یکشنبه ۰۱ خردادساعت ۲۳:۴۵May 2022 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر فرهنگ»

ایرنا   ۳۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تکریم و تودیع مدیران بنیاد رودکی گفت: این نهاد فرهنگی می تواند جریان فرهنگی هنری کشور را در سطح جهانی نمایندگی کند.
محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ در نشست جریان های حلقه میانی؛ پیشران حکمرانی مردمی گفت: ساماندهی و یکپارچه سازی استعدادها در راستای اهداف انقلاب اسلامی و بیانیه گام دوم از وظایف حلقه های میانی است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ساماندهی و سازماندهی همه استعداد ها برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را امری ضروری دانست و گفت: نهضت بازگشت به مسجد باید احیا شود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شیوه نامه تشخیص و تفکیک اطلاعات تجاری از اطلاعات عمومی توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رییس کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات برای اجرای دستگاه ها و سازمان های عمومی مشمول قانون، ابلاغ شد.
خبرگزاری برنا   ۷ ساعت پیش    
وزیر فرهنگ مناسبت روز بزرگداشت صدرالمتألهین شیرازی، ملاصدرا، پیامی صادر کرد.
دستیار ویژه وزیر فرهنگ و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز بزرگداشت ملاصدرا یادداشتی منتشر کرد.
آقای خبر   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه تهران، دکتر سید محمد مقیمی در آئین رونمایی از طرح نشان نماد آموزش عالی که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از چهره های ماندگار کشورمان در محل باغ موزه نگارستان برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
همایش جریان های حلقه های میانی پیشران حکمرانی مردمی صبح یکشنبه اول خرداد 1401 با حضور حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ملاصدرا به عنوان حکیمی که نامش بر سراپرده حکمت اسلامی می درخشد، یاد کرد و گفت: باید با برنامه ریزی بهتر بتوانیم فضای شناخت حکمایی چون او را مردمی تر کنیم.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش    
نماینده مردم نایین و خوروبیابانک در مجلس در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، خواستار تخصیص اعتبارات لازم جهت ساخت مجتمع فرهنگی هنری در حوزه انتخابیه شد.
سومین همایش گام دوم انقلاب اسلامی با موضوع جریان های حلقه های میانی،پیشران حکمرانی مردمی، یکشنبه 1 خرداد 1401 با حضورمحمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ،حجت الاسلام محمد قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی و میثم لطیفی رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشوردر محل ساختمان کوثر ...
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نشان نماد آموزش عالی ایران شب گذشته با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس دانشگاه تهران در باغ موزه نگارستان رونمایی شد.
عصر ایران   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ریما متولد 1979 لبنان است و در سن 10 سالگی به همراه خانواده اش به دلیل جنگ داخلی در لبنان به شهر لیون فرانسه مهاجرت کرد.
نخستین جلسه شورای توسعه صادرات محصولات و خدمات فرهنگی کشور صبح فردا دوشنبه دوم خرداد ساعت 8 با حضور دکتر محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کارگروه ویژه فرهنگی به ریاست شخص رییس جمهور برگزار می شود و رییس جمهوری تاکید دارد که هر مساله ای هست اطلاع دهید تا دستورالعمل در آن خصوص ابلاغ کنیم ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه با وجود 26 هزار کانون فرهنگی، 70 هزار مسجد، 120 هزار مدرسه 9 هزار اماکن ورزشی از این ظرفیت ها استفاده نمی کنیم، گفت: اگر این ظرفیت ها بهره برداری شود، در حوزه فرهنگ نیاز به بودجه اضافی نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تمامی پرونده های اقتصادی در دادگاه ها مربوط به ارز 4200 تومانی بود و یارانه به دست مردم نمی رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما باید نهضت بازگشت به مساجد را احیاء کنیم. ما باید کار را به ریشه خودمان بازگردانیم و آن سخن امام راحل که گفتند مساجد سنگر است، سنگرها را حفظ کنید. را عملی سازیم.
نشان آموزش علمی دانشگاه تهران با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و عضو هیات علمی این دانشگاه در باغ موزه نگارستان رونمایی شد.
وزیر فرهنگ مناسبت روز بزرگداشت صدرالمتألهین شیرازی، ملاصدرا، پیامی صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نشان علمی دانشگاه تهران با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اساتید و چهره های علمی ماندگار در باغ موزه نگارستان تهران رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نشست صمیمی چهره های علمی کشور و آیین رونمایی از نشان علمی دانشگاه تهران شامگاه شنبه ( 31 اردیبهشت 1401 ) با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در باغ موزه نگارستان تهران برگزار شد .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- "عبدالرحمن بن حمدآل ثانی"، وزیر فرهنگ قطر، عصر شنبه، همراه با اصغر آذربایجانی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان در هتل عباسی نشستی صمیمی با جمعی از هنرمندان پیشکسوت اصفهان داشت.
کاشف اسرار   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کاشف اسرار- ” مهتاب ره ” اهل شهرستان رضوانشهر که حدود 45 سال سن دارد و به دلیل ابتلا به بیماری سرطان در سال 1397 ،سال 1399 مجبور به بازنشستگی و خانه نشینی شد و نتوانست به شغل خبرنگاری ادامه بدهد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام ویدیوئی به آیین پایانی رویداد سینما حماسه، شهدا را بزرگترین حماسه آفرینان تاریخ توصیف کرد و گفت: هنر حماسه از سرمایه های بزرگ این سرزمین است و امروز نیازمند روح حماسه در سینما، تئاتر، موسیقی، کتاب و همه بخش های فرهنگی و هنری هستیم.
میز ارتباطات مردمی با حضور محمود سالاری معاون امور هنری و اصغر امیرنیا نمایندگان تام الاختیار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز به کار کرد.
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرای طرح آموزش رایگان هنر در مناطق محروم کشور خبر داد.
میز ارتباطات مردمی با حضور نمایندگان تام الاختیار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود سالاری معاون هنری و اصغر امیر نیا مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد در اداره کل ارشاد آذربایجان غربی استقرار یافت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به رضایت بازدیدکنندگان از نمایشگاه حضوری کتاب تهران، گفت: رئیس جمهور مایل بود که از نمایشگاه کتاب بازدید داشته باشد، اما تا این لحظه حضور رئیس جمهور در نمایشگاه قطعی نشده است.
اقتصاد ایران: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه دولت با اصلاح نظام یارانه ها خطر را به جان خرید، گفت: حل مشکلات جامعه نیازمند همراهی دولت و مردم است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عبدالرحمن بن حمد بن جاسم بن حمد آل ثانی، وزیر فرهنگ قطر با حضور در تهران در جلسه ای با رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی شرکت کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درحاشیه سفر به یکی از روستا های منطقه سردشت از اهدای نشان درجه یک هنری به یکی از هنرمندامن پیشکسوت موسیقی نواحی این منطقه از کشورمان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با استاد پیشکسوت 107 ساله موسیقی اقوام گفت: به زودی نشان درجه یک هنری به استاد خدر قادری اهدا می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در آیین پایانی سومین رویداد ملی فهما وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیر کانون فرهنگی هنری منتظران ظهور کازرون تجلیل و قدردانی به عمل آورد.
معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین بزرگداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گفت: روابط عمومی ها نباید جایگزین نقش رسانه باشند.
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه کاغذ یکی از متغیرهای مستقل متعددی است که روزنامه ها را در وضعیت فعلی قرار داده است، گفت: تقلیل دادن مسائل حوزه رسانه و مرجعیت آن به موضوع کاغذ، کمکی به حل مسأله نخواهد کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تالار مرکزی ارومیه توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور مسوولان استانی افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۲۴    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه جمعه 30 اردیبهشت در آیین گشایش تالار مرکزی ارومیه گفت: نمادهای فرهنگی و هنری از جمله تالار مرکزی ارومیه با هدف ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی با اجراهای فرهنگی هنری از جمله موسیقی، نمایش فیلم، ایجاد کتاب فروشی و ... باید بگیرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از توافق برای پرداخت 40 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه، تکمیل و بهره برداری از همه بخش های تالار مرکزی ارومیه خبر داد و گفت: بسیاری از مجتمع های فرهنگی کشور، نیمه تمام مانده بود و دولت اعتبار مناسبی برای افتتاح و تکمیل این تالارها در نظر گرفته است.
وزیر فرهنگ شامگاه جمعه، 30 اردیبهشت ماه در آیین افتتاح تالار مرکزی ارومیه به تلاش برای راه اندازی تالارهای مرکزی سایر استان ها اشاره کرد و گفت: بسیاری از مجتمع های فرهنگی کشور، نیمه تمام مانده بود و دولت مردمی اعتبار مناسبی برای افتتاح و تکمیل این تالار ها در نظر گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد مهدی اسماعیلی و هیئت همراه در سفر یک روزه خود به سردشت ضمن تجدید میثاق با شهدای انقلاب اسلامی و دیدار با خانواده معظم شهدا، از دو طرح نیمه کاره صنعتی و فرهنگی بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سرود سلام فرمانده که ریتم جذابی دارد و از کودکان تا سالمندان را جذب می کند، نمونه کار ارزشمند و اثرگذار است که باید چنین فعالیت هایی همه گیر شود.
تالار مرکزی فرهنگ و هنر ارومیه در راستای تحقق اهداف عدالت فرهنگی دولت مردمی روز جمعه 31 اردیبهشت با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهالی فرهنگ و هنر استان آذربایجان غربی به طور رسمی افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تالار بزرگ مرکزی ارومیه به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دولت مصمم است که مشکلات مردم را حل کند چرا که عقب افتادگی ها زیادی وجود دارد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تالار مرکزی فرهنگ و هنر ارومیه با هدف تحقق اهداف عدالت فرهنگی دولت مردمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهالی فرهنگ و هنر استان آذربایجان غربی به طور رسمی افتتاح شد.
محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ با بیان اینکه شهرستان سردشت در زمینه مفاخر در کشور بی نظیر است، گفت: پیگیر برپایی رویدادهای ملی و بین المللی جهت شناساندن بیشتر ظرفیت های عظیم سردشت خواهیم بود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت عثمان محمدپرست نوازنده چیره دست موسیقی نواحی را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - تالار مرکزی فرهنگ و هنر ارومیه در راستای تحقق اهداف عدالت فرهنگی دولت مردمی روز جمعه 31 اردیبهشت با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهالی فرهنگ و هنر استان آذربایجان غربی به طور رسمی افتتاح شد.