جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۱:۰۵Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت پسماند»

نصیر نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهران شنتایی روز جمعه به مناسبت روز جهانی پاکسازی زمین با اعلام این مطلب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در آخرین نشست کارگروه مدیریت پسماند استان 50 هکتار برای دفن پسماندهای ویژه صنعتی در استان قزوین در نظر گرفته شده است که پس از سپری شدن مراحل اداری جانمایی دقیق آن [...]
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: در شرایطی که حدود دو سال از آغاز رهاسازی زباله های بیمارستانی دشت سجزی می گذرد، معاون فنی اداره کل محیط زیست اصفهان از این خبر داد که با توجه به عدم مدیریت صحیح زباله های بیمارستانی سایت سجزی ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مهرداد سلگی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: نبود متولی برای مدیریت پسماند و زباله های سراب فارسبان نهاوند از سال های گذشته تاکنون، سبب نارضایتی مردم و وضعیت نامناسب این سراب شد. وی اضافه کرد: بنابراین اداره حفاظت محیط زیست برای پایان دادن به این وضعیت وارد عمل شد که صدور [...]
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
تبریز از جمله شهرهای موفق کشور در حوزه مدیریت پسماند و نظافت و پاکیزگی شهری است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با اشاره به فعالیت های متنوع سازمان در زمینه های فنی، پژوهشی و زیست محیطی گفت: تولید ورمی کمپوست از جمله پروژه هایی است که بیش از یک دهه از فعالیت آن می گذرد و در راستای نوآوری، عملی سازی پژوهش ها و به کارگیری ظرفیت های موجود به اجرا درآمده است.
شهرداری یزد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۴    
صبح روز چهارشنبه بیست و چهارم نشستی در خصوص بهبود کیفیت کیسه های نایلونی بهداشتی نگهداری پسماند خشک با حضور کارشناسان سازمان، پیمانکاران و ناظرین پسماند خشک برگزار شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۳    
امروزه تنها 9 درصد ضایعات پلاستیکی بازیافت می شود و این در حالی است که بهبود مدیریت پسماند می تواند به استفاده دوباره 100 درصدی این مواد منجر شود و جهان را از بحران آلودگی پلاستیکی رها کند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۰۰    
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل از آمادگی این سازمان برای همکاری با مدارس و مهدهای کودک در زمینه برنامه های آموزشی تفکیک زباله از مبدا خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۳۳    
رشت- ایرنا- فرماندار آستانه اشرفیه را داشتن طرح جامع مدیریت پسماند با هدف بهبود وضعیت و رفع مشکلات زیست محیطی را برای شهرستان ضروری خواند .
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۳    
جلسه کارگروه تخصصی مدیریت پسماند شهرستان تهران صبح روز دوشنبه 22 شهریور ماه به ریاست غلامحسین آرام معاون هماهنگی و امور عمرانی فرمانداری تهران و با حضور سایر اعضا کارگروه در سالن جلسات فرمانداری تهران برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۸    
معاون برنامه ریزی و پژوهش سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با تاکید بر لزوم ارائه آموزش های حقوقی به ناظران و پیمانکاران، گفت: این آموزش ها از حدود دو ماه پیش به صورت ماهیانه آغاز شده و ظرفیت های قانونی و مشکلات این حوزه به پیمانکاران اجرایی آموزش داده می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: حدود 320 گاراژ ضایعانی در قم شناسایی و 201 مورد اخذ آرای ساماندهی مشاغل بند 20 انجام و پلمپ شد که از این تعداد برخی افراد متخلف بوده و فک پلمپ انجام گرفت که پرونده ها به مراجع قضائی ارجاع شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۰۶    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران درباره سرنوشت پسماندهای حجیم در شهر تهران توضیحاتی ارائه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس کل دادگستری خراسان جنوبی گفت: مدیریت پسماند در شهرداری ها رعایت نمی شود و این موضوع قانون دارد که باید شهرداران نسبت به تحقق آن اقدام کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حمیدی گفت: شهرداری های استان به وظایف خود در مدیریت پسماند به خوبی عمل نکردند در حالی که زباله ها به عنوان طلای کثیف می تواند درآمد ثابت خوبی برای آنها ایجاد کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بهاری از فعالیت 608 زباله گرد در سطح خراسان جنوبی خبر داد و گفت: شهرداری بیرجند باید موضوع مدیریت پسماند را به صورت جدی پیگیری کند تا به سرانجام برسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم گفت: شهروندانی که تا پایان شهریورماه عوارض نوسازی و عمران شهری را به صورت نقدی پرداخت کنند، علاوه بر بهره مندی از 10 درصد خوش حسابی، مشمول 30 درصد تخفیف بهای خدمات مدیریت پسماند خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین گفت:پاکسازی پسماند های ساختمانی جاده بوئین زهرا به پایان رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند های شهرداری تبریز گفت: با خودرو های حمل پسماند متخلف که نسبت به نظافت خودرو و جلوگیری از نشت شیرابه اقدامات لازم را انجام ندهند برخورد خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند از نوسازی و توزیع گسترده مخازن پسماند در مناطق 22 گانه شهر تهران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین گفت: با توجه به نزدیک شدن به فصل بارش لایروبی رودخانه جاده بوئین زهرا در حال اجراست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری همدان با بیان اینکه سایت زباله شهری تا 100 سال جوابگوی نیاز ناحیه شمالی همدان است گفت: در حال رایزنی هستیم 100 هکتار دیگر به مساحت سایت اضافه و در عوض سالی 10 هکتار جنگلکاری انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- اگرچه نهاد شهرداری در اردبیل از سال 1303 تاسیس شده اما از آن زمان تا کنون همچنان در گیر و دار معضلات ابتدایی مدیریت شهری از جمله جمع آوری پسماند است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
علی اسماعیلی روز پنجشنبه در جلسه مدیریت پسماند و کارگروه مخاطرات زیست محیطی شهرستان اظهار کرد: ریختن زباله و نخاله ساختمانی در حریم رودخانه علاوه بر آلودگی آب رودخانه می تواند باعث گرفته شدن مسیر رود شده و در پی آن به آبگرفتگی، سیلاب و حتی سیل منجر شود ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۲:۳۶    
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری اسلامشهر از تولید250 تن زباله در روز گذشته در اسلامشهر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۹:۰۱    
با راه اندازی واحد پیرولیز مدیریت پسماند شهرداری اصفهان ، روزانه 10 تن پسماند پلاستیکی به سوخت مایع در رده گازوئیل تبدیل می شود.
شهرداری یزد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۳    
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد از پاکسازی و جمع آوری نخاله های ساختمانی و عمرانی رهاشده جنب مدرسه شهید خانی واقع در بلوار آزادگان کوچه 71 خبر داد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و پژوهش سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از پیشرفت 50 درصدی ساخت واحد پیرولیز شهرداری اصفهان و تحویل سوله مورد نیاز پیمانکار خبر داد و گفت: واحد پیرولیز که هدف تبدیل پسماند به سوخت مایع را محقق می کند، پیش بینی می شود تا سه ماه آینده بهره برداری و راه اندازی شود.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری خرم آباد گفت : عملیات خاکبرداری از پادگان صفر هفت خرم آباد با 1588 سرویس انجام شد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، سعید فتوحی در این رابطه اظهار داشت: سازمان مدیریت پسماند شهرداری با استفاده از تمام ظرفیت خود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری البرز از راه اندازی کارخانه نوآوری مدیریت پسماند کشور در این استان خبرداد.
شهرداری یزد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۱۲    
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد نهادینه شدن فرهنگ تفکیک پسماند از مبدأ را به عنوان مهمترین اصل در مدیریت پسماند و عاملی در جهت حفظ محیط زیست و منابع طبیعی عنوان کرد. ...
پایگاه خبری جامعه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، سید هادی کسایی زاده خبرنگار ضدفساد نوشت: فرهاد افشار شهردار منظقه 20 تهران (شهرری) با حضور در دهمین جلسه شورای شهر تهران اظهار کرد: موضوعات راهبردی منطقه ما گردشگری، حریم، پایدارسازی منابع مالی، حمل و نقل انسان محور، توسعه اجتماعی و فرهنگی، مدیریت بحران ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رویداد شتاب با موضوع نوآوری در مدیریت پسماند و محیط زیست که فراخوان خود را در تیرماه منتشر کرده بود به مرحله پیش داوری رسید.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۰۷    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری خرم آباد گفت: شهرداری خرم آباد این امادگی را دارد که در صورت جانمایی توسط سازمان صمت برای ضایعاتی ها طی یک ماه انها را پلمب و به بیرون از شهر منتقل نماید.
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سازمان مدیریت پسماند های شهرداری تبریز گفت: اجرای طرح تفکیک از مبدا از کلانشهر تبریز با مشارکت بخش خصوصی با جدیت دنبال می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
با حمایت از طرح های استارتاپی ارائه داده شده در بیست و نهمین "دوشنبه استارتاپی"، می توان به مدیریت پسماند کمک کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
اصلی ترین مشکل محیط زیست کشور، مدیریت پسماند و پساب است که حتی آلاینده های اتمسفری هم تا حدودی ناشی از آن است. حداقل 25 درصد از پسماند سالانه کشور یعنی 8 میلیون تن پسماند، از نوع ویژه و خطرناک است که بهترین راه مدیریت آن، تصفیه در مجتمع های فناور است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین گفت: همه رودخانه های این شهر تا 15روز آینده لایروبی می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری مازندران با اشاره به چالش پسماند در استان های شمالی با تاکید بر اینکه در برخی از موارد این چالش ها جنبه های بین المللی می یابد، گفت: نرخ بازگشت سرمایه در سایر حوزه ها 3 تا 5 سال است، ولی این نرخ در حوزه مدیریت پسماند به 10 سال و بیشتر می رسد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون دفتر مدیریت پسماند سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر اینکه مدیریت پسماند تنها محدود به پسماند شهری و روستایی نیست بلکه باید پسماند خطرناک را به آن اضافه کرد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۸:۰۸    
در حالی که بسیاری از قطعات خودروهای فرسوده را می توان بازیافت و به مرحله بازتولید رساند، بی توجهی به چرخه بازیافت در صنعت اسقاط خودرو کشور سبب شده تا سالانه میلیاردها دلار ارزش اقتصادی مدیریت پسماند در این حوزه به آتش کشیده شده یا در زمین مدفون شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرماندار رشت تاکید کرد: باید برای مدیریت پسماند بتوانیم نوع نگرش جامعه را تغییر دهیم و مشارکت مردم را جلب کنیم.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۷    
مشاور و مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند منطقه 7 به همراه مدیر طرح تفکیک از مبدأ در راستای راهبرد هوشمندسازی و تعامل با سازمان های دولتی و خصوصی، از ایستگاه بازیافت و ساختمان آموزش بازدید کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و پژوهش سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از تولید اولین کتاب تاریخچه پسماند اصفهان در این سازمان خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۸:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: در حال حاضر قم تنها شهری بوده که همه پسماندهای پزشکی آن بی خطر سازی و سپس دفن می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۲۴    
مرکزی_ قلمنا_سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک از افزایش سی درصدی زنده گیری و جمع آوری سگ های بلاصاحب در سطح شهر خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران بازدیدی 10ساعته از پروژه های سازمان مدیریت پسماند و مجتمع پردازش آرادکوه انجام دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۸:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد،با اشاره به تولید روزانه 300 تن زباله خانگی در یزد از تهیه طرح جامع پسماند شهر یزد خبرداد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین از اتمام واکسیناسیون نوبت اول تمام کارکنان و پاکبانان این سازمان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران از پروژه های سازمان مدیریت پسماند و مجتمع پردازش آرادکوه بازدید کردند.