دوشنبه ۱۴ اسفندساعت ۲۱:۵۴Mar 2024 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رایزن»

به گزارش دریافتی روز دوشنبه خبرنگار ایران اکونومیست ، این تفاهم نامه همکاری در حاشیه پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساخت وساز، فناوری و مصالح ساختمانی موسوم به روس بیلد (RosBuild) و در آیینی با حضور سید بهنام کاظمی رایزن همکاری های فناوری و نوآوری سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو به امضا رسید. ...
تبریزمن   ۹ ساعت پیش    
رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در اروپا گفت: مأموریت های رایزنی علمی در دوره ی جدید بازبینی شده و این مأموریت ها صرفا محدود به موارد دانشجویان و سرپرستی دانشجویان ایرانی نیست.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۲    
نصر: رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در اروپا گفت: مأموریت های رایزنی علمی در دوره ی جدید بازبینی شده و این مأموریت ها صرفا محدود به موارد دانشجویان و سرپرستی دانشجویان ایرانی نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رایزن فرهنگی ایران در تایلند می گوید: یکی از موارد مهمی که در این سال ها تایلند توانسته هم از این زمینه جاذبه های توریستی خود را به صورت رایگان تبلیغ کرده و از طرفی به طرز چشمگیری درآمدزایی کند صنعت فیلم و سینماست.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۲۱:۵۷    
رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان گفت: برای موفقیت در عرصه بین الملل نیاز به تربیت افسران فرهنگی و دینی داریم و این افسران طلاب جوان مسلط به آموزه های دینی و زبان های بین الملل هستند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۲۱:۵۷    
رایزن فرهنگی ایران در زیمبابوه، با بیان این که این همایش در راستای استفاده از ظرفیت طلاب زبان دان در عرصه بین الملل می باشد، گفت: ظرفیت های خوبی در حوزه علمیه خراسان برای طلاب زبان دان وجود دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مجید مشکی، رایزن فرهنگی ایران با حضور در محل شورای ایدئولوژی اسلامی پاکستان، با قبله ایاز، رئیس این شورا دیدار کرد و از نزدیک با فعالیت های این شورا آشنا شد.
فارنت   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۲    
کنسول دستی GPD Win Mini 2024 با کیبورد کامل و تراشه رایزن معرفی شد. این کنسول از پردازنده های AMD Ryzen 8000 بهره می برد. مشخصات GPD Win Mini 2024 ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۱    
صبح روز پنجشنبه دهم اسفند ماه 1402 دکتر نیکولائوس پاپازارکاداس رئیس پژوهشکده تاریخ مرکز ملی تحقیقات یونان و دکتر زورناجی مسئول دپارتمان تحقیقات شرقی و باستانی آن مرکز با حضور در رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران با رایزن فرهنگی کشورمان دیدار و گفت و گو کردند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۷    
رایزن فرهنگی هند در ایران و و استاد زبان های سنسکریت و فارسی با تاکید بر نقش زبان فارسی در گسترش و غنی سازی دانش هند گفت: ایرانیان با انتشار دانش هندی و نیز تولید علم در هند ست دانش این کشور را غنی کردند.
چرخان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۲۳:۴۲    
اولین آئین گردهمائی اپلیکیشن خودرو45 در آخرین ماه سال 1402 با حضور جمعی از لیدرهای این آپ و مهمانان آن در ساعت 11 صبح در سالن مرکزی همایش های رایزن در نیاوران تهران برگزار گردید. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۳    
در دیدار قائم مقام مجتمع آموزشی پژوهشی بین الملل حوزه های علمیه و رایزن فرهنگی کشورمان در سوریه، زمینه های همکاری مشترک بین این دو نهاد فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
علیرضا قزوه، شاعر و رایزن فرهنگی سابق ایران در هند گفت: شیفتگان فارسی در هند باید مثل آن جوانی که هر روز دویدنش را تمرین می کند تا از فضای مسابقه خارج نشود، تن به گسترش این زبان بدهند.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رایزن حقوق بشر نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در ژنو در واکنش به اظهارات روز سه شنبه وزیر امور خارجه آلمان در بخش عالی رتبه نشست پنجاه و پنج شورای حقوق بشر علیه کشورمان، در سخنانی در جلسه روز چهارشنبه این شورا با رد این اتهامات گفت: کشوری که اتهاماتی علیه کشور من مطرح کرده ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رایزن فرهنگی ایران گفت: در هفته مد و لباس به دنبال این بودیم که در فضای رسانه ای و تجاری هندوستان، لباس ایرانی را معرفی کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
رودرا گاوراو شرست سفیر کشور هند و شوکلا رایزن علمی فرهنگی سفارت هند با حضور در دانشگاه صنعتی شریف از نزدیک با فضای آموزشی، علمی و فناوری آن آشنا شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جشن 60 سالگی روابط دیپلماتیک میان ایران و فیلیپین با حضور روبرتو جی مانالو سفیر فیلیپین در تهران و رایزن فرهنگی این کشور در ایران در فرهنگسرای رسانه برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۲    
رایزن فرهنگی ایران گفت: در هفته مد و لباس به دنبال این بودیم که در فضای رسانه ای و تجاری هندوستان، لباس ایرانی را معرفی کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۲    
رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل از همکاری این کشور در بخش گردشگری و فرهنگی میان افغانستان و ایران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کابل و معاون وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان، بر همکاری دو کشور در زمینه های علمی و گردشگری تاکید کردند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه گروهی نقاشی هنرمندان ایرانی با عنوان بادگیرها به همت رایزنی فرهنگی ایران در ایتالیا و با مشارکت موسسه فرهنگی هنری تذهیب در شهر رُم برپا شد. به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه که با حضور رایزن فرهنگی ایران در ایتالیا افتتاح شد، آثار نقاشی چندین تن از هنرمندان جوان موسسه فرهنگی هنری تذهیب ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۰    
رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مالزی از حضور پررنگ هنرمندان کشورمان در نمایشگاه جهانی هنرهای قرآنی خبرداد و گفت: نخست وزیر مالزی از آثار برجسته هنرمندان ایرانی بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مالزی از حضور پررنگ هنرمندان کشورمان در نمایشگاه جهانی هنرهای قرآنی خبرداد و گفت: نخست وزیر مالزی از آثار برجسته هنرمندان ایرانی بازدید کرد.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حادثه 24- سخنگوی فرماندهی کل انتظامی کشور از دستگیری اکرم لاهوری از اعضای گروهک تروریستی ضدشیعه سپاه صحابه خبر داد. سردار سید سعید منتظرالمهدی در تشریح این خبر گفت : ماموران پلیس، با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی، اکرم لاهوری را به اتهام فعالیت در گروه تروریستی ضد شیعه سپاه صحابه دستگیر کردند. ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رایزن فرهنگی تاجیکستان در کشورمان گفت: می توان گفت که واقعیت تاریخی در شاهنامه به گونه داستانی پدید آمده و فردوسی کوشش بسیار به کار برده است تا صورت تاریخ را تا جایی که امکان دارد بر جا نگاه دارد اما سرمایه اساسی او در این کار تخیل و هدف اصلیش آفریدن حماسه ملی بود.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/نشست آشنایی با سازمان دیانت ترکیه از سوی دانشگاه مذاهب اسلامی امروز برگزار شد.
اروتک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۲    
نسخه ی رایزن 2024 دو لپ تاپ تینک بوک 14 پلاس (+ThinkBook 14) و تینک بوک 16 پلاس (+ThinkBook 16) لنوو از روز 26 فوریه (7 اسفند) با قیمت پایه ی 4٬999 یوان (حدود 694 دلار) روانه بازار خواهد شد ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سفیر و رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عمان از غرفه های ایرانی شرکت کننده در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب مسقط و برخی غرفه های عمانی و خارجی بازدید به عمل آوردند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۸    
در جریان دیدار مسئولان گروه زبان فارسی دانشگاه زبان های نوین (نومل) اسلام آباد و رایزن فرهنگی کشورمان، شرایط کنونی کرسی زبان فارسی در این دانشگاه و راه های توسعه زبان فارسی در اسلام آباد بررسی شد.
اروتک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۰۲    
کمپانی ایسر (Acer) به تازگی دو لپ تاپ جدید با نام های Swift Edge 16 و Swift Go 14 را به صورت رسمی معرفی کرد و باخبر شدیم که هر دو لپ تاپ به آخرین سری تراشه های رایزن 8040 (Ryzen 8040) شرکت AMD مجهز هستند ...
زومیت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۹    
ایسر دو مدل لپ تاپ 14 و 16 اینچی مجهز به پردازنده های قدرتمند رایزن 8000 و هوش مصنوعی را رونمایی کرد. تبلیغات ایسر لپ تاپ های سری Swift خود را به روز کرده است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در ازبکستان بر ضرورت برگزاری نشست های سه جانبه بین ایران، ازبکستان و ترکمنستان برای توسعه همکاری های حمل و نقلی تاکید کرد.
فارنت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۷    
ایسر از لپ تاپ های جدید Swift Edge 16 و Swift Go 14 با پردازنده های رایزن 8000 رونمایی کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا با مشخصات آن ها بیشتر آشنا شویم. مشخصات ایسر Swift Edge 16 و Swift Go 14 ...
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۲    
ایسر به تازگی از دو لپ تاپ جدید مجهز به پردازنده های سری رایزن 8040 AMD رونمایی کرده است. محصولات جدید Acer که نسخه 2024 دو لپ تاپ Acer Swift Edge 16 و Swift Go 14 هستند، از واحد پردازش عصبی اختصاصی (NPU) تراشه های AMD و ویژگی های دیگری مانند ویندوز 11، نمایشگرهای OLED ...
ایستگاه آی تی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۳    
ایسر اخیرا دو لپ تاپ جدید به نام های Swift Edge 16 و Swift Go 14 را معرفی کرد که از آخرین سری AMD Ryzen 8040 پشتیبانی می کنند. این دستگاه ها به لطف واحدهای پردازش عصبی اختصاصی شان، برای انجام کارآمد وظایف هوش مصنوعی ساخته شده اند ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۲    
رئیس انجمن نقد ادبی ایران و رایزن فرهنگی سابق کشورمان در تاجیکستان و ازبکستان گفت: اغلب رویکردهای نقد ادبی به جغرافیای خاص تعلق ندارد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۲    
ابراهیم خدایار، استاد زبان و ادبیات فارسی و رایزن فرهنگی سابق ایران در تاجیکستان یادداشتی را برای درگذشت دولتمند خال اف نوشته و در اختیار ایبنا قرارداده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۱۶    
حوزه/ رایزن فرهنگی کشور هندوستان در ایران گفت: زبان هندی به قدری در عالم گسترش پیدا کرده است که نمی توان آن را نادیده گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۱۷    
مسکو- ایرنا- رایزن علمی سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو، شایعات مطرح شده درباره پذیرش مدارک دانشجویان رشته های علوم پزشکی دانشگاه های روسیه همچون سچینوا که در لیست تایید قرار ندارند، از سوی وزارت بهداشت ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۲    
برونو شورا در دیدار رایزن فرهنگی کشورمان در زیمبابوه گفت: دانشکده پلی تکنیک کوئه کوئه آماده است که از تجربیات ایران در زمینه های تبادل استاد و دانشجو، امضای تفاهمنامه، اعطای بورسیه تحصیلی و ... استفاده کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مالزی، از اقدام ارزشمند رستوران زنجیره ای حضر موت در مالزی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه تقدیر کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
آلتان تاش در دیدار با رایزن فرهنگی کشورمان در ترکیه گفت: ما در مجموعه انتشارات بیلگی با همراهی برخی مجموعه های دیگر علاقه مندیم تا آثار ادبی معاصر ایران را در ترکیه ترجمه و در اروپا هم ارائه کنیم.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۲۵    
رایزن فرهنگی کشورمان گفت: جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کنیا از دیرباز روابط دوستانه داشته و همواره پشتوانه همدیگر در سازمان های بین المللی بوده اند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت تاکید کرد: بعد از پنج سال ممنوعیت واردات خودرو برداشت شد. در آینده نزدیک و در روزهای آینده، خودروهای وارداتی انبارهای گمرکی را پُر می کنند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۱:۱۸   + ۴۵ سایت دیگر  
شفقنا- رییس سازمان توسعه تجارت گفت: در روزهای آتی به حدی خودرو وارد بنادر خواهد شد که مشکل انبارداری در گمرکات برای طی تشریفات ترخیص خواهیم داشت. به گزارش شفقنا از تسنیم ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گرانبهاترین اثر شعر و غزل ایرانی "دیوان خواجه حافظ شیرازی" برای آشنایی بیشتر مخاطبان در ارمنستان به زبان ارمنی ترجمه و با حضور سفیر ، رایزن فرهنگی ایران در ارمنستان و شماری از مسئولان فرهنگی هنری این کشور در مسجد جامعه کبود ایروان رونمایی شد.