پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۲۲:۵۳Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایان نامه»

خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه مسئله شناسی معنویت پژوهی؛ ایده های پیشنهادی برای نگارش مقالات علمی پژوهشی و پایان نامه در حوزه معنویت برگزار می شود.
حوزه   ۹ ساعت پیش    
حوزه/ حجت الاسلام بیگی گفت: حدود 400 موضوع برای پایان نامه های دانشجویی مقطع دکترا و سطح 3 و4 حوزه علمیه با محوریت نهج البلاغه احصاء شده است که به زودی منتشر می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۷:۴۲    
معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: هدفمند کردن پایان نامه های تخصصی براساس نیازهای کشور با رویکرد رفع مشکلات مردم به صورت بومی و منطقه ای ازجمله اقدامات این دانشگاه بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران، پایان نامه "شبیه سازی غیرخطی پدیده لرزه در فرآیند میکروفرزکاری" دانشجوی دوره دکترای دانشگاه یزد را به عنوان پایان نامه برتر دوره دکتری در حوزه آکوستیک و ارتعاشات کشور معرفی کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/قم دبیر نخستین جشنواره کتاب سال فرق، ادیان، اقوام و مذاهب گفت: 242 اثر در قالب پایان نامه و کتاب به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است که از این میان به انتخاب هیات داوران 4 اثر به عنوان اثر برتر و 7 اثر هم به عنوان اثر شایسته تقدیر معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۱    
معاون پژوهش های کاربردی دانشگاه تهران درباره شرایط معرفی به استاد در زمان پایان نامه توضیحاتی را ارائه کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر کتاب سال فرق، ادیان، اقوام و مذاهب گفت: تعداد آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره را 242 اثر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 50 اثر در قالب پایان نامه و 192 اثر در قالب کتاب ارائه گردیده است که از میان 242 اثر 4 اثر به عنوان اثر برتر و 7 اثر هم به عنوان اثر شایسته تقدیر به انتخاب هیات داوران ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
مدرک فروشی درد کهنه نظام آموزشی که سالهاست آموزش عالی با آن دست به گریبان است و هر روز گره های کور دیگری می خورد. مرکز ثقل فروش این مدارک زیر زمین های میدان انقلاب است ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۷    
پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم قرآن و حدیث با عنوان تحلیل محتوای نامه امام علی(ع) به عثمان بن حنیف انصاری در برخورد با اشرافی گری در دانشگاه الزهرا(س) دفاع می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ذوالفقاری گفت: در نخستین جشنواره پرچمداران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت کتاب مهتاب بی تاب و پایان نامه ای با موضوع تاثیر داعش بر تمدن اسلامی از چهارمحال و بختیاری رتبه ملی کسب کردند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رادیو گفت وگو، دکتر طاهره زرنگار، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد با حضور در برنامه خیابان فرصت با موضوع پایان نامه های غیرکاربردی، ضمن اشاره به اینکه پژوهش از عناصر ضروری روند توسعه در هر کشور است ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رادیو گفت وگو، رضا روستا آزاد، عضو هیئت علمی دانشگاه شریف در گفتگوی تلفنی با برنامه خیابان فرصت درمورد پایان نامه های غیرکاربردی، با بیان اینکه مشکلات دانشگاهی باید در حد متعارف بیان شود، افزود: مسئله اصلی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۰۶    
چند سالی است برخی از میادین شهری به مرکزی برای خرید و فروش مقاله ، پایان نامه و حتی مدرک دانشگاهی تبدیل شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ پایان نامه های حوزوی و دانشگاهی مرتبط با علوم انسانی – اسلامی در قالب کتابخانه دیجیتال به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی ساماندهی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری همدان خواستار حمایت مسئولان دانشگاه ها از پایان نامه های مرتبط با موضوع تحقیقات مورد نظر اداره کل منابع طبیعی این استان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - معاون آموزشی دانشگاه هرمزگان گفت: دانشجویان علاوه بر اعضای هیات علمی و مدرسان دانشگاه ها مجاز به انتخاب فرد متخصص غیر دانشگاهی به عنوان استاد مشاور برای پایان نامه های خود هستند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه مرند با تأکید بر اینکه دانشگاه بی خاصیت نمی خواهیم، گفت: پایان نامه دانشجویان باید بر محور توسعه اقتصاد دانش بنیان به نتیجه برسد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر نوزدهمین دوره جشنواره ملی پایان نامه سال با تأکید بر حمایت از آثار برگزیده این جشنواره گفت: چکیده پایان نامه های برگزیده و شایسته تقدیر این دوره از جشنواره در پایگاه های علمی معتبر نمایه و آثار برگزیده نیز در قالب کتاب چاپ می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۴    
استفاده از ظرفیت تمام دستگاه ها و نخبگان روستایی در تقویت استارت آپ های روستایی و حمایت از پایان نامه های عملیاتی در روستاها در نشست بررسی فعالیت استارت آپ های روستایی در ستاد فهما مورد تاکید قرار گرفت.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۰    
پایان نامه سطح سه حوزه علمیه خراسان با عنوان منبع شناسی استنباط های فقهی صاحب جواهر در باب طهارت به همت اداره مدارج علمی معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان، دفاع شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۰    
پایان نامه سطح سه حوزه علمیه خراسان با عنوان مقایسه مبنایی معیشت خانواده در فقه اسلامی و اندیشه های لیبرال به همت اداره مدارج علمی معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان، دفاع شد.
عطنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۴    
سینمای بعد از انقلاب چه سیر تحولی داشته است؟ زنان به چه شکل در این سینما بازنمایی شده اند؟ دولت در سینمای کیمیایی به چه شکل نشان داده شده است؟ طلاق، خیانت و خانواده در سینمای بعد از انقلاب اسلامی ایران چه مفهومی را به مخاطب منتقل کرده اند؟ پاسخ این سؤالات را در این قسمت از بازخوانی پایان نامه های ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۰۱    
در پایان نامه مقطع دکتری علی خسروی، دانشجوی رشته بیوانفورماتیک مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران درمان سرطان پوست با دارو های جایگزین بررسی شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۳۸    
معاونت آموزشی دانشگاه تهران طی اطلاعیه ای تاریخ دفاع از رساله یا پایان نامه مربوط به نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۷    
مهلت ارسال آثار به مسابقه ارائه سه دقیقه ای پایان نامه ویژه دانشجویان و دانش آموختگان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه تهران تا 15 اسفند تمدید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس دانشکده مهندسی عمران دانشگاه سمنان گفت: مسن ترین دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه سمنان در 71 سالگی با دفاع از پایان نامه خود دانش آموخته شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نتایج یک پایان نامه دانشگاهی نشان می دهد اگرچه سلامت ابعاد مختلف جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی دارد اما بعد جسمی سلامت، اولویت پوشش اخبار سلامت در خبرگزاری های ایران است.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع جایگاه تفکر در تعلیم و تربیت از دیدگاه قرآن و روایات در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع جایگاه علم لغت و کاربرد آن در متون عربی در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه تهران نحوه ثبت سامانه ای پیشنهاده و دفاع پایان نامه/ رساله (پارسا) را اعلام کرد.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع نقش خانواده در تحقق اقتصاد خانواده در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۲:۴۵    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ابوطالبی گفت: بشر غربی تمام علوم و هنرهای خود را در قالب سکولار تولید نموده است و مفهوم آن این است که اگر انسان بخواهد از زندگی اش لذت ببرد و به امکانات لازم دست یابد نیازی به خدا ندارد؛ این همان خطری است که امام خمینی احساس کرده بود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه گفت: در 9 ماه گذشته مقالات علمی این واحد دانشگاهی به 57 مقاله رسیده و 11 جلد کتاب و 119 عنوان پایان نامه هم تولید و تألیف شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه تهران طی اطلاعیه ای تاریخ دفاع از رساله یا پایان نامه مربوط به نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 را اعلام کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۰    
حوزه/ طلبه سطح سه موسسه آموزش عالی فاطمه الزهرا(س) اصفهان از پایان نامه خود با عنوان تفسیر تطبیقی تأیید حضرت عیسی (علیه السلام) به روح القدس از منظر مفسران فریقین دفاع کرد.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۸    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع غفلت در قرآن با تأکید بر آراء علامه طباطبایی در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع وادادگی فرهنگی از نگاه قرآن کریم در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
کتاب نیستان؛ درنگی در سکوت عرفانی تازه ترین اثر منتشر شده از قربان ولیئی شاعر و پژوهشگر معاصر است که در زمینه ادبیات عرفانی و عرفان صاحب نظر و تاملات قابل توجهی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۹    
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صداوسیما : قلم زنی شیراز توسط دو استاد سید احمد حمیدی و استاد صدری در شیراز آموزش داده میشود.استاد حمیدی متولد 1344 در شیراز است که میراث دار هنر حکاکی بوده او به خاطر علاقه اش از سال 70 شروع به قلم می کند ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
ضمن تاکید بر اهمیت غربالگری و پیشگیری از بیماریها که هدف رشته پزشکی اجتماعی است، با توجه به مستندات ارائه شده در پایان نامه های تخصصی و مقاله های حاصل از آن و نیز مستندات ارائه شده در بالا مشخص می شود که تحلیل ارائه شده در یادداشت انتقادی متخصصین ژنتیک پزشکی ایرانبه دلیل عدم پرداختن به معیارهای ...
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
پایان نامه سطح سه با عنوان مبانی فقه الحدیثی شیخ حر عاملی در کتاب وسایل الشیعه توسط حجت الاسلام یزدانی دفاع شد.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۸    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع بررسی تطبیقی آیات الارث از دیدگاه مفسران فریقین در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۷    
ایسنا/آذربایجان شرقی مرحله استانی پنجمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه ویژه ی دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد به میزبانی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۶:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون حقوقی وزارت علوم با ارائه آخرین آمار از موسسات پایان نامه فروشی و مدارک جعلی گفت: برای برخورد با تقلب علمی در فضای مجازی با پلیس فتا و دادستانی هماهنگی لازم را انجام داده ایم.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا شیخی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه نحوه اجرا و همکاری با امور پژوهش ها به سه روش پروژه های فنی، اینترنشیپ و همچنین حمایت از پایان نامه های دکتری و کارشناسی ارشد است، افزود: 23 طرح از طرح های عقد قرارداد شده، مربوط به پروژه های فنی است. وی افزود: از این تعداد [...]