یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۴:۴۸Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر صمت»

ستاره صبح   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سپهر زنگنه، کارشناس بازار خودرو در گفت وگو با ستاره صبح عنوان کرد: ستاره صبح، فائزه صدر: منوچهر منطقی، معاون صنایع حمل و نقل وزیر صمت روز پنجشنبه از تغییر روش فروش خودرو و حذف سامانه یکپارچه خودرو خبر داد ...
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در جمع دانشجویان با اشاره به اینکه اهمیت مجلس در جمهوری اسلامی گفت:باید بپذیریم همه این دغدغه ها امکان تحقق در یک دوره را نداشته و نمی شود انتظار داشت همه مشکلات کشور ظرف مدت زمان کوتاهی مرتفع شوند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
8 ماه از ثبت نام 32 هزار متقاضی خودروهای وارداتی می گذرد اما تاکنون به گفتۀ معاون وزیر صمت فقط 100 چانگان تحویل مشتریان شده است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده، سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) با تقدیر از وزیر صمت به عنوان نخستین وزیر پیشرو در پیگیری منویات مقام معظم رهبری در دیدار مردم سیستان وبلوچستان، گفت: وزیر صمت با توجه به مدت محدودی که در وزارتخانه حضور دارند توانسته با نگاه ویژه و اراده قوی در بخش های مختلف اقدامات چشمگیری را انجام دهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست وزیر صمت با مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان و استاندار این استان در محل وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
8 ماه از ثبت نام 32 هزار متقاضی خودروهای وارداتی می گذرد اما تاکنون به گفتۀ معاون وزیر صمت فقط 100 چانگان تحویل مشتریان شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در توئیتی به اظهارات اخیر وزیر صمت درباره رانت خودروسازان اشاره کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
فرارو - حذف سامانه یکپارچه فروش خودرو در کمتر از 24 ساعت تکذیب شد. عصر پنجشنبه ششم مهر خبری درباره حذف کامل سامانه یکپارچه فروش خودرو به نقل از منوچهر منطقی، معاون وزیر صمت در کانال های تلگرامی و خروجی برخی از رسانه ها قرار گرفت ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
3.3٪ بر اساس آمار ارائه شده از سوی بانک مرکزی، متوسط قیمت مسکن در 18 روز شهریورماه در مقایسه با 19 روز ماه قبل در مناطق شهری تهران 3.3درصد کاهش یافته است. بسته 15هزار میلیارد تومانی ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۲۱    
وزیر صمت دستورات مقتضی برای رفع موانع و مشکلات واحد های تولیدی و تسهیل و تسریع طرح های فعال زیرمجموعه وزارت صمت در استان سیستان و بلوچستان را صادر کرد
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
شورای رقابت در واکنش به اظهارات معاون وزیر صمت درباره حذف سامانه یکپارچه فروش خودروهای داخلی اعلام کرد: سامانه یکپارچه فروش خودرو حذف نشده و تا رسیدن بازار خودرو به وضعیت مطلوب، همچنان به کار خود ادامه می دهد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۷:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
پس از آن که اظهارات معاون وزیر صمت مبنی بر حذف سامانه یکپارچه فروش خودرو خبرساز شد، وی روز گذشته اظهار کرد که از سخنانش اشتباه برداشت شده و شورای رقابت هم از ادامه کار این سامانه خبر داد و البته جزئیات شیوه جدید عرضه خودرو در این سامانه را تشریح کرد
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : وزیر صمت روز پنج شنبه در رویداد ملی صنعت دانش بنیان اظهاراتی در مورد صنعت خودرو داشت که طی دو روز گذشته با واکنش ها و حاشیه های زیادی همراه بوده است ...
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی مرکز ملی رقابت اعلام کرد نوبت سوم فروش خودرو همچنان در سامانه یکپارچه انجام می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری زیرنویس، اخیرا وزیر صمت در مصاحبه ای ضمن اشاره به حذف رانت خودروسازها نکاتی را مطرح کرده که قطعا با شرایط کلان اقتصاد ایران هم خوانی ندارد ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۳:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تیتربرتر، محمدمهدی برادران اظهار داشت: همه واحد های توزیعِ عمده و خرده فروشی، ملزم به فروش انواع محصولات دخانی با شناسه کالا ها هستند. معاون صنایع عمومی وزیر صمت افزود: برخورد با عرضه کنندگان محصولات دخانی قاچاق در بازار تشدید شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: طرح های تولید فولاد های پیشرفته و دستیابی به تولید فولاد سبز در مجتمع فولاد مبارکه بعنوان صنعتی پیشتاز در عرصه جهانی دنبال می شود.
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت از عرضه مستقیم خودرو توسط خودروسازان و حذف سامانه یکپارچه فروش خبر داد و گفت : عرضه جدید از 8 مهر شروع می شود.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
حادثه 24 - معاون صنایع حمل و نقل وزیر صمت با بیان این که از این پس خودروسازان به صورت مستقل محصولات خود را عرضه می کنند گفت سامانه یکپارچه نقش نظارتی خود را حفظ می کند اما دیگر عرضه های انبوه خودرو از طریق سامانه یکپارچه صورت نمی گیرد. ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
در ابتدای این مراسم، فولادگر معاون وزیر صمت سیاستگذاری یکپارچه و انسجام بین بخشی، توانمندی مدیریتی، سرمایه گذاری، تمرکز بر شرکت های رشدیافته دانش بنیان، دیپلماسی اقتصادی و روابط بین الملل و مهاجرت نخبگان را بررسی کرد. ...
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به زمان آغاز مرحله سوم طرح یکپارچه معاون وزیر صمت ، از عرضه خودروهای داخلی و واگذاری فروش به خود شرکت های خودروساز خبر داده است که از این بعد تنها ثبت در سامانه صورت خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت با تاکید بر اینکه سامانه یکپارچه خودرو حذف نخواهد شد، گفت: شیوه عرضه خودرو در این سامانه از حالت انبوه به حالت عرضه متعدد و متوالی تغییر می کند.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
دنیای معدن: عباس علی آبادی وزیر صمت گفت: اگر با محدودیت گاز مواجه شویم، تولید نخواهیم داشت.گاز در حکم انرژی نیست در حکم خوراک است. لذا برنامه ای که در فولاد مبارکه برای پیشتاز در جهان مطرح است این است که به سمت فولاد سبز برویم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت با بیان اینکه دیگر عرضه انبوه خودرو نداریم، گفت: فروش خودرو به صورت متوالی و مستقیم از سوی خودروساز انجام خواهد شد و سامانه یکپارچه نقش نظارتی دارد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: چرا باید به خودروساز رانت بدهیم و بعد حساب کشی کنیم؟ خودروسازان باید بدانند که هیچ رانتی در کار نیست و باید روی پای خود بایستد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۲    
معاون صنایع حمل و نقل وزیر صمت با تکذیب حذف سامانه یکپارچه خودرو گفت: فروش خودرو به خودروسازان محول شده و این سامانه نقش نظارتی دارد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر صمت با بیان اینکه رویداد ملی صنعت دانش بنیان به دنبال ارائه و معرفی جایگاه با اهمیت شرکت های دانش بنیان است، گفت: نقش شرکت های بزرگ در کاهش ریسک و پیشران بودن در اقتصاد با تکیه بر تحقیق و توسعه حائز اهمیت است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر صمت با بیان اینکه در فولاد مبارکه برنامه داریم که به سمت فولاد سبز حرکت کنیم، گفت: با توجه به اینکه اکنون از روش احیای مستقیم استفاده می کنیم، با استفاده از انرژی های خورشیدی به دنبال تولید هیدروژن و تزریق آن به خط لوله گاز فولاد هستیم.
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
در پی اخبار منتشر شده مبنی بر حذف سامانه یکپارچه خودرو، معاون صنایع حمل ونقل وزارت صمت، حذف سامانه یکپارچه تخصیص خودرو را تکذیب کرده و از برنامه ریزی برای توازن بخشی به عرضه و تقاضا در تولید و بازار خودرو خبر داده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۹   + ۴۴ سایت دیگر  
در حالی که همه منتظر آغاز مرحله سوم طرح یکپارچه بودند معاون وزیر صمت ، خبر از حذف سامانه یکپارچه برای عرضه خودروهای داخلی و واگذاری فروش به خود شرکت های خودروساز داده است که از این بعد تنها ثبت در سامانه صورت خواهد گرفت.
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: خودروسازان باید روی پای خودشان بایستند و هیچ رانتی برایشان در کار نیست.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۰:۳۶   + ۸۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت از عرضه مستقیم خودرو توسط خودروسازان و حذف سامانه یکپارچه فروش خبر داد و گفت : عرضه جدید از 8 مهر شروع می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۵۵   + ۵۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاون وزیر صمت از عرضه مستقیم خودرو توسط خودروسازان و حذف سامانه یکپارچه فروش خبر داد.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۰:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت از عرضه مستقیم خودرو توسط خودروسازان و حذف سامانه یکپارچه فروش خبر داد و گفت : عرضه جدید از 8 مهر شروع می شود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: در فرودگاه مهرآباد قبرستانی از هواپیماهای زمین گیر وجود دارد که وقتی دلیل را سوال می کنیم می گویند به دلیل تحریم و مسائل دیگر این هواپیماها دارای نقص فنی هستند و مثلاً موتور ندارند، از شرکت های دانش بنیان می خواهم این مسائل را حل کنند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ علی آبادی، وزیر صمت گفت: همه رانت های صنعت خودرو حذف می شود
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بورس نیوز: نخستین رویداد ملی صنعت دانش بنیان صبح امروز با حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت، علوم، تحقیقات و فناوری و امور اقتصادودارایی و 500 شرکت معدنی وصنعتی از جمله شرکت معدنی و صنعتی گهرزمین در سالن قلم کتابخانه ملی برگزار شد. ...
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عباس علی آبادی، وزیر صمت گفت: تعرفه های واردات خودرو عقلی و منطقی خواهد بود و رانت های صنعت خودرو حذف می شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - عباس علی آبادی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در نخستین رویداد ملی صنعت دانش بنیان، گفت: در فرودگاه مهرآباد قبرستانی از هواپیما های زمین گیر وجود دارد که وقتی دلیل را سوال می کنیم می گویند به دلیل تحریم و مسائل دیگر این هواپیما ها دارای نقص فنی هستند و مثلاً موتور ندارند. ...
الف   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه می توانیم به قطب فناوری منطقه تبدیل شویم، گفت: دیگر هیچ رانتی برای خودروسازان در کار نیست، شرکت ها باید روی پای خودشان بایستند و فقط بخاطر جبران وضعیت جهانی تعرفه در نظر می گیریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت گفت: انواع حمایت های قانونی برای حل مشکلات صنعت پخش در حال انجام است و پیشنهادات اعضای انجمن شرکت های صنعت پخش هم پیگیری می شود.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۲۴   + ۶۰ سایت دیگر  
امیرحسین کاکایی کارشناس صنعت خودرو در برنامه تهران بیست در خصوص ارائه خودرو در سامانه پکپارچه گفت: موافق عرضه خودرو در سامانه یکپارچه نیستیم. این سامانه با آمدن فاطمی امین وزیر صمت راه اندازی شد و، چون نتوانستند قرعه کشی را جمع کنند بر اساس قولی که به رئیس جمهور داده بودند ...
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نخستین رویداد ملی صنعت دانش بنیان صبح امروز با حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت, علوم، تحقیقات و فناوری و امور اقتصادودارایی و 500 شرکت معدنی وصنعتی از جمله شرکت معدنی و صنعتی گهرزمین در سالن قلم کتابخانه ملی برگزار شد ...
تیتر20   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر صمت با اشاره به رونمایی از تفاهم نامه بسته پیشخوان دانش بنیان ها، گفت: ارزش این بسته 15 هزار میلیارد تومان است که به عنوان گام اول برای شتاب دهی طرح های دانش بنیان برداشته شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: در فرودگاه مهرآباد قبرستانی از هواپیما های زمین گیر وجود دارد که وقتی دلیل را سوال می کنیم می گویند به دلیل تحریم و مسائل دیگر این هواپیما ها دارای نقص فنی هستند و مثلاً موتور ندارند، از شرکت های دانش بنیان می خواهم این مسائل را حل کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: همه رانت های صنعت خودرو حذف می شود و خودروسازان بدانند که هیچ رانتی در کار نیست.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: مشکلات صنعت خودروسازی کشور به میزانی افزایش داشته است که وزیر صمت نیز در این خصوص واکنش نشان داد و اعلام کرده است: در حوزه صنعت خودرو به سمتِ بن بست اساسی، در حرکت هستیم.