شنبه ۰۹ مردادساعت ۰۱:۱۹Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت جاده»

انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
تردد در محور های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان گزارش می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت جاده های استان را دارای مه گرفتگی و بارانی بیان کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۳۰    
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 294 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 1.7 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به وضعیت ترافیکی جاده های کشور در 5 مرداد اظهار کرد: تردد روان در محور های چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) برقرار است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا بیان کرد: شاهد ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک هستیم.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا: مرکز مدیریت راه های کشور از وجود ترافیک سنگین در محور قزوین- کرج - تهران و نیمه سنگین در کرج - قزوین خبر داد.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۱    
مجری اصلی رسیدگی به وضعیت جاده شهید کلانتری ارومیه، شرکت ساخت و توسعه آزادراه های کشور می باشد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۰    
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: ترافیک سنگینی در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس گزارش شده است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده بیلقان دارای ترافیک سنگین است. در محور های هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) - تردد روان است.
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۵:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2312ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، ترددها در شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل 3.4درصد افزایش نشان می دهد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۵    
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محور کرج-چالوس محدوده بیلقان سنگین است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
بنابر اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، ترافیک در محور کرج- چالوس محدوده بیلقان سنگین است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محور کرج-چالوس محدوده بیلقان سنگین است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری صدا و سیما : با وجود هشدار های پلیس درباره برخورد با رانندگان متخلف، راه های منتهی به استان های شمالی کشور همچنان شلوغ و پرتردد است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: شاهد ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده بیلقان هستیم.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: شاهد ترافیک سنگین در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده های آبعلی و سه راهی چلاو هستیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 336 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 7.6 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در جاده های چالوس و هراز و آزادراه های تهران-کرج و تهران-ساوه خبر داد. این در حالی است که ورود به شهر های قرمز ممنوع است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۵    
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: تردد روان درمحور های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) برقرار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۱    
گروه استان ها- جاده های آذربایجان غربی از شمال استان گرفته تا جنوب آن، با وجود استانداردسازی که در سالیان گذشته انجام شده اما همچنان نیاز به آسفالت ریزی و ترمیم فراوان دارند در حالی که مسئولان وضعیت آن را با بالگرد رصد می کنند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۰    
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 332 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 1.7 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۰۰    
احتیاط در رانندگی، بهبود راه های مواصلاتی و نظارت پلیس راه از جمله مواردی هستند که در کنترل تصادفات جاده ای نقش مهمی ایفا می کنند و در این بین وضعیت جاده ای و نظارت های جاده ای از اهمیت زیادی برخوردار است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: اظهار کرد: تردد روان درمحور های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) برقرار است.
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه در حال حاضر تردد در محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت روان است، از بروز ترافیک سنگین در آزادراه های تهران-کرج-قزوین و تهران-ساوه خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: اظهار کرد: تردد روان درمحور های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) برقرار است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: شاهد ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران محدوده کمالشهر و حدفاصل مهرویلا تا پل کلاک هستیم.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 319 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 0.2 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2315 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری در شبانه روز گذشته، نسبت به روز قبل 4 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
هادی عبادی امروز درباره وضعیت جاده های مازندران گفت: در حال حاضر آمد و شد خودرو ها در تمامی محور های مازندران به صورت عادی و روان است که...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۱   + ۳۷ سایت دیگر  
تردد در محور های چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان گزارش می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت:شاهد ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و محور شهریار - تهران محدوده های شهرقدس و زرنان هستیم.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۰    
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: تردد روان در محور های چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) برقرار است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۲:۵۵    
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: شاهد ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس و محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع هستیم.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۰    
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار کرد:تردد روان در محور های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) برقرار است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۵    
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: شاهد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس هستیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۲۱:۰۶    
وضعیت جاده های کشور اصلاً خوب نیست و آمار و میزان تصادفات و مرگ ومیر های جاده ای گواهی بر این ادعاست. با اینکه طی دو سال اخیر کرونا سفر های جاده ای را به شدت کاهش داده است، اما باز هم براساس یک تناسب و حساب سرانگشتی می توان متوجه شد که هیچ چیز تغییر نکرده و مسئولان در سایه کاهش تصادفات ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۰    
سرهنگ شیرانی گفت: شاهد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس هستیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 310 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 3.5 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۲    
ایسنا/آذربایجان غربی نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت جاده های استان قابل قبول نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۶:۵۸    
در کلاته عرب ها ، روستایی از توابع بخش مرکزی مشهد با 90 خانوار و حدود 200 نفر جمعیت، هنوز گازکشی نشده است و وضعیت جاده هم نابسامان است. دام های روستاییان با مشکل سوءتغذیه مواجهند؛ دام هایی که با وام و قرض خریداری شده اند اما حالا با یک چهارم قیمت هم خریداری ندارند ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: ترافیک در محور کرج - چالوس حدفاصل بیلقان تا پورکان و محدوده ارنگه سنگین است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه حمل و نقل و راه ها گفت: زمانی که تصادفات در جاده ها رخ می دهد باید افرادی وضعیت جاده را بررسی کنند و اشکالات آن را مرتفع کنند که در ایران این امر به وقوع نمی پیوندد و در نهایت پلیس راه با بررسی، نظری درباره اعلام مقصرین حادثه ارائه می کند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۴:۴۱    
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل فردیس نیمه سنگین است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری گفت: تردد در محور های برون شهری نسبت به روز قبل افزایش یک درصدی داشته و برخی از راه های کشور مسدود است. به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محور چالوس مسیر (رفت و برگشت) محدوده سرودار نیمه سنگین است.
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور کندوان مسیر جنوب به شمال ترافیک در برخی مقاطع سنگین است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور اظهار کرد: تردد روان در محور های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) برقرار است.
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به اجرای ممنوعیت کرونایی نیز در ورودی های استان ، گفت: ممنوعیت های کرونایی تشدید شده و محورهای شمال هم توسط دوربین ها و هم ماموران پلیس راه به صورت جدی کنترل و پایش می شوند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور در صبحگاه 15 تیرماه اظهار کرد: به اطلاع می رسانم که تردد روان در محور های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) برقرار است.