جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۴۱Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان»

مدیر کل و معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان در دور سوم بازدید از روستاهای تحت پوشش کتابخانه های سیار روستایی کانون همدان از 8 روستای شهرستان ملایر بازدید به عمل آوردند.
به مناسبت هفته معلولین برنامه های فرهنگی هنری در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان برگزار شد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان،معاون فرهنگی وجمعی از کارکنان کانون باحاج آقامرادبیگی مدیرحوزه علمیه استان دیداروگفتگو نمود.
در آستانه ی فرا رسیدن هفته ی پژوهش و فناوری ویژه برنامه ی یک روز با طعم زیست شناسی به همت مربیان مرکز شماره 4 کانون کرج و با حضور عطیه احمدزاده ، همکار مرکز زیست شناسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان کارگاه نظری و عملی آموزش کارگردانی را به مدت 24 ساعت گذراندند
هم زمان با روز جهانی معلولین، آیین گرامی داشت این روز در کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد برگزارشد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۹    
با هدف گرامی داشت هفته معلولان مراکز فرهنگی و هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین چندین برنامه متنوع اجرا کردند.
با هدف گرامی داشت هفته معلولان مراکز فرهنگی و هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین چندین برنامه متنوع اجرا کردند.
چهارمین برنامه صبحی با شعر همراه با شعر خوانی از شاعر رنگ ها و آیینه ها سهراب سپهری در کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان لرستان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: ورود کاراکترها، شخصیت ها و قهرمانان ملی و مذهبی در حوزه نوشت افزار باید یک پیوست داشته باشند و در یک زنجیره مناسبی قرار بگیرند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
کتاب روباه و ستاره با نویسندگی و تصویرگری کورالی بیکفورد-اسمیت و ترجمه شهناز صاعلی از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منشر شد.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان با همکاری مجتمع آموزشی علاقبندیان اقدام به برگزاری جشن ویژه ی کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از واریز پاداش پایان خدمت بازنشستگان و نیروهای خروجی کانون در سال 1400 خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۲    
هم زمان با آغاز گرامیداشت هفته معلولان، مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان علاوه بر استقبال از حضور دانش آموزان با نیازهای ویژه در مراکز، در مدارس و مراکز نگهداری از کودکان کم توان جسمی و ذهنی نیز حاضر شده و به اجرای فعالیت های متنوع فرهنگی و هنری پرداختند.
سیده زهرا شجاعی فرد، عضو پژوهش گر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان طی آیین قدردانی از پژوهش گران، محققان و شرکت های دانش بنیان استان، تجلیل شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۴    
مربیان مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سمنان در راستای شعار نقش نوآوری در ایجاد جهانی قابل دسترس و برابر با هدف شناسایی کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه، معرفی کانون و خدمات مراکز فراگیر به آن ها به اجرای فعالیت های متنوع فرهنگی و هنری پرداختند.
مربیان مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان با اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری، روز جهانی معلولان را گرامی داشتند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان نوسازی شهر تهران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای ساخت مجموعه های فرهنگی خدماتی کودکان و نوجوانان و تولید مسکن با حضور مدیرعامل این دو مجموعه، صبح روز 15 آذر در محل سازمان نوسازی شهر تهران منعقد شد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در راستای توزیع عادلانه خدمت به مناطق کمتر توسعه یافته، کانون پرورش فکری با همکاری اداره کل آموزش و پرورش، حفاظت محیط زیست و بخش خصوصی، اقدام به اعزام کامیونت سیار و اجرای نمایش در روستاهای مناطق شرقی استان کرد. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۹    
بیش از 100 عنوان برنامه به مناسبت چهاردهمین ویژه برنامه ی هفته ی پژوهش در مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان اجرا می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۶    
با هدف رایزنی برای افزایش مشارکت فرهنگی بین دو مجموعه، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قزوین با دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین دیدار و گفتگو کرد.
همکاران در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان به مناسبت روز جهانی معلولان با برگزاری ویژه برنامه ای میزبان تعدادی از توان یابان بهزیستی و دانش آموزان بودند
ویژه برنامه گرامیداشت هفته ملی معلولان طی آیینی همزمان با افتتاح نمایشگاه آثار نقاشی و خوشنویسی میلاد صادقی هنرمند نوجوان دارای نیاز ویژه عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل، روز سه شنبه پانزدهم آذرماه 1401 برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۴    
همزمان با برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت هفته ملی معلولان، نمایشگاه آثار نقاشی و خوشنویسی میلاد صادقی هنرمند نوجوان دارای نیاز ویژه عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل، روز سه شنبه پانزدهم آذرماه 1401 با حضور مسوولان استانی افتتاح شد.
هم زمان با روز جهانی معلولین، آیین گرامی داشت این روز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران برگزارشد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۴    
هم زمان با روز جهانی معلولین، آیین گرامی داشت این روز در کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران برگزارشد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۵    
در راستای توزیع عادلانه خدمت به مناطق کمتر توسعه یافته، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان اقدام به اعزام کامیونت سیار و اجرای نمایش در روستاهای مناطق شرقی استان کرد. این نمایش در 13 جلسه و دو نوبت صبح و عصر، برای دانش آموزان مدارس روستاهای توابع شهرستان کلاله و گالیکش، انجام شد.
دومین جلسه ی نشست مجازی فهم با محوریت هنر در اندیشه شهید آوینی و با حضور دکتر رضا کریمی، پژوهشگر، مدرس دانشگاه و منتقد سینما و تلویزیون سه شنبه 15 آذر 1401 با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه برگزار گردید.
فبلم بلند اقیانوس پشت پنجره به کارگردانی بابک نبی زاده از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که تاکنون جوایز زیادی را از جشنواره های داخلی و خارجی دریافت کرده است.
آئین های بزرگداشت روز جهانی معلولین با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری ادبی در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان رامسر؛ به مناسبت گرامیداشت افراد دارای معلولیت، مراسمی با حضور شمسی رئیس اداره بهزیستی شهرستان رامسر در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان برگزار گردید.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۲:۰۸    
گروه ایده پردازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در راستای طرح تحول کانون برای جذب و دریافت ایده های خلاق و نو مربیان، کارمندان، اعضاء و والدین آنها در کانون و همچنین استفاده از پیشنهادات سایر آحاد ایده پرداز جامعه تشکیل گردید.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
دو مربی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهاباد و پیرانشهر با راهیابی به بخش بین الملل بیست وچهارمین جشنواره قصه گویی و چهارمین کنفرانس ملی نوآوری و تحقیق فرهنگ، زبان و ادبیات فارسی درخشیدند.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
زینب موسوی قصه گوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان به مرحله پایانی بخش بین الملل بیست و چهارمین جشنواره قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان راه یافت.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک این سازمان با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای ساخت مجموعه های خدماتی کودکان، نوجوانان و تولید مسکن مربیان کانون در پایتخت خبر داد.
با هدف گرامی داشت هفته معلولان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین یک ویژه برنامه پرنشاط اجرا کرد.
دو پویانمایی آسمان دوست داشتنی و زمین بازی از تولیدات جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش بین الملل پنجاه ودومین جشنواره فیلم رشد درخشیدند.
نمایشگاه عروسک های با نیازهای ویژه و کتاب های حسی لمسی با عنوان فصل دوستی به مناسبت هفته جهانی معلولان از سوی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپا شد.
نمایش ریزجان که یک مرتبه در مرکز تئاتر کانون اجرا شده بود، باز هم اجرایش را در سالن بوستان کانون آغاز می کند.
زینب موسوی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان به مرحله پایانی بخش بین الملل بیست و چهارمین جشنواره ی قصه گویی کانون راه یافت.
پروانه شهریاری، کارشناس آموزش و پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان به عنوان داور چهاردهمین ویژه برنامه هفته پژوهش معرفی شد.
به مناسبت روز جهانی خاک ویژه برنامه" از خاک چه می دانید؟! " در مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسدآباد برگزار شد.
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام ، با عنوان این مطلب که معلولیت محدودیت نیست بلکه تجسم اراده است،اظهار داشت: روز جهانی معلولین روز پاسداشت ارزش ها و به اثبات رساندن خواستن توانستن است .
تفاهم نامه ای برای همکاری آموزشی و فرهنگی میان سازمان نهضت سوادآموزی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نشستی با حضور مدیرعامل کانون و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی امضا شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۲۱    
تهران (پانا) - مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش معتقد است با اجرای طرح کانون مدرسه ، مدارس به پاتوق های نوجوانانه تبدیل می شوند و محلی برای گفت وگو و تبادل نظر بین دانش آموزان خواهند بود. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۶    
رکنا: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از برجسته ترین و معتبرترین ناشران کتاب های گروه سنی کودک و نوجوان و تولیدکننده سایر محصولات فرهنگی و هنری کودکان و نوجوان است.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
اولین نشست کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر با حضور مدیرعامل کانون پرورش فکری و اعضای این کمیته برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی معلولان جشنواره فراگیری نخستین واژه "آب" با حضور دانش آموزان مدرسه استثنایی تلاش ، در سالن آمفی تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
55 نفر از دختران دبستان سوم شعبان 4 به همراه 10 نفر از مربیان میهمان ویژه برنامه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شدند.
کارکنان دفتر استان اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس در جلسه آموزشی پیشگیری از دیابت شرکت کردند.