یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۶:۵۹Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هفته ملی کودک»

سید حسین نژاد حسینی معاون فرهنگی رسانه ای فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت : پویش کتاب خوانی نامه به نویسنده که هم زمان با هفته ملی کودک در نیمه دوم مهرماه 1399 شروع به کارکرده بود،تعداد برگزیدگانش را از استان چهارمحال و بختیاری معرفی کرد
استان بوشهر کار خود را در پویش کتاب خوانی نامه به نویسنده که هم زمان با هفته ملی کودک در نیمه دوم مهرماه 1399 شروع کرده بود با سه برگزیده کشوری در این پویش به پایان رساند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۵۳    
پویش کتاب خوانی نامه به نویسنده که هم زمان با هفته ملی کودک در نیمه دوم مهرماه 1399 شروع به کارکرده بود برگزیدگانش را شناخت.
پویش کتابخوانی نامه به نویسنده که هم زمان با هفته ملی کودک در نیمه دوم مهرماه 1399 شروع به کارکرده بود، اسامی نفرات برگزیده را اعلام کرد.
پویش کتاب خوانی نامه به نویسنده که هم زمان با هفته ملی کودک در نیمه دوم مهرماه 1399 شروع به کارکرده بود برگزیدگانش را شناخت.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
پویش کتابخوانی نامه به نویسنده که هم زمان با هفته ملی کودک در نیمه دوم مهرماه 1399 شروع به کارکرده بود پس از پایان مهلت شرکت در این برنامه 2521 نامه از 29 استان کشور به دبیرخانه مرکزی این برنامه رسید.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا به نقل ازروابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند با اعلام این خبر بیان کرد: در پویش کتاب خوانی نامه به نویسنده که هم زمان با هفته ملی کودک بر اساس طرحی از دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتاب خوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۲۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی استان بوشهر گفت: 3 کودک و نوجوان باشگاه های کتابخوانی این شهرستان به مرحله نهایی کشوری پویش "نامه به نویسنده" راه یافتند. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۴:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
پویش کتاب خوانی نامه به نویسنده که هم زمان با هفته ملی کودک در نیمه دوم مهرماه 1399 شروع به کارکرده بود پس از پایان مهلت شرکت در این برنامه 2521 نامه از 29 استان کشور به دبیرخانه مرکزی این برنامه رسید.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۲    
اسلامشهر (پانا) - پویش کتاب خوانی نامه به نویسنده که همزمان با هفته ملی کودک در نیمه دوم مهرماه 1399 شروع به کارکرده بود، با دریافت 2521 نامه از استان های کشور به پایان رسید. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
پویش کتاب خوانی نامه به نویسنده که هم زمان با هفته ملی کودک در نیمه دوم مهرماه 1399 شروع به کارکرده بود، پس از پایان مهلت شرکت در این برنامه داوری اولیه آن آغاز شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۸:۴۹    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عجب شیر گفت: پویش نامه به نویسنده به مناسبت هفته ملی کودک برگزار می شود .
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۱۳    
برگزیدگان مسابقه نقاشی دنیای من و بزرگترها به مناسبت هفته ملی کودک معرفی شدند
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۰:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مهر : پویش ملی کتابخوانی و نامه نگاری به نویسندگان محبوب کودکان و نوجوانان که توسط شبکه ترویج کتابخوانی ایران راه اندازی شده است، تا 25 آبان ادامه دارد.فراخوان این رویداد نیمه مهر همزمان با هفته ملی کودک منتشر شد و با توجه به استقبال خوب نوجوان ها مهلت شرکت در رقابت تمدید شد ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۷    
در مراسمی که با همکاری شورای اسلامی شهر بجنورد برگزار شد از برگزیدگان سومین پویش استانی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی همچنین برندگان مسابقه هفته ملی کودک و دست اندرکاران ویژه برنامه به وقت کودکی تقدیر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
فراخوان دومین جشنواره نقاشی کودکان تهران با مشارکت شهرداری تهران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران همزمان با هفته ملی کودک آغاز و تا 30 بهمن ادامه دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل کانون استان تهران گفت: فراخوان دومین جشنواره نقاشی کودکان تهران با مشارکت شهرداری تهران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران همزمان با هفته ملی کودک آغاز و تا 30 بهمن ادامه دارد.
انجمن عکاسی کانون البرز، برگزیدگان مهرواره ویژه هفته ملی کودک را معرفی کرد
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۸    
هفته ملی کودک فرصت مغتنمی برای توجه بیشتر به حقوق کودکان است چرا که توجه به آنان و مقوله فرهنگ و هنر و کتاب و مشارکت دادن آنها در جامعه تضمینی بر استحکام تربیت و فرهیختگی نسل آینده یک جامعه است.
شاهین پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۸    
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهین شهر گفت: کودک و نوجوان ایرانی ستاره ای درخشان است که به میزان بر آورده کردن نیازهایش در آینده درخشش بیشتری خواهد داشت.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۸    
هفته ملی کودک با شعار آینده را باید ساخت از 12 تا 17مهر1399 با بیش از 16 برنامه در خراسان رضوی برگزار شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتاب خوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هفته ملی کودک پویش نامه به نویسنده را برگزار می کند.
محبوبه رجب نسب گفت: فاز اول طرح اهدای 5000 جلد کتاب کانونی به 100 روستای کمتر توسعه یافته که با هدف توسعه ی روستاهای تحت پوشش کتابخانه های سیار روستایی، جذب شرکای فرهنگی در بخش امانت کتاب، توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی، پرورش نسلی از کودکان و نوجوانان خلاق ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۳    
مدیرکل کانون استان گزارشی را از اقدامات هفته ملی کودک و برگزاری کارگاه های تخصصی آنلاین فصل پائیز در برنامه گجه لر شبکه استانی سهند ارائه کرد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز همزمان با هفته ملی کودک با حضور سیدمحمد ناظم رضوی شهردار سمنان اولین آژانس مادر و کودک در سمنان بطور رسمی آغاز بکار کرد. به گزارش پایگاه خبری رویداد ایران از سمنان ...
دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتاب خوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هفته ملی کودک پویش کتابخوانی و نامه به نویسنده را برگزار می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۳    
پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان هم زمان با هفته ملی کودک در سال 99 به همت وزارت ارشاد و با همکاری نهادهایی همچون ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور آغاز شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۴    
ویژه برنامه ی بچه های اربعین به مناسبت گرامیداشت روز جهانی و هفته ملی کودک با حضور کارکنان، مربیان و اعضای مراکز کانون پرورش فکری اردبیل با رعایت پروتکل های بهداشتی، روز چهارشنبه 16 مهرماه در سالن آمفی تئاتر جعفر ابراهیمی(شاهد) برگزار شد ...
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی هم زمان با هفته ملی کودک با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور و برخی از دستگاه ها و نهادهای همکار ملی و بین المللی پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان را با رویکرد مجازی برگزار می کند.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۳:۴۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار ، مهندس محمود مسلم زاده فرماندار خوانسار طی پیامی هفته ملی کودک را تبریک گفت. متن پیام فرماندار خوانسار به شرح زیر است: ...
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، به همت مشاور شهردار در امور بانوان و مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت و محمد حسن عاقل منش عضو شورای اسلامی رشت و جمعی از مدیران شهرداری رشت به مناسبت هفته ملی کودک از کودکان سرطانی بخش خون بیمارستان هفده شهریور عیادت ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، به همت انجمن سرود نوجوان کانون استان قزوین، نخستین پویش مجازی لب آهنگ کودکان و نوجوانان استان قزوین با عنوان کودکان صلح برگزار می شود. ...
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان به مناسبت هفته ملی کودک پیام تبریک صادر کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرعامل به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) با اعلام اینکه گروه کودک و نوجوان این انتشارات از سال 1377 با عنوان کتاب های پروانه فعالیت خود را آغاز کرده است، گفت: در این مدت 900 عنوان کتاب فقط ویژه رده سنی کودک توسط این انتشارات منتشر شده است.
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی هم زمان با هفته ملی کودک با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور و برخی از دستگاه ها و نهادهای همکار ملی و بین المللی پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان را با رویکرد مجازی برگزار می کند.
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی هم زمان با هفته ملی کودک با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور و برخی از دستگاه ها و نهادهای همکار ملی و بین المللی پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان را با رویکرد مجازی برگزار می کند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
با توجه به فراگیری بیماری کرونا پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان امسال با شعار حمایت از سلامت عمومی و روحیه نشاط همراه با تداوم کتاب خوانی آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصفهان گفت: 600 برنامه فرهنگی در قالب هنر های نمایشی و هنر های تجسمی در هفته ملی کودک برگزار شد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه8 از برگزاری ویژه برنامه های هفته ملی کودک در این منطقه خبر داد. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه8 ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۴    
ویژه برنامه های هفته ملی کودک از 12 تا 17 مهرماه به صورت مجازی با فعالیت های فرهنگی، ادبی و هنری از طرف کانون استان ایلام در گستره استانی و منطقه ای و کشوری برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۴    
در هفته ملی کودک مراکز فراگیر کانون در استان برنامه های ویژه ای را برای کودکان نوجوانان با نیازهای ویژه تدارک دیدند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - هم زمان با هفته ملی کودک در قالب نمایشگاه شهری آثار نقاشی و عکس های کودکان و نوجوان با موضوع قیام عاشورا و پیاده روری اربعین در تهران و برخی شهرهای دیگر کشور در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت. ...
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مربیان مرکز فرهنگی هنری کلاله، با برگزاری برنامه های متنوع و سرگرم کننده برای کودکان این شهرستان، هفته ملی کودک را گرامی داشتند.
معرفی شش عنوان کتاب کودک و نوجوان در هفته ملی کودک توسط کانون استان تهران
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر گروه سلامت جمعیت، خانواده و تغذیه معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن گرامیداشت هفته ملی کودک خاطرنشان کرد: وضعیت زندگی، رشد و بالندگی کودکان روشن ترین نشانه توسعه و توان هر جامعه ای است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نمایشگاه نقاشی مجازی "تجربه خوش رنگ" و "رنگین نگاه" شامل نقاشی های برگزیده اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان به مناسبت هفته ملی کودک در کرمان برگزار می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۹    
مراکز فرهنگی و هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، با اجرای برنامه های متنوع هفته ملی کودک را گرامی داشتند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۹    
انجمن های مجازی استان همدان، جلسات تخصصی خود را متناسب با هفته ملی کودک برگزار کرد.