چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۴:۲۲Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر فرهنگ»

ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- وزیر فرهنگ و گردشگری عراق خواستار همکاری و تولیدات مشترک سینمایی بین تهران و بغداد شد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
تهران-ایرنا-مستند سینمایی پرچمدار که روایتی از ناگفته ها و محرمانه های قدرت پهپادی ایران است، بعدازظهر امروز در حوزه هنری تهران با حضور سردار حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت، محمد هاشمی جانشین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مقامات اکران شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برگزاری جشنواره بین المللی رسانه خورشید، گفت: جشنواره بین المللی خورشید، تلاشی برای تداوم بخشی راه شهیده شیرین ابوعاقله و دیگر بانوانِ روشنگر و آزاداندیش دنیا برای ایجاد گسست در انحصار رسانه ای غرب است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز تذکر 19 تن از نمایندگان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره لزوم ارائه گزارش از عملکرد آن وزارتخانه درباره تکالیف قانون سازماندهی مد و لباس را قرائت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که به منظور حضور در دوازدهمین اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای اسلامی به قطر سفر کرده است، با وزیر فرهنگ، گردشگری و میراث عراق دیدار و گفت وگو و همچنین در دیدار با دبیرکل شورای فرهنگ کویت بر تقویت و توسعه روابط فرهنگی دو کشور تاکید کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که به منظور حضور در دوازدهمین اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای اسلامی به قطر سفر کرده است، با دبیرکل شورای فرهنگ کویت، وزیر فرهنگ عراق و وزیر فرهنگ پاکستان دیدار و گفت وگو کرد.
دولت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ در دوازدهمین اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای اسلامی گفت: با توجه به گسترش جهالت مدرن و پیدایش گروه های افراطی و تکفیری از یک سو و اسلام-ستیزان از سوی دیگر، بیش از هر زمان دیگری نیاز به اخلاق و معنویت وجود دارد ...
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه غرب شخصیت های فرهنگی و رسانه ای جمهوری اسلامی مانند وزیر فرهنگ که دارای نفوذ اجتماعی و فرهنگی هستند را مورد هجمه قرار داده است، گفت: تحریم کردن وزیر فرهنگ و معاون وزیر برخلاف موازین بین الملل است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۳    
به گزارش مشرق، اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی نوشت: با نظم درحال تغییر جهانی، بازیابی شکوه تمدن اسلامی بیش از گذشته ممکن است. در اجلاس تاکید کردم در این گذر تاریخی، مسلمانان نباید فریفته لفاظی های سست غرب گرایان شوند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی در ادامه با تاکید بر نقش تاریخی و بی بدیل زنان ایرانی در روایتگری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ مغرب اعلام کرد مسجد تاریخی این کشور در زلزله اخیر آسیب دیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
پیام معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت برگزاری بیست و یکمین دوره جشنواره بین المللی نمایش های آیینی و سنتی منتشر شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۶    
به گزارش مشرق، اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی نوشت: زمان اتحاد جهانی میان نخبگان مسلمان فرا رسیده و درنظم جدید،شکاف نخبگانی به سود هیچ کس نیست. کشورهای اسلامی در گام اول باید ارتباطات بین فرهنگی خود را بازسازی کنند. ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درحاشیه دوازدهمین اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای اسلامی که در دوحه در حال برگزاری است، با همتای پاکستانی خود دیدار و گفت و گو کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۴:۱۰    
روزنامه ایران: وزیر فرهنگ که در دوازدهمین اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای اسلامی در قطر شرکت کرده است در سخنرانی خود در این اجلاس پیشنهاد کرد دبیرخانه گفت و گوهای فرهنگی ذیل دبیرخانه اصلی آیسسکو تشکیل شود و گفت و گوهای نخبگان فرهنگی در این چهارچوب شکل بگیرد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۲۱    
به گزارش مشرق، اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار پیامی در صفحه توئیتری خود نوشت: جهان اسلام،بزرگترین کانون فرهنگ های معنوی جهان است که علیرغم همه تنوع های فکری و مذهبی، توانسته ایده وحدت در عین کثرت را تحقق بخشد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر اجرایی نخستین جشنواره بین المللی رسانه ای خورشید گفت: نخستین دوره این جشنواره با معرفی رتبه های برتر در بخش داخلی و تقدیر از 15زن تأثیرگذار جهان در عرصه رسانه ای هشتم مهر ماه در مشهد به کار خود پایان می دهد. ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که به منظور حضور در دوازدهمین اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای اسلامی به قطر سفر کرده است، در دیدار با دبیرکل شورای فرهنگ کویت بر تقویت و توسعه روابط فرهنگی دو کشور تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با أحمد فکاک البدرانی وزیر فرهنگ و گردشگری و میراث عراق از میزبانی کریمانه ملت و دولت عراق و برگزاری موفق راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی تقدیر و تشکر کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه دوازدهمین اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای اسلامی که در دوحه در حال برگزاری است، با همتای پاکستانی خود دیدار و گفت و گو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
در دیدار سفیر و رایزن فرهنگی کشورمان با وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه، بر عزم جدی دو کشور در توسعه ارتباطات فرهنگی و گردشگری و تشکیل کارگروه های ویژه در این حوزه ها تأکید شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – طبق اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متن سخنرانی محمدمهدی اسماعیلی در این اجلاس به شرح زیر است: جناب آقای سالم بن محمد المالک مدیر کل محترم آیسسکو جناب آقای عبدالرحمن آل ثانی وزیر محترم فرهنگ دولت قطر وزرای محترم فرهنگ کشورهای عضو ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی گفت: در اجلاس وزرای فرهنگ کشور های اسلامی (آیسیسکو)، جمهوری اسلامی با ایده های نو در حوزه تعاملات فرهنگی، فضای جدید فکری فرهنگی را با مشارکت کشور های اسلامی دنبال می کند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه کشورهای اسلامی همواره در معرض تهاجم فرهنگی قرار دارند که این خود راه را برای شبیخون رسانه ای و فکری در جهت نابودی کشورهای اسلامی هموار می کند ...
وزیر فرهنگ در دوازدهمین اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای اسلامی گفت: با توجه به گسترش جهالت مدرن و پیدایش گروه های افراطی و تکفیری از یک سو و اسلام-ستیزان از سوی دیگر، بیش از هر زمان دیگری نیاز به اخلاق و معنویت وجود دارد ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی در این دیدار با تاکید بر اهمیت جایگاه آیسسکو بر علاقه مندی کشورمان برای همکاری بیشتر با این سازمان تاکید کرد. ...
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت والده حسین انتظامی، معاون اسبق امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی را تسلیت گفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۲    
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن با تحریم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و برخی از رسانه ها نشان داد به منطق خود پایبند نبوده و شعارهایش را فقط برای گوش های ساده انگار مطرح می کند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
آیین اختتامیه نخستین جشنواره بین المللی رسانه خورشید، هشتم مهر امسال در شهر مقدس مشهد با حضور 100 نفر از بانوان و فعالان رسانه ای از ایران و 40 کشور جهان با سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون امور زنان ریاست جمهوری برگزار می شود و در این مراسم از نفرات برتر هر بخش تجلیل خواهد شد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
با هدف حمایت از تأمین مسکن هنرمندان در مرحله اول، مقدمات اختصاص مسکن در شهر پرند، برای 570 نفر از اصحاب فرهنگ و هنر که دارای فرزند هستند، فراهم شد. به گزارش گروه فرهنگی حیات ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی سفر اخیر خود به ایلام در توییتی غفلت درباره هویت شهرهای فرهنگی را متذکر شده و نوشته بود: "هویت شهرهای فرهنگی همواره مورد غفلت واقع شده و همین امر، زمینه ساز "شکاف آگاهی" در نسل های جدید از هویت ملی است.
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مسیر ارزش های اسلامی و بر مبنای مبانی اسلامی، دینی و اعتقادی دلیل اصلی تحریم او است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که به منظور حضور در اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای اسلامی به دوحه پایتخت قطر سفر کرده، با سالم بن محمد المالک دبیرکل سازمان جهانی اسلامی برای آموزش و پرورش، علوم و فرهنگ (آیسسکو)دیدار و گفت و گو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که به منظور حضور در اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای اسلامی به دوحه پایتخت قطر سفر کرده، با سالم بن محمدالمالک دبیرکل سازمان جهانی اسلامی برای آموزش و پرورش، علوم و فرهنگ (آیسسکو) دیدار و گفت و گو کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
آیین اختتامیه نخستین جشنواره بین المللی رسانه خورشید، هشتم مهر امسال در شهر مقدس مشهد با حضور 100 نفر از بانوان و فعالان رسانه ای از ایران و 40 کشور جهان با سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون امور زنان ریاست جمهوری برگزار می شود و در این مراسم از نفرات برتر هر بخش تجلیل خواهد شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که به منظور حضور در دوازدهمین اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای اسلامی به قطر سفر کرده، از موزه هنرهای اسلامی دوحه بازدید کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور حضور در دوازدهمین اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای اسلامی وارد دوحه پایتخت قطر شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
عبارت و برند (هنرستان هنرهای زیبا) به نام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در سازمان ثبت اسناد ملی ثبت شده است، با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل بین الملل گفت: رونق جشنواره های فیلم، تئاتر، موسیقی عامل تحریم شخص وزیر فرهنگ بوده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی نوشت: همزمان با هفته دفاع مقدس میزبان ایثارگران وزارت فرهنگ بودم. ایثارگران نمونه های بزرگ افتخار؛ شجاعت؛ فداکاری و یادگارهای دوران حماسه اند که عبور عزتمندانه انقلاب اسلامی از چالش ها ...
حوزه هنری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالگرد درگذشت مرحومه فرزانه پزشکی پیام تسلیت منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، در متن پیام تسلیت محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است: ...
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
سیدجواد هاشمی، بازیگر و دانش آموخته کارگردانی دانشکده هنرهای زیبا گفت: ببینید هنرمندان احترام می خواهند. وقتی به هنرمند بی احترامی می شود به هر حال زبانش گویاتر از بقیه ی اقشار جامعه است و حرفش را می زند. اصلا هنرمندی که نتواند حرف بزند که هنرمند نیست. هنرمند باید بتواند حرف بزند و دیالوگ کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با آغاز سال تحصیلی از افتتاح هنرستان های دخترانه و پسرانه در همه استان ها تا پایان دولت سیزدهم خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یکی از تکالیف برنامه هفتم به وزارت ارشاد و تمام حوزه های فرهنگ و هنر با همکاری شورای عالی انقلاب فرهنگی و سازمان امور استخدامی و اداری، بازآرایی کل ساختار فرهنگی کشور است که در مدت مشخصی باید لایحه آن به مجلس داده شود که این کار در حال انجام است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آئین تقدیر از کارکنان جانباز و ایثارگر هشت سال دفاع مقدس این وزارتخانه گفت: امروز رزمندگان دفاع مقدس با قوت بیشتری در صحنه جهاد فرهنگی حضور دارند.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، محمد نوری ارصوی(ارسوی)، وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه در شبکه های اجتماعی علام کرد: مساجد دارای ستون های چوبی متعلق به قرون وسطی در فهرست میراث جهانی سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد (یونسکو) قرار گرفته است. ...