پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۰۰:۱۸Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شانگهای»

باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
تیم بسکتبال سیچوان در دومین دیدار خود در رقابت های لیگ چین برابر شانگهای شارک متحمل شکست سنگین شد.
تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در گزارش مرکز پژوهش های اتاق ایران ظرفیت سازمان همکاری های شانگهای بررسی شده؛ دولت ها بازیگران اصلی این سازمان اند اما می توان از ظرفیت بخش خصوصی در ایده ها و طرح ها استفاده کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
روسیه خیلی خوشحال است که می بیند شریک راهبردی اش عضو این سازمان شده است؛ چین نیز بسیار خرسند است که می بیند هم پیمان اقتصادی و سیاسی اش عضو این سازمان شده است؛ این مسئله نشان دهنده این است که رابطه بین مسکو و تهران و پکن در حال رشد است.
حوزه   ۹ ساعت پیش    
حوزه/ عضو شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: استفاده از ظرفیت اقتصادی شرقِ جغرافیایی و پیمان های منطقه ای نظیر پیمان شانگهای که با پذیرفته شدن ایران به عنوان عضو دائم زیرساخت اصلی آن فراهم شده، ازجمله گام های عملی در راستای خنثی سازی تحریم ها است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- کارشناسان موسسه های مطالعاتی قزاقستان و ایران، خواستار تعریف و تنظیم چارچوب تازه ای در روابط دو طرف با توجه به عضویت ایران در پیمان شانگهای شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: عضویت ایران در پیمان شانگهای نشان از شکست فشار حداکثری دارد و در مذاکرات پیش رو ایران است که قواعد بازی را تعیین می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فلاحت پیشه با بیان اینکه تلاش ایران برای عضویت در پیمان همکاری شانگهای و آ سه آن در قالب رویکرد منطقه گرایی تعریف می شود، گفت: ایران می تواند با یک گام اساسی به گروه بریکس متشکل از برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی بپیوندد که 24 درصد گردش مالی خارج از یورو و دلار را دارد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ یک کاربر توییتری در رابطه با تلاش چین برای کنترل شیوع کرونا و قرنطینه جدی مبتلایان در این کشور نوشت: 4 صبح با صدای ممتد زنگ با این سه نفر مواجه شدم. پرسیدم موضوع چیست؟ پاسخ: حداقل 48 ساعت کامل قرنطینه هستید ...
جنوب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۴    
به گزارش جنوب نیوز؛ سفیر قزاقستان در تهران در بخشی از یک مصاحبه با خبرگزاری ایرنا پیرامون عضویت ایران در سازمان همکاری های شانگهای گفته است: "عضویت ایران در شانگهای برای همه منطقه سودمند خواهد بود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
یک کارشناس گفت: عضویت ایران در سازمان شانگهای پس از یک دوره انتظار طولانی نشانه مثبت دیگری است که می تواند به روند حل و فصل مسائل در مذاکرات احیای برجام کمک کند.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
یکی از اولویت های دولت معیشت مردم است که دغدغه ساعتی و لحظه ای بنده است و قیمت ها را دائماً رصد می کنم و در نشست با صاحب نظران و وزرا به دنبال کنترل فشاری هستیم که بر مردم وارد می شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ، مرسدس بنز اخیراً اعلام کرده چین خانه دومش خواهد بود. این خودروساز تراز اول جهانی سرمایه سنگینی را به بخش تحقیق و توسعه خود در این کشور تزریق می کند. ژرمن ها می گویند چین مرکز ثقل جدید صنعت خودرو می باشد ...
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
با وجود اینکه خبرها از کاهش اندک قیمت فولاد در قراردادهای آتی بورس شانگهای حکایت دارد، اما مطالعه روند تغییرات قیمت در ماه گذشته، از تحولات بزرگی در این بازار پرده بر می دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به ظرفیت بالای هریک از همسایگان ایران برای گسترش روابط اقتصادی، شناسایی این ظرفیت ها و اقدام به موقع در جهت تأمین منافع کشور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۴    
معاون امور پشتیبانی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان گفت: امور آموزش و تجهیر نیروی انسانی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان به عنوان میزبان نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت انتخابی مسابقات جهانی سال 2021 شانگهای چین در رشته کنترل صنعتی انتخاب شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران و چین به عنوان 2 عضو فعال سازمان همکاری شانگهای باید همکاری های خود را برای تحولات اقتصادی وتجاری نوین در بخش های مختلف تجاری، صنعتی، فرهنگی و انرژی افزایش دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سفیر قزاقستان در تهران ایران را کشوری قوی از نظر اقتصاد توصیف کرد و گفت: عضویت ایران در سازمان همکاری های شانگهای برای کشورهای منطقه حوزه این سازمان بسیار موثر و حتما در مبادلات تجاری و همکاری برنامه های اقتصادی مفید خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت انتخابی شانگهای در رشته تعمیر موتورهای دیزلی و سنگین در شرکت آرمان گهر سیرجان برگزار شد.
رییس اتاق بازرگانی ایران می گوید تصمیمات غلط و نبود راهبرد روشنی برای آینده اقتصادی کشور، باعث شده تولید و تولیدکنندگان ایرانی از پیوستن به روند جهانی باز بمانند.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: برای بهره گیری از فرصت ها، دولت باید نحوه همکاری به شانگ های را مشخص کند چراکه ایران می تواند نقش یک حلقه بین 4 موضوع اقتصادی را ایفا کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: اجرایی شدن کریدور شمال-جنوب و افزایش ظرفیت آن در کوتاه مدت، ایران را در کانون دیپلماسی اقتصادی سازمان همکاری شانگهای قرار می دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای را می توان مرحله مهمی در بلوغ این سازمان به عنوان یک نهاد بین المللی محکم و استوار دانست؛ در این بین همکاری بر سر منافع سیاسی مشترک و اتکای دولت سیزدهم به عملگرایی می تواند نمایانگر اثرگذاری این سازمان در معادلات جهانی باشد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۱    
افزایش صادرات غیرنفتی در کنار حفظ و گسترش بازار های صادرات نفت، بخشی از فرصت های پیش روی اقتصاد ایران، پس از پیوستن به پیمان شانگهای است.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، جسله علنی امروز مجلس به ریاست محمدباقر قالیباف برگزار شد و نمایندگان در این جلسه بررسی لایحه رتبه بندی معلمان و لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی را در دستور کار قرار دادند. ...
کار پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۳    
: پورشه با همکاری یک گروه بزرگ هتلداری در آلمان قصد دارد 15 هتل را در نقاط مختلف دنیا از جمله لندن، سنگاپور، دبی و شانگهای افتتاح کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۴۹ سایت دیگر  
160 نفر از نمایندگان مجلس با امضای بیانیه ای خطاب به رئیس جمهور خواستار برنامه ریزی دولت و فعال شدن دیپلماسی اقتصادی برای استفاده حداکثری از عضویت جمهوری اسلامی ایران در پیمان شانگهای شدند.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
قاسم حبیب زاده گفت: در گذشته تمام تخم مرغ ها در سبد برجام بود و دولتمردان ما به دنبال حل مشکلات کشور از مسیر این معاهده بودند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
هوندا در ماه آوریل از شاسی بلند E:Prototype رونمایی کرد. این خودرو که در رویداد خودرویی شانگهای پدیدار شده بود نشانه ای از نسخه الکتریکی سومین نسل HR-V محسوب می شد. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: گسترش صادرات و واردات با اعضای سازمان همکاری های شانگهای زیرساخت های مبادلات تجاری با جهان را برای ایران تسهیل می کند.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اقلید با بیان اینکه دولت جدید به دنبال حل مشکلات کشور در عرصه های مختلف به ویژه مسائل اقتصادی، از درون کشور است و مشکلات را به خارج از مملکت گره نمی زند ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
قنادباشی گفت: منشأ اظهارات اخیر مقامات آذربایجان غربی ها هستند چرا که آن ها از عضویت ایران در سازمان همکاری های شانگهای عصبانی هستند و تلاش دارند راه ارتباطی بین ایران و اروپا را مسدود کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه درصورت شکل گیری باشگاه انرژی در زیرمجموعه پیمان شانگهای مشکلات ارزی ایجاد شده برای مبادلات اقتصادی ایران بر طرف خواهد شد، گفت: همچنین در گرو آن بسیاری از دغدغه های مرتبط با تحریم حل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۱    
پذیرش رسمی ایران در سازمان شانگهای دارای منافع متقابل برای هر دو طرف از جمله افزایش حجم تجارت کشور و تامین انرژی مورد نیاز دو قدرت در حال ظهور چین و هند و فراهم شدن بستر اجرای توافق جامع 25 ساله تهران- پکن است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۰    
در حال حاضر، سازمان همکاری شانگهای تأثیر قابل توجهی ندارد، اما اگر همکاری ها را در سطوح نظامی و اقتصادی عمیق شود، این سازمان می تواند به یکی از قطب های سیاست بین المللی تبدیل شود.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
جلالی با اشاره به عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای درباره اهمیت این عضویت عنوان کرد: در موضوع برجام و هسته ای، تلاش آمریکایی ها و برخی از کشورهای غربی این بود که بگویند جمهوری اسلامی ایران در کنج انزوا قرار گرفته است ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۰۳    
سیروس محمودیان درخواست توییتری اخیر دنیس رأس، مسئول امور ایران در دوران باراک اوباما در خصوص تهیه فوری طرح دوم تحریم ایران توسط دولت بایدن برای مقابله با آثار ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۳    
سیاست خارجی در ایران به دلیل وابستگی به سفره مردم از اهمیت زیادی برخودار است. به همین اساس همه چشم ها به برنامه های سیاست خارجی دولت سیزدهم است. ابراهیم رئیسی که دولتی از جنس اصولگرایی را هدایت می کند ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، فیلم سینمایی پسران دریا در بخش کتابخانه ویدئویی Screening Club سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سینه کید در آمستردام هلند به نمایش در می آید. این فیلم پیش تر در بخش پانورامای جشنواره شانگهای به نمایش در آمده بود. ...
اقتصاد آنلاین / معدن24   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
بهرام شکوری با اشاره به تاثیر مثبت عضویت دایم ایران در سازمان همکاری های شانگهای، گفت: اعضای این سازمان از جمله چین و هند با دارا بودن بخش عمده ای از جمعیت جهان، یکی از بزرگترین بازارهای هدف برای فروش محصولات ایرانی به شمار می روند.
اتاق خبر 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
پپه اسکوبار کارشناس برزیلی امور اوراسیا معتقد است ایران با عضویت کامل در سازمان همکاری شانگهای بالأخره در جایگاه اوراسیایی ای قرار گرفت که لیاقتش را دارد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۰    
اتحادخبر: در نوزدهمین دوره المپیاد ملی مهارت تیم انتخابی آموزش و پرورش شانگهای 2022 رامین سالم آبادی هنرجوی رشته الکترونیک هنرستان فنی نمونه آزادگان بوشهر توانست رتبه اول کشوری را کسب کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
علی امرایی مدیر عامل فولاد سنگان یکی از اساسی ترین راهبردهای کشورهای مختلف در دستیابی به اهداف توسعه ای و منافع ملی، عضویت در سازمان های مختلف بین المللی است. گاهی چنین سازمان هایی نظیر سازمان جهانی تجارت WTO یا صندوق بین المللی پول یا بانک جهانی از گستردگی بیشتری برخوردارند ...
کار پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۳    
: فروش خودروهای تسلا ساخت چین در ماه سپتامبر به بالاترین حد از زمان آغاز تولید این خودروساز در کارخانه شانگهای رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در دنیای امروز، کشورها به عضویت در سازمان های منطقه ای تمایل بیشتری دارند. اتحادیه اروپا، آسه آن، نفتا و سازمان شانگهای می توانند باعث ارتقای نقش و جایگاه کشورهای عضوشان بشوند ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۰    
صرف عضویت دائم ایران در سازمان همکاری شانگهای نمی تواند تحولی در توسعه روابط اقتصادی ایران با دیگر کشورهای جهان به وجود بیاورد. در عین حال این عضویت می تواند بستری برای تسریع انعقاد توافقات تجاری و اقتصادی دوجانبه ایران با کشورهای هدف تجاری باشد.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معدن24: گزارشات هفتگی انبارهای فلزات اساسی بورس شانگهای نشان می دهد که موجودی تمام آن ها از 0.6 تا 20 درصد افزایشی بوده است که به دلیل تعطیلات یک هفته ای چین بوده است. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه گزارش سازمان همکاری شانگهای سازمانی است برای همکاری های امنیتی، اقتصادی و فرهنگی که در سال 2001 توسط سران کشورهای چین، روسیه، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان و ازبکستان و با هدف برقرار کردن موازنه در برابر نفوذ آمریکا و ناتو در منطقه پایه گذاری شد ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۳    
اعلام پیوستن رسمی ایران به سازمان همکاری شانگهای در جریان اجلاس دوشنبه، بار دیگر نام این سازمان را به کانون گفتمان رسانه ای ایران پیش کشیده و پرسش از جایگاه و اهمیت آن را در عرصه مناسبات جهانی مطرح کرده است ...
مدار شرقی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
شیرین هانتر می نویسد: سیاست “نگاه به شرق ایران” در بیش از یک دهه گذشته، چندان سودی نصیب این کشور نکرده است. چین در ایران سرمایه گذاری چندانی ندارد، هند قول های خودش برای سرمایه گذاری در چابهار را پیوسته زیر پا گذاشته و دهلی نو و پکن هیچ کدام روابطشان با واشنگتن را به خاطر ایران به خطر نینداخته اند ...
محمدرضا کارگر، مدیر کل موزه های کشور در اجلاس مدیران موزه های کشورهای عضو شانگهای در روسیه پیشنهاد داد: یک نمایشگاه مشترک در دستور کار قرار گیرد که در موزه های ملی ایران و سایر کشورها به نمایش گذاشته شود. ...