دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۲:۵۰Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محورهای شمالی»

اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها از تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر داد و اعلام کرد: محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: بارش سنگین برف و کولاک در محورهای شمالی در راه است به طوری که برف در برخی از محورهای شمالی به بالای 20 سانتی متر می رسد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
دماوند- از صبح امروز، شاهد بارش برف در محور هراز و برخی از محورهای شمالی استان تهران هستیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۶۳ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی را اعلام کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد. مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: تردد در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است. ...
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۹:۴۳   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران گفت: طی روزهای گذشته شاهد افزایش حجم تردد خودروها در محورهای شمال بودیم به طوری که طی سه روز گذشته بیش از 8هزار برگشت و بیش از 2 هزار خودرو جریمه و برگشت داده شدند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۹:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای اعلام کرد: میزان ترددهای وسایل نقلیه مختلف در روز گذشته نسبت به روز قبل از آن (20بهمن ماه) شش درصد یافته است که در این میان محورهای شمالی در صدر قرار داشته و طی 24ساعت گذشته نیز شاهد ترافیک در این محورها بوده ایم.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۸:۱۳    
مسئول مرکز مدیریت راه های کشور گفت: بر اساس اطلاعات دریافتی از دوربین های مرکز مدیریت راه های کشور، ترافیک نیمه سنگین در برخی از مسیرها دیده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد: تردد در تمام محورهای شمالی روان و بدون مداخلات جوی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در این مدت اخیر، به پاندمی ویروس کرونا و از طرفی هم رعایت نکردن مردم، تصمیم گرفته شد تا محدودیت هایی برای تردد بین شهرها ایجاد شود تا بلکه از شیوع بیشتر ویروس جلوگیری شود. اما بعد از شکست کرونا، همواره شاهد سفر اکثر مردم بوده و ترافیک های سنگینی را بخصوص در محورهای شمالی مشاهده خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از بارش برف در 12 استان کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: بارش ها به ویژه در برخی محورهای شمالی تا دوشنبه ادامه دارد.
گزارش آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور را از رادیو اینترنتی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی بشنوید.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
سلامت نیوز : مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش باران و برف در محورهای مواصلاتی 9 استان کشور خبر داد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از پانا، مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی گفت: تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۸:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
تردد در محور های چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد: پیش بینی می شود طی 24 ساعت آینده بارش برف و باران نسبتا شدیدی در 18 استان رخ دهد و اگر در محورهای شمالی کولاک داشته باشیم احتمالا به صورت ساعتی برخی از آنها مسدود خواهند شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۷:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل مدیریت بحران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد: پیش بینی می شود طی 24 ساعت آینده بارش برف و باران نسبتا شدیدی در 18 استان رخ دهد و اگر در محورهای شمالی کولاک داشته باشیم احتمالا به صورت ساعتی برخی از آنها مسدود خواهند شد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور اعلام شد. بنابر اعلام پلیس راه کشور آخرین وضعیت محورهای شمالی بدین شرح است؛ در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) تردد روان است . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی، از تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزاد راه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از بارش برف و باران در جاده های 2 استان و تردد روان در محورهای شمالی کشور خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از بارش برف و باران در جاده های 2 استان و تردد روان در محورهای شمالی کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از بارش برف و باران در جاده های 2 استان و تردد روان در محورهای شمالی کشور خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۱    
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت را ه ها با بیان اینکه در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است، گفت: در حال حاضر تردد در محورهای هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و برگشت، روان است.
روز نو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت را ه ها اظهار داشت: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: به دلیل بارش برف و برودت هوا در استان قزوین، وضعیت عبور و مرور در محورهای شمالی استان خصوصاً محور قزوین به رشت محدودهٔ گردنهٔ کوهین و محدودهٔ ضیاءآباد قره باغ را سخت کرده و تردد در این مسیرها غیرممکن بود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای دامغان گفت: محور ارتباطی دیباج به گلوگاه و محور دامغان به کیاسر به دلیل بارش برف و کولاک شدید مسدود شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از بازگشایی محور هراز و انسداد محور بجنورد-آشخانه در خراسان شمالی خبر داد.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مقام مسوول مرکز مدیریت را ه ها با بیان اینکه محورهای شمالی برفی و بارانی است، گفت: در حال حاضر بارش برف و باران در برخی از محورهای استان هایی نظیر آذربایجان های شرقی و غربی، خراسان های رضوی و شمالی، اردبیل ، البرز، تهران، زنجان، گیلان، سمنان، گلستان و مازندران گزارش شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مقام مسوول مرکز مدیریت را ه ها با بیان اینکه محورهای شمالی برفی و بارانی است، گفت: در حال حاضر بارش برف و باران در برخی از محورهای استان هایی نظیر آذربایجان های شرقی و غربی، خراسان های رضوی و شمالی، اردبیل ، البرز، تهران، زنجان، گیلان، سمنان، گلستان و مازندران گزارش شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: تردد در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت روان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های کشور گفت: از فردا بعد از ظهر، محدودیت های ترافیکی برای برخی محور های شمالی کشور در نظر گرفته شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۷   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا توضیحاتی درباره محدودیت های تردد در محورهای شمالی توضیحاتی ارائه کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: به رغم بارش برف و باران در برخی از استان های کشور تردد در تمامی محورهای مواصلاتی روان است. در شمال کشور محورهای چالوس ، هراز ، فیروزکوه ، آزادراه تهران-شمال و در مسیر رفت و برگشت آزادراه قزوین-رشد تردد روان است. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۰    
در شرایطی که اعمال محدودیت های کرونایی سبب کاهش تردد در جاده های کشور شده و به تبع آن چندین ماه بود که یکطرفه شدن محورهای شمالی نظیر چالوس نیز به اجرا درنیامده بود عصر امروز پلیس راهور ناجا اعلام کرد که مقاطعی از جاده چالوس برای کاهش بار ترافیکی یک طرفه شده است ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۷:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
در شرایطی که اعمال محدودیت های کرونایی سبب کاهش تردد در جاده های کشور شده و به تبع آن چندین ماه بود که یکطرفه شدن محورهای شمالی نظیر چالوس نیز به اجرا درنیامده بود عصر امروز پلیس راهور ناجا اعلام کرد که مقاطعی از جاده چالوس برای کاهش بار ترافیکی یک طرفه شده است. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۱:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی در کشور را تشریح کرد. سرهنگ احمد شیرانی،با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار کرد: شاهد تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران(پانا) - طبق گزارش مرکز مدیریت راه های کشور، تردد در محورهای برون شهری نسبت به شبانه روز گذشته رشد 0.3 درصدی را نشان می دهد هم چنین بر پایه این گزارش تردد در محورهای شمالی کشور، روان است. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طبق گزارش مرکز مدیریت راه های کشور، تردد در محورهای برونشهری نسبت به شبانه روز گذشته 5.2 درصد کاهش یافت همچنین محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی می باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از افزایش تردد در جاده های کشور و همچنین تردد روان در همه محورهای شمالی کشور و ترافیک سنگین آزادراه قزوین-کرج-تهران خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۰۳    
اقتصاد ایران: سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش 0.6 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته و تردد روان در محورهای شمالی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران درباره احتمال ریزش کوه و سقوط بهمن هم در محور های کوهستانی استان هشدار داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۲۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
حسین ابوطالبی شامگاه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: بارش برف و کولاک شدید از روز پنجشنبه در محورهای شمالی دامغان آغاز شد و از ساعت 18 روز جمعه موجب بسته شدن محور دامغان از استان سمنان به کیاسر در حوزه مازندران شد. وی اضافه کرد: پس از گذشت حدود 19 ساعت مسدودی، این [...]
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛سرهنگ رضا دولتشاهی اظهار کرد: اجرای طرح زمستانی پلیس راه خوزستان از اول دی ماه آغاز شده و تا پایان اسفندماه ادامه دارد و همزمان با آغاز اجرای این طرح، رزمایشی به صورت نمادین با حضور دستگاه های خدمت رسان در محورها به منظور هماهنگی بیشتر، برگزار شد. ...
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از تردد روان در محورهای شمالی و بارش برف و باران در جاده های 12 استان کشور خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۰۸:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از تردد روان در محورهای شمالی و بارش برف و باران در جاده های 12 استان کشور خبر داد.
شیوا بیان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش شیوا بیان, مهندس وثوقی در بازدید از عملیات برف روبی محورهای مواصلاتی افزود: در محورهای شمالی استان اردبیل شاهد بارش باران و درسایر مناطق شاهد بارش برف هستیم ...