شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۳:۱۳Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مادر شهید»

ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جواهر اسماعیلی پور مادر شهید مهدی جلالی طحان به فرزند شهیدش پیوست.
همشهری   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مادران دو نفر از شهدای اردوگاه جنین پس از عملیات موفق بیت المقدس در میان مردم شیرینی پخش کردند. توزیع شیرینی توسط آنها را ببینید.
ایثار   ۷ ساعت پیش    
پیکرهای مادر شهید والامقام نادر صفری اندریان و آزاده جانبازِ 40درصد حاج محمد جهانگیری ، با اقامۀ نماز نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و شرکت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تشییع و به خاک سپرده شدند.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۰۱    
به گزارش عصرهمدان؛ با نهایت تأسف و تأثر اطلاع یافتیم مادر بزرگوار شهید والامقام علی رستگاری صباح دار فانی را وداع گفت و به دردانه شهیدش ملحق شد. رجاء واثق داریم که تربیت فرزندنی برومند چون شهید علی رستگاری صباح در دامن این بانوی مؤمنه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری شهاب در صفحه تلگرامی خود تصاویری از حضور مادر شهید عز الدین صلاحات در کنار پیکر این شهید پس از انتقال آن به داخل یکی از منازل در اردوگاه جنین منتشر کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۴۱    
مرحومه لال بی بی ستاوند مادر شهید معظم احمد افرازه در شهرستان ایرانشهر دار فانی را وداع و به فرزند شهیدش پیوست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۱۵    
مادر شهید ابراهیم ابراهیمی دار فانی را وداع گفت.
آنا / ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مسابقه بزرگ تنها گریه کن رویدادی ملی است که براساس کتابی با همین عنوان راه اندازی شده است، کتابی از زندگی مادر شهید محمد معماریان که مقام معظم رهبری نیز تقریظی بر آن مرقوم داشتند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پایش سلامت از پدر شهید محمد علیزاده، والدین شهید محمد حسینی، مادر شهید محمود ندافیان، مادر شهید عباس صباغ زاده، مادر شهید محمد عسگری پور، والدین گرانقدر شهید یدالله حسینی نسب، پدر شهید محمد قاسمی زاده و مادر شهید حسن طهانی
درروز دوشنبه مورخه 1401/11/3 مهندس هدایتی مدیرکل ، مهندس زندوکیلی معاون مشارکت ها و مهندس نکوئی نماینده شورای بانوان خیر مدرسه ساز نوسازی مدارس کرمان از بانوی خیرمدرسه ساز ومادر شهید محمدی سلیمانی تقدیر نمودند
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
در دیدار مدیرکل و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان به همراه همکاران ستادی از خانواده شهید والامقام 《جواد غلام زاده》روند درمان پدر و مادر شهید بررسی و پیگیری شد.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سعید رضایی خاطره ای که هیچ وقت فراموش نمی کنم؛ مادر شهید حمیدرضا آگاه می گفت که عروسی در قم گرفته بودیم. خیلی خودمانی بود و تشریفاتی نداشت. بزرگان فامیل بودند؛ پدر همسر حمیدرضا، روحانی بود و این توفیق حاصل شد که همه مهمان ها ابتدا برای اقامه نماز به مسجد بروند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پیکر پاک مادر شهید محمود جمشیدی بر روی دستان مردم شهید پرور استان قم تشییع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
پیکر شهید مهدی آدینه از شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون بعد از هفت سال با آزمایش دی ان ای شناسایی و این خبر امروز توسط مسئولان سپاه استان قم به مادر شهید اعلام شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۸    
خدابخشیان گفت: اجرای طرح سه شنبه های تکریم با محوریت تجلیل از مادران شهدا، نخبه، شهدای مدافع سلامت با همت کانون فرهنگی هنری بعثت مسجد النبی (ص) شهرستان تویسرکان و هیات امنا اجرا شد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مادر کیان پیرفلک در حالی به عنوان یک مادر شهید ممنوع الکار شده است که در استخدام رسمی آموزش و پرورش قرار دارد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قاضی با بیان اینکه ما با بانویی سر تا پا چریک چه در انقلاب و چه در دفاع مقدس در کتاب تنها گریه کن مواجه هستیم، گفت: از روایت مادر شهید معماریان حفظ انقلاب در کنار اشاعه آن را می بینیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اسلامی با بیان اینکه اشرف السادات منتظری مادر شهید معماریان بانویی فوق العاده است، گفت: آنچه برایم مایه دلگرمی بود، این است که مردان و زنان سرزمینم با این مادر شهید آشنا شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مادر شهید حاج عبدالحسین آقایی از شهدای دوران 8 سال دفاع مقدس اهواز پس از سال ها فراق دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
یک نویسنده و منتقد ادبی گفت: طیف معجزات و مکاشفاتی که برای مادر شهید اتفاق می افتد تنوع دارد. یکی از این مکاشفات آمدن شهید و بستن پارچه به پای مادر بوده است. ما از این جنس مکاشفات فراوان داریم اما زیاد اشاره نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
ساری- مادر شهید مدافع حرم محمود رادمهر از حضرت زهرا (س) به عنوان عالی ترین نمونه و الگوی شاخص زن مسلمان در تاریخ اسلام نام برد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۶    
مادر شهید سپهدار جومردی از شهدای دوران دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد به فرزند شهیدش پیوست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مادر شهید جعفر بیات دعوت حق را لبیک گفته و به سوی حق شتافت.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۷    
به گزارش راک نیوز،حاجیه شیرین بس مسلمی نیامادر شهید سپهدار جومردی از شهدای 8 سال دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
حاجیه خانم پوراندخت آذری مادر شهید فرامرز آذری از شهدای جهادگر جهاددانشگاهی درگذشت.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۱    
مادر شهید محمود اکبری نقل می کند: گفتم: چرا دفترچه گرفتی؟ هنوز که وقت خدمتت نشده! گفت: چه فرقی داره؟ کار انجام دادنی را باید انجام داد. گفتم: اگه بفرستنت جبهه چی؟ گفت: توکل به خدا. خدا بخواد، شیشه رو کنار سنگ نگه می داره!
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۱    
مادر شهید فرامرز آذری، از شهدای والا مقام جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان به سوی حق شتافت.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۹    
مادر شهید مهرداد سیستانی در دوره بی خبری و انتظار هشت ساله تفحص پیکر فرزندش، یادداشت های روزانه اش را در یک سررسید می نوشت که این احساس مادرانه و خاطرات سال های دوری، در کتابی با عنوان کنار رود خیّن به چاپ می رسد. ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، کتاب تنها گریه کن روایت زندگی اشرف سادات منتظری، مادر شهید محمد معماریان بوده که توسط اکرم اسلامی نوشته شده است. کتاب تنها گریه کن ، شامل روایت زندگی اشرف سادات منتظری مادر شهید محمد معماریان در دوران مبارزات انقلاب اسلامی ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۶    
فرهنگسرای خاتم(ص) ویژه برنامه مهرآیین را با تجلیل از مادر شهید سید مصطفی موسوی، جوان ترین شهید مدافع حرم، برگزار می کند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۷    
نشست نقد و بررسی کتاب تنها گریه کن ، روایت زندگی اشرف السادات منتظری مادر شهید محمد معماریان، دوشنبه 3 بهمن در سالن کنفرانس مرکز تبادل کتاب برگزار می شود.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۱    
حاجیه خانم سکینه کریمی مادر شهید معظم امرالله حیدری از شهدای شهرستان دلیجان پس از سال ها انتظار به فرزند شهیدش پیوست.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: رمضان زاده رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بندر انزلی به همراه نظری رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با مادر شهید سرباز رضا هدایتی دیدار کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مادر شهید رحیم رحمدار در فسا درگذشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۵۰    
مادر شهید علوی در بوانات آسمانی شد
ایثار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۹:۱۱    
جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در پیامی درگذشت مشهدی قمر سرتنگی مادر شهید قدرت اله احمدبیگی را تسلیت گفت.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل صداوسیمای گلستان به همراه معاونین و مدیران مرکز گلستان در هفته زن و روز مادران شهدا با مادر شهید سرافراز علیرضا چروی دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیر کل صداوسیمای استان ...
ایثار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مرحومه خانم صدیقه قاضی مادر شهید علی اصغر شمسیان از شهدای والامقام شهرستان کوهپایه دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
آنا / میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
کتاب منم یه مادرم ؛ روایت هایی از سبک تربیتی والدین شهدا به قلم جمعی از نویسندگان، به کوشش خانه همبازی و توسط انتشارات راه یار منتشر شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۳:۱۱    
پیکر مرحومه بانو الحاجیه پرور زارعی والدۀ بزرگوار شهید والامقام سیفعلی نوین در عجب شیر، تشییع و به خاک سپرده شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۱    
به مناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر و هفته گرامیداشت مقام زن، به ابتکار اداره تبلیغات اسلامی جلفا از 2 مادر شهید والامقام این شهرستان تجلیل بعمل آمد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۷:۵۱    
امام جمعه سلماس ضمن دیدار با مادر شهید مدافع امنیت رحیم صحابی ، از صبر و بردباری وی قدردانی کرد.
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها و روز زن ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان بهمراه مهدی هاشم زاده رییس اداره بنیاد شهید شهرستان با حضور در منزل مادر بزرگوار شهید احمد دیانتی با ایشان دیدار و گفتگو کرد ...
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۹    
به گزارش عصرهمدان؛ می گویند “شهدا، سنگ نشانند که ره گم نشود”، وصیت آنان همچون سنگی است که شهدا نشانده اند تا ما به بیراهه نرویم. هر روز با وصیتی از شهدای شهر اسدآباد یادشان را زنده و سنگی از آنان را زنیم و مهرشان را بر دل بکاریم ...
به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر، مدیر کل و همکاران ستاد کانون کرمانشاه ضمن حضور و قرائت فاتحه بر مزار مادر شهید محمد نقشی به مقام والای روح این مادر معزز با تقدیم گل ادای احترام کردند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۴    
به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و هفته گرامیداشت مقام زن، از دو مادر گرامی شهید بخش ایلخچی تجلیل به عمل آمد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۱۱    
آذری رئیس اداره بنیاد نمین و رئیس جمعیت هلال احمر این شهرستان با مادر گرامی شهید معظم حسین بیرامی دیدار کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۰    
فرماندار ویژه شهرستان فسا با حضور در منزل مادر شهید بهادر آزادی شیری از شهدای حادثه تروریستی حرم شاهچراغ (ع)، هدیه رئیس جمهور به مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن را به مادر این شهید تقدیم کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان در مورخه 27 دی ماه 1401 با حضور در منزل شهید لقمان احمدی از شهدای معظم شهرستان سنندج ، با مادر آن شهید والا مقام دیدار و گفتگو نمود.