دوشنبه ۰۳ آذرساعت ۲۲:۲۹Nov 2020 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کازرون»

ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی، توسعه روستایی و محرومیت زدایی را از آرمان های اصلی نظام دانست و بر تسریع در روند بازسازی ها تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: کشت کلزا در سطح 250 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان کازرون آغاز شده است.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۳:۰۰    
به گزارش کازرون نما؛ بستری شدن 22 بیمار بد حال در بیمارستان و تکمیل شدن 100 درصد تخت های بستری کووید و 35 تخت بحران راه اندازی شد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اختصاصی کازرون نما؛ برنامه دور دوم مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان کشور منتشر شد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که از بیمارستان کازرون؛ خبر می رسد که حتی در راهروها هم تخت برای بستری بیماران کرونایی گذاشته اند ولی مسوولین همچنان اعلام می کنند وضعیت کازرون نارنجی است ...
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۱    
پایه گذاری تیربرق های جدید این امیدواری را داشت که کابل های هوایی برق که دیدگاه نامناسبی را به ورودی کازرون داده بودند بصورت زمینی عبور داده شوند تا ورودی کازرون کمی از شلختگی و شلوغی فعلی آزاد شود.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۱    
به گزارش اختصاصی کازرون نما؛ دیروز شنبه، انتخابات هیات رئیسه شورای شهرستان در سال پایانی با حضور مسئولان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مهرورز گفت: ماهی فروشان کازرون در مکانی جدید ساماندهی می شوند.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۰۵    
به گزارش کازرون نما، متاسفانه امروز شنبه رکورد آمار ابتلای روزانه در شهرستان کازرون زده شد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۹    
به گزارش کازرون نما؛ دکتر غریب فاضل نیا، رییس دانشگاه سلمان فارسی کازرون امروز شنبه با تأکید بر ضرورت بسترسازی برای تقویت گفتمان مبتنی بر اصول علمی در نظام تصمیم سازی، تصمیم گیری، برنامه ریزی و مدیریت توسعه جامعه ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۲    
رویدادهای برگزار شده در این شهرستان، برگزاری مسابقه نقاشی کودک با موضوع کتاب و کتابخوانی، رونمایی از کتاب به صورت آنلاین در فضای مجازی، معرفی تازه های کتاب در فضای مجازی توسط اداره کتابخانه ها، طرح عضویت رایگان شهروندان در کتابخانه ها و برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ...
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کازرون نما، مشروح و جزییات محدودیت هایی که از امروز همزمان با سراسر کشور در کازرون آغاز شدند.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۴    
به گزارش کازرون نما؛ برابر با بخشنامه صادره، برخی تردد ها شامل محدودیت نشدند.
این جشنواره در دو بخش اصلی با موضوع آزاد و ویژه با موضوعات: بیماری کرونا، کادر درمان و چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار می شود و هر هنرمند می تواند با سه اثر در بخش فیلمنامه کوتاه و با پنج اثر در بخش نقاشی شرکت کند.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
این جشنواره در دو بخش اصلی با موضوع آزاد و ویژه با موضوعات: بیماری کرونا، کادر درمان و چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار می شود و هر هنرمند می تواند با سه اثر در بخش فیلمنامه کوتاه و با پنج اثر در بخش نقاشی شرکت کند.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کازرون نما، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون امروز شنبه گفت: با شروع بارندگی های پاییزی پیش بینی میشود34هزار هکتار از اراضی این شهرستان به کشت گندم اختصاص یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۶    
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون، گفت: روند دیجیتال و گویا کردن کتاب های کتابخانه های عمومی در کازرون آغاز شد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۹    
به گزارش کازرون نما؛ طرح فراخوان عکس توسط هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان کازرون برگزار می شود.
افزایش سرمایه شرکت پتروشیمی گچساران و عدم افزایش سرمایه چند شرکت سهامدار پتروشیمی گچساران در ماه های اخیر، دستمایه جوسازی رسانه ای عده ای علیه هلدینگ خلیج فارس شده است.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۰۷    
به گزارش کازرون نما، افتخار ورزشی دیگری برای کازرون و خشت رقم خورد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش دریافتی کازرون نما، سرپرست اداره صمت کازرون در پی مصوبات قرارگاه های استانی و ملی مبارزه با کرونا، محمدودیت هایی مهم از اول آذر ماه 99 طی اطلاعیه ای اعمال کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۱    
دومین مرحله رزمایش مواسات و همدلی نهضت تعاون و احسان در کازرون برگزارشد
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کازرون نما؛ فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان کازرون گفت : به مناسبت هفته بسیج 480برنامه در بخش های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی در شهرستان اجرا می شود.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۲:۲۰    
فرمانده انتظامی کازرون از اجرای طرح برخورد با رانندگان قانون شکن و توقیف 139 دستگاه وسلیه نقلیه متخلف خبر داد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۲:۲۰    
به گزارش کازرون نما؛ از همسویی و همکاری هر دو دستگاه در جهت ترویج فرهنگ مطالعه در بین اقشار مختلف مردم، به خصوص دانش آموزان، استقبال می کنیم.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۲:۲۰    
به گزارش کازرون نما؛ عملیات اجرایی بیمارستان 206 تختخوابی کازرون پس از 10 سال رکود در آینده نزدیک با پیگیری دکتر عباسی آغاز شد.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۴    
کتاب دوستت دارم به یک شرط زندگینامه شهید مدافع حرم، پژمان (محمدکاظم) توفیقی از شهدای کازرون استان فارس است. این کتاب به روایت طاهره خوبکار (همسر شهید) و به قلم طاهره کوهکن نوشته شده است. نویسنده در این کتاب در هر بخش، قسمتی را به روایت همسر شهید و قسمتی را از زبان خود شهید نوشته است. ...
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کازرون نما؛ 28 آبان، طی نشست آموزشی آشنایی با سازوکارهای راه اندازی مشاغل خانگی مطرح شد که ظرفیت های بومی کازرون، فرصتی مناسب برای تحقق طرح ملی توسعه مشاغل خانگی است.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کازرون نما؛ امام جمعه شهر کازرون در پی اعلام تعطیلی دو هفته ای به جهت موج جدید شیوع کرونا پیامی صادر کرد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۱    
آتش سوزی یک دستگاه پیکان با حضور آتش نشانان کازرونی مهار شد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کازرون نما؛ دو هفته قرنطینه و محدویت های جدید وضع شده برای حضور در سطح شهرها از شنبه برقرار می شود اما اهدای خون قرنطینه ندارد، مراکز انتقال خون فعال و بیماران چشم انتظار حضور اهداکنندگان خون در این مراکز هستند.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش کازرون نما؛ رئیس پلیس فتا استان فارس از شناسایی عامل برداشت غیرمجاز اینترنتی از حساب بانکی شهروند کازرونی خبر داد و گفت: عدم دقت در حفظ اطلاعات حساب های بانکی، زمینه ساز جرایم اینترنتی می شود.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کازرون نما؛ عباس عاشوری نژاد، استاد دانشگاه و پژوهشگر در بوشهر 500 عنوان کتاب به کتابخانه کتابخانه سینمای جوان اهدا کرد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۲    
نمادها و المان ها، پلی به هویت تاریخی هر شهرند. کازرون اما علی رغم برخورداری از پیشینۀ تاریخی غنی تاکنون کمتر توانسته است، در قالب نمادهای شهری، هویت خویش را به نمایش بگذارد. گردشی هدفمند در خیابان های شهر، ما را با این واقعیت تلخ بیشتر آشنا می کند. .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون، گفت: روند دیجیتال و گویا کردن کتاب های کتابخانه های عمومی در کازرون آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کشت گیاه دارویی مورینگاه در مزارع بخش جره و بالاده شهرستنان کازرون آغاز شد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۱    
به گزارش کازرون نما؛ بستری شدن 20 بیمار بد حال در بیمارستان و 90 درصد تخت های بستری کووید19 بیمارستان کازرون تکمیل شد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کازرون نما؛ کارشناس باغبانی جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: در حال حاضر سطح گلخانه ها در این شهرستان 22 هکتار است که 12هکتار آن سهم گلخانه های سازگار با اقلیم است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره صمت کازرون گفت: انتخابات اتحادیه های صنفی در سلامت کامل و طبق سیر قانونی انجام خواهد شد و نمی گذاریم خدشه ای به آن وارد شود.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۱۲    
یه برنامه داده بودن برای تعطیلی مغازه ...هفته قبل حداقل بعد از ظهر تعطیل بود ...ولی از شنبه که کردن تا ساعت 18 ، دوباره عملا باز بودند تا 8 که خودم دیدم بازار هم باز بود ...اخه اون برای شهرهای بزرگ که یه سر میان مغازه، هست ..مغازه دار کازرونی که ساعت 5 عصر میاد مغازه، چطور ساعت 6 ببنده . ...
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۱:۲۸    
به گزارش کازرون نما؛ فرمانده انتظامی شهرستان کازرون از کاهش 100 درصدی تصادفات فوتی درون شهری در آبانماه 99 نسبت به مدت مشابه سال قبل در شهرستان خبر داد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۶    
اتفاقات عجیب و غریب در کازرون ما دائما درجریان است و در پی هر اتفاق توجیهی می آید! اتفاق عجیب و تکراری هر ساله قطع درختان خیابان ها به بهانه های غیرقابل قبول ست! ...
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کازرون نما؛ یکی از سرداران کازرونی حماسه آزادسازی سوسنگرد گفت: همه فرماندهان بزرگ ما از سوسنگرد رشد یافتند و هشت سال جنگ را مدیریت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس حفظ نباتات جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: به منظور سازماندهی و نظارت بر فروشگاه های سم در کازرون، با متخلفان عرضه سموم کشاورزی غیرمجاز در شهرستان کازرون برخورد می شود.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اختصاصی سرویس ورزشی کازرون نما بر اساس گفته های غلامشاهی ریاست هیئت هندبال استان فارس، مرحله جدید اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال جوانان از روز سه شنبه 27 آبان ماه به میزبانی مبارکه اصفهان آغاز می شود و سید سجاد مرتضویان، علیرضا محبت پور دعوت شدگان فارسی این اردو هستند.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به گفته کارگردان نهضت جنوب ، از طریق این شخصیت تاریخی، داستان های همراهان، نوادگان، نقش مردم در همراهی این حرکت با شکوه و عظیم، شرح مبارزات (ناصر دیوان)، پرداختن به نقش کازرون در حوادث بزرگ تاریخی و معاصر به تصویر کشیده خواهد شد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کازرون نما، سرهنگ اسماعیل زراعتیان گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان، ماموران انتظامی با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند با اجرای 3 مرحله طرح پاکسازی نقاط آلوده، 50 معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر را دستگیر کنند.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش دریافتی کازرون نما، کارشناس آموزش و ترویج جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: 500 سرباز وظیفه با برگزاری دوره های مختلف آموزشی، 4 مهارت بخش کشاورزی را فرا می گیرند.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون با اشاره به اینکه شماره 125 آتش نشانی به عنوان مرجع پاسخگویی مدیریت بحران شهرداری تعیین شده، از شهروندان خواست در صورت مواجهه با حوادث ناشی از بارندگی با این شماره تماس بگیرند.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کازرون نما، همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی، نشست تخصصی چالش ها و فرصت های کتاب و کتاب خوانی در دنیای دیجیتال ، با استفاده از بسترهای مجازی در سالن کنفرانس دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردید.