یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۹:۲۳Oct 2020 25

جدیدترین‌های «سلمان فارسی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- شهید "محمدرضا رزمی" پرستار با سابقه بیمارستان سلمان فارسی تامین اجتماعی بوشهر بر اثر ابتلا به کرونا آسمانی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
محمد رضا رزمی بهیار بیمارستان سلمان فارسی تامین اجتماعی بوشهر به کاروان شهیدان مدافع سلامت پیوست.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سریال، سازندگان سریال سلمان فارسی در آخرین روزهای فیلمبرداری در شهرک سینمایی نور، خبر تلخی شنیدند. درگذشت محمود فلاح که تعداد زیادی از عوامل سریال سلمان فارسی با وی همکاری کرده بودند، کام شان را تلخ کرد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
سازندگان سریال سلمان فارسی و داود میرباقری در پیام های جداگانه ای درگذشت محمود فلاح را تسلیت گفتند.
ثلاث   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
ثلاث- مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهرگفت: مجوز افزایش 100 تخت بستری در بیمارستان های تامین اجتماعی استان بوشهر صادر شد. توزیع تخت ها در بیمارستان سلمان فارسی بوشهر 70 تخت در رشته های داخلی، آی سی یو، سی سی یو، آنکولوژی، اطفال، جراحی و بیمارستان مهر برازجان 20 تخت در رشته های داخلی، جراحی ...
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه شیراز و دانشگاه سلمان فارسی کازرون برای جامعه محور نمودن نظام دانشگاهی تفاهمی دوسویه انجام دادند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۲    
به همت حوزه مقاومت بسیج سلمان فارسی و اداره روشنایی حرم مطهر رضوی، تعداد 1100 بسته کمک معیشتی برای نیازمندان بخش چاپشلو شهرستان درگز تهیه و توزیع شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فارس نوشت: حجت الاسلام بی آزار به کتابی از محدث نوری اشاره کرد و گفت: فکر می کنم آقای میرباقری اگر قرار باشد سلمان فارسی را در هنر زیبای خود نمایان کند، قطعا یکی از منابع اصلی این کتاب باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام بی آزار به کتابی از محدث نوری اشاره کرد و گفت: فکر می کنم آقای میرباقری اگر قرار باشد سلمان فارسی را در هنر زیبای خود نمایان کنند قطعا یکی از منابع اصلی این کتاب باشد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۸    
با حضور روسای دانشگاه سلمان فارسی و آموزش و پرورش، نخستین نشست هم اندیشی نقش بانوان مشاور در کاهش آسیب های روانی مادران در ایام آموزش مجازی برگزار شد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کازرون نما، ظهر 22 مهرماه، در آستانه فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، دکتر غریب فاضل نیا، رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون، به همراه جمعی از مسئولان این دانشگاه با حضور در مقر فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان کازرون، ضمن پاسداشت خدمات پرسنل و کارکنان نیروی انتظامی، با سرهنگ زراعتیان ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهرگفت: شمار تخت های بیمارستانی ویژه بیماران کرونایی در این استان از 18 تخت تیرماه اکنون به 74 تخت افزایش یافته است. ...
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
صبح دیروز، با برپایی نشستی مشترک به میزبانی جهاد دانشگاهی استان فارس، روسا و معاونین دانشگاه سلمان فارسی کازرون و جهاد دانشگاهی استان فارس، تفاهم نامه همکاری های مشترک در حوزه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی امضا نمودند.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
فکرشهر: مسئول فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی در استان بوشهر جان سه بیمار نیازمند پیوند عضو را نجات داد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۴۳    
تفاهم نامه همکاری فرهنگ و ارشاد اسلامی با دانشگاه سلمان فارسی کازرون منعقد خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
جانشین تیپ نیروهای مخصوص 110 سلمان فارسی از کشف بیش از یک تن مواد مخدر در زاهدان خبر داد .
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و فضای نامناسب فیزیکی مدرسه ابتدایی سلمان فارسی مسکن مهرچرام این مدرسه را به مرز تعطیلی کشانده است.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
شهرک سینمایی نور که محل فیلمبرداری فیلم محمد(ص) بود، این روزها میزبان گروه تصویربرداری سریال تاریخی سلمان فارسی به کارگردانی سید داوود میرباقری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۰:۴۱    
برترین اخبار سرویس فرهنگی مورخ دوازدهم مهر 99 در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.
سیروس مقدم در برنامه ای تلویزیونی از کارگردانی سریال ماورایی خبر داد. همچنین محل ساخت فیلم "محمد(ص)" در اختیار سریال سلمان فارسی قرار گرفت.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۷    
به گزارش کازرون نما، صبح امروز، 12 مهرماه ماه، مرحله ی مصاحبه حضوری از کنکور دکتری زبان و ادبیات فارسی دانشگاه سلمان فارسی کازرون با حضور اعضا هیئت علمی این رشته و همچنین با شرکت داوطلبان متقاضی، در محل سالن کنفرانس دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تصویربرداری سریال سلمان فارسی زمستان سال گذشته در شهداد کرمان و قشم آغاز شد و قرار بود بخش هایی از این سریال، در ترکیه و ارمنستان تصویربرداری شود؛ اما به دلیل همه گیری کرونا این سفرها لغو و تصمیم سازندگان بر این شد تا در ایران ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مجید مظفری از حضورش در سریال "سلمان فارسی" خبر داد و گفت: "منتظرم داود میرباقری صدایم کند." این سریال در سه دوره تاریخی ایران روایت می شود. به گزارش تسنیم، آخرین خبرها از سریال "سلمان فارسی" این است که گروه به شهرک سینمایی نور رسیده اند و با تواقف صورت گرفته شهرک در اختیار پروژه قرار گرفته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تیپ 110 سلمان فارسی و خیران در مناطق روستایی سیستان و بلوچستان، برای محرومان مسکن می سازند.
راک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز ،علیرضا باقری در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با اعلام رضایت خانواده نوع دوست و ایثارگر زنده یاد نعمت الله پرند مقدمات لازم عمل برداشت عضو با انتقال وی به بیمارستان سلمان فارسی بوشهر صورت گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در پی انتشار خبری درباره رونمایی از یک مستند درباره مشکلات آب شرب مردم بیرم، شرکت آبفای فارس توضیحاتی را درباره اقدامات صورت گرفته برای حل این مشکل ارائه کرد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۷    
آیین بازنمایش فیلم مسافران شهرسبز که روایتی مستند از حماسه آفرینی رزمندگان کازرونی در طول 8 سال دفاع مقدس است، با سخنرانی دکتر محمد عارف، استاد دانشگاه و نویسنده، طراح و تدوین گر این فیلم با استفاده از بسترهای مجازی در سالن اجتماعات دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردید.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۷    
به گزارش کازرون نما، حجت الاسلام و المسلمین رضایی، با اشاره به برخی تحریف های صورت گرفته پیرامون سلمان فارسی خاطر نشان کرد: در تاریخ اسلام، یک سلمان نداریم و چند سلمان وجود دارد که گاهی اوقات تشابه اسمی باعث شده تحریف هایی پیرامون سلمان فارسی صورت بگیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۶    
مجمع عمومی فدراسیون شمشیربازی در سالن سلمان فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد فیلی در گفت وگو با خبرگزاری میزان، پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر در شهر گرگان اسکان دارم، طی ماه گذشته برای بازی در سریال رعد و برق جلوی دوربین بهروز افخمی رفته ام و به امید خدا تا ماه آینده نیز درگیر این اثر هستم. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین گفت: با آغاز صیادی از ابتدای مهر ماه از دریاچه سد سلمان فارسی این شهرستان پیش بینی می شود 170 تن ماهی گرمابی از این دریاچه صید و روانه بازار شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
در فرهنگ مسلمانان همواره سلمان مظهر زهد، عدالت، عقلانیت و تواضع بوده و نمادهای مفاهیم را در آثار ادبی گذشته می توان نشان داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۷    
حجت الاسلام گرجی گفت: سلمان فارسی نگاهش باز، محرم اسرار اولیای خدا و مسلط به مابعدالطبیعه بود و با اینکه مسئولیت های متعددی مانند استانداری مدائن داشت اما از مقامات دنیایی اعراض می کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سرآمد روایات مدح سلمان، روایتی است که با تعبیر منّا اهل البیت او را در شمار اهل بیت علیهم السلام قرار می دهد. سلمان دارای چه ویژگی هایی بوده تا در زمره اهل بیت (ع) قرار گرفت؟
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۱    
نام سلمان فارسی برای ما ایرانی ها آشناست. باشد که با مرام این مرد بزرگوار "اهل بیتی" هم آشنا شویم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز جمعه چهارم مهر سال 1399 هجری شمسی، برابر با هفتم صفر سال 1442 هجری قمری و مطابق با بیست وپنجم سپتامبر سال 2020 میلادی است.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیومعارف، زندگی شخصیت هایی از صحابه ی نبی اکرم حضرت مُحمّد (ص ) و ائمه معصومین (ع) ، دارای ابعاد مختلفی است که بررسی هر بُعد از زندگی آنان نیاز به مُطالعات و کارشناسی خاص و جداگانه ای دارد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تصویری از لوکیش جدید سریال سلمان فارسی ببینید که با حضور بازیگرانی چون فرهاد اصلانی ساخته می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۶    
این سریال در سه مقطع ایران دوره ساسانی، بیزانس و حجاز صدر اسلام به زندگی جناب سلمان فارسی، یار ایرانی پیامبر اسلام می پردازد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
با توافق صورت گرفته با شرکت سینمایی نور تابان وابسته به بنیاد مستضعفان شهرک سینمایی نور در اختیار پروژه سریال سلمان فارسی قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، حسین طاهری ...
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سهیل کریمی ضمن تمجید از ساخت سریال سلمان فارسی پس از سال ها وقفه و مشکلات مختلف، گفت: ساخت سریال هایی با موضوع دفاع مقدس (شهید باکری) و تاریخ انقلاب اسلامی (بنی صدر) جای تقدیر دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سهیل کریمی ضمن تمجید از ساخت سریال سلمان فارسی پس از سال ها وقفه و مشکلات مختلف، گفت: ساخت سریال هایی با موضوع دفاع مقدس (شهید باکری) و تاریخ انقلاب اسلامی (بنی صدر) جای تقدیر دارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس بسیجیان حوزه سلمان فارسی شهرستان بزمان اقدام به رژه موتوری کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس زنگ مقاومت مدارس آذربایجان شرقی به صورت نمادین در محل دبیرستان سلمان فارسی تبریز نواخته شد.
هیأتی از رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حسن هادی الجبوری دیدار و گفت وگو کردند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، بنابه دعوت حسن هادی الجبوری، تولیت آستان حضرت سلمان فارسی ...
زندگی سلمان فارسی در قالب مجموعه نمایشی هفت قسمتی او که از ماست به روی آنتن رادیو نمایش می رود.
سینما جریان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سینما جریان | حسین طاهری تهیه کننده سریال در حال ساخت سلمان فارسی درباره آخرین وضعیت تولید این پروژه گفت: گروه در حال آماده سازی لوکیشن در شهرک نور هستند که ظرف روزهای آتی برای ادامه تصویربرداری به شهرک نور اعزام می شوند و بخش هایی در تهران تصویربرداری خواهد شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۰   + ۳۷ سایت دیگر  
سریال تلویزیونی سلمان فارسی به کارگردانی داود میرباقری در شاهرود روزهای پایانی خود را از فصل بیزانس سپری می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی به نقل از خبرگزاری فارس ...