شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۵:۰۴Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر صمت»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس میزبان وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون امور صنایع، رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی، رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، رئیس کل گمرک می شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه رد پای دلالان و واسطه ها در گرانی اخیر نهاده های ساختمانی دیده می شود، گفت: در اثر تداوم کمبود عرضه و گرانی مصالح ساختمانی به ویژه سیمان و فولاد بسیاری از کارگاه های ساخت وساز تعطیل خواهند شد و دود این گرانی به چشم مردم می رود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۰۳   + ۳۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: مدیرکل نظارت بر کالاهای فلزی و معدنی وزارت صمت درباره اخبار منتشر شده در خصوص سهمیه بندی سیمان گفت: تصمیمی برای توزیع سهمیه بندی شده سیمان گرفته نشده است؛ یا ساده تر بگوییم تولیدی وجود ندارد که بخواهیم آن را به صورت سهمیه بندی عرضه کنیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
یک مقام وزارت صمت اعلام کرد، با توجه به قانون انتزاع وظایف و اختیارات بخش کشاورزی، در خصوص موضوع واردات موز باید از سوی وزارت جهاد کشاورزی کسب تکلیف گردد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس خودرو گفت: ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا در هر بازاری باید به خودی خود انجام شود بدین معنی که دولت در نباید دخالتی داشته باشد و واردات را برای همه مردم آزاد کند.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
این قطعه ساز مشهدی در سکوت معنادار برخی از نهادهای نظارتی و بازرسی نسبت به حواشی فعالیت ش در صنعت قطعه سازی، مدعی آن است که یکی از افراد اثرگذار در تعیین وزیر صمت و مدیران عامل آتی خودروسازی است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۳:۲۱    
اقتصاد نیوز: دادستانی در نامه ای به وزیر صمت اعلام کرد اصل مزایده برگزاری 6 هزار معدن تا کسب نظر نهایی نهادهای نظارتی متوقف شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مشاور وزیر صمت در امور زنان و خانواده گفت: مشکلات و چالش های کارگاه قالیبافی نابینایان کرمان در زمینه فروش محصولات و بیمه بافنده ها بررسی و پیگیری می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۹    
استاد اقتصاد دانشگاه تهران با بیان اینکه تصمیمات اشتباه در وزارت صنعت، معدن و تجارت دولت روحانی باعث گرانی ها و کوچک شدن سفره های مردم شد، گفت: وزارت صمت به عنوان یکی از مهم ترین وزارتخانه ها ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
انجمن صنایع فرآورده های لبنی در نامه ای به رییس جمهوری، معاون اول رییس جمهوری، وزرای صمت و جهادکشاورزی و برخی از معاونین وزیر صمت خواستار رفع بلاتکلیفی در قیمت گذاری شیرخام و محصولات لبنی شدند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۱:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع فرآورده های لبنی در نامه ای به رییس جمهور اعلام کرد اگر قیمت جدید فرآورده های لبنی تصویب ابلاغ نشود، واحدهای لبنی با دامداران براساس قانون تجارت رفتار و به صورت توافقی اقدام به خرید شیرخام و تعیین قیمت خواهند کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت گفت: از 600 دشت کشور، 300 دشت در منطقه ممنوعه و مرحله بحرانی فرو نشست ها قرار دارند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه داشتن روحیه انقلابی و عملکرد جهادی باید از شاخص های اصلی انتخاب وزیر صمت آینده باشد، گفت: انتظار نمایندگان مجلس این است با توجه به شرایط کنونی اقتصاد ایران، فردی توانمند، کارآمد و آشنا به وظایف برای وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۱۰    
دنیای اقتصاد : اخیرا رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس نامه ای به وزیر صمت درخصوص پایان مهلت تعلیق قانون انتزاع (تمرکز وظایف و اختیارات مربوط به بخش کشاورزی در وزارت جهاد کشاورزی) نوشت و خواهان واگذاری کامل اختیارات و وظایف حوزه بازرگانی از جمله واگذاری کامل شرکت بازرگانی دولتی ایران به وزارت جهادکشاورزی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : معاون وزیر صمت گفت: در ایران 34 مخاطره طبیعی وجود دارد که از سوی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی رصد شده و مورد مطالعه قرار می گیرند ...
حامد سلطانی نژاد مدیرعامل بورس کالای ایران در نامه ای به اسداله کشاورز معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت به تاثیرات قطعی برق صنایع سیمان و فولاد بر بازار این محصولات و عرضه ها در بورس اشاره و پیشنهاداتی را به منظور بهبود اوضاع مطرح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مشاور وزیر صمت در امور زنان و خانواده با بیان اینکه جامعه آماری از زنان شاغل در ادارات تهیه و زنان کارآفرین را شناسایی کردیم، گفت: این وزارت از ظرفیت بانوان توانمند برای حمایت از زنان آسیب دیده استفاده می کند.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده وزیر صمت در اتاق اصناف ایران بیان کرد: با حمایت های دولت امیدواریم که برگزاری نمایشگاه ها بیشتر شود، چرا که تاثیر زیادی در گسترش اصناف دارد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یک استاد اقتصاد دانشگاه با بیان اینکه مهم ترین وزارتخانه کشور، وزارت صمت است، گفت: فساد ستیزی، مقابله با رانت خواران و وارداتچی ها، حذف امضاهای طلایی و حمایت تمام قد از تولید باید از خصوصیت ها و برنامه های اصلی وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت سیزدهم باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۷    
نشست اولین نمایشگاه بین المللی و تخصصی زنجیره ارزش پوشاک با حضور مدیران اصناف، نمایشگاه شهر آفتاب و نماینده وزیر صمت در اتاق اصناف امروز یکشنبه برگزار شد
اقتصاد آنلاین / پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر صمت چندی پیش در حالی خبر از حضور دو سرمایه گذار خارجی در خودروسازی کشور داد که گزارش های غیررسمی از مذاکرات برجامی هم نشان می دهد طی 6 دور گفت وگو، آمریکا با لغو یا تعلیق 6 بخش (انرژی، پتروشیمی، بانک، خودروسازی و کشتیرانی و بیمه) موافقت کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت گفت: آب شیرین کن های کشور های حوزه خلیج فارس 26 میلیون متر مکعب در روز فعالیت دارند، اما ایران تنها دو درصد در میان آب شیرین کن های منطقه سهم دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۰:۲۰    
دنیای اقتصاد : وزیر صمت چندی پیش در حالی خبر از حضور دو سرمایه گذار خارجی در خودروسازی کشور داد که گزارش های غیررسمی از مذاکرات برجامی هم نشان می دهد طی 6 دور گفت وگو، آمریکا با لغو یا تعلیق 6 بخش (انرژی، پتروشیمی، بانک، خودروسازی و کشتیرانی و بیمه) موافقت کرده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۶    
گروه استان ها - مدیرعامل ایمیدرو و معاون وزیر صمت با بیان اینکه بحث برق هم اخیرا به موضوعات صنعت اضافه شده است، گقت: اعلام آمادگی کردیم تا 10 هزار مگاوات شرکت های بزرگ معدنی آماده سرمایه گذاری هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت گفت: امروز با اجرای عملیات لوله گذاری انتقال آب خلیج فارس به منطقه ویژه اقتصادی لامرد سبب جلب اعتماد سرمایه گذاران و فراهم شدن تکمیل زنجیره تولید در این کانون صنعتی می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
عباس تابش درباره نگرانی تولیدکنندگان لوازم خانگی از احتمال آزادسازی منابع بلوکه شده ایران در کره و احتمال واردات لوازم خانگی تاکید کرد: واردات لوازم خانگی در دستور کار نیست. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۳    
دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت آینده باید به صورت جهادی عمل کند، گفت: وزیر صمت دولت سیزدهم باید از بدنه همین وزارتخانه و آشنا با روند کاری انتخاب شود و به صنایع داخلی و ظرفیت های کشور، برای حل مشکلات مردم اعتقاد داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک با اشاره به کاهش 69 درصدی واردات برنج به کشور از معاون وزیر صمت خواست در مورد ممنوعیت فصلی برنج به منظور کمبود برنج یا افزایش قیمت در ماه های آتی تجدیدنظر کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت ابراز امیدواری کرد با تداوم همکاری های اقتصادی و صنعتی و تسهیل همکاری بین بخش های خصوصی دو کشور ایران و ارمنستان، ایجاد صنایع کوچک و شهرک های صنعتی مشترک بین طرفین عملیاتی و اجرایی شود.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا : نصراله جایمند درخصوص درج اطلاعات کالای گوشت مرغ گفت: کلیه اعضای زنجیره کالای مرغ اعم از کشتار کننده ها،کشتارگاهها،حق العمل کارها، میادین میوه و تره بار ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-ایرنا- معاون وزیر صمت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: امسال 10 هزار هکتار زمین جدید، به شهرک ها و نواحی صنعتی کشور اضافه می شود که سهم استان زنجان از این میزان 750 هکتار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت قابلیت به روز شدن و بازبینی سند سیاست های صنعتی ایران در افق 1404 با توجه به شرایط و تحولات آینده را از ویژگی های مهم این سند خواند.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
علی رسولیان، معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در قالب برنامه ای یک روزه به استان زنجان سفر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۵۸    
ایسنا/زنجان ظهر امروز (23 تیرماه) با حضور معاون امور صنایع وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، شهرک صنعتی شهید شهریاری در زنجان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۲۴    
معاون وزیر صمت از افزایش 27 درصدی اشتغالزایی از طریق صدور پروانه در کشور خبر داد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت با اشاره به برنامه های توسعه شهرک های صنعتی در سراسر کشور گفت: 10 هزار هکتار زمین جدید به شهرک ها و نواحی صنعتی کشور اضافه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون وزیر صمت گفت: ایجاد 1400 واحد کارگاه کوچک برای شرکت های دانش بنیان و زنان سرپرست خانوار در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۴۹    
معاون وزیر صمت و دبیر ستاد تنظیم بازار کشور با بیان اینکه کالاهای اساسی به میزان رضایت بخشی تامین و در انبارهای کشور ذخیره سازی شده است، گفت: مردم نگران هیچ کمبودی در زمینه مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی نباشند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
محمدجواد عسکری نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در خصوص بازگردانی اختیارات حوزه تنظیم بازار، واردات و صادرات محصولات کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی، گفت: در نشست کمیسیون کشاورزی با حضور وزرای صنعت ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت برق حرارتی از صدور مجوز ایجاد ظرفیت 10 هزار و 536 مگاواتی تولید برق از سوی صنایع پرمصرف خبر داد. محسن طرزطلب درباره واگذاری مجوز تولید 10 هزار و 536 مگاوات ظرفیت جدید برق اظهار داشت: صنایع فلزی ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
به تازگی تفاهم نامه ای با عنوان تأمین مالی تولید با سرمایه های خرد مردمی به امضای رییس سازمان بورس و اوراق بهادار و وزیر صمت رسیده است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - نماینده مردم اهر و هریس در شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت معدنی کشور، اقدام وزارت صمت در خصوص آزادسازی و واگذاری معادن حبس شده را کاری ارزشمند و موثر در تولید و اشتغالزایی عنوان کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق پس از افشاگری هایی از سوی مهدی غضنفری وزیر اسبق صمت درباره نعمت زاده وزیر صمت دولت روحانی، حسام الدین آشنا بحث مناظره بین این دو نفر در شبکه افق را مطرح کرد. ...
معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه شرایط ایده آل در تامین کالاهای اساسی وجود دارد، گفت: با تمهیدات در نظر گرفته شده، کشور امسال با کمبود ارزاق مواجه نمی شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی با حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای با وی دیدار کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، در نامه ای به وزیر صمت خواستار برگرداندن اختیارات حوزه بازرگانی به وزارت جهاد شد. *** اتمام مهلت دو ساله انتزاع وظایف و اختیارات وزارت جهاد کشاورزی ...
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -مشاور وزیر صمت در امور زنان و خانواده با اشاره به اقدامات انجام شده در حمایت از زنان شاغل و کارآفرین، از راه اندازی و تشکیل کارگروه رفع موانع تولید برای زنان کارآفرین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در دفتر حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای با وی دیدار کرد.
معاون سازمان صنایع کوچک گفت: شهرک های صنعتی از شمول اعمال خاموشی برق معاف شده اند، از این رو قرار شد برق صنایع بزرگ قطع شود تا تامین برق صنایع کوچک به مشکل نخورد.