پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۰۲:۱۸Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر صمت»

همشهری   ۴ ساعت پیش    
گزارش میدانی خبرنگار همشهری نشان می دهد این روزها از توزیع روغن نباتی جامد یا برخی انواع روغن مانند کلزا و ذرت در فروشگاه ها خبری نیست. کمبود روغن نباتی باعث افزایش شدید قیمت آن در خرده فروشی ها شده است ...
تجارت گردان   ۵ ساعت پیش    
برگزیدگان هجدهمین جایزه ملی تعالی سازمانی در همایش تعالی سازمانی معرفی شدند و با حضور معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو از آنان تجلیل شد
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر تاثیر مثبت سیاست واردات در مقابل صادرات در اقتصاد کشور، روند تامین کالاهای اساسی در کشور را قابل قبول عنوان کرد و گفت: در چند روز آینده توزیع کالاهای پرمصرف خانوار در ایام عید، از جمله برنج، روغن، گوشت و مرغ منجمد و شکر مازاد بر نیاز استان ها، آغاز خواهد شد.
استانداری خراسان شمالی   ۶ ساعت پیش    
خراسان شمالی در ستاد ملی تنظیم بازار که با حضور وزیر صمت برگزار شد، گفت: سیستم تنظیم بازار باید یک دست شود و همه در کنار هم باشند.
خودرو بانک   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که زیان خودروسازان از کاهش قیمت خودروها به بیش از 40 هزار میلیارد تومان رسیده است، گویا طرح وزارت صنعت، معدن و تجارت برای اصلاح روش قیمت گذاری خودرو مورد موافقت اولیه دولت قرار گرفته است ...
شبکه خبر   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: بر اساس مصوبه مجلس نرخ ارز 4 هزار و ب 200 تومانی برای روغن تغییر نمی کند و هیچ افزایش قیمتی نخواهیم داشت.
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر صمت اظهار داشت: در روزهای اخیر بحث هایی پیرامون روغن مطرح شد که دلیل آن نیز احتمال تغییر قیمت بود که با تصویب مجلس و تاکید دولت، قرار بر عدم تغییر ارز 4200 تومانی شد. بنابراین در این مورد نیز جای نگرانی وجود دارد و از مردم درخواست داریم تا با تقاضای متوازن از هرگونه احتکار جلوگیری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۷   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت گفت:باتوجه به تعاملات خوب صورت گرفته با سازمان بورس، امکان ورود معادن به بازار سرمایه در قالب شرکتهای سهامی عام پروژه و یا صندوقهای جسورانه اکتشاف و بهره برداری فراهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: رزم حسینی وزیر صمت شنبه 9 اسفند 99 به استان قزوین سفر می کند.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۸    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت ایران به چالش های بیشماری که صنعت خودرو کشور را احاطه کرده اشاره کرد و موفقیت بسته جهش تولید وزیر صمت را منوط به ارائه راهکارهایی برای رفع این چالش ها دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
در پی گرانی و کمبود سیمان در استان بوشهر، سه نماینده بوشهر در مجلس شورای اسلامی به این وضعیت و تأثیر آن بر نارضایتی مردم و رکود پروژه های استان به وزیر صمت تذکر دادند.
مدیر کل صنایع معدنی وزارت صمت با اشاره به پروژه نورد گرم 2 فولاد مبارکه و حمایت های وزارت صنعت، معدن و تجارت از آن گفت: این پروژه تحول بزرگی در زمینه تامین ورق مورد نیاز کشور ایجاد می کند.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
می متالز - معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و هیات همراه در سفر به شهرستان های شوشتر و گتوند استان خورستان از ظرفیت های صنعتی منطقه بازدید کرد.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
برگزیدگان هجدهمین جایزه ملی تعالی سازمانی در همایش تعالی سازمانی معرفی شدند و با حضور معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو از آنان تجلیل شد .
معاون وزیر صمت گفت: وزارت صمت با قیمت گذاری دستوری مخالف بوده و معتقد است برای تنظیم بهینه بازار باید از ابزارهای دیگر استفاده شود تا جذابیت برای سرمایه گذاری های جدید در صنعت به وجود آید.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده وزیر صمت در اتاق اصناف تهران گفت: فروش فوق العاده اصناف از اول اسفند تا نیمه فرودین 1400 در 31 استان اجرا می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مرغ در استان کرمان مانند هفت گنج شده که نصیب هر کسی نمی شود، اما علت نایاب بودن مرغ در کرمان را در قانون مداری آن ها جست و جو کنید. این در حالی است که چندی پیش وزیر صمت اعتراف تاسف باری داشت و گفته بود: برای تولید مرغ و تخم مرغ مشکل داریم ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۴   + ۳۶ سایت دیگر  
حسین عسکری عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن از چندین واحد صنعتی در استان خوزستان به منظور ارزیابی وضعیت این واحدهای صنعتی و تأمین مالی آنها بازدید به عمل آورد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن سازندگان قطعات ضمن تاکید براینکه تغییر چهار بار وزیر صمت در دوره دوم دولت فعلی، لطمه زیادی به مجموعه صنایع کشور، به ویژه صنعت خودرو وارد کرد، خواست تا اتاق فکری در وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تعیین راهکارها و استراتژی ها تشکیل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر صمت با بیان اینکه حذف بروکراسی اداری در مدیریت اقتصاد کشور موثر است، گفت: وزارت صمت باید حمایت های لازم از سرمایه گذاران را جهت روان سازی سرمایه گذاری و تولید در دستور کار بگذارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
دفتر مقررات صادرات وزارت صنعت، معدن و تجارت طی نامه ای به قائم مقام وزیر صمت در امور دارایی واردات موز را آزاد اعلام کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
نایب رییس انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو گفت: تغییر 4 وزیر صمت در دوره دوم دولت لطمه های زیادی به صنعت به ویژه صنعت خودرو و قطعه وارد کرده در حالی که انتظار داریم اتاق فکری برای صنعت خودرو در وزارت صمت با هدف تعیین راهکارها و سازوکارها پیش بینی شود
اقتصاد ایران: معاون وزیر صمت با بیان اینکه 40 میلیارد یورو ارز حاصل از صادرات برگشته است، گفت: مقررات زائد موجب شده تجارت از ریل خود خارج شود که البته به دلیل شرایط خاص کشور، این قواعد برقرار شده است.
خودرو بانک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
همانطورکه می دانید خودروی تارا چند ماهی است که توسط ایران خودرو معرفی شده و طراحی آن از همان ابتدا حواشی زیادی را بوجود آورد. البته حاشیه های این خودرو به طراحی ختم نشد و روشن نشدن آن در زمان بازدید وزیر صمت از این خودروسازی، اوج داستان های ناتمام تارا بود ...
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
سعید زرندی، در یازدهمین همایش چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن با نگاهی به بازار اعلام کرد که با قیمت گذاری دستوری مخالفیم و اعتقاد داریم برای تنظیم بهینه بازار باید از ابزارهای دیگر استفاده شود تا جذابیت برای سرمایه گذاری های جدید در صنعت به وجود آید.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
زیر صنعت، معدن و تجارت با سفر دو روزه خود به استان یزد از چهار پروژه بزرگ صنعتی و معدنی استان با سرمایه گذاری هزار و 908 میلیارد تومان بهره برداری کرد. علیرضا رزم حسینی در روز نخست سفرش به اشکذر، اردکان و میبد سفر کرد و روز دوم سفرش را به شهرستان های مهریز و بافق اختصاص داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
یزد _ ایرنا _ استاندار یزد در صفحه شخصی خود نوشت: تحرک بخشی به موضوع انتقال آب به استان با حمایت وزارت صمت و در قالب مشارکت با سایر استان ها از جمله دستاوردهای سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان است.
بافق فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۱    
حاشیه ایی از سفر دکتر رزم حسینی، وزیر صمت به شهرستان بافق احمد برزگری بافقی؛ دبیر بخش اجتماعی بافق فردا امروز ظهر بعنوان تاریخی ترین روز در پیت استخراج معدن چغارت پیر، نگاه دکتر رزم حسینی وزیر صنایع ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر دو روزه خود به استان یزد معدن سرب و روی تاج کوه و طرح کنسانتره روی متعلق به شرکت سرب و روی مهدی آباد در شهرستان مهریز را افتتاح کرد بازدید از شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در بافق و صنایع جوار معدنی آن از دیگر برنامه های سفر وزیر صمت به استان یزد بود.
خودرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: متاسفانه سیاست گذاران با وجود باور لزوم توقف قیمت گذاری دستوری خودرو از قبول مسئولیت این تغییر مهم و اساسی که ممکن است با نارضایتی مصرف کنندگان همراه باشد، شانه خالی می کنند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۰:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
با افتتاح و راه اندازی نیروگاه خورشیدی چادرملو از سوی وزیر صمت، تولید سالانه 26 میلیون کیلو وات ساعت انرژی الکتریکی به شبکه برق سراسری کشور تزریق می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- یزد-- رزم حسینی وزیر صمت که از دیروز در استان یزد به سر می برد، امروز (یکشنبه) ضمن سفر به شهرستان های بافق و مهریز ضمن بازدید از برخی طرح های صنعتی و معدنی ، چند پروژه را در این دو شهرستان افتتاح کرد. عکس:مسعود میرجلیلی
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد وزیر صمت در آخرین برنامه ی سفر دو روزه ی خود به یزد طرح توسعه معادن سرب و روی مهدی آباد در شهرستان مهریز شامل تولید سالانه 100 هزار تن کنسانتره روی که با سرمایه گذاری هفت هزار میلیارد ریال توسط بخش خصوصی را افتتاح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
در دومین روز از سفر علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان یزد دو طرح معدنی در شهرستان های بافق و مهریز به بهره برداری رسید. بازدید از شرکت سنگ آهن مرکزی ایران _بافق و صنایع معدنی جوار آن و بازدید از معدن سرب و روی مهدی آباد مهریز از دیگر برنامه های سفر رزم حسینی در استان یزد بود.
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در دومین روز از سفر خود به استان یزد، فاز دوم کارخانه توسعه معادن سرب و روی مهدی آباد را مورد بازدید و افتتاح رسمی قرار داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا، این فاز توسعه ای ظرفیت تولید 150 هزار تن در سال کنسانتره روی را دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر صمت در بافق گفت: پنج هزار پهنه معدنی در کل کشور در اختیار مردم و سرمایه گذاران قرار می گیرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۴    
عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس از ادامه روند پیگیری پیشنهاد در خصوص پروژه راه آهن-شیراز-گلگهر از وزیر صمت خبر داد و گفت: پیشنهادات لازم در خصوص این پروژه که توسط نمایندگان استان به امضا رسیده است، به وزیر صمت ارائه شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۰   + ۴۹ سایت دیگر  
وزیر صمت در دومین روز سفر خود به استان یزد با سفر به شهرستان بافق یک واحد تولید کنسانتره سرب و روی را در معدن تاجکوه این شهرستان افتتاح کرد. به گزارش خبرگزاری فارس در بافق، این واحد تولیدی سالانه ظرفیت 14 هزار تن محصول کنسانتره سرب و روی را داراست و برای 250 نفر اشتغالزایی کرده است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
لحظاتی قبل با حضور وزیر صمت فاز دوم کارخانه توسعه سرب و روی مهدی آباد مهریز افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با حضور استاندار سمنان، معاون وزیر صمت و معاون مدیرعامل شرکت گاز ایران 84 پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان گرمسار به بهره برداری رسید.
بافق فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی و نائب رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق گفت: خوراک واحدهای صنعتی از آنومالی های منطقه تامین شود. محمد رنجبر در جلسه ای که با حضور وزیر صمت در هتل نیکان برگزار شد با بیان اینکه تامین خوراک واحدهای صنایع جوار معدنی شهرستان از اهمیت بالایی برخوردار است عنوان کرد ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: برای ایجاد توسعه پایدار و متوازن در استان و استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود، در دیدار اخیر با وزیر صمت برای صدور مجوز مجتمع فولاد بوشهر در بندرگناوه مذاکراتی صورت گرفت و ایشان به شرط تامین خوراک لازم با احداث آن موافقت کردند.
ناطقان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر دو روزه خود به استان یزد ضمن شرکت در کارگروه رفع موانع تولید این استان، نیروگاه خورشیدی چادر ملو را افتتاح و از چندین طرح تولید نیز بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی در دیدار با رئیس فدراسیون دوومیدانی از ترغیب شرکت های تولیدی و اقتصادی برای حمایت از دوومیدلنی کاران خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان دومین روز سفر خود به استان یزد یک واحد تولید کنسانتره سرب و روی را افتتاح و یک مرکز جامع سلامت را کلنگ زنی کرد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۸   + ۵۸ سایت دیگر  
در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد اظهار داشت: ساخت قطعات داخلی در بسیاری از رشته ها افزایش یافته به نحوی که اکنون در لوازم خانگی تا 75 درصد و خودرو تا 80 درصد به تولید داخلی رسیده ایم. تهران – اقتصادبرتر – 3 اسفند 99 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: معدن مهدی آباد مهریز، یکی از معادن بزرگ روی جهان با سرمایه گذاری یک میلیارد دلار آغاز به کار کرده است.
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر به استان یزد از شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق بازدید به عمل آورد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا، علیرضا رزم حسینی در این سفر از نزدیک در جریان مهمترین ظرفیت ها و پتانسیل ها و مسائل مربوط به این شرکت بزرگ معدنی قرار گرفت. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان روز دوم سفر به استان یزد، عملیات اجرایی مرکز جامع سلامت روستایی سبزدشت( بساب) شهرستان بافق را آغاز کرد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۳   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در دومین روز از سفر خود به استان یزد، معدن سرب و روی تاجکوه بافق را مورد افتتاح قرار داد.