چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۱:۱۳Oct 2020 28

جدیدترین‌های «جاده هراز»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مرد 53ساله که به دلیل سقوط از ارتفاع دچار مصدومیت شده بود با بالگرد اورژانس به مرکز درمانی آمل منتقل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رفت و آمد انواع خودرو های سنگین تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 آبان در جاده هراز ممنوع است.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در محور هراز تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد و همچنین روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه پیشِ رو ممنوع است.
برترین ها / ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اعمال محدودیت ویژه خودروهای نیمه سنگین و سنگین در هراز گفت: جاده های استان در تعطیلات یکطرفه نمی شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران: تردد انواع خودرو های سنگین امروزدر جاده هراز ممنوع است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
میزان نوشت: رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه مازندران در وضعیت قرمز کرونایی به سر می برد از مسافران خواست تا از سفرهای غیرضروری به استان پرهیز کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس راه مازندران با اظهار اینکه تردد وسایل نقلیه سنگین در جاده هراز ممنوع است، گفت: هیچ برنامه ای برای یکطرفه شدن محورهای استان در تعطیلات وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
آمد وشد انواع وسایل نقلیه سنگین در جاده هراز از امروز تا یکشنبه ممنوع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها در پی ابلاغ مصوبه منع رفت و آمد از ساعت 24 امشب، اکنون شاهد ترافیک بسیار شدیدی در محور دماوند و فیروزکوه و همچنین جاده هراز هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه جاده کندوان به دلیل عملیات راهداری مسدود شد، گفت: جاده هراز نیز احتمالا امشب به دلیل عملیات راهسازی مسدود می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران از محدودیت تردد خودروهای سنگین در جاده هراز تا ساعت 2 بامداد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد کامیون تا ساعت 12 امشب در جاده هراز ممنوع است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با بیان اینکه ارتفاعات شمال تهران سفیدپوش شد، اعلام کرد: به علت بارش تگرگ و برف در جاده هراز و ارتفاعات این مسیر، جاده لغزنده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مرکز مدیریت راه های کشور از بازگشایی محورهای هراز و فیروزکوه که به دلیل ریزش کوه و واژگونی کامیون مسدود شده بودند، خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از بازگشایی محورهای هراز و فیروزکوه که به دلیل ریزش کوه و واژگونی کامیون مسدود شده بودند، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جاده هراز که به علت سیلاب و ریزش سنگ مسدود شده بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۱    
جاده کندوان بازگشایی و هراز به علت ریزش سنگ تا اطلاع بعدی مسدود شد.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
ایرنا: مرکز مدیریت اطلاعات راه ها با اعلام جزییات محدودیت های ترافیکی جاده های شمالی در پایان هفته، گزارش داد: مسیر رفت و برگشت محور هزار تا اطلاع ثانوی مسدود است. آخرین وضعیت محورهای شمالی حکایت از مسدود شدن محور هراز در مسیر (رفت و برگشت) دارد. این مسیر تا اطلاع بعدی مسدود است. ...
محور هراز به علت ریزش کوه مسدود است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
در روزهایی که کرونا در ایران روزانه جان بیش از 200 نفر را می گیرد، عده ای از مردم بدون رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل ها به سمت شمال حرکت و ترافیک سنگینی در جاده هراز ایجاد کردند. منبع: خبرگزاری صداوسیما 256 256
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به جز بسته شدن جاده چالوس و آزادراه شمال، دیروز هم جاده هراز مدتی بسته بود. تعطیلات آخر هفته باعث شده مسافرت ها (علی رغم درخواست پلیس و مسئولین) زیاد شود. با این حال افزایش بارندگی ها باعث لغزندگی جاده و ریزش کوه در برخی از راههای مواصلاتی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در خصوص آخرین وضعیت جاده این منطقه گفت: درحال حاضر بارش پراکنده باران در اکثر محورها را شاهد هستیم و درمحدوده جاده هراز نیز ترافیک پرحجم بوده ولی دربقیه محورها ترافیک عادی و روان است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان مازندران از انسداد محور هراز به علت وقوع سیلاب و ریزش سنگ در کیلومتر 50 منطقه چلاو خبر داد. به گزارش ایسنا؛ علیرضا قدمی اظهارکرد ...
برترین ها / پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جانشین پلیس راه، ممنوعیت و محدودیت های تردد در جاده های کشور در بازه زمانی 30 مهر تا 5 آبان را تشریح کرد. سرهنگ ایوب شرافتی، به محدودیت های ترافیکی پلیس راهور جهت تسهیل در تردد شهروندان و مدیریت تردد در تعطیلات پایانی هفته اشاره و اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت اطلاعات راه ها با اعلام جزییات محدودیت های ترافیکی جاده های شمالی در پایان هفته، گزارش داد: جاده هراز که شب گذشته به علت بارش باران (سیلاب) و ریزش سنگ مسدود شده بود صبح امروز بازگشایی شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور: 12 محور مواصلاتی بارانی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور ضمن اعلام بارندگی در جاده های 12 استان کشور از انسداد دوباره جاده هراز تا اطلاع ثانوی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
جاده هراز که به علت سیلاب و ریزش سنگ بسته شده بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
پلیس راه مازندران اعلام کرد جاده هراز تا اطلاع ثانوی مسدود است.
خبرگزاری صداوسیما: رییس پلیس راه مازندران : جاده هراز به علت سیلاب و ریزش کوه تا اطلاع ثانوی بسته شد. سرهنگ قدمی گفت : از ساعت 6 و 20 دقیقه صبح امروز چهارشنبه جاده هراز در کیلومتر 50 نزدیک تونل خانزاد به علت سیلاب و ریزش کوه تا اطلاع بعدی بسته شد. ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور هراز حدفاصل کیلومتر 28 تا 95 امروز 14 مهر از ساعت 8 تا 17 در محدوده پیچ ابتهاج و در محدوده تونل های سد، وانا، تکاور و زیارباغ، مسدود بوده و تردد از فیروزکوه و کندوان انجام می شود.
راهدار اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هراز در حین انجام ماموریت راهداری دچار سانحه شد و جان به جان آفرین تسلیم کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران شادروان ابراهیم مظلوم همکار شاغل در اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هراز در حین انجام عملیات راهداری در محور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۰۱    
جاده هراز به علت عملیات راهسازی تا ساعت17 امروز مسدود شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۲    
تهران- ایرنا- بر اساس اعلام مرکز مدیریت اطلاعات راه ها، تردد در محورهای جاده هراز به دلیل انجام عملیات کارگاهی به مدت دو روز مسدوداست و همچنین تردد در محورهای برون شهری، نسبت به شبانه روز گذشته 5درصد کاهش یافته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
جاده هراز از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر امروز به علت عملیات راهسازی مسدود شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: محور هراز حدفاصل کیلومتر 28 تا 95 از امروز تا فردا 14 مهر از ساعت 8 تا 17 در محدوده پیچ ابتهاج و در محدوده تونل های سد، وانا، تکاور و زیارباغ، مسدود بوده و تردد از فیروزکوه و کندوان انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بر اساس اعلام مرکز مدیریت اطلاعات راه ها، جاده هراز از صبح امروز تا ساعت 5 فردا به دلیل انجام عملیات کارگاهی به مدت دو روز مسدود و تردد از جاده های جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس راه مازندران از مسدود شدن موقتی جاده هراز و کندوان در برخی روزها و شب های هفته و ماه جاری به دلیل انجام عملیات راهداری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
جانشین پلیس راه از ترافیک سنگین در شمال به جنوب محور هراز در محدوده تونل شماره یک خبر داد.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: محور هراز از 13 مهر تا 14 مهر 99 به مدت 2 روز از ساعت 8 تا 17 به دلیل اجرای عملیات ایمن سازی در محدوده پیچ ابتهاج، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: محور هراز از 13 مهر تا 14 مهر 99 به مدت 2 روز از ساعت 8 تا 17 به دلیل اجرای عملیات ایمن سازی در محدوده پیچ ابتهاج، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: جاده هراز به علت عملیات راهسازی در پیچ ابتهاج روز های یکشنبه و دوشنبه بسته می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۴:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
ایمان محرابی نیا در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها ، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات کسب شده از سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه در مسیر هراز از سمت تهران به آمل امروز از ساعت 18 تا ساعت 24 ممنوع است و این مسیر یکطرفه خواهد شد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۹:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راه شرق استان تهران تردد در محورهای هراز و فیروزکوه را نیمه سنگین خواند و گفت: محور هراز از ساعت 19 روز جمعه به سوی تهران یکطرفه می شود. ایرج کهریزی در گفت وگو با مهر از ترافیک نیمه سنگین در محورهای مواصلاتی هراز و فیروزکوه خبر داد و افزود ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده های پارک جنگلی آمل و نارنجستان و مسیر (شمال به جنوب) محدوده بایجان سنگین است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
فارس نوشت: مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 امروز و فردا در محور هراز ممنوع است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: گالری امامزاده هاشم در جاده هراز که بیشتر به تونل وحشت شبیه بود، با بهسازی، به روز سازی و آراستگی، امروز برای عبور راحت مردم آماده شد.
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک پرحجم و روان در راه های استان، گفت: جاده های هراز و کندوان فردا در صورت ترافیک سنگین یک طرفه می شوند.