پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۳:۰۵May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محورهای شمالی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
براساس آخرین اطلاعات از وضعیت جوی ترافیکی، تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۳    
آخرین وضعیت محورهای کشور برای امروز _سه شنبه هشتم خرداد_ اعلام شد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، تردد در محور چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان و محور چالوس دارای مه گرفتگی در ارتفاعات و محور فیروزکوه دارای بارش پراکنده باران و مه گرفتگی در ارتفاعات و سایر محورهای شمالی فاقد مداخلات ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: احتمال وقوع سیل در 6 محور شمالی کشور وجود دارد و با توجه به افزایش حجم بارش ها در محور های شمالی مسافران از سفر های غیرضروری پرهیز کنند.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: تردد در محورهای شمالی کشور روان و فاقد هرگونه مداخلات جوی است.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان و محور فیروزکوه دارای بارش پراکنده باران و مه گرفتگی در ارتفاعات، محور چالوس دارای مه گرفتگی در ارتفاعات و سایر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است. ...
گزارش آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور را از رادیو اینترنتی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی بشنوید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت جوی ترافیکی محورهای شمالی را تشریح کرد. بر اساس داده های این مرکز تردد در محور هراز، فیروزکوه، چالوس، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت وبرگشت) است. ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۵    
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان و محور فیروزکوه دارای بارش پراکنده باران و مه گرفتگی در ارتفاعات ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، چالوس، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت وبرگشت) کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: ترافیک سنگین و نیمه سنگین در محورهای منتهی به تهران گزارش شده و شاهد تشدید بارش ها در محورهای شمالی هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: ترافیک سنگین در محور های شمالی از جمله کرج _ چالوس را شاهد هستیم.
اقتصاد آنلاین / 8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده ولی آباد دارای بار ترافیکی سنگین و مه گرفتگی گزارش شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان و محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی است.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سرویس مسکن جهان صنعت نیوز؛ تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان و محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه دارای بارش باران و مه گرفتگی و سایر محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی است. ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا:پلیس راهور فراجا از تردد روان در محورهای شمالی کشور و بارش باران در محورهای مواصلاتی 10 استان کشور خبر داد.پلیس راهور فراجا از تردد روان در محورهای شمالی کشور و بارش باران در محورهای مواصلاتی 10 استان کشور خبر داد.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
در پی محدودیت تردد در محورهای شمالی و ترافیک سنگین در برخی از محورهای کشور مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد که تردد وسایل نقلیه از آزادراه تهران – شمال و محور چالوس مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، بر اساس اعلام مدیریت مرکز راه های کشور تردد در محورهای آزادراه کرج - قزوین، قزوین - کرج و تهران - قم سنگین است. آخرین وضعیت جوی ترافیکی محورهای شمالی - ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل بیلقان تا سرودار ...
اقتصاد آنلاین / 8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از مرکز مدیریت راه های کشور، تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان است و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند. بر اساس این گزارش، تردد در سایر محورهای مواطلاتی کشور نیز روان است. بیشتر بخوانید ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۷    
تهران(پانا)- طبق آخرین وضعیت مرکز مدیریت راه های کشورمحورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۲    
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، ترافیک در محور فیروزکوه (جنوب – شمال) حدفاصل مسکن مهر گیلاوند تا دماوند سنگین و تردد در محورهای چالوس، هراز، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
تردد در محورهای چالوس، هراز، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24- تردد در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان و محورهای شمالی دارای بارش باران است.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان و محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی است.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سرویس مسکن جهان صنعت نیوز، تردد در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین رشت روان، این در حالی است که محور چالوس دارای بارش باران و سایر محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی است. ...
مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در محورهای شمالی و بارش باران در محور چالوس خبر داد.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور سازمان راهداری از ترافیک سنگین در محور چالوس و تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت خبر داد.
مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای صبح روز جمعه بیست و یکم اردیبهشت ماه از تردد روان در تمامی محورهای شمالی و سایر محورهای شریانی کشور خبر داد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۰    
تهران(پانا)-بر اساس آخرین وضعیت مرکز مدیریت راه های کشور تردد روان است و محورهای شمالی فاقد هر گونه مداخلات جوی است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: آخرین وضعیت جوی ترافیکی نشان می دهد که تردد در همه محورهای شمالی کشور روان است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای آخرین وضعیت جوی ترافیکی محورهای شمالی را برای روز پنج شنبه -20 اردیبهشت ماه - اعلام کرد که بر اساس آن ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده دماوند و تردد روان در محورهای ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
آخرین وضعیت محورهای کشور برای امروز _چهارشنبه نوزدهم اردیبهشت_ اعلام شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، محورهای چالوس و فیروزکوه دارای بارش باران و دیگر محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور فراجا، محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای شمالی کشور را اعلام کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مرکز مدیریت راه های کشور درباره وضعت ترافیکی و جوی محورهای شمالی اعلام کرد: تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت (رفت وبرگشت) روان است. همچنین محور فیروزکوه دارای بارش باران و سایر محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۷   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک پرحجم در مسیر بازگشت از محورهای شمالی کشور در دو محور هراز و چالوس خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
براساس آخرین اطلاعات از وضعیت جاده های کشور، محورهای شمالی با توجه به اتمام تعطیلات هم اکنون مسیر چالوس و هراز ترافیک سنگین گزارش شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا با اعلام اینکه در تعطیلات آخر هفته گذشته، 109 نفر از هموطنان جان خود را از دست داده اند گفت: این آمار نسبت به تعطیلات مشابه سال گذشته کاهش 10 درصدی را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در تمامی محورهای شمالی و محورهای منتهی به تهران را شاهد هستیم.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
بارش باران شب گذشته در جاده کرج - چالوس باعث ریزش سنگ شد و این مسیر تا صبح امروز مسدود بود. خطر ریزش مجدد سنگ در این مسیر وجود دارد و ترافیک سنگینی در محورهای شمالی، به ویژه مسیر برگشت از استان های شمالی به تهران، حاکم است.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران از یکطرفه شدن محور هراز در مسیر شمال به جنوب خبر داد و گفت: این محور از جنوب به شمال تا اطلاع ثانوی مسدود خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تسنیم : مرکز مدیریت راههای کشور از یکطرفه شدن محور هراز و جاده چالوس تا اطلاع بعدی خبر داد و اعلام کرد: در جاده های 11 استان کشور باران می بارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مرکز مدیریت راههای کشور از یکطرفه شدن محور هراز و جاده چالوس تا اطلاع بعدی خبر داد و اعلام کرد: در جاده های 11 استان کشور باران می بارد.
اقتصاد آنلاین / روز پلاس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور سازمان راهداری از ممنوعیت تردد در جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال تا اطلاع ثانوی و ترافیک سنگین در هراز و فیروزکوه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راههای کشور از یکطرفه شدن محور هراز و جاده چالوس تا اطلاع بعدی خبر داد و اعلام کرد: در جاده های 11 استان کشور باران می بارد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در برخی از محورهای شمالی کشور خبر داد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است. همچنین آخرین وضعیت جوی ترافیکی سایر محورها نیز تردد روان گزارش شده است. ...