چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۴:۰۹Oct 2020 21

جدیدترین‌های «هفته ملی کودک»

فراخوان دومین جشنواره نقاشی کودکان تهران با مشارکت شهرداری تهران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران همزمان با هفته ملی کودک آغاز و تا 30 بهمن ادامه دارد.
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کانون استان تهران گفت: فراخوان دومین جشنواره نقاشی کودکان تهران با مشارکت شهرداری تهران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران همزمان با هفته ملی کودک آغاز و تا 30 بهمن ادامه دارد.
انجمن عکاسی کانون البرز، برگزیدگان مهرواره ویژه هفته ملی کودک را معرفی کرد
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۸    
هفته ملی کودک فرصت مغتنمی برای توجه بیشتر به حقوق کودکان است چرا که توجه به آنان و مقوله فرهنگ و هنر و کتاب و مشارکت دادن آنها در جامعه تضمینی بر استحکام تربیت و فرهیختگی نسل آینده یک جامعه است.
شاهین پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۸    
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهین شهر گفت: کودک و نوجوان ایرانی ستاره ای درخشان است که به میزان بر آورده کردن نیازهایش در آینده درخشش بیشتری خواهد داشت.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۸    
هفته ملی کودک با شعار آینده را باید ساخت از 12 تا 17مهر1399 با بیش از 16 برنامه در خراسان رضوی برگزار شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۲    
دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتاب خوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هفته ملی کودک پویش نامه به نویسنده را برگزار می کند.
محبوبه رجب نسب گفت: فاز اول طرح اهدای 5000 جلد کتاب کانونی به 100 روستای کمتر توسعه یافته که با هدف توسعه ی روستاهای تحت پوشش کتابخانه های سیار روستایی، جذب شرکای فرهنگی در بخش امانت کتاب، توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی، پرورش نسلی از کودکان و نوجوانان خلاق ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۳    
مدیرکل کانون استان گزارشی را از اقدامات هفته ملی کودک و برگزاری کارگاه های تخصصی آنلاین فصل پائیز در برنامه گجه لر شبکه استانی سهند ارائه کرد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز همزمان با هفته ملی کودک با حضور سیدمحمد ناظم رضوی شهردار سمنان اولین آژانس مادر و کودک در سمنان بطور رسمی آغاز بکار کرد. به گزارش پایگاه خبری رویداد ایران از سمنان ...
دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتاب خوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هفته ملی کودک پویش کتابخوانی و نامه به نویسنده را برگزار می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۳    
پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان هم زمان با هفته ملی کودک در سال 99 به همت وزارت ارشاد و با همکاری نهادهایی همچون ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور آغاز شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۴    
ویژه برنامه ی بچه های اربعین به مناسبت گرامیداشت روز جهانی و هفته ملی کودک با حضور کارکنان، مربیان و اعضای مراکز کانون پرورش فکری اردبیل با رعایت پروتکل های بهداشتی، روز چهارشنبه 16 مهرماه در سالن آمفی تئاتر جعفر ابراهیمی(شاهد) برگزار شد ...
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی هم زمان با هفته ملی کودک با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور و برخی از دستگاه ها و نهادهای همکار ملی و بین المللی پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان را با رویکرد مجازی برگزار می کند.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۳:۴۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار ، مهندس محمود مسلم زاده فرماندار خوانسار طی پیامی هفته ملی کودک را تبریک گفت. متن پیام فرماندار خوانسار به شرح زیر است: ...
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، به همت مشاور شهردار در امور بانوان و مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت و محمد حسن عاقل منش عضو شورای اسلامی رشت و جمعی از مدیران شهرداری رشت به مناسبت هفته ملی کودک از کودکان سرطانی بخش خون بیمارستان هفده شهریور عیادت ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، به همت انجمن سرود نوجوان کانون استان قزوین، نخستین پویش مجازی لب آهنگ کودکان و نوجوانان استان قزوین با عنوان کودکان صلح برگزار می شود. ...
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان به مناسبت هفته ملی کودک پیام تبریک صادر کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرعامل به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) با اعلام اینکه گروه کودک و نوجوان این انتشارات از سال 1377 با عنوان کتاب های پروانه فعالیت خود را آغاز کرده است، گفت: در این مدت 900 عنوان کتاب فقط ویژه رده سنی کودک توسط این انتشارات منتشر شده است.
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی هم زمان با هفته ملی کودک با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور و برخی از دستگاه ها و نهادهای همکار ملی و بین المللی پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان را با رویکرد مجازی برگزار می کند.
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی هم زمان با هفته ملی کودک با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور و برخی از دستگاه ها و نهادهای همکار ملی و بین المللی پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان را با رویکرد مجازی برگزار می کند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
با توجه به فراگیری بیماری کرونا پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان امسال با شعار حمایت از سلامت عمومی و روحیه نشاط همراه با تداوم کتاب خوانی آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصفهان گفت: 600 برنامه فرهنگی در قالب هنر های نمایشی و هنر های تجسمی در هفته ملی کودک برگزار شد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه8 از برگزاری ویژه برنامه های هفته ملی کودک در این منطقه خبر داد. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه8 ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۴    
ویژه برنامه های هفته ملی کودک از 12 تا 17 مهرماه به صورت مجازی با فعالیت های فرهنگی، ادبی و هنری از طرف کانون استان ایلام در گستره استانی و منطقه ای و کشوری برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۴    
در هفته ملی کودک مراکز فراگیر کانون در استان برنامه های ویژه ای را برای کودکان نوجوانان با نیازهای ویژه تدارک دیدند.
معرفی شش عنوان کتاب کودک و نوجوان در هفته ملی کودک توسط کانون استان تهران
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نمایشگاه نقاشی مجازی "تجربه خوش رنگ" و "رنگین نگاه" شامل نقاشی های برگزیده اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان به مناسبت هفته ملی کودک در کرمان برگزار می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۹    
مراکز فرهنگی و هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، با اجرای برنامه های متنوع هفته ملی کودک را گرامی داشتند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۹    
انجمن های مجازی استان همدان، جلسات تخصصی خود را متناسب با هفته ملی کودک برگزار کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
هم زمان با هفته ملی کودک در قالب نمایشگاه شهری آثار نقاشی و عکس های کودکان و نوجوان با موضوع قیام عاشورا و پیاده روری اربعین در تهران و برخی شهرهای دیگر کشور در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۴    
هفته ملی کودک از تاریخ 12 الی 17 مهرماه با اجرای برنامه های فرهنگی،هنری و ادبی در مراکز کانون استان کردستان برگزار گردید.
مربیان مرکز فرهنگی هنری کلاله، با برگزاری برنامه های متنوع و سرگرم کننده برای کودکان این شهرستان، هفته ملی کودک را گرامی داشتند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۴    
مربیان کانون پرورش فکری سیستان و بلوچستان با برگزاری برنامه های گوناگون حضوری و مجازی هفته ملی کودک را جشن گرفتند
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر گروه سلامت جمعیت، خانواده و تغذیه معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن گرامیداشت هفته ملی کودک خاطرنشان کرد: وضعیت زندگی، رشد و بالندگی کودکان روشن ترین نشانه توسعه و توان هر جامعه ای است.
کتابخانه های سیار روستایی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه به مناسبت هفته ملی کودک به روستاهای بخش میان دربند سفر کرد. اهدا کتاب، بازی و قصه گویی از جمله برنامه های این مربیان برای کودکان این روستاها بود. (عکاس: بهمن زارعی)
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در همکاری با سایر نهادهای متولی هفته کودک و تشکل های مرتبط با این حوزه برنامه های ویژه ای در حوزه کتاب و کتابخوانی در این ایام که کودکان و خانواده ها فرصت بیشتری برای مطالعه و انس بیشتر با کتاب دارند طراحی و اجرایی می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
روز جهانی و هفته ملی کودک فرصتی ارزشمند برای جلب توجه افکار عمومی به اهمیت دوران کودکی، نیازها و خواسته های این قشر آسیب پذیر جامعه به شمار می رود و همگان وظیفه دارند، برای رشد و نمود کودک به نیازهای آنها توجه ویژه داشته باشند و در راستای آن با برنامه ریزی های مناسب اقدام کنند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۱۹    
نمایشگاه خیابانی عکس بچه های اربعین به مناسبت گرامیداشت روز جهانی و هفته ملی کودک و سوگواری اربعین حسینی در پیاده راه اسفریس مجموعه جهانی بقعه ی شیخ صفی الدین اردبیلی با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل، از تاریخ 15 لغایت 18 مهرماه، برپا شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۴    
دهمین قسمت دورهمی لایو شاعران کودک و نوجوان کشور در هفته ملی کودک حال و هوای خاصی با حضور استاد رضی هیرمندی داشت
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۱:۲۰    
بسته اخبار فرهنگی اجتماعیِ امروز استان قزوین، هم حال و هوای اربعینی دارد و هم از پویش و جشنواره هفته ملی کودک سخن گفته است.
مدیر کل کانون استان خراسان رضوی در هفته ملی کودک با اعضا مراکز به صورت مجازی دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۷:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با هفته ملی کودک کتابخانه های سیار روستایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سپیدار و پاتاوه فعالیت خود را آغاز کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۹    
بخشداران و دهیاران جاسکی، درهفته ملی کودک در سراسر روستاهای شهرستان جاسک حاضر شدند و طی برنامه ای هفته ملی کودک را به کودکان تبریک گفته و از آنان با اهدا هدیه تقدیر کردند.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ کارخانجات مجموعه هپی لند به مناسبت هفته ملی کودک و نوجوان، چهارشنبه 16 مهر هدایای غیرنقدی شامل اقلام ضروری ای را روانه مناطق سیل زده تالش بزرگ کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت هفته ملی کودک نمایشگاهی از آثار برتر نقاشی و عکس کودکان که در مسابقات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حائز رتبه هستند در متروی تهران برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۹    
دوشنبه چهاردهم مهرماه اولین قسمت ویژه برنامه به وقت کودکی به مناسبت هفته ملی کودک از صفحه رسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی پخش شد.