یکشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۰:۰۲Jun 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت پسماند»

گیتی آنلاین   ۳ ساعت پیش    
فارس_ در حاشیه برگزاری میز خدمت در مصلی نمازجمعه شهر مُهر به مناسبت هفته جهانی محیط زیست علیرضا فرجی رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مهر برخی از الزامات و پیشنهادات برای مدیریت پسماند و پیشگیری از آلودگی های میکروارگانسیم ها در شهرستان مهر را بیان کرد که با پشتکار دوستداران محیط زیست به سرانجام ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - استاندار مازندران وضعیت مدیریت پسماند استان را نامطلوب توصیف کرد و گفت: انعقاد قراردادهای جداگانه شهرداری ها با شرکت های مختلف ، عامل چندگانگی مدیریت پسماندها و در نتیجه آسیب پذیری محیط زیست استان را بدنبال داشته است.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس در نخستین جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان شیراز، مباحث اجرایی کردن مدیریت دفع اصولی پسماند در حرایم بخش های مرکزی و ارژن و سیاخ دارنگون در این شهرستان مطرح شد.
اقتصاد ایران: یاسوج- مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: خرید و نصب دستگاه اتوکلاو در بیمارستان شهید جلیل و مدیریت پسماندهای دپو شده در بیمارستان امام سجاد انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل دفتر مدیریت پسماند سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد: با توجه به چالش های موجود در مرکز دفن پسماندهای حلقه دره استان البرز مقرر شد ضمن اجرای طرح جامع مدیریت پسماند، موانع در سطح ملی بررسی و حمایت و راه حل ارائه شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۰    
یاسوج-ایرنا-مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: وضعیت پسماند عفونی 2 بیمارستان شهید"جلیل" و امام سجاد(ع) یاسوج بهداشتی نیست و بدلیل رعایت نکردن هشدارهای قبلی، پانزده روز برای مدیریت پسماند خود فرصت دارند.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
نصر: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز، غذارسانی به سگهای بلاصاحب را عامل اصلی تجمع و افزایش تعداد سگ های بلاصاحب در داخل شهر دانست.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت پسماند سازمان حفاظت محیط زیست کشور از سایت دفع حلقه دره بر ضرورت ساماندهی وضعیت موجود مدیریت پسماند های عادی در سطح استان البرز تاکید گردید . ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۶    
مدیرکل دفتر مدیریت پسماند سازمان حفاظت محیط زیست کشور از لکه صنعتی پاسارگاد (چرمسازی) که در حوزه استحفاظی استان قزوین واقع شده بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی، مهدی خادم ثامنی در جریان سفر با استان البرز به شهرستان اشتهارد رفت ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۶    
مهدی خادم ثامنی مدیر کل دفتر مدیریت پسماند سازمان حفاظت محیط زیست کشور در جریان سفر یک روزه به استان البرز، از واحد های تصفیه دوم روغن مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد نیز بازدید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - استاندار مازندران با بیان این که چرخه مدیریت پسماند در سایت زباله سوز نور به طور تقریبی کامل شد، گفت: این چرخه مدیریت پسماند در تفکیک زباله از مبداء، تولید کود و تصفیه شیرابه ها بایدبه الگویی برای مدیریت پسماند در دیگر شهرهای مازندران تبدیل شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس در نظر دارد فراخوان عمومی یک مرحله ای فروش ضایعات از قبیل (کارتن،پت، لاک، آهن آلات سبک) به شماره 3003004916000001را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت پسماند سازمان حفاظت محیط زیست کشور به قدس آنلاین می گوید: در حال حاضر نزدیک به 1000 بیمارستان در کشور داریم که با 135هزار تخت فعال، روزانه حدود 190تن پسماند عفونی، تیز و برنده تولید می کنند.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۱:۳۸    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند تهران: ما همه زباله گردها را استخدام می کنیم. برای پیمانکار هم الزام گذاشته ایم که باید از نیروی ایرانی استفاده کرده و حقوق بین 12.5 تا 15 میلیون تومان با 8 ساعت کار به این افراد حقوق پرداخت کند.
پسماند ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۳    
مدرس:آقای مهندس حسین روستائی مدرس و مشاور مدیریت پسماند عضو هیات مدیره انجمن علمی مهندسی مدیریت پسماندِ ایران دانشجوی دکتری مهندسی محیط زیست دانشگاه تهران
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۲:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رویداد ملی پسماند شهرداری لاهیجان با عنوان فرزند ایران، قهرمان زمین با هدف فرهنگسازی در حوزه پسماند و تفکیک زباله از مبدا در بین دانش آموزان کشور آغاز به کار کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان با اشاره به اهمیت مدیریت پسماند و زباله در استان اظهار کرد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۳    
اقتصاد ایران: آق قلا- رئیس سازمان مدیریت پسماند گلستان از افتتاح پروژه های 118 میلیارد تومانی در شهرستان آق قلا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۳۱    
آق قلا- رئیس سازمان مدیریت پسماند گلستان از افتتاح پروژه های 118 میلیارد تومانی در شهرستان آق قلا خبر داد.
اکوایران : رضا محمدی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران درخصوص سرانجام قرار داد زباله سوز چینی 6 هزار تنی با وجود مخالفت های کمیسیون تخصصی شورای شهر به اکوایران می گوید: نامه نگاری ها انجام شده و فرایند، مرحله به مرحله جلو می رود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۸:۲۲    
رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت پالایش گاز ایلام از امحا 23 تن پسماند ویژه در این شرکت خبر داد و گفت:در راستای مدیریت پسماند و پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی این شرکت اقدام به امحا پسماندهای ویژه نموده است.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب/رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت پالایش گاز ایلام از امحا 23 تن پسماند ویژه در این شرکت خبر داد و گفت: در راستای مدیریت پسماند و پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی این شرکت اقدام به امحا پسماندهای ویژه نموده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شیراز یکی از مصوبات نشست کارگروه مدیریت پسماند این شهرستان را راه اندازی سایت دفن زباله در شهر خان زنیان اعلام کرد.
لنگر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر ، شهرداری یکی از نهادهایی است که گستره فعالیت بسیار زیادی دارد و حوزه فعالیت آن ها همه اقشار در هر موقعیت و شرایط سنی و صنفی را در بر می گیرد، یکی از وظایف اصلی شهرداری ها، جمع اوری زباله و مدیریت پسماند است که با توجه به موقعیت استان گیلان ...
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، همزمان با هفته محیط زیست و با مشارکت سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم و دانشگاه آزاد اسلامی استان قم، پاک سازی محوطه دانشگاه آزاد با حضور دانشجویان این دانشگاه برگزار شد . ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیر کل محیط زیست استان زنجان،گفت: خوشبختانه طی یک سال گذشته همکاری پزشکان و مراکز درمانی خصوصی استان زنجان در مدیریت اصولی پسماندهای پزشکی رشد قابل قبولی داشته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۳    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، سید رضا میرزاده معاون آموزش متوسطه پایتخت هدف از برگزاری طرح ملی اندیشه رضوی، کاغذهای ماندگار در دوره اول متوسطه خبر داد و گفت این طرح با هدف حفظ محیط زیست و ارتقاء فرهنگ است. ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل محیط زیست کردستان گفت: محیط زیست در استان دارای چالش هایی است که مهمترین آنها ورود فاضلاب روستاهای بالا دستی دریاچه سدها، اطفای حریق مناطق حفاظت شده و مدیریت پسماند در شهرها است.
خبر تالشی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبر تالشی؛ یعقوب مقدمی در نخستین کارگروه مدیریت پسماند ماسال گفت: 25 درصد زباله های ماسال و 15 درصد زباله شاندرمن از مبدا تفکیک می شود. وی اضافه کرد ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۰۰    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: قرار دادن زباله خارج از نوبت سر کوچه ها و معابر شهر چهره زیبای شهرها را مخدوش می کند و از سوی دیگر پدیده زباله گردی را افزایش می دهد، بنابراین شهروندان باید زمان بیرون گذاشتن زباله ها را رعایت کنند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۲    
آغاز عملیات اجرایی پارک 3 هکتاری شهر آق قلا با حضور هاشمی فرماندار، امان زاده نماینده مردم در مجلس، حاج آخوند رهبر امام جمعه شهر آق قلا، ملک مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری های استان، اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر دستگاه ها برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رشت – ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان اعلام کرد: 20 شهردار به محاکم قضایی و 191 دهیار استان در بحث مدیریت پسماند به کمیته انضباطی معرفی شدند.
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۳۱    
اکوایران : رضا محمدی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران می گوید: بیش از 70 سال است که زباله ها در مجموعه آرادکوه دفن می شود و قطعا نیاز است نسبت به گازهای آلاینده شان اقداماتی انجام شود. در طرح جامع به عنوان یک تکلیف، مقرر شده تا نسبت به استحصال گازهای متان اقدام شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۴:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری از جمع آوری 4500 زباله گرد از سطح شهر تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: در استان مدیریت پسماند اولویت نیست و شرایط مدیریت پسماند شهری و روستایی نامطلوب و در برخی مناطق مناسب نیست، کما اینکه طرح مدیریت اجتماعی پسماند یعنی تفکیک زباله از مبدأ اجرا شد و راهی جزء اجرای این طرح وجود ندارد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود_ دادستان شاهرود با اشاره به اینکه خدمت صادقانه به مردم از اهداف عالیه مدیریت شهری شاهرود است، گفت: مدیریت پسماند باید طبق قانون اجرایی شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۰    
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین گفت: واکسیناسیون و غربالگری فعالان بنگاه های جمع آوری پسماند خشک توسط ستاد تفکیک زباله از مبدا این سازمان با همکاری مرکز بهداشت شهید بلندیان دانشگاه علوم پزشکی قزوین صورت گرفت.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس؛ سید عبدالله میرابراهیمی در خصوص اقدامات زیست محیطی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم اظهار کرد: انجام مطالعات طرح جامع مدیریت پسماند، احداث خط پردازش شماره یک پسماند، احداث خط تولید کود کمپوست شماره یک ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران استاد دانشگاه مازندران، با بیان اینکه تمرکز روز جهانی محیط زیست 2024 به بازیافت پسماند پلاستیک است، گفت: توسعه زیرساخت های بازیافت، آموزش و افزایش آگاهی عمومی، تشویق به اقدامات فردی و جمعی، تدوین و اجرای قوانین سخت گیرانه ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از تفاهم با استاندار نجف برای فعال سازی ایستگاه های میانی جمع آوری زباله در نجف خبر داد.
قم فردا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: 930 گواهینامه عدم خلاف مدیریت پسماند در پروژه های عمده در طول هر سال در شهر قم صادر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا -معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: بازیافت پسماند و نصب تجهیزات در مناطق و شهرستان های که زیر 100 هزار نفر جمعیت دارد صرفه اقتصادی ندارد و هم اکنون در طرح مدیریت پسماند استان به 6 منطقه تقسیم شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۷:۲۴    
شهرکرد- ایرنا- معاون دفتر مدیریت پسماند سازمان حفاظت محیط زیست گفت: جرایم و قوانین زیست محیطی در حوزه پسماند بازدارنده نیست .
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون دفتر پسماند سازمان محیط زیست کشور با تاکید بر اینکه دفن زباله آسان ترین، بدیهی ترین و آخرین حلقه در مدیریت پسماند است، گفت: می توان از طریق درآمد فروش زباله های ارزشمند، درآمد نجومی رقم زد و این هزینه را در مدیریت پسماند هزینه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت از محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: در این استان یک نقطه استاندارد برای دفن پسماند وجود ندارد، مسئله مدیریت پسماند باید در اولویت قرار گیرد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۲۶    
رضوانشهر (پانا) - متخصص مدیریت پسماند و مدرس دانشگاه گفت اولین وظیفه ما این است که پسماندها تفکیک شود و باید با بازیافت و استفاده دوباره از آن ها منابع محیط زیستی را حفظ کنیم تا آن را برای آیندگان نیز باقی بگذاریم.
پایگاه خبری روشنای راه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند کرج از نوسازی و تعمیرماشین آلات سازمان در برنامه های پیش رو خبر داد و گفت: دراین میان بودجه و مصوبه تعریف شده در شورای محترم اسلامی شهر کرج مبنی بر خرید ماشین آلات نیز پیگیری خواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۰:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران برنامه های پیش رو طرح نوماند را تشریح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۵:۱۰    
در راستای گرامیداشت هفته محیط زیست (16 لغایت 22 خرداد ماه) و با شعار سهم من در تداوم حیات ، به همت اداره کل حفاظت محیط زیست استان فارس و با همکاری اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شیراز، سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز، تشکل های مردم نهاد، اداره کل راهداری استان فارس، فرمانداری شیراز، مرکز بهداشت ...