شنبه ۱۶ اسفندساعت ۱۱:۲۲Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترویج»

جامعه الزهرا   ۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور تربیتی جامعه الزهرا(س) گفت: بی شک یکی از مهم ترین رسالت های رسانه به خصوص در شرایط کنونی، ترویج ادب و اخلاق اسلامی در جامعه است.
ستاد اقامه نماز   ۶ دقیقه پیش    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان ، دیدار مدیر کل اوقاف استان لرستان با مدیر ستاد اقامه نماز استان در محل ساختمان ستاد اقامه نماز استان انجام شد ...
ستاد اقامه نماز   ۶ دقیقه پیش    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، مدیر ستاد اقامه نماز استان در جلسه همفکری و هم اندیشی برنامه های ترویج و توسعه فرهنگ نماز در دستگاه های اجرائی با حضور فرمانده سازمان بسیج ادارات تصریح کرد: بسیج پشتیبان نماز در دستگاه های اجرائی می باشد ...
ایثار   ۱۰ دقیقه پیش    
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو قزوین گفت: کلاس های مدارس به نام شهدا با هدف معرفی و شناساندن شهیدان به دانش آموزان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مزین می شوند.
بسیج   ۱۴ دقیقه پیش    
بنابراین شاهد آن هستیم که جوانان از زندگی در محیط سالم کم کم دور شده و زندگی مجازی و پر از خطا و گناهی را تجربه می کنند.
ستاد اقامه نماز   ۱۹ دقیقه پیش    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گیلان به پاس خدمات داوطلبانه یاوران نماز استان گیلان در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نماز در جامعه ستاد اقامه نماز استان گیلان با همکاری سازمان بسیج مهندسین صنعتی ...
در این برنامه علی اکبر زین العابدین پیرامون نقش معلمین دبیرستان در کتابخوانی با رودابه کمالی گفت و گو می کند. همچنین در این برنامه گیتی صفرزاده درباره ترویج کتابخوانی برای زنان شهرنشین مطالبی را بیان می کند ...
قدس آنلاین   ۲۲ دقیقه پیش    
برای ترویج احسان و نیکوکاری و دستگیری از همنوعان راه های بسیاری وجود دارد به ویژه در روزهایی که به دلایل مختلف مثل شیوع ویروس کرونا چرخ اقتصاد خانواده ها آن گونه که لازم است نمی چرخد.
شورای نگهبان   ۲۳ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان تاکید کرد: باید هر چه می توانیم فضای جامعه را با درخت و سبزه شاد کنیم و فرهنگ درختکاری و کشاورزی را ترویج کرده و کسانی که در این راه گام برمی دارند را مورد تقدیر قرار دهیم.
ستاد اقامه نماز   ۳۶ دقیقه پیش    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان حجّه الاسلام باتوانی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان فریدونشهر بیان داشت جهت ترویج فرهنگ نورانی نماز اقدامات بسیاری انجام شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۳۷ دقیقه پیش    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مسابقه بشقاب سالم به منظور ترویج فرهنگ تغذیه سالم در بین دانش آموزان از طریق شبکه شاد برگزار شد.
شبستان   ۵۵ دقیقه پیش    
دانایی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: تألیف کتاب قرارگاه محمود را به خبرگزاری شبستان تقدیم می کنم.
برنامه کتاب بان شنبه 16 اسفند به سراغ نقش دبیران و معلمان دبیرستان در کتابخوانی دانش آموزان و نسل آینده می رود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه کتاب بان شنبه 16 اسفند، علی اکبر زین العابدین، مجری درباره نقش معلمان دبیرستان در کتابخوانی با رودابه کمالی گفت و گو می کند. ...
بسیج   ۱ ساعت پیش    
ساری- فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه نکوداشت شهدا یک وظیفه اصلی است، افزود: انتقال مفاهیم بسیار ارزشمند شهدایی باعث بیمه کردن انقلاب اسلامی می شود.
فرهیختگان   ۱ ساعت پیش    
همایش قیام عاشورا از دیدگاه اهل سنت امسال نیز مانند سال های گذشته با تکیه به رویکرد تقریب مذاهب و وحدت اهل تشیع و تسنن در جهت تبیین اهداف عاشورایی و ترویج مکتب عاشورا از دیدگاه اهل سنت آغاز به کار کرد.
ایثار   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار قزوین با بیان اینکه "باید بیش از پیش در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اهتمام داشته باشیم" گفت: باید در این زمینه کارهای مطالعاتی و پژوهش های عمیق متناسب با نیازهای جامعه شکل گیرد.
ایثار   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قزوین_ایرنا_ استاندار قزوین گفت: یکی از راه هایی که می تواند جامعه را از بسیاری آسیب ها دور کند، حفظ ارزشها و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
ایثار   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سردار نوعی اقدم گفت: با شناخت مولفه های مکتب شهید سلیمانی و ترویج آن، وظیفه داریم این مکتب را به نسل حاضر و آینده معرفی کنیم تا ارزش ها و دستاوردهای آن فراموش نشده و زنده بماند.
ایثار   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یادواره شهدای طلبه و روحانی جنوب سیستان و بلوچستان در شهرستان ایرانشهر برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
همزمان با روز درختکاری و با هدف ترویج فرهنگ درختکاری و حفاظت از محیط زیست، 8000 اصله نهال رایگان در محل مصلی شهر بعد از مراسم پرفیض نماز جمعه توسط شهرداری قدس توزیع گردید.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بنیاد آموزش فناوری نانو به منظور توسعه و ترویج فناوری نانو در میان قشر دانشگاهی از کلیه انجمن های علمی و گروه های دانشجویی فعال دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور دعوت به همکاری کرد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس فعالیت های قرآنی دانشگاه علمی کاربردی گفت: برگزاری دوره های مهارتی قرآنی با رویکرد ترویج قرآن و عترت و سبک زندگی ایرانی اسلامی، حمایت از فعالان فرهنگی قرآنی در مراکز آموزشی و اجرای فعالیت های ترویجی و تبلیغی در مراکز آموزشی مورد تاکید است.
اجرای فعالیت های ترویج کتابخوانی در لاسجرد ، نام این روستا را در فهرست 55 نامزد نهایی جشنواره روستا ها و عشایر دوستدار کتاب کشور قرار داد.
خانه ترویج جهادکشاورزی روستای درغک از توابع بخش دیشموک دوباره فعال می شود. فعالیت مجدد خانه ترویج جهادکشاورزی درغکبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، رئیس جهاد کشاورزی شهرستان کهگیلویه گفت: در آینده نزدیک خانه ترویج روستای درغک با استخدام یک نیروی جدید بومی، دوباره فعال می شود ...
لشت نشا خبر   ۲ ساعت پیش    
کاشت نمادین درخت به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی به منظور ترویج سنت حسنه درختکاری توسط بخشدار، امام جمعه، شهردار و مسئولین بخش لشت نشا در پارک لشت نشا انجام شد.
فرتاک نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش فرتاک نیوز؛ریس منابع طبیعی شهرستان چرداول دراین مراسم به اهمیت درخت و درختکاری اشاره و خاطرنشان کرد: درخت یک نعمت و هدیه زیبا از سوی خداوند به انسان بوده و منشاء خیر و برکات زیادی برای زمین است. ...
نمایندگان دستگاه های فرهنگی و اجتماعی استان یزد در نشستی طرح ها و برنامه های خود را برای ترویج دعا های صحیفیه سجادیه ارائه کردند.
وزارت آموزش و پرورش   ۳ ساعت پیش    
برنامه نمادین درختکاری دانش آموزان موفق در طرح کوچ (کنترل وزن و چاقی) با حضور مدیرکل آموزش و پرورش برگزار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، به مناسبت 15 اسفند ماه روز درختکاری و هفته منابع طبیعی ...
ایثار   ۴ ساعت پیش    
در آستانه 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا نهمین جلسه کمیته ایثار شهرستان در روز پنج شنبه 14 اسفند ماه در محل بنیاد شهید سمیرم برگزار شد.
ایمنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر رشت گفت: یک موسسه مردم نهاد زیست محیطی توانسته است 91 هکتار زمین از اداره کل منابع طبیعی استان گیلان، در شهرستان سیاهکل نزدیک روستای لیشک به امانت گرفته و از آن در راستای ترویج فرهنگ نهال کاری استفاده کند.
حیات   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۳:۳۲    
سردار یعقوب سلیمانی گفت: امیدواریم، بتوانیم با ابزار هنر آثاری را خلق کنیم که ترویج دهنده ی فرهنگ ایثار و شهادت باشد. به گزارش حیات، سردار یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در جشنواره اختتامیه فیلم ایثار در تالار وحدت گفت ...
مرآت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مام جمعه دامغان ضمن بیان اینکه انتخاب رئیس جمهور آینده باید از روی آگاهی و بدون دخیل شدن احساسات و عاطفه باشد، گفت: اخلاق در انتخابات پیش رو، باید ترویج داده شود.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: مهمترین موضوع در حوزه فضای سبز شهری، پیشگیری از تخریب درختان شهر در کنار اشاعه فرهنگ درختکاری است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۱:۰۴    
آیین اختتامیه نخستین همایش هنرجویی نهال ویژه آموزشگاههای آزاد هنری شهرستانهای استان تهران با حضور فرماندار شهرستان پاکدشت،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و دیگر مسئولان در سالن اجتماعات کانون فرهنگی شهدای پاکدشت برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: کاشت درخت و نهادینه کردن این فرهنگ، مشارکت دادن مردم در این امر و ترویج فرهنگ درختکاری مایه نشاط و پویایی شهر و شهروندان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی، امروز جمعه علاوه بر پاک سازی عمومی پارک ملی گلستان، با حضور رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی فاز نخست بوستان 43 هکتاری شهرداری گنبدکاووس در حومه روستای چپرقویمه افتتاح شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۰:۲۴    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهریارگفت: وظیفه خطیر ما نسبت به شهدا ترویج سیره و منش آن ها و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۴۸    
سرپرست بنیاد استان همدان گفت: همه ایام متعلق به شهداست زیرا این روز بزرگ از ویژگی خاصی برخوردار است و فرصت خوبی برای بازنگری در عملکردها به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه: اگر مفاهیم الهی را گسترش دهیم مردم به وحدت کامل رسیده و جلوه های آسمانی اسلام آشکار می شود.
یافته   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۰    
در جریان مراسم نهایی جایزه مهرگان علم صورت گرفت: چاپ ایمیل توضیحات بخش: فیلم هیأت داوران دوره های چهاردهم و پانزدهم مراسم نهایی جایزه مهرگان علم از تلاش ها و خدمات "مظفر افشار" پدر بلوط ایران در ترویج فرهنگ حفظ و شناخت محیط زیست ایران صمیمانه قدردانی کرده و برای ایشان در ادامه فعالیت زیست ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۵    
اف ای تی اف (FATF) یک سازمان فرادولتی است که سیاست ها و استاندارد های مبارزه با جرایم مالی را طراحی و ترویج می کند. این استانداردها، پولشویی، تامین مالی تروریسم و سایر تهدید های مربوط به سیستم مالی بین المللی را هدف قرار داده است ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ امام جمعه موقت اصفهان در خطبه های این هفته نماز جمعه بار دیگر به موضوع دوچرخه سواری زنان پرداخت و گفت: دوچرخه سواری بانوان منجر به اختلاط دختر و پسر می شود و دین اسلام این اختلاط را جایز نمی داند. دوچرخه سواری زنان حذف شود اسلام ترویج می یابد ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود_مدیر موسسه تفحص سیره شهدا قم گفت:رسالت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بر دوش خادم الشهدا است و امروز زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۱۰   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: امام جمعه موقت اصفهان گفت: اسلام با فساد، فحشا و منکرات مخالف است نه با ورزش و امثال آن. آیت الله مهدوی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اصفهان: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - - ایرنا- ائمه جمعه شهرهای مراکز شهرستان های استان بوشهر بر حفظ محیط زیست، ترویج فرهنگ صیانت از منابع طبیعی ، محکومیت سیاست های خصمانه دولت امریکا در قبال مردم ایران ، کمک به نیازمندان و بزرگداشت روز قرآنی بوشهر تاکید کردند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حقوق شهروندی ابعاد و جلوه های گوناگون همچون مدنی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی دارد، اما از منظر شهری به روابط مردم شهر، حقوق و تکالیف آنان در برابر یکدیگر و اصول، هدفها، وظایف و روش انجام آنها اطلاق می شود ...
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت اصفهان گفت: چنانچه دوچرخه سواری بانوان در سطح جامعه حذف شود ترویج اسلام صورت می گیرد.
استانداری گیلان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به نقش افتخارآفرین بانوان در دوران دفاع مقدس، تاکید کرد: باید این الگوی تربیتی و تاریخ ساز زنان سرافراز میهن اسلامی، بیش از پیش در جامعه ترویج و به درستی به نسل های آینده معرفی و انتقال یابد. ...
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک مهرایران طی پیامی فرارسیدن 14 اسفند ماه روز ترویج فرهنگ قرض الحسنه را به هموطنان و به ویژه فعالان این سنت پسندیده تبریک گفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۲۵    
گروه استان ها-امام جمعه بندرعباس گفت: باید شهرداری ها و مردم به کاشت درخت و خصوصاً درختان مثمر اهتمام ورزند و فرهنگ درختکاری در جامعه ترویج شود.