یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۵:۲۹Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرزند شهید»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۸:۰۵    
امروز پیکر نوجوان شهیدی وارد روستای ابومشعل در غرب رام ا.. شد که یکسال پیش اشغالگران پس از به شهادت رساندن او پیکرش را به گروگان گرفتند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حاجیه خانم فاطمه مجیری جوآبادی مادر شهید مرتضی محمدی جوآبادی دار فانی را وداع گفت.
رویش زاگرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رویش زاگرس: مادر شهید علیمراد مرادی دار فانی را وداع گفته و به فرزند شهید خود پیوست. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس ماهی جان مرادی مادر شهید علیمراد مرادی پس از سال ها انتظار و تحمل دوری از فرزند، دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فرزند شهید فخری زاده، گفت:مهم ترین دلیل ترور فخری زاده تلاش او در جهت ایجاد انقلاب در علوم بود؛ حرکت های ماندگار شهید فخری زاده در پیشرفت علمی ایران باعث توجه استکبار به ایشان بود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد هزاوه فرزند شهید حسین هزاوه در گفتگو با خبرگزاری دانشجو در توصیف جنایت رژیم بعث عراق در بمباران زمین فوتبال چوار ایلام اظهار داشت: روز بازی بین دو تیم منتخب چوار و جوانان استان ایلام که به نوعی افتتاحیه زمین فوتبال چوار هم بود همراه پدرم آنجا رفته بودیم ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - پسر شهید فخری زاده در ارتباط تلفنی که با برنامه تشرف شبکه سه سیما داشت درباره پدر خود گفت: پدرم تا زنده بود خواب را برنتانیاهو و ترامپ حرام کرده بود. در ادامه این بخش از صحبت های وی را در قالب یک ویدئو مشاهده می کنید. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری ، در پیامی درگذشت جهادگر سرافراز، محمد افتخاری فرزند شهید افتخاری را تسلیت گفت.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۳:۲۶    
محمد افتخاری فرزند شهید والامقام صفرعلی افتخاری ، در یک سانحه رانندگی دچار حادثه شد و به پدر شهیدش پیوست.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در این حادثه متأسفانه آقا محمد افتخاری فرزند شهید افتخاری که راننده بود در دم جان خود را از دست داد و آقا علی یکتا پس از این سانحه با مصدومیت شدید به یکی از بیمارستان های شهرستان نور منتقل شد که البته پزشکان در خصوص میزان سطح هوشیاری وی ابراز امیدواری کرده اند.
إنالله و إنا الیه راجعون در گذشت ناگهانی محمد افتخاری معاون پرتلاش جمعیت امام رضایی ها و فرزند شهید صفرعلی افتخاری بر اثر سانحه رانندگی موجب تالم و تاثر شد. بی شک اقدامات و خدمات این جوان نیکوکار در جمعیت خیریه امام رضایی ها توشه راه سفر آخرت او خواهد بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
استوار بهنام محسنی که فرزند شهید عرصه نظم و امنیت محمد محسنی است با حضور ضربتی در حادثه آتش سوزی هفتم آذرماه یک باب مغازه فروش فروشی در شهرستان زرند صحنه ای از تلاش مضاعف برای نجات حادثه دیدگان را جلوه گر شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی، در پیامی درگذشت محمد افتخاری فرزند شهید افتخاری را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معصومه پیرویسی فرزند شهید سردار عنایت اله پیرویسی است که میراثی به نام جهاد را از پدر به یادگار گرفته است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ فرزند شهید فخری زاده با قدردانی از راه اندازی خانه موزه پدر شهیدش در قم گفت: ایجاد این موزه سبب می شود ما انسان ها از مسیرهای درست و کارهای منتهی به موفقیت درس بگیریم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۵:۵۵    
فرزند شهید فخری زاده با اشاره به خط شکنی های شهید در حوزه تجهیز فناوری های نوین گفت: غربی ها و دشمنان ایران هم در تصورشان نمی گنجید، ایران بتواند حتی با کمک کشورهای توسعه یافته برخی فناوری ها را ایجاد کند چه برسد به اینکه خودکفا و بدون کمک، آن را به اتمام رساند.
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بر اثر سانحه تصادف در آمل نور وسیله نقلیه حاج حسین یکتا عضو شورای مرکزی قرارگاه عمار و رئیس جمعیت امام رضایی ها دچار حادثه شد. حال وی وخیم گزارش شده است. بر اثر این سانحه علی یکتا برادر حاج حسین یکتا، در کما به سر می برد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حامد فخری زاده در گفت و گو با خبرگزاری فارس به تبیین سبک زندگی شهید محسن فخری زاده پرداخت.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۵    
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و رزمایش اقتدار بسیجیان به منظور سرکشی ودلجوئی با جامعه هدف و تکریم آنان با حضور در منزل همسر و فرزند شهید روح الله جورلی و جانباز حاج غفار حاجی ئی، جانباز شاعر آئینی دیدار به عمل آمد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۱    
رئیس کمیسیون نامگذاری معابر و اماکن عمومی شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه زنده نگه داشتن رشادت های شهدا یک پشتوانه اعتقادی و باور ملی است، گفت: گرامیداشت و زنده نگه داشتن دلاوری شهدا یک مطالبه مردمی است.
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اِلِمان پدر برنامه اتمی ایران به مناسبت اولین سالگرد شهید محسن فخری زاده طی مراسمی در محل شهادت این شهید رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نماهنگ ز پا نخواهیم نشست با شعری از فرزند شهید فخری زاده در اولین سالگرد فخر ایران تولید و منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرزند دانشمند هسته ای کشورمان شهید فخری زاده که به عنوان نخستین داوطلب واکسن فخرا را دریافت کرد، گفت: واکسن فخرا قدرتمند و بدون هیچگونه عوارض است که امیدواریم به تمام نقاط ایران برسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۸    
فرزند شهید فخری زاده به تشریح ابعاد شخصیتی و فعالیت پدرشان پرداختند و اظهار داشتند شهید فخری زاده بیش از 20 سال در راس لیست ترور موساد قرار داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
دومین همایش ادبی فخر ایران با حضور شاعران نام آشنای کشوری و خانواده بزرگوار شهید برگزار شد، در این برنامه حامد فخری زاده فرزند شهید محسن فخری زاده از گردآورنده کتاب فخر ایران تقدیر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرزند شهید فخری زاده گفت: پدرم زندگی خویش را وقف این انقلاب و این کشور می دانست و تعهد به ایران تا حدی بود که 30 سال در رأس لیست ترور بودند و در نهایت به پای همین کشور و نظام به مقام شامخ شهادت دست یافتند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۴۷    
مستند ماجرای نیمروز مستندی درباره نحوه ترور و شخصیت شهید محسن فخری زاده که توسط برنامه تا ثریا ساخته شده و شنبه شب از شبکه ی اول سیما پخش شد: گفت و گوی فرزند شهید فخری زاده با کیهان انتهای پیام
شوشان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۲    
شوشان - سید سجاد جلویانی: حامد فخری زاده فرزند شهید فخری زاده ، در اولین سالگرد شهادت شهید فخری زاده ، در یک مصاحبه ادعاء نمود : که برای واکاوی ترور پدر باید به جریان های سیاسی 20 سال اخیر ( اواخر دولت خاتمی و 8 سال دولت احمدی نژاد و 8 سال دولت روحانی ) و اطرافیان شهید فخری زاده باید نگاه ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
حامد فخری زاده: ابتدا باید افراد یا گروه هایی شناسایی بشوند که در این 20 سال مقدمات ترور را فراهم کردند. یعنی از سال 1378 که اولین ترور پدر واقع شد و چندین بار این ترورها ادامه داشت تا 7 آذر 1399 که باعث شد پدر به شهادت برسند باید به دقت بررسی شوند.
همزمان با سالگرد شهادت شهید محسن فخری زاده، برنامه شبانگاهی دست در دست شنبه 6 آذر میزبان محمد مهدی فخری زاده فرزند این دانشمند هسته ای خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مادر سردار شهید حسن غازی، بازیکن سابق سپاهان ظهر روز گذشته به فرزند شهید خود پیوست و پیکر این مادر فداکار صبح امروز در مزار یادبود فرزندش به خاک سپرده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
فرزند شهید فخری زاده گفت: پدرم همیشه خودش را پرورش یافته مکتب حضرت امام خمینی(ره) می دانست و می گفت من کتاب های امام(ره)را از قبل از انقلاب دستم گرفتم و آشنایی با امام و کتب امام، باعث شد تا به مسیر معرفت و به این مقام برسم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۷:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: فرزند شهید فخری زاده می گوید: جریانات سیاسی اطراف پدرم را بررسی کنید ، به عاملان ترورش می رسید.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۱:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فرزند شهید فخری زاده گفت: پدرم همیشه خودش را پرورش یافته مکتب حضرت امام خمینی(ره) می دانست و می گفت من کتاب های امام(ره)را از قبل از انقلاب دستم گرفتم و آشنایی با امام و کتب امام، باعث شد تا به مسیر معرفت و به این مقام برسم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فرزند شهید فخری زاده گفت: ترور جهاد گران با هدف توقف اندیشه و نگاه نو به بشریت که بر هم زننده ی نظم شان بود انجام گرفت، اما دشمن بداند که ما راه دانشمندان مان را ادامه خواهیم داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مهدی فخری زاده با اشاره به شهادت پدرش گفت: دشمنان، ترور این جهادگر علمی را با هدف توقف اندیشه ای که برهم زننده نظم نوین جهانی شان بود انجام دادند؛اندیشه ای که رشد عملی کشور را به دنبال داشت و دستاورد آن خودکفایی کشور بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
فرزند شهید بدرالدین گفت: مقاومت حق مشروع هر ملتی است که زمین هایش اشغال شده است، پس مقاومت ادامه دارد و بی گمان وعده گاه آنان صبح است! مگر صبح نزدیک نیست .
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۲    
فرزند شهید همدانی با بیان اینکه شهید همدانی یک سردار فرهنگی بود، گفت: نگاه سردار شهید همدانی صرفا یک نگاه نظامی نبود و در موضوعات مختلف نگاهش فرهنگی بود و از ابتدای ورود به صحنه مبازرات، هیئت رزمندگان ثارالله(ع) همدان را تشکیل دادند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
قاضی زاده هاشمی، با اشاره به اینکه اشتغال و مسکن اولویت دولت آیت الله رئیسی است، گفت: بعد از گذشت 40 سال از انقلاب نباید هیچ فرزند شهید و ایثارگر بیکار باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۳    
فرزند شهید همدانی با بیان اینکه شهید همدانی به همه مسائل نگاه فرهنگی داشت گفت: این همان نگاهی است که انقلاب و امام به شاگردانش انتقال داده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
محمد مطهری، فرزند شهید مطهری و معاون پژوهشی بنیاد علمی فرهنگی شهید مطهری، در یادداشتی تلگرامی با عنوان فیلترینگ تلگرام در خدمت ولنگاری فضای مجازی نوشت: ...
مدیرکل نوسازی مدارس گیلان از فرزند شهید مدافع حریم اهل بیت(علیهم السلام) و برگزیده پویش ملی به رنگ مدرسه تجلیل کرد.
آرزوی امیرعلی 6 ساله که در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان فریدونشهر آرزوی خدمت در لباس پدر شهیدش را کرده بود به برآورده شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۵    
مراسم تشییع و تدفین پیکر فرزند شهید پرازدیده با حضور مسئولان استانی و کشوری در یاسوج برگزار شد .
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۵    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد به اظهارات امروز مدیرکل برکنار شده بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در خصوص فرزند شهید پرازیده و قصور جهاد کشاورزی استان در مرگ وی، واکنش نشان داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۷    
"اسرافیل وزیری" مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران گلستان با "صابر حسنپور" سرپرست فرمانداری شهرستان بندرگز دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرگز ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آسیا نیوز / یزد ؛ فرمانده مرکز آموزش پادگان شهید صدوقی، در این مراسم با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در رابطه با مقام والای شهدای مدافع حرم، اظهار داشت: حرکت عظیم این شهدا و دیگر مدافعان حرم در دفاع از حرم اهل بیت (ع) و جبهه مقاومت و مبارزه آنان با جریان صهیونیستی تکفیری داعش ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۶    
خانواده شهید عبدالکریم عبدال زاده جهت زیارت مزار مطهر فرزند شهید تازه شناسایی شده شان به شهرستان کرمان اعزام شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بعد از مدت ها بی خبری، نماینده پیمان جبلی به همراه فرزند شهید فخری زاده و کشوری به دیدار بازیگر سریال "یوسف پیامبر" رفتند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، علیرضا زاکانی روز یکشنبه در همایش شاهدان شهر (دیدار با 630 فرزند شهید شاغل در شهرداری تهران) اضافه کرد: در این ارتباط برای بازسازی و نوسازی اتوبوس های پایتخت به 70 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است ...