شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۴:۲۳Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایان نامه»

جامعه الزهرا   ۴ ساعت پیش    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع نقد و ارزیابی شبهات معاصر درباره سرگذشت پیامبران غیراولوالعزم در قرآن در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
دانا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی زمان آغاز آموزش دانشجویان برای نیمسال دوم را 16 بهمن تعیین و اعلام کرد که مهلت دفاع پایان نامه ها و رساله های دانشجویان تحصیلات تکمیلی در نیم سال اول 1401-1400 نیز تا تاریخ 15 اسفند ماه خواهد بود.
سلام نو   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
هایدماری کخ تحصیل در رشته ایرانشناسی را از 1972 در دانشگاه گوتینگن آغاز کرد و در 1976 با موضوع پایان نامه شرایط مذهبی زمان داریوش بر اساس تحقیقات انجام شده بر کتیبه های هخامنشی به اخذ درجه ی دکتری نائل آمد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نیمسال دوم تحصیلی 28 دانشگاه علوم پزشکی در بهمن ماه آغاز شده است و وزارت بهداشت تاکید کرده است کلاس ها، امتحانات و جلسات دفاع از پایان نامه به صورت حضوری برگزار شود.
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۰۰:۱۶   + ۳۵ سایت دیگر  
ایرنا: هایدماری کخ، ایرانشناس برجسته آلمانی متخصص تاریخ ایلام و ایران پیشاآریایی، در 78 سالگی درگذشت. سایت خبری آرکولوجیکال هاربر ترکیه از درگذشت هایدماری کخ، ایرانشناس برجسته آلمانی خبر داد. ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی زمان آغاز آموزش دانشجویان برای نیمسال دوم را 16 بهمن تعیین و اعلام کرد که مهلت دفاع پایان نامه ها و رساله های دانشجویان تحصیلات تکمیلی در نیم سال اول 1401-1400 نیز تا تاریخ 15 اسفند ماه خواهد بود.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۲۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
طبق اعلام ایرانداک، در سال تحصیلی گذشته نزدیک به 700 پایان نامه و رساله دانش آموخته ایرانی بیرون از کشور به ثبت رسید.
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: اطمینان داشته باشید در سال آینده عدالت در توزیع منابع تحقیقاتی را به معنای مطلق خواهید دید.
میگنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۷:۰۴    
درمان پذیرش و تعهد (ACT) افراد را تشویق می کند تا افکار و احساسات خود را بپذیرند. ممکن است در ابتدا گیج کننده به نظر برسد، اما ACT همراه با درمان مبتنی بر ذهن آگاهی، درمان بالینی موثری را ارائه می دهددرمان مبتنی بر تعهد و پذیرش یا به اختصار ACT مخلوطی از 4 رویکرد توجه آگاهی، پذیرش ...
جهت پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نیکولای سیوکا نخست وزیر رومانی با اتهام جعل پایان نامه دکتری خود مواجه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر ارتباط با صنعت و جامعه وزارت علوم درباره برنامه این وزارتخانه برای ترغیب اساتید و دانشجویان به سمت پایان نامه ها و رساله های تقاضا محور توضیح داد.
میگنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۶:۵۴    
رضایت زناشویی یکی از مفاهیم رایجی است که برای سنجش شادکامی و ثبات در ازدواج به کار می رود. این یک مفهوم چند بعدی است که تحت تأثیر عوامل متعددی قرار می گیرد. هدف ازمطالعات دراین حوزه بررسی عوامل مؤثر بر رضایت یا نارضایتی زناشویی است
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۲    
مهلت دفاع از رساله و پایان نامه دانشجویان دانشگاه پیام نور تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در مسابقه پایان نامه برتر شبکه هوشمند، پایان نامه پیام هدایت نیا از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برتر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و تعالی علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی بر اهمیت مسأله محور بودن پژوهش و لزوم شکل گیری نظام موضوعات پایان نامه های تحصیلات تکمیلی تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۳    
انجمن علمی دانشجویی روان شناسی تربیتی دانشگاه شیراز کارگاه نگارش علمی (پروپوزال و پایان نامه نویسی) را به صورت مجازی برگزار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و تعالی علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی بر اهمیت مسأله محور بودن امر پژوهش و لزوم شکل گیری نظام موضوعات پایان نامه های تحصیلات تکمیلی تأکید کرد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع روش های رفتاری تغییر و اصلاح رفتار در نهج البلاغه در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۶    
حوزه/ جلسه دفاعیه خانم معصومه فرجی رشته تفسیر و علوم قرآن با موضوع "بررسی آموزه های اخلاقی سوره قصص" برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۳    
حوزه/ کارگروه تخصصی امور پایان نامه ها با گرایش تفسیر و علوم قرآنی در مؤسسه آموزش عالی فاطمة الزهرا (س) اصفهان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاونت آموزشی دانشگاه تهران، مهلت دفاع از پایان نامه و رساله دانشجویان تحصیلات تکمیلی را تا 30 بهمن تمدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مهلت دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهران برای دفاع از پایان نامه و رساله تا 30 بهمن تمدید شد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
در این نامه تاکید شده است که کلیه کلاس های درسی به ویژه برگزاری امتحانات و دفاع از پایان نامه های تحصیلی ترم آینده به شکل حضوری برقرار شود.
دولت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس گروه توسعه خدمات کاربران سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران از امکان ارسال پایان نامه های دانشجویی به صورت الکترونیکی و خودکار توسط کاربران در وب سایت این کتابخانه خبر داد و گفت: از آذر سال 1399 تا پایان دی 1400 تعداد 3 هزار و 891 پایان نامه در این وب سایت به ثبت رسیده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۷:۳۹    
حوزه/ مدیر مدارج علمی معاونت آموزش حوزه های علمیه گفت: پایان نامه ها که خروجی حوزه است و نقش بسیار مهمی در پاسخگویی به نیازهای نظام و جامعه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۱:۳۶    
تمام کلاس ها، امتحانات و جلسات دفاع از پایان نامه های آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۰:۲۷    
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: کلیه کلاس های درسی ، امتحانات و دفاع از پایان نامه های تحصیلی به شکل حضوری برگزار گردد.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۲:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز شنبه اعلام کرد: برگزاری حضوری کلیه کلاس ها، امتحانات و دفاع از پایان نامه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به تمامی دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شده است.
برترین ها / پرسش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
تجارت نیوز: وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا با صدور ابلاغیه ای خطاب به وزیران علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و آموزش و پرورش و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بازگشایی کلاس های درس دانشگاه ها و مدارس را ابلاغ کرد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه های برگزیده در همانندجویی پایان نامه ها، رساله ها و پیشنهاده ها در سال تحصیلی 1399-1400 اعلام شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: بر اساس ابلاغیه وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا، کلاس های درس همه دانشگاه ها و مدارس باید دایر شود به ویژه برگزاری امتحانات و دفاع پایان نامه های تحصیلی به صورت حضوری باشد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا با صدور ابلاغیه ای خطاب به وزیران علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و آموزش و پرورش و رییس دانشگاه آزاد اسلامی بازگشایی کلاس های درس دانشگاه ها و مدارس را ابلاغ کرد.
سلام نو / تابا خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۶   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا با صدور ابلاغیه ای دستور بازگشایی دانشگاه ها و مدارسر ابلاغ کرد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۰    
اصلی ترین و مهم ترین چالش هایی که با آنها دست به گریبان بودم و حالا هم برای جوانانی که می خواهند وارد عرصه کارآفرینی شوند وجود دارد، ضعف ساختار نهادی و تشکیلاتی در کشور است؛ یعنی سیستمی که برای بخش کسب وکار در کشور طراحی شده است درقالب مجمع امور صنفی، اتحادیه های صنفی، انجمن ها ...
برترین ها / خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
فرارو: اگر در طول سال های اخیر گذرتان به خیابان انقلاب تهران خورده باشد، احتمالا با تابلو به دستانی که مدام فریاد می زنند: پایان نامه، مقاله، چاپ کتاب! مواجه شده اید. اما حالا رقابت بسیار بالا رفته است و در همین فضای وب هم کافی است جمله چاپ کتاب به نام شما را جستجو کنید ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
پژوهشگاه ایرانداک فهرست دانشگاه های برگزیده در ثبت پایان نامه ها، رساله ها و پیشنهاده ها در سال تحصیلی 1399-1400 را اعلام کرد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۹    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع تحلیل آیات تولید در حوزه اقتصاد در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
دانشگاه های برگزیده در ثبت پایان نامه ها، رساله ها، و پیشنهاده ها در سال تحصیلی 1399-1400 معرفی شدند.
شاعر نیشابوری برگزیده نخستین جایزه ی ملی حسین منزوی شد. افسانه سادات حسینی، شاعر نیشابوری، برنده ی جایزه ی ویژه ی بخش تک غزل و نشان ویژه ی حسین منزوی شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
پیمان صالحی، معاون پژوهشی وزارت علوم گفت: جهت دهی پایان نامه های دانشجویی و فعالیت های پژوهشی به سمت رفع نیازهای کشور، دغدغه مدیران وزارت علوم است و در همین راستا سامانه نیازها و ایده ها نان در وزارت علوم در حال تدوین است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۴    
دبیر نخستین دوسالانه غزل حسین منزوی با اشاره به اینکه زنجان ظرفیت شکل گیری پایتخت غزل را در خود دارد، اضافه کرد: زنجان می تواند مرکز یا کتابخانه ای به عنوان غزل داشته باشد که در آن پایان نامه و پژوهش های مربوط به غزل انجام شود.
محمد رضا آهنچیان از ابلاغ دو بخشنامه از طرف وزارت کشور به وزارت علوم خبر داد و گفت: بخشنامه اول توسط وزیر کشور به سه وزارتخانه علوم تحقیقات و فناوری، بهداشت درمان و آموزش پزشکی و آموزش و پرورش ابلاغ شد مبنی بر اینکه ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید دارد بر بازگشایی دانشگاه ها از بهمن ماه و اینکه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با توجه به تحصیل دانشجویان در دوره های مختلف خصوصا کارشناسی ارشد و دکتری در ایران باید پایان نامه آنها کاربردی و در راستای کمک به رفع مشکلات جامعه و مردم باشد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بنا بر بخشنامه صادره توسط وزیر کشور کلاس های درس دانشگاه ها و مدارس سراسر کشور در ترم آینده حضوری شده و دانشجویان در تمامی مقاطع آموزشی، امتحانات و دفاع پایان نامه حضور فیزیکی خواهند داشت
دولت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۶    
سیزدهمین نشست کار گروه علم اطلاعات، دانش شناسی و سند پژوهی به منظورمعرفی پایان نامه های مقطع دکتری برگزار می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: خیابان انقلاب پاتوق نویسندگان گمنام است؛ نویسندگانی که هرچند کارشان سخت و پیچیده است ولی درآمدشان گاهی حتی از نویسندگان واقعی و مشهور هم بیشتر می شود. آنها کتاب ها را می نویسند ولی نه به اسم خودشان، به نام دیگران! ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
با برگزاری مراسم اختتامیه دومین جشنواره ملی طرح ها، پایان نامه ها و رساله های دانشجویی کاربردی کارفرمامحور امیرکبیر در البرز، از برگزیدگان این جشنواره تجلیل شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۱    
نشست تخصصی با هدف بررسی و اعتلا بخشی به فرآیند تدوین پایان نامه ها و رساله های علمی حوزه های علمیه خواهران برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
در شورای پژوهش دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، دستورالعمل برنامه مراکز تحقیقات همکار با سازمان های کارفرمایی در راستای دستیابی به اهداف سند توسعه ظرفیت های ملی برای سیاست گذاری آگاه از شواهد (راهبری ساماندهی مراکز تحقیقات با رویکرد تعامل با نهادهای کارفرمایی) و آئین نامه پایان نامه – طرح ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست نقد کتاب نقد ساختاری و تحلیل محتوایی در پایان نامه های رشته صنایع دستی برگزار شد و در آن کارشناسان درباره نقاط قوت و ضعف این کتاب صحبت کردند.