یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۳:۱۹Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایان نامه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۵۷    
سعادت طلب دانشجوی دکترای شیمی دانشگاه استکهلم سوئد است که در پایان نامه اش با قدردانی از شهیدان قاسم سلیمانی، مرتضی مطهری و سید مرتضی آوینی، ایجاد امنیت در جهان و منطقه غرب آسیا را مدیون ایثار شهدا می داند
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۶    
برگزیدگان مرحله استانی ششمین دوره مسابقه پایان نامه و مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقه کتاب سه دقیقه ای معرفی و تقدیر شدند. به گزارش سیناپرس، جهاد دانشگاهی تهران اعلام کرد ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
برگزاری رزمایش سفیران حجاب در بیله سوار، برگزاری مرحله استانی مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای، ضرورت تدوین برنامه های جامع فرهنگی به مناسبت گرامیداشت هفته حکیم نظامی، صدور کارت شهروندی برای شهروندان اردبیلی، تقارن عید نوروز با ماه مبارک رمضان را به فال نیک می گیریم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مرحله استانی (استان تهران) ششمین دوره مسابقه پایان نامه سه دقیقه ای 4 برگزیده داشت که طی مراسمی با حضور جمال رحیمیان معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و لیلا سنگی به نمایندگی از هیئت داوران در محل سازمان تقدیر شدند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۵    
حوزه/ پایان نامه بانوی طلبه ساوه ای با عنوان تربیت جنسی،چگونگی و اهمیت آن در اسلام و ارتباط آن با نظام خانواده اسلامی دفاع شد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد اسلامی که قریب به 40 درصد آموزش عالی کشور را شامل می شود اقدام به راه اندازی سامانه ای در همین راستا کرد تا این فرآیند با مرور دقیق تولیدات علمی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به شکل دقیق تری تکمیل شود ...
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
خائومه رورس، مدیر گروه مدیاپرو، معتقد است که بازگشت های رئال در لیگ قهرمانان می تواند سوژه پایان نامه دانشگاهی شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۷    
حوزه/ سه نفر از طلاب رشته تفسیر و علوم قرآنی موسسه آموزش عالی حوزوی ریحانة الرسول(س) ساوه به دفاع از پایان نامه خود پرداختند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۵    
حوزه/ طلبه موسسه آموزش عالی ریحانة النبی (س) اراک از پایان نامه خود با عنوان "بررسی قاعده کرامت در نگرش فقه تربیتی" دفاع کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۰    
ساناز احمدی، پژوهشگر سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از پایان نامه خود با عنوان تولید پروتئین HTLV-1 protease به صورت مولکول نوترکیب متصل به Fcγ1 از IgG1 انسانی در Pichia pastoris به منظور تهیه سوبسترای مهاری و بررسی قدرت مهارکنندگی در(MT-2 ...
لیزنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
هیئت وزیران ایرانداک را تنها متولی ثبت و همانندجویی پایان نامه ها و رساله ها اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز از قرار گرفتن این دانشگاه جزو 20 دانشگاه برتر ایران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۰۵    
هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای به همت جهاد دانشگاهی استان و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیل در محل این دانشگاه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۲۲    
جلسه دفاع از پایان نامه با موضوع بررسی نقش اعجاز روانشناختی قرآن در تربیت اخلاقی فرزندان در دانشکده علوم قرآنی قم برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۳    
دبیر علمی جشنواره علامه حلی چهارمحال و بختیاری گفت: استان ما از نظر منابع کتابخانه ای در فقر مطلق به سر می برد اما طبق اظهارات داوران جشنواره که از استان قم بودند پایان نامه هایی که به جشنواره ارسال شد از نظر علمی پربار بود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه های دانشجویی در سه دقیقه، به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان اردبیل با شرکت دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری از دانشگاه های این استان برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای در مرحله استانی به همت جهاد دانشگاهی استان اردبیل و همکاری دانشگاه محقق اردبیلی و دانشگاه های استان در دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد. ...
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عدد مورد علاقه شما چیست؟ بسیاری از مردم ممکن است در پاسخ به این سوال یک عدد نامتعارف را در ذهن داشته باشند، اعدادی مانند عدد پی (π)، عدد اویلر(e) یا جذر یک عدد با ریشه 2.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه تهران و سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور ضمن اعلام راه اندازی رشته حکمرانی منابع طبیعی در دانشگاه تهران، تاکید شد: مشکلات مبتلابه در حوزه منابع طبیعی کشور ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در مورد فروش پایان نامه های این دانشگاه، با تأکید بر این که دانشگاه تهران قطعاً خارج از قوانین عمل نمی کند، گفت: اگر مواردی از فروش پایان نامه وجود داشته و یا پایان نامه یا رساله ها در اختیار سایر افراد قرار داده شده، در چارچوب آیین نامه ها بوده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
علی ربیعی در روزنامه اعتماد نوشت: سه شنبه در دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه، داور پایان نامه ای در خصوص استیگمای رسانه ای کارتن خواب ها بودم. با متصاعد شدن یک بوی نامطبوع در سالن دفاع، جلسه برای لحظاتی مختل شد، تا اینکه از آبدارخانه خبر رسید که فن تهویه هوا دچار اشکال شده است ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
جلسه دفاعیه پایان نامه سطح سه با موضوع نقد و بررسی دیدگاه قرآن بسندگی با محوریت آراء سیدابوالفضل برقعی در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۴۳    
جلسه دفاعیه پایان نامه سطح سه با موضوع آثار فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی مزار امام رضا علیه السلام در ایران از آغاز تا پایان عصر صفویه در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۰:۳۰    
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت نام اینترنتی ارائه تسهیلات طرح حمایت از پایان نامه های دانشجویی “بازنشستگان و فرزندان آن ها (حمپاد)” از اول خردادماه آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
فراخوان بیست و پنجمین همایش کتاب سال حوزه ویژه کتب، پایان نامه و مقالات حوزویان اعلام شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۰۹    
دبیر علمی دبیرخانه مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان گفت: از ماموریت های اصلی دبیرخانه جهت دهی و ترغیب دانشجویان به انتخاب موضوعات مهدوی برای پایان نامه های دانشجویی است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۷:۳۴   + ۶۹ سایت دیگر  
وام حمپاد (حمایت از پایان نامه دانشجویان ارشد و دکتری) برای 202 نفر از متقاضیان مشمول به حساب بازنشستگان کشوری واریز شد
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی اذربایجان غربی؛ مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای در آذربایجان غربی برگزار شد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۰:۱۲    
مسیب داوری، رئیس دفتر هماهنگی دبیرخانه های استانی مهدویت دانشگاه آزاد در گفت وگو با فرهیختگان گفت: دبیرخانه مهدویت با رویکرد پژوهشی، علمی و تحقیقاتی در حوزه مطالعات تمدنی مهدوی فعالیت های فاخری را انجام می دهد. امسال دومین سال فعالیت این دبیرخانه است ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس کنگره علامه ملأ عبدالله بهابادی یزدی جهت هم افزایی فکری و تبادل تجارب و بهره گیری از ظرفیت ها و استعدادهای سایر مراکز و پژوهشکده ها و مؤسسات دین پژوهشی برای دریافت پایان نامه های دانشگاهی و مقالات و برگزاری نشست های علمی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۱:۰۱    
به گزارش فضای مجازی دفاع پرس ، دکتر وحید سعادت طلب دانشجوی ایرانی در دانشگاه استکهلم در پایان نامه خود شهدای دفاع مقدس و سردار شهید سلیمانی و... را ستود. جلسه دفاع پس از آن که وی ناگهان تصویر ژنرال شهید ایرانی را نشان داد، برای دقایقی قطع شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
لیزنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۱۵    
گوگل اسکالر رایج ترین موتور کاوش ویژه بسیاری از مدارک علمی مانند مقالات ژورنال ها و همایش ها، رساله ها و پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری، چکیده ها و منابع علمی دیگر است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۱۱    
دکتر وحید سعادت طلب روز گذشته در جلسه دفاع از پایان نامه خود که با حضور پلیس انجام گرفت، عکس سردار شهید قاسم سلیمانی را بالا برد و گفت مردم ایران به او مدیون هستند. با ایجاد تنش بدست چند وطنفروش، جلسه به بعد موکول شد. دانشجوی وطنپرست اینگونه از قهرمان ملی کشورش دفاع میکند!
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۵    
هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای در دو بخش موضوعی آزاد و ویژه با محوریت محیط زیست از سوی واحد انتشارات معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: دانشگاه هایی که در حوزه حفظ محیط زیست و حیات وحش پایان نامه ای داشته باشند آمادگی هرگونه حمایت را از آنها داریم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
برگزیدگان مرحله مقدماتی هفتمین دوره مسابقه ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه ویژه دانشجویان هنر که به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی هنر برگزار شد، معرفی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
وحید سعادت طلب دانشجوی بوشهری دانشگاه استکهلم در اعتراض به نقض آزادی بیان در غرب، تصویر سرداران مقاومت شهید سلیمانی، ابومهدی المهندس و عماد مغنیه را در جلسه دفاع پایان نامه اش بالای سر برد.
همگردی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۸    
مشاوره و ویرایش پایان نامه بوکان پرووپزال ارشد و دکتری استخراج، نگارش و چاپ مقاله رفع همانندجویی تقویت رزومه
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس پژوهشگاه المصطفی خاطرنشان کرد: در فراخوان آثار جشنواره، حدود 3 هزار اثر در 22 زبان از 50 ملیت در دبیرخانه جشنواره دریافت شد. در عرصه پایان نامه ها با توجه به آثار دریافتی می توان گفت جامعةالمصطفی از مراکز علمی پیشرو در جهان به شمار می آید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای، روز گذشته، 9 اسفندماه در دانشگاه اصفهان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای در دو بخش آزاد و ویژه، از سوی معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گفت: بیشتر پایان نامه های تحصیلات تکمیلی این دانشگاه در مقاطع دکتری و ارشد، جزو طرح ها و پروژه هایی هستند که نیاز منطقه را رفع می کنند و هیچ پایان نامه دکتری نداریم که نیازمحور نباشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۹    
مهلت دفاع پایان نامه یا رساله نیمسال اول 1401 دانشگاه علامه طباطبایی تمدید شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای در دو بخش موضوعی آزاد و ویژه با محوریت محیط زیست از سوی واحد انتشارات معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزیر علوم با اشاره به حواشی ایجاد شده برای دانشجوی ایرانی دانشگاه استکهلم که در پایان نامه خود از شهیدان مطهری، آوینی و سلیمانی تقدیر و تشکر کرده، با بیان اینکه کشورهایی که تحمل نام و یاد شهید سلیمانی را ندارند، ادعای آزادی بیان دارند، گفت: پافشاری وحید سعادت طلب بر موضع بحق خود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۳    
اردبیل - رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در 6 ماه گذشته قریب به 3 هزار پایان نامه کارشناسی ارشد در دست تهیه بود که یک هزار و 500 پایان نامه به اتمام رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۲    
رئیس گروه ترویج ستاد نانو گفت: ستاد نانو از پایان نامه های دانشجویان تا سقف 50 میلیون تومان حمایت می کند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۳    
جلسه دفاعیه پایان نامه سطح سه با موضوع بازسازی و ارزشیابی تفسیر منخل بن جمیل جعفی در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.