چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۱:۵۰Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق آزاد»

اقتصاد 24   ۱۳ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی با بیان اینکه به دنبال ایجاد ظرفیت های جدید در مناطق آزاد هستیم، گفت: تالار بین المللی بورس و بانک ارزی در مناطق آزاد راه اندازی می شود.
نقدینه   ۳۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نقدینه -دکتر سعید محمد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور از غرفه بیمه پاسارگاد در نمایشگاه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدید پذیر بازدید و در جریان فعالیت ها و اقدامات بیمه پاسارگاد در این حوزه قرار گرفت. ...
اندیشه کیش   ۴۴ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
با درخواست و پیگیری دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی سامانه شفافیت منطقه آزاد کیش به عنوان اولین سامانه شفافیت در میان مناطق آزاد راه اندازی و رونمایی گردید ...
خبرگزاری تسنیم   ۵۵ دقیقه پیش    
گروه استان ها – دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: مناطق آزاد کشور با هدف رونق اقتصادی، تولید و صادرات ایجاد شده است و نباید بهای مشکلات اقتصادی در این مناطق از سوی مردم بومی پرداخت شود.
اندیشه کیش   ۱ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، ساختمان جدید شرکت بیمه ایران معین در کیش توسط سعید محمد، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی افتتاح گردید ...
مشاور رئیس جمهور توجه به معیشت مردم هنگام اجرای هر گونه طرح اقتصادی، تولیدی و صادراتی را از اولویت های نخست مسوولان منطقه آزاد برشمرد
بانکداری ایرانی   ۳ ساعت پیش    
بیمه آسماری باوجوداینکه کمتر از ده سال از عمر آن می گذرد و یک شرکت فعال در مناطق آزاد است، عملکرد بنیادی بهتر از بسیاری از بزرگان بازار بیمه ایران دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی با تاکید بر اینکه مشکلات موجود در کیش نشان دهنده تبعیض و بی عدالتی است، افزود: باید به سرعت کارگروهی در کیش تشکیل شود و با زمان بندی این مسائل را پیگیری کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۴ ساعت پیش    
دبیر اتاق بازرگانی منطقه آزاد چابهار: به وجود نیامدن موسسات مالی واعتباری بین المللی، مشکل بزرگ و مانع جدی دستیابی به اهداف مناطق آزاد است. هیچ بانک یا بیمه ای که مطابق قوانین و مقررات بین المللی در مناطق آزاد کشور تاسیس شده باشد، نداریم ...
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
گفت وگوی اختصاصی مهدی دوستی استاندار هرمزگان با خبرنگار فارس در خصوص چالش های سرمایه گذاری در مناطق آزاد و رفع آن را ببینید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: شرکت بیمه ایران معین، راهبر بازار بیمه مناطق آزاد کشور، در بزرگ ترین رویداد مربوط به حوزه انرژی کشور حضور یافت. نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی گفت: این دبیرخانه با همکاری تیم اقتصادی دولت در صدد است با ارایه راهکارها، چالش ها و مشکلات هماهنگی بین قوه مجریه و مقننه را افزایش دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری گفت: این مردم هستند که انتخاب می کنند به چه شکل و شیوه ای زندگی کنند و متولیان ارایه خدمات باید خود را با خواسته های آنان منطبق کنند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی در نشست هم اندیشی با سرمایه گذاران، فعالان اقتصادی و نمایندگان اصناف جزیره شفافیت و سلامت کاری را اولویت سازمان های مناطق آزاد کشور مطرح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۲:۱۲    
دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: برگشت قانون معافیت 20 ساله مالیاتی در دستور کار شورای عالی مناطق آزاد است.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
موسوی مد در بازدید سعید محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد و مشاور رئیس جمهور از تالار بورس کیش اعلام کرد: تالار بورس کیش بعد از تهران رتبه دوم را دارد و گردش معاملات این تالار پارسال بیش از 50 هزار میلیارد تومان بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۳۱    
دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور گفت: دبیرخانه از طرح های فناورانه و دانش بنیان در مناطق آزاد حمایت می کند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان قانون گذاری های پی درپی مناطق آزاد را مغایر اخلاق دینی و وفای به عهد دانست و شکل گیری امنیت را در سایه پایداری قوانین بر شمرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
محسن قریب تدوین برنامه راهبردی 4 ساله را موجب آگاهی و برنامه ریزی صحیح فعالان اقتصادی مناطق آزاد عنوان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی گفت: باید زمینه های دیپلماسی گری مناطق آزاد در سرمایه گذاری های خارجی فراهم و تقویت شود تا این مناطق بتوانند به جایگاه حقیقی و واقعی خود در توسعه اقتصادی کشور دست یابند.
اقتصاد آنلاین / دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۱۳   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صادرات ایران در مراسم افتتاح نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری حوزه نفت، گاز و پتروشیمی خبر داد که ظرفیت تامین مالی طرح طراوت بانک صادرات ایران در صنعت تا پایان سال به 100هزار میلیارد تومان می رسد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - استاندار هرمزگان گفت: توسعه ایران کلید واژه مشترک دولت و سرمایه گذاران بوده و این مدیریت برای تحقق این دغدغه مشترک در مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی استان با دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری همسو است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سامانه شفافیت در منطقه آزاد کیش با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور راه اندازی شد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی بر اهمیت سرمایه گذاری در حوزه صنایع پایین دستی تأکید کرد و گفت: بیش از 100 فرصت بزرگ سرمایه گذاری در مناطق آزاد را بررسی کردیم و آماده مذاکره با علاقه مندان به سرمایه گذاری هستیم.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۱    
سعید محمد در حاشیه افتتاح نمایشگاه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کیش با اشاره به برنامه های حمایتی از سرمایه گذاران در این مناطق از احصاء بیش از یکصد فرصت سرمایه گذاری در مناطق آزاد خبرداد.
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، از سرمایه گذاری شرکت میکامال جهت احداث نیروگاه جدید برای تامین برق منطقه آزاد کیش خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بیمه تجارت نو؛ این نمایشگاه با حضور دکترسعیدمحمد، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری_صنعتی آغاز شد. ابراهیم غلامی جانشین مدیرعامل به همراه تعدادی از مدیران شرکت بیمه تجارت نو در این همایش حضور یافته اند. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۴۹    
دبیر شورای عالی مناطق آزاد خبر داد که تالار بین المللی بورس و بانک ارزی در مناطق آزاد راه اندازی خواهد شد.
بیمه ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی، سوم آبان جاری با حضور سعید محمد دبیرشورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، دبیران مناطق آزاد ، مدیران حوزه انرژی ، بانک و بیمه افتتاح شد. ...
کیشوند   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورایعالی مناطق آزاد بیان کرد: احداث بانک ارزی و بورس بین المللی از برنامه های جدیدی هستند که دبیرخانه پیگیر راه اندازی آن ها می باشد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره مجمع سازندگان کیش بر حمایت و پیگیری قانون گذاری در جهت روان سازی قانون و چگونگی اداره مناطق آزاد تاکید کرد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی گفت: با راه اندازی سامانه شفافیت امضاهای طلایی و تصمیم هایی که باعث سقوط و صعود یک سرمایه گذار می شود را متوقف می کند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم در آیین افتتاح همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدید پذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشورکه با حضور دکتر سعید محمد، مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه کشور در کیش برگزار شد ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
تومان نیوز: دبیر شورای عالی مناطق آزاد تأکید کرد این دبیرخانه از توسعه فعالیت های بانک دی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور حمایت می کند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد در نشست با فعالین اقتصادی کیش و آیین رونمایی از سامانه "شفافیت"، بقای مناطق آزاد را در گرو فعالیت سرمایه گذاران دانست و گفت: در حال حاضر شرایط ثبات اقتصادی با قوانین خلق الساعه همخوانی ندارد و مشکل آفرین شده است.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۰۴    
مهندس دوستی استاندار هرمزگان و دکتر سعید محمد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از پروژه میکامال بازدید کردند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از تمایل مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی به تبدیل مناطق سبز با رویکرد زیست محیطی مثبت و بهینه سازی انرژی ابراز خرسندی کرد و گفت: این رویکرد می تواند به الگویی برای سراسر کشور تبدیل شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در راستای برجسته سازی این منطقه ی عظیم اقتصادی در نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور حضور یافت.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش،بخش نمایشگاهی رویداد آیفیکس 2021 (نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدید پذیر در مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی) عصر دوشنبه با حضور سعید محمد مشاور رییس جمهوری و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری گشایش یافت. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
با انتصاب سعید محمد به دبیری شورای عالی مناطق آزاد، بسیاری از فعالان اقتصادی امیدوار شده اند. اما چالش هایی هم پیش روست. یادداشت محمدرضا بازگیر، خبرنگار فعال در جزیره کیش به این چالشها می پردازد.
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش؛ سعید محمد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، عصر دوشنبه سوم آبان در نخستین همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز ...
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد تأکید کرد این دبیرخانه از توسعه فعالیت های بانک دی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور حمایت می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مشاور رییس جمهوری و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری و ویزه اقتصادی گفت: سرمایه گذاران بخش خصوصی و سازندگان در مراکز تجاری بطورحتم جایگاهی برای برنده های موفق ایرانی در طرح های خود ایجاد کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، در آیین افتتاح نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور IFEEX2021 که سوم آبان ماه با حضور دبیرشورای عالی مناطق آزاد و نمایندگان مناطق آزاد در مرکز همایش های بین المللی کیش ...
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور از بارگذاری بیش از 100 فرصت سرمایه گذاری با طرح توجیهی در سامانه دبیرخانه این سازمان خبر داد و گفت: این طرح ها برای عموم مردم و به ویژه سرمایه گذاران قابل رؤیت است.
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش نپینا، مجید محمدپور در مراسم آغاز به کار نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و انرژی های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه برای استغال نیاز به تولید ...
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش نپینا، بهزاد محمدی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در مراسم آغاز به کار نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه صنایع نفت، گاز، پالایش ...
سازمان منطقه آزاد انزلی با همراهی تعدادی از شرکت های تخصصی بخش خصوصی فعال در منطقه متبوع خود در نمایشگاه و همایش فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدیدپذیر امروز با حضور دبیرشورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گشایش یافت.