جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۸:۰۸Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خطیب نماز جمعه»

ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شیخ محمد سلمان، خطیب نماز جمعه این هفته مسجدالاقصی ضمن تأکید بر ضرورت اتحاد مسلمانان در ثبوت رؤیت هلال ماه رمضان، از مراکز صدور فتوا خواست که بر این مسئله به عنوان تجسمی از وحدت پایبند باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۶:۰۵    
خطیب نماز جمعه زاهدان: شعار امسال، بیانگر نگاه ویژه مقام معظم رهبری به رونق تولید و حمایت از آن، برای شکوفایی کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا- خطیب نماز جمعه قم گفت: انتخابات، همچنان حرف اول و آخر ماست و انتخابات باید از سوی نامزدها و حاضران در صحنه جدی گرفته شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم خطیب نماز جمعه قم گفت: از مسئولان انتظار می رود که در این ماه های منتهی به انتخابات بیشتر توجه کنند، گرانی ها و کمبود در کنار صف ها دردها را مضاعف می کند و تاجایی که میسر است باید وضع معیشت بهبود یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۲    
نماز جمعه این هفته شهر کرمان به امامت حجت الاسلام صباحی، خطیب نماز جمعه برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تبریز گفت: همه چیز را نباید به تحریم ها گره زد بلکه باید با یافتن راه حل ها به دنبال رفع مشکلات کشور باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم خطیب نماز جمعه قم گفت: رهبر معظم انقلاب بر اساس ارزیابی های انجام شده فرمودند که شعار سال گذشته تا حدودی انجام شد اما آنگونه باید در اقتصاد عمومی آثاری نداشته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه زاهدان: فرمایشات و راهکار های مقام معظم رهبری در پیام نوروزی، کلامی شفاف و روشن برای همه مسئولان و ملت ایران برای برون رفت از مشکلات اقتصادی و سیاسی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۷    
خطیب نماز جمعه ماهنشان با اشاره به روز سربازان امام زمان عجل(عج) و تبریک این روز گفت: سربازان گمنام همان بزرگ مردانی هستند که سهم قابل توجهی در تامین امنیت جای جای کشور عزیزمان دارند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۲۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا: خطیب نماز جمعه قم خطاب به دولت مردان گفت: کنترل قیمت و مواظبت از بازار بسیار مهم است و دیدن مردم در صف مرغ انسان را آتش میزند و این صحنه های آزار دهنده باید برداشته شود و این ها قابل تحمل برای وجدان دلسوز نیست. آیت الله علیرضا اعرافی: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه خرم آباد گفت: دولت به تعهدات خود به مردم لرستان عمل کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ خطیب نماز جمعه قم گفت: کنترل قیمت و مواظبت از بازار بسیار مهم است و دیدن مردم در صف مرغ انسان را آتش می زند و این صحنه های آزار دهنده باید برداشته شود و این ها قابل تحمل برای وجدان دلسوز نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه مرکز مازندران صف های طولانی مرغ را نشان بی توجهی به سیاست های جهش تولید دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۶:۱۵    
خطیب نماز جمعه زاهدان : دوعامل بصیرت به معنای شناخت راه حق وصبربه معنای پایداری ما را به هدف حکومت مطلق الهی و مواجهه در مقابله با دشمنان است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه زاهدان : دوعامل بصیرت به معنای شناخت راه حق وصبربه معنای پایداری ما را به هدف حکومت مطلق الهی و مواجهه در مقابله با دشمنان است .
هرمز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه شهرستان بندر خمیر گفت: نماز جمعه بهترین و تاثیر گذارترین مکان برای مطالبه گری حقوق عامه مردم است و این جایگاه با حضور مردم نقش بهتری را در توسعه و پیشرفت شهرستان ایفا خواهد کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه قم گفت: بیشترین سود از آشفتگی بازار را دلالان می برند که بزرگترین چالش کشور نیز هستند و سران سه قوه باید با توان و اختیارات قانونی که دارند به سهم خود جلوی این زیاده خواهی دلالان و محتکرین را بگیرند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - خطیب نماز جمعه کرمان گفت: کسانی به صحنه مسئولیت پذیری و انتخابات وارد شوند که بتوانند ضمن اینکه برای مردم به معنای واقعی فداکاری می کنند در مقابل دشمن با تمام وجود استقامت ایستادگی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه ابهر با تاکید بر اثربخشی خون شهدا در ادامه راه گفت: این خون شهدای جنگ تحمیلی، شهدای هسته ای، شهدای ترور و مدافعین حرم است که انقلاب را هر روز پویاتر، ماناتر و قدرتمندتر از روز قبل می کند.
عصر شرق   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۵    
خطیب نماز جمعه دماوند با بیان اینکه قانون بروز نشده عده زیادی را قانون شکن جلوه می دهد، گفت: شعار حفظ باغات و اراضی زراعی بدون حمایت واقعی از کشاورزان جنبه تبلیغاتی دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۰:۲۶    
خبرآنلاین نوشت : آیت الله سیداحمد علم الهدی روز گذشته در خطبه های این هفته نماز جمعه مشهد، بیان کرد: اگر زن و شوهر در نتیجه ازدواج فقط به کامیابی از یکدیگر در ملاحظات جنسی اقدام کنند و جلوی بارداری و فرزندآوری را بگیرند، این برخلاف تقوای عملی در کانون زندگی خانوادگی است ...
گذار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه مشهد، با بیان اینکه مدیری انتخاب کنید که به سوی دشمن دست دراز نکند، گفت: هر چه وابستگی ما به نفت کمتر شود، دشمن بیچاره تر می شود و ما هم بیشتر روی پای خودمان می ایستیم.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
فارس نوشت: خطیب نماز جمعه مشهد گفت: پیشگیری از بارداری یک نوع فحشای باطنی است. علم الهدی ظهر امروز در خطبه های این هفته نماز جمعه مشهد: * کلام ما در رابطه با تقوای عملی در رابطه های خانوادگی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه مشهد، با بیان اینکه مدیری انتخاب کنید که به سوی دشمن دست دراز نکند، گفت: هر چه وابستگی ما به نفت کمتر شود، دشمن بیچاره تر می شود و ما هم بیشتر روی پای خودمان می ایستیم، مقام معظم رهبری تمام توضیحات لازم را داده اند، به دنبال مدیری بروید که آن نسخه را عمل کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه زاهدان : اگر همه به وظیفه اسلامی و دینی خود درست عمل کنیم زمینه التهاب و قانون شکنی بوجود نمی آید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قم خطیب نماز جمعه قم گفت: در اسلام جنگی که منجر به نابودی گیاهان، جانداران و انسان های بی گناه شود حرام شرعی است و استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای برای برطرف کردن نیازهای کشور حق شرعی و قانونی است که از این حق کوتاه نمی آییم.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
سیداحمد علم الهدی، خطیب نماز جمعه مشهد گفت: اینکه دولتمردان ما با مدیر آژانس بین المللی تفاهم کنند که در این مدت تمام برنامه های اجرائی در جریان غنی سازی اورانیوم را ضبط کنند که هر روزی که این ها تحریم ها را لغو کردند سلسله نظارت لغو نشود، این خلاف قانون است ...
اقتصاد آنلاین / خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
بهانه برای نوشتن از احمد جنتی به دلیل مسئولیت های پرشمار و اظهارنظرهای پربازتابش فراوان است، اما آنچه سبب شد امروز کارنامه خبری او را بررسی کنیم، پشت سرگذاشتن 90 سالگی اش است. دبیر شورای نگهبان متولد سوم اسفند 1305 است، به این ترتیب اکنون رسما وارد نودویکمین سال زندگی خود شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۱    
خطیب نماز جمعه زاهدان : آمریکا و اروپا در قبال مسائل برجام از حرف و وعده بپرهیزند و به تعهدات عمل کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۰    
خطیب نماز جمعه شهرستان دماوند گفت: متوقف کردن جنگ یمن بستن پرونده جنایت و آدم کشی نیست، بلکه طرحی برای نجات عربستان و جلوگیری از اخراج آمریکا از غرب آسیا است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: امام جمعه قم با بیان اینکه بازگشت ایران به برجام فقط با عمل و اقدام درست و رفع تحریم ها ممکن است و به هیچ شیوه دیگری ایران تن نخواهد داد ...
عصر شرق   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه دماوند با بیان اینکه ساختمان های غیرمقاوم در دماوند جان مردم را تهدید می کند، گفت: مراسم اعتکاف به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا در دماوند برگزار نخواهد شد
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه قم گفت: کسانیکه در بدعهدی آمریکا را پیروی کردند از پیشینیان خود، که آرزوی تسلط به ایران را به گور بردند، درس بگیرند؛ از جریان های سیاسی نیز توقع می رود که در میان این کارزار پشت ملت را خالی نکنند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - آیت الله سید احمد خاتمی در خطبه نمازجمعه خود اظهار کرد: أعوذ بِاللَّهِ مِنَ الشَّیطَانِ الرَّجِیمِ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۷:۰۱    
خطیب نماز جمعه زاهدان : وظیفه ما مسئولان این است که تا جایی که می توانیم به مردم خدمت کنیم و برای ارائه خدمت بهتر از یک دیگر پیشی بگیریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قم خطیب نماز جمعه قم گفت: ایران در قبل از انقلاب به عنوان ژاندارم منطقه از اعضای حساس در اردوگاه غرب به شمار می آمد؛ اما بعد از پیروز انقلاب از اردوگاه غرب خارج شد و به اردوگاه شرق نیزملحق نشد و الگویی جدیدی برای کشورهای جهان سوم پدیدآورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه گرگان: دیگران حق شرط گذاشتن برای بازگشت به برجام را ندارند، اگر بنا باشد شرطی گذاشته شود این ایران است نه آن هایی که پای خود را از برجام بیرون کشیدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
حوزه / خطیب نماز جمعه تبریز گفت: امسال برای 29 بهمن مراسم ویژه ای برگزار خواهد شد. رهبری آذربایجان را به مثابه سنگر دائمی برای هویت دینی و ملی عنوان کرده اند
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - خطیب نماز جمعه خرمشهر گفت: حضور مردم غیور و شهیدپرور خرمشهر در راهپیمایی خودرویی روز ملی انقلاب اسلامی در 22 بهمن قابل تقدیر است.
عصر شرق   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه دماوند با بیان اینکه مردم ایران در 22 بهمن حضور اقتدارآفرین خود را به رخ دشمن کشیدند، افزود: هتاکان به رئیس جمهور عذرخواهی کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم خطیب نماز جمعه قم گفت: پیدایش انقلاب خارق العاده و فارغ از نظریات علمی و سیاسی بود. همچنین استمرار این انقلاب هم معجزه ای بزرگ بود؛ زیرا کمتر ملتی مانند ایران می تواند دربرابر این سختی ها و فشارها ایستادگی کنند.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه شهرستان بندر خمیر گفت: با استقرار بایدن در کاخ سفید بسیاری از مردم و صاحبنظران انتظار داشتند تا وی در اولین روز کاری خود به برجام اشاره داشته باشد این انتظارها اما برآورده نشد و تا الان که قریب به دو هفته می گذرد اظهارنظر خاصی از سوی مقامات کاخ سفید شنیده نشده است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عصر ایران: امام جمعه قم با اشاره به مقاومت و صبوری ملت در برابر فشارهای اقتصادی، گفت: مسئولین قدر این ملت را بدانند و به جای طرح مسائل بی ربط، مشکلات آنان را حل کنند. ...
عصر شرق   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه دماوند با بیان اینکه از مجلس انقلابی توقع داشتیم به طرح شفافیت آرا رای دهد، گفت: مجلس یازدهم از مردم کارت زرد نگیرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: چه بسا این سخن های زشت، از مراکز مهمی هم در کشور سر می زند و بعد صدا و سیما هم منتقل می کند. چه بسا در مجلس حرفی زده شده، یا روی منبر مثلاً یک روحانی گفته، نباید این ها منتشر شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه شهرستان بندر خمیر با اشاره به هوشیاری و پرهیز از ذوق زدگی مسئولان در موضوع تغییر رییس جمهور آمریکا و ژست های آنان در زمینه های مختلف، هشدار داد: مهار ایران در توسعه حضور منطقه ای و قدرت موشکی نظام از اهداف اصلی دشمن است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- خطیب نماز جمعه یاسوج گفت:تفکرات و اندیشه های ناب امام خمینی (ره) جهان را متحول ساخت و بیداری اسلامی را ایجاد کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ خطیب نماز جمعه قم با اشاره به اینکه به مذاکره دل نبندید و توصیه های رهبری را در مسیر ارتباط با دنیا جدی بگیرید، عنوان کرد: قم در کشف، پیشگیری و مبارزه با کرونا پیشگام بوده و مردم قم، طلاب، گروه های جهادی در کنار سپاه سلامت کمک کردند و مردم قم یک چهره عقلانی به اسلام نشان دادند.