پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۱:۳۷Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس مرکز اطلاعات»

به گزارش ایران اکونومیست ، اجلاس روسای مراکز اطلاعات مالی و مبارزه با پولشویی(اف آی یو) کشور های عضو بریکس روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت سال 1403 و با حضور نمایندگان 24 کشور گشایش یافت. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، رسانه های رژیم صهیونیستی پیش بینی کردند استعفای هالیوا، استعفاهای گسترده ای را در مرکز اطلاعات نظامی ارتش این رژیم مشهور به امان به دنبال داشته باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از مسدود بودن بیش از 10 محور در استان سیستان و بلوچستان در پی جاری شدن سیل خبر داد و گفت: محور چالوس نیز در پی انجام عملیات عمرانی، از ساعت 9 تا 15 امروز و فردا مسدود است.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: آزادراه قزوین-کرج-تهران، محور شهریار-تهران (میدان معادن تا شهر قدس) ترافیک نیمه سنگین است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از تردد روان در تمام محورهای مواصلاتی کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را اعلام کرد و گفت: در 9 استان بارش باران گزارش شده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: با توجه به صدور هشدار سطح قرمز از سوی سازمان هواشناسی، هم میهنان عزیز از سفر های غیر ضروری در استان های جنوب شرقی پرهیز کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات پلیس راهور فراجا گفت: با توجه به صدور هشدار سطح قرمز هواشناسی، هموطنان از سفر های غیر ضروری به استان های جنوب شرقی پرهیز کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور فراجا با اشاره به صدور هشدار سطح قرمز از سوی سازمان هواشناسی، از هم میهنان خواست از سفرهای غیرضروری به استان های جنوب شرقی پرهیز کنند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: با توجه به صدور هشدار سطح قرمز از سوی سازمان هواشناسی، هم میهنان عزیز از سفر های غیر ضروری در استان های جنوب شرقی پرهیز کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۱:۰۳   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: با توجه به صدور هشدار سطح قرمز از سوی سازمان هواشناسی، هم میهنان عزیز از سفرهای غیر ضروری در استان های جنوب شرقی پرهیز کنند .
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، ترافیک در محور چالوس و آزادراه تهران - شمال مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: ترافیک در آزادراه تهران - شمال مسیر (جنوب به شمال) محدوده عوارضی تهران سنگین و تردد روان در محورهای چالوس ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۱:۵۱    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: محور کرج-چالوس و آزادراه تهران-شمال که از شب گذشته به علت شدت بارندگی و کاهش ایمنی بسته شده بود در ساعت 7صبح امروز این محور بازگشایی شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محور های مواصلاتی کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: محور چالوس به علت بار ترافیکی سنگین از استان تهران به سمت استان های شمالی کشور یکطرفه شد و این محدودیت تردد تا اطلاع بعدی ادامه دارد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۱:۵۱    
به گزارش زیرنویس؛رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد. برنا در خبری نوشت: سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت ...
مردم فردا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال آزادراه تهران - شمال و جاده چالوس خبر داد.
هنوز چند ساعتی از آغاز محدودیت ترافیکی نگذشته است که طبق اعلام رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ترافیک در جاده های شمالی سنگین و پرحجم شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۴   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال آزادراه تهران - شمال و جاده چالوس خبر داد.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از بارش برف و باران در جاده های 8 استان کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از بارش برف و باران در جاده های 8 استان کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: با توجه به نواقص و مشکلات فعلی در جاده های کشور باید اقداماتی همچون رفع نقاط حادثه خیز در راه ها انجام شود.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از اعمال محدودیت قطعی تردد جنوب به شمال خبر داد و گفت: روز جمعه تاریخ 24 فروردین 1403 ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه از ساعت 08:30 از ابتدای آزادراه تهران شمال اعمال محدودیت تردد به مقصد چالوس انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در جلسه ویدئو کنفرانسی رئیس مرکز اطلاعات مالی کشورمان با همتای برزیلی، بر تقویت روابط و انجام کارهای مشترک به منظور مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم تاکید شد.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۱    
ساعت 24- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره محورهای دارای انسداد نیز گفت: محورهای هشتگرد – طالقان، سروآباد - پاوه، سی سخت - پادنا، گنجنامه – تویسرکان، وازک – بلده و پونل – خلخال تا اطلاع بعدی مسدود است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۷    
به گزارش زیرنویس، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد. سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با ایسنا ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکزاطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد و گفت: در حال حاضر تردد در اکثر جاده های کشور روان است.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور درخصوص جدیدترین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور توضیح داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اجتماعی و فرهنگی جهان صنعت نیوز، طرح نوروزی پلیس راهور برای مدیریت ترافیک در جاده های کشور روز سه شنبه چهاردهم فروردین 1403 به پایان رسید. براساس اعلام سرهنگ احمد شیرانی ، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، 813 نفر در تصادفات نوروز 1403 جان خود را از دست دادند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور با تاکید بر تردد روان در محورهای مواصلاتی، درباره آخرین آمار تصادفات نوروزی گفت: آمار قطعی متوفیان تصادفات توسط پزشکی قانونی اعلام می شود، ولی آمار ثبت شده از سر صحنه و انتقال بخشی از متوفیان در مراکز درمانی، از تعداد 667 فقره تصادف فوتی ...
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۱    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از پایان اجرای طرح نوروزی پلیس در جاده های کشور خبر داد و اعلام کرد که در طول اجرای این طرح 813 تن در صحنه تصادفات جان خود را از دست دادند.
اقتصاد آنلاین / دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور از جان باختن 813 نفر در تعطیلات نوروزی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از پایان اجرای طرح نوروزی پلیس در جاده های کشور خبر داد و اعلام کرد که در طول اجرای این طرح 813 تن در صحنه تصادفات جان خود را از دست دادند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.
موج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: از اجرای طرح نوروزی از 24 اسفند تا روز گذشته (13 فروردین) مجموع کل حجم تردد در جاده های کشور به 502 میلیون تردد رسید که به صورت متوسط روزانه 26 و نیم میلیون تردد در جاده های کشور ثبت شده است.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۱   + ۵۳ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور محدودیت های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: در مجموع از اواخر اسفندماه تا کنون، 502 میلیون تردد در جاده های کشور به ثبت رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: از اجرای طرح نوروزی از 24 اسفند تا روز گذشته (13 فروردین) مجموع کل حجم تردد در جاده های کشور به 502 میلیون تردد رسید که به صورت متوسط روزانه 26 و نیم میلیون تردد در جاده های کشور ثبت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۹:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک و تردد روان در جاده های شمالی کشور خبر داد.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا درباره استان های پرحادثه فوتی گفت: استان های کرمان، فارس، سیستان و بلوچستان، اصفهان، خراسان رضوی و خوزستان بیشترین آمار را داشته اند.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۴:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اشاره به اینکه اوج خروج خودروها در تهران مربوط به روزهای ابتدایی سال جاری بوده است، گفت: براساس آمار 950 هزار خودرو از تهران خارج شدند که هنوز 600 هزار خودرو به تهران بازنگشته اند.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در گفتگو با فارس به آمار تردد جاده ای در طرح نوروزی اشاره و اظهار داشت: حجم کل تردد جاده ای از 24 اسفند تا امروز 478 میلیون تردد بوده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۵   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از با بیان اینکه تردد در جاده های کشور در حال افزایش است، اظهار کرد: با توجه به اوج سفرهای بازگشت در روزهای پایانی نوروز، مسافران زمان بازگشت را به قبل یا بعد از 13 فروردین موکول کنند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۲۳:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور چرایی ترافیک سنگین همیشگی در تعطیلات و اوج سفرها در جاده چالوس را توضیح داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور از وقوع 85785 تصادف فوتی، جرحی و خسارتی در 16 روز خبر داد.