شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۲:۱۷Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فارسی زبان»

خرداد نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
با وجود کم اهمیت انگاری اولیه مدیران ارشد خبرگزاری فارس نسبت به اقدام هکری علیه آن ها، انتشار بولتن های البته برخی معتقدند بیشتر جزوات هستند- منتسب به این خبرگزاری و مانور شبکه های فارسی زبان خارج از مرز های ایران، بر روی آن ها، موجب جدی تر شدن هر چه بیشتر داستان شد.
هفته نامه شما   ۶ ساعت پیش    
دو دسته رسانه وجود دارد که علیه نظام جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند، دسته ی اول رسانه هایی هستند که به صورت آشکار در اختیار دشمن قرار دارند مانند شبکه های فارسی زبان معاندی که ریشه در کشورهایی نظیر انگلستان ، آمریکا و.. ...
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۹ ساعت پیش    
تکنیک های وارونه نمایی بزرگنمایی کشته سازی و دروغ پردازی رسانه های فارسی زبان بیگانه چون اینترنشنال، بی بی سی و منو تو در جریان اغتشاشات اخیر کشور در کنکاش بررسی می شود. در چهاردهمین روز جام جهانی و با آغاز مرحله حذفی از رقابت های جام جهانی 2022 قطر، دو دیدار از شبکه سه سیما پخش می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
جهان دین داری فارسی زبان که به دست مترجمان ناشناس تفسیر طبری آفریده شد هم چنان بر زندگی و اندیشه ما سایه انداخته است و نتوانسته ایم واژگان را با همه چندگانگی و بازی گوشی شان زیست کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : فروشگاه آنلاین کتاب طاقچه به تازگی یک خبر خوش به کتابخوان ها داده است. این فروشگاه و اپلیکیشن که تا کنون در زمینه ارائه کتاب های صوتی و الکترونیکی فعالیت می کرد، حالا امکان ارائه و فروش کتاب های چاپی را هم برای کاربرانش فراهم کرده است ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دولت سیزدهم سفر استانی کردستان را با وجود ضدتبلیغات رسانه های فارسی زبان خارجی در امنیت کامل به انجام رساند و با قشرهای مختلف مردم این استان دیدار و گفت وگو داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
گناوه- امام جمعه گناوه گفت: یکی از مهمترین اهداف دشمنان و معاندان جعل و دروغ پردازی به وسیله شبکه های معاند فارسی زبان یا فضای مجازی است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شبکه های معاند فارسی زبان که به ادعای خود برای حمایت از ایرانیان محتوا تولید می کنند، پس از باخت تیم ملی فوتبال کشورمان با ذوق زدگی و سرمستی خاصی این رویداد را جشن گرفتند و نشان دادن دکه هیچ دلبستگی به میهن و کشور خود ندارند.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۱    
اینکه سعودی دشمن قسم خورده ی ایران از شکت ما خوشحال و از پیروزی ما اندوهگین شود طبیعی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
فیلم فارسی زبان برنده ها ساخته حسن ناظر در سینماهای انگلیس و ایرلند اکران می شود تا شرایط حضور در جوایز اسکار 2023 را کسب کند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
هذیان گویی شبکه های فارسی زبان سعودی - لندنی به شبکه های عربی هم رسیده است. اظهارات عجیب مجری شبکه العربیه در خصوص خواندن سرود ملی توسط بازیکنان تیم ملی ایران را ببینید.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس در گزارشی به ادعای جنجالی شبکه بی بی سی فارسی درباره بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران پرداخته است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
هذیان گویی شبکه های فارسی زبان سعودی - لندنی به شبکه های عربی هم رسیده است. اظهارات عجیب مجری شبکه العربیه در خصوص خواندن سرود ملی توسط بازیکنان تیم ملی ایران را ببینید.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۱    
رکنا: کشور با مشکلات زیادی روبرو است و جمعی از هموطنانمان با هر دین و مذهبی نسبت به شرایط معترض هستند اما متاسفانه مسئله ای که اتفاق افتاده است، این اعتراضات گاهی از سوی رسانه های فارسی زبان خارجی به مسئله شیعه و سنی تقلیل داده می شود که بدون شک مسئله تازه ای نیست و قدمتی تاریخی برای افزایش درگیری ...
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دهقان گفت: به زودی در دادگاه ها و مراجع بین المللی از رسانه های فارسی زبان معاند شکایت خواهیم کرد و نتیجه آن را به مردم گزارش خواهیم داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
علی بهادری سخنگوی دولت در پاسخ به پرسشی درباره برنامه دولت برای اقدام متقابل با تحرکات رسانه های فارسی زبان خارجی علیه امنیت ملی، اظهار کرد: با توجه به ترویج آشکار تروریسم، خشونت و نقض تمامیت ارضی کشور از سوی رسانه های معاند، هرگونه همکاری با آنها در حکم مشارکت در اقدام تروریستی است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
می گویند کتاب های خوب پا دارند؛ خودشان راه می افتند و می گردند و می گردند تا مخاطب شان را بیابند؛ حتی اگر آن که آنها را نوشته، در جغرافیایی دیگر یا جهانی دیگر باشد ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۵   + ۷۰ سایت دیگر  
رقم ذکرشده در پست دیروز، صرفاً بر اساس گزارش سازمان حقوق بشر ایران در نروژ، مسموعات در فضای مجازی و گفته های رسانه های فارسی زبان خارج از کشور می بود. من خودم شخصاً هیچ علم و اطلاع موثقی از آمار کشته شدگان ندارم.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ دکتر عابدینی گفت: امروز فشار بر روی جمهوری اسلامی ایران بسیار زیاد است و در حال حاضر، 298 شبکه فارسی زبان علیه جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.
حجت الاسلام والمسلمین مبلغی گفت: ممکن است برخی از روحانیون و طلاب از بیم و ترس اینکه خدای نکرده به لباس شان بی احترامی و توهین شود با لباس شخصی بیرون بیایند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه روزی یقیه رسانه های معاند فارسی زبان گرفته خواهد شد، گفت: این رسانه ها در تلاش هستند تا با دروغ پراکنی و شایعه سازی در جامعه، ناامنی و آشوب ایجاد کنند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد دهقان، معاون امور حقوقی ریاست جمهوری گفت: طرح جدید نحوه برگزاری تجمعات در مجلس به زودی به تصویب خواهد رسید و نقایصی که مربوط به تجمعات و احزاب سیاسی است برطرف می شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سیدجواد طباطبایی از صاحب نظران اندیشه سیاسی درباره دیدار اخیر رئیس جمهور فرانسه با برخی زنان ایرانی ضدانقلاب نوشته است: آن چه در رسانه های فارسی زبان بازتاب چندانی پیدا نکرد این بود که طرف دعوت کننده این بانوان در فرانسه شخصی به نام برنار آنری لِوی بود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
محمد دهقان معاون حقوقی رئیس جمهور می گوید که دولت طرح برگزاری تجمعات براساس اصل 27 قانون اساسی را به زودی به مجلس ارسال خواهد کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: اقدامات اخیر برخی رسانه های فارسی زبان از لحاظ حقوقی و قانونی، اقداماتی مجرمانه محسوب می شود که باید تحت تعقیب قرار بگیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
محسن ردادی جامعه شناس علوم سیاسی معتقد است که رسانه های فارسی زبان واژه مردم ایران را از معنا تهی کرده و خواسته ها و نگرش های بخش گسترده ای از مردم را نادیده می گیرند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۸:۰۸    
ایران پرس: رسانه های فارسی زبان بیگانه که با حمایت های کشورهای غربی و برخی کشورهای عربی مانند عربستان سعودی فعالیت می کنند در راستای سیاست های ضد ایرانی این کشورها به پخش اخبار و گزارش ها و نیز مصاحبه های هدفدار و ارائه دیدگاههای خاص با هدف تحت تاثیر قرار دادن مخاطب ایرانی می پردازند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های فارسی زبان که در گذشته تلاش داشتند مانع از حضور ایران در جام جهانی 2022 شوند، در نهایت خودشان از رسیدن به دوحه منع شدند یا بازماندند، اکنون امیدوارند با پرداختن به حواشی فوتبال، نتیجه بازی در برابر انگلیس را برای ایران تکرار کنند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل بین الملل گفت: ما باید ضمن شکایت به دولت های میزبان و موسسات بین المللی ناظر، در سانه های داخلی در مقابل هجمه رسانه های فارسی زبان خارجی به طور منطقی دفاع کنیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایران جمعه چهارم آذرماه در دومین بازی خود از رقابت های جام جهانی 2022 قطر، با 2 گل تیم ولز را شکست داد. هم خوانی اعضای تیم ملی با سرود جمهوری اسلامی ایران، اتحاد و همکاری بازیکنان در زمین بازی، حضور پرتعداد تماشاگران طرفدار تیم ملی در ورزشگاه محل برگزاری مسابقه ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
زهره سادات لاجوردی می گوید: برای مقابله با بی حجابی احتمالا شرایط تغییر کند و به جای برخورد قضایی، محرومیت اجتماعی در نظر بگیریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
دیشب هم در حافظه تاریخی مردم ما ثبت شد. شبی که تمام خیابان های کشور غرق در شور و نشاط و خوشحالی بود، اما رسانه های فارسی زبان ضدایرانی عزا گرفتند. چرا این رسانه ها از برد تیم ملی ناراحتند؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۹    
سرمربی پرتغالی تیم ملی در قطر بارها با پرسش رسانه های خارج نشین فارسی زبان و یا خبرنگاران غربی در مورد ناآرامی های ایران قرار گرفت. واکنش کی روش به بازداشت بازیکن سابقش در تیم ملی ایران سوژه رسانه ها شده است. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۱    
برگزاری مراسم قرائت دعای کمیل و ندبه از مراسم معنوی است که با حضور سخنران و مداح فارسی زبان هر هفته در محل خیمه گاه امام حسین(ع) برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۸    
برخی از دنبال کنندگان شبکه های فارسی زبان خارجی در توییتر، شبکه من و تو را تحریم کرده اند و مدعی شدند که اهمیتی به امنیت اغتشاشگران نمی دهند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۹:۰۸   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با تکرار ادعای مشارکت ایران با روسیه در جنگ اوکراین و مسائل حقوق بشری تصریح کرد که اتحادیه اروپا برنامه ای برای قطع روابط دیپلماتیک با ایران ندارد و باب گفت وگو را باز نگه می دارد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر، در گزارشی شایعه علت فوت یک نوجوان گرگانی که گفته شده در اعتراضات اخیر کشته شده را بررسی کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
صحبت های مهدی طارمی در مصاحبه منتشر شده روز گذشته که واکنش های متعددی را به همراه داشته، از سوی برخی رسانه های فارسی زبان تحریف شده است.
نبأپرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۳۱   + ۶۰ سایت دیگر  
ناصر کنعانی سخنگوی وزارت خارجه اعلام کرد که انگلیس به صورت رسمی از اتاق جنگ علیه ملت ایران حمایت می کند. به گزارش نبأپرس ، کنعانی در حساب کاربری خود در توئیتر با اشاره به فضاسازی های شبکه های فارسی زبان در انگلیس، نوشت: وزیر خارجه رژیمی که میزبان و حامی شبکه ای است که آزادانه ترور ...
سراج24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
گاف های خبری و افشای فایل مکالمه مجریان و خبرنگاران رسانه های ضدایرانی پشت پرده این رسانه ها را برملا کرده است.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۳    
به گزارش شبکه رادیویی ایران،فاطمه عبدالوند سردبیر برنامه بحث روز بیان کرد: در شرایطی که رسانه های معاند فارسی زبان غرب و دیگر رسانه های کُردی تروریست و تجزیه طلب در حال ترویج خشونت و کشتار در ایران هستند، مطالبه این روزهای ملت، مقابله با اشرار و اغتشاشگران و همچنین محاکمه آنها است. ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
سیدمهدی طالبی، خبرنگار: تبدیل اعتراضات به اغتشاشات، حجم وسیعی از بدنه مردمی که به دنبال اصلاح برخی رویه های نادرست در کشور بودند را از خیابان ها خارج کرد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
یک ویدئو از مصی علی نژاد باز دست به دست می شود. ویدئوی مصاحبه او با شبکه سعودی اینترنشنال؛ جایی که او در آن صراحتاً و البته با افتخار می گوید که خواستار مداخله خارجی در ایران هستم! ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های فارسی زبان خارجی علاوه بر فضاسازی و عملیات روانی علیه تیم ملی فوتبال ایران، علیه میزبانی قطری ها در بزرگترین رخداد ورزشی 2022 شمشیر را از رو بسته اند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بوکس در سکوت خبری برکنار شد. به گزارش طرفداری، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس همراه با تیم جوانان راهی اسپانیا شد تا نظاره گر مبارزه بوکسورها در مسابقات قهرمانی جهان باشد اما در گفت وگویی غیرمنتظره با یکی از رسانه های فارسی زبان خارج از کشور صحبت هایی سیاسی مطرح کرد. ...
سلامت نیوز / شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۴۶   + ۳۳ سایت دیگر  
از متروی کهریزک تا تنها خیابان شورآباد 5 دقیقه فاصله است؛ حدود 8 کیلومتر. ولی آسمان بالای سر کهریزک و شورآباد، دو رنگ متفاوت است؛ آسمان کهریزک، رنگ خاک آفتاب خورده است و آسمان شورآباد، رنگ ماسه نم کشیده. هوای آسمان خاکی رنگ، خشک است و سرد.