جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۵:۵۸May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایان نامه»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۷    
پایان نامه دانش آموخته دانشگاه تبریز به عنوان یکی از پایان نامه های برتر در 1399 انتخاب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- باز هم به شکرانه یک ماه روزه داری بندگان مخلص خداوند در ماه مبارک رمضان ماه غفران و رحمت و عشق و عبادت ، سفره ضیافت عید سعید فطر گسترده شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۵    
حجت الاسلام رضا احمدی نیک گفت: یکی از مهمترین ثمره روز عید فطر تزکیه نفس به همراه مغفرت الهی و رضایت خداوند از مومنین است و عید فطر پایان نامه یک ماه بندگی خالصانه در ماه مبارک رمضان است.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۳:۵۴    
کمیسیون روانشناسی کمیته ملی المپیک در راستای گسترش کاربرد روانشناسی در ورزش جشنواره آثار مکتوب در روان شناسی را برگزار می کند . به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک ، این آثار می تواند در قالب پایان نامه ، رساله ، مقاله و حتی کتاب ارایه گردد . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سامانه امضا و تأیید الکترونیکی صورت جلسات دفاع از پروپوزال، پایان نامه و رساله های دانشگاه تهران راه اندازی شد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۹    
فراخوان دعوت از پژوهشگران برای ارائه وبیناری در نشست های اندیشه ورزی مرکز هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی منتشر شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۲    
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات و ضوابط تغییر شیوه آموزشی دانشجویان از آموزشی-پژوهشی به آموزش محور را تشریح کرد.
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۲    
چاپ کتاب مزایای متعددی مانند کسب درآمد، کسب اعتبار و شهرت را به همراه دارد. همچنین دانشجویان بسیاری در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا با چاپ کتاب امتیازهای متعددی را برای پایان نامه به دست می آورند. اما یک نکته مهم که ذهن نوییسندگان بسیاری را به خود مشغول کرده قیمت یا هزینه چاپ کتاب است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دستورالعمل دفاع از پایان نامه دکتری با ارائه محصولات دانش بنیان و شیوه نامه ایجاد شرکت ها ی بهره بردار و واگذاری مدیریت ساختمان های دانشگاه آزاد به آن ها طی جلسه ای مورد بررسی قرار گرفت.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۱    
مهری پاکزاد، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد در نشست مجازی نقد و بررسی دیوان نالی در بوکان، واژه را همچون مومی در دستان نالی توصیف و بیان کرد: لازم است رساله، مقاله و پایان نامه هایی در باب دیوان نالی نگارش یابد تا همگان با تصویرسازی های شاعرانه و احساسات لطیف این عارف کرد آشنا شوند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۲    
حوزه/ طلبه موسسه آموزش عالی فاطمة الزهرا(س) اصفهان از پایان نامه خود با عنوان بررسی تطبیقی اخلاق اجتماعی میان دین اسلام و آیین زرتشت دفاع کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقه 3MT (ارائه پایان نامه های دانشجویی در سه دقیقه) در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۵    
معمولا دانشجویان تحصیلات تکمیلی نیاز دارند نتیجه تحقیقات خود را در یک ژورنال معتبر چاپ کنند و یا در یک کنفرانس معتبر ارائه دهند. بسیاری از دانشجویان قبل از دفاع از پایان نامه خود باید حداقل یک مقاله در یک ژورنال ISI یا علمی-پژوهشی به چاپ برسانند ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه علمی: مطالعه کتاب می تواند به محافظت از مغز، کاهش استرس، بهبود خواب، پیشگیری از زوال عقل، درمان سکته های قلبی و مغزی، پیشگیری از چاقی، بهبود سیستم تنفسی و قلبی عروقی، افزایش تمرکز و توانایی تصمیم گیری و حل مشکلات کمک کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس انجمن تخصصی صنایع همگن نساجی، پوشاک و چرم البرز از وابستگی به فناوری و مواد اولیه به عنوان یک چالش عمده این صنعت و دیگر صنایع نام برد و ضرورت برنامه ریزی برای استفاده بهینه از پایان نامه های دانشجویان نخبه برای رهایی از این وابستگی ها را مورد تاکید قرار داد.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۱    
موضوع این پایان نامه نقد و بررسی برجام و پسابرجام از دیدگاه قرآن کریم است و معلوم نیست مدرسان این دانشگاه تا چه اندازه با سیاست و روابط بین الملل بلحاظ نظری آشنایی دارند که اقدام به تایید و انجام این پایان نامه کرده اند ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اسم استاد راهنما باید در صدر اسامی نویسندگان مقاله حاصل از پایان نامه دانشجویان دکتری درج شود در حالی که برخی از دانشجویان این مقطع معتقدند؛ بسیاری از اساتید راهنما حداقل وظایف خود را هم در قبال دانشجو انجام نمی دهند.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ضرب المثل معروفی است که می گوید: بار کج هرگز به منزل نمی رسد! شاید بارها و بارها این ضرب المثل را شما هم تجربه کرده اید،اما برایتان عجیب خواهد بود وقتی بدانید دانشجوی فوق لیسانس باهوش و نخبه ای که چیزی به پایان فارغ التحصیلی اش نمانده، برای تحقیق پایان نامه اش از راه کج می رود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ طلبه سطح سه از پایان نامه خود با عنوان بررسی تطبیقی اخلاق اجتماعی در اندیشه امام علی علیه السلام و بودا دفاع کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۵۷    
تبدیل پایان نامه به کتاب یکی از دغدغه های دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری است که آن ها پس از به پایان رساندن پایان نامه خود می خواهند برای تقویت رزومه خویش پایان نامه مورد نظر را به صورت کتاب چاپ شده به اسم خود داشته باشند تا مراتب تحصیلی خود را با موفقیت پشت سر هم طی نمایند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۷:۱۱    
طبق اعلام دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی، الزام دفاع از پایان نامه پیش از آزمون ارتقاء و گواهینامه تخصصی 1400 لغو شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۰    
یکی از صفات بارز ما ایرانی ها مهمان نوازی است و به این امر معروفیم و دوست داریم در هر جلسه و مهمانی از پذیرایی جلسه دفاع پایان نامه گرفته تا پذیرایی همایش ها و عروسی و مهمانی ها و .. بهترین پذیرایی را از مهمان هایمان داشته باشیم و به قول معروف سنگ تمام بگذاریم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۰    
در نشست ساماندهی فرآیند های اجرایی پایان نامه ها دانشگاه های علوم پزشکی موظف شدند تا مدلی را طراحی کنند که اعضای هیات علمی ترغیب به استفاده از منابع مالی خارج از دانشگاه ها شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۲    
تهران- ایرناپلاس- سود سرشار رزومه سازی، پروپوزال نویسی، پایان نامه و ... سبب شده است حتی با تصویب لایحه پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی، این تجارت پرسود همچنان پررونق بماند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۵    
انجمن علمی گروه نرم افزاری دانشگاه علم و صنعت، وبینار آموزش رفرنس دهی با نرم افزار مندلی جهت انجام سمینار پایان نامه و پروپوزال را برگزار می کند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دبیرخانه بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی فراخوانی شرایط و مقررات ارسال آثار به بخش علمی این رویداد را اعلام کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۵    
انجمن علمی روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی، دوره مجازی آموزش پایان نامه نویسی و مقاله نویسی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس باید بر اساس شرایط تصمیم گرفت. این هم برمی گردد به اینکه اقتصاددان های تصمیم گیرنده درس شان را خوب خوانده باشند. در کشور دکترای اقتصاد زیاد داریم اما واقعا معلوم نیست در چه شرایطی درس گذرانده اند و پایان نامه نوشته اند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
پایان نامه ای با موضوع درباره سیمای حضرت علی علیه السلام در شعر شاعران اهل سنت در برنامه بوطیقا رادیو فرهنگ بررسی می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: به منظور توجه بیشتر به مساله خشونت، وزارت علوم قصد دارد دومین جشنواره پایان نامه های تحصیلات تکمیلی با محوریت خشونت را برگزار کند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از افزایش میزان حمایتهای مالی از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی و دکتری از سوی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در سال 1400 خبر داد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۰    
علاوه براین چاپ مقاله برگرفته از پایان نامه امکان استفاده دیگران از نتایج پژوهشی و افزودن به غنای جامعه علمی هرچند به میزان اندک را تحقق خواهد داد. در نهایت این کار رزومه شما را برای ورود به دوره های تحصیلی بعدی یا ورود به شغل مورد نظر را تقویت خواهد کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره اینکه داده های علمی و تحقیقاتی حوزه های علمیه اعم از پژوهش های علمی، مقالات، پایان نامه ها و تحقیقات مراکز علمی نباید بعد از تولید در کتابخانه ها خاک بخورد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان حمایت مالی از پایان نامه ها با موضوع تجربه نگاری فرهنگی منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۷    
معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: فضای رقابتی حاکم در جامعه، اساتید را به سمتی سوق می دهد که آن ها بیشتر به فکر چاپ مقاله در مجلات بین المللی باشند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دومین جشنواره ملی پایان نامه های تحصیلات تکمیلی با محوریت پیشگیری از انواع خشونت از سوی دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به میزبانی دانشگاه یزد برگزار می شود.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۲:۲۳    
پس از آن که دروس خود را در دانشگاه به اتمام رساندید، در نگارش و تهیه پایان نامه و پروپوزال قدم می گذارید. اولین مرحله پس از انتخاب موضوع پایان نامه، پروپوزال نویسی است که در آن انتخاب می کنید که تا انتهای پایان نامه چه روندی را در پیش بگیرید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۵    
دانشگاه صنعتی امیرکبیر با توجه به شیوع ویروس کرونا و تمدید محدودیت ها، طی اطلاعیه ای نحوه برگزاری کلاس عملی، جبرانی، دفاع از پایان نامه های دانشجوی و آزمون جامع را مشخص کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۴    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان از زحمات حجت الاسلام و المسلمین فلاحی تقدیر و تشکر کرد و کسب رتبه برتری اساتید راهنمای پایان نامه های سطح 3 حوزه خواهران را به او تبریک گفت و خواستار حمایت بیشتر از حوزه های علمیه خواهران شد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۸:۵۲    
مهدی رضایت، مدیر گروه توسعه سرمایه های انسانی ستاد فناوری نانو و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه فناوری گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ...
هراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه پیش دفاع طرح جوانه گرنت فناوری در پارک علم و فناوری مازندران برگزار شد. طرح جوانه گرنت فناوری حمایت مالی بلاعوض از پایان نامه های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری که قابلیت تجاری سازی دارند می باشد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و ارسال آثار به نوزدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال تا 31 اردیبهشت است و این زمان دیگر تمدید نخواهد شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ اولین کلان پروژه پایان نامه های علمی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران سراسر کشور در مدرسه علمیه قائم(عج) چیذر استان تهران به تصویب رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهشی دانشگاه علامه گفت: تسهیلاتی را برای پایان نامه هایی که نیاز به کار آزمایشگاهی دارند در نظر گرفته ایم؛ به طوری که پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد تا سقف سه میلیون و پایان نامه های دکتری تا سقف پنج میلیون تومان حمایت می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون پژوهشی دانشگاه تهران بر ضرورت ارائه رایگان منابع علمی اعم از کتاب، پایان نامه، رساله دکترا به دانشجویان و اساتید تأکید کرد و گفت: کار پسندیده ای است که منابع علمی رایگان در اختیار دانشجو و استاد قرار گیرد.
روزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، جامعه باستان شناسی ایران در بیانیه ای با اعلام خبر درگذشت این باستان شناس که ساعات پایانی چهارشنبه یکم اردیبهشت در 99 سالگی درگذشت، این طور نوشته است: در مدرسه لوور دانشگاه سوربون درس خواند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
285 هزار کاربر پایگاه اطلاعات علمی ایران (گنج)، تمام متن 388 هزار پایان نامه و رساله را نزدیک به چهار میلیون بار در سال های 1395 تا 1399 دانلود کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از آغاز بیستمین جشنواه ملی پایان نامه های برتر دینی و قرآنی دانشجویان از امروز یکم اردیبهشت ماه خبر داد.
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۷    
دکتر غلامی گفت: از امسال ظرفیت پذیرش دانشجو توسط استادان محدود شده است تا استادان با گرفتن دانشجوی زیاد از رسیدگی به پایان نامه ها باز نمانند.