دوشنبه ۲۹ اسفندساعت ۱۲:۱۹Mar 2023 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محورهای شمالی»

کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور ضمن اعلام ترافیک در برخی محورهای شمالی و سایر محورها از ممنوعیت تردد از محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی خبر داد.
مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت ترافیکی راهای کشور در 29 اسفند 1401 را اعلام کرد و از ترافیک سنگین در همه محورهای شمالی به جز فیروزکوه خبر داد.
سلام نو / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
سرهنگ رامین پاشایی معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتای فراجا، نسبت به کپی کارت های بانکی در ایام نوروز هشدار داد و گفت: در این ارتباط 8 کلاهبردار دستگیر شدند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مرکز مدیریت راه های کشور در این ساعت ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده های سه راهی دیزین و سیاه بیشه گزارش شده است. همچنین یادآوری می شود که محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی می باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور گفت: درحال حاضر در برخی از محورها شاهد ترافیک نیمه سنگین و در برخی از محورها نیز ترافیک روان است.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از بارش باران در برخی از محورهای استان های خراسان شمالی و گلستان خبر داد و گفت: محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی هستند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مرکز مدیریت راه های کشور در این ساعت ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده سه راهی چلاو گزارش شده است. لازم به یادآوری است که محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی می باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: ترافیک سنگین در محورهای شمالی تا ساعت 17 ادامه دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، آخرین وضعیت راه های کشور نشان می دهد در محورهای شمالی کشور ترافیک سنگین است. آخرین وضعیت محورهای شمالی - ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا سه راهی دیزین و محدوده سیاه بیشه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
آخرین وضعیت راه های کشور حاکی از ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور دارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا از ترافیک سنگین در همه محورهای خروجی تهران خبر داد و گفت: هیچگونه مداخلات جوی در محورهای شمالی و جنوبی کشور مشاهده نمی شود.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده شهرستانک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده شهرستانک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: امروز شاهد بارش برف و باران در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت هستیم بنابراین مسافران در هنگام سفر احتیاط کرده و از زنجیر چرخ استفاده کنند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
به خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور به بیان وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور برای امروز چهارشنبه 24 اسفندماه پرداخت و گفت: تردد روان در محورهای چالوس ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد برقی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور امروز بیست و سوم اسفندماه، در گفت وگو با در خصوص وضعیت محورهای شمالی توضیح داد و گفت: تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و [...]
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور با اعلام تردد روان در آزادراه تهران–شمال و آزادراه قزوین - رشت گفت: محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
محرابی نیا گفت: ترافیک سنگین در آزادراه پردیس-تهران محدوده جاجرود، محور چالوس حدفاصل تویر تا مرزن آباد، محور هراز حدفاصل شاهاندشت تا آب اسک را شاهد هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۰    
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: امروز شاهد بارش برف و باران در محورهای شمالی کشور خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان همراه با بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات محورهای شمالی خبر داد.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان همراه با بارش باران و ماه مه گرفتگی در ارتفاعات محورهای شمالی خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشوربه تشریح آخرین وضعیت محورهای شمالی پرداخت و گفت: تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) برقرار است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۰    
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: در حال حاضر شاهد رگبار و رعد و برق، بارش تگرگ، وزش باد شدید موقت در نقاط مرتفع و سردسیر و بارش برف و کولاک برف در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و نواحی شمالی هستیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، امیر معصومی با بیان اینکه تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است، اظهار داشت: در محور چالوس بارش برف و باران پیش بینی شده است و محورهای هراز و فیروزکوه ...
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از بارش باران در محورهای هراز ، فیروزکوه، آزادراه تهران_شمال و آزادراه قزوین_ رشت خبر داد و گفت: محور چالوس علاوه بر بارش باران با بارش برف نیز همراه است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۱۱    
تهران (پانا) - مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور آخرین وضعیت ترافیک در محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد. مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اعلام کرد: تردد روان در محورهای چالوس، هراز ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایران اکونومیست از مرکز مدیریت راه های کشور، آخرین وضعیت محورهای شمالی نشان می دهد که ترافیک در محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده آب اسک همچنان سنگین بوده و تردد محورهای چالوس ، فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
شفقنا_مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محدودیت تردد کلیه وسایل نقلیه در مسیر شمال به جنوب محور چالوس رفع شده و تردد به صورت دوطرفه انجام می شود. به گزارش شفقنا از ایسنا، بر اساس آخرین اطلاعات مرکز مدیریت راه های کشور که ساعت 15 به روزرسانی شده ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایران اکونومیست از مرکز مدیریت راه های کشور، براساس آخرین وضعیت محورهای شمالی در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده سیاه بیشه ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۵    
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت:محور های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت:محور های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیریت راه های کشور نشان می دهد که امروز جمعه (12 اسفند ماه) تردد در محورهای شمالی روان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس راه کشور از بیمه ها خواست تا برای پرداخت خسارت های سیار در محورهای کشور پای کار بیایند تا مدیریت ترافیک بهتر صورت گیرد و از ابلاغ مدیریت ترافیک محورهای شمالی خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایران اکونومیست از این مرکز، در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و محدوده های گرمده و وردآورد ترافیک نیمه سنگین است. همچنین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل مهرویلا تا گلشهر و محور شهریار - تهران حدفاصل میدان معادن تا شهر قدس نیز ترافیک نیمه سنگین است. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه فراجا از آغاز طرح ویژه ترافیکی از 24 اسفند تا 14 فروردین خبر داد و گفت: نوروز امسال مردم به علت ترافیک محورهای شمالی رغبت بیشتری به سفرهای جنوب کشور داشتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در محورهای شمالی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در محورهای شمالی خبر داد.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور با اعلام تردد روان در محورهای شمالی از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین_کرج _ تهران خبر داد.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور در 16 بهمن 1401 را تشریح کرد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، سرهنگ احمد شیرانی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به آخرین وضعیت محور های شمالی اظهار کرد: شاهد تردد روان در محور های چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) هستیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از تردد روان در محورهای شمالی کشور خبر داد و گفت: تردد در محورهای برون شهری نسبت به روز گذشته افزایش داشته است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۴۸ سایت دیگر  
پلیس راهور فراجا با اعلام محدودیت های ترافیکی گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز چهارشنبه الی ساعت 6 روز شنبه 6 اسفند از محور های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از بارش برف و کولاک در سه نقطه از استان آذربایجان غربی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از بارش برف و کولاک در سه نقطه از استان خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۹   + ۴۶ سایت دیگر  
سرهنگ شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از انسداد یکی از محورهای شمالی تا 3 اسفند خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: ترافیک سنگینی را در محور هراز، محور چالوس و آزادراه تهران _ شمال شاهد هستیم.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه جامعه: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور آخرین وضعیت ترافیک در محورهای مواصلاتی را اعلام کرد. تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزاد راه قزوین – رشت مسیر (رفت و برگشت) گزارش شده است. ...