جمعه ۱۵ مردادساعت ۰۲:۱۶Aug 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماز جمعه»

باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
نماز جمعه امروز گیلان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در فضای باز اقامه می شود.
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود_امام جمعه شاهرود گفت: یکی از شرافتمندانه ترین خدمت ها، خدمت در سنگر نماز جمعه است که ارتباط با خداوند و اتصال با، ولی خدا و ارتباط مردم را با هم توامان دارد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
مشهد-ایرنا- کسب رتبه نخست بخش شعر جشنواره ملی وقف در تهران توسط شاعر نیشابوری، انتشار فراخوان جشنواره شعر تعاون، آغاز ارسال پنج هزار پرچم متبرک رضوی به هیاتهای مذهبی داخل و خارج کشور و برگزاری نماز جمعه در تمامی 53 پایگاه استان خراسان رضوی عناوین مهمترین اخبار کوتاه امروز خراسان رضوی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۳ ساعت پیش    
آئین عبادی سیاسی نماز جمعه شهرستان مهریز به امامت حجت الاسلام و المسلمین زارع امام جمعه موقت مهریز برگزار می شود.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
فردا 15 مردادماه،نماز جمعه در برخی از شهرهای سیستان و بلوچستان اقامه می شود.
مرصاد   ۵ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: نماز جمعه این هفته با رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان هرسین برگزار می شود.
شفقنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: خطبه های نماز جمعه باید عمیق و ناظر به مسائل حال و آینده باشد ضمن اینکه نباید مسائل اختلافی شهر به تریبون نماز جمعه کشانده شود. ...
خبر دیشموک   ۶ ساعت پیش    
(سردار واهبی زاده)فرمانده هشت سال دفاع مقدس سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته دیشموک خواهد بود.
ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ستاد برگزاری نماز جمعه اصفهان اعلام کرد که نماز جمعه این هفته شهر اصفهان برگزار نمی گردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
مراسم نماز جمعه، فردا در همه شهر های استان اردبیل با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا وجمعیت محدود وکم برگزار می شود.
نماز عبادی - سیاسی جمعه فردا (15 مرداد) به امامت آیت الله علما در مسجد جامع کرمانشاه اقامه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
نماز جمعه فردا 15 مرداد 1400 در همه شهر های قرمز و نارنجی گیلان با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی اقامه می شود.
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گیلان با تأکید بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در اقامه نماز جمعه رشت گفت: نماز جمعه در شهرهای قرمز در فضای باز با پذیرش 70 نفر و در شهرهای نارنجی در فضای باز با پذیرش 100 نفر نماز جمعه این هفته برگزار می شود.
حوزه   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نماز جمعه این هفته 15 مرداد با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی در سراسر استان اقامه خواهد شد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان گفت: نماز جمعه فردا پانزدهم مرداد در تمام شهرهای گیلان اقامه می شود.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان بوشهر گفت: این هفته نماز جمعه در استان بوشهر برگزار نمی شود.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - پایگاه اطلاع رسانی نماینده ولی فقیه در استان لرستان اعلام کرد: نماز عبادی سیاسی جمعه پانزدهم مردادماه در تمام شهرها و بخش های استان با رعایت دستورالعمل های ستاد اجرایی کرونا برگزار می شود.
مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه هرمزگان گفت: نماز جمعه این هفته فقط در شهرستان بوموسی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۵:۱۳    
نماز جمعه این هفته در خراسان شمالی و همچنین شهرستان بجنورد در مصلی امام خمینی(ره) به امامت نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی برگزار خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس ستاد اقامه نماز جمعه کاشان از لغو اقامه عمومی نماز جمعه به دلیل شرایط قرمز کرونایی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قم از تعطیلی نماز جمعه،فردا 15 مرداد ماه در تمام مناطق استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی از برگزاری نماز جمعه در تمام شهرهای استان خبر داد و گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی مانند استفاده از ماسک و وسایل شخصی الزامی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۴:۲۹    
مهاباد- ایرنا- امام جمعه مهاباد گفت: بر اساس تصمیم مجمع روحانیون، مساجد این شهرستان به منظور پیشگیری از گسترش شیوع کرونا تعطیل بوده و نمازجمعه این هفته در این منطقه برگزار نخواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- با توجه به شیوع بیماری کرونا و افزایش بیماران و بستری های بخش کرونایی بیمارستان های استان بوشهر نماز جمعه فردا 15 مرداد در همه شهرهای استان اقامه نمی شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۳:۵۵    
نصف جهان: نماز جمعه اصفهان این هفته هم برگزار نمی شود. بر اساس اعلام ستاد برگزاری نماز جمعه اصفهان ، آئین عبادی سیاسی جمعه اقامه نمی شود. ستاد برگزاری نماز جمعه اصفهان در اطلاعیه ای اعلام کرد: به علت قرار گرفتن اصفهان در وضعیت قرمز کرونایی و بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نماز جمعه 15 مرداد در تمام شهر های زرد استان و شیراز اقامه و برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاجی پور گفت: نماز جمعه این هفته در استان فارس در تمامی شهرهای فارس با رعایت نکات بهداشتی کرونا برگزار خواهد شد و در شهرهای قرمز و نارنجی در زمان محدود و با جمعیت محدود اقامه خواهد شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
محمد انتظاری گفت: این هفته پانزدهم مردادماه اقامه نماز جمعه در تمامی 47 شهر استان با وضعیت زرد ( در مصلی ها) و نیز شهرهای با وضعیت نارنجی و قرمز (در فضای باز ) بلامانع است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت: نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته در سرپلذهاب برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نماز جمعه 15 مرداد با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در لرستان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
آیین عبادی سیاسی نماز جمعه فردا در شهر تبریز برگزار نمی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۵    
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی از برگزاری نماز جمعه این هفته در تمام شهرستان های استان به جز بیرجند خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۳    
گروه استان ها- رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جماعات استان اردبیل گفت: نماز جمعه یکم مردادماه نماز جمعه در نقاط قرمز کرونایی بصورت محدود برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۹:۵۵    
نماز جمعه اصفهان این هفته هم برگزار نمی شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۹:۵۵    
نماز جمعه پانزدهم مرداد ماه 1400 به دلیل شرایط بحران کرونا در 21 شهر استان کرمان اقامه نمی شود اما در مابقی نقاط با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران گفت: این هفته پانزدهم مردادماه اقامه نماز جمعه در تمامی 47 شهر استان با وضعیت زرد ( در مصلی ها) و نیز شهرهای با وضعیت نارنجی و قرمز (در فضای باز ) بلامانع است.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۰:۰۸    
نماز جمعه اصفهان این هفته هم برگزار نمی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۳:۰۱    
نماز جمعه اصفهان این هفته هم برگزار نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۲۶   + ۶۶ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در حکم انتصاب امام جمعه سمنان تأکید کردند: نماز جمعه را که مظهر تجمع متحد مردم با ایمان است به کانونی برای اجتماع این جوانان عزیز و تقویت فکر دینی و انقلابی آن قرار دهید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۱۶    
کماسی گفت: بمناست سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور و همزمان با دهه ولایت یکدوره مسابقه فرهنگی مجازی با عنوان یاران آدینه با گستره شهرستانی و با همکاری اداره امور کتابخانه ها در شهرستان سنقروکلیایی برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۰    
حجت الاسلام شاکری در مورد طرح حضور بیشتر جوانان در نماز جمعه گفت: در این طرح به ارتباط با جوانان روستاها، مدارس، دانشگاه ها و... تاکید شده و از نظرات آن ها استفاده می شود و حضور آن ها در نماز جمعه، حضوری بیشتر، فعال تر و گسترده تر خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمد نجنو گفت: به لطف خداوند در عمر بیش از 40 ساله انقلاب اسلامی نهاد نماز جمعه یکی از نهادهای بسیار موثر در حفظ انقلاب اسلامی و ارزش نظام بوده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۱    
امام جمعه الیگودرز: نماز جمعه برای همه مردم و سلایق است و نقطه اتصالی میان مردم و مسئولان بوده که بتوان از طریق نماز جمعه صدای مردم را به مسئولان رساند.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۷:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان قزوین درحاشیه برپایی میزخدمت وملاقات عمومی در محل اقامه نماز جمعه بوئین زهرا اعلام کرد: 18 پروژه نوسازی شبکه برق در شهرستان بوئین زهرا با 35 میلیارد ریال اعتبار در مناطق شهری و روستایی این شهرستان اجرایی می شود. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۵:۰۱    
به گزارش خبرنگار جی پلاس ، امام خمینی (س) در سیزدهم مرداد سال 43 در پاسخ به نامه حجت الاسلام سید فضل الله حجازی به بیان حکم شرعی نماز جمعه پرداختند. متن حکم امام در ادامه مطلب آمده است: "بسمه تعالی خدمت حضرت مستطاب سیدالاعلام و حجت الاسلام آقای حاج سید فضل اللّه حجازی دامت برکاته ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۳:۵۴    
اسلامشهر (پانا) - مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر به مناسبت گرامی داشت اولین سالگرد نماز جمعه بعد از انقلاب اسلامی با امام جمعه شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
دشتی(پانا)- مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی اعلام کرد واکسیناسیون عمومی کرونا برای 1 هزار نفر از فرهنگیان این شهرستان در جایگاه نماز جمعه خورموج آغاز شد. ...
شرط قبولی توبه، پشیمانی از گناه مولوی قنبر زهی در خطبه های نماز جمعه اهل سنت حمادیه زاهدان اظهار داشت: توبه اگر با پشیمانی از گناهان همراه باشد، خداوند متعال قبول می کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۲۱    
300 جلد کتاب به مناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی، روز جمعه هشتم مردادماه در مسجد جامع ماسال به نمازگزاران اهدا شد.
سایت قنوت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری شبستان-اصفهان: نماز عبادی و سیاسی جمعه، میعادگاه مومنین و حج مستضعفین، فریضه و عبادتی با ماهیت سیاسی و فرهنگی که خطیب جمعه نقش اصلی این جریان را رقم می زند. ...