جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۲:۱۲Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خطیب نماز جمعه»

خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۱    
حجت الاسلام والمسلمین موسوی ،نماینده ولی فقیه و خطیب نمازجمعه شهرستان خنداب ضمن گرامیداشت هفته بیمه سلامت و قدردانی از زحمات تلاشگران این عرصه گفت : اجرای قانون وسع در حال حاضر متناسب با نرخ تورم موجود در کشور وهزینه های فراوانی که خانواده ها باآن روبرو هستند نمی باشد .
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه رشت با اشاره به اینکه بدحجابی و ولنگاری هم مانند ویروس کرونا قابل تحمل نیست، گفت: بساط سگ گردانی و هنجارشکنی در گیلان جمع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه گرگان: مسئولان و مدیران برای رفع مشکلات جامعه به خصوص در حوزه معیشت و مهار گرانی بیشتر تلاش کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه کرمانشاه گفت: اقتدار و امنیت ملی در توانایی استحکام و ثبات اقتصادی است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه بغداد نسبت به نقش منفی امارات متحده عربی در عراق به ابوظبی هشدار داد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۳    
خطیب نماز جمعه اسفراین گفت: از جمله پیشنهاداتی که به متولیان امر برگزاری اربعین امسال این است که ضمن رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی از برگزاری مجالس برای افرادی که در سالهای قبل در پیاده روی بزرگ اربعین حسینی حضور داشتند غافل نشوند .
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۰:۴۷    
خطیب نماز جمعه بغداد گفت: زوار اربعین یاد و خاطره شهید سلیمانی و المهندس را زنده نگه دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه شهر دیشموک به قطع راههای ارتباطی منطقه دیشموک اشاره کرد و گفت: متاسفانه مسوولان به منطقه دیشموک توجهی ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه کرمانشاه میگوید دشمن همواره از جنگ روانی اقتصادی برای مقابله با پیشرفت کشور بهره گرفته و نمی خواهد ما روی آرامش را ببینیم ولی با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب تاکنون نتوانسته موفق شود
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
قم ایرنا خطیب نماز جمعه قم گفت: امروز اقتصاد به ابزاری در دست دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی تبدیل شده است و ملت ایران در این شرایط باید درک و هوشیاری داشته باشند و مسئولان کمر همت را برای رفع مشکلات اقتصادی محکم تر ببندند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه یزد خطاب به مسئولان: جدی پای کار بیاییدبه فکر مردم باشید و مسئله گرانی و مشکلاتشان را حل کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه شلمزار با انتقاد از مجموعه های عریض و طویل بنیاد شهید و بنیاد حفظ آثار، از وضعیت شهدای گمنام شلمزار انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۶    
خطیب نماز جمعه زاهدان : جنگ تحمیلی را نیروهای سپاه و ارتش با تکیه به مردم اداره کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتدار، اعتدال و مقاومت در مقابل زورگویی دشمنان راه پیروزی بر دشمنان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه ساری گفت: باید وظیفه خودمان را نسبت به این انقلاب بدانیم، مردم و مسؤولان جوانمردی و مروت را فراموش نکنند، نباید زندگی مدیران ما از سطح متوسط مردم فراتر زندگی کنند، اشرافیت و بروکراسی اداری مردم را گرفتار کرده که این حق مردم نیست.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه ی کامفیروز گفت: همراهی نکردن اروپا با آمریکا، از سر روحیه ی تبعیت ناپذیری و استقلال خواهی از دولت زورگوی آمریکا نیست. بین این کشورها با آمریکا و نیز سازمان بین المللی انرژی اتمی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه شهرستان دماوند با بیان اینکه قوی شدن راه حل مشکلات است، گفت: دشمنان در هر زمینه ای که از ما ضعف ببینند دندان طمع خود را تیز می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه سلماس گفت:آتش افروزی آمریکا در منطقه برای به غارت بردن ثروت کشور های منطقه است که تنها راه غلبه بر استکبار وحدت مسلمانان جهان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۴    
خطیب نماز جمعه فارسان گفت: جنگی که ما امروز درگیر آن هستیم جنگ شناختی است در این نوع جنگ حتی بعضی از خواص هم تسلیم می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه کرمانشاه با تاکید بر اینکه سازش با اسرائیل هرگز صورت نخواهد گرفت گفت:آزادیخواهان منطقه هیچگاه خیانت امارات متحده عربی در سازش با رژیم صهیونیستی را فراموش نمیکنند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۳:۳۳    
خطیب نماز جمعه شلمزار گفت: حضور پرشور و توأم با بصیرت مردم در آئین عزاداری امام حسین(ع) نشانه شعور اجتماعی عزاداران در برگزاری مراسم با رعایت پروتکل های بهداشتی است.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۰:۰۰    
خطیب نماز جمعه اسفراین فلسفه وجودی عزاداری های همه عزاداران حسینی را فریاد ستمدیدگان بر علیه ستمگران دانست خاطر نشان کرد :در باور های عزاداری باید ما همه عزاداران مدعی باشیم یعنی هم ادعا و هم استدلال داشته باشیم.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۵:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه دهدشت خطاب به اعضای شورای شهر گفت: وظیفه شما نظارت است اندازه نگه دارید که اندازه نکوست! در شورای شهر چه خبر است. آقای استاندار! تا کی وضعیت شهردار این شهر باید بلاتکلیف باشد فکری کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۷:۱۰    
خطیب نماز جمعه صومعه سرا با اشاره به نگرانی شالی کاران از واردات بی رویه برنج و نقش مخرب دلالان گفت: توجه هرچه بیشتر به بخش تولید و رفع موانع شکوفایی آن، به ویژه در بخش کشاورزی که یکی از مهم ترین حوزه های اقتصادی محسوب می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه کرمانشاه گفت: باید در برگزاری مراسمات عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) بصیرت داشت و ضمن برگزاری مراسمات عزاداری جان مردم را در مقابل این ویروس منحوس حفظ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه پردیس گفت :از مهم ترین خصوصیات نهضت حسینی حضرت امام حسین (ع) اخلاص است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۳:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
قم-ایرنا- خطیب نماز جمعه قم با اشاره به مشکلاتی که بیماری کرونا برای جامعه به وجود آورده است گفت: کمک به کاهش مشکلات معیشتی و کم رنگ کردن دردهای مردم مستضعف همچنان باید توسط نهادهای حمایتی و مردم نهاد ادامه یابد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۸:۱۶    
به گزارش خبرگزاری بسیج هرمزگان، شهرستان بستک مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز شهرستان بستک با حضور احمدی دولخانی معاون فرماندار، ناوکی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، انصاری نماینده بنیاد شهید و امور ایثاگران شهرستان، حاجی آقا دمی زاده خطیب نماز جمعه شهرستان ...
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نمازجمعه کلیبر بابیان اینکه آزادگان، تمام هستی خویش را برای حفظ کیان انقلاب اسلامی و دفاع از اسلام در طبق اخلاص نهادند، گفت: آزادگان از پیشتازان حمایت از ولایت و ارزش های انقلاب اسلامی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۸:۴۶    
خطیب نماز جمعه شهر باغ بهادارن با اشاره به عادی سازی روابط امارات با اسرائیل، این توافق را یک ننگ تاریخی برای امارات دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۹    
خطیب نماز جمعه شهرستان قدس با اشاره به جهاد فرزندآوری در جنگ نرم جمعیتی دشمن گفت: چشم انداز صلح، محو رژیم صهیونیستی را تسریع می بخشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
شادگان- خطیب نماز جمعه شادگان با بیان اینکه غدیر خم تنها یک واقعه تاریخی نیست بلکه غدیر تاریخ سعادت بشریت است، گفت: غدیر مهم ترین و باعظمت ترین روز جهان اسلام است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۶    
به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد تاسیس سازمان و هفته ملی بهزیستی خطیب نماز جمعه کوهبنان در سخنان خود به مسائل بهزیستی پرداخت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۲    
به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد تاسیس سازمان و هفته ملی بهزیستی خطیب نماز جمعه ریگان و سخنران قبل از خطبه ها به موضوعات بهزیستی پرداختند .
اشکذر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۱:۲۲    
خطیب نماز جمعه اشکذر: شرایط اقتصادی کشور بسیار نامطلوب است، مردم از نمایندگان مجلس انتظار دارند با نظارت و مصوب نمودن قانون هایی در راستای بهبود اقتصاد کشور، این شرایط را حل و فصل نمایند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه رشت گفت: رابطه بین ایران و چین در تاریخ 1000 ساله گذشته هرگز استعماری نبوده و آسیب هایی که از جانب اروپا و آمریکا به کشور وارد شده، قابل مقایسه با چینی ها نیست. ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه این هفته قزوین می گوید: در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دیدیم مردم به لیست رسانه هایی همچون بی بی سی رای دادند و شورای نگهبان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس این نمایندگان را که کاندیدا شده بودند غربال کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- خطیب نماز جمعه قزوین گفت: مجلس یازدهم می تواند تحول زا و امیدآفرین باشد؛ به شرطی که مردم ما مطالبه گر باشند و مرتب از نمایندگان خود بخواهند که قوانینی برای رفع مشکلات اقتصادی تصویب کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - خطیب نماز جمعه قم، با اشاره به مسائل معیشتی مردم گفت: باید به مسئولان و همه دست اندرکاران در این زمینه تاکید و توصیه، موکد و مجدد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه شهرستان قدس گفت: قرار داد تجاری ایران و چین موجب توسعه اقتصادی و دورزدن تحریم ها است و کسانی که مخالفت می کنند، از خود عقل و اراده ای ندارند و به دهان آمریکا نگاه می کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۶:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مهر نوشت: سید احمد خاتمی خطیب نماز جمعه تهران گفت: انتظار چهارم از مجمع نمایندگان طلاب، شناسایی نفوذی هاست؛ امروز نفوذ، دیگر توهم نیست و باید هوشیار بود.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۰    
امام جمعه موقت ماکو گفت: اقدامات قرارگاه خاتم الانبیا در باب خرید کانکس برای زلزله زده ها بسیار ستودنی است. به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، حجت الاسلام قاسم اسماعیل زاده خطیب نماز جمعه موقت شهرستان ماکو در بخشی از سخنان خود در خطبه های عبادی سیاسی این هفته ماکو با اشاره به فرموده پیامبر مبنی بر ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۲    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان در خطبه های نماز جمعه ، همراهی و همکاری آحاد جامعه با بهزیستی در شرایط کنونی ضروری دانست .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۲۱    
علامه فضل الله، خطیب نماز جمعه بیروت گفت دولت لبنان باید بدون آنکه کشور مورد باج خواهی امنیتی و حاکمیتی قرار گیرد و استقلال آن خدشه دار شود از کمک دیگر کشور ها برای حل بحران های موجود استفاده کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۸:۳۲    
حسن علیدادی سلیمانی خطیب نماز جمعه کرمان امروز بیستم تیرماه در آستانه چهلمین سالگرد تاسیس سازمان و هفته ملی بهزیستی از اقدامات ارزشمند بهزیستی در ساماندهی مسائل اجتماعی قدردانی کرد .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۷:۴۲    
به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد تاسیس سازمان و هفته ملی بهزیستی خطیب نماز جمعه زرند و سخنران قبل از خطبه ها به موضوعات بهزیستی پرداختند .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نمازجمعه دماوند با بیان اینکه همه باید کمک کنند تا در بهار 1400دولت جوان و حزب اللهی روی کار بیاید، گفت: تاب آوری مردم در برابر تحریم های فزاینده و بی تدبیری های دولت بی نظیر و ستودنی است.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۸:۵۲    
خطیب نماز جمعه اسفراین با اشاره به کارکرد و عملکرد شهرداران و دهیاران که عصاره کارآمدی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای خود هستند، اظهار کرد : دهیاران تعارف را کنار بگذارند و ما خواستار کمک و حمایت دهیاران به مسئولین هستیم .
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۹:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی آیت الله سید احمد علم الهدی: خطیب نماز جمعه مشهد در مطلبی تحت عنوان خطبه مجازی نماز جمعه مشهد نوشت: امروز در سیاست گذاری های مقام رهبری در اجرای اصل استکبارستیزی و مقابله با طاغوت و استکبار در روی کره زمین، هرچه داریم، نتیجه اش عزت، آقایی و عظمت است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه شهرکرد رعایت نکردن اصول بهداشتی وبیمار کردن مردم را حق الناس اعلام کرد.