چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۱:۵۴May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر صمت»

معاون وزیر صمت، ضمن تحسین دستاوردهای ایران خودرو در توسعه محصول و خودکفایی گفت: نگاه این خودروساز به موضوع توسعه تغییر کرده و وقتی خودروهایی را طراحی کرده که هم تراز خودروهای روز جهانی است، نگاه مشتریان به تولید داخل کشور نیز تغییر و به آن اعتماد خواهد کرد. ...
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی گفت: یکی از ضرورت های اقتصاد کشور، توسعه صادرات غیر نفتی و داشتن اقتصادی مولد است و این در راس فعالیت های کشور قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر مهدی کرباسیان، معاون سابق وزیر صمت درمورد افزایش ضریب جینی و فاصله فقیر و غنی با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه کرد. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر صمت از افزایش 80 درصدی صادرات غیرنفتی در فروردین و اردیبهشت امسال در مقایسه با سال گذشته خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۰   + ۵۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : وزیر صنعت، معدن و تجارت میزان واردات مواد اولیه را اعلام کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در نشست هم اندیشی برنامه های توسعه صادرات کشور از تصویب یک هزار میلیارد تومان برای مشوق های صادراتی در بودجه سال 1400 خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : حسن نورزوی به همراه 35 نفر از نمایندگان به وزیر دادگستری درباره: عملیاتی کردن قانون ثبت اموال مسئولان و به وزیر صمت درباره علت عدم کنترل بازار مرغ تذکر داد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی طی نامه ای از عملکرد بیژن اسدی معاون نظارت، حقوقی و وصول مطالبات بانک صنعت و معدن تقدیر کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزارت صمت در حالی که انبوهی از وعده های خوب را به مردم داده بود، زیر وعده هایش زد و رسماً از افزایش قیمت خودرو توسط شورای رقابت دفاع کرد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
خرداد: ولی الله افخمی راد، معاون پیشین وزیر صمت و رئیس سازمان توسعه تجارت در دولت یازدهم آینده اقتصاد ایران را در صورت لغو یا تداوم تحریم ها بررسی کرده است که مشروح این گفت وگو را در ادامه می خوانید: ...
مهدی کرباسیان، معاون اسبق وزیر صمت، عرضه سنگ آهن در بورس کالا را موجب تقویت و سلامت زنجیره تولید فولاد در کشور می داند و می گوید: اگر در سالی که با محوریت تولید نام گذاری شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده خمین در مجلس از علیرضا رزم حسینی درباره چرایی عدم قیمت گذاری زمین در شهرک های صنعتی و سرگردان شدن متقاضیان سرمایه گذاری سوال کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
دماوند- نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس در دیدار با وزیر صمت خواستار بهره مندی واحدهای تولیدی و صنعتی دماوند و فیروزکوه از معافیت های مالیاتی 10 ساله شد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - نشست هم اندیشی برنامه های توسعه صادرات کشور با حضور وزیر صمت، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران و جمعی از مسئولان دستگاه های مختلف برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از بخش های مختلف کارخانه زیبا چوب برکت که به دلیل مشکلات و بدهی بانکی راکد و غیرفعال شده بوددر تماسی تلفنی با مدیرعامل بانک ملی خواستار رفع موانع تولید این واحد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز در مجلس از کمبود مرغ و روغن در استان فارس و مخصوصا شیراز خبر داد و از وزیر صمت خواست تا به این موضوع رسیدگی کند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، حمید زادبوم با اشاره به اهداف برگزاری نشست هم اندیشی برنامه های توسعه صادرات کشور گفت: در این نشست علاوه بر بررسی تحولات جدید در نحوه ایفای ارزی صادرکنندگان ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۶    
وزیر صمت ضمن بازدید از چند شهرک صنعتی در جنوب تهران، مشکلات برخی واحد های تعطیل و نیمه تعطیل را بررسی کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رزم حسینی، وزیر صمت بیان کرد: صنایع بسته بندی به خصوص در حوزه صنایع غذایی روز به روز در حال توسعه می باشد و تولیدکنندگان با تاکید بر برندسازی به دنبال تنوع و افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۵:۵۳    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفری نیم روزه به قرچک و پیشوا ضمن بهره برداری، کلنگ زنی و بازدید از چند طرح صنعتی با تولیدکنندگان دیدار کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و موانع موجود قرار گرفت.
دولت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از شهرک صنعتی قرچک، فاز توسعه شرکت جهان اروم اویاز را در این شهرک صنعتی مورد افتتاح و بهره برداری قرار داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۲    
گروه استان ها وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره به بررسی مشکلات چندین واحد تولیدی در شهرستان پیشوا، از قول مساعد بانک عامل جهت حل مشکلات واحدهای صنعتی خبر داد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از شهرک صنعتی قرچک، عملیات اجرایی فاز 2 واحد تولیدی جهان اروم اویاز را به صورت رسمی آغاز کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا، این فاز توسعه ای در زمینی با زیربنای 60 هزار متر مربع در شهرک صنعتی قرچک قرار دارد. ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی پیشوا در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت 137 کارخانه در حوزه تولید پارچه مبلی و منسوجات وابسته، از تکمیل شدن ظرفیت تولید پارچه و بی نیازی به واردات در این حوزه خبر داد. ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۵۹    
بازدید وزیر صمت از کارخانه تعاونی و تولیدی زیباچوب برکت/ پیگیری رزم حسینی برای احیا و فعال سازی این واحد راکد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا، این واحد تولیدی ظرفیت تولید 11250 تن hpl را دارد و کاربرد محصولات آن در زمینه داخلی، نمای ساختمان و کابیت است. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
صابر پرنیان روز شنبه در جریان بازدید وزیر صمت از طرح های صنعتی جنوب شرق تهران در جمع خبرنگاران گفت: استان تهران از وضعیت مناسبی در حوزه صنعت و تولید در شهرک های صنعتی برخوردار است و هم اکنون شاهد توسعه شهرک های صنعتی خصوصی و دولتی در این استان هستیم. وی افزود: به منظور توسعه شهرک صنعتی پیشوا، [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: هم اکنون نیاز به پارچه مبلی و دیگر پارچه ها در کشور تقریباً تامین شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۸    
وزیر صمت از شهرک صنعتی پیشوا بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر صمت در جریان افتتاح خط تولید پارچه های حلقوی بافت اعلام کرد: نیاز به پارچه مبلی و دیگر پارچه ها در کشور تقریباً تامین شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت شنبه در سفر به جنوب شرق استان تهران، چند طرح صنعتی را افتتاح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۱    
وزیر صنعت ، معدن و تجارت از واحد های تولیدی شهرستان قرچک بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/تهران با حضور وزیر صمت خط تولید پارچه سه متری و پارچه های گرد باف و کلنگ زنی فاز دوم کارخانه پارچه رو مبلی در شهرک صنعتی قرچک انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت شنبه در سفر به جنوب شرق استان تهران، چند طرح صنعتی را افتتاح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس طی نامه ای خطاب به وزیر صمت تصریح کرد: با عزل مدیران غیر متخصص و متخلف، به روند غلط انتصاب های غیرتخصصی و سفارشی را در زیر مجموعه آن وزارتخانه پایان دهید و بیش از پیش مراقب اطراف خود باشید.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۴   + ۷۹ سایت دیگر  
به دنبال حمایت وزیر صمت از تصمیم شورای رقابت برای افزایش قیمت خودرو در سال جاری، عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ورود این کمیسیون به موضوع افزایش قیمت خودرو در شورای رقابت خبر داد و تاکید کرد که مصوبه گرانی خودرو که تصمیمی غیرکارشناسی است، باید لغو شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران وزیر صنعت، معدن و تجارت برای بازدید از چند طرح صنعتی و دیدار با تولیدکنندگان دقایقی پیش وارد ورامین شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت در دیدارویدئو کنفرانسی با قدم درمندرا، سفیر هند در تهران، با ابراز ناخرسندی از کاهش مبادلات تجاری فی مابین بر تلاش برای رفع موانع تجارت متقابل و یافتن راهکارهای جدید برای توسعه روابط تجاری دو کشور تاکید کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صمت رسما از افزایش قیمت خودرو رقابت دفاع کرد و خلق پول برای بانک های خصوصی آزاد، برای حمایت از مردم ممنوع! سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه ها است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ورامین- نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی از سفر قریب الوقوع وزیر صمت به دیار پانزده خرداد خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۹۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون شاخص کل بورس مثبت بسته شد، یک سهم جدید برای سهام عدالتی ها، از بازار ارز های دیجیتالی چه خبر؟، شاخص های سهام اروپا جهش کردند، تولید نفت اوپک در آوریل 2021 ثابت ماند ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: شورای رقابت با جایگاه قانونی که دارد می تواند به حذف رانت بین کارخانه و بازار کمک کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کاهش قیمت سکه، ورود محموله تجهیزات ساخت واکسن کرونا به کشور و واکنش وزیر صمت به افزایش قیمت خودرو از اخبار اقتصادی امروز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: شورای رقابت با جایگاه قانونی که دارد می تواند کالا های انحصاری را قیمت گذاری کند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۵    
علیرضا رزم حسینی وزیر صمت پس از ناتوانی در تحمیل نظریات کارشناسی به متنفذین دولت به سکوت و انزوا تبعید شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۶    
به گزارش مشرق سردبیر سایت انتخاب در توئیتی نوشت: این از برنج و مرغ، آن هم دستور امروز شورای رقابت مبنی بر افزایش 9 درصدی قیمت خودرو، و در شرایطی که دلار روند کاهشی دارد! آقای وزیر صمت و حضرات سیاست گذار! معلوم است چه غلطی می فرمایید؟! نفوذ را نمی توان نادیده گرفت ...
مجمع واردات   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۵   + ۵۹ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت از ابلاغ دستورالعمل صدور گواهی فعالیت تولید بدون کارخانه خبر داد. سعید زرندی از ابلاغ دستورالعمل صدور گواهی فعالیت تولید بدون کارخانه خبر داد و اظهار داشت: به منظور بهره برداری بهینه از ظرفیت های خالی واحدهای تولیدی موجود در کشور و افزایشِ بهره وری سرمایه ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۰:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: تفاهم نامه همکاری بانک تجارت با سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف تامین مالی واحدها و پروژه های دارای اولویت (طرح تام) با حضور وزیر صمت و مدیرعامل بانک تجارت منعقد شد ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خوزستان از موافقت وزیر صمت با مصوبه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی خوزستان مبنی بر اعمال ماده 9 قانون نحوه خرید و تملک اراضی و املاک برای اجرای برنامه های عمومی، عمرانی و نظامی دولت به منظور احداث جاده دسترسی به 83 واحد معدنی در شهرستان رامهرمز خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور پیامی درگذشت دکتر محمدهادی نژادحسینیان وزیر اسبق صنایع سنگین را تسلیت گفت.