پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۰۹:۰۱Jun 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کتابخانه سیار»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: با توجه به وسعت و پراکندگی جمعیت در سیستان و بلوچستان و عدم دسترسی آسان مردم به کتاب، طرح دسترسی کتاب از طریق کتابخانه سیار در این استان پیگیری می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۰    
فعالیت های کتابخانه سیار زیرکوه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی و دیگر همکاران سیار روستایی کانون استان، که در مرزی ترین روستاهای استان خدمات رسانی می کنند مصداقی عینی از عدالت فرهنگی است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۸    
کتابخانه سیار روستایی تنگستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، در روستاهای پهلوان کشی به کودکان و نوجوانان این منطقه خدمت رسانی فرهنگی کرد.روخوانی کتاب بصورت جمعی، امانت دهی کتاب ، کارگاه سفال گری و ایستگاه بازی از جمله بخش های این برنامه بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کتابخانه سیار شهری با بیش از 5 هزار جلد کتاب در شهر پارسیان راه اندازی شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۲    
رئیس ستاد مرکزی دهه امامت و ولایت با بیان اینکه اجرای گروه های سرود، نورافشانی، پرده خوانی و نقالی از برنامه های دهه امامت و ولایت است گفت: در این دهه برنامه هایی مانند راه اندازی کتابخانه سیار توزیع غذای گرم و آزادی زندانیان با کمک خیرین نیز اجرا خواهد شد.
کتابخانه سیار روستایی دشتستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، صبح 24خرداد در روستاهای عیسوند به کودکان و نوجوانان این منطقه خدمت رسانی فرهنگی کرد ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۷:۲۶    
هرمزگان(پانا)- با حضور مدیرکل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان، فرماندار و جمعی از مسئولین محلی اولین کتابخانه سیار شهری استان هرمزگان در پارسیان جهت استفاده دانش آموزان افتتاح شد.
نخستین کتابخانه سیار شهری پارسیان با حضور مدیرکل کانون هرمزگان، فرماندار و جمعی از مسولان شهرستان در تاریخ 23 خردادماه 1403 افتتاح شد.گفتنی است، این کتابخانه توسط آسیه غلام حضرت حجت مربی مسئول این مرکز به فعالیت می پردازد.
نخستین کتابخانه سیار شهری پارسیان با هدف خدمات رسانی و بهره مندی کودکان و نوجوانان از فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرستان پارسیان با حضور مدیرکل کانون و مسئولان شهرستانی افتتاح شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۴    
اجرای فعالیت های متنوع فرهنگی کتابخانه سیار روستایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نهبندان در تابستان با شعار تابستونتو بساز، به روایت تصویر
سینما پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سینماپرس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به توافق هایی که با وزارت صمت انجام شده است، گفت: این توافق ها درباره کتابخانه های سیار انجام شد. این طرح در راستای اجرای عدالت فرهنگی قدم موثر است و می تواند موجب تسهیل دسترسی مردم به کتاب شود.
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان گفت: کارگاه های تابستانی اوقات فراغت در 31 مرکز ثابت این اداره کل فعال شد. سید جلیل میرعظیمی در گفت و گو با خبرنگار مهر ، اظهار کرد: فعالیت های تابستانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار تابستانتو بساز به صورت رسمی در 31 مرکز ثابت ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: ثبت نام فعالیت ها و عضویت در 16 مرکز ثابت، هشت کتابخانه سیار شهری و روستایی و یک کتابخانه پستی در کانون پرورش فکری استان زنجان آغاز شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۱۷    
بازدید یک روزه از کتابخانه های سیار روستایی شماره یک بیرجند و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی برای کودکان روستای دستگرد به روایت تصویر
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۷:۵۲    
گروه های مردمی در فعالیت های واحد های سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی به فعالیت می پردازند.
فعالیت های فرهنگی هنری وادبی کتابخانه سیار روستایی شماره دوایلام در روستای حیدر آباد برگزارشد
کتابخانه سیار روستایی دشتستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، صبح 16 خرداد در روستاهای عیسوند به کودکان و نوجوانان این منطقه خدمت رسانی فرهنگی کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۶:۴۶    
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آستانه ایام اوقات فراغت با کتابخانه سیار روستایی در روستای درگیر ایسین از توابع شهر بندرعباس حضور یافت.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۰    
کتابخانه سیار کانون پرورش فکری استان خوزستان با حضور در مسجد سیدالشهداء شهرستان هفتگل با همکاری گروه جهادی فدائیان رهبری و سازمان آب و برق فعالیت های فرهنگی و هنری اجرا کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۶    
کتابخانه سیار روستایی بجنورد یک روز شیرین را با کودکان و نوجوانان روستای دربند و ورزقان با اجرای بازیهای بومی محلی وفکری رقم زد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
گلستان- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان گفت: پس از مدتی وقفه کتابخانه سیار مرزی کانون داشلی برون از توابع گنبدکاووس مجدداً بازگشایی شد و آغاز به کار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۰    
کتابخانه سیار و پایگاه فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روستای مرزی داشلی برون گنبدکاووس با ظرفیت خدمات رسانی به روستا های اطراف بعد از 6 سال تعطیلی امروز دوباره فعالیت خود را آغاز کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- کتابخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روستای مرزی داشلی برون گنبدکاووس با ظرفیت خدمات رسانی به روستاهای اطراف بعد از 6 سال تعطیلی، امروز (چهارشنبه) بازگشایی شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۵    
کتابخانه مرزی روستای داشلی برون کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان که در مرز ایران و ترکمنستان واقع شده است، صبح روز 9 خرداد 1403 در سفر شورای معاونین کانون کشور و با حضور مسولان ستادی، استانی، شهرستانی، کودکان، نوجوانان و خانواده ها بازگشایی شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۱    
بوشهر – حضور کتابخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر در روستاهای شهرستان دشتستان و همچنین تاکید رئیس دادگستری دیّر بر صدور احکام فرهنگی جایگزین حبس با هدف ترغیب محکومان به مطالعه و رسیدن به آگاهی، مهم ترین اخبار کتاب محور استان بوشهر در این هفته هستند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵    
طاها دالوند عضو کتابخانه سیار روستایی شماره 2 کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان لرستان از روستای چوبتراش خرم آباد، آسمانی شد.
در ادامه اجرای برنامه های فرهنگی هنری در مناطق محروم استان بوشهر، کتابخانه سیارروستایی دشتستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، میهمان بچه های روستاهای دهقاید از توابع شهرستان دشتستان شد.ایستگاه بازی، ایستگاه نقاشی، قصه گویی، معرفی شخصیت شهدای خدمت و . . ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۱    
بخش مکاتبه ای مرکز آفرینش های ادبی با همکاری کتابخانه سیار شهری شماره یک مشهد در مدارس حاشیه شهر حضور یافت و نامه های مهربان را با محوریت روز دختر و پیامبر مهربانی در اختیار آن ها قرار داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۵    
همزمان با دهه مبارک کرامت مراکز فرهنگی هنری شماره 1، 3، گرماب، کانون زبان ایران واحد زنجان، سلطانیه و کتابخانه سیار روستایی زنجان با حضور مربیان کانون در تعدادی از مدارس و نیز برگزاری مشترک جشن های دهه کرامت با نهادها و سازمان های مختلف با استقبال گسترده ای مخاطبان همراه بوده است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان زنجان، همزمان با دهه مبارک کرامت مراکز فرهنگی هنری شماره 1، 3، گرماب، کانون زبان ایران واحد زنجان، سلطانیه و کتابخانه سیار روستایی زنجان با حضور مربیان کانون در تعدادی از مدارس و نیز برگزاری مشترک جشن های دهه کرامت با نهادها و سازمان های مختلف با استقبال ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان - مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی کانون پرورش فکری گفت: کتابخانه سیار در جنوبی ترین شهرستان ایران راه اندازی می شود.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان از راه اندازی یک واحد کتابخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان در شهرستان پارسیان و افتتاح آن در هفته آتی خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شست هم نشینی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با اهالی رسانه در محل غرفه نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار و در آن، مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور درباره موضوعات مطرح نهاد کتابخانه ها و همچنین نمایشگاه کتاب تهران صحبت کرد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۴    
دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در نشست هم اندیشی با اهالی رسانه در سی وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران درباره کتابخانه های سیار گفت: شرکت زامیاد اعلام کرده آماده واگذاری پنج خودرو نیسان به نهاد کتابخانه هاست.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۶    
ملارد (پانا) - دانش آموز خبرنگار پانا از رسیدن کتابخانه سیار در دهه کرامت به دبستان دلاوران شهرستان ملارد و شور و شوق دانش آموزان روایت می کند. دانش آموزان این دبستان به سؤالات مربی کتابخانه سیار در مورد کتاب ها و دهه کرامت پاسخ دادند ...
هراز نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شریعتی نماینده شرق مازندران در دیدار با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان: با راه اندازی اولین کتابخانه سیار در شرق استان تمام قد پای کار ترویج کتابخوانی هستیم ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
تصویر فعالیت مرکز فرهنگی هنری سیار شهری کانون کرمان به عنوان عکس سال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انتخاب شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۸:۰۷    
کودکان و نوجوانان کتابخانه سیار روستایی چاراویماق اقدام به کاشت چندین اصله نهال در روستاهای خود کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
یزد- مدیر کل کتابخانه های عمومی استان یزد از اهدای 500 جلد کتاب از سوی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) به کتابخانه سیار شهرستان خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۸:۴۷    
کتابخانه سیار روستایی چاراویماق همزمان با هفته معلم حضور فعالی در مدارس روستایی این شهرستان داشت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۶:۵۱    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی بر راه اندازی کتابخانه سیار در مناطق مختلف شهری و روستایی اراک تاکید کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۶:۱۱    
کتابخانه سیار روستایی تنگستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، با حضور در روستاهای دهنو، جزیره شیف، گرگور وعلی آباد به کودکان و نوجوانان این مناطق خدمت رسانی فرهنگی کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۸:۳۷    
روز کتابخانه سیار فرصتی بود تا با یکی از مربیان کتابخانه سیار همراه شویم و به دل روستا بزنیم و یک روز را با یک مربی کتابخانه سیار سپری کنیم. برای این سفر نیم روزی خبرنگار و فیلمبردار خبرگزاری فارس را نیز با خود همراه کردیم.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۷:۳۲    
مربیان کتابخانه سیار روستایی، مربیانی جهادگر هستند که در تمام طول سال به جاده می زنند و خود را به کودکان و نوجوانان مناطق کم برخودار و محروم رسانده و برایشان برنامه اجرا می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام گفت: با وجود نیاز استان در مناطق روستایی و عشایری به کتابخانه سیار، ما فعلأ فقط یک کتابخانه سیار در استان داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۶:۵۵    
امروز روز جهانی کتابخانه های سیار است، از آنجایی که ساخت کتابخانه ها هزینه بر است در مناطق دور از مرکز در همه جای دنیا از کتابخانه های سیار استفاده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه کتابخوانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه گفت : سه کتابخانه سیار در شهرستان های هرسین، قصرشیرین و جوانرود به بیش از یک هزار و 200 عضو فعال، خدمات ارائه می دهند.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- همزمان با جشنواره شکوه ایران زمین، کتابخانه سیار دندی در روستاهای ماهنشان خدمت رسانی کرد.