یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۲:۳۵Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت پسماند»

خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
پاکبانان و رانندگان سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه علاوه بر نظافت شهری، در حال آماده باش برای بازگشایی معابر به هنگام بارش باران و برف هستند.
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش    
شهردار اصفهان گفت: چندین پروژه محیط زیستی در این دوره مدیریت شهری در سازمان مدیریت پسماند شهرداری آغاز شد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد از انتشار فراخون شناسایی سرمایه گذار پروژه احداث و بهره برداری کارخانه زباله سوز مشهد خبر داد. مهدی حاتمی عنوان کرد ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۴    
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر مدیریت پسماند سازمان حفاظت محیط زیست می گوید طبق قانون عوارض پسماند از کالاهای مخرب محیط زیست دریافت می شود و برای ایجاد زیرساخت های مناسب مدیریت پسماند هزینه می شود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۵    
ریاست شورای اسلامی شهرکرج باهمراهی ریاست سازمان مدیریت پسماند به منظورارزیابی مشکلات ومعضلات زیست محیطی محله های مهرشهروکیانمهر دراین محله ها حضورخواهندیافت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۰۷:۲۹    
قدرت الله نوروزی، شهردار اصفهان پنج شنبه_13 آذر 99_ از طرح های توسعه ای سازمان های مدیریت پسماند و میوه و تره بار بازدید کرد. پروژه " هاضم بی هوازی" از جمله مهم ترین پروژه های توسعه ای سازمان مدیریت پسماند در راستای حفظ محیط زیست است ...
آژانس خبری ریحان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رضوانشهر- آژانس خبری ریحان – معاون سیاسی ، اجتماعی فرمانداری رضوانشهر گفت: مدیریت 30 تن پسماند و زباله در روز، به یکی از اصلی ترین دغدغه های زیست محیطی در این مناطق تبدیل شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از اجباری شدن استفاده از لوازم بهداشتی و حفاظت فردی در ایستگاه های بازیافت اصفهان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۲    
رئیس سازمان مدیریت پسماند از تولید مجموع میانگین 298تن زباله در روز گذشته در اسلامشهر خبر داد .
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت: به زودی برای حل مشکل پسماند و ساماندهی وضعیت نیروهای این بخش تصمیم گیری می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۹:۳۰    
در اینفوگرافی زیر به تشریح اقدامات سازمان مدیریت پسماند در مقابله با کرونا پرداخته است. این اقدامات در دو گروه اقلام توزیعی و اقدامات عملیاتی تشریح شده اند.
مدیر اینفو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رویداد آنلاین شتاب استارتاپی با هدف استفاده از فرصت فناوری ها در عرصه پسماند ، 15 دیماه 1399 در دانشگاه علمی کاربردی مرکز شهرداری قزوین برگزار می شود. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح کاپ که از سال گذشته در منطقه4 آغاز شد، اکنون پس از یک وقفه کوتاه به دلیل شیوع ویروس کرونا، به شهرک های شمال شرق تهران رسید. رئیس اداره مدیریت پسماند شهردار منطقه 4 دراین باره گفت: طرح کاهش پسماند با رویکرد جمع آوری و دفع پسماند و افزایش میزان تفکیک در مبدا ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا)- مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، با تاکید بر اینکه استحصال انرژی و بازیافت مواد پسماند از مهم ترین مسائل در حوزه تفکیک است از ایده پردازان رویداد کلیماتون خواست در این حوزه به کمک سازمان مدیریت پسماند بیایند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه با اشاره به دفن ویژه زباله های کرونایی در ارومیه گفت: روزانه یک تن زباله کرونایی و شبه کرونایی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اتوکلاو شده و در محل ویژه دفن می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز گفت: سازمان پسماند با هدف تمیزی و تنظیف شهری به صورت 24 ساعته در سطح شهر حضور فعال داشته و هیچ وقت تعطیل نیست.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۶    
حمید رضا پیوندی در ادامه آموزش چهره به چهره تفکیک زباله درسطح شهر سمنان ابراز داشت: با پایان پذیرفتن پنج مرحله از مراحل آموزش چهره به چهره تفکیک زباله از مبدا ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان مدیریت پسماند از برگزاری کارگاه ها و دوره های مجازی آموزش شهروندی با تاکید بر تفکیک پسماند و آشنایی با طرح کاپ خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - نماینده دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مدیریت پسماند پزشکی در خصوص چرایی امضا نشدن تفاهم نامه این دانشگاه با مدیریت پسماند شهرداری اصفهان توضیحاتی را ارائه داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: 880 پاکبان و 57 خودرو سازمان پسماند در آماده باش کامل هستند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و پژوهش سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: حجم بالای تولید پسماند در طول شبانه روز و ضرورت بکارگیری تکنولوژی های پیشرفته برای ایجاد محصولاتی کم ضرر برای محیط زیست، شهرداری اصفهان را ترغیب کرده تا برای نخستین بار از تکنولوژی هاضم بی هوازی برای مدیریت پسماندها استفاده کند.
هفته نامه وقایع استان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۲    
فرجام پسماندها تنها شرکتی که پسماندهای قابل بازیافت در اراک را جمع آوری می کرد از این شهر رفته است، حالا سرنوشت پسماندهای قابل بازیافت در اراک چه خواهد شد؟تفکیک زباله های خشک ادامه خواهد یافت؟ روند جمع آوری پسماندهای شهر چه تغییری کرده است؟ شهروندان برای حفظ سلامت پاکبانان و سلامت شهر چه کار کنند؟ ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
دبیر شبکه های مردم نهاد محیط زیست و منابع طبیعی کشور ضمن بیان اینکه سالانه حدود 44 هزار میلیارد تومان به علت عدم مدیریت پسماند خسارت به کشور وارد می شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه با هدف ساماندهی زباله های خشک به ویژه کاغذ در ادارات و سازمان های دولتی طرح تام (تفکیک از مبدا) را اجرایی می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر کرج اظهار داشت: نگاه شهرداری کرج به مدیریت پسماند باید از سنتی به صنعتی تغییر یابد و با استفاده از تکنولوژی های روز به سمت بهره وری از زباله این طلای کثیف حرکت کند و اینکه بر خلاف بسیاری از شهرهای دنیا که از پسماند درآمدزایی دارند ما صرفاً هزینه پرداخت کنیم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دوست داران محیط زیست دانشگاه صنعتی شریف، وبینار علمی با موضوع اقتصاد چرخشی در مدیریت پسماند را برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به دلیل عملکرد مناسب در حوزه بهداشت و ایمنی محیط کار و توجه ویژه به سلامت کارمندان و کارگران جزو برترین های حوزه HSE قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به دلیل عملکرد مناسب در حوزه بهداشت و ایمنی محیط کار و توجه ویژه به سلامت کارمندان و کارگران جزو برترین های حوزه HSE قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از صدور 628 برگ اخطار از سوی ستاد ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی در پاییز 99 خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۶    
جلسه بررسی آخرین وضعیت مدیریت پسماند و پساب تولیدی بیمارستان های دانشگاهی در اهواز به صورت وبینار برگزار شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از راه اندازی سامانه یکپارچه مدیریت پسماندهای عمرانی و ساختمانی در اصفهان خبر داد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مسئول بهداشت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بی خطر سازی پسماندهای کرونایی در گیلان خبر داد و گفت: در حال حاضر تمامی بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی گیلان دارای دستگاه های بی خطر سازی پسماندهای عفونی هستند. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - فلاح: شرکت گاز استان موفق به کسب گواهینامه مدیریت پسماند با اخذ امتیاز ممتاز در سطح دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی شد. مدیرعامل شرکت گاز استان با اعلام این خبر اظهار کرد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مرکز تخصصی بازیافت (ام آر اف) با هدف جلوگیری از دفن پسماندهای ارزشمند و استفاده از موادآلی برای تولید کود کمپوست در منطقه 13 جانمایی و تأسیس می شود. شهردار منطقه13 دراین باره گفت: برای اجرای مطلوب طرح کاپ (کاهش پسماند) در منطقه13 و جانمایی تأسیس مرکز تخصصی بازیافت (ام آر اف) ...
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: روزانه یک تن زباله کرونایی و شبه کرونایی در ارومیه با نظارت شدید سازمان مدیریت پسماند در محل ویژه و با رعایت نکات بهداشتی و بعد از بی خطرسازی دفن می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری تهران با ابراز رضایت از اقدامات مطلوب سازمان مدیریت پسماند و مناطق در آماده سازی به موقع سایت های برف روبی گفت: بازدید انجام شده از سایت های برف روبی 9 منطقه حاکی از آمادگی مناطق و پشتیبانی و نظارت مطلوب سازمان پسماند است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت : ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند و شهرداری تبریز برای خدمت رسانی به شهروندان در روزهای برفی و سرد پیش رو از آمادگی کامل برخوردارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۶    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از آماده باش و تلاش پاکبانان سمنانی برای رفع آبگرفتگی معابر خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سید حمید موسوی گفت: تقریبا صد در صد ماشین آلات برف روب با توجه به بارش های پیش رو از سوی سازمان مدیریت پسماند در منطقه یک مستقر می شوند.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: در هشت ماه گذشته، 100 تن زباله کرونایی با نظارت این سازمان در محل ویژه با رعایت نکات بهداشتی و بعد از بی خطرسازی دفن شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - بالاخره بعد از کش و قوس های فراوان و 2 بار شکست طرح تفکیک زباله در شهرکرد، این طرح اجرایی شده و با این طرح مدیریت پسماند معنا و مفهوم پیدا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از پلمب 10 مرکز غیرمجاز تفکیک زباله در کرج به دستور دستگاه قضایی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز گفت: در شرایط ویژه کرونایی از تمامی شهروندان انتظار داریم تا با تفکیک پسماند های کرونایی و تحویل آن به خودرو های ویژه جمع آوری حافظ سلامتی پاکبانان باشند.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست شهردار رشت، رئیس شورای اسلامی رشت و جمعی از مدیران شهرداری با نمایندگان مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سازمان مدیریت پسماند شهرداری همدان از آمادگی کامل ماشین آلات برف روبی این سازمان در قالب 17 تیم عملیاتی خبر داد. رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری همدان در حاشیه مانور تجهیزات و ماشین آلات برف روبی با اعلام این خبر ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز :مدیریت یک شهر کار آسانی نیست، بر سر راه اجرای هر طرح و پروژه موانع پیدا و پنهانی وجود دارد که مقابله با آن ها با تشریک مساعی و خرد جمعی مجموعه ای از دستگاه ها، مدیران و عوامل نیاز دارد که مدیریت شهری باید واسطه پیوند آن ها باشد. ...
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۱۰    
شهر بیست/ سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: آموزش های محیطی با موضوع مدیریت پسماند و محوریت خرید هوشمندانه در فروشگاه های شهر ارائه می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کارگاه های اولین روز نهمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین المللی برنامه ریزی و مدیریت شهری توسعه پایدار و شهرهای آینده ، آشنایی و شناخت مدیریت پسماندهای شهری و زیرسیستم های مرتبط با آن بود که توسط عضو هیئت علمی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری مشهد ارائه شد.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر کرج گفت: متأسفانه بسیاری از مستندات و مدارک سالهای قبل در سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج پیدا نمی شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی