چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۳:۰۶May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایثارگران»

ایثار   ۷ دقیقه پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نظرآباد از دیدار رئیس و کارکنان هلال احمر شهرستان با سه تن از خانواده های معظم شهدا به مناسبت هفته هلال احمر خبر داد.
ایثار   ۱۳ دقیقه پیش    
در نشست کمیته نیروی انسانی بنیاد کرمانشاه بر نقش بسیار مهم حوزه فرهنگی در زمینه ایجاد برنامه های فرهنگی در کسب رضایت جامعه ایثارگری تأکید شد.
ایثار   ۲۲ دقیقه پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: سال گذشته 2155 نشست خدمات مشاوره فردی ویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در استان قم برگزار شد.
ایثار   ۲۲ دقیقه پیش    
محفل انس با قرآن کریم در محضر شهدا همزمان با نیمه دوم ماه مبارک رمضان به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان در حسینیه شهید محمدرضا آل مبارک برگزار شد.
ایثار   ۲۵ دقیقه پیش    
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان همراه با رئیس اداره مسکن، ساماندهی گلزارها و تسهیلات رفاهی بنیاد استان در خصوص بیمه عمر، بیمه حادثه، بیمه شخص ثالت و بیمه بدنه خوردوهای ایثارگران نشستی را با رئیس بیمه دی استان برگزار کردند.
ایثار   ۲۸ دقیقه پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک کرج از برگزاری اولین جلسه هیئت اجرایی معتمدین معین در سال جاری خبر داد.
ایثار   ۴۰ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان گفت: شهدا با تأسی از قرآن از همه آمال و آرزوهای دنیوی خودگذشتند و راه حق را در پیش گرفتند و جاودانه شدند. ما نیز در دوره کنونی با پیروی از دستورات و رهنمودهای ولی امر مسلمین جهان می توانیم همانند شهدا راه سعادتمندی را در پیش بگیریم.
ایثار   ۴۳ دقیقه پیش    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر پیام تبریکی را صادر کرد.
ایثار   ۵۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان به مناسبت هفته صلیب سرخ و هلال احمر با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان و جمعی از کارکنان این مجموعه دیدار کرد.
ایثار   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: سال گذشته 1330 دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران با حضور معتمدین معین استان قم انجام شد.
ایثار   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: سال گذشته 2155 جلسه خدمات مشاوره فردی ویژه خانواده شهدا و ایثارگران در استان قم برگزار شد.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
برجی از آغاز به کار اولین تعاونی جانبازان و ایثارگران استان گیلان با عنوان توسعه ایثار قروق تالش خبر داد.
ایثار   ۲ ساعت پیش    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان گفت: در این روز بزرگ که خداوند با عظمت برای همه مسلمین جهان عید قرار داده است، از حضرت احدیت که تنها صاحب جود و جبروت است، برای تمامی مسلمانان جهان وحدت ،صلح و سلامت و بخشش الهی و برای ایران اسلامی آرامش، امنیت روزافزون وسربلندی طلب می نمایم.
ایثار   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از ملاقات عمومی با 75 تن از ایثارگران استان گفت: خدمت به ایثارگران با فرهنگ تکریم همراه باشد.
ایثار   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرگان گفت: وجود مادران شهدا به عنوان الگوهای صبر و مقاومت در جامعه بوده و برکتی هستند که خداوند نصیب ما کرده است.
ایثار   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: توانمندسازی فرزندان شاهد و ایثارگر از اهداف مهم ستادهای شاهد و امور ایثارگران است.
ایثار   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی داود نورچه ئی را به عنوان سرپرست اداره کل امور فرهنگی و تبلیغات منصوب کرد.
تابناک ایلام   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از واگذاری 2 هزارو 218 مورد اشتراک رایگان گاز به مد جویان تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در نقاط مختلف شهری و روستایی این استان در سال گذشته خبر داد.
ایثار   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در پیامی خطاب به خانواده حسینی، درگذشت حاج سید سلیمان حسینی پدر گرامی شهید معظم سید علی حسینی را تسلیت گفت.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - دبیر جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی اصفهان گفت: کشور با انتخاب نامزد اصلح ریاست جمهوری می تواند روی ریل سازندگی، آبادانی و پیشرفت قرار بگیرد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: تا پایان سال گذشته برای 700 نفر از ایثارگران استان زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن تامین شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شیروان به همراه رئیس اداره بهزیستی این شهرستان در موسسه خیریه جامعه نابینایان شیروان حضور بعمل آوردند.
ایثار   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان در جلسه انعقاد تفاهم نامه اعطای وام های بانکی از طریق صندوق قرض الحسنه شاهد و بانک دی گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران سرمایه های ارزشمند نظام هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۴۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شیروان به همراه رئیس اداره بهزیستی این شهرستان در موسسه خیریه جامعه نابینایان شیروان حضور بعمل آوردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان ری از روند واکسیناسیون پدران و مادران معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران بالای 70 سال شهرستان ری بازدید کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۱۴    
نام مناقصه گزار: اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران موضوع مناقصه: انجام امور خدمات نظافتی و سرویس و خدمات پذیرایی ساختمان های تحت پوشش اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران میزان سپرده شرکت در مناقصه به ریال: 000 000 000 2 ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۴۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ملارد با بیان اینکه شهدا مسیرشان را باعلم وبصیرت انتخاب کردند، گفت:حفظ نام و یاد شهیدان مایه اقتدار کشور در همه زمینه ها است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۶    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بهارستان در دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان گفت:تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران موجب ترویج و گسترش فرهنگ ایثار وشهادت در جامعه است، خانواده شهدا الگوهای ایثارگری هستند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۰۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه ؛ یکی از فعالیت های شاخص سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری، تعامل موثر با مراکزعلمی، پژوهشی، صنعتی و دستگاه های ذی ربط در کشور و بهره گیری از ظرفیت ها ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۴۱    
جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان یزد، به ریاست فرماندار یزد و دبیری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۳۵    
جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان یزد، به ریاست محمد رستگاری فرماندار یزد و دبیری حجت الاسلام نقیبی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد، در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۳۲    
معاون مدیرکل و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری گفت:مراسم مهرآیین این بار با هدف تکریم از شهدای مدافع حرم در شهرستان ری در حال اجراست.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۸    
رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران پاکدشت با بیان اینکه به منظور هم افزایی با اداره مسکن و شهرسازی جلسات متعددی برگزار شده است گفت: فرایند واگذاری زمین جهت ساخت مسکن ایثارگران در پاکدشت آغاز شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۱۴    
با حضور گسرترده اقشار مختلف مردم و خانواده های محترم شاهد وایثارگر و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس و مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان آذربایجانشرقی و اقشار مختلف مردم و خانواده های شاهد وایثارگر مراسم ترحیم بانو الحاجیه خانم فاطمه سلطان باقر زادی برومند مادر گرامی شهیدان معزز رضا و ابراهیم ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۱۱    
در آیینی به صورت محدود و همزمان با روز های پایانی ماه مبارک رمضان، از فعالان ایثارگر ستاد اقامه نماز در چهاردانگه تجلیل شد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: توسعه ارائه خدمات بانکی و مالی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران یکی از مهم ترین رسالت های بانک دی است و مجلس از این گسترش خدمات و برنامه های مدیریتی این بانک برای تقویت سطح کیفی خدمات قابل ارائه حمایت می کند. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۶    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه دردیدار با رئیس آموزش و پرورش این شهرستان گفت:معلمان ایثارگر، الگوهای عملی تربیتی و اخلاقی جامعه هستند.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بر ضرورت انجام اقدامات لازم به منظور راه اندازی موزه آثار فیزیکی شهدا در امام زاده محمد (ع) کرج تأکید کرد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۳۵    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران در سه شنبه های دیدار، با 7 خانواده شهید و ایثارگر دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: اشتغال ایثارگران این استان در سال گذشته با اقدام های اساسی، همت کارکنان بنیاد و مسوولان اجرایی 30 درصد افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه تکریم جانبازان در سال جاری از نکات مدنظر مجموعه این معاونت بنیاد است، گفت: یکی از اقدامات مهمی که در این راستا باید انجام شود، جمع آوری تاریخ شفاهی جانبازان 70 درصد خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مشاور امور زنان وخانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران در بازدید از بیمارستان روانپزشکی صدر گفت: فقدان بیمارستان های تخصصی جانبازان اعصاب و روان در شهرهای مختلف یکی از مسائل مهم است که سبب افزایش مراجعه کنندگان از شهرهای مختلف به این بیمارستان می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران درگذشت مرحوم رضا خادمی موگهی پدر گرامی شهیدان سرافراز عظیم، مصطفی و عبدالکریم خادمی موگهی از شهدای استان خوزستان را تسلیت گفت.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا : یک دستگاه کامیونت حامل بار روغن خوراکی در سراشیبی بلوار ایثارگران شمالی در کوی سعادت آباد تهران واژگون شد که ریزش روغن و لغزندگی سطح خیابان را بهمراه داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: فرزندان شهدا میراث دار خون پدران شهید خود هستند و به فرزند شهید بودن افتخار می کنند. ما وظیفه داریم به دیدار فرزندان عزیز شهدا برویم و به یاد این عزیزان باشیم و از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شویم و برای حل مشکل آنان چاره اندیشی کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری ارومیه با اشاره به تصویب دستورالعمل اجرایی قانون استفساریه تبدیل وضعیت ایثارگران سال 1399 گفت: 886 پرونده تقاضا برای تبدیل وضعیت فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در شهرداری ارومیه در این راستا به ثبت رسیده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با صدور پیامی شهادت جانباز حاج علی اصغر علی زاده گودرزی را تسلیت گفت.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مرحوم حاج رضا خادمی موگهی پدر گرامی شهیدان معزز عبدالکریم، عظیم و مصطفی را تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت ماه مبارک رمضان، رییس جمهور در ارتباط تصویری با جمعی از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران استان در گلزار شهدا کرمان و مجاور مرقد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفتگو کرد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص اجرای دومین مرحله از واکسیناسیون جامعه ایثارگری در برابر بیماری کرونا گفت: تاکنون 85 درصد ایثارگران مشمول این مرحله واکسن کرونا را دریافت کرده اند.