پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۳:۳۴May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت جاده»

خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - جاده های آذربایجان غربی از شمال استان گرفته تا جنوب آن به عنوان شاهراه ارتباطی ایران به اروپا مناسب نیست و مردم منتظر هستند در سفر دولت گره این مشکل توسط رئیس جمهور باز شود.
روند بازار   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های مازندران گفت: جاده های کندوان و هراز روز جمعه 30 اردیبهشت در صورت ترافیک سنگین از شمال به جنوب یک طرفه خواهند شد. به گزارش روند بازار ، آخرین وضعیت جاده های شمال چگونه است؟ ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۲    
وضعیت راه ها از ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) حدفاصل گرماب تا نساء خبر می دهد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل گرماب تا سه راهی دیزین و بارش باران در برخی از محور های استان های آذربایجان شرقی و اردبیل خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۹:۰۲    
وضعیت راه ها از تردد روان در محورهای چالوس ، فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر می دهد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در محور های چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت، ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل محمدشهر تا پل کلاک، ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده مهرویلا خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
وضعیت راه ها از تردد روان در محورهای چالوس ، فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) نشان می دهد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس - کرج محدوده های مجلار و سه راهی دیزین سنگین است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بنا بر اعلام کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور، محور بم به زاهدان حد فاصل فهرج تا شوره گز به علت طوفان شن و کاهش دید تا اطلاع بعدی مسدود شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۵    
وضعیت راه ها از ترافیک سنگین در آزادراه پردیس – تهران محدوده جاجرود خبر می دهد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در محورهای شمالی کشور در مسیر رفت و برگشت خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۱    
آخرین وضعیت راه های کشور در تاریخ 23 اردیبهشت ماه نشان از تردد روان در محورهای چالوس، فیروزکوه و هراز است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده گیلاوند، ترافیک سنگین در آزادراه و محور تهران - پردیس محدوده جاجرود و تردد روان در محور های هراز، چالوس ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایران اکونومیست از مرکز مدیریت راه های کشور، امروز ترافیک سنگین در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده سه راهی چلاو وجود دارد. ...
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۲۱:۲۳   + ۲۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد که تردد در جاده چالوس تا اطلاع ثانوی در مسیر جنوب به شمال یکطرفه شده است و در همه محورهای مواصلاتی ترافیک سنگینی وجود دارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۳    
وضعیت راه ها ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل استاندارد تا پل کلاک را نشان می دهد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۸    
وضعیت راه ها از تردد روان در محورهای چالوس ، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) نشان می دهد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تردد روان در محور های چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت)
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرماندار شهرکرد آخرین وضعیت جاده دسترسی تپه نورالشهدا شهرکرد را تشریح کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در محور های چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت، ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا و در مسیر برگشت حدفاصل ساسانی تا پل فردیس ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۸:۴۳    
وضعیت راه ها از تردد روان در محورهای چالوس ، هراز ، فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر می دهد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۴    
زرند- حسینی نژاد، فرماندار زرند حجم زیادی از ترافیک جاده های زرند را مربوط به ماشین های سنگین معادن و کارخانجات موجود در زرند دانست و گفت:بخش خصوصی در زمینه ساماندهی وضعیت جاده های شهرستان مشارکت کند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از بارش باران در برخی محورهای گلستان، مازندران و گیلان خبر داد. برقی گفت: در آزادراه قزوین-کرج محدوده های گلشهر و مهرشهر و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و محور شهریار-تهران حدفاصل میدان معادن تا شهر قدس دارای ترافیک نیمه سنگین است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۰    
وضعیت راه ها از تردد روان در محورهای چالوس ، هراز ، فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: کل تردد جاده ای در شبانه روز گذشته براساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2465 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل 25.9 درصد کاهش نشان می دهد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۰    
وضعیت راه ها از تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر می دهد.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۴    
به گزارش سبلان ما ،ولی اسماعیلی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مهمترین محور سوال بنده از وزیر راه و شهرسازی درباره وضعیت راههای روستایی، راههای مرزی، راههای مواصلاتی بخش موران و جاده مرگ مغان و توزیع ناعادلانه قیر رایگان خواهد بود، که در مقابل مطالبه بحق مردم عزیز کوتاه نخواهم آمد. ...
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع دارای ترافیک سنگین هستند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت راه ها از تردد روان در محورهای چالوس ، هراز ، فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر می دهد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۹:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
وضعیت تردد در دیگر محورهای شمالی به گونه ای است که ترافیک سنگینی در محورهای فیروزکوه مسیر (شمال به جنوب) محدوده های پل سفید، دماوند و روستای گلاهک، آزادراه رشت – قزوین محدوده های پارک جنگلی سراوان، رودبار و شیرین سو و محور و آزادراه پردیس - تهران محدوده جاجرود گزارش شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
اصلاندوز-امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: یکی از مهم ترین مشکلات شهرستان اصلاندوز مغان در حوزه راه و جاده های مواصلاتی است که به هیچ عنوان وضعیت جاده های منطقه اصلاندوز قابل قبول نیست.
سلام نو / شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز اعلام کرد: با توجه به بازگشت مسافران ، تردد وسایل نقلیه از چالوس به سمت کرج یک طرفه شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از یک طرفه شدن جاده چالوس و ترافیک پرحجم بازگشت از سفرهای عیدفطر در محورهای شمالی خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مرکز دیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک سنگین در محور چالوس و هراز در مسیر شمال به جنوب در جریان است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بیشترین حجم ترافیک در تعطیلات مربوط به استان مازندران بوده است در همین راستا جاده هراز- تهران از ساعت 16 امروز یک طرفه شد.
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: در مسیرهای هراز و فیروزکوه نیز شاهد بار ترافیک هستیم اما محدودیت ترافیکی در جاده هراز فعلا انجام نشده است.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 465 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل بدون تغییر را نشان می دهد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوب جاده چالوس که مربوط به بازگشت مسافران از تعطیلات عید فطر می شود، خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت راه ها از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر(شمال به جنوب) محدوده های هزارچم و ولی آباد خبر می دهد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس محدوده بیلقان، تردد روان در محور های هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت و بارش باران در برخی از محور های استان های مازندران و گلستان خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۰۹:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
براساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور تردد در محورهای چالوس ، هراز ، فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت روان است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۹:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه کشور گفت: محدودیت های ترافیکی در جاده های منتهی به شمال کشور ادامه دارد
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا وضعیت جاده های کشور را تشریح کرد. به گزارش شفقنا، سرهنگ احمد شیرانی در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها گفت: در حال حاضر در جاده چالوس مسیر جنوب به شمال از دوراهی شهرستانک تا سیاه بیشه، در آزادراه تهران – شمال از تونل 18 تا شهرستانک ...
شهر بورس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۲:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور درباره آخرین وضعیت جاده های کشور در تعطیلات عید اطلاعیه صادر کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: هم اکنون شاهد ترافیک سنگین در محور های شمالی کشور و آزادراه تهران شمال هستیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور، آخرین وضعیت جاده ها را اعلام کرد که بر اساس آن، تردد وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع و ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محدوده سیاه بیشه برقرار است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۲۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: در محورهای شمالی کشور از جمله محور هراز و آزاد راه تهران-شمال، ترافیک سنگین گزارش شده است.
الف   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به حجم سنگین ترافیک از صبح امروز (دوشنبه12 اردیبهشت) جاده چالوس به سمت شمال کشور یکطرفه شد.