دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۴:۱۰Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت پسماند»

روزنامه سپهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیر شرکت پسماند ژیان پارک آکام سنندج عملکرد دولت در زمینه ضایعات و گرانول سازی را ضعیف توصیف کرد و گفت: درحالی که کردستان می تواند کارخانه گرانول سازی راه اندازی کند، اما اکنون فاقد این کارخانه است و ضایعات استان به کرمانشاه و همدان منتقل می شود. ...
ایمنا   ۴ ساعت پیش    
مدیر عامل سازمان حمل ونقل بار و کالای شهرداری اصفهان گفت: ساماندهی حمل و تخلیه نخاله های ساختمانی هدف مشترک سازمان های مدیریت حمل و نقل بار و سازمان مدیریت پسماند شهرداری است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
محمدحسین بوچانی- رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی تهران براساس آخرین آمار موجود در سال 1399، روزانه حدود 6هزار تن پسماندهای خانگی و غیرخانگی و قریب به 30هزار تن پسماند ساختمانی و عمرانی در شهر تهران تولید می شود ...
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مسابقه من و یک زمین دوست داشتنی به مناسبت هفته زمین پاک از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم برگزار می شود.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۷    
به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت مهدی اقراریان مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی طی توییتی نوشت: زباله گردی نتیجه عملکرد و برنامه ریزی اشتباه سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران است. زباله گردان بخشی از یک سیستم غلط در الگوی جمع آوری زباله هستند که مورد حمایت مدیران شهری است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: مدیریت پسماند های عمرانی در کلانشهر شیراز نیاز به همکاری واحد های مختلف شهرداری، ارگان ها و سازمان های دولتی، شرکت ها و شهروندان دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: در سال گذشته در این کلانشهر روزانه بیش از 7000 تن پسماند عمرانی و ساختمانی به سایت دفع این پسماندها منتقل شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از اجرای طرح ضیافت افطاری ویژه پاکبانان و خانواده های آنان همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان و توزیع 1300 بسته افطاری خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۴۸    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در واکنش به صحبت های رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: اگر نصف این ماجرا هم حقیقت داشته باشد این یک ⁧‫دزدی‬⁩ بی شرمانه است. هیچ اسم دیگری هم ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و امور خودرویی سازمان مدیریت پسماند شهری تهران : پسماند های بیمارستانی در پایتخت افزایش یافته است و 110 نفر مسئول جمع آوری پسماند ها در سه سری در طول شبانه روز هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر اظهار داشت: موضوع پسماند و مدیریت صحیح و اصولی آن یکی از مهمترین دغدغه هایی است که ذهن تصمیم گیران حوزه مدیریت شهری را به خود جلب کرده است.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رشت با اشاره به اجرای طرح روستاهای بدون زباله در سطح شهرستان گفت: تفکیک زباله از مبدأ در حوزه روستایی باید افزایش یابد. گیلان صدر: علی فتح اللهی امروز (پنج شنبه 26 فروردین) در کارگروه مدیریت پسماند رشت با اشاره به شرایط خاص زباله و پسماند در استان های شمالی اظهار داشت ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۶    
نصف جهان: مدیرعامل شرکت پسماند شاهین شهر گفت: فشارهای سیاسی برای استخدام نیروهای غیر متخصص و مازاد در مدیریت پسماند شاهین شهر آزاردهنده است. مسعود عارفیان جزی در گفت وگو با مهر خاطرنشان ساخت: شرکت پسماند شهرستان های شاهین شهر، میمه ...
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت: با آغاز به کار سامانه یکپارچه سازی ماشین آلات شهرداری تبریز، ساماندهی و افزایش بهره وری کلیه تجهیزات موجود، ارائه خدمات تعمیرگاهی و سرویس کاری به ماشین آلات شهرداری تبریز بهبود می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رشت- فرماندار رشت با اشاره به اینکه آموزش و فرهنگ سازی در زمینه مدیریت پسماند و زباله بسیار تأثیرگذار است، گفت: افزایش مشارکت های مردمی هزینه ها در مدیریت پسماند را کاهش می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نشست کار گروه مدیریت پسماند شهرستان رشت صبح امروز در فرمانداری رشت برگزارشد.
فرمانداری دهاقان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۴۹    
جلسه کارگروه مدیریت پسماند با حضور فرماندار شهرستان مهندس سجادی و دبیری اداره حفاظت محیط زیست و حضور شهرداران و بخشدار و سایر اعضا تشکیل شد و در خصوص مباحث مربوط به محل جایگاههای دفن پسماند و فرهنگ سازی تفکیک از مبدا و لزوم هماهنگی بیشتر در این خصوص برنامه ریزی انجام گرفت .
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
جواد رحمتی روز چهارشنبه در جلسه کارگروه مدیریت پسماند استان، با اشاره به مصوبات پیشین این کارگروه در خصوص جمع آوری و دفع پسماندهای پزشکی، گفت: با وجود پیگیری های متعدد، هنوز در این زمینه به نتیجه نرسیده ایم و اگر این پیگیری ها نتیجه ندهد ناچار به ارجاع موضوع به مراجع قضایی خواهیم بود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۷    
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: تسریع در اجرا و راه اندازی پروژه های مرتبط با پسماند در اولویت کاری این سازمان در سال 1400 قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرعامل شرکت پسماند شاهین شهر گفت: فشارهای سیاسی برای استخدام نیروهای غیر متخصص و مازاد در مدیریت پسماند شاهین شهر آزاردهنده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج اعلام کرد که طرح نصب مخازن کوچک ویژه ته سیگاری با هدف جداسازی و کاهش خطرات این آلاینده زیست محیطی در کرج اجرایی شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا- در ادامه تزریق واکسن کرونا و واکسیناسیون افراد و گروه های خاص، سه شنبه 24فروردین تزریق واکسن کرونا به پاکبانان و کارکنان سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان آغاز شد، در این مرحله تزریق واکسن کرونا برای 150نفر از پاکبانان سمنان انجام می شود که امروز تعداد 53نفر از آنها واکسینه شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، اجرای طرح کاپ (الگوی نوین کاهش پسماند) را از گام های پیشرفت روند سیستمی این طرح و اجرای کامل آن در افق 20 ساله دانست.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه روند واکسیناسیون برخی افراد و گروه ها، پیش از ظهر سه شنبه (24 فروردین) تزریق واکسن کرونا به پاکبانان و کارکنان سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان آغاز شد. در این مرحله، تزریق واکسن کرونا برای 150 نفر از پاکبانان سمنان انجام می شود که امروز 53 نفر از آنها واکسینه شدند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۸    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: گردشگران و مهمانان خارجی به محض خروج از فرودگاه، با بوی مشمئزکننده اطراف این منطقه روبرو می شوند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
در ادامه تزریق واکسن کرونا و واکسیناسیون افراد و گروه های خاص، سه شنبه 24 فروردین تزریق واکسن کرونا به پاکبانان و کارکنان سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان آغاز شد.
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - 8 پروژه توسعه در حوزه پسماند شهر اصفهان تا خردادماه 1400 بهره برداری می شود/ اجرای فناوری تبدیل پسماند به انرژی در شهرداری اصفهان ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۶    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد گفت: همزمان با شروع ماه مبارک رمضان ساعات کار ایستگاه های مبادله پسماند خشک در شهر مشهد تغییر خواهد کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۰    
نشست هیئت مدیره شرکت مدیریت پسماند شهرداری های شهرستان های دماوند و پردیس با فرماندار شهرستان دماوند برگزار شد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد گفت: توزیع ظروف مخصوص تفکیک کاغذ و سایر پسماندهای خشک قابل بازیافت در شهرداری مشهد صورت گرفت.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس اداره محیط زیست انسانی استان تهران درباره طرح جامع مدیریت پسماند توضیحاتی داد. فاطمه اکبرپور در گفت وگو با پانا با اشاره به اهمیت طرح جامع مدیریت پسماند و ساماندهی وضع پسماند، گفت: مدیران اجرایی پسماندها باید برای تغییر دیدگاه انتفاعی ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۲:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
یاسر مختاری موضوع کودکان کار به ویژه کودکان زباله گرد و سایر آسیب دیدگان اجتماعی در اوج گیری دوباره کرونا یکی از نگرانی هایی است که این روزها وجود دارد ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
طرح جامع مدیریت پسماند از امسال تا سال 1420 ادامه دارد. شناسایی پسماند مسکونی و غیرمسکونی، تفکیک از مبدأ، ذخیره سازی و جمع آوری، بهسازی آرادکوه، بهینه سازی ایستگاه انتقال، مدیریت پسماند هنگام ساخت، بهسازی سایت آبعلی، مدیریت پسماندهای پزشکی بی خطر شده، مدیریت پسماند حجیم، پسماندهای ویژه ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۵    
مدیرکل پسماند استانداری گیلان از افتتاح دو پروژه مدیریت پسماند در لاهیجان و لنگرود خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: با آغاز موج جدید ویروس کرونا و افزایش میزان زباله ها ساعات کاری تنظیف شهری افزایش پیدا می کند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۳    
مدیرکل سازمان محیط زیست استان بوشهر گفت: عملکرد پالایشگاه هشتم در حوزه محیط زیست و در بخش مدیریت آلاینده ها و استانداردسازی پسماندهای ویژه اقدامی بسیار موثر و سازنده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی سازمان مدیریت پسماند تهران گفت: از طریق وزارت بهداشت پیگیر واکسیناسیون همه پاکبان ها و کارکنان بخش پردازش پسماند هستیم اما این امر چندین ماه طول خواهد کشید.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
جلسه 285پارلمان شهری، دیروز در حالی برگزار شد که بررسی لایحه طرح جامع مدیریت پسماند تهران در دستور جلسه قرار داشت و اعضای شورای شهر پس از بحث و بررسی در نهایت کلیات آن را تصویب کردند. به موجب همین لایحه قرار است مشکل 50ساله پسماند تهران با مدیریت درست و اصولی طی 20سال حل شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: امروز در شورای شهر تهران طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران با حمایت قاطع اعضا به تصویب رسید.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، بهاره آروین روز یکشنبه در دویست و هشتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر تهران و در جریان بررسی طرح جامع مدیریت پسماند پیشنهاد اضافه شدن مواردی را به پیوست 3 و 15 طرح ارائه و اعلام کرد: نکته ای که بیان می کنم مستقیما مربوط به مساله پسماند نیست [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۳۳    
کلیات لایحه طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران در دویست و هشتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران بررسی و تصویب شد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران بیان کرد: مسائلی مانند کنترل کرونا و مدیریت پسماند نیاز به همکاری مردم و صدا و سیما دارد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: اگر در کنار مدیریت پسماند و به موازات آن به سایر مصائب و آسیب های اجتماعی ورود پیدا کنیم در انجام صحیح ماموریت اصلی و ذاتی شهرداری اختلال ایجاد کردیم .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با اشاره به اجرای طرح جامع مدیریت پسماند روستایی در 31 روستای رشت، گفت: این طرح باید در همه روستاهای استان گیلان اجرایی شود.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری با بیان اینکه 1600 میلیارد تومان برای سرمایه گذاری در آراد کوه پیش بینی شده است، تاکید کرد: جهت گیری طرح جامع مدیریت پسماند این است که ورود زباله به آراد کوه را حداقل سازی کند.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با 18 رای موافق طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران را به تصویب رساندند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
استاندار گیلان : موضوع مدیریت پسماند باید اولویت شهرداران و دهیاران در سال جدید
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران در جلسه شورای شهر بررسی شد و برخی اعضا بر لزوم برنامه ریزی برای رفع زباله گردی کودکان تاکید کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران تاکید کرد: باید بپذیریم تهران برای زیست پذیر باقی ماندن و مدیریت بهینه و متناسب با استانداردهای محیط زیستی و بهداشتی چاره و الزامی جز اصلاح در روند مدیریت پسماند خود ندارد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۵    
جلسه 285 پارلمان شهری، امروز در حالی برگزار شد که بررسی لایحه طرح جامع مدیریت پسماند تهران در دستور جلسه قرار داشت و اعضای شورای شهر پس از بحث و بررسی در نهایت کلیات آن را تصویب کردند. به موجب همین لایحه قرار است مشکل 50 ساله پسماند تهران با مدیریت درست و اصولی طی 20 سال حل شود.