چهارشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۱:۵۷Sep 2020 23

جدیدترین‌های «وزیر فرهنگ»

 
خبرگزاری صدا و سیما   ۳۱ دقیقه پیش    
سیزدهمین نشست سه شنبه های تکریم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به چهارمحال و بختیاری رسید.
شبکه خبر   ۲ ساعت پیش    
میزبان طرح سه شنبه های تکریم از خانواده های شهدا، خانواده شهیدان طهرانی مقدم بودند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۳    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به 200 هزار شهیدی که در جریان دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی شدند، گفت: حضور در جمع خانواده شهیدان و برگزاری طرح ملی سه شنبه های تکریم، اندوخته ای است که در پرتو آن بتوانیم در آینده این انقلاب را از هرگونه انحراف و تحریف مصونیت بخشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۷    
گروه استان ها - همزمان با هفته دفاع مقدس در طرح سه شنبه های تکریم، تجلیل و تکریم خانواده 6 شهید در استان چهارمحال و بختیاری با حضور مجازی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
در ادامه سیزدهمین هفته از طرح ملی سه شنبه های تکریم سید عباس صالحی، وزیرفرهنگ و ارشاد با حضور در منزل خانواده طهرانی مقدم از مقام شامخ این شهید والامقام تجلیل کرد.
سیزدهمین هفته از طرح ملی سه شنبه های تکریم همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و تجلیل از خانواده شهیدان زاهدی و سمیع در چهارمحال و بختیاری به صورت ارتباط زنده تصویری و خانواده شهیدان طوقانی در تهران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۰    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مادران ایران زمین در ایام دفاع مقدس افراد دغدغه مند و اسوه های صبر و ایثار بودند و الگویی بسیار بزرگ برای آیندگان هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشاور وزیر فرهنگ لبنان در مراسم رونمایی از نماهنگ بی تابی بلقیس گفت: لبنان که به تمام فرزندانش تعلق دارد نه می سوزد و نه غرق می شود و با اراده مردمش همیشه استوار خواهد ماند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - نماهنگ بی تابی بلقیس به رهبری آندره الحاج رهبر ارکستر ملی لبنان و آهنگسازی فردین خلعتبری با موضوع همدردی با ملت لبنان روز سه شنبه با حضور حسین عجمی مشاور و نماینده وزیر فرهنگ لبنان و سیدمجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بنیاد رودکی رونمایی شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در سیزدهمین هفته برگزاری طرح ملی سه شنبه های تکریم با حضور مجازی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز از خانواده شهیدان سمیع و زاهدی در چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، آیین رونمایی از سرود چهل سالگی دفاع مقدس به نام ایران قوی در منزل شهید طهرانی مقدم برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران از برگزاری 250 برنامه توسط این وزارتخانه به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس تا پایان سال خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۴    
برنامه های فرهنگی هنری، نیازها و پروژه های این حوزه در سمنان در نشست نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های اردنی خبر دادند، این حادثه پنجشنبه گذشته رخ داد. ایاد الریمونی فیلمنامه نویس و کارگردان تئاتر در تشریح دلایل خودکشی اش در مقابل ساختمان وزارت فرهنگ درامان گفت: باندبازی در اعطای مجوز برای روی صحنه رفتن آثار یکی از دلایل مهم این اقدام است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور و نماینده وزیر فرهنگ لبنان و رهبر ارکستر ملی لبنان با معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد با سیدمجتبی حسینی؛ معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در سیزدهمین هفته از برگزاری طرح ملی سه شنبه های تکریم، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس ستاد فهما کشور با خانواده شهید حسن طهرانی مقدم دیدار و از آنان دلجویی می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در صفحه توییتری خود با اشاره به ویژگی های مقدس مقدس، نوشت: دفاع مقدس آب حیات بود، جان را طلا می کرد و نوجوانان و پیران را جوان.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۱    
مظاهری گفت: خانواده شهیدان سمیع و زاهدی در سیزدهمین هفته از طرح ملی سه شنبه های تکریم با حضور مجازی و ارتباط تصویری با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تکریم می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی با تاکید براینکه شفاف سازی بنا به سیاست و دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می شود تاکید کرد: آبروی افراد برای من بسیار مهم است و اگر کسی ادعا دارد که در اعلام کمک هزینه ها اشتباهی صورت گرفته، بفرماید تا اصلاح کنیم.
در پیام سیدعباس صالحی آمده است : دوران حماسه ساز هشت سال دفاع مقدس ملت قهرمان ایران، با تأسی از حرکت تاریخی سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع)، ثمره ای بالنده از فرهنگ ایثار و شهادت را برای همیشه در تاریخ این مرز و بوم به جای گذاشته و این فرهنگ در تاریخ ایران تبدیل به یک سنت شده است ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تأکید بر اینکه بعد از درگذشت کاشی روزنامه سپهرغرب همچنان با قوت به کار خود ادامه داد، گفت: تلاش همکاران این مجموعه برای انجام رسالت رسانه ای قابل تقدیر است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، هوشمندسازی مدیریت فرهنگی را از جمله اولویت های کاری این وزارتخانه برشمرد و گفت: تمام خدمات وزارت فرهنگ با هدف تقلیل مجوزها به کمترین میزان ممکن، تا پایان امسال از پنجره واحد ارائه می شود.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه اصلی کمیسیون فرهنگی دولت به ریاست سید عباس صالحی، وزارت علوم تحقیقات و فناوری و معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهور به ارائه گزارش درخصوص ابعاد فرهنگی- اجتماعی بیماری کرونا و تبعات آن در دستگاه های اجرایی خود پرداختند.
روزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، اخیرا معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سه فهرست را بنا به تاکید همیشگی سید عباس صالحی – وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی – برای مشخص شدن میزان حمایت های مالی معاونت و انجمن هنرهای نمایشی در سامانه شفاف سازی این وزارتخانه قرار داد. ...
برترین ها / کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه کیهان: فاطمه معتمدآریا در گفت و گویی با خبرگزاری ایسنا وابسته به دولت در مقابل واگذاری اختیارات شبکه نمایش خانگی از وزارت ارشاد به سازمان صداوسیما اظهارنظر کرده که: ... به نظرم سینما و در رأس آن وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی باید تلاش کنند تا صداوسیما ابتذال خود را وارد سینما نکند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
آیین بزرگداشت استاد شهریار با قرائت پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین رونمایی از کتاب نفیس تاریخ و مشاهیر سرخاب و مقبره الشعرا برگزار شد.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۷   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فاطمه معتمدآریا از آن دسته بازیگرانی است که چندان اهل مصاحبه نیست و شاید فقط برای تئاتر باشد که هر گفت وگویی را راحت رد نکند. او این بار برای یکی از فیلم هایش پای صحبت نشست که دوست دارد بیشتر دیده شود ولی با نگاه تیز و منتقدانه ای که دارد، قطعا حرف هایش به همین فیلم ختم نمی شود. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۶    
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام هایی جداگانه در گذشت والده مجید رفیعی، مدیرکل رسانه های نو خبرگزاری مهر و همچنین بابک امینی، مدیر مسئول پایگاه خبری بولتن نیوز را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با پیوستن به پویش جُرم بزرگ ، اهانت نشریه شارلی ابدو به پیامبر اکرم(ص) را محکوم کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی روز شعر و ادب فارسی را تبریک گفت. متن پیام سیدعباس صالحی که در آیین بزرگداشت این روز و استاد شهریار از سوی حسن بلخاری رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی خوانده شد، به شرح زیر است: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر شورای پاسداشت زبان فارسی و مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در روز بزرگداشت زبان و ادبیات فارسی، با اشاره به اهمیت این زبان در جهان گفت: فارسی، زبان دوم جهان اسلام و دین و معرفت است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ دوران حماسه ساز هشت سال دفاع مقدس ملت قهرمان ایران، با تاسی از حرکت تاریخی سرورو سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) ثمره ای بالنده از فرهنگ ایثارو شهادت را برای همیشه در تاریخ این مرز و بوم به جای گذاشته و این فرهنگ در تاریخ ایران ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به موضوعات اقتصادی در عرصه مد و لباس گفت: 460 میلیارد دلار به حوزه بازارهای صادراتی پوشاک اختصاص دارد پس در نتیجه، این حوزه از منظر اقتصاد ملی سهم قابل توجهی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جشنواره را فرصتی برای بروز داشته های انسانی و مغتنمی دانست که هر کدام می تواند ثروت عظیمی را در زمینه فکر و فرهنگ رقم زند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین آغاز به کار موسسه فرهنگ و هنر در محیط مجازی گفت: ضرورت تولید و نشر بومی و توانمندسازی فعالان فرهنگی، هنری و رسانه ای در محیط مجازی بسیار جدی تر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از خانواده شهید علی پرنیان تجلیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۳    
کرمان - ایرنا - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در این نشست مقرر شد، عملیات اجرایی پروژه تالار مرکزی کرمان که از سال 88 متوقف شده با تامین اعتبار تا پایان سال 98 به بهره برداری برسد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دوازدهمین جلسه از سلسله نشست های سه شنبه های تکریم با حضور ویدئو کنفرانسی سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با تجلیل از خانواده شهید علی پرنیان در یزد برگزار شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، دوازدهمین نشست سه شنبه های تکریم که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار و در آن از مقام شامخ شهید علی پرنیان از شهدای استان یزد و خانواده ایشان تکریم شد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تجلیل از خانواده شهید پرنیان در یزد با اشاره به ارتباط شعر و دفاع مقدس گفت: اشعار دفاع مقدس، میوه های پرثمری برای جاودانگی روایت دفاع مقدس هستند.
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه با نگاه بدبینانه به هنر مخالفم، افزود: با این که شرایط سخت شده علی رغم محدودیت بودجه و مشکلات دیگر، هنر و مخاطبین آن رشد کرده اند از این رو هنر و هنرمندان ایرانی در اقصی نقاط جهان در تمامی رشته های هنری حرفی برای گفتن دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به4000 شهید استان یزد، گفت: این شهدا سندی از جان فشانی ها و ایثار هستند، بسیاری از رزمندگان این استان با پیوند میان شعر و رزم به فضای دفاع مقدس خدمت کردند.
رادیو فرهنگ   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۷:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد شهریار، نشست مجازی روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد محمد حسین شهریار را با حضور و سخنرانی جمعی از استادان و مسئولان فرهنگی کشور برگزار می کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و وزیر فرهنگ لبنان بر گسترش و تقویت روابط فرهنگی دو کشور تاکید کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مراسم سه شنبه های تکریم با حضور مجازی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تجلیل از خانواده شهید پرنیان در استان یزد برگزار شد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه شعر دفاع مقدس همزمان با شروع دفاع مقدس آغاز شد، گفت: شعر دفاع مقدس از همان مقطع تاکنون به عنوان بخشی از روایت دفاع مقدس برجا خواهد ماند. ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
اختتامیه دهمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) با حضور سید عباس صالحی و قرائت پیام حضرت آیت الله العظمی سبحانی در محل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. ...