چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۷:۴۶Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تردد روان»

ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) و ترافیک نیمه سنگین در محور تهران – رودهن محدوده جاجرود برقرار است.
خبر گوهر دشت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگوهردشت؛ ایمان محرابی نیا مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: در حال حاضر شاهد تردد روان در محورهای چالوس ، هراز و فیروزکوه ، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) هستیم اما در محور چالوس و آزادراه تهران – شمال دارای بارش برف و [...] اشتراک گذاری
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۵    
با تلاش راهداران آشتیان تردد خودروها در محورهای مواصلاتی این شهرستان روان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرماندار هرسین گفت: تمام محورها در هرسین باز و تردد روان است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۷    
مرکز مدیریت راههای کشور از تردد روان وسایل نقلیه در محورهای شمالی و بارش برف و باران در جاده های 24 استان خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۰    
مرکز مدیریت راههای کشور از تردد روان وسایل نقلیه در محورهای شمالی و بارش برف و باران در جاده های 24 استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان جانشین رئیس پلیس راه استان همدان گفت: تردد در تمامی محورهای سطح استان همدان روان و به راحتی انجام می شود و مشکل خاصی وجود ندارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مرکز مدیریت راههای کشور از تردد روان وسایل نقلیه در محورهای شمالی و بارش برف و باران در جاده های 24 استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۲:۵۳    
مرکز مدیریت راههای کشور از تردد روان وسایل نقلیه در محورهای شمالی و بارش برف و باران در جاده های 24 استان خبر داد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت مسیر (رفت و برگشت) تردد روان است. همچنین تردد در سایر محورهای کشور نیز روان گزارش شده است. محورهای هراز و چالوس دارای بارش برف و باران و سایر محورهای شمالی دارای بارش باران است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت تردد روان است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر (رفت و برگشت) تردد روان است. آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا استاندارد، آزادراه کرج – قزوین محدوده های مهر ویلا ...
مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در محورهای شمالی کشور و بدون مداخلات جوی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور،تردد در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت مسیر(رفت و برگشت) روان است.
آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور را از رادیو اینترنتی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی بشنوید.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر تجهیزات و ماشین آلات سازمان راهداری گفت: هیچ یک از محورهای شریانی و مواصلاتی به دلیل بارش برف و کولاک مسدود نیست. غلام عباس بهرامی نیا مدیرکل دفتر تجهیزات و ماشین آلات سازمان راهداری گفت ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس پلیس راه گیلان گفت: 56 تیم و گشت پلیس راه در محورهای استان حضور دارند تا سفر ایمنی را برای مسافران رقم بزنند. سرهنگ جاور صفاری در گفت وگو با ایسنا از تردد روان در محورهای ورودی استان خبر داد و اظهار کرد ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، جاده چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده سیاه بیشه ترافیک سنگین است؛ در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) تردد روان گزارش شده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
براساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده آب اسک و تردد روان در محورهای چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) برقرار است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
آخرین وضعیت محورهای کشور برای امروز _یکشنبه پانزدهم بهمن_ اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت جوی ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راههای کشور از کولاک برف در جاده های 6 استان کشور و ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین و محور تهران-شهریار خبر داد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصادتهران: بازبودن معابر اصلی و معابر فرعی و تردد روان در منطقه طی بارش های 48 ساعت اخیر با آماده باش نیروهای خدمت رسان شهرداری منطقه14 رقم خورد. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه14 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
قوچان- فرماندار قوچان گفت: تمام محورهای مواصلاتی این شهرستان در حوزه شهری و روستایی بازگشایی شده و تردد روان اما در مسیرهای روستایی به صورت کند است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه تردد روان گزارش شده، همچنین در محورهای شمالی مداخلات جوی وجود ندارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
وضعیت جاده ها از تردد روان در محورهای شمالی و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و محدوده گرمدره خبر می دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مهر : ظفری بیان داشت: تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) است ضمناً محورهای شمالی دارای بارش پراکنده برف و باران است.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 22، محمد حسن فصیح اظهار کرد: تمامی نیروهای خدمات شهری منطقه تا ساعت پنج صبح امروز در حال برف روبی و نمک پاشی معابر عمومی منطقه بودند و در حال حاضر شاهد تردد روان خودروها در تمامی محورهای [...]
شهردار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۳:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
باز بودن معابر اصلی و پاکسازی معابر فرعی با آماده باش و حضور 48 ساعته نیروهای قرمزپوش برف روب و سبزپوش خدمات شهری شهرداری منطقه یک انجام و تردد روان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص بارندگی های امروز پایتخت گفت: هم اینک برف روبی انجام شده است و وضعیت اکثر راه ها مناسب و خوب است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۳:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
- بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، اردبیل، البرز، تهران، زنجان، سمنان، فارس، قزوین، قم، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از باز بودن همه راه های استان با وجود بارش برف از شب پنجشنبه تاکنون خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۲:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران گفت: با تلاش و آماده باش نیرو های خدمات شهری از 48 ساعت گذشته، برف روبی معابر پایتخت به صورت مستمر در حال انجام و تردد روان است، اما شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل می توانند با سامانه 137 تماس بگیرند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به بارش برف از صبح امروز در جاده چالوس-کرج گفت: جاده کندوان سفید پوش شده است اما در حال حاضر تردد روان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) تردد روان است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور فراجا گفت: تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت روان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۰۸:۴۶   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور فراجا گفت: تردد در محور های چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت روان است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۲۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، بر اساس اعلام مرکز مدیریت راههای کشور تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است. ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۲۰:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام مرکز مدیریت راههای کشور تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان است. محورهای چالوس، آزادراه تهران – شمال، آزادراه قزوین – رشت دارای بارش برف و باران [...]
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه22 از فعالیت 7 سایت برف روبی در این محدوده غربی تهران خبرداد و گفت: تا این لحظه هیچ یک از معابر بزرگراهی، اصلی و فرعی این محدوده پهناور تهران در شرایط بارش برف و یخ زدگی مسدود نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه پایتخت از بارش برف و باران در محورهای منتهی به پایتخت و تردد روان خودروها خبر داد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راههای کشور از بارش برف و باران در جاده های 13 استان، ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج و مه گرفتگی در جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال خبر داد. ...
رییس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی از ظهر روز چهارشنبه تا صبح شنبه آینده در محورهای ارتباطی استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران گفت: در مناطق 1 ، 2 و بخشی از منطقه 5 شاهد بارش برف بودیم و با توجه به شن پاشی ها، مشکل خاصی گزارش نشده است.
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه ، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) برقرار است و ضمنا آزادراه قزوین – رشت دارای بارش باران و سایر محورهای شمالی دارای مه گرفتگی در ارتفاعات هستند.