شنبه ۲۶ خردادساعت ۲۱:۴۴Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

پسماند ایران (pasmandiran.ir)

پسماند ایران 29 اسفند 1402 پسماند ایران 31 فروردین 1403 پسماند ایران 30 اردیبهشت 1403 پسماند ایران 1 خرداد 1403 پسماند ایران 2 خرداد 1403 پسماند ایران 3 خرداد 1403 پسماند ایران 4 خرداد 1403 پسماند ایران 5 خرداد 1403 پسماند ایران 6 خرداد 1403 پسماند ایران 7 خرداد 1403 پسماند ایران 8 خرداد 1403 پسماند ایران 9 خرداد 1403 پسماند ایران 10 خرداد 1403 پسماند ایران 11 خرداد 1403 پسماند ایران 12 خرداد 1403 پسماند ایران 13 خرداد 1403 پسماند ایران 14 خرداد 1403 پسماند ایران 15 خرداد 1403 پسماند ایران 16 خرداد 1403 پسماند ایران 18 خرداد 1403 پسماند ایران 19 خرداد 1403 پسماند ایران 20 خرداد 1403 پسماند ایران 21 خرداد 1403 پسماند ایران 22 خرداد 1403 پسماند ایران 23 خرداد 1403 پسماند ایران 24 خرداد 1403 پسماند ایران 25 خرداد 1403 
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رویداد ملی پسماند شهرداری لاهیجان با عنوان فرزند ایران، قهرمان زمین با هدف فرهنگسازی در حوزه پسماند و تفکیک زباله از مبدا در بین دانش آموزان کشور آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۳    
مدرس:آقای مهندس حسین روستائی مدرس و مشاور مدیریت پسماند عضو هیات مدیره انجمن علمی مهندسی مدیریت پسماندِ ایران دانشجوی دکتری مهندسی محیط زیست دانشگاه تهران
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران و مسئولان قضایی دادگستری استان در راستای حفظ حقوق بیت المال از مرکز تصفیه خانه شیرابه سایت زباله شهرداری قائم شهر بازدید کردند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عملیات اجرایی ساخت طرح تصفیه خانه خانگی سامانه پردازش زباله قائمشهر با ظرفیت 350 متر مکعب تخلیه لجن در شبانه روز امروز -پنجشنبه- آغاز شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار گلستان با اشاره به اهمیت مدیریت پسماند و زباله در استان اظهار کرد: در طول 33 ماه گذشته و در دولت سیزدهم به اندازه تمام مدت مدیریت پسماند در استان اقدامات موثر و جهادی انجام شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گلستان گفت: روزانه 600 تُن زباله از 18 شهر و 254 روستای غرب استان به کارخانه پسماند آق قلا منتقل می شود که بین هشت تا 10 تُن آن پسماند جمع آوری شده از بیمارستان ها، آزمایشگاه ها ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
طبق گزارش سازمان بهزیستی در مورد کودکان کار؛ بیشتر دستفروشی ها و گل فروشی ها توسط دختران انجام گرفته است و پسران اکثرا در کارهایی مانند زباله گردی و باربری فعالیت دارند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
جنگل ها بین شهرداری ها و گردشگرانی که فکر می کنند جنگل، سطل زباله آنهاست گیر افتاده اند. آنها یک توجیه عجیب هم دارند؛ زباله ها جذب جنگل می شوند
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شیراز یکی از مصوبات نشست کارگروه مدیریت پسماند این شهرستان را راه اندازی سایت دفن زباله در شهر خان زنیان اعلام کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در این نشست در خصوص استفاده از پساب، آبیاری نوین، مشارکت مردم در پسماند صفر، نقش شهرداری ها در پسماند صفر و سایر مباحث محیط زیست بحث و تبادل نظر شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با فرارسیدن هفته محیط زیست، بخشی از مراتع و اراضی جنگلی موجود در شهرستان هفتکل از وجود زباله های پلاستیکی پاکسازی شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۱:۵۷    
عضو شورای شهر اصفهان گفت: کارکنان سازمان پسماند شرایط مناسب ایمنی شغلی ندارند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان اعلام کرد: 20 شهردار به محاکم قضایی و 191 دهیار استان در بحث مدیریت پسماند به کمیته انضباطی معرفی شدند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از تامین 100 دستگاه مخزن زباله به منظور مدیریت مکانیزه پسماند شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۳:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری از جمع آوری 4500 زباله گرد از سطح شهر تهران خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بازیافت زباله علاوه بر کاهش تولید زباله و مصرف منابع، به کاهش آلودگی محیط زیست، کاهش هزینه های دفن زباله و بهبود کیفیت آب و هوا کمک می کند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: بازیافت پسماند و نصب تجهیزات در مناطق و شهرستان های که زیر 100 هزار نفر جمعیت دارد صرفه اقتصادی ندارد و هم اکنون در طرح مدیریت پسماند استان ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
سالانه 11 میلیون تن پسماند صنعتی از 3000 واحد صنعتی استان مرکزی تولید می شود
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
شهرستان بابل بیش از 650 روستا دارد که طبق بند یک اساسنامه دهیاریهای کشور، دهیاران ملزم به مدیریت زباله ها و حفظ محیط زیست هستند.08
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
دانشمندان اخیراً نوعی قارچ دریایی را شناسایی کرده اند که با بهره گیری از تابش فرابنفش خورشید، قادر به تجزیه پلاستیک هاست. امید می رود با استفاده از این روش طبیعی، آلودگی های دریایی کاهش یابد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری یزد گفت: روزانه 10 میلیارد ریال صرف جمع آوری زباله، رفت و روب و پاکیزگی این شهر می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
برنامه راهبردی پسماند در قانون برنامه هفتم توسعه دیده شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۷:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری از پلمب 3 واحد انبار فرآوری پوست گوسفند و 2 واحد بازیافت پسماند غیرمجاز در روستای فیروزآباد این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
در مراسمی طرح تفکیک زباله از مبدا شاهرود به همت مدیریت شهری به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قارچ پارنگودنتیوم آلبوم همراه با سایر میکروب های دریایی در لایه های نازکی روی زباله های پلاستیکی در اقیانوس زندگی می کند و قادر به تجزیه ذرات پلی اتیلن پلاستیکی (فراوان ترین پلاستیک در اقیانوس ها) ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره مدیریتی زیست محیطی آب، خاک و پسماند اداره کل محیط زیست خراسان شمالی گفت: فقط سه زباله گاه شهری در این استان مجوز زیست محیطی دارند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از نهایی شدن مکان جدید مرکز دفع زباله آرادکوه خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه کهگیلویه با اشاره به وضعیت نابه سامان سایت زباله گفت: جانمایی مکان دفن زباله مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده و محیط زیست را به مخاطره انداخته است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران هنوز طرح توجیهی خرید زباله سوز 6 هزار تُنی را به کمیسیون سلامت و محیط زیست و خدمات شهری شورا ارسال نکرده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۲۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار مازندران با اشاره به معضل شیرابه زباله سوز نوشهر،گفت: برابر زمان بندی که از شهردار نوشهر گرفته شد قرار است تا تیرماه مشکل شیرابه برطرف شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۲۳:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
پسماند های عفونی تمامی مراکز درمانی و بیمارستانی در شعاع 50 کیلومتر شهر اصفهان از 15 اردیبهشت امسال به سایت زباله سوز کوهپایه منتقل و امحا شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۰۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران دلایل عدم استقبال زباله گرد ها از از فراخوان به کارگیری آنها در این نهاد را توضیح داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۰۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری های چابهار و کنارک گفت: توزیع صندوق ایمن در تمام آرایشگاه های زنانه و مردانه به منظور جمع آوری اشیای تیز و برنده توسط سازمان مدیریت پسماند صورت گرفت و توضیحات ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۰۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در پی آتش سوزی در سایت دفن زباله شیخلر شهرستان بوکان، نیروهای آتش نشانی و سایر واحدهای عملیاتی شهرداری این شهر از دیشب مشغول اطفا حریق و رفع خطر هستند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
از 110 مترمکعب تولید شیرابه انجیلسی تنها 40 متر مکعب آن تسویه و مابقی در طبیعت رها می شود؛ این شیرابه های روان آنچه باید بر سر طبیعت و سفره های زیرزمینی بیاورند آوردند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و ارزیابی امور مناطق سازمان مدیریت پسماند از انجام هماهنگی لازم برای نظارت و اجرا بر انجام صحیح امور در پیش، حین و بعد از برگزاری مراسم سالگرد امام خمینی (ره) خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه12 تهران از کشف و پلمب تعداد 3 مرکز غیرمجاز جمع آوری و دپوی انواع پسماند خشک با هدف مبارزه جدی با پدیده شوم و ناپسند زباله گردی در شهر ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۳:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: فعالیت های دور جدید مدیریتی در سازمان مدیریت پسماند با اولویت هدف اصلی این مجموعه که در فرهنگسازی میان اقشار مختلف جامعه خلاصه می شود، آغاز خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۲۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
پیمانکاران شهرداری آزادشهر به سبب فعالیت زباله گردها و ضایعات فروشی ها در تفکیک زباله شهری موفقیتی بدست نیاوردند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۲۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
جمهوری چک با تدوین برنامه هایی برای اصلاح شیوه های مدیریت زباله فعلی، رهبری اروپا را در رفع مشکل کوه هایی از لباس زباله برعهده گرفته است. هر سال 2.1 میلیارد تن زباله در اتحادیه اروپا تولید می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۲۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شهردار ایلام از زنده گیری سگ های بلاصاحب توسط کادر مجرب در سازمان مدیریت پسماند شهرداری ایلام خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست مدیریت سبز و پسماند در سازمان امور عشایر ایران برای تعامل و همکاری های بیشتر سازمان با شهرداری در اجرای این طرح برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند گلستان از ورود روزانه 955 تن زباله به سایت پسماند آق قلا خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در راستای رعایت بهداشت عمومی و محیط، ضایعات کشتاری می بایست توسط شهرداری و دهیاری جمع آوری و دفن بهداشتی گردد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدرس دانشگاه گفت: روزانه به طور میانگین 250 تن زباله از شهرستان فردیس جمع آوری شده و به مرکز دفن زباله انتقال پیدا می کند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آمار سازمان حفاظت از محیط زیست هر فرد ایرانی در سال بیش از 2/5 کیلوگرم پسماندالکترونیکی تولید می کند و این آمار زنگ خطری برای محیط زیست کشور به حساب می آید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۲۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی از برگزاری وبینار هم اندیشی نقش شهروندان در مدیریت پسماند خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز گفت: دومین مرحله فعالیت تیم های آموزش شهروندی به صورت خانه به خانه برای گذاشتن زباله راس ساعت 23:00 و تفکیک از مبدا آغاز شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۲۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
کره جنوبی، کره شمالی را به فرستادن تعداد زیادی بالون به نقطه مرزی بین دو کشور برای رها کردن زباله متهم کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
صبح چهارشنبه، 9 خردادماه، دوره آموزشی مدیریت سبز در پسماند، با حضور بیش از 700 نیروی شاغل در بهزیستی سراسر استان به صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
"جشنواره تحویل دفتر و کتاب های استفاده شده" ویژه دانش آموزان در خرداد ماه سال جاری توسط ستاد تفکیک از مبدا سازمان مدیریت پسماند شهرداری برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز با اشاره به بهره برداری از کارخانه تولید کمپوست تا چند ماه آینده، گفت: با بهره برداری از کارخانه تولید کود کمپوست ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیریت پسماند پلاستیک چه الزاماتی دارد و قانون چگونه می تو اند در این حوزه از محیط زیست حمایت کند؟ این موضوع در نشست کمیسیون استاندارد، محیط زیست، توسعه پایدار و آب اتاق ایران بررسی شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرمانداری کرج گفت: ضروری است شهرداری برنامه ریزی دقیقی برای جمع آوری و تفکیک پسماند داشته باشد، در این میان فرهنگ سازی نیز ضرورت دارد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
زباله گردی زمانی پایان می یابد که شهروندان تفکیک از مبدأ را به حداکثر برسانند و زمان و تاریخ بیرون گذاشتن زباله را رعایت کنند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری خرم آباد گفت: یکهزار قلاده سگ بلاصاحب طی سال گذشته از سطح شهر جمع آوری و به پناهگاه منطقه کمالوند منتقل شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پاسخگویی به شکایات و ارزیابی عملکرد شهرداری فردیس گفت: در 3 ماه گذشته حوزه مدیریت پسماند شهرداری فردیس بهترین عملکرد در پاسخگویی به مطالبات شهروندان در سامانه 137 را داشته است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رفع این نواقص تا حدود زیادی برطرف شده و در همین جا به شهروندان نوشهری نوید می دهم که در تیر ماه امسال پرونده نیروگاه زباله سوز برای همیشه بسته خواهد شد و دغدغه ها و نگرانی ها رفع می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۳:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: با برنامه ریزی که ابتدای سال تحصیلی گذشته انجام شد، بیش از پنج هزار دانش آموز آموزش مفاهیم مرتبط با پسماند را فرا گرفتند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
روزانه به صورت میانگین قریب به 130 تن پسماند توسط پیمانکار بخش خصوصی از سطح شهر و حوزه خدمات شهرداری جمع آوری و در سایت پسماند کلاو ره ش به صورت کاملاً بهداشتی دفن می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
عدم توجه به پسماند و جمع آوری آن بیماری های واگیردار ایجاد می کند و این یکی از گلایه مندی های حاضران در میادین تره بار است11
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
از آغاز هفته محیط زیست به بعد در تاریخ 16 خرداد ماه دیگر کیسه های پلاستیکی در فروشگاه های و اصناف به صورت رایگان به مشتریان داده نمی شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس گفت: در راستای اجرای شیوه نامه سراسری کنترل جمعیت سگ های بلاصاحب واکسیناسیون، درمان، عقیم سازی و پلاک گذاری این گروه از سگ ها در بندرعباس آغاز شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دهیاری ها به دلیل کم بودن منابع، مدیریت خوبی بر این معضل ندارند و این مساله مشکلاتی را از نظر حقوقی و حقیقی برای شهرداری ها و دهیاری ها فراهم کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: هزینه کنترل جمعیت سگ های بلاصاحب اعم از عقیم سازی، واکسیناسیون و نگهداری سالیانه 14 میلیارد تومان است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
در سال جاری برنامه ریزی و اجرای طرح تولید ورمی کمپوست خانگی با مشارکت شهروندان انجام خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن مراکز اسقاط و بازیافت خودرو گفت: از ابتدای سال تا به امروز چیزی بالغ بر 40 هزار ثبت نام در خصوص اسقاط خودروی فرسوده در کشور داشته ایم.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
سالانه بالغ بر نیم میلیون تن پسماند درختان موز در سیستان و بلوچستان
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۲۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت پسماند سازمان حفاظت محیط زیست گفت: ریزپلاستیک ها با ورود به زنجیره غذایی و منابع آب، سلامت انسان و محیط زیست را تهدید می کنند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۲۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهری ارومیه از آماده باش کانل 200دستگاه ماشین آلات و 1000نیرو جهت مقابله با آب گرفتگی معابر شهری در ارومیه خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۲۱:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: پسماندهای پزشکی تمامی بیمارستان های دولتی شهر اصفهان توسط زباله سوز صنعتی دفع می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت کنونی زباله گردی و بازیافت در تهران، فاجعه بار و تاسف آور است ... نمی دانم برای مقامات شهرداری تهران چه موضوعی مهم تر از این است؟
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از پلمب و پاکسازی 30 واحد غیرمجاز و فعال ضایعاتی در سطح مناطق 3، 5 و 9 خبر داد و گفت: شهروندانی که در این خصوص مطالبه دارند ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۳:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری گفت: باید روند مبارزه با مافیای زباله ادامه داشته باشد و مقابله با این آسیب اجتماعی به صورت مستمر در دستور کار باشد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از نظافت مسیر تشییع پیکر شهدای خدمت با 160 دستگاه ماشین آلات مکانیزه خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مازندران در پی سفر شهید آیت الله رئیسی به مازندران و دستور ضرب الاجلی بر تسریع در اتمام نیروگاه زباله سوز ساری پیگیری لازم و زودهنگام دستور کار قرار داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره محیط زیست مسجدسلیمان از برگزاری کمیته تخصصی مدیریت پسماند درشهرستان مسجدسلیمان با موضوع ساماندهی و رفع موانع سایت دفن زباله خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در مازندران با اشاره به اینکه رئیس جمهور شهید بر تکمیل زباله سوز در شهر ساری تأکید کرده بودند، گفت: این پروژه باید با فعالیت جهادی تا پایان دی ماه سال جاری به بهره برداری برسد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و ارزیابی امور مناطق سازمان مدیریت پسماند درباره مکانیزه کردن سیستم ردیابی خودروهای حمل پسماند گفت: با استفاده از ردیاب ها ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کمیته راهبری طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران در راستای حل برخی از موضوعات پسماند برگزار و پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات لازم اتخاذ و مصوباتی به تصویب رسید.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده حوزه بسیج امام حسین(ع) میانکوه گفت: جهادگران بسیجی در منطقه میانکوه در اقدامی خودجوش زباله های موجود در سد کارون 4 را جمع آوری کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در استان به واسطه موقعیت جغرافیایی و توپوگرافی منطقه، انتخاب محل دفن مناسب سخت و دشوار است
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قروه از تلف شدن یک بز وحشی بر اثر خوردن پلاستیک خبر داد و گفت: رهاکردن زباله و کیسه های پلاستیکی در طبیعت بلای جان حیات وحش شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران هنوز از یک سیستم بدوی برای جمع آوری زباله ها استفاده می کند. در تمامی محله ها سطل هایی وجود دارند که مرکز عفونت و شیرآبه و تکثیر موش هستند. در شهر های توسعه یافته شاهد چنین سیستمی نیستیم.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور: مساله زباله و زباله سوزی که موجب آلودگی محیط زیست می شود، اگر درست عمل نشود موجب رنجش مردم و خانواده ها خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور گفت: در سفر رئیس جمهور به مازندران مسئله زباله به صورت ویژه پیگیری می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۳:۱۲    
سه شهر از رشت جلو افتادند
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل از آغاز اجرای طرح جمع آوری زباله های الکترونیکی توسط ایستگاه های بازیافت سطح شهر خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۲:۴۲    
مدرس : دکتر حسین تقی پور _ استاد گروه مهندسی بهداشت محیط و مرکز تحقیقات سلامت و محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی تبریز
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مازندران، حل پسماند مازندران را برنامه های مهم دولت عنوان کرد و افزود: دفن زباله مازندران تجربه خوبی نیست و پیامدها زیست محیطی زیادی دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
با پیمانکارانی که بهداشت شهر و سلامت مردم را به خطر می اندازند و شرایط پیمان را رعایت نمی کنند برخورد قانونی صورت می گیرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
شب گذشته، یکی از کارگران خدماتی شهرداری لنگرود، بر اثر بی احتیاطی راننده خودرو حمل زباله جان باخت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جلیلیان مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه از تشکیل کارگروه مدیریت پسماند به پیشنهاد اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه،خبر داد .
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس حفاظت محیط زیست اردکان از رسیدگی به شکایات مردمی مبنی بر تخلیه پساب و پسماند فرآورده های کنجدی و صدور اخطار برای مدیران این واحدها خبرداد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 6 شهرداری اهواز در مورد وضعیت اخیر انباشت زباله در محله های این منطقه توصیحاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اولین کارگروه مدیریت پسماند استان در سال 1403 به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و اعضای کارگروه در محل سالن مدیریت بحران استان برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آستارا گفت: دادستان شهرستان مرزی آستارا برای ساماندهی مرکز دفن زباله داداش آباد مهلت یک ماهه صادر کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مسئول واحد مدیریت پسماند شهرداری مهاباد گفت: با هدف کاهش تولید زباله و فرهنگ سازی تفکیک پسماند شهری، اجرای طرح آموزش تفکیک پسماند از مبدأ در دو منطقه مهاباد آغاز شد.
مشاهده نتایج بیشتر...