دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۲:۲۲Oct 2020 26

جدیدترین‌های «مینی بوس»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۲:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اثر تصادف دو دستگاه کامیون و مینی بوس در محور ساری - کیاسر 9نفر مصدوم شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس پلیس راه خوزستان از مصدوم شدن 15 نفر بر اثر برخورد مینی بوس با کوه در آغاجاری خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال برخورد یک دستگاه مینی بوس حامل کارگران ساختمانی به دیواره حاشیه جاده در محور بهبهان به مقصد امیدیه، حوالی گردنه آغاجاری 15 نفر زخمی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۰    
بخشی از تعهدات ایران خودرو برای ارائه 250 دستگاه اتوبوس و مینی بوس به شهرداری تهران، تا اواسط آبان ماه آماده میشود و در مدار بهره برداری شهروندان قرار میگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس پلیس راه خوزستان گفت: پنج نفر بر اثر خروج یک دستگاه مینی بوس بنز از جاده در مسیر آغاجاری - بهبهان در روز شنبه، مجروح شدند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور اظهار داشت: شنبه 3 آبان ماه در پی واژگونی یک دستگاه مینی بوس در گردنه های شهرستان آغاجاری 16 نفر مصدوم شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز یک دستگاه مینی بوس حامل کارگران ساختمانی بهبهان به مقصد امیدیه از جاده منحرف و به دیواره کنارجاده برخورد کرد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۴۳    
با اعلام معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، تا 20 روز آینده نخستین بخش از اتوبوس ها و مینی بوس های جدید وارد پایتخت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز برخورد یک دستگاه کامیون با مینی بوس در آزادراه کرج-تهران چهار مصدوم برجای گذاشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از مصدوم شدن شش نفر در حادثه ی تصادف مینی بوس با پژو در محور "میانه-ترک" خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بهمن دیزل که زیر مجموعه گروه خودروسازی بهمن محسوب می شود، بزرگترین و برترین خودروساز تجاری کشور بوده که حتی تحریم های صنعت خودرویی نیز نتوانسته چرخ تولید در این تجاری ساز بخش خصوصی را متوقف کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
محمدی، مدیرعامل بهمن دیزل گفت: با شرکت در نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل در کابل، نسل جدید مینی بوس و کامیونت شیلر 6 تن به بازدید کنندگان معرفی که با استقبال خوب مردم افغانستان رو به رو و از شهردار کابل دعوت کردیم تا از شرکت بهمن دیزل بازدید کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
طبق اعلام مد یرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه تا اواسط آبان امسال، 20د ستگاه اتوبوس و 30د ستگاه مینی بوس توسط شرکت ایران خود رو د یزل به شهرد اری تهران تحویل د اد ه می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۲    
ترفع گفت: 120 دستگاه اتوبوس و 130 دستگاه مینی بوس از شرکت های داخلی خریداری کرده ایم.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۱    
فرمانده عملیات آتش نشانی شهرستان پیشوا از برخورد شدید کامیون با مینی بوس در جلیل آباد از توابع این شهرستان خبر داد/ علی اصغر آزاد فرمانده عملیات آتش نشانی شهرستان پیشوا در گفت ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
لحظه ای که پدرم سوار مینی بوس شدند، دوباره شروع به گریه کردم. این صحنه هیچ موقع یادم نمی رود. برادر یکی از دوستان پدرم اسفندیار طبری که همراه پدرم به جبهه رفت و اسیر شد، بغلم کرد تا جایی که دستش می رسید همراه مینی بوس می رفتیم. دستم در دستان پدرم بود. آن روز خیلی دلتنگی کردم
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل ونقل استان همدان با بیان اینکه ترمینال مسافر کبودراهنگ تعطیل نیست، گفت: به علت فشار اقتصادی ناشی از کرونا، گرانی قطعات و درآمد پایین تعداد زیادی از مینی بوس های ترمینال کبودراهنگ از دور خارج شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه مینی بوس 14 نفر مصدوم شدند.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
سرویس جدید تپسی با عنوان هم خط آغاز به کار کرد. این سرویس که بر پایه ی استفاده از خودروهای پرظرفیت مانند مینی بوس و اتوبوس و با همکاری استارتاپ به همراه طراحی شده، با هزینه ی اقتصادی و راحتی کاربری، جایگزین مناسبی برای حمل و نقل عمومی به شمار می رود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت اتوبوس و مینی بوس های رزروی تهران از امکان رزرو اتوبوس و مینی بوس در پایتخت از طریق اپلیکیشن تاکسی اینترنتی خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۵    
نخستین گروه اتوبوس و مینی بوس از قرارداد 250 دستگاه اتوبوس و مینی بوس با شرکت ایران خودرو از امروز تحویل شهرداری تهران می شود. پیش پرداخت این قرارداد هفته گذشته به حساب شرکت ایران خودرو واریز شده است. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۱۰    
رئیس اتحادیه مسافربری استان تهران گفت: به علت تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و دورکاری کارکنان برخی از شرکت ها و سازمان ها، هم اکنون 60 درصد رانندگان اتوبوس، مینی بوس و ون در استان تهران بیکار هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۷    
ایسنا/همدان مردم شهرستان کبودراهنگ برای رفت و آمد به مرکز استان مشکلات زیادی دارند و نیاز است مسئولان استان برای نیمه تعطیل بودن ترمینال مینی بوس روستایی همدان چاره ای بیندیشند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نخستین گروه اتوبوس و مینی بوس از قرارداد 250 دستگاهی شهرداری تهران با شرکت ایران خودرو، از 24 روز دیگر وارد ناوگان حمل ونقل عمومی پایتخت می شود.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۰۸    
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، بدینوسیله به اطلاع شهروندان محترم می رساند به استناد مصوبه شماره 77 99/7/2 شورای محترم اسلامی شهر میانه، نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری میانه شامل تاکسی های گردشی و خطی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در پارلمان محلی قزوین با لایحه افزایش تعرفه کرایه اتوبوس و مینی بوس های درون شهری قزوین موافقت و آن را به تصویب رساندند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۶    
آموزش پرورش سرویس مدرسه نمیده میگه اگه 10 نفر بشن برای مینی بوس فقط ماهی 500 هزار میده مینی بوس پیدا نمیشه. صاحباش 7_8 میلیون گازوییلش رو قاچاق تو بلوچستان میفروشن.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تصادف مینی بوس حامل کارگران ساوه ای با کامیون 12 مصدوم برجای گذاشت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۵    
حامد فوقانی_دبیر گروه شهری با موهای بلند مجعد، چشم های درشت و گونه های آفتاب سوخته، به محض دیدن مینی بوس رنگارنگ، ناخودآگاه جلو می آید و درست جلوی در آن می ایستد. خانم وثوقی، به پیشوازش می رود و او را به داخل دعوت می کند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۸    
اداره کل بهزیستی استان اصفهان در نظر دارد نسبت به مزایده 2 دستگاه خودروی استیشن سواری(کاروان) و 1 اتوبوس و 2 مینی بوس اقدام نماید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
جانشین پلیس راه از وقوع 2 تصادف جاده ای و جان باختن و مصدومیت 7 نفر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تصادف مینی بوس حامل کارگران ساوه ای با کامیون 12 مصدوم برجای گذاشت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۰    
مجتبی خالدی در گفت وگو با میزان از برخورد یک دستگاه مینی بوس با کامیون در زرندیه ساوه خبر داد و گفت: تا این لحظه 12 نفر بر اثر این حادثه مصدوم شده اند و ممکن تعداد مصدومان تغییر کند. وی افزود: در ساعت 7 و 33 دقیقه 4 دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است. انتهای پیام/
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس کشور از مصدومیت 12 نفر در پی تصادف یک دستگاه مینی بوس و یک دستگاه تریلی در محور زرندیه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدومیت چند تن در پی برخورد یک دستگاه مینی بوس و تریلی در محدوده زرندیه ساوه خبر داد.
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۱    
رئیس مدیریت بحران شهرستان با اشاره به حادثه هفته گذشته واژگونی مینی بوس در مسیر روستای قودجانک گفت با توجه به اینکه مشابه این اتفاق هم در سال گذشته رخ داد و نظر به پیشگیری از وقوع حادثه های اینچنینی در شهرستان جلسه مدیریت بحران برای بررسی موضوع به صورت ویژه برگزار گردید که انتظار است جلسه بصورت ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۹    
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامی "دشتیاری" از توقیف یک دستگاه خودرو مینی بوس ایسوزو حامل کالای قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۴    
یزدفردا: محل حادثه:شهرستان اشکذر ، جاده خضر آباد- به سمت فولاد آلیاژی نوع حادثه: تصادف مینی بوس و پژو 405 تاریخ: 1399/7/20 زمان: 07:39 کل مصدومین و فوتی: 9 نفر مصدومین اعزامی: 9 نفر اعزام به بیمارستان های شهید رهنمون و افشار یزد آمبولانس: 4 کد امدادی آمبولانس اورژانس ...
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اخبار خودرو ، در شرایطی که بسیاری از خودروسازان داخلی، چه در بخش سواری و چه در بخش تجاری، با حداقل توان تولید و ظرفیت خالی در خطوط تولیدی خود مواجه شده اند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- رییس اورژانس تهران از مصدومیت هشت نفر در پی واژگونی مینی بوس در محور بومهن- تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مرکز اورژانس تهران اعلام کرد: یک دستگاه مینی بوس در حوالی جاجرود دچار واژگونی شد که در این سانحه رانندگی 8 نفر مصدوم شدند.
با مردم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۲    
راننده 37 ساله 5 زن میانسال را در قزوین سوار مینی بوس مسافربری خود کرده و به بیابانها برده و آنها را قربانی شرارت خود کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس کشور از مصدومیت 8 نفر در پی واژگونی یک دستگاه مینی بوس خط مسافربری بومهن_تهران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
دماوند- صبح امروز یک دستگاه مینی بوس در محدوده آبعلی واژگون و 4 نفر در این حادثه مصدوم شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
جانشین پلیس راه از واژگونی یک دستگاه مینی بوس به علت خستگی و خواب آلودگی راننده در محدوده آبعلی خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۰:۱۹    
یونس دهمرده، کارشناس ارشد علوم سیاسی در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز با عنوان بی توجهی کمیته امداد در مقابل جان و آبروی مردم نوشت: چند روز قبل جمعی از مددجویان کمیته امداد که به وسیله یک دستگاه مینی بوس جهت دریافت سبد کالا راهی کمیته امداد شهرستان هامون بودند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران و حومه اعلام کرد: 120 دستگاه اتوبوس و 130 دستگاه مینی بوس تا ماه آینده تحویل شهرداری شده و با بخشی از ناوگان فرسوده جایگزین می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
زمان تحویل 120 دستگاه اتوبوس و 130 دستگاه مینی بوس به شهرداری تهران پیش از آغاز پاییز اعلام شده بود که به علت افزایش قیمت ارز، این زمان به تأخیر افتاد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
نصف جهان: درحالی که وقوع حادثه واژگونی یک مینی بوس در یک شنبه شب منجر به مصدومیت 9 نفر شد، صبح روز گذشته یک مینی بوس دیگر نیز دچار حادثه واژگونی شد تا مجموع تعداد مصدومان واژگونی دو مینی بوس در کمتر از 10 ساعت به 22 نفر برسد. ...