جمعه ۰۴ اسفندساعت ۰۱:۴۱Feb 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهاباد»

دولت   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی سلاجقه، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ، ظهر امروز در جریان سفر یک روزه خود به استان آذربایجان غربی از اثر طبیعی ملی غار آبی سهولان شهرستان مهاباد بازدید کرد.
دولت   ۱ ساعت پیش    
رهاسازی آب از سد مهاباد به سمت دریاچه ارومیه ظهر امروز با حضور علی سلاجقه معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست ، محمدصادق معتمدیان دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه و استاندار آذربایجان غربی ...
ایران اکونا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حامد رمصانی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون، بیش از 6 هزار بازرسی از صنوف شهرستان انجام شده، گفت: در قالب این بازرسی ها 869 پرونده تخلف اصناف به ارزش 36 میلیارد ریال ثبت شد و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است. ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
علی سلاجقه معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست روز پنجشنبه ( 3 اسفند 1402) به آذربایجان غربی سفر کرد. بازدید از دریاچه ارومیه و تالاب کانی برازان مهاباد از جمله برنامه های معاون رئیس جمهور در این سفر یک روزه بود.
20 میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی مقبره الشعرا و باغ فردوس مهاباد اختصاص یافت.
رئیس سازمان محیط زیست عصر امروز از تالاب بین المللی کانی برازان شهرستان مهاباد بازدید کرد.
آزمون کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی فردا با حضور حدود دو هزار داوطلب جنوب آذربایجان غربی در مهاباد برگزار می شود
ایران آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه استانهای ایران آنلاین علی سلاجقه روز پنجشنبه در بازدید از تالاب کانی برازان مهاباد که با حضور محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی برگزار شد، افزود: این سرمایه عظیم با تلاش مدیریت استان و همچنین محیط بانان و فعالان محیط زیستی حفظ شده است که باید از این تلاش قدردانی کرد. ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه تالاب بین المللی کانی برازان سرمایه ای عظیم و خدادادی برای کشور و منطقه به شمار می رود، گفت: تنوع زیستی تالاب کانی برازان مهاباد قابل توجه و بی نظیر است.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست از تالاب کانی برازان مهاباد بازدید کرد.
228 هکتار زمین مسکونی از طریق تغییر کاربری و الحاق به محدوده شهر مهاباد برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تأمین شده است.
تودیع و معارفه رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مهاباد در فرمانداری این شهر برگزار شد.
کرد پرس   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- با حضور علی سلاجقه رییس سازمان محیط زیست آب دریاچه سد شهید کاظمی بوکان هم به پس از سد مهاباد به سمت دریاچه ارومیه رهاسازی شد.
موج   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
صبح امروز با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، حق آبه دریاچه ارومیه از سد مهاباد رهاسازی شد.
به گفته رئیس سازمان حفاظت محیط زیست پارسال حجم آب رهاسازی شده از سد مهاباد حدود چهار متر مکعب بر ثانیه بود و امروز رهاسازی با حجم سی متر مکعب بر ثانیه صورت گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سهولان مهاباد با بیش از 62 متر عمق، یکی از عمیق ترین غارهای آهکی جهان است و گونه های با ارزش جانوری در آن زیست می کنند.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۷    
سرویس آذربایجان غربی- علی بیژن فر، کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هدف خود از شرکت در انتخابات را تکمیل و توسعه برنامه های نماینده پیشین شهرستان مهاباد عنوان کرده و معتقد است؛ یک مدیر توسعه گرا است و در حوزه توسعه می تواند به صورت مطلوب و عملی اقدام کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رهاسازی 20 میلیون مترمکعب آب از سد مهاباد با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست به سمت دریاچه ارومیه آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: حجم آب ورودی به سد مهاباد بیش از پنج برابر سال گذشته شده و از چهار مترمکعب بر ثانیه به 21 مترمکعب رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۸    
ارومیه- معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست کشور از غار سهولان در مهاباد بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست رهاسازی آب از سد مهاباد به سمت دریاچه ارومیه آغاز شد.
هاژه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هاژه، رییس اداره هواشناسی شهرستان مهاباد از ورود سامانه بارشی به جنوب استان آذربایجان غربی خبر داد. اردلان محمدپور در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: از اواخر وقت فردا سامانه بارشی بتدریج وارد منطقه می شود و از روز شنبه جنوب استان را بصورت کامل فرا می گیرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رهاسازی آب از سد مهاباد به سمت دریاچه ارومیه با حضور علی سلاجقه معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین محمدصادق معتمدیان دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه و استاندار آذربایجان غربی آغاز شد.
زریان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: حداقل دمای هوا در مناطق جنوب آذربایجان غربی به طور میانگین 2 تا سه درجه سردتر شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رها سازی آب به میزان 100 مترمکعب در ثانیه از سه سد شهید کاظمی بوکان، مهاباد و کانی سیب پیرانشهر به طرف دریاچه ارومیه آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت:با توجه به روند افزایشی حجم دریاچه سد مهاباد، 30 مترمکعب بر ثانیه رهاسازی انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور آب پشت سد مهاباد به سمت دریاچه ارومیه رهاسازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دست اندرکان انتخابات 1402، از سال گذشته مقدمات اجرایی این انتخابات آغاز شد و بعد از شروع سال جدید براساس راهبرد مشارکت، سلامت، امینت و رقابت کار خود را ادامه داده است.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۱:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر امور آب مهاباد گفت: لایروبی سد انحرافی یوسف کند مهاباد و هدایت بهتر آب های سطحی به دریاچه ارومیه در این شهرستان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره هواشناسی مهاباد گفت: حداقل دمای هوا در مناطق جنوب آذربایجان غربی به طور میانگین 2 تا 3 درجه سردتر شد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی-در اجرای ماده 42 آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی حوزه انتخابیه اعلام شد.
هاژه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هاژه، با حضور جمع کثیری از پیشکسوتان ورزش شهرستان مهاباد، موزه فوتبال این شهرستان در ورزشگاه آزادی مهاباد افتتاح شد. تاریخچه فوتبال در شهرستان مهاباد به سال 1316 برمی گردد و این ورزش پر طرفدار در مهاباد نیز حامیان و هواداران زیادی را به خود جذب کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در نشست با کاندیداهای مجلس شورای اسلامی گفت:کاندیداها به بیان عملکرد و برنامه های خود پرداخته و از توهین و تخریب سایر رقبا پرهیز کنند.
هاژه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۳    
به گزارش هاژه، اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در مهاباد اعلام شد. فرمانداری مهاباد در اطلاعیه ای اعلام کرد: در اجرای ماده 42 آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- اسامی 16 نفر کاندیدای نهایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مهاباد اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جدید زندان مهاباد در مراسمی معرفی شد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، شهرام میکائیلی با ارائه اثر هشتک. هرگز اجاقم خاموش نمی شود در بخش اصلی سومین جشنواره ملی زیر چتر لبخند به عنوان بهترین تهیه کننده نمایش رادیویی مورد تقدیر قرار گرفت. ...
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، با تلاش همکاران صدا و سیمای مهاباد ضبط مناظره های تلویزیونی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان مهاباد به پایان رسید و قرعه کشی زمان پخش مناظره ها با حضور نمایندگان کاندیداها و جمعی از مدیران مرکز انجام شد و مقرر شد مناظره های ضبط شده از آغاز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
صدا و سیمای مهاباد شبکه سابلاغ را برای ایجاد فضای رقابتی بین نامزد ها و کمک به انتخاب اصلح درحوزه انتخابیه مهاباد راه اندازی کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره هواشناسی مهاباد: بارش خفیف برف و باران و مه گرفتگی در برخی از نقاط آذربایجان غربی تا اوایل هفته آینده در منطقه فعالیت می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۰    
مهاباد- ایرنا- میزگرد نقش و رسالت روحانیون در انتخابات 11 اسفند امسال در خبرگزاری جمهوری اسلامی دفتر مهاباد برگزار شد و حاضران در موضوع های مختلف به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی مهاباد گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 650 تن کالای اساسی تنظیم بازار با نرخ مصوب دولتی در این شهرستان توزیع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان و نوروز 1403 از امروز درآذربایجان غربی آغاز شد. در نشست ستاد تنظیم بازار مهاباد از توزیع کالا های اساسی و برپایی نمایشگاه"عید تا عید" برای دسترسی راحت مصرف کنندگان، خبر داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدافعان امنیت برای حضور در کارزار انتخابات کادر وظیفه تیپ 364 شهید نصیرزاده ارتش در جشن ولادت حضرت علی اکبر(ع) و گردهمایی رای اولی ها برای شرکت در انتخابات اعلام آمادگی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شبکه انتخاباتی سابلاغ سی ام دی ماه در صدا و سیمای مرکز مهاباد رسما افتتاح و از ششم بهمن به صورت 24 ساعته راه اندازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تیم جوانان زاگرس مهاباد با پیروزی مقابل نماینده زنجان در هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ مناطق 18 سال کشور به مرحله بعد صعود کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بنا به اعلام یکی از مسئولین شهرستان مهاباد، 12 واحد مسکونی در روستای سلوک مهاباد بدلیل رانش زمین تخلیه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد گفت: 9 خدمت و کالای جدید در این شهرستان باتوجه به نوسانات قیمت، نرخ گذاری و به صنوف ابلاغ شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
جزئیات رانش زمین در سلوک مهاباد و تخلیه منازل مسکونی اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره هواشناسی مهاباد گفت: پس از خروج سامانه بارشی از منطقه، امواج ناپایدار جنوب آذربایجان غربی را فرا گرفت.