یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۱:۱۶Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان»

برگزیدگان اولین جشنواره قصه گویی طنز با عنوان "روایت لبخند" کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران معرفی شدند و میرهادی احمدوند عضو نوجوان مرکز شماره 6 تبریز در این جشنواره شایسته تقدیر معرفی شد.
کارشناس فناوری اطلاعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم با تأکید بر اینکه در دوران کرونا در حوزه دولت الکترونیک رشد و تحول سریعی برای کانون اتفاق افتاد گفت ...
بیماری دلسوزی اثر مارال علیزاده، تازه ترین تولید انیمیشن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آخرین مراحل فنی را پشت سر گذاشته و اینک در هفت دقیقه آماده ی نمایش است.
مجموعه کتاب های مرغک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ازجمله آثاری هستند که علاوه بر قصه، بازی و سرگرمی را هم با خود دارند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
تهران- ایرناپلاس- کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حدود یک دهه است که کتاب هایش را با رعایت حق کپی رایت منتشر می کند و می خواهد این دیدگاه را به جایزه کتاب سال گسترش دهد؛ آن هم در حالی که ناشران فعال در حوزه کودک نوجوان مخالف این اقدام کانون هستند.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، مناسبت 5 مرداد سالروز اقامه نخستین نماز جمعه بعد از انقلاب، مسابقه شعر و نقاشی برای کودکان و نوجوانان برگزار می شود. کودکان 7 تا 12 و نوجوانان 13 تا 17 سال می توانند در مسابقه شعر و نقاشی شرکت کنند. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، طاهره حمیدی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گفت: زمین مرکز فرهنگی و هنری شماره یک و فراگیر بیرجند واقع در میدان شهدا، خیابان شهید منتظری ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۹    
سی و سومین نشست انجمن شاعران نوجوان صبا مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کلان شهر اهواز به صورت مجازی برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۴    
سی و سومین نشست انجمن نویسندگان نوجوان صبا مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کلان شهر اهواز به صورت مجازی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
فراخوان فیلم 100 ثانیه با موضوع "من مراقب آب هستم" با همکاری آب منطقه ای آذربایجان شرقی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۴    
با پایان نخستین ماه تابستان، مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین روزهای پررونقی را گذراندند.
مراکز کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان سراسر استان همزمان با دهه امامت و لایت ، برنامه های متنوعی را در قالب های فرهنگی، هنری و ادبی اجرا می کنند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۴    
با حضور مربیان کتابخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان در کانون اصلاح و تربیت بر لزوم توجه به مسائل فرهنگی و هنری مددجویان تاکید شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۴    
جلسه مشترک اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با موضوع برگزاری همایش مجازی نجوم در محل مرکز علوم و نجوم زنجان تشکیل شد.
محمد حسینی گفت: مرکز شماره 6 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دارای گنجینه 12 هزارجلدی کتاب با موضوعات داستان های اجتماعی، علمی، دینی، تخیلی، تاریخی و شعر است که اکثر کتاب ها از انتشارات کانون است و اعضا می توانند از این منابع استفاده کنند
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۷:۵۹    
بیست وپنجمین نشست تخصصی انجمن هنرهای نمایشی با موضوع آشنایی با پیشینه ی عروسک های فک زن و فرایند ساخت آنها در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان برگزار شد ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۷:۵۴    
چهاردهمین نشست انجمن ادبی سروناز با محوریت شعر در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
بخش های پادکست و قصه 90 ثانیه بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تمدید شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۱    
سابقه شعرخوانی به رنگ آبی دریا همزمان با دهه امامت و ولایت توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسفراین برگزار می شود
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۱    
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی با مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، دیدار و گفتگو کرد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۵:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، رمان شاه کوچولو کاله ویرش اثر تیلده میشلز با ترجمه مهدی شهشهانی در انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد. مخاطبان این اثر گروه سنی بالاتر از 12 سال هستند. بیشتر بخوانید ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۳    
خمین - ایرنا - نماینده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خمین گفت: 180 نفر از اعضای مراکز کانون پرورش فکری این شهرستان در سامانه پیک امید عضو شدند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۸    
با پایان مهلت ارسال آثار بخش ملی بیست وسومین جشنواره قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور، داوران مرحله استانی این رویداد فرهنگی در شیراز معرفی شدند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با پایان مهلت ارسال آثار بخش ملی بیست و سومین جشنواره قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور، داوران مرحله استانی این رویداد فرهنگی در شیراز معرفی شدند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۳    
هفدهمین نشست مجازی انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین با موضوع ویژگی های عکاسی با موبایل برگزار شد.
پویانمایی خرچنگ ساخته شده در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در جشنواره ی انیمیشن آنی بار کشور کوزوو به نمایش درمی آید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۵    
سمنان- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان گفت: تعداد روستاهای زیر پوشش مراکز سیار و پستی این کانون از 68 روستا در سال 92 با 38 درصد افزایش، به 94 روستا در سال 98 رسید.
در آیینی با حضور مدیرعامل و اعضای شورای معاونان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان محمود مروج به عنوان معاون فرهنگی این مجموعه معرفی شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۱۹    
اسامی برگزیدگان فراخوان زیست محیطی زمین ترانه زندگی می خواند از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: با خانه نشینی کودکان و نوجوانان در شرایط همه گیری ویروس کرونا، نیاز به پرکردن فضای فرهنگی جامعه، به یکی از موضوعات مهم تبدیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
انیمیشن خرچنگ از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جایزه طلایی بهترین فیلم از نگاه مخاطبان و دیپلم افتخار داوران کودک سی وسومین جشنواره بین المللی فیلم های کوتاه درسدن آلمان را از آن خود کرد و وزیر آموزش و پرورش تبریگ گفت.
وزیر آموزش و پرورش موفقیت افتخارآمیز انیمیشن خرچنگ از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در جشنواره ی درسدن آلمان را تبریک گفت.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۰۴    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان در راستای دستورالعمل بازگشایی و فعالیت حضوری مراکز فرهنگی هنری از کانون میامی و شاهرود بازدید کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۱۴    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان در بخش ملی بیست وسومین جشنواره ی قصه گویی از نظر تعداد اثر، 81 درصد افزایش داشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در پیام تبریک خود برای کسب جایزه طلایی انیمیشن خرچنگ گفت: موفقیت افتخارآمیز انیمیشن ⁧‫خرچنگ‬⁩ از تولیدات فاخر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و دریافت جایزه طلایی بهترین فیلم از نگاه مخاطبان و دیپلم افتخار داوران کودک در جشنواره فیلم کوتاه درسدن آلمان را صمیمانه تبریک می گویم.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۴۹    
چهاردهمین نشست مجازی انجمن شاعران نوجوان آیینه های ناگهان مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گتوند، شوش و شوشتر، ساعت 18 روز چهارشنبه 30 تیرماه 1400 برگزار می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۲۹    
چهاردهمین نشست مجازی انجمن نویسندگان نوجوان آیینه های ناگهان مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اندیمشک، ساعت 17 صبح روز پنج شنبه 31 تیرماه 1400 برگزار می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - انیمیشن خرچنگ از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جایزه طلایی بهترین فیلم از نگاه مخاطبان و دیپلم افتخار داوران کودک سی وسومین جشنواره بین المللی فیلم های کوتاه درسدن آلمان را از آن خود کرد. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۹    
واحد آفرینش های ادبی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قزوین، شانزدهمین نشست مجازی انجمن ادبی استان را با حضور حسین تولایی و با محوریت نقد و بررسی سروده های اعضا برگزار کرد.
دومین مهرواره فرهنگی سرزمین من کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی برگزیدگان خود را شناخت.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۹    
ششمین ویژه برنامه ی مسافر شهر ادب با محوریت مرزبان نامه خوانی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سمنان برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۴    
مرکز فرهنگی و هنری شماره یک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، دو ویژه برنامه آموزشی در فضای مجازی برگزار کرد.
فراخوان سومین مهرواره شعر آفرینش ویژهٔ اعضای انجمن شاعران نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار آینده ساختنی است منتشر شد
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۴    
پیرو تفاهم نامه بین کانون و شرکت آب و فاضلاب استان ، یک وبینار آموزشی با موضوع مدیریت مصرف بهینه آب برای مربیان و کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قزوین برگزار شد.
مراحل تولید انیمیشن دوبُعدی گیلگمش تازه ترین اثر حسین مرادی زاده از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پایان یافت.
فراخوان هفتمین مهرواره فصلی عکس ویژه تابستان 1400 با موضوع آب و تابستان و سایه ها از سوی انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۰۴    
نوزدهمین نشست انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان با موضوع نور در عکاسی برگزار شد
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۴۴    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، نشست فرهنگی با جهانم حرف بزن را به مناسب روز گفت وگوی تمدن ها، با حضور غلامرضا فروغی نیا، کارشناس ارشد اقتصاد، روزنامه نگار، سردبیر روزنامه صبح کارون و مدیر مسئول نشریه اقتصاد بومی و عضو سابق کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۴۴    
محدثه بشیریان زاده عضو مجتمع آفرینش کانون پرورش فکری بندرعباس، برگزیده گروه سنی نوجوان ششمین مهرواره فصلی عکسِ انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان به همراه معاونت فرهنگی و اجرایی و کارشناس حراست با حسین رییسی نماینده مردم میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.