یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۴:۱۴Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس دفتر رئیس جمهور»

بلاغ مازندران   ۳ ساعت پیش    
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: اگر مراحل تصویب یک قانون، از نظر رئیس جمهور دارای اشکال باشد، قطعا رئیس جمهور نمی خواهد در آن شریک شود و رئیس مجلس می تواند قانون را ابلاغ کند.
کیهان   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آفتاب یزد: اصلاح طلبان در دولت روحانی کاسبی کرده اند روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد می گوید؛ حق با رئیس دفتر رئیس جمهور است که گفته اصلاح طلبان باید ممنون روحانی باشند. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، بعد از شکایت نمایندگان مجلس از رئیس جمهور به دلیل استکاف از ابلاغ قوانین، حالا رئیس دفتر رئیس جمهور اعلام کرده که روحانی قانون مشکل دار را ابلاغ نمی کند ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور می گوید: اگر مراحل تصویب یک قانون، از نظر رئیس جمهور دارای اشکال باشد، قطعا رئیس جمهور نمی خواهد در آن شریک شود و رئیس مجلس می تواند قانون را ابلاغ کند.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
شرق: محمود واعظی، رئیس دفتر روحانی، باز هم به انتقاد از اصلاح طلبان پرداخته و این بار به بهانه سخنان اخیر صادق خرازی این گزاره را که او به طور کلی با اصلاح طلبان مشکل دارد، تشدید کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۵   + ۶۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: اگر مراحل تصویب یک قانون، از نظر رئیس جمهور دارای اشکال باشد، قطعا رئیس جمهور نمی خواهد در آن شریک شود و رئیس مجلس می تواند قانون را ابلاغ کند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سلیمی با اشاره به صحبت های رئیس دفتر رئیس جمهور مبنی بر اینکه نمایندگان مجلس در بورس دخالت نداشته باشند، گفت: مجلس به حاشیه ها و حاشیه سازی ها توجه نمی کنند باید به آقای واعظی و کلیه اعضای هیئت دولت گفت شما قانون را اجرا کنید و آنها نباید در قانون گذاری دخالت کنند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۰:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: ناامید کردن بیش از 23 میلیون رأی دهنده به حسن روحانی و تضعیف سرمایه اجتماعی یک جریان سیاسی ریشه دار طی 4 سال گذشته، کار بزرگی بود که آقای واعظی و حلقه محدود اطراف ایشان به خوبی موفق به انجام آن شدند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در سخنانی در واکنش به سخنان رئیس دفتررئیس جمهور ضمن بیان اینکه واعظی خود از متهمان مداخله در بورس است در ادامه گفت وی شبیه روحانی، با تحریف نظارت به دخالت، لابد در صدد است تتمه سرمایه بورسی مردم را به نفع نورچشمی ها مصادره کرده و کسی هم حرفی نزند! خیر جناب واعظی ...
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: ما در بودجه، فروش روزانه نفت را 2 میلیون و 300 هزار بشکه قرار داده و برایش 190 هزار میلیارد تومان گذاشته بودیم اما مجلس این رقم را به یک میلیون و پانصد هزار بشکه رساند و 230 هزار میلیارد تومان برایش قرار داد که این امر وابستگی بودجه به نفت را افزایش می دهد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۷   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به توهین به روحانی در شبکه 4 سیما گفت: تخریب ها از عزم و اراده دولت برای خدمت به مردم نمی کاهد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
غلامحسین شعرا بیان کرد: نزدیکان رئیس اتاق بازرگانی ایران ریشه های اصلاحیه قانون اتاق بازرگانی را یک اختلاف استانی تلقی می کنند در حالی که این یک دروغ محض است. شما رئیس دفتر رئیس جمهور را رئیس اتاق بازرگانی کردید و در طبقات مختلف دولت چندین بازنشسته دولتی را جا دادید.
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به این که رئیس دفتر ‫رئیس جمهور از متهمان مداخله در بورس است و با ‫فرار به جلو از مجلس می خواهد در کار ‫بورس دخالت نکند، تاکید کرد: جناب واعظی، مجلس کوتاه نمی آید!
598   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دخالت های بی مورد و گاه برای افزایش بسط قدرت؛ توسط رئیس دفتر رئیس جمهور در امور اجرایی؛ ابتدا با اعتراض اعضای دولت روحانی، رسانه ها، فعالان رسانه های و حالا توسط نمایندگان مجلس همراه شده است ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که بازار سرمایه کشور بعد از افت شدید 40 روزه، از نیمه معاملات روز سه شنبه به روند ریزشی پایان داد و دیروز هم صعودی بود، حواشی بورسی دولت و مجلس همچنان داغ است ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور طی اظهاراتی با انتقاد از مخالفت های نمایندگان مجلس با لایحه بودجه گفت: اکنون در مجلس به جای اینکه به مسئله بودجه یک نگاه حرفه ای و کارشناسی شود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
جلسه پرسش و پاسخ اعضای هیات دولت با خبرنگاران، چهارشنبه یکم بهمن، پس از جلسه هیات دولت، با حضور محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور و محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد./هادی زند
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه مجلس در مسائل ریز اجرایی نباید دخالت کند، گفت: مجلس و کمیسیون های آن در بورس دخالت نکنند. کسانی که قصد کار اجرایی دارند اشتباه به مجلس رفته اند، ما دخالت نمایندگان مجلس در کار دولت را نمی پسندیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور جزئیات ورود واکسن از کشورهای خارجی به ایران را اعلام کرد.
صدا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه مجلس در مسائل ریز اجرایی نباید دخالت کند، گفت: مجلس و کمیسیون های آن در بورس دخالت نکنند. کسانی که قصد کار اجرایی دارند اشتباه به مجلس رفته اند، ما دخالت نمایندگان مجلس در کار دولت را نمی پسندیم. ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور با انتقاد از محمدباقر قالیباف گفت: مجلس ماموریتش قانونگذاری، پرسیدن سوال و استیضاح است اینکه به مسائل ریز اجرایی بپردازند و دخالت کنند سفر استانی بروند و به جای دولت و وزرا تصمیم بگیرند درست نیست.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۲    
اقتصاد ایران: رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: امسال شاهد آن هستیم که بیشتر به جای نگاه حرفه ای به بودجه، این لایحه تبدیل به ابزاری برای حمله به دولت شده است.
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور بر نقش حمایتی دولت از بازار سرمایه و بورس تاکید کرد و گفت: تصمیم گیری در زمینه بورس بر عهده شورای عالی بورس است و نباید برخی از اعضای کمیسیون های مجلس شورای اسلامی در این زمینه دخالتی داشته باشند. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور به افرادی که در بورس متحمل ضرر و زیان شده اند، اطمینان خاطر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور از طرح دولت برای حمایت از خریداران صندوق های سرمایه گذاری ETF خبر داد و گفت: رئیس جمهور دستور داده است تا طرحی برای سرمایه گذاران بورس آماده شود تا سلب اعتماد اتفاق نیفتد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان - محمود واعظی ظهر امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران بر نقش حمایتی دولت از بازار سرمایه و بورس تاکید کرد و گفت: تصمیم گیری در زمینه بورس بر عهده شورای عالی بورس است و نباید برخی از اعضای کمیسیون های مجلس شورای اسلامی در این زمینه دخالتی داشته باشند. ...
الف   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
صحبت های محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور در خصوص وضعیت بازار بورس.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: به جای نگاه حرفه ای به بودجه، بودجه تبدیل به ابزاری برای حمله و زدن دولت شده است.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۵    
تهران- ایران پرس: رئیس دفتر رئیس جمهور گفت، رفتار دولت بایدن با رفتار دولت ترامپ در برابر ایران قطعا متفاوت است.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهوری گفت: به جای نگاه حرفه ای و کارشناسی، بودجه برای مجلس بیشتر ابزاری برای تبلیغات، حمله به دولت و تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری تبدیل شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۳    
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: مجلس ماموریتش قانونگذاری، پرسیدن سوال و استیضاح است اینکه به مسائل ریز اجرایی بپردازند و دخالت کنند سفر استانی بروند و به جای دولت و وزرا تصمیم بگیرند درست نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: امسال شاهد آن هستیم که بیشتر به جای نگاه حرفه ای به بودجه، این لایحه تبدیل به ابزاری برای حمله به دولت شده است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۷    
رئیس دفتر رئیس جمهور در واکنش به اخباری پیرامون حمایت حزب اعتدال و توسعه از علی لاریجانی به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری 1400 گفت: حزب اعتدال هنوز برای انتخابات بحثی نکرده است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس دفتر رئیس جمهور در واکنش به اخباری پیرامون حمایت حزب اعتدال و توسعه از علی لاریجانی به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری 1400 گفت: حزب اعتدال و توسعه هنوز برای انتخابات بحثی نکرده است. ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۷    
با تمام این حمایت ها و با تمام اظهارات وزیر اقتصاد و نفت، رئیس دفتر رئیس جمهور و دیگر مسئولان کشور، در نهایت بورس سقوط کرد، آن هم نه یک بار و یک باره! بلکه با احتساب سقوط اخیر سقوطی دوباره و ادامه دار داشته است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۹    
بیت کوین، این ارز دیجیتال معروف که در هفته های گذشته مرتباً رکورد افزایش قیمت را شکسته است، در چند روز اخیر به علت های دیگری بر سر زبان ها افتاد؛ که یکی از آنها قطعی برق مناطق مختلف کشور بود. این رشد بیت کوین در حالی است که سرمایه گذاران در بورس به شدت سردرگم هستند.
رئیس دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران و معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان در دیدار دوشنبه شب خود بر ضرورت توسعه و تعمیق مناسبات دو کشور در همه زمینه ها بویژه روابط اقتصادی و تجاری تاکید کرده و تسریع در اجرایی و عملیاتی شدن توافقات گذشته را خواستار شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - شاهین مصطفی اف معاون نخست وزیرجمهوری آذربایجان عصر دوشنبه با محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در نهاد ریاست جمهوری دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۳:۴۰    
ایرنا - تهران - شاهین مصطفی اف معاون نخست وزیرجمهوری آذربایجان عصر دوشنبه با محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در نهاد ریاست جمهوری دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
آقای واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور گفته است که شرط بازگشت آمریکا به برجام این است که به قبل از ترامپ (ژانویه 2017) برگردند. این موضع گیری یک اشتباه محاسباتی بزرگ و به معنی پذیرفتن یک برجام لت و پار شده به همراه تلّی از تحریم هاست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور درگذشت شیده لالمی دبیر اجتماعی روزنامه همشهری را تسلیت گفت.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۵    
رئیس دفتر رئیس جمهور موضع ایران در قبال بازگشت احتمالی آمریکا به برجام را بازگشت شرایط تحریمی به دوره قبل از دولت ترامپ اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور موضع ایران در قبال بازگشت احتمالی آمریکا به برجام را بازگشت شرایط تحریمی به دوره قبل از دولت ترامپ اعلام کرد.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۷:۴۱   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور، وزیر اقتصاد و رئیس دفتر رئیس جمهور و... در مورد بازار صحبت کردند و مردم به این بازار اعتماد کردند و ضربه بدی خوردند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۰:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: این که می گویند دولت از بیت کورن(بیت کوین) استفاده می کند جفا است.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
شبکه خبر: محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهوری هنگام مصاحبه درباره بیت کوین نام آن را به اشتباه بیت کورن تلفظ کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۹    
به گزارش مشرق، برخی با این واژه و چیستی آن آشنایند و برخی فقط نامی شنیده اند و عده ای تنها نوشتهٔ این کلمه را دیده اند و آن را به اشتباه بیت کویین می دانند. ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۵    
محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: این که می گویند دولت از بیت کورن(بیت کوین) استفاده می کند جفا است.