پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۵:۱۳Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت جاده»

انتخاب   ۴ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش 3.5 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور از کاهش 2.1 درصدی سفر استانی خبر داد و وضعیت ترافیک جاده های شمالی را روان اعلام کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران و محور شهریار – تهران محدوده شهر قدس خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
گزارش مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور حاکی از ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده سه راهی چلاو و تردد روان در محورهای چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ ایوب شرافتی در گفت وگو با میزان گفت: ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده سه راهی چلاو گزارش شده است. وی افزود: تردد در محور های چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور اعلام کرد: تردد در محورهای شمالی از جمله محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه های تهران - شمال و قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
در این گزارش از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور در دوم آبان ماه سال 99 مطلع شوید.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش سه درصدی تردد در جاده های کشور در 24 ساعت گذشته خبر داد و اعلام کرد: محدودیت های ترافیکی تا روز دوشنبه پنجم آبان اعمال می شود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل کردان و حدفاصل ساسانی تا پل فردیس و محور شهریار-تهران محدوده شهرقدس سنگین است و همچنین ترافیک در آزادراه کرج-تهران محدوده پل کلاک نیمه سنگین است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۸    
در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل کردان و حدفاصل ساسانی تا پل فردیس و محور شهریار-تهران محدوده شهرقدس سنگین است و همچنین ترافیک در آزادراه کرج-تهران محدوده پل کلاک نیمه سنگین است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۶    
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور اعلام کرد: تردد در محور های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) روان است و محور های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم فریدن، فریدون شهر، چادگان و بوئین میاندشت گفت: با معاون پارلمانی وزیر راه و شهرسازی صحبت کردیم که اگر وزیر برنامه سفر به استان دارد به ما اطلاع دهند تا حضوری به سراغشان رفته، درصورت امکان به شهرستان دعوت کرده و قول هایی که داده اند را پیگیری کنیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۶    
اهالی روستای بنه پیر بهمئی با حضور در فرمانداری بهمئی خواهان رسیدگی به وضعیت جاده ارتباطی این روستا قبل از آغاز بارشهای زمستان شدند.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور از کاهش 23/5درصدی ترددهای جاده ای در 24ساعت گذشته در جاده های کشور خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۶    
عده ای با وجود اعمال محدودیت های کرونایی در 5 کلانشهر ایران بار سفر بسته اند و راهی شهرهای شمالی شده اند. در ویدئوی زیر وضعیت جاده های شمال را ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۱    
وضعیت جاده بیجار به همدان و مشکلات آن مسئولان راه و شهرسازی را بر آن داشته تا نسبت به بهسازی و ترمیم این محور اقدام کنند.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای با اعلام کاهش 12.2درصدی تردد بین استانی از ترافیک روان در راه های شمالی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۰    
برخی افراد بی توجه به وضعیت قرمز کرونایی کشور در تعطیلات قصد سفر به شهر های مختلف را داشتند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
جاده های خلوت 5 کلانشهر تهران، مشهد، اصفهان، کرج و ارومیه پس از اجرای محدودیت های کرونایی رادرتصاویر زیرمشاهده میکنید. منبع: حوادث تهران 265 256
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: بر اساس اعلام وزارت بهداشت ورود و خروج از استان های تهران، البرز ، اصفهان ، آذربایجان غربی و خراسان رضوی به غیر از خودروهای امدادی ، اورژانسی و حمل و نقل عمومی از ساعت 24 دیشب ممنوع شد. ...
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
پلیس راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: با توجه به تعطیلات پیش رو جاده های شمالی کشور آخر هفته یک طرفه نمی شود.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام پلیس راهور ناجا، جاده های شمالی کشور تا روز دوشنبه 28 مهرماه، یکطرفه نمی شود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای ضمن اعلام افزایش 2.5 درصدی تردد بین استانی از ترافیک روان در راه های شمالی خبر داد.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۶    
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای با اعلام کاهش 17.8 درصدی مسافرت برون شهری از ترافیک سنگین در مسیرهای ورودی به سمت تهران خبر داد. به گزارش روز نو :از مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای، آخرین وضعیت جاده های شمالی از تردد روان در جاده های چالوس، هراز، فیروزکوه ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
در آخرین اتفاق جاده ای در محور یاسوج به شیراز بر اثر برخورد پژو و پراید متاسفانه 12 نفر مصدوم می شوند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
تردد در محور های هراز، چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) روان است و محور های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۱    
جاده غیر استاندارد ساری- کیاسر که در انتهایِ کوریدور شمال- جنوب قرار دارد معضل اهالی این منطقه شده است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۲    
در این گزارش از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور در بیستم مهر ماه سال 99 مطلع شوید.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای از تردد روان و بدون ترافیک در جاده های شمالی و ترافیک نیمه سنگین در مسیرهای ورودی به سمت تهران خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس گفت: براساس قانون اگر یک درصد از درآمد معادن در راستای صرف هزینه در منطقه اختصاص یابد علاوه بر رسیدگی به وضعیت جاده ها می توان برخی آسیب های دیگر را نیز برطرف کرد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای از انسداد جاده چالوس در روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از امروز تا 30 مهرماه خبر داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و محدوده گرمدره و محور شهریار-تهران محدوده شهرقدس سنگین است.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از اعمال محدودیت تردد از امروز تا دوشنبه آینده 31شهریور در محورهای شمالی کشور خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: برخی از جاده های این استان به دلیل بارش پراکنده باران لغزنده است. به گزارش جماران، سرهنگ هادی امیدوار روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر در مسیر شمال و جنوب استان بارش پراکنده باران گزارش شده است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
علی آشوری در گفتگو با میزان درخصوص آخرین وضعیت جاده های کشور اظهار کرد: در حال حاضر محور هراز مسیر (رفت و برگشت) تا اطلاع بعدی مسدود است. مدیر مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری گفت: در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده های پل زنگوله ...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
ایرنا: مرکز مدیریت اطلاعات راه ها با اعلام جزییات محدودیت های ترافیکی جاده های شمالی در پایان هفته، گزارش داد: مسیر رفت و برگشت محور هزار تا اطلاع ثانوی مسدود است. آخرین وضعیت محورهای شمالی حکایت از مسدود شدن محور هراز در مسیر (رفت و برگشت) دارد. این مسیر تا اطلاع بعدی مسدود است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در خصوص آخرین وضعیت جاده این منطقه گفت: درحال حاضر بارش پراکنده باران در اکثر محورها را شاهد هستیم و درمحدوده جاده هراز نیز ترافیک پرحجم بوده ولی دربقیه محورها ترافیک عادی و روان است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور ناجا گفت: پلیس هیچ برنامه ای برای یک طرفه کردن جاده ها در تعطیلات اربعین ندارد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تردد در محور های چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) روان است و محور های شمالی دارای بارش باران هستند.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش فانوس زاگرس،مسعود حسینی فرماندار شهرستان باشت در گفتگویی در مورد آخرین وضعیت چند طرح و پروژه در این شهرستان گفت؛ طرح آبرسانی به بخشی از روستاهای بخش مرکزی باشت از جمله روستاهای تلجگاه و شاه بهرام و شادگان به طول 35کلیومتر لوله گذاری شده است که بخاطر شیب زیاد گاهی ترکیدگی [...]
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای از ادامه بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل،گیلان و مازندران خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تردد در محور های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) روان است و محور های شمالی دارای بارش باران هستند.
ساوه نار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۲    
با درج مطلبی انتقادی دریک کانال تلگرامی در خصوص وضعیت جاده قدیم ساوه- همدان ، پلیس راه فرمانده انتظامی استان در پاسخ به نارضایتی مردمی در ووضع مطرح شده گفت: ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور با اشاره به کاهش 1.9 درصدی سفرهای بین استانی در شبانه روز گذشته، اعلام کرد: تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت جریان دارد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر اکثر محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در این گزارش از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور در دوازدهم مهر ماه سال 99 مطلع شوید.
برترین ها / تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: در این بسته خبری می توانید آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور را در تاریخ بیست و پنجم مهر ماه سال 99 مشاهده کنید. مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور اعلام کرد: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه دهدشت وضعیت جاده سوق را نتیجه ناکارآمدی مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری دانست و گفت: اگر برای رفع این معضل اقدام عاجل صورت نگیرد از تریبون نماز جمعه به مردم می گویم چه دست هایی پشت پرده اجازه کار کردن نمی دهد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
علی آشوری در گفت وگو با میزان درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده های پرتردد گفت: در حال حاضر در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده نساء و حدفاصل هزارچم تا پل دزبن ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است. ...
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده های پارک جنگلی آمل و نارنجستان و مسیر (شمال به جنوب) محدوده بایجان سنگین است.