یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۵:۲۰Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایثارگران»

ایثار   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد استان هرمزگان با بیان اینکه خودمان را نسبت به ایثارگران خادم بدانیم، افزود: نه تنها همه مطالبات این قشر باید با برنامه ریزی و حساسیت ویژه ای دنبال شود، بلکه در این راستا به تعامل و همکاری سایر دستگاه های اجرایی نیاز است.
ایثار   ۶ ساعت پیش    
یادواره 12 شهید والامقام سادات امامزاده یحیی(ع) با حضور نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران در شهرستان دهدشت استان برگزار شد.
ایثار   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: شهدا به دنبال کرامت، شرافت و آسایش جامعه بودند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دزفول گفت: بیمارستان بزرگ دزفول پس از پیگیری چهارماهه تحت پوشش قرارداد بیمه تکمیلی ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران قرار گرفت.
ایثار   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: با آغاز جنگ تحمیلی علیه ایران، دانشجویان نیز با به دست گرفتن اسلحه به جای قلم و تبدیل سنگر علم به سنگر جهاد، با دشمن متجاوز بعثی، به مبارزه برخاستند و در این راه، خون خود را نثار نهال نوپای انقلاب کردند.
ایثار   ۷ ساعت پیش    
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای به نقل از اداره کل شاهد و ایثارگران وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از آغاز ثبت درخواست متقاضیان شاهد و ایثارگر در سامانه میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر تحت پوشش آن وزارتخانه خبر داد.
ایثار   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان بسیجی گفت: بسیج پرچمدار حرکت نظام و موتور محرکه دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
ایثار   ۷ ساعت پیش    
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: انجام فعالیت های فرهنگی در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موضوعی است که باید توسط تمام مجموعه ها و سازمان ها انجام شود و ایثارگران به عنوان مرجعیت و الگو از طریق ساخت فیلم و سریال به جامعه معرفی شوند.
ایثار   ۷ ساعت پیش    
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی، شهدا را پرچمداران هدایت جامعه خواند و گفت: شهادت نقطه اوج و کمال انسان است و کسی که به اوج کمال نرسیده باشد به مقام شهادت نایل نخواهد شد.
ایثار   ۷ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در دیدار با خانواده شهید محمدشهاب حکیمیان گفت: خانواده های معظم شهدا پرچم داران نهضت حسینی ایران هستند.
ایثار   ۷ ساعت پیش    
مجتمع فرهنگی و ورزشی ایثار بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهبهان اقدام به برگزاری کلاس های فرهنگی ویژه خانواده های جامعه هدف کرده است.
ایثار   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جولا رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دزفول گفت: شهید اثنی عشری نیز به عنوان تنها شهید ایرانی راه انتفاضه، پس از پیروزی انقلاب، هدف خود را در راه آزادسازی قدس شریف و ملت فلسطین قرار داد و در این راه نیز جان خود را از دست داد.
ایثار   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت: شهدای ما چراغ راه آیندگان و مظهر بصیرت هستند و منش و اخلاق آن ها باید سرلوحه جوانان قرار گیرد.
ایثار   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: خانواده های معظم شهدا برکتی برای میهن اسلامی هستند و باید خاطرات این عزیزان از شهدا را برای نسل امروز و آینده ثبت و ضبط کرد.
ایثار   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب استان آذربایجان شرقی گقت: ریشه ایثارگری و از خود گذشتگی در جامعه ایران اسلامی تنومند است.
ایثار   ۸ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری از شناسایی هویت شهیدعلیرضاحسینی که به عنوان شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند به خاک سپرده شده بود خبر داد و به33 سال چشم انتظاری مادر این شهیدوالامقام پایان داد.
ایثار   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اجلاسیه نهایی کنگره ملی سرداران و 3000 شهید استان ایلام با حضور پرشور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در محل دائمی نمایشگاه های استان ایلام واقع در بوستان چغاسبز شهر ایلام برگزار شد.
ایثار   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری گفت: در مقابل ایثارگران، رعایت اخلاق اسلامی شرط اول و ضروری است زیرا همه ما مدیون این قشر معزز و فداکاری ها و از خود گذشتگی های آن ها هستیم.
کیهان   ۸ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
*حمید سجادی در احکامی جداگانه، امیر حسین مطلبی را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع، علی محمدی عراقی را به عنوان سرپرست هماهنگی امور ایثارگران و شهرام عظیمی را به عنوان سرپرست دفتر امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان منصوب کرد. ...
ایثار   ۹ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران قرچک از برگزاری مراسم ششمین سالگرد شهید مدافع حرم مهدی قاضی خانی و شهدای مدافع حرم این شهرستان در مصلی بزرگ قرچک خبر داد.
حیات   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از شهدای مدافع سلامت عصر روز شنبه 13 آذر با حضور دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزیر ورزش و جوانان در استادیوم آزادی برگزار شد . ...
ایثار   ۹ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بندر امام گفت: عملیات بازسازی و نوسازی گلزار شهدای بندر امام توسط قرارگاه سازندگی امام علی (ع) در حال اجرا است.
ایثار   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: فعالیت های موسسه فرهنگی و ورزشی ایثار شهرستان بندرعباس پس مدت ها وقفه در اثر ویروس کرونا، به زودی از سرگرفته می شوند.
ایثار   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ماهشهر به همراه جمعی از خانواده های شاهد و ایثارگر این شهرستان با امام جمعه جدید این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
ایثار   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در جلسه تخصصی برنامه ها و رویکردهای معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد ایلام، اظهار کرد: مبنای اصلی فعالیت ها و اقدامات بنیاد، بر اساس برنامه های فرهنگی است و همواره اجرای این برنامه ها در اولویت اول ما قرار دارد.
ایثار   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با اشاره به اینکه مادران معظم شهدا از درجه رفیعی نزد خداوند برخوردار هستند، گفت: بهشت برای مادران گرانقدر شهدا تضمین شده است، چرا که آنان فرزندانی دلاور پرورش و تربیت کرده و آنها را در راه اسلام و ارزش های انقلاب، تقدیم نموده اند.
حوزه   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم، طی پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین نورالدین حیدری را تسلیت گفت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان - مدیرامور ایثارگران معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه از اجرای طرح نماد های ماندگار در قالب نامگذاری ساختمان های قوه قضاییه خبر داد. ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۷:۴۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دامنه قله شهادت را سبک زندگی شهدا معرفی کرد و گفت: شهادت نیز یک اعطایی است که برای دستیابی آن باید یک مسیری را طی کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه رسیدگی به امور ستاد شاهد و ایثارگران استان آموزش و پرورش استان زنجان برگزار شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع، سرپرست هماهنگی امور ایثارگران و سرپرست دفتر امور بین الملل این وزارتخانه را منصوب کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدحمید سجادی در احکامی جداگانه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سی و سومین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه شاهد و ایثارگر شهرستان سمنان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع، سرپرست هماهنگی امور ایثارگران و سرپرست دفتر امور بین الملل این وزارتخانه را منصوب کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۷    
همایش تجلیل از نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر استان البرز با حضور محمد نبیونی رئیس بنیاد نخبگان استان و دیگر مسئولین در سالن همایش های اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش آیین نامه های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی نوبت اول، نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 دانش آموزان تمامی دوره های تحصیلی مدارس روزانه، داوطلبان آزاد، بزرگسالان، آموزش از راه دور و ایثارگران را ابلاغ کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۸    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در مراسمی با خانواده 4 ایثارگر شهرستان شیراز دیدار و گفتگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در بازدید از حسینیه شاهد این شهرستان عنوان کرد: نهادینه شدن روحیه ایثار و شجاعت در جامعه ضروری و در این راستا حسینیه های شهدا نقش مهم و ارزنده ای در ترویج سبک زندگی شهدا دارند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۲    
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره توزیع برق استان آذربایجان شرقی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: دیدار با ایثارگران موجب افتخار و تقویت روحیه خدمت است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این گردهمایی با هدف آشنایی و رسیدگی به مشکلات ایثارگران و شناسایی عدم اجرای قوانین جامع خدمات رسانی به ایثارگران در دستگاه های دولتی با حضور دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۸    
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان مراغه گفت: شهدا هدایت کننده ما در مسیر روشن حق و حقیقت هستند
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل بنیاد شهید استان البرز با اشاره به توانمندی های نخبگان در بین خانواده های شهدا و ایثارگران گفت: ظرفیت های نخبگان عضو خانواده شهدا و ایثارگران در البرز نادیده گرفته می شود.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۳    
فاش نیوز - گردهمایی اعتراضی چند روز گذشته جمعی از جانبازان و ایثارگران در مقابل ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران هرچند بیشترین بازتاب را در فضای مجازی و به ویژه شبکه های اجتماعی و پیام رسان های اینترنتی غیر وطنی داشت ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: ترویج سبک زندگی و معرفی شهدای افتخار آفرین در جامعه، آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۷    
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف اباد گفت: تشویق و تجلیل یکی از عوامل موثر در روند یادگیری و بهبود وضعیت تحصیلی دانش آموزان محسوب می گردد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۴    
به مناسبت هفته جهانی معلولین ،مزار شهدای شهرستان طبس با حضور رییس بنیاد شهید وامور ایثارگران ، رییس اداره بهزیستی و جامعه معلولین شهرستان گلباران شد .
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
فاش نیوز - جواد اوجی وزیر نفت در توییتی خبر از تبدیل وضعیت نیروهای پیمانی این وزارتخانه در آینده نزدیک خبر داد. همچنین قاضی زاده هاشمی، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در واکنش به این خبر در صفحه شخصی خود نوشت: از برادر عزیزم آقای اوجی ...
در راستای بزرگداشت زادروز بانوی بزرگ اسلام حضرت زینب (س) و روز پرستار؛ ایثارگران راستین عرصه سلامت، نمایشگاهی با نام بزرگداشت مقام پرستار برگزار می شود.
598   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش آیین نامه های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی نوبت اول، نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 دانش آموزان تمامی دوره های تحصیلی مدارس روزانه، داوطلبان آزاد، بزرگسالان، آموزش از راه دور و ایثارگران را ابلاغ کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۸    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در دیدار با خانواده شهید محمد شهاب حکیمیان گفت: خانواده شهدا پرچم داران نهضت حسینی ایران هستند.