چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۱:۰۷Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خطیب نماز جمعه»

خطیب نماز جمعه اهل سنت روستای کرمستج: خداوند مسلمانان را برای بندگی و پرستش خود انتخاب نمود مهمترین و ارزشمند ترین نوع ارتباط با خدا نماز معرفی شده چون ارتباطی دو طرفه است.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه اهواز گفت: سگ گردانی ها مخالف صریح آیات قرآن است، معمولا کسی جرأت نمی کند این حرف ها را بزند ولی انسان هرگز نباید خوف داشته باشد. در روایات ما نگهداری برخی از پرندگان در خانه سفارش شده است و نسبت به اینها نهی شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۲    
خطیب نماز جمعه زاهدان: مسولان برای حل مشکلات اقتصادی مردم بر توان و ظرفیت داخلی تکیه کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: امروز دانش فکر و اقتصاد به ابزاری برای استعمار و غارت ملت های جهان تبدیل شده است، زورگویان از این ابزار برای مصادره ملت ها به نفع خویشتن بهره می گیرند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۵    
تهران- ایران پرس: خطیب نماز جمعه تهران گفت: جمهوری اسلامی ایران نقشه راه همکاری با دیگر کشورها را بر مبنای منافع ملی خود طراحی می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه شهرکرد:اقامه نماز رئیس جمهور در کاخ کرملین تحقق وعده انقلاب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: در اعصار مختلف سیاست و اقتصاد به ابزاری برای افزایش قدرت و دستیابی به مطامع انسان ها و جریان های قدرت و مصادره منافع ملت ها تبدیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/قم خطیب نماز جمعه قم با اشاره به اینکه ارتباط ما با روسیه می تواند تا حدود زیادی تحریم ها را خنثی کند، گفت: ما با روسیه منافع و تهدیدات مشترکی داریم که دریای خزر، عراق، قفقاز، سوریه، منطقه از مسائل مشترک و تحریم ها ازجمله تهدیدهای مشترک است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه مانور مشترک نیروی دریایی ارتش و سپاه با دو کشور چین و روسیه، می تواند در ارتقاء سطح امنیت منطقه نقش ایفا کند، گفت: امروز این جمهوری اسلامی است که در چارچوب منافع ملی، نقشه راه همکاری خود را بر مبنای منافع ملی با دیگران طراحی می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: امروز دانش فکر و اقتصاد به ابزاری برای استعمار و غارت ملت های جهان تبدیل شده است، زورگویان از این ابزار برای مصادره ملت ها به نفع خویشتن بهره می گیرند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: آنچه رمز عزت است ایستادگی در راه است و امروز بیش از هر زمان دیگری به این راه یعنی راه عزت نیاز داریم.
خطیب نماز جمعه اهل سنت شهر بستک: جریان آب را از منبع اصلی منحرف کنیم تا سیلاب به سمت شهر روانه نشود خطیب نماز جمعه اهل سنت شهر بستک گفت: باید راه آب را به سمت دیگر سوق بدهیم کل آب شهر به یک کانال سرازیر می شود ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۸:۰۷    
خطیب نمازجمعه تهران با اشاره به بیانات رهبر معظّم انقلاب در باره غیرت دینی گفت: یکی از بزرگ ترین فضیلت های بزرگ جامعه انقلابی غیرت دینی است که در منظومه معارف قرآنی و روایی جایگاه ویژه ای دارد و بنیان و زیرساخت بسیاری از فضیلت ها در اخلاق و عمل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۱    
خطیب نماز جمعه قم گفت: غیرت دینی همراه با عقلانیت و برخاسته از بصیرت است و بصیرت شعبه ای از عقلانیت است بنابراین غیرت دینی عامل نجات کشور و تبدیل تهدید به فرصت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۷    
خطیب نماز جمعه زاهدان امروز با اشاره به اینکه دولت حاضر مردمی و در میان مردم است گفت تحقق وعده ها ، لازمه اداره کشور است .
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - خطیب نماز جمعه تهران گفت یکی از صفات جامعه دینی غیرت است، خداوند غیور است و غیرت مندان را دوست می دارد. خداوند غیرت را در نهاد انسان ها گذاشته است. ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران بیان کرد: در جنگ دیپلماسی عزیزان ما باید غیرت مندانه بایستند و با تدبیر و حکمت و عقلانیت طراحی های دشمن را زمین بزنند، به نحوی که موفق شوند تحریم های ظالمانه را از سر راه ملت ما بردارند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/قم خطیب نماز جمعه قم گفت: عقلانیت بدون غیرت دینی باعث محافظه کاری، سستی و کوتاه آمدن از انجام وظایف است همچنین غیرت دینی بدون عقلانیت هم منجر به جدایی از ولایت و افتادن در دامی که خوارج نهروان در آن گرفتار شدند، می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه دشمن بیشتر از ما نیازمند دستیابی به توافق در مذاکرات رفع تحریم هاست، گفت: باید مذاکره کنندگان قوی باشند و از هیچ نترسند و با حکمت، عقلانیت و توکل به خدا و تدبیر طراحی های دشمن را زمین گیر کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: خوشبختانه دولت و مجلس اقدامات خوبی در حوزه اقتصادی داشته اند اما باید ساختار بودجه، نظام بانکی و نهضت ملی مسکن نیز اصلاح شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه شهرستان پردیس گفت: روایت سازی معکوس غربی ها در برابر غیرت دینی تیم مذاکره کننده و ملت ایران قطعاً شکست خورده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
خطیب نمازجمعه تهران با اشاره به مذاکرات لغو تحریم گفت: دشمن بیشتر از ما به این توافق نیاز دارد؛ بنابراین ما عجله ای نداریم و باید با دقت و غیرت مذاکرات دنبال شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
خطیب نمازجمعه تهران گفت: یکی از بزرگترین فضیلت های بزرگ جامعه انقلابی غیرت دینی است؛ موضوعی اساسی و حیاتی که در منظومه معارف قرآنی و روایی دارای جایگاه با ارزشی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه دشمن بیشتر از ما نیازمند دستیابی به توافق در مذاکرات رفع تحریم هاست، گفت: باید مذاکره کنندگان قوی باشند و از هیچ نترسند و با حکمت، عقلانیت و توکل به خدا و تدبیر طراحی های دشمن را زمین گیر کنند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۱:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
نماز جمعه این هفته تهران فردا جمعه 24 دی 1400 به امامت حجت الاسلام حاج علی اکبری در مصلای امام خمینی(ره) اقامه خواهد شد.
خطیب نماز جمعه اهل سنت روستای کرمستج: یک فرد، با همزیستی و همکاری با دیگر افراد، می تواند جامعه را پدید آورد مردم اگر خواهان تغییر و تحول باشند آن وقت زیرساخت های لازم به کار خواهد آمد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۲۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه قم معتقد است اینترنت ملی از نان شب برای جامعه واجب تر است. آیت الله علیرضا اعرافی عنوان کرد: باید زیرساخت های اینترنت ملی و زمینه های فناوری های پیشرفته افزایش یابد؛ زیرا راه حل بسیاری از مشکلات و مفاسد افزایش اینترنت ملی و زیرساخت فناوری های درونی است که از نان شب واجب تر است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت بعد از شهادت حاج قاسم نیز امریکا در این منطقه یک نفس راحت نخواهد کشید و آب خوش از گلویش پایین نخواهد رفت. به گزارش مهر، حجت الاسلام کاظم صدیقی درباره مشی شهید سلیمانی عنوان کرد: حاج قاسم سلیمانی آزاده و مرد خدا و آخرت و عرش بود ...
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۳:۵۲    
نماز جمعه این هفته کراچی پاکستان در مسجد جامع خوجه اثنا عشری به امامت حجت الاسلام سید صادق تقوی معاون دبیر کل ھیئت ائمه مساجد و علمای امامیه پاکستان برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۰:۲۴    
ایسنا : حجت الاسلام والمسلمین صدیقی، خطیب نماز جمعه تهران گفت: خانواده های هواپیمای اوکراینی داغ مضاعفی در کنار داغ شهید سلیمانی دیدند.امام جمعه موقت تهران یاد و خاطره جان باختگان هواپیمای اوکراینی را گرامی داشت و گفت: خانواده های این عزیزان بسیار نجیب و اصیل بودند و دشمن را مأیوس کردند ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام فلاح خطیب نماز جمعه بخش کرگانرود تالش خطاب به همه مسئولین کشور تأکید کرد: هرگونه کم کاری از سوی مسئولان باعث خوشحالی دشمنان و ناامیدی مردم خواهد شد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
انتخاب: امام جمعه قم برای مشکل ها و مفاسد ، راه اندازی اینترنت ملی را پیشنهاد کرد. آیت الله علیرضا اعرافی: (وی حل مسائل فرهنگی شهر قم را به دست مردم و مسئولان دانست و با بیان اینکه اقدام های صورت گرفته کافی نیست و باید قدم های اساسی تری برداشته شود) ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خطیب جمعه تهران: قاتل خبیث شهید سلیمانی و همدستانش فکر می کردند با شهادت سردار سلیمانی مقاومت شکست می خورد در حالی که بعد از شهادت شهید سلیمانی آب خوش از گلوی آمریکایی ها پایین نخواهد رفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۵:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: امام جمعه موقت تهران گفت: جبهه ی به یادگار مانده از قهرمان مکتب ساز شهید سلیمانی، در این جنگ تمام عیار علیه باطل و استکبار ریشه آمریکا و مزدوران آن را برای همیشه خواهد کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت بعد از شهادت حاج قاسم نیز آمریکا در این منطقه یک نفس راحت نخواهد کشید و آب خوش از گلویش پایین نخواهد رفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۴:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
قم - ایرنا - خطیب نماز جمعه قم با اشاره به سالروز قیام 19 دی سال 56 مردم قم گفت: 19 دی در حقیقت یک مبدا و آغاز نورانی و مبارک بود، افتخار آن برای مردم شریف قم ثبت و ضبط شده است و باید از این راه صیانت و حفاظت کنیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ خطیب نماز جمعه قم گفت: دولت و مجلس در باب فضای مجازی، باید اقدامات اساسی تری انجام دهند که یکی از این اقدامات این است که زیرساخت های اینترنت ملی و زمینه های فناوری های پیشرفته افزایش یابد؛ زیرا راه حل بسیاری از مشکلات و مفاسد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/قم خطیب نماز جمعه قم گفت: دولت و مجلس در باب فضای مجازی باید اقدامات اساسی تری انجام دهند که یکی از اقدامات این است که زیرساخت های اینترنت ملی و زمینه های فناوری های پیشرفته افزایش یابد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خطیب نماز جمعه تهران، گفت: اطمینان داریم جبهه به یادگار مانده از قهرمان مکتب ساز شهید سلیمانی در این جنگ تمام عیار علیه باطل، ریشه آمریکایی ها و مزدوران آن را برای همیشه از منطقه خواهد کَند.
موج   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: ترامپ فکر می کرد مقاومت با رفتن شهید سلیمانی تضعیف می شود. دیدیم پس از شهادت شهید سلیمانی آب گوارایی از گلوی آمریکایی ها پایین نرفت و پیشرفت روز افزون مقاومت را می بینیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران: جبهه مقاومت به عنوان یادگار مکتب شهید سلیمانی در جنگ تمام عیار علیه باطل، ریشه آمریکایی ها و مزدوران شان را برای همیشه از منطقه خواهد کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت بعد از شهادت حاج قاسم نیز آمریکا در این منطقه یک نفس راحت نخواهد کشید و آب خوش از گلویش پایین نخواهد رفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۲:۴۷   + ۵۳ سایت دیگر  
خطیب جمعه تهران گفت: قاتل خبیث شهید سلیمانی و همدستانش فکر می کردند با شهادت سردار سلیمانی، مقاومت شکست می خورد؛ در حالی که بعد از شهادت شهید سلیمانی، آب خوش از گلوی آمریکایی ها پایین نمی رود.
خطیب نماز جمعه اهل سنت شهر گله دار: بالاترین درجه صدق و راستگوئی رسیدن به مقام صدیق بودن است که بعد از مقام انبیا قرار دارد صداقت باعث می شود که آرامش به جامعه تزریق شده و جامعه از اخلاق غیر انسانی دور شود.
خطیب نماز جمعه اهل سنت روستای کهنه: سرچشمه و ریشه تمامی گناهان حب دنیا و دوست داشتن آن است تاخیر در پرداخت دین از جانب غنی، ظلم است .
خطیب نماز جمعه اهل سنت روستای کرمستج: یکی از سنت های الهی این است شوق سبب افزایش نعمت و ناسپاسی موجب کاهش و زوال آن خواهد شد اگر در برابر حفظ و نگهداری از نعمتها احساس مسئولیت نشان دهیم باعث تداوم و افزایش نعمت می شود.
خطیب نمازجمعه اهل سنت مسجد خاتم الانبیاء بجنورد: از علامت های آخرالزمان همدستی یهود و نصارا برای از میان برداشتن اسلام است رسول آخوند کوهی گفت: اگر مسلمانان جهان دست به دست هم دهند دشمن هیچگاه در توطئه خود موفق نخواهد بود و به زودی شاهد از بین رفتن اسرائیل خواهیم بود.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۴:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
خطیب نمازجمعه تهران گفت: انتقام نهایی ما ترور حاج قاسم این است که تمام مسببان، مباشران
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۰:۲۴    
ایرنا : احمد خاتمی خطیب نماز جمعه تهران گفت: اگر رژیم صهیونیستی کمترین خطایی کند یا خیال تجاوز به ملت ایران را داشته باشد، روز آنها را به شب سیه تبدیل خواهیم کرد.
راه امروز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۲۳:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران، 10 دی 1400 به امامت سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد. خطیب نماز جمعه تهران تاکید کرد: فتنه گران در سال 88 به مدت 8 ماه، دروغ گفتند و اغتشاش آفریدند و اشک تمساح ریختند و سرمایه حضور مردم پای صندوق های رأی را سوزاندند.