شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۶:۰۹Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایثارگران»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معصومه آباد نماینده اسبق مردم تهران در مجلس و از ایثارگران انقلاب اسلامی معتقد است کار برای ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب ایران با توجه به شعارهایی که دارد و با توجه به شرایط فعلی کشور، کار بسیار بسیار سختی است که باید مسیرها را هموار کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۱    
پورنوروز گفت:کوهپیمایی و کوهنوردی ویژه آقایان به مقصد کوه شلم توسط کمیته ورزش و فعالیت بدنی نیرو های مسلح هیات ورزش های همگانی استان ایلام و با حضور 75 نفر از ایثارگران و علاقمندان به ورزش برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مسائل و مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر در دیدار مدیرکل نظارت، ارزیابی، بازرسی رسیدگی به شکایات منطقه یک دانشگاه آزاد اسلامی با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس بررسی شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: بر اساس قانون، 3 درصد از ظرفیت استخدام ها به معلولان اختصاص دارد؛ مانند 30 درصد که به ایثارگران اختصاص پیدا می کند و سازمان اداری و استخدامی کشور در تمام مجوزهایی که صادر می شود، این سه درصد را تفکیک می کند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه خدمت به ایثارگران مقدس است، گفت: ایثارگران در قالب نیروهای رسمی، قرارداد موقت و پیمانکاری فعالیت می کنند
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۳    
دبیرکل مجمع جهانی ایثارگران دفاع مقدس از پیگیری مطالبات و حقوق خانواده شهدا و ایثارگران به منظور تکریم آنها خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۸    
مراسم گرامیداشت دهمین سالگرد شهادت دانشمند هسته ای کشور شهید داریوش رضایی نژاد روز پنجشنبه 31 مردادماه، با حضور اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در جوار مزار مطهر این شهید والامقام در گلزار منور امامزاده سید صلاح الدین محمد (ع) آبدانان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۰    
مسئول اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران رامهرمز در پی شهادت ضرغام پرست شهید مدافع امنیت پیام تسلیت صادر کرد
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۳۲    
به گزارش ایثار گیلان، بهروز محمدی در جلسه ستاد شاهد شهرستان فومن که با محوریت ثبت نام دانش آموزان صورت گرفت،اظهار کرد: ارتقای کیفی و کمی مدارس شاهد شهرستان و خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران و فرهنگیان مورد توجه مدیران مدارس شاهد قرار می گیرد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۲۹    
به گزارش ایثار گیلان،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان به همراه معاون تعاون بنیاد،در راستای تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات خانواده های معظم شاهد و ایثارگر صبح روز سه شنبه 29 تیرماه 1400 با جمعی از ایثارگران ملاقات کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۲۶    
مجموعه قرار عاشقی که در راستای ثبت مستند خاطرات شفاهی والدین شهدا در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در حال ساخت است، با مادر شهیدان احمد و محمود رضاپور مصاحبه کرده است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۲۶    
به گزارش ایثار گیلان،ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با تعداد محدودی از ایثارگران با هدف بررسی و رفع مسائل و مشکلات آنان، تسهیل در روند ارائه خدمت و جلب رضایت ارباب رجوع برگزار شد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۹    
حجت الاسلام والمسلمین شکری، نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه دیدار با جمعی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی بیان نمود: خداوند متعال همه ما را قدرشناس خانواده های معظم شهدا و ایثارگران قرار دهد
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنج شنبه 31 تیرماه به منظور دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به استان خراسان جنوبی سفر کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۸    
مجمع عمومی سازمان مجتمع های فرهنگی سیاحتی کوثر صبح روز پنجشنبه 31 تیرماه با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران در محل سالن جلسات حوزه ریاست بنیاد برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۵    
مجمع عمومی شرکت متد صبح روز پنجشنبه 31 تیرماه با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران در محل سالن جلسات حوزه ریاست بنیاد برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۹    
مجمع عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار صبح روز پنجشنبه 31 تیرماه با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران در محل سالن جلسات حوزه ریاست بنیاد برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۶    
سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی گفت :عطر ایثار ایثارگران دوران دافع مقدس همچنان جاریست و جان دوباره به زندگی هم نوعانشان می بخشد .
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۳    
نشست شورای معاونین بنیاد کرمانشاه به منظور چگونگی برگزاری یادواره شهدای مرصاد با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۴    
میز خدمت بنیاد شهید وامور ایثارگران استان خراسان شمالی با حضور شجاعی استاندار ،سید عباس حسینی مدیر کل نیاد شهید وامور ایثارگران ، مدیران و مسئولین استانی و همچنین با حضور جامعه ایثارگری در محل سالن اجتماعات اداره کل نیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۶    
استاندار خراسان شمالی با اشاره به سختی هایی که خانواده های شهدا و ایثارگران در دوران های مختلف متحمل شدند گفت: خدمت به این بزرگواران توفیق الهی است.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۸    
بسیجی جانباز گمنام - در شرکت مخابرات ایران بجای این که حُرمت و کرامت برای ایثارگران قائل شوند تا می توانستند در مقابل ظلم و زور صندوق باز نشستگی کشوری به جای دفاع از ایثارگر سکوت کردند و سکوت بنیاد جانبازان برای دفاع از ایثارگران عزیز که همه ما مدیون ایآنان هستیم ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۹    
مشاور مالی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری مجامع تمامی سازمان های تابعه بنیاد برای سال مالی 1399 خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۴    
اسد مراد جباری رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران خرمشهر گفت: نامگذاری معابر به نام شهدای والامقام بهانه ای است برای قدردانی از مجاهدت ها و ایثارگری این استوره های مقاومت است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۲    
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران میراثی گرانبها و الگویی ارزشمند برای انقلاب اسلامی است که سبب عزت و پالایش روح انسان ها می شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: انفاق یعنی انسان چیزی داشته باشد و بخشی از آن و یا همه آن را به دیگران ببخشد، لذا بالاترین درجه انفاق، جانفشانی و از خود گذشتگی شهدا است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۹    
مرکزی_ آیین تجلیل از رزمندگان دوران دفاع مقدس استان مرکزی در یاسوج به همت ستاد کل نیروهای مسلح اداره کل ایثارگران و شورای هماهنگی رزمندگان سند راهبردی و از سوی موزه دفاع مقدس و بنیاد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۶    
محمد حمید رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رامشیر در کارگاه آموزشی عفاف و حجاب گفت: حجاب، تجلی عفاف و حیاء می باشد و حیاء زمینه ساز عفت و نمود آن حجاب است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عبدالرضا فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان در نشست هم اندیشی با موضوعیت نماز و مهدویت با حضور اساتید برجسته حوزه و دانشگاهها، گفت ...
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۰    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: رسانه و بانوان می توانند در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، سبک زندگی ایرانی اسلامی موثر باشد و باید فضا را برای فعالیت بانوان رسانه ای هموار کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید “علیرضا عبادی” روز پنجشنبه در دیدار حجت الاسلام و المسلمین “یوسفعلی شکری” نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با تبریک عید سعید قربان و دهه امامت و ولایت افزود: شهدا دارای کرامات زیادی هستند که قابل انکار نیست و متقرقه آنها ذکر شد اما باید در قالب کار صریح ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ،آیت الله سید علیرضا عبادی در دیدار با نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور ضمن تبریک عید سعید قربان و دهه امامت و ولایت اظهار کرد: خاطرات سوئی از عوامل یهود و آل سعود در این دوران ننگین حکومت کنونی عربستان در مکان امن الهی داریم که این مکان امن را ناامن کرده اند ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۲    
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه برنامه های سفر به خراسان جنوبی، با تعدادی از خانواده های شهدا و ایثارگران شهرستان بیرجند دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: اجرای آزمایشی طرح جامع تکریم و میز خدمت ایثارگران در این استان آغاز شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران میراثی گرانبها و الگویی ارزشمند برای انقلاب اسلامی است که سبب عزت و پالایش روح انسان ها می شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۱    
حجت الاسلام و المسلمین شکری، نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با جمعی از منتخبین جامعه ایثارگری استان خراسان جنوبی دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از آغاز واکسیناسیون جانبازان بالای 25 درصد در برابر کرونا در این استان خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۵    
حجت الاسلام و المسلمین شکری طی حکمی حجت الاسلام محمدتقی عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی را به عنوان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی منصوب کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۱    
دویست و پنجاه و هفتمین شماره نشریه افضل نشریه داخلی بنیاد شهید و امور ایثارگران ویژه تیر ماه سال 1400 منتشر شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پی درگذشت پدر شهیدان گرانقدر اردشیر پیام تسلیتی صادر کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۳۴    
حوزه/ آیت الله سلیمانی، با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران روستای علوی مشهد اردهال کاشان دیدار و گفت وگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۷    
نهمین نشست هیئت امنای صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران با حضور نمایندگان دستگاه های عضو هیئت امنای صندوق، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران در محل سالن جلسات حوزه ریاست بنیاد برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه برنامه های سفر خویش به استان خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کرد.
برترین ها / سیمرغ   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
جماران با غلامعلی رجایی، عضو مجمع ایثارگران و فعال سیاسی اصلاح طلب درباره وقایع خوزستان گفتگو کرده. بخشی از این گفتگو: * ما داریم هور را فدای نفت می کنیم. همین جا من باید بگویم که نفت از این منطقه بر می داریم باید شکل ورود به حل مسائل این مردم فرق کند ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۳    
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در ابتدای سفر به خراسان جنوبی با حضور در گلزار مطهر شهدای بیرجند، به مقام شامخ شهدای والامقام ادای احترام نمود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۵۵    
حسین نصراله رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری بهمراه بابایی معاون فرهنگی بنیاد با حضور در بخشداری مرکزی ری ، با آمنه شب کوکا بخشدار دیدار و گفتگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت دهه ولایت در فاصله بین اعیاد قربان تا غدیر با همراهی مسئولان از جمله ائمه جمعه و جماعت با 540 خانواده معظم و معزز شهید در سطح استان دیدار می شود.