چهارشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۳:۱۷Sep 2020 23

عصر شرق (asrshargh.ir)

 
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فهمیه امرالهی با تصمیم اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان سرپرست جدید شهرداری کیلان از توابع شهرستان دماوند معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۳:۳۵    
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان دماوند از پیشنهاد ثبت 24 شهریورماه به عنوان روز ملی دماوند در تقویم رسمی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۳:۰۵    
فرماندار شهرستان دماوند گفت: عملکرد منفعلانه جهاد کشاورزی یکی از عوامل اصلی در افزایش ساخت و ساز غیرمجاز است و در صورت تداوم سیاست ها صنعت کشاورزی دماوند از بین خواهد رفت
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۳:۰۵    
رئیس اداره صمت دماوند گفت: متقاضیان احداث نانوایی در دماوند به قول های مساعد در صدور مجوز اهمیت ندهند، چراکه تعداد نانوایی در دماوند به تعداد نیاز است
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۳:۰۵    
نشست هم اندیشی ادامه پویش آماده باش ورزش های همگانی شهرستان دماوند برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه دماوند با بیان اینکه مهم ترین عامل بازدارندگی دشمن، وحدت و همدلی ما در همه زمینه هاست، گفت: جنگ تحمیلی به ما آموخت که باید روی پای خود بایستیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۰    
حمیدرضا مشهدی عباسی در یادداشتی نوشت: به بهانه سفر رئیس فراکسیون محیط زیست و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی شهرستان دماوند باید نکاتی را بیان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۰    
کتاب سلطان عشق نگاهی نو به واقعه عاشورا به همت اداره کتابخانه های عمومی دماوند و با همکاری پایگاه خبری عصر شرق معرفی و بازخوانی شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۳:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
دقایقی پیش زمین لرزه ای به بزرگی 3 ریشتر منطقه دماوند را لرزاند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۳:۵۵    
رئیس شورای اسلامی شهرستان دماوند گفت: باید خط متروی پردیس تا دماوند ادامه یابد و در بحث آرامستان ها به صورت جدی با مشکل روبه رو هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کیلان با بیان اینکه شهرداری کیلان قابلیت ارتقای درجه از 4 به 6 را دارد، از ضرورت اختصاص ماشین آلات عمرانی به شهر کیلان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون محیط زیست و منابع طبیعی در سفری کوتاه به شهرستان دماوند از چند منطقه زیست محیطی بازدید و مشکلات مربوطه را بررسی کرد و خواستار برخورد قاطع دستگاه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با بیان این مطلب که دماوند باید از صنایع منحصر به فرد و پاک برخوردار باشد، گفت: حضور گردشگران در دماوند با برنامه ریزی صحیح تبدیل به فرصت خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۳:۲۵    
فرماندار شهرستان دماوند گفت: شهرها و روستاهای دماوند با بسیاری از کمبودها دست و پنجه نرم می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۳:۲۵    
امام جمعه دماوند با بیان اینکه طرح های تفصیلی شهرها اصلاح و حریم بافت روستاها تعیین شود گفت: مردم وادان به خاطر مشکلات بی آبی هنوز گله مند هستند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۳:۲۵    
نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس گفت: شهرستان های تهران ده ها برابر برخی استان ها جمعیت دارند، اما از خدمات کمتری برخوردار هستند
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه شهرسازی استان تهران از آزاد سازی 2 هکتار از اراضی ملی با ارزش در پلاک موسوم به شهرک الهیه در شهرستان دماوند خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
19 هزار دانش آموز دماوندی سال تحصیلی خود را آغاز کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بحران تصمیم گیری دیگر موضوع تازه ای نیست و در همین چند ماه درگیری با کرونا، تقریباً در هر مسئله حساسی با اختلافاتی در موضع گیری مسؤولان روبه رو بوده ایم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۹    
تصمیمات لازم برای توسعه پایش تصویری در شرق استان تهران در نشست شورای تأمین اتخاذ و راهکارها برای کاهش تخلفات، سرقت در دماوند، پردیس و فیروزکوه ارائه شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش دماوند از شروع فعالیت آموزشی مدارس دماوند از 15 شهریور ماه خبر داد و گفت: وضعیت دماوند قرمز باشد، آموزش ها غیرحضوری است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
پس از گذشت بیش از یک ماه تهران و مناطق 22گانه آن، ری، فیروزکوه، اسلامشهر و ورامین از وضعیت قرمز خارج شده و در وضعیت بهتری قرار دارند و دماوند تنها شهرستان در وضعیت قرمز استان است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۹    
فرمانده انتظامی دماوند، از دستگیری سارقان حرفه ای محتویات داخل خودرو با کشف 10 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دماوند، از دستگیری 7 نفر سارق اماکن خصوصی با کشف 42 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دماوند، از دستگیری سارق و کشف خودروی پراید مسروقه در مهرآباد رودهن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۹    
در نشستی با حضور جمعی از مسئولان، بر تداوم همکاری ها و حمایت ها برای تکمیل پروژه مرمت و احیای بقعه امامزادگان محله ساران شهر کیلان تأکید شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مشکلات 6 روستای بخش مرکزی دماوند با حضور فرماندار شهرستان دماوند و نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی بررسی شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب دماوند از پر کردن 5 حلقه چاه غیرمجاز در محدوده عملکرد این امور در هفته گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مراسم عزاداری هیأت های مذهبی شهرستان دماوند در دهه نخست ماه محرم سال 1399 با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۹:۰۶    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان دماوند در نامه ای کسب سه رتبه در جشنواره مطبوعات استان تهران را به خبرنگاران عصر شرق تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست عصر شعر عاشورایی در دماوند همراه با پخش زنده از صفحه اینستاگرام عصر شرق برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دماوند از آتش سوزی در منطقه گندک دماوند خبر داد و گفت: به علت شیرآبه ها و گازهای به وجود آمده از زباله ها، 5 هکتار از اراضی منطقه گندک طعمه حریق شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مرکز زباله منطقه گندگ دماوند از روز گذشته دچار آتش سوزی شد که حریق با تلاش عوامل آتش نشانی مهار شده، اما همچنان دود ناشی از حرارت زباله ها در آسمان پراکنده است که عوامل خدماتی در حال خاک ریزی و پوشش ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۹:۲۲    
مدیرعامل شرکت مدیریت پسماند شهرستان های دماوند و پردیس، از اجرای عملیات خاک ریزی برای مهار دود حاصل از حرارت زباله ها در منطقه گندک دماوند خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دماوند گفت: به مناسبت هفته دولت، 63 پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان دماوند کلنگ زنی و افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دماوند گفت: در طول 5 ماهه گذشته 393 کیلوگرم مواد مخدر کشف و در این رابطه 246 نفر دستگیر شدند، همچنین 1097 مورد سرقت داشتیم که منجر به دستگیری 885 نفر شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۸:۵۲    
دهیار روستای یلقان دره رودهن، از استقرار 10 عدد نیوجرسی و انسداد مسیرهای انحرافی توسط افراد ناشناس در روستای یلقان دره رودهن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
چهار طرح عمرانی و خدماتی شهر آبسرد با اعتباری بالغ بر شش میلیارد و 900میلیون تومان و یک طرح بوم گردی در روستای سیدآباد دماوند با اعتبار شش میلیارد تومانی افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان فیروزکوه از افتتاح و کلنگ زنی 76 پروژه به مناسبت هفته دولت در بخش های کشاورزی، صنعتی، عمرانی و اقتصادی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهر دماوند گفت: 500 کاور جداکننده ویژه تاکسی های منطقه در راستای حفظ سلامت مسافران و رانندگان تاکسی و مقابله با شیوع کرونا بین رانندگان توزیع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
آتش سوزی هتل زرین دماوند با تلاش عوامل آتش نشانی مهار شد
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست بخشداری مرکزی دماوند بر ضرورت فضاسازی و تبلیغات محیطی ویژه محرم در روستاهای بخش مرکزی دماوند توسط دهیاران تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۲    
بدون آزمون به راحتی می توانید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند ادامه تحصیل دهید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه تعهد اشتغال شهرستان دماوند 3200 نفر است، گفت: خلع ید اراضی واگذار شده بلا استفاده در شهرک های صنعتی در دستور کار قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه مدیران کل علاقه مند تفویض اختیار به مدیران شهرستانی نیستند، گفت: با نگاه ویژه به توانایی هر شهرستان می توان ظرفیت تولید و اشتغال را بهبود بخشید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
گویا کوهنوردان کرونا را جدی نگرفته اند!هفته قبل حدود سه هزار نفر به دماوند و در شرایط قرمز صعود کرده بودند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۰:۳۲    
نوای سوگ سالار شهیدان در دماوند پیچید؛ وقتی شعور جایگزین شور حسینی می شود
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۲۳:۳۲    
پایگاه خبری عصرشرق از یکایک همراهان و مخاطبان خود نهایت قدردانی را دارد که با پیام ها و تماس های خود، کسب 3 رتبه خبرنگاران عصرشرق در نخستین جشنواره مطبوعات استان تهران را تبریک گفتند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مرکز امور مساجد شرق استان تهران به مناسبت روز جهانی مسجد و با هدف بزرگداشت این روز مسابقه عکس قاب عبادت را برای عکاسان در هر سطحی برگزار می کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۱:۱۶    
خبرنگاران پایگاه خبری عصر شرق در نخستین جشنواره مطبوعات استان تهران خوش درخشیدند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۱۱    
اردیبهشت ماه سال 93 بود که جانباز 70 درصدی هشت سال دفاع مقدس شهرستان دماوند از شهر آبعلی و رئیس شورای اسلامی وقت این شهر در اثر خاطرات به یادگارش از دوران جنگ تحمیلی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۹:۵۶    
حجت الاسلام میثم کریمانی در ویژه برنامه معرفی کتاب الغدیر گفت: کتاب الغدیر دایرالمعارف شناخت ولایت امیرالمومنین (ع) است و میرزاعبدالله توسلی دماوندی بانی چاپ کتاب الغدیر بودند
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان دماوند گفت: حضور کانون های فرهنگی هنری مساجد در عرصه های اجتماعی باید پر رنگ شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شهرستان دماوند گفت: در دومین مرحله کمک مؤمنانه در شهرستان دماوند به مناسبت عید غدیر یک هزار و 110 بسته معیشتی و 41 سری جهیزیه توزیع خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت شهرستان دماوند از شناسایی 334 مورد ابتلای قطعی به ویروس کرونا و بهبود 1172 نفر در شهرستان دماوند خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دماوند بیان کرد: 9حفار اشیای تاریخی در عملیات مختلف امسال در این شهرستان دستگیر و به مقامات انتظامی تحویل داده شدند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مجلس حامی صنعت است،گفت: از آنجایی که مقام معظم رهبری سال جاری را به نام جهش تولید نامگذاری کردند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۲۷   + ۷۵ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با اشاره به جایگاه و اهمیت کوه دماوند در فرهنگ و تمدن ایران گفت: دماوند در طول تاریخ نماد استواری و ایستادگی ملت ایران در برابر بحران ها و مشکلات بوده است و در هیچ شرایطی هیچ فرد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۱:۲۷    
مدتی است که گزارشات و عکس هایی پر ابهام از جاده کمربندی در حال احداث سرهار به دست عصر شرق می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۱:۲۷    
فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه پروژه کمربندی سرهار دماوند نیازمند اصلاحات فنی است، گفت: اجازه تصرف اراضی پیرامون جاده کمربندی سرهار را نخواهیم داد و قاطعانه با متخلفان برخورد می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دماوند گفت: به دنبال ایجاد رفاه و توسعه برای مردم هستیم و منکر مشکلات موجود نیستیم؛ باید سختی ها را تحمل کنیم تا بر دشمنان پیروز شویم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۴    
امام جمعه دماوند با بیان اینکه مراسم ماه محرم با ملاحظه پروتکل های بهداشتی در دماوند برگزار می شود، گفت: محدودیت های ورزشی تا حد امکان برطرف شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
موضوع تکراری قطعی برق در روزهای گذشته به خصوص در این ایام کرونایی اعصاب و روان مردم را درگیر کرده است و در چنین شرایطی بدون هیچ اطلاع رسانی ناگهان باید شاهد قطع برق در گرمای طاقت فرسای تابستان از طرف ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه دماوند گفت: مردم از گرانی های بی منطق و کاهش ارزش پول ملی رنج می برند و منتظر اقدام عاجل مجلس هستند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۹    
مسئول دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات شهرستان دماوند گفت: شورای نگهبان برابر اقدامات انحرافی در مسیر انقلاب اسلامی ایستادگی می کند
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند گفت: با توجه به اینکه شهرستان دماوند شهری متدین بوده فرهنگ سازی برای عفاف و حجاب نیازمند کمک همگانی مردم است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
اکنون بیش از هر زمان دیگر نیاز به بررسی جامع برای یافتن پاسخ برای ابهام در مورد قطعه مرکزی گسل مشا و نبود لرزه ای حداقل 1200 ساله و بر روی آن احساس می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
هیئت ویژه ای از سوی رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به منظور تثبیت مالکیت قله دماوند، کوهپایه ها و اراضی ملی اطراف این قله تعیین و با اعزام به این منطقه ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور بهره برداری آب و فاضلاب دماوند گفت: 68 فقره انشعاب غیرمجاز آب آشامیدنی از ابتدای امسال تاکنون در شهر دماوند شناسایی و جمع آوری شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
بلوار شورا اقدامی موثر در جهت توسعه شبکه معابر دماوند است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۰:۴۴    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان دماوند گفت: 1024 نفر از معلولان حوزه توانبخشی دماوند مستمری بگیر هستند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۳:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: در حوزه محیط زیست انسانی شهرستان دماوند رسیدگی و ساماندهی وضعیت مرکز دفن زباله گندک از مهمترین موضوعات است و از سوی محیط زیست فرصت 20 روزه برای ساماندهی این ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
سرهنگ فاضلی از فوت پسر بچه 9 ساله بر اثر اصابت گلوله اسلحه شکاری در منطقه جابان دماوند خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
احداث کمربندی جنوبی دماوند همچنان بلاتکلیف است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کیلان از جمع آوری علف های هرز و خشک به منظور جلوگیری از آتش سوزی در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۱    
فرماندار فیروزکوه گفت: شوراها با تعامل و همکاری مردم و مسوولان در راستای برطرف کردن مشکلات گام بردارند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب دماوند از شناسایی و بستن 13 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان دماوند که 5 حلقه آن چاه عمیق بود، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۱    
مبارزه علیه کرونا همچنان در شهر کیلان ادامه داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
بر اثر تیراندازی با تفنگ شکاری بر سر اختلاف ملکی در دماوند 5 نفر مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۱    
پیشکسوتان انجمن ادبی شهرستان دماوند مورد تقدیر قرار گرفتند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت دماوند، از برخورد قضایی با یک واحد تالار پذیرایی به علت شکستن پلمب در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۱    
رئیس بهداشت و درمان دماوند گفت: جانباختگان کرونا در دماوند به 55 نفر رسید و دماوند در وضعیت هشدار است
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۱    
رئیس اداره صمت دماوند از کشف 2.5 تن گوشت مرغ منجمد تاریخ مصرف گذشته در سردخانه یکی از کارخانه های صنعتی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۱    
رئیس اداره ورزش و جوانان دماوند از فعالیت 60 مکان ورزشی در این شهرستان خبر داد و گفت: ساماندهی اماکن ورزشی جزء اولویت ها است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس آتش نشانی پردیس گفت: حفر غیراصولی چاه فاضلاب در پردیس جان جوان 35 ساله را گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار فیروزکوه با بیان اینکه فیروزکوه یکی از شهرستان های پیشتاز در تحقق شعار سال است، گفت: مدیران با بهره گیری از تمام ظرفیت ها در جهت تحقق شعار سال قدم بردارند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کیلان گفت: با توجه به افزایش آمار ویروس کرونا در کشور، روند عملیات ضدعفونی معابر عمومی در کیلان استمرار دارد
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شهردار دماوند گفت: در توافق فی مابین شهرداری و راه و شهرسازی مبنی بر بهسازی و آماده سازی معابر اصلی و فضاهای عمومی مسکن مهر، تاکنون 5میلیارد تومان پروژه عمرانی و خدماتی توسط شهرداری اجرا شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نمازجمعه دماوند با بیان اینکه همه باید کمک کنند تا در بهار 1400دولت جوان و حزب اللهی روی کار بیاید، گفت: تاب آوری مردم در برابر تحریم های فزاینده و بی تدبیری های دولت بی نظیر و ستودنی است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت رودهن با بیان این که سلطنت طلبان نگران کشور نیستند، گفت: هر خبری که در فضای مجازی انتشار پیدا می کند صحت ندارد و دشمنان به دنبال نابودی کشور در این فضاها هستند و باید خیلی مراقب اخبار ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت دماوند، از پلمب 3 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در دماوند خبر داد و گفت: کوچک ترین اغماضی با متخلفان نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کیلان گفت: خدمات الکترونیکی شهرداری کیلان به منظور کاهش تردد ارباب رجوع در راستای پیشگیری از ویروس کرونا گسترش خواهد یافت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۱۷    
معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان دماوند گفت: با توجه به این که در شهرستان دماوند پتانسیل های بالقوه گردشگری وجود دارد، این شاخصه در سند توسعه شهرستان جزو پیشران های توسعه است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
پیکر مطهر شهید مدافع حرم محمد احمدی با حضور پرشور خانواده معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان، اقشار مختلف مردم و جمعی از مسؤولان در دماوند تشییع شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دادستان شهرستان دماوند، از تذکر مدعی العموم درباره ساخت وساز ها به شهرداری دماوند خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۱۷    
در نشستی با حضور مسئولان، برای توسعه مخابراتی در شهر آبسرد برنامه ریزی شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۴۷    
رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند از بستری شدن 25 بیمار کرونایی در بیمارستان این شهرستان خبر داد و گفت: آمار کرونا در دماوند روبه افزایش است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۴۷    
رئیس اداره صمت دماوند از پیگیری رفع مشکلات کارخانه تولید ماسک در این شهرستان خبر داد و گفت: واحدهای توزیع کننده اقلام بهداشتی برای رفع نیاز عمومی اقدام کنند
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۴۷    
پیشنهاد تهاتر و جابه جایی ساختمان های مرکز خدمات جامع سلامت شهر کیلان در نشستی با حضور مسئولان ارائه شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۴۲    
مشکلات جمعی از کشاورزان، دامداران و باغداران دماوند و فیروزکوه بررسی شد.
مشاهده نتایج بیشتر...