یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۷:۳۳Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جایزه»

خبرگزاری تابناک   ۱ دقیقه پیش    
هادی چوپان، عنوان دار ایرانی مستر المپیا توانست در رقابت های آرنولد کلاسیک 2024 با غلبه بر سامسون دائودا به مجسمه قهرمانی و جایزه 300 هزار دلاری دست یابد
به گزارش دیده بان علم ایران، دستگاه آشکارگر موج میلی متری اشیاء پنهان که توسط تعدادی از استادان و فارغ التحصیلان دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف به سرپرستی مهدی شعبانی، زهرا کاوه وش و محمد فخارزاده ساخته شده موفق به کسب رتبه دوم بخش اتصال پذیری و میکروالکترونیک جایزه ملی فناوری نکست شد . ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴ دقیقه پیش    
هادی چوپان با اقتدار قهرمان مسابقات پرورش اندام آرنولد کلاسیک 2024 شد. فینال و مراسم اهدای جوایز را پیش از این در تابناک منتشر کردیم و حالا تنها بخش اهدای مراسم و گرم گرفتن آرنولد شوراتزنگر با هادی چوپان و تحسین هادی توسط او را می بینید.
خبرگزاری تابناک   ۲۹ دقیقه پیش    
هادی چوپان قهرمانی پیش از آنکه جایزه قهرمان آرنولد کلاسیک 2024 را دریافت کند، برنده جایزه عضلانی ترین بدن شد. لحظات دریافت این جایزه 10 هزار دلاری توسط کوه عضله ایرانی از آرنولد شوراتزنگر را در تابناک می بینید.
الف   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که بسیاری از همین حالا فیلم اوپنهایمر را برنده جایزه اسکار بهترین فیلم می دانند، چند عضو آکادمی اسکار از احتمال بروز یک شگفتی در مراسم اعطای جوایز خبر می دهند.
تیتر برتر   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تیتربرتر، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با پیش بینی انجام سفرهای نوروزی در محدوده زمانی 24 اسفند تا 24 فروردین ماه، برخی مصوبه ها، دستورالعمل ها و خدمات قابل عرضه در تعطیلات نوروز را تشریح کرد. سفر 20 اینفلوئنسر چینی به ایران ...
اصغر فرهادی جایزه ویژه نقش برجسته در هنر سینما را از پنجاه و دومین جشنواره فیلم بلگراد در کشور صربستان دریافت کرد.
پژوهشگاه صنعت نفت به دلیل انجام تحقیقات منحصربه فرد میان اعضای جی ئی سی اف در حوزه جمع آوری گازهای مشعل و عملیاتی کردن این تحقیقات، جایزه 2024 مجمع کشورهای صادرکننده گاز را دریافت کرد.
دفتر مطالعات و پژوهش های مرکز هنر های نمایشی حوزه هنری، نامزد های دریافت جایزه از سومین دوره مسابقه ملی چهارراه را معرفی کرد.