شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۲:۰۹Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خطیب نماز جمعه»

ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۳    
تهران- ایران پرس: خطیب نماز جمعه تهران گفت: دانشگاه هایی که با خون شهدا تاسیس شده اند نمی توانند به انقلاب صدمه بزنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
منابع محلی در افغانستان از وقوع انفجار در مسجدی خبر دادند که گلبدین حکمتیار رئیس حزب اسلامی این کشور در آن خطیب نماز جمعه بود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه قم با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد شکاف و اختلاف در کشور گفت: دشمن آرزوی جدایی بین مردم با نظام و اسلام و ایران را به گور خواهد برد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نمازجمعه شیراز گفت: اساتید و دانشجویان برنامه ها را طوری تنظیم کنند که عظمت مقام دانشجو نشان داده شود؛ دانشجویان ما از روز اول عدالتخواه مبارزه گر با استکبار و استعمار و فریادگر ارزش های اسلامی بوده و خواهند بود.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- خطیب نمازجمعه تهران با بیان اینکه ایران با همه استکبار در جنگ است و دشمن با همه امکانات و سیستم اطلاعاتی پیچیده در برابر ایران شکست خورده است، تأکید کرد: هر جا که پرچم امام حسین (ع) برافراشته است، شکست معنا ندارد و پیروزی قطعی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مهر : خطیب نماز جمعه تهران گفت: اشتباهات در مسئولین زیاد است، اما امام و ولی فقیه اشتباه نکردند، معصوم نیستند، اما این افراد چون تقوا دارند خداوند متعال کمک شان می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه شهرقدس گفت: بهزیستی به توانمندی ها و اشتغال معلولین و چگونگی بهتر زیستن آموزش محور توجه کند و آموزش های لازم به زوجین جهت پیشگیری از تولد فرزند دارای معلولیت داده شود.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
علم الهدی: برای جهاد تبیین ابتدا باید به اقتدار خودمان ایمان داشته باشیم و قدرت خودمان را باور کنیم. برادران و خواهران آمریکا شکست خورده شماست. آمریکا اگر حرفی بزند شکست خواهد خورد، حرف اول را ملت ایران می زند و قدرت اول مملکت را دارا است و ما پیروز هستیم.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
شفقنا- خطیب نماز جمعه این هفته قم بر بهبود وضعیت اقتصادی تأکید کرد و خطاب به مسئولان گفت: مسئولان نباید لحظه ای از بنا نهادن اقتصادی مقاومتی غفلت کنند و دانشجویان هم باید نسبت به آن واکنش فعال داشته باشند. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
شفقنا- خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: ایران با همه استکبار در جنگ است و دشمن با همه امکانات و سیستم اطلاعاتی پیچیده در برابر ایران همیشه شکست خورده است و همه تهدیدهای استکباری را ملت ایران تبدیل به فرصت کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
خطیب نمازجمعه تهران با اشاره به حرمت شکنی در برخی از دانشگاهها، گفت: دانشگاه های ما با نام و خون شهدا تأسیس شده اند بنابراین چنین اتفاقاتی در آن به انقلاب ضربه ای نمی زند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نمازجمعه این هفته تهران11 آذر ماه به امامت حجت الاسلام والمسلمین صدیقی برگزار می شود.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
نماز جمعه این هفته تهران یازدهم آذرماه در مصلای امام خمینی(ره) به امامت حجت الاسلام کاظم صدیقی اقامه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه نایین از قوه قضاییه درخواست کرد که به صورت جدی تر با مفسدان برخورد کند و گفت: مبارزه با فساد اگر اتفاق نیفتد مملکت روی خوشی و پیشرفت نمی بیند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه گرگان گفت: تفکر بسیجی هدفی جز خدمت به خلق و جلب رضایت خداوند ندارد.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه همدان گفت:بقول امیرالمؤمنین علی علیه السلام یکی از نشانه های انسان های باشخصیت پشیمانی از بدی های گذشته و دیگری وطن دوستی است که نشانه باشخصیتی و هویت انسان است،اما کسانی که وطن خود را تضعیف می کند کسی،است که دچار تزلزل شخصیت هستند ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
شفقنا- خطیب جمعه قم گفت: مسئولان با تدبیر و امید آفرینی در عمل، مشکلات مردم را بر طرف کنند همچنین لازم است مسئولین از نیروهای کارآمد و توانا در حل مشکلات مردم استفاده کنند و نسبت به جابجایی بانیان وضع موجود لحظه ای درنگ نکنند. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه امروز تهران گفت: بسیج امید کشور برای پیشرفت است و هم تفکر بسیجی و هم نهاد بسیج، امید ما برای رسیدن به آرزو های ملت ایران است. به گزارش ایسنا ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
قم_ایرنا_ خطیب نماز جمعه قم با اشاره به ضرورت رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه و تاکید بر رفع کمبودها و بهبود شرایط مطلوب زیست اجتماعی گفت: دولت نسبت به جابجایی بانیان وضع موجود و مدیران خسته و غیرانقلابی لحظه ای درنگ نکند.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
خطیب نمازجمعه این هفته تهران گفت: با توجه به حوادثی که رخ داده بود، بخشی از هم وطنان بی گناه کشته و مجروح شدند. این اتفاق برای امام عزیزمان رنج آور بود، علی رغم تدابیر استانی، ایشان فرمودند که این هیات به استان برود و مسائل را بشنود و تدابیر تکمیلی ابلاغ کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۴   + ۳۹ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه امروز تهران گفت: بسیج امید کشور برای پیشرفت است و هم تفکر بسیجی و هم نهاد بسیج، امید ما برای رسیدن به آرزوهای ملت ایران است.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۷   + ۳۰ سایت دیگر  
خطیب نمازجمعه این هفته تهران گفت: تأسیس سازمان بسیج مستضعفین تنها 22 روز بعد از فتح لانه جاسوسی اتفاق افتاد و درواقع می توان گفت یک الهام قدسی بر قلب مطهر امام راحل بود و ضمیر منیر و نورانی این حکیم ربانی دریافت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
خطیب موقت جمعه تهران گفت: مسؤولان ما در برابر جبهه غربی و اسرائیلی ایستادند و غنی سازی 60 درصد را آغاز کردند که دستمریزاد دارد. کشورهای اروپایی بدانند پرونده شان در برابر ملت ایران مفتوح است و به وقتش جواب پس خواهند داد.
آنا / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام حاج علی اکبری در مصلی امام خمینی (ره) اقامه می شود.
آنا / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری در دانشگاه تهران اقامه می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۵    
مهدی فضائلی، عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب در واکنشی به اظهارات جنجالی خطیب نمازجمعه مشهد که موجب شد تا واکنش های زیادی نسبت به این اظهارات بیان شود، توصیه مهم رهبر انقلاب به ائمه جمعه را یادآوری کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
آیت ا... سید احمد خاتمی، خطیب نماز جمعه تهران گفت: برخی می گویند درباره اغتشاشگران حرف نزنید و آنها را حساس نکنید چون تحریک می شوند و سر لج می افتند. غلط می کنند لج می کنند ...
8 صبح   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله خاتمی در نماز جمعه تهران: تهمت زدن به نظام اسلامی حرام است/ می خواهند مردم را ناامید کنند خطیب نماز جمعه تهران گفت: تقوا در عرصه سیاسی باعث تقویت نظام سیاسی است و تضعیف و تهمت به این نظام بنابر نظر بزرگان حرام است. به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید احمد خاتمی خطیب نماز جمعه [...]
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
قرچک (پانا) - خطیب نماز جمعه شهرستان قرچک در نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته قرچک گفت جریان سازی تفکر بسیجی عامل پیشرفت کشور است. حجت الاسلام والمسلمین حجت الله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک اظهار کرد: آنکه بصیرت یافت سود برد و آنکه کوردلی نشان داد زیان دید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه زاهدان: یکی از ابعاد مهم نقش آفرینی بسیج از ابتدای انقلاب تا کنون مقابله با فتنه ها بوده است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه نایین گفت: خانواده ها مراقب جوانان باشند زیرا دشمنان از تجمعات و جشن های پیروزی احتمالی ایران، در ادامه حملات تروریستی و اغتشاشات سوء استفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه قم بیان کرد: روحانیت برآمده از مردم و خادم مردم و پایبند به عهد و میثاق الهی در خدمت به خدا و خلق خداست.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۱    
تهران- ایران پرس: خطیب نماز جمعه تهران از نیروی انتظامی، ارتش، سپاه و بسیج به عنوان نماد اقتدار جمهوری اسلامی ایران نام برد و گفت: آسیب به اقتدار نظام اسلامی، از اهداف اغتشاشگران است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه تضعیف نظام جمهوری اسلامی خلاف شرع و حرام است، گفت: اینکه کسی بگوید فساد در نظام اسلامی نهادینه شده، دروغ و تهمت است و تهمت به نظام اسلامی نمی چسبد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
قم_ ایرنا_ خطیب نماز جمعه قم با تاکید بر توجه به مولفه های جنگ ترکیبی دشمنان، گفت: جمهوری اسلامی ایران با جنگ ترکیبی همه جانبه روبه رو است و شرایط کشور کاملا ویژه می باشد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران با تاکید بر اینکه از دل اغتشاشات اخیر ترور زاییده شد، گفت: ما راضی به ریخته شدن خون هیچ کس نیستیم اما کسانی که از ریختن خون مردم لذت می برند باید با آنها با اشد مجازات برخورد شود.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید احمد خاتمی، خطیب نماز جمعه تهران، به دانشجویان گفت: مرگ بر دیکتاتور شایسته خودتان است، تهمت به نظام حرام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۳   + ۴۵ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه تضعیف نظام جمهوری اسلامی خلاف شرع و حرام است، گفت: اینکه کسی بگوید فساد در نظام اسلامی نهادینه شده، دروغ و تهمت است و تهمت به نظام اسلامی نمی چسبد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: تقوا یعنی انقلاب اسلامی که 300 هزار شهید داده است و هر روز هم می دهد. تضعیف این نظام طبق نظر بزرگان حرام است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: تقوا در عرصه سیاسی باعث تقویت نظام سیاسی است و تضعیف و تهمت به این نظام بنابر نظر بزرگان حرام است.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نمازجمعه این هفته تهران،27 آبان در دانشگاه تهران به امامت آیت الله سید احمد خاتمی برگزار خواهد شد. آیت الله سید احمد خاتمی خطیب نماز جمعه این هفته تهران طبق روال، ساعت 10صبح درب های دانشگاه تهران به روی نمازگزاران گشوده می شود و برنامه از ساعت 10 و 45 دقیقه آغاز خواهد شد.
خطیب نماز جمعه بندر ترکمن : پیامبر (ص) الگو و اسوه قرار بدهیم آخوند کُر: انسان مومن در بیان شخصیت و منزلت پیامبر (ص) عاجز است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با تاکید بر اینکه باید همه اندیشه و تفکر مدیران به بسط عدالت در جامعه معطوف باشد، گفت: شایسته سالاری مقدمه عدالت گستری است و اگر مسئولیت ها به اهلش سپرده نشود، عدالت محقق نمی شود.
تیک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۳:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
ایلنا: خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: بسیاری از اعتراضات امروز ما به عدم شایسته سالاری بازمی گردد. شایسته سالاری در نظام دینی دارای اصول تقوا، امانتداری، رعایت بیت المال، حقوق عامه و مردم و سپس دانش، تخصص و مدیریت است. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۳:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
شفقنا – خطیب نماز جمعه قم با بیان اینکه یکی از چالش های اساسی آمریکایی ها، ایران است، گفت: آمریکا مدل لیبرال دموکراسی به جهان دیکته کرده و در عوض ایران مدل مردم سالاری دینی را به دنیا معرفی کرده است. ...
آنا / افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام ابوترابی فرد تاکید کرد: باید همه اندیشه و تفکر مدیران معطوف به بسط عدالت در جامعه باشد. عدالت خواهی و عدالت گستری مهم است و این مسئولیت خطیر بر عهده همه ماست.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۵۷ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت:بسیاری از مشکلات امروز و اعتراضاتی که مطرح است به فاصله ما از شایسته سالاری باز می گردد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - خطیب نماز جمعه قم با بیان که ایران به چالش و رقیب آمریکا تبدیل شده است گفت: به اعتراف برخی اسناد امنیت ملی آمریکا، جمهوری اسلامی مدل و الگوی دیگری در برابر لیبرال دموکراسی آمریکا در جهان ارائه کرده که برای آنها تهدیدکننده محسوب می شود.