یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۳:۳۸Oct 2020 25

جدیدترین‌های «پایان نامه»

هنر صدا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
برنامه بوطیقا با موضوع بررسی مسائل حوزه ادبیات فارسی از رادیو فرهنگ پخش می شود. به گزارش هنرصدا، در برنامه بوطیقا امروز شنبه 3آبان ماه پایان نامه های دانشجویی و کاربردی بودن آنها مورد بررسی قرار می گیرد. ...
پس از اعلام رسمی تاریخ برگزاری جلسه دفاع از سوی واحد آموزشی به مدیریت خدمات آموزشی، موضوع ایجاد سرترم و ثبت پایان نامه دانشجویان مذکور در سیستم گلستان برای نیمسال اول 1400-1399 بررسی و طبق مقررات اقدام خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
از بغداد تا اصفهان ، طرحی دانشجویی است که لیلا گلستان ها، به عنوان پایان نامه کارشناسی از آن دفاع کرده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز در جشنواره پایان نامه های کشور (جشنواره پروفسور حسابی)حائز جایزه ویژه شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مرحله نیمه نهایی چهارمین دوره مسابقات پایان نامه سه دقیقه ای در چهار گروه با ارزیابی پایان نامه ی 33 شرکت کننده برگزار شد و در پایان این مراسم نیز واحدهای برتر جهاددانشگاهی در برگزاری مسابقات دفاع سه دقیقه ای معرفی شدند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۹    
میرالله حسینی گفت: مجموعه دانشگاه آزاد می تواند معضل شیرابه های زباله های بابل را به عنوان نمونه پایلوت حل کند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بابل گفت: مجموعه دانشگاه آزاد می تواند معضل شیرابه های زباله های بابل را به عنوان نمونه پایلوت حل کند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۳    
جلسه دفاع پایان نامه سطح سه حوزه علمیه خراسان با عنوان بررسی جایگاه کتاب حدیث الاربع مائه در مجامع فقهی متقدم و استنباطات فقهاء ، به همت اداره مدارج علمی معاونت آموزش این حوزه در مرکز مدیریت، برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تمامی جلسات دفاع از پایان نامه ها و رساله های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تا 15 آبان ماه سال جاری به صورت مجازی برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
طولانی بودن صفِ انتظار برای انتشار مقاله از دغدغه های مهم دانشجویان دکتری قبل از دفاع از پایان نامه است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال به معرفی 4 پایان نامه با موضوع دفاع مقدس در این واحد دانشگاهی پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی از حدود یکهزار پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری حمایت کرد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه -اولین پایان نامه دانشجویی با حمایت مشارکتی پژوهشکده بیمه و دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی دانشگاه الزهرا نگاشته شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مرضیه رنجبر، فارغ التحصیل سطح3 موسسه آموزش عالی حوزوی فاطمه الزهرا اصفهان موفق به کسب رتبه سوم در بخش پایان نامه یازدهمین جشنواره علامه حلی شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۳    
پایان نامه سطح سه حوزه علمیه خراسان با عنوان تاثیر فقه حکومتی بر معاملات با تاکید بر آرای مرحوم امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در مرکز مدیریت دفاع شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۹    
ایسنا/کردستان رئیس دانشگاه کردستان خواستار بازگویی مسائل و مشکلات استان در دانشگاه شد و گفت: امیدواریم بتوانیم با استفاده از توانایی و ظرفیت های اساتید و دانشجویان و همسو کردن پایان نامه ها و مقالات دانشگاهی با آن در جهت رفع این مشکلات و کمک به مردم استان گام برداریم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۹    
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم ؛ در فراخوان حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی دانشجویان با محورهای آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست آمده است: پایان نامه های تحصیلات تکمیلی دانشجویان در حوزه آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست حمایت می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
با اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی دانشجویان در حوزه آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست حمایت می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سمنان بر ضرورت مسئله محور بودن پژوهش ها تاکید کرد و گفت: پژوهش ها باید با رویکرد حل مسائل و بررسی دقیق واقعیات جامعه انجام شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مرحله نیمه نهایی چهارمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای با حضور عیسی علیزاده، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، جمعی از مسئولان جهاد دانشگاهی و اساتید دانشگاه، عصر امروز به صورت مجازی برگزار شد و راه یافتگان به مرحله نهایی بر اساس رأی هیأت داوران مشخص شدند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دانشجوی رشته فقه و حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی از پایان نامه کارشناسی ارشد خود با عنوان بررسی خلأهای قانونی پدافند غیرعامل پرتویی در راستای ارتقا توان دفاعی کشور دفاع کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۵    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون گفت: حوزه پژوهش می تواند موضوع پایان نامه ها در بخش حقوق را به سمت آسیب های اجتماعی هدایت کند.
گروه علوم انسانی، برپایه گزارش عملکرد تبصرة نُه قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیة آثار علمی در سال تحصیلی 1399-1398 پیشتاز ثبت پارسا (پایان نامه و رساله) بود.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : عضو هیئت علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) گفت: برخی پایان نامه ها اتلاف وقت و تکرار مکررات است، و این نکته ای است که ضرورت آسیب شناسی پایان نامه ها و رساله ها را در دانشگاه های کشور ایجاب می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی با اعلام اطلاعیه ای مهلت دفاع از پایان نامه دانشجویان را تا 15 آبان ماه جاری تمدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۲۵    
پیام های رسیده در تاریخ بیست و هشتم مهرماه در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
چندی پیش سالنامه آماری مهاجرتی ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط رصدخانه مهاجرت ایران منتشر شد. سالنامه ای که اطلاعات و تحلیل های جامعی را از وضعیت مهاجرت کشور در حوزه های گوناگون ارائه می کند ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سید حجت اله علم الهدی معاون امور بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه در دیدار با معاون امور بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه، گفت: پژوهشگاه قوه قضائیه با توجه به حمایتی که از پایان نامه ها و رساله های دانشگاهی و حوزوی دارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز، گفت: در شش ماه نخست امسال از 249 پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری به شکل مجازی، دفاع شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۰    
طی فراخوانی اولویت های پژوهشی آموزش و پرورش در سال 1399 از سوی، دبیرخانه شورای تحقیقات اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی اعلام شد. به گزار اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی آخرین فرصت دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد برای داوطلبان آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) را اعلام کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
در شرایطی که کرونا، مصائب چاپ مقاله برای اخذ مدرک دکتری را مضاعف کرده و با رو به پایان بودن 8 ترم مجاز تحصیلی، جریمه هزینه سنوات انتظار دانشجویان را می کشد، تجارت زیرزمینی اکسپت مقاله دکتری در ازای دریافت وجه رونق گرفته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۲۶    
مولایی از بهبود 50 فرآیند اداری این سازمان در سال 98 خبر داد و گفت: 95 عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری با موضوعات وقف و بقاع متبرکه طی پنج سال اخیر ثبت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز از پایان نامه های دانشجویی و طرح های پژوهشی با موضوع تعاون حمایت مالی می کند.
عطنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۶    
به گزارش عطنا پایان نامه شناسایی و اولویت بندی عوامل موفقیت و شکست کسب وکارهای نوپای گردشگری ایران با تمرکز بر عوامل موفقیت و شکست استارتاپ های حوزه گردشگری روز چهارشنبه 23 مهرماه 99 در دانشگاه علامه طباطبایی دفاع شد ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون اداره کل برنامه ریزی و امور فناوری وزارت علوم از افزایش مبالغ حمایتی از پایان نامه ها و رساله های فناورانه دکتری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس کتابخانه های دانشگاه اصفهان گفت: هفده هزار جلد پایان نامه دانشجویی تحصیلات تکمیلی تبدیل شده به نسخه های دیجیتال این دانشگاه در اختیار محققان قرار گرفته است.
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۴   + ۱۰۳ سایت دیگر  
باتوجه به مصوبات ستاد کرونا و تمدید محمدودیت ها و با توجه به ضرورت تداوم فعالیت های آموزشی دفاع پایان نامه ها بصورت مجازی و ثبت نام ورودی های جدید اطلاع رسانی به کارکنانی که باید جهت انجام امور جاری و ارائه خدمات دانشجویی در واحد حضور یابند از طریق مدیر مرتبط انجام خواهد شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مراسم ششمین دوره اعطای جایزه دکتر رضا داوری اردکانی، ویژه معرفی و تقدیر از بهترین پایان نامه دوره دکتری رشته فلسفه دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور برگزار می شود.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم ششمین دوره اعطای جایزه دکتر رضا داوری اردکانی روز سه شنبه 29 مهر ماه برگزار می شود. به گزارش روزانه نیوز ، مراسم ششمین دوره اعطای جایزه دکتر رضا داوری اردکانی، ویژه معرفی و تقدیر از بهترین پایان نامه دوره دکتری رشته فلسفه دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور، روز سه شنبه 29 مهر ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کلیه مراحل پایان نامه نویسی دانشجویان ارشد دانشگاه سوره از تصویب پروپوزال تا فراغت از تحصیل به صورت مجازی انجام خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس دانشگاه لرستان گفت: جلسه دفاع از اولین پایان نامه دانشجوی خارجی این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد به صورت مجازی برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مسوول بخش نابینایان کتابخانه مرکزی همدان در این نشست اظهار داشت: با وجود بیماری کرونا و امکان نداشتن تردد نابینایان به کتابخانه، خدمت رسانی به افراد تعطیل نشد و به صورت مجازی فایل صوتی کتاب ها در اختیار اعضا قرار گرفت ...
اقتصاد آنلاین / جامع نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۴۲ سایت دیگر  
ایرانسل از پژوهش های دانشگاهی، در حوزه های فعالیت خود حمایت می کند.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۵    
دفاع از پایان نامه در سال های اخیر منجر به شکل گیری پدیده زشت و غیراخلاقی به نام تبانی و انحصارگرایی در مجلات علمی و پژوهشی شده است. به این معنا که بیشتر مجلات علمی و پژوهشی را تنها چند تن معدود و تکراری اداره می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۲    
برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری با بهترین کیفیت می توان از مشاوره پایان نامه حرفه ای و باتجربه کمک گرفت و این مشاوره از چندین جنبه مختلف برای دانشجویان تاثیرگذار و مفید است.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
وبینار آموزشی با موضوع هدایت پایان نامه به سمت راه اندازی یک استارت آپ بین المللی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۰۷    
رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: در سال تحصیلی 1399-1398 تعداد 16 پایان نامه در مقطع تحصیلات تکمیلی توسط دانشجویان و اساتید این دانشکده فنی و مهندسی به عنوان پایان نامه های تقاضا محور به انجام رسید.