط استانی هم زمان با سراسر کشور در مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سمنان آغاز می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۴    
برنامه های چهلمین سال گرامی داشت هفته ی دفاع مقدس از سوی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان تشریح شد.
بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان کهگیلویه و بویراحمد ، با معرفی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان این استان به عنوان دستگاه برتر در شاخص های کلی ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی سال 1398 از میان دستگاه اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد ، برگزار شد.
بازی کارتی سیمرغ با اقتباس از منطق الطیر عطار نیشابوری طراحی و آماده تولید در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی گفت: براساس تفاهم نامه منعقد شده با حوزه فرهنگی سپاه جوادالائمه، همکاری های فرهنگی و کتابخوانی در مناطق محروم و مرزی این استان گسترش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
واحد سیار کتابخانه روستایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فریدونشهر امسال رتبه نخست کشوری را کسب کرد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری گلستان با حضور در فرمانداری بندرترکمن که با همراهی و حضور شهردار این شهر همراه بود، پیرامون ضرورت حمایت و توسعه مرکز فرهنگی هنری کانون با سیدصادق شیرنگی فرماندار این شهرستان دیدار و گفت وگو کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان گفت: فرکانس و کارنامه روایت هایی از زندگی شهدای استان بوده که در قالب تئاتر به نمایش گذاشته می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران ثبت نام کارگاه های برخط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران از اول مهرماه آغاز می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۵    
سومین نشست انجمن سرود کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان مجازی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان از برگزاری 40 نمایشگاه مجازی هنرهای تجسمی در 40 کتابخانه کانون خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری با تاکید بر آگاه سازی کودکان از حقوق شان، گفت: برنامه های هفته کودک در استان چهارمحال و بختیاری به صورت مجازی اجرا می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۰    
واحد آفرینش های ادبی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، پنجمین نشست مجازی انجمن ادبی نوغزل را به مناسبت روز شعر و ادب فارسی و با حضور فاطمه ظهیری (نویسنده کودک و نوجوان)برگزار کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۵    
جلسه شورای فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در محل محوطه فضای سبز اداره کل برگزار شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان از ثبت نام کارگاه های برخط پاییزه کانون از اول مهر خبر داد.
جمعی از کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان در آستانه ی چهلمین سال هفته ی دفاع مقدس با شهدای گمنام در محل پارک کوهستان، تجدید میثاق کردند.
مسابقه ی عکاسی حماسه ی عشق هم زمان با ماه محرم و چهلمین سال هفته ی دفاع مقدس از سوی مرکز آفرینش های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ترجمه کتاب های دفاع مقدس در دستور کار انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قرار گرفته است.
بیش از 110 نشست شعر از سوی انجمن شاعران نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شش ماهه اول سال 1399 در سراسر کشور برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۹    
ششمین جلسه شورای فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی صبح روز پنجشنبه 27 شهریور 1399 با یک دستور جلسه در کتابخانه مجتمع شهید رسول فرخی ارومیه برگزار شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، مرتضی امیری اسفندقه در نشست تخصصی جایگاه شعر در جهان امروز که روز 26 شهریور 1399 به مناسبت روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد محمدحسین شهریار به صورت مجازی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد با بیان این مطلب گفت ...
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی از اجرای بیش از 10 عنوان برنامه به مناسبت 27 شهریور روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت یاد استاد شهریار در مراکز کانون استان خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۹    
اقصی نخشی پور فرماندار سردشت در دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی کشف و پرورش استعدادهای هنری کودکان و نوجوانان را از اهداف تخصصی کانون عنوان کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۴    
کارگاه ها و دوره های تخصصی برخط(آنلاین) کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان ویژه ی تابستان در بخش های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی و علمی زیر نظر انجمن های تخصصی و دپارتمان مهارت های زندگی برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۴    
فراخوان مهرواره عکاسی استانی پیشه گران انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان با شعار با تمرین زندگی، آینده را باید ساخت منتشر شد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با اشاره به تشکیل استودیو آفرینش در این کانون گفت: این استودیو با هدف معرفی مربیان، اعضا، نویسندگان، قصه گویان و کودکان و نوجوانان موفق کانون به جامعه و دلایل موفقیت آن ها تشکیل شده تا بدین وسیله مشوقی برای همگان باشند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۴    
آخرین روزهای تابستان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین با گرامی داشت روز شعر و ادب فارسی و چند برنامه و اتفاق خوب دیگر در مراکز کانون همراه شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۵    
ایسنا/زنجان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: تولید محتوای آموزشی، فرهنگی و ادبی یکی از اهداف راه اندازی استودیو آفرینش است.
دواثر نمایشی مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در بخش کودک و نوجوان (صحنه ای) هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران- مبارک پذیرفته شدند
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مواد یک جلد از مجموعه چهار جلدی علوم عصر حجری است که به تازگی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. کتاب مواد بچه های بالای 12 سال (نونگاه) را در قالب داستان با مواد مختلفی چون رنگ، شیشه و اورانیوم آشنا می کند. ...
آیدین بداق عضو کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان لرستان دیپلم افتخار ششمین نمایشگاه بین المللی نقاشی کودکان آسیایی سال 2020 را کسب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: اعضای مراکز کانون استان یک جایزه دوم و 2 دیپلم افتخار از ششمین نمایشگاه بین المللی نقاشی کودکان آسیایی سال 2020در کشور چین را به خود اختصاص دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی گفت: پرنیان خسروآبادی ، عضو 12 ساله این کانون در اسفراین توانست عنوان نخست نمایشگاه بین المللی نقاشی چین را کسب کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
وانیا شمسی، عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان موفق به کسب رتبه سوم مسابقه بین المللی نقاشی کودکان آسیایی شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان از ایجاد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال جاری در شهرستان خمیر خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان از برگزاری ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در مراکز کانون و به صورت مجازی خبر داد.
آنا / باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
گزیده شعرهای محمد شمس لنگرودی از مجموعه کتاب های شعر ما به زودی از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ می رسد.
به مناسبت روز شعر و ادب فارسی، پنجمین نشست فصل شعر با حضور شاعران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۷    
زرنشان از چاپ پشت دریاها کجاست از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد و گفت: بیشتر اشعار این کتاب درباره نیایش و دوستی با حیوانات است.