سه شنبه ۱۲ مردادساعت ۰۹:۲۴Aug 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایان نامه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اختتامیه دومین جشنواره ملی پایان نامه های تحصیلات تکمیلی با محوریت پیشگیری از انواع خشونت در دانشگاه یزد برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بازرسی کل استان قزوین در نظر دارد به منظور حمایت از دستاوردهای علمی دانشگاهی و تقویت مبارزه با فساد و ارتقاء سلامت نظام اداری، از مقالات، ترجمه، تالیف کتاب، پایان نامه ها بهره گیرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل کانون دانشگاهیان گفت: مسائل کشور را باید در حوزه های مختلف مشخص کرد تا بتوان برای آن ها راه پیدا کرد، هرساله پایان نامه و مقاله های بسیاری در دانشگاه های کشور نوشته می شود اینها باید هر کدام مشکلی از کشور را حل کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دومین جشنواره ملی پایان نامه های تحصیلات تکمیلی با عنوان خشونت و با محوریت پیشگیری از انواع خشونت ها توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همکاری سازمان امور اجتماعی کشور و دانشگاه یزد در این استان برگزار شد.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کشاورز ترک گفت: رشد قابل توجه پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد در یک مقطعی از زمان که البته امروز رو به کاهش است، موجب شد تا پدیده پایان نامه فروشی در جامعه شکل بگیرد.
مسئول باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بخشی از نیازهای مربوط به مسکن و شهرسازی با انتخاب پایان نامه ها توسط اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برطرف می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سال 90 در جلسه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد ایده ارتباط بین صنعت و دانشگاه به ذهنش رسید و همانجا تصمیم گرفت با راه اندازی گلخانه ای مجهز و صنعتی یکی از چالش های بخش کشاورزی را رفع کند از صفر شروع کرد و حالا یک گلخانه 10 هزار متری مجهز و صنعتی دارد که با کار و فعالیت 15 نیروی ثابت و 50 نیروی ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی از حمایت مالی و علمی این شرکت از پایان نامه های دانشجویی مرتبط با حوزه های صنعت گاز در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: ز جهاددانشگاهی انتظار داریم که در راستای سواد رسانه ای، تولید محتوا و هدایت پایان نامه های دانشجویی به سمت نیازها و پتانسیل های استان اقدام کنند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۳۴    
پایان نامه سطح سه حوزه علمیه خراسان با عنوان آثار پرداخت خمس در تعالی انسان به همت مدیریت مدارج علمی معاونت آموزش این حوزه در سالن جلسات مدرسه علمیه عالی نواب دفاع شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۴۳    
عدم استفاده درست از پژوهش های دانشگاهی به ویژه در بخش های صنعتی و اجرایی از جمله موانعی بوده که پایان نامه های دانشگاهی را به بن بست کشانده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۲:۴۴    
فهرست مطالب در گزارش، کتاب و پایان نامه یکی از اصلی ترین بخش ها و شامل تمامی عنوان های یک متن به همراه شماره صفحه مربوط به هر عنوان است و یادگیری نمایش فهرست در ورد برای برخی افراد لازم است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی در پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد خود سیستمی بهداشتی را پیشنهاد می کند که بیماران مبتلا به ویروس کرونا را از راه دور کنترل می کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۵۴    
همه ما در یک دوره از زندگی، حالا چه زمان دانشجویی و چه وقتی که شاغل شدیم و برای خودمون کسی شدیم و اصطلاحاً سری تو سرا درآوردیم، نیاز داشتیم که یه سری پروژه ها، مقالات، پایان نامه ها یا حتی کتاب ها را ترجمه کنیم ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۱۸    
مدیر روابط عمومی بنیاد بین المللی غدیر با اشاره به حمایت این بنیاد از نویسندگان گفت: انتشار پایان نامه ها، مقالات و آثار برتر جشنواره ها از سوی بنیاد در واقع نوعی حمایت از نویسنده ها محسوب می شود و هدف از برگزاری جشنواره ها نیز همین است که فضای غدیری و نهج البلاغه را در حوزه تألیفی و فرهنگی در ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
محمد اشرف فرهمند، دانشجوی کارشناسی ارشد علوم بهداشتی در تغذیه از پایان نامه خود با عنوان بررسی ارتباط کمیت و کیفیت کربوهیدرات، پروتئین و چربی دریافتی با سرطان پستان در افغانستان، با حضور استاد مشاور بین الملل از دانشکده علوم بهداشتی دانشگاه هاروارد امریکا بر بستر اسکای روم دفاع کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
دانشجوی مقطع دکتری حرفه ای رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با طراحی و ساخت دستگاه پرگنه شمار هوشمند از پایان نامه خود با نمره عالی دفاع کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۰    
مجتمع شهید بلباسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر محلی مناسب و ایده آل برای اجرای طرح های پژوهشی استادان و پایان نامه های دانشجویان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۰۷    
پایان نامه دانش آموخته علوم سیاسی دانشگاه شیراز، رتبه برتر کشوری را در دهمین دوره انتخاب رساله ها و پایان نامه های برتر مرتبط با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را به دست آورد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
پایان نامه سطح سه حوزه علمیه خراسان با عنوان بررسی تطبیقی آیات ولایت از دیدگاه علامه طباطبایی و ابن عاشور ، به همت مدیریت مدارج علمی معاونت آموزش این حوزه، به صورت مجازی دفاع شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۵:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
پژوهشگران با انجام یک مطالعه کیفی و انجام مصاحبه با دانشجویان دکتری، چالش های رساله نویسی را بررسی کردند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع حجیت حکم حاکم عامه در اثبات حلول ماه ذی الحجه در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۹    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع آثار زکات از نگاه قرآن و حدیث در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۰۵    
حوزه/ طلبه سطح 3 حوزه علمیه اصفهان، از پایان نامه خود با عنوان نقش تفسیری اسماء حسنای الهی در فواصل آیات قرآن دفاع کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۵    
ترم تابستان در بسیاری از دانشگاه های کشور آغاز شده و به دلیل شرایط کرونایی به صورت مجازی برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۲    
تبدیل پایان نامه به کتاب سلامت مادر و کودک در دوران بارداری و شیردهی نوشته اشرف پهلوانی قمی، طلبه سطح سه توسط انتشارات جامعه الزهرا علیهاالسلام چاپ و منتشر شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از فراهم شدن امکان ثبت نام تسهیلات طرح حمپاد برای بازنشستگان این صندوق که در مرحله تایید پروپوزال پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا هستند خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۰:۴۱    
حوزه/ حجت الاسلام فروغی از صدور قریب به 90 مدرک سطح 3 حوزه علمیه اصفهان از سال 92 تا کنون برای روحانیون و طلابی که توانسته اند از پایان نامه های خود دفاع کنند، خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نخستین دانشجوی خارجی واحد بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی تبریز از پایان نامه خود دفاع کرد و دانش آموخته شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۲    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع بررسی آیات ناظر بر ضرورت معاد از منظر مفسران در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از پیام ما، سوختن زاگرس و بلوط هایش ماجرای یک سال و دو سال اخیر نیست که بگوییم فرصت برای مدیریت و برنامه ریزی کم بوده. سال هاست مسئولان با معضل حریق در این مناطق مواجهند، سال هاست دانشجویان با موضوع مدل سازی حریق در زاگرس از پایان نامه هایشان دفاع می کنند ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۳۵    
جلسه دفاع از پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم قرآن و حدیث با عنوان رویکرد بهائیت در مسئله معجزه در دانشگاه الزهرا(س) برگزار می شود.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۹:۱۵    
عبدالمجید خشنود عضو هیئت علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره بروز تقلب های علمی در جامعه دانشگاهی اظهار کرد: تقلب های علمی همانند فروش پایان نامه و .. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۵۸    
اختری طوسی از اهدای 17هزار و 892 نسخه کتاب، نشریه، پایان نامه و منبع سمعی بصری به کتابخانه های آستان قدس رضوی در سه ماه نخست سال جاری خبر داد و گفت:این منابع در موضوعات مختلف دینی، تاریخی، فقهی، ریاضیات، پزشکی و ادبیات قابل دسته بندی است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۱    
پایان نامه سطح 3 حوزه علمیه خراسان با عنوان بررسی معرفت شناسی و فرایند حجیت خبر متواتر،اجماع، سیره و شهرت با تأکید بر نظریه شهید صدر( ره) به همت مدیریت مدارج علمی معاونت آموزش این حوزه، در مرکز مدیریت دفاع شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۹    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع مستثنیات غیبت از نظر صاحب جواهر، شهید ثانی، امام خمینی و مقام معظم رهبری در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان از کارمندان این واحد دانشگاهی که از چادر به عنوان حجاب برتر استفاده می کنند و استاد راهنمای پایان نامه کارشناسی ارشد با موضوع حجاب و عفاف تجلیل کرد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع تبیین رابطه سنت استدراج با سایر سنن الهی در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۰۹    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع مخاطب شناسی در ادبیات قرآن کریم در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۰۷    
کتاب نگارش رساله دکتری ؛ نحوه برنامه ریزی، تدوین، نگارش و تکمیل پایان نامه یا رساله دکتری نوشته پاتریک دانلیوی و همکاران است که به همت سیدضیاءالدین علیانسب، زهره اخوان مقدم و سیدمجید نبوی ترجمه شده و از سوی انتشارات جهاد دانشگاهی به چاپ رسیده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۳:۲۷    
به گزارش سرویس آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری ، انجمن هیدرولیک ایران به منظور ارج نهادن به فعالیت های تحقیقاتی و تقدیر از تلاشگران عرصه تولید علم و نوآوری، انتخاب و معرفی رساله و پایان نامه های برتر را هر سال در دستور کار خود دارد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۶:۴۷    
سمینار یک درس دو واحدی است که انجام آن برای دانشجویان کارشناسی ارشد اجباری است و این درس باید یک یا دو ترم قبل از پایان نامه پاس شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۲:۵۸    
حوزه/ حجت الاسلام فروغی از راه اندازی بخشی اختصاصی ویژه پایان نامه های سطح 3 حوزه علمیه اصفهان در کتابخانه مدرسه علمیه جده بزرگ خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور پژوهشی دانشگاه اصفهان گفت: در هشت سال گذشته در حوزه پژوهش افزایش کمی در تولیدات علمی رخ داد و از جمله تولید مقالات منتشر شده در مجلات بین المللی رشد 60 درصد، اعتبارات پژوهشی پایان نامه ها 230 درصد و در ثبت اختراع 200 درصد رشد داشته ایم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۷:۲۱    
کتاب مناسبات شیعیان و اهل سنت در شامات از عصر سلاجقه شام تا پایان ممالیک (487 923 ق.) که در اصل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد نویسنده است، یکی از چند پایان نامه ارزشمند گروه تاریخ این دانشگاه است که در سیاه بازار شرم آور خرید و فروش مقاله و رساله و پایان نامه، بر پایه اصالت و نوآوری های خود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، کارگاه آموزشی اصول استخراج کتاب از پایان نامه را برگزار می کند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۹    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع مفهوم شناسی توکل در قرآن کریم در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۷    
حوزه/ سطح 3 تخصصی در رشته امامت در خوزستان زیر نظر دفتر تبلیغات اسلامی استان و با همکاری قطب فکری فرهنگی تعمیق باورهای دینی و بنیاد امامت با حضور 13 دانش پژوه در خوزستان به پایان رسید.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۰۹    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع تحلیل آموزه های تربیتی آیات حج در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزش جامعةالمصطفی گفت: از مسیرهای تحقق مرجعیت علمی، اهتمام ویژه به شعار جامعةالمصطفی مبنی بر آموزش پژوهش محور تربیت مدار است.