جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۶:۳۹May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق آزاد»

صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش ، جعفر آهنگران رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان در آیین اختتامیه هفتمین گام از مسابقات قرآن مناطق آزاد، با تاکید بر احترام مثال زدنی به روحانیت در کیش و متمایز با دیگرشهرهای مذهبی کشورمان ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۱    
گروسی منطقه آزاد اروند را یکی از مهمترین و استراتژیک ترین مناطق آزاد کشور خواند و گفت: این منطقه در راستای جذب سرمایه گذاری بیشتر و توسعه صادرات غیر نفتی بالغ بر سه هزار میلیارد ریال جهت ایجاد زیرساخت های لازم هزینه کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۶    
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور روز پنج شنبه در آیین افتتاح طرح های ملی سازمان مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی کشور در شصت و هفتمین پویش تدبیر و امید برای جهش تولید، از تصویب ایجاد 7 منطقه آزاد تجاری در کشور که دولت وعده آن را به مردم داده بود، اظهار خشنودی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۰    
بهره برداری از 94 طرح بزرگ مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، در منطقه آزاد ارس 38 طرح ملی در حوزه های تولید لوازم خانگی ،محصولات سلولزی ، سرامیک ، پوشاک و شوینده همراه با طرح های عمرانی به بهره برداری رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مومنی، رئیس مناطق آزاد کشور گفت: کریدورهای تجاری در راستای بند سیاست های کلی اقتصادی مقاومتی و جهت توسعه مبادلات با کشورهای همسایه ایجاد شده است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، 94 پروژه زیربنایی و سرمایه گذاری با بیش از 60 هزار میلیارد ریال در مناطق آزاد تجاری صنعتی قشم، چابهار، اروند، ارس و مناطق ویژه اقتصادی پیام و سلفچگان همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر با حضور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید ...
وانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: طی سال های اخیر تلاش های زیادی برای تحول در مناطق آزاد و جذب سرمایه در این مناطق انجام شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سلیمانی دشتکی با بیان اینکه باید نقش اشتغالزایی و مسئولیت های اجتماعی در مناطق آزاد استان خوزستان تقویت شود گفت: امیدواریم ثمره اشتغالزایی و نقش مسئولیت های اجتماعی متوجه مردم مناطق آزاد استان خوزستان و کل کشور قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
آنچه که امروز با حضور رئیس جمهوری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تحت عنوان پروژه های عمرانی و اشتغال زایی به بهره برداری رسید، با تمرکز بر سرمایه گذاری بخش خصوصی تا 99 درصد بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
استان ها- ایرنا- بهره برداری از طرح های ملی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی با ارزش سرمایه گذاری 6 هزار و 200 میلیارد تومان به همت دولت راه سرمایه گذاری و تولید در 5 استان را فراهم کرده است که این اقدام موجب کاهش هزینه های تولیدی فعالان اقتصادی می شود.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، در شصت و هفتمین هفته پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید، فرمان افتتاح رسمی 94 پروژه عمرانی، تولیدی و زیرساختی را در مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی سلفچگان، ارس، اروند، چابهار، قشم و پیام در استان البرز صادر کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، حجت الاسلام حسن روحانی امروز (پنج شنبه) در آیین بهره برداری از طرح های بزرگ مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، با بیان اینکه به دوران انتخابات بسیار مهم 1400 نزدیک می شویم، گفت: امیدوارم انتخابات بسیار خوبی داشته باشیم. ...
شارا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گستردگی و تنوع فعالیت های موجود در مناطق آزاد ایجاب می کند روابط عمومی های مناطق آزاد با تولید محتوا و تکیه بر روش های نوین اطلاع رسانی و مجهز شدن به دانش روز سازمان خود را به صورت هدفمند معرفی نمایند.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس جمهور گفت: مردم کمبود و قحطی احساس نکردند، ولی گرانی را احساس کردند این طبیعت دوران تحریم است. روحانی در مراسم افتتاح طرحهای مناطق آزاد با تبریک عید فطر: ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در آیین بهره برداری از طرح های اقتصادی و زیربنایی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت : آزادید هر چه می خواهید به دولت بگویید.آنچه در جمهوری اسلامی انتظار می رود انتخابات با اخلاق است.امیدواریم تنوع در کاندیداها را شاهد باشیم تا انتخابات پرشور باشد ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تجارت گردان به نقل از ایلنا، حسن روحانی در آیین بهره برداری از طرح های ملی سازمان مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ضمن تبریک عید فطر، اظهار کرد: عید قرآن از یاری اقشار کم درآمد جامعه شروع می شود و از زکات و دادن کمک به مردم نیازمند آغاز می شود و با ذکر خدا ادامه پیدا می کند و پایان آن نیز نماز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۹    
جزیره کیش به طور مشترک با منطقه آزاد اروند با کسب 11 امتیاز گروهی، در هفتمین مرحله مسابقات قرآن مناطق آزاد به مقام اول رسید.
رییس جمهور با بیان اینکه آنچه از انتخابات در جمهوری اسلامی ایران مورد انتظار است، انتخابات باشکوه و سالم توام با اخلاق اسلامی است، گفت: انتخابات اخلاقی و رعایت اخلاق در انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و تهمت زدن و دروغ گفتن برای گدایی رای بدترین کار است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در آیین بهره برداری از طرح های ملی سازمان مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: برخی می گویند اگر بگوییم ترامپ جنایتکار بود چه طور به دولت فحاشی کنیم.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور از اجرای اقدامات مقدماتی برای اتصال راه آهن ایران به عراق و سوریه خبر داد. *** افتتاح 8 طرح صنعتی نوآوری و زیربنایی در منطقه آزاد اروند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: در چهارمین رویداد افتتاح طرح های این محدوده ها، بخش خصوصی در سرمایه گذاری سهمی 99 درصدی داشته است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۴    
اظهارات حسن روحانی رئیس جمهور در آئین افتتاح طرح های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
بهره برداری از 94پروژه عمرانی، تولیدی و زیربنایی، در سازمان مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور روز پنج شنبه همزمان با عید سعید فطر با فرمان رییس جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس آغاز شد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، در شصت و هفتمین هفته پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید، فرمان افتتاح رسمی 94 پروژه عمرانی، تولیدی و زیرساختی را در مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی سلفچگان، ارس، اروند، چابهار، قشم و پیام در استان البرز صادر کرد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: آیین بهره برداری از طرح های اقتصادی و زیربنایی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور مجازی رئیس جمهور آغاز شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۲    
مراسم شصت و هفتمین هفته از افتتاح طرح های مهم ملی کشور با شعار تدبیر و امید برای جهش تولید و افتتاح طرح های اقتصادی و زیربنایی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی آغاز شد. این افتتاح ها در استان های آذربایجان شرقی ، خوزستان ، سیستان و بلوچستان ، هرمزگان و البرز از طریق ویدیو کنفرانس انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: لعنت خداوند بر مسببین تحریم ها که مسببین اصلیِ آن رژیم صهیونیستی، بعد تندروهای آمریکا و در رأسِ آن نیز ترامپ بود؛ مردم بدانند که این بمب اقتصادی که بر سر آن ها فرود آمده از کدام هواپیما و از کجا شلیک شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق انتخاباتی در انتخابات، گفت: همه گروه ها و جناح ها باید در انتخابات شرکت داشته باشند و با تنوع در نامزدهای انتخاباتی شاهدحضور مردم در انتخابات باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بهره برداری از طرح های ملی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی با ارزش سرمایه گذاری 6 هزار و 200 میلیارد تومان با دستور ویدئوکنفرانسی رییس جمهوری آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: ما همیشه می گوییم انتخابات باید شکوهمند باشد و مردم حضور داشته باشند و سالم باشد، اما آنچه کمتر می گوییم انتخابات اخلاقی است، اخلاق مهم است.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
"جزیره کیش" در هفتمین گام از مسابقات قرآن مناطق آزاد با کسب 11 امتیاز گروهی، به طور مشترک با "اروند" به مقام اول رسید و انزلی و قشم، به ترتیب مقام دوم و سوم تیمی را کسب کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
بعد از گذشت 28 سال از تاسیس مناطق آزاد این مناطق به جای آنکه نبض تپنده اقتصاد کشور باشند تبدیل به حیاط خلوت فرصت طلبان و فراریان مالیاتی شده است به طوری که اخیرا صدای تولید کنندگان داخلی را بلند کرده که بیاید جلوی قاچاق در این مناطق را بگیرید ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۴۴    
دبیر سیاسی اسبق اتحادیه انجمن های دانشجویان مستقل گفت: افرادی در مجمع تشخیص فکر می کنند توسعه مناطق آزاد به نفع خودشان، مردم و نماینده های مردم آن منطقه در مجلس شورای اسلامی است.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۳۷    
مرحبا بیان کرد: چرا وقتی که سایر تولیدکنندگان این مالیات را می پردازند؛ مناطق آزاد معاف باشند. معافیت های دیگری برای تشویق سرمایه گذاری و تجارت در این مناطق وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۷:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
در شصت و هفتمین برنامه از افتتاح طرح های ملی بهره برداری از طرح های بزرگ مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی تا ساعاتی دیگر با حضور رئیس جمهور و به صورت تصویری آغاز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از افتتاح 38 پروژه بزرگ صنعتی، انبارداری، کشاورزی، گردشگری و عمرانی توسط رئیس جمهور در چهارمین دوره افتتاحات مناطق آزاد در ارس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قطار افتتاح طرح های ملی دولت دوازدهم با 94 طرح به ارزش 62 هزار میلیارد تومان، برای چهارمین بار به ایستگاه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی رسید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گیلان_ تعدد سریع قوانین،به سرمایه گذار این گزاره را منتقل می کند که به قانونی که براساس آن در این منطقه اقدام به سرمایه گذاری کرده ای اعتباری نیست
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور مصوبه طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی کاوه را ابلاغ کرد. هیات وزیران در جلسه نوزدهم اردیبهشت 1400 به پیشنهاد دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی و به استناد تبصره (1) ماده (1) قانون تشکیل و اداره مناطق ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۴۵ سایت دیگر  
چهارمین مراسم افتتاح پروژه های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر (روز پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه) با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور برگزار می شود.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
هفتمین دوره مسابقات قرآن مناطق آزاد کشور در سه رشته تحقیق، ترتیل و حفظ کل، با حضور داوران ملی و بین المللی قرآن در جزیره کیش برگزار می شود.
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: براساس بازدیدهای انجام شده عمده ترین مشکلات واحدهای تولیدی مستقر در مناطق آزاد در حوزه بانکی است.
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی؛ از اصلاح و ارتقای ساختار سازمانی و مالی به عنوان برنامه های کوتاه مدت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مناطق آزاد سطح کشور در سال جاری خبرداد. ...
شادا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر توسعه سرمایه گذاری و انتقال فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، درباره کارنامه مناطق آزاد در حوزه اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: پروژه های اقتصاد مقاومتی از سال 95 آغاز شد، در سال اول 3 پروژه به ما ابلاغ کردند که 2 پروژه بر صادرات و یک پروژه بر فناوری تمرکز داشت ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور ودبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در دیدار با ائمه جمعه شهرستانهای ماکو، شوط و پلدشت گفت: پروژه هایی که در مناطق آزاد تعریف می شوند بایستی پیوست فرهنگی متناسب با فضای اجتماعی و فرهنگی همان منطقه داشته باشند و لازمه آن همفکری و هماهنگی مستمر نهادهای تاثیرگذار با اهداف واحد ...
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: رفع مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی در مناطق آزاد در گرو تثبیت و اجرای کامل قوانین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی با همکاری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و سازمان منطقه آزاد کیش فراخوان جذب و پذیرش شرکت ها و و احد های فناور برای استقرار در کیش را اعلام کرد.