شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۶:۴۵Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کامیونت»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۱:۰۶    
فروش فوری نقدی کامیونت نیسان تک سوز از روز سه شنبه 1403.03.29 ساعت 10 صبح آغاز می شود.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۷    
گروه بهمن موتور در حاشیه نمایشگاه خودرو شیراز 1403، از محصولی جدید به نام کامیونت فورس F38 رونمایی کرد.
دیجیاتو   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۰:۴۹    
گروه بهمن در حاشیه نمایشگاه خودرو شیراز 1403، از محصولی جدید به نام کامیونت فورس F38 رونمایی کرد. این کامیونت خودروی تجاری کوچکی است و رقیب مستقیم نیسان آبی به حساب می آید. گروه بهمن قیمت کامیونت جدید ش را 870 میلیون تومان اعلام کرده است که حدود 300 میلیون تومان گران تر از نیسان آبی است ...
دیجیاتو   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۴    
پرشیاخودرو درحال توسعه کسب وکارش در زمینه های مختلف است. این شرکت اکنون پس از راه اندازی مانیان خودرو و مونتاژ نیسان ترا، با کامیونت بونیز و شرکت بونیز خودرو وارد حوزه خودروهای تجاری شده است. کامیونت بونیز در حاشیه نمایشگاه خودرو شیراز 1403 رونمایی شد ...
خبر ماشین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت دیما دیزل شرایط فروش نقدی و مرحله ای سه محصول کشنده HT-490 دیما با کولر درجا، کامیونت 6 تن خواب دار و کامیون باری 19 تن جدید را اعلام کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عصر خودرو- فروش فوری نقدی کامیونت نیسان تک سوز آپشنال SVD شرکت زامیاد از ساعت 10 صبح امروز، سه شنبه 1403/03/29 آغاز شد.
خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۷    
گروه خودروسازی شرایط فروش محصولات دیما دیزل را اعلام کرد. این طرح به مناسبت عید قربان و غدیر، از روز سه شنبه مورخ 29 خرداد الی دوشنبه مورخ 4 تیر ماه فعال است. در این طرح، سه محصول این شرکت یعنی کشنده HT-490، کامیون 19 تن باری جدید و کامیونت 6 تن خوابدار دیما به صورت اقساطی به فروش می رسند. ...
خودرو بانک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام گروه خودروسازی مایان، شرایط فروش 3 محصول کشنده HT-490 دیما با کولر درجا، کامیونت 6 تن خوابدار و کامیون باری 19 تن جدید ویژه خردادماه 1403 به صورت نقدی و نقدی/مرحله ای منتشر شد. ...
عصر خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۰:۴۴    
به گزارش عصر خودرو- شرکت آرین دیزل سبد کامل و کاربردی محصولات خودروهای سبک تجاری تا سنگین را در نمایشگاه خودرو شیراز 1403 به نمایش گذاشت. این محصولات شامل خانواده سه گانه شک موتو باری،؛ دامپ تراک و کشنده در کنار کامیونت 8.5 تن جک با کاربری آتش نشانی و همچنین کامیون 6 تن می شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عصر خودرو- فروش فوری نقدی کامیونت نیسان تکسوز آپشنالSVD شرکت زامیاد از ساعت 10 صبح روز سه شنبه آغاز می شود.
چرخان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۲۱    
نمایشگاه خودرو شیراز از 22 تا 25 خرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر شیراز برگزار شد و شایان دیزل یکی از شرکت هایی بود که با دست پر در این نمایشگاه حاضر شد. مهم ترین محصول این شرکت برای نمایشگاه شیراز، کامیونت جدیدی بود که برای اولین بار در این نمایشگاه رونمایی شد ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی عید قربان در در جاده های استان خبر داد.
ایرانی کار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
گروه خودروسازی سایپا، فروش فوری نقدی کامیونت نیسان تک سوز آپشنال SVD را از طریق سایت جامع ایرانی کار به نشانی https://saipa.iranecar.com آغاز می کند. این فروش از روز سه شنبه 1403.03.29 ساعت 10 صبح آغاز می شود و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت ...
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۱۱    
فروش فوری نقدی کامیونت نیسان تک سوز از روز سه شنبه 1403.03.29 ساعت 10 صبح آغاز می شود.
ایران جیب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
بدینوسیله به اطلاع مشتریان محترم و نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا می رساند شرایط فروش فوری نقدی کامیونت نیسان تک ...
عصر خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- وجود آلایندگی های مختلف صوتی و هوا و ... باعث شد تا خودروسازان فکری به حال محصولات خودشان بکنند تا محیط زیست بیشتر از این از دست نرود. این روند اول از خودروها شروع شد بعدتر به موتورها و اسکوترها رسید و حالا نوبت به خودروهای کار و تجاری همانند کامیون ها و کامیونت ها رسیده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فروش فوری نقدی کامیونت نیسان تک سوز از روز سه شنبه 1403.03.29 ساعت 10 صبح آغاز می شود.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۰:۳۵    
گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش فوری نقدی کامیونت نیسان تک سوز آپشنال SVD را از روز سه شنبه 29 خرداد 1403 ساعت 10 صبح از طریق سایت اینترنتی خود آغاز خواهد کرد.
فروش فوری نقدی کامیونت نیسان تک سوز از روز سه شنبه 1403.03.29 ساعت 10 صبح آغاز می شود.
اقتصاد ایران: عصر خودرو- فروش فوری نقدی کامیونت نیسان تک سوز از روز سه شنبه 29 خرداد 1403 ساعت 10 صبح آغاز می شود.
سایپا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۹   + ۶۰ سایت دیگر  
فروش فوری نقدی کامیونت نیسان تک سوز از روز سه شنبه 1403.03.29 ساعت 10 صبح آغاز می شود.
خبر ماشین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۷:۱۷    
شرکت شایان دیزل ضمن حضور در نمایشگاه خودرو شیراز از کامیونت 5.5 تن دافران رونمایی کرد؛ این محصول از شرکت کینگ لینگ چین است که سابقه همکاری طولانی با ایسوزو ژاپن را دارد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع حادثه تصادف و مرگ یک نفر در پی این حادثه در بزرگراه شهید یاسینی خبر داد.
خودرو بانک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
شرکت خودروسازان بونیز که با نام بونیز خودرو نیز شناخته می شود، یکی از زیرمجموعه های گروه پرشیاخودرو است که به تولید خودروهای تجاری اشتغال دارد. محصول شاخص این شرکت، کامیونت بونیز است که در وزن های 6 و 8 تن به تولید می رسد ...
پرشین خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت خودروسازان بونیز با سرمایه گذاری سه هزار میلیارد تومانی در استان فارس و شهر شیراز برای تولید انواع خودرو تجاری راه اندازی شده است.
اسب بخار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۸:۱۶    
عضو هیات مدیره گروه خودروسازی آرشام از تلاش برای تبدیل شایان دیزل به یکی از قطب های تولید جنوب کشور خبر داد و یکی از اصلی ترین اهداف این گروه را ایجاد اشتغال برای هزار نفر عنوان کرد. ...
خودرو بانک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
غرفه پرشیا خودرو یکی از جذاب ترین بخش های نمایشگاه خودرو شیراز 1403 به حساب می آید. این شرکت که محصولات بی ام و را وارد سامانه یکپارچه کرده، حالا سه مدل اوپل، نیسان ترا و دو کامیونت را به شیراز آورده تا نظر بازدیدکنندگان را به غرفه خود جلب کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
طی مراسمی و با حضور وزیر کشور و دیگر مسئولان استانی مشکلات شرکت بونیز خودرو، تولید و مونتاژ کشنده و کامیونت شش و هشت و نیم تن بررسی و تصمیمات لازم در این رابطه اتخاذ شد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۱    
حوادث رکنا: جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان از تصادف دلخراش کامیونت نیسان با موتور سیکلت خبر داد.
پرشین خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۴    
شرکت سایپادیزل با نمایش عمومی کامیونت کمپرسی 6 تن، کامیونت باری 8.5 تن و کامیونت باری 10 تن نسبت به اعلام مشخصات فنی کامیونت های M4 این شرکت در شیراز اقدام کرد.
صنعت ماشین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
صنعت ماشین: شایان دیزل به عنوان یکی از مدعیان حوزه تولید خودروهای سنگین، در بیست و یکمین نمایشگاه خودرو شیراز، از کامیونت 5.5 تن دافران Q1 رونمایی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت- ایرنا- فرمانده انتظامی جیرفت، گفت: یک دستگاه کامیونت حامل انواع کالاهای قاچاق به ارزش چهار میلیارد ریال در پوشش بسته های پستی تیپاکس در محور جیرفت- دلفارد توقیف شد.
پرشین خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۰    
شرکت شایان دیزل با 5 خودرو سنگین و تجاری در بیست و یکمین نمایشگاه خودرو شیراز حاضر شد و از یک محصول جدید تجاری در این نمایشگاه رونمایی کرد.
پرشین خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۸:۱۱    
شرکت سایپادیزل برای اولین بار کامیونت برقی 6 تن M4 را به نمایش عمومی درآورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خاتم، از کشف 10 هزار لیتر گازوئیل قاچاق از یک دستگاه کامیونت در این شهرستان خبر داد.
پرشین خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۶    
دو کامیونت جدید از سوی شرکت خودروسازان بونیز با نام های کامیونت بونیز 6 تن و کامیونت بونیز 8.5 تن به بازار کشور معرفی شد.
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
افشای اطلاعات بااهمیت منتهی به سال مالی 1403/12/30 شرکت خدیزل منتشر شد.
مجله ماشین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
زمان مطالعه: 2 دقیقه فهرست مطالب: رونمایی از 14 محصول جدید و تمرکز بر خودروهای برقی آرین موتور، پرچمدار رونمایی ها سایپا: رونمایی از کامیونت تمام برقی و اتوبوس جدید آرشام موتور با شاسی بلند جدید خود شایان دیزل با کامیونت جدید گروه بهمن با برقی ها و هیبریدی ها فونیکس با دو محصول جدید اکستریم ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سرخه- فرمانده انتظامی سرخه از کشف سه تن و 120 ماهی کپور فاقد مجوز از یک کامیونت ایسوزو عبوری در ایست و بازرسی سرخه خبر داد و گفت: در این راستا یک نفر دستگیر شد.
پایگاه خبری اتوموبیل فارسی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۰۰    
شرکت بهمن دیزل با برگزاری مراسمی با حضور اصحاب رسانه و برخی از فعالین بازار خودروهای تجاری سبک و سنگین از کامیونت جدید خود با نام فورس F38 رونمایی کرد. در این مراسم، فرآیند کلیدسپاری و تحویل کشنده بایک X9 این شرکت نیز آغاز شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان فرمانده انتظامی شهرستان سرخه گفت: ماموران انتظامی پاسگاه افتر در بازرسی از یک خودرو بیش از سه تن ماهی قاچاق کشف و ضبط کردند.
سایپا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
شرکت های تولیدکننده خودروهای تجاری گروه سایپا شامل زامیاد (به همراه ایران کاوه) و سایپادیزل با هدف معرفی محصولات جدید، تعامل و گسترش همکاری با تامین کنندگان و قطعه سازان، ایجاد زمینه های مناسب همکاری و عرضه آخرین محصولات و دستاوردهای خود در بیست و یکمین نمایشگاه خودرو شیراز حضور می یابند.
صنعت ماشین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۰۳    
صنعت ماشین: شرکت خودروسازان بونیز به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه پرشیا موبیلیتی( پرشیا خودرو) قصد دارد تا در این رویداد مهم خودرویی از دو محصول جدیدش رونمایی کند......
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مراغه از توقیف یک دستگاه کامیونت و کشف 30 راس بز قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 100 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
صنعت ماشین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
صنعت ماشین: آیین ورود به بازار کشنده بایک X9 و معرفی کامیونت F38، دو محصول مهم تجاری شرکت بهمن دیزل، با حضور کارشناسان صنعت حمل و نقل، کارشناسان خودروهای تجاری، صاحبان شرکت های صنعت پخش و خبرنگاران در محل هتل المپیک تهران برگزار شد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
قیمت فورس F38 محصولی که گروه بهمن با همکاری فوتون به بازار عرضه می کند و کشنده بایک X9 است که با 560 اسب بخار قدرت، از سوی بهمن دیزل فروش آن آغاز شده است، اعلام شد.
اسب بخار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه بهمن با اشاره به برنامه ریزی برای اجرای 320 پروژه در بازوی تجاری سازی این گروه از افتتاح بزرگ ترین مرکز خدمات پس از فروش بهمن دیزل تا پایان امسال خبر داد. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رویداد معرفی کامیونت فورس F38 و کشنده بایک X9 با حضور مدیران شرکت های حمل و نقل، مدیران شبکه عاملیت بهمن و رسانه ها برگزار شد.
پرشین خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
در مراسم ورود به بازار کشنده بایک X9 و معرفی کامیونت فورس F38، قیمت دو محصول مهم تجاری شرکت بهمن دیزل اعلام شد.