یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۳:۴۱Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس دفتر رئیس جمهور»

تازه ترین ها   ۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
فارس: علی رغم گذشت بیش از یک ماه از گزارش نهایی شورای اجرایی فناوری اطلاعات به رئیس دفتر رئیس جمهور ، همچنان اجرای مصوبات آن شورا که در حضور و با تأکید شخص رئیس جمهور بوده است، هنوز به طور کامل انجام نشده و منتظر تصمیم مدیریتی گمرک معطل مانده است. ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۴   + ۴۶ سایت دیگر  
برترین ها: محمود واعظی روز جمعه در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: آغاز غنی سازی 60 درصدی اورانیوم برای مصارف صلح آمیز، نشانه روشنی از پیشرفت و توانمندی های کشور و پیام صریحی به بدخواهان این مرزوبوم است که بدانند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دولت در هفته گذشته با اخبار مختلفی روبرو بوده است؛ از جمله پاسخ تند رئیس دفتر رئیس جمهور به گلایه های وزیر بهداشت ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
محسن هاشمی: من از بنیانگذاران سوخت جامد موشکی بوده ام. بعد از آن هم نامی از من نبود و از زمانی که رئیس دفتر رئیس جمهور شدم، اسم سیاسی پیدا کردم و پس از آن هم به کار تخصصی خودم در مترو برگشتم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۱    
به گزارش مشرق، فرید ابراهیمی، فعال رسانه ای در توییتر نوشت: رئیس دفتر رئیس جمهور امروز بشدت از اظهارات وزیر بهداشت انتقاد کرد. رئیس بانک مرکزی هم به اظهارات رئیس سازمان برنامه به شدت واکنش نشان داد. ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور خاطر نشان کرد: ما نشانه هایی از اتفاق اخیر نطنز داریم که نشان می دهد رژیم صهیونیستی پشت آن بوده است؛ تصمیم گرفتیم راجع به زنجیره آی آر 6 و غنی سازی 60 درصد کار هایی را انجام دهیم.
صبا ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: شاهد یک خرابکاری تروریستی در نطنز بودیم که شواهد نشان می دهد رژیم صهیونیستی پشت پرده آن بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۶    
جلسه هیأت دولت امروز چهارشنبه 25 فروردین 1400 در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد و جمعی از وزرای دولت پس از پایان جلسه به سوالات خبرنگاران پاسخ گفتند. رئیس دفتر رئیس جمهور گفت ...
برترین ها / هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
خبر فوری: پاسخ تلویحی "رئیس دفتر رئیس جمهور" به گلایه های اخیر مطرح شده توسط وزارت بهداشت: نمی شود توفیقات متعلق به شما و تقصیرها به عهده دیگران باشد! ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: اینکه من به عنوان یک دستگاه عضو شورا و ستادی باشم و فکر کنم که باید فقط آن ستاد تصمیمات و نظرات من را اجرا کند، این درست نیست. ضمن اینکه جای این حرف ها در همان جلسات است نه در بین عموم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: آزادسازی پول های بلوکه شده ایران در کره جنوبی مهمترین محور های گفتگو ها با نخست وزیر و مقامات این کشور در تهران بود.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۵    
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: علی رغم اینکه دولت جدید آمریکا اعلام کرده فشار حداکثری ترامپ شکست خورده اما با حفظ تحریم ها نشان می دهد همان راه را ادامه می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۰    
رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا برای همه دستگاه ها و سازمان ها فصل الخطاب است گفت: این ستاد مورد تایید مقام معظم رهبری و مصوبه شورای عالی امنیت ملی است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه رژیم صهیونیستی پشت اقدام خرابکارانه در سایت نطنز است، گفت: آنچه که ما درباره زنجیره IR6 و غنی سازی 60 درصد تصمیم گرفتیم نتیجه کارهای طرف مقابل به ویژه اقدامات اخیر است.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهور گفت: ما نشانه هایی از اتفاق اخیر نطنز داریم که نشان می دهد رژیم صهیونیستی پشت آن بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: علی رغم اینکه دولت جدید آمریکا اعلام کرده فشار حداکثری ترامپ شکست خورده اما با حفظ تحریم ها نشان می دهد همان راه را ادامه می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: هرچه مذاکرات طولانی تر شود فشار تحریم هم بیشتر می شود و تحریم ها ادامه می یابد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه عامل اصلی پیک چهارم کرونا بر خلاف تبلیغاتِ جهت دار سفر نیست، گفت: ویروس جهش یافته، خرید های عیدانه و دورهمی ها و رعایت کمتر دستور العمل ها است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۹   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه عامل اصلی پیک چهارم کرونا بر خلاف تبلیغاتِ جهت دار سفر نیست، گفت: ویروس جهش یافته، خرید های عیدانه و دورهمی ها و رعایت کمتر دستور العمل ها می باشد ولی سفرها می تواند یکی از فاکتورها باشد.
برترین ها / پرسش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شرق: یک ماه دیگر، ثبت نام برای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در وزارت کشور آغاز خواهد شد و مانند دوره های گذشته شخصیت های سیاسی سرشناس و معروف تا چهره های معمولی بخت خود را برای رسیدن به صندلی ریاست دولت در میدات پاستور آماده می کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: راه مذاکره برای آزادی اتباع زندانی در خارج را نبستیم و به دنبال این هستیم که همه زندانیان مان را در آمریکا یا سایر کشورها آزاد کنیم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
در پی انتساب برخی نقل قول ها توسط یک نماینده مجلس به رییس دفتر رییس جمهور مبنی بر قصور وزیر کشور در حوادث آبان 98، دفتر رییس جمهور این نقل را تکذیب کرد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهور گفت: فناوری هسته ای امروزه یکی از مولفه های قدرت جمهوری اسلامی ایران است.
برترین ها / بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: واعظی گفت: جلساتی با حضور رئیس جمهور پس از ابراز نگرانی مقام معظم رهبری درباره گرانی ها برگزار شده و بررسی کردیم تا با هماهنگی شهرداری ها در بازارهای سطح کشور عرضه مستقیم داشته باشیم. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۴۲    
دبیرسیاسی دفتر تحکیم وحدت گفت: برخی افراد در مجمع تشخیص مانند برادر رئیس دفتر رئیس جمهور یا دبیر مجمع، اقداماتی برای پذیرش مشروط FATF در دستور کار قرار داده اند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کنایه تند واعظی به قالیباف و رضایی جالب است. واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور به قالیباف و محسن رضایی طعنه زده است. واعظی خطاب به قالیباف و محسن رضایی گفته است، کاندیداهای دوره های قبل حرف های پوپولیستی می زنند در حالی که مردم پس شان زده اند.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۰۶    
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: برخی از افراد که امروز حرف های پوپولیستی و انتخاباتی می زنند، طی 4، 8 و 12 سال قبل کاندید بوده اند و همین حرف ها را هم زده اند اما مردم پس شان زده اند؛ چرا که به این حرف های بی پایه و اساس توجه نمی کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۸:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: برخی از افراد که امروز حرف های پوپولیستی و انتخاباتی می زنند، طی 4، 8 و 12 سال قبل کاندید بوده اند و همین حرف ها را هم زده اند اما مردم پس شان زده اند؛ چرا که به این حرف های بی پایه و اساس توجه نمی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور با تبریک به مناسبت فرارسیدن روز جمهوری اسلامی تاکید کرد: جمهوری اسلامی نه صرفا یک روش اداره کشور که یک مانیفست مترقی سیاست ورزی و ابتکاری در نظریه های علوم سیاسی و حکومت است.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم احسان میرزاده، فرزند دکتر حمید میرزاده رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی، برای آن مرحوم رحمت و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسالت کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن پیام دکتر محمود واعظی به این شرح است: ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امنیت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی به اظهارات رئیس دفتر رئیس جمهور با توجه به مشکلات معیشتی مردم و افزایش قیمت ها،اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران طی نامه ای از رئیس دفتر رئیس جمهور برای حضور در این دانشگاه با هدف بحث پیرامون عملکرد دولت با حضور اساتید برجسته مدیریت کشور دعوت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۳:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس دفتر رئیس جمهور میلاد مسعود حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را به تمامی هموطنان، خصوصا جوانان ارزشمند و با لیاقت کشورمان تبریک گفت.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۳:۳۴   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: مخاطب سخنان مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی مبنی بر کوتاه بودن مهلت بازگشت به برجام، ایران نیست بلکه کشورهایی هستند که از برجام خارج شده و به تعهدات برجامی خود عمل نکرده اند. ...
برترین ها / دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۶:۱۵   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس دفتر رییس جمهوری در واکنش به برخی شایعات درباره اداره دولت در این سال ها و ساعات کاری رییس جمهوری گفت: آنچه در این باره شایع شده، کذب محض و ساخته و پرداخته اذهان بیمار است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور ناگوارترین اتفاقات رخ داده در 8 سال دولت وی را عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۱:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور در یک گفت وگوی متفاوت مطبوعاتی برای اولین بار نکات جالبی را درباره حسن روحانی به زبان آورده است.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۶:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رییس دفتر رییس جمهوری با تبریک فرا رسیدن سال نو گفت: وضعیت نسبت به سال های گذشته روشن تر است. این مردم سزاوار خدمت و گشایش بیشتر هستند. امیدوارم در آستانه قرن جدید فضای بهتری برای رفاه، معیشت و سلامتی مردم داشته باشیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور بر توسعه و تعمیق روابط با کشور آذربایجان در همه ی عرصه ها به ویژه در زمینه اقتصادی و تجاری تاکید کرد
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۲۰:۵۳   + ۵۶ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهوری طی یادداشتی خطاب به مردم نوشت: بابت همه رنج ها و مشقت ها و دشواری های این سال سخت از شما پوزش می طلبیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اینکه تاکنون هیچ مسئولی واکسن کرونا نزده است، گفت: تاکید رئیس جمهور اعمال نظارت کامل بر توزیع واکسن ها است.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز : رئیس دفتر رئیس جمهور می گوید تاکنون مسئولی واکسن نزده است. محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور درخصوص آخرین وضعیت ورود واکسن های خارجی به کور گفت: تاکنون بیش از 400 هزار دوز واکسن روسی و 250 هزار دوز واکسن چینی دریافت کرده ایم. ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور درخصوص آخرین وضعیت ورود واکسن های خارجی به کشور گفت: تاکنون بیش از 400 هزار دوز واکسن روسی و 250 هزار دوز واکسن چینی دریافت کرده ایم. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۵۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه تاکنون مسئولی واکسن نزده است، گفت: تاکید رییس جمهوری اعمال نظارت کامل بر توزیع واکسن ها است. محمود واعظی درباره برخی شایعات مبنی بر استفاده غیرقانونی از واکسن کرونا و اقدامات دولت در این زمینه گفت ...
در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان اصفهان که هفتم اسفند ماه در محل اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزار شد ، ذوب آهن اصفهان که تنها مدال آور صادرات کشور درسال جاری است ...
محمود واعظی گفت: دقیق نمی دانم ایرادات دولت به بودجه تصویب شده در مجلس چه تعداد بوده اما برخی از این ایرادات توسط شورای نگهبان به مجلس ارسال و اصلاح شده است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۶    
رئیس دفتر رئیس جمهور در حالی با بیان جمله وعده های روحانی به مردم برای قبل از جنگ اقتصادی بود ، ناخواسته به عدم تحقق وعده های دولت اذعان کرد، که اساسا چنین توجیهی نیز از بنیان سست و بی پایه است، چرا که دولت تدبیر و امید با وعده رفع جنگ اقتصادی و تحریم در انتخابات رای مردم را گرفت.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهور گفت: اگر می خواهید وعده های رییس جمهور را ارزیابی کنید، باید ببینید این وعده ها در چه زمانی داده شده است؛ این وعده ها قبل از جنگ اقتصادی بود.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گفت: آقای واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور گفته است، وعده های آقای روحانی مربوط به قبل از جنگ اقتصادی بود ولی با آمدن ترامپ دیوانه جنگ اقتصادی شروع شد و... ...