دوشنبه ۲۹ اسفندساعت ۱۲:۴۸Mar 2023 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تردد روان»

ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حمید برادران در مورد وضعیت ترافیکی پایتخت اظهار کرد: امروز ترافیک نسبتا روانی در شهر تهران جریان دارد و بنا به آماری که از خروجی های شهر تهران داریم سفرهای تهرانی ها به سمت شهرهای خودشان آغاز شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دماوند- فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران از تردد روان در این محورهای مواصلاتی خبر داد و گفت: در مقایسه با سال گذشته به علت مدیریت در سفرها ترافیک در شرق استان کاهش داشته است.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس و آزادراه تهران – شمال خبر داد. به گزارش سیناپرس، طبق آخرین اطلاعات به دست آمده از مرکز مدیریت راه های کشور که ساعت 9 امروز به روزرسانی شده ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: امروز خبری از ترافیک های صبح شنبه نیست.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت خبر داد.
شهروند البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری کمالشهر از تردد روان خودروها و نظم مطلوب در بهشت سکینه(س) خبر داد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
به خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور به بیان وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور برای امروز چهارشنبه 24 اسفندماه پرداخت و گفت: تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) برقرار [...]
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۴۰    
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: تردد روان در محور های چالوس، هراز و فیروزکوه برقرار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: تردد روان در محور های چالوس، هراز و فیروزکوه برقرار است.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور با اعلام تردد روان در آزادراه تهران–شمال و آزادراه قزوین - رشت گفت: محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی هستند.
همت خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از تردد روان خودروها در معابر محلی و بزرگراهی منطقه در شب و روز بارانی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان همراه با بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات محورهای شمالی خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در محور های چالوس، هراز و فیروزکوه تردد روان است و آخرین اطلاعات دریافتی از ترددشمار های فعال در محور های برون شهری، کاهش 4.5 درصدی تردد را نشان می دهد.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان همراه با بارش باران و ماه مه گرفتگی در ارتفاعات محورهای شمالی خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشوربه تشریح آخرین وضعیت محورهای شمالی پرداخت و گفت: تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) برقرار است. ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها درباره وضعیت ترافیکی جاده های تهران-شمال بیان کرد: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در مسیر رفت و برگشت محور های هراز، کندوان و فیروزکوه، همچنین آزادراه قزوین-رشت و آیادراه تهران-شمال نشان می دهد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، امیر معصومی با بیان اینکه تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است، اظهار داشت: در محور چالوس بارش برف و باران پیش بینی شده است و محورهای هراز و فیروزکوه ...
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از بارش باران در محورهای هراز ، فیروزکوه، آزادراه تهران_شمال و آزادراه قزوین_ رشت خبر داد و گفت: محور چالوس علاوه بر بارش باران با بارش برف نیز همراه است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۱۱    
تهران (پانا) - مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور آخرین وضعیت ترافیک در محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد. مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اعلام کرد: تردد روان در محورهای چالوس، هراز ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محدودیت تردد کلیه وسایل نقلیه در مسیر شمال به جنوب محور چالوس رفع شده و تردد به صورت دوطرفه انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۶:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه ها با اشاره به دو طرفه شدن کندوان، گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای کندوان و فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: با توجه به بارش باران در استان در حال حاضر گره ترافیکی وجود ندارد و تردد روان است، اما جاده ها لغزنده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۱۶    
وضعیت راه ها از تردد روان در محورهای چالوس ، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در محور های شمالی خبر داد.
رییس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: همه جاده ها و راه های شریانی و اصلی استان باز است ولی احتمال وزش باد شدید و بارش های پراکنده در ارتفاعات وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور، از تردد روان و عادی در محورهای مواصلاتی کشور در روز جمعه دوازدهم اسفندماه خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۶   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور با بیان اینکه در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال تردد روان است، از ترافیک سنگین در آزادراه کرج - تهران خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایران اکونومیست از این مرکز، در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و محدوده های گرمده و وردآورد ترافیک نیمه سنگین است. همچنین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل مهرویلا تا گلشهر و محور شهریار - تهران حدفاصل میدان معادن تا شهر قدس نیز ترافیک نیمه سنگین است. ...
مرکز مدیریت راه های کشور، از یکطرفه شدن محورهای کندوان و هراز از ظهر امروز خبر داد و اعلام کرد که این محدودیت تا 20 اسفند ادامه دارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۱    
ستاد ترخیص خودرو، مرکز تعویض پلاک موتور، بازار میوه وتره بار و کلانتری 118 ستارخان باعث شده تا خیایان حبیب اله به یکی از معابر پر تردد شهر تهران تبدیل شود در حالی که این معبر کشش این حجم از تردد روزانه را ندارد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مهرداد برقی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور وضعیت تردد در محورهای برون شهری شمالی را اعلام کرد و گفت:محور هراز مسیر ،محورهای چالوس و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت دارای تردد روان و فاقد مداخلات جوی است. همچنین در آزادراه پردیس – تهران محدوده تونل شماره یک ترافیک سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در محورهای شمالی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت:تردد روان در محور های چالوس، هراز و فیروزکوه برقرار است.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور در 16 بهمن 1401 را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از تردد روان در محورهای شمالی کشور خبر داد و گفت: تردد در محورهای برون شهری نسبت به روز گذشته افزایش داشته است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت راه و شهرسازی، رضا روشنی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور وضعیت تردد در محورهای برون شهری شمالی را اعلام کرد و گفت: محور هراز مسیر (رفت و برگشت) به دلیل عملیات کارگاه جاده ای تا ساعت 12 ظهر مسدود بوده و محورهای چالوس و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: بارش باران در برخی از محور های استان های مازندران و گیلان گزارش شده است.
رییس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: تمامی محورهای استان باز و تردد در آنها جریان دارد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از تردد روان در محورهای چالوس و فیروزکوه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان و بدون مداخلات جوی در محور های چالوس، فیروزکوه و آزادراه تهران– شمال کشور خبر داد.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان و بدون مداخلات جوی در محورهای چالوس، فیروزکوه و آزادراه تهران– شمال کشور خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: محور هراز مسیر (رفت و برگشت) تا ساعت 17 مسدود است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از تردد روان در محورهای چالوس و فیروزکوه خبر داد. سرهنگ احمد شیرانی با تشریح آخرین وضعیت راه ها و محورهای مواصلاتی کشور گفت: در محورهای چالوس و فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) تردد روان برقرار است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از تردد روان در محورهای چالوس و فیروزکوه خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۲۳    
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: محور هراز مسیر (رفت و برگشت) تا ساعت 17 مسدود است.