دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۱:۵۴Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهردار تبریز»

ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تبریز به همراه سه نفر از اعضای شورای اسلامی شهر با خانواده شهید والامقام غلامحسین خان پور و جانباز سرافراز علی پورحسین هریس دیدار و گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۱:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز از آغاز اجرای 15 پروژه سرمایه گذاری به ارزش یک همت در تبریز خبر داد و گفت: این هدف گذاری همزمان با شروع به کار همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری تبریز محقق می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۵    
شهردار تبریز با بیان اینکه اجرای طرح ناحیه محوری موجب تسریع در حل مشکلات محله ای می شود، گفت: شهرداری امسال اهتمام ویژه ای در بهبود سرانه های خدماتی فرهنگی محلات الحاقی همچون خلجان دارد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از اجرای پنج مولفه عمرانی و مطالعاتی برای تکمیل پروژه تقاطع غیرهمسطح آذربایجان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تبریز با بیان اینکه اجرای طرح ناحیه محوری موجب تسریع در حل مشکلات محله ای می شود گفت: شهرداری امسال اهتمام ویژه ای برای بهبود سرانه های خدماتی فرهنگی محلات الحاقی همچون خلجان دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تبریز بر اهمیت ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد تاکید کرد و گفت: زیرساخت های سامانه شفافیت با رویکرد دسترسی همگانی به عملکرد مدیریت شهری تقویت می شود.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
نصر: نشست ادواری مجمع شهرداران کلان شهرها امروز پنجشنبه 30 فروردین ماه با حضور یعقوب هوشیار، شهردار تبریز و شهرداران کلان شهرهای کشور و مراکز استان ها در مشهد در حال برگزاری است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تبریز از طراحی و اجرای 31 رشته مسیرگشایی به طول 20 هزار و 401 متر خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز از تصویب و ابلاغ مجوز احداث 2 باب هتل توسط بخش خصوصی در کمیسیون ماده 5 استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار تبریز از طراحی و اجرای 31 رشته مسیرگشایی به طول 20 هزار و 401 متر خبر داد و گفت: اولویت شهرداری تبریز اجرای پروژه های مسیرگشایی در بافت های حاشیه نشین و فرسوده شهر است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تبریز به همراه دو عضو شورای اسلامی شهر با خانواده شهیدان والامقام عباسعلی اسدی و عمران احمدی دیدار و گفت وگو کرد.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، حجت الاسلام سید کاظم زعفرانچی لر و احد صادقی به عنوان نمایندگان شورای اسلامی شهر جهت شرکت در جلسات کمیته فنی بازرگانی سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز انتخاب شدند ...
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، شهردار تبریز از نهادینه سازی ارائه خدمات محله محور در سطح شهر خبر داد و گفت: در همین راستا پیش بینی می شود امسال با حضور در 100 محله شهر از نزدیک مشکلات شهروندان را مورد بررسی قرار دهیم. به گزارش شهریار، یعقوب هوشیار امروز در یکصد و نودمین جلسه شورای اسلامی [...]
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
شهردار تبریز طی احکام جداگانه ای سرپرست جدید معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری تبریز و سرپرست شهرداری منطقه 9 را منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز با صدور پیامی خطاب به دبیران کل سازمان های بین المللی، شهرداران شهرهای خواهرخوانده تبریز و سرکنسول های ترکیه و جمهوری آذربایجان، فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: پروژه فرهنگسرای شهدای کوی لاله یکی از پروژه های توانمندسازی شهر در بخش حاشیه نشین آن است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز برآورد مالی پروژه های تقاطع معلم و قراملک را بدون تعدیل دانست و گفت: تلاش داریم هر دو پروژه تا پایان خرداد امسال به بهره برداری برسد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - شهردار تبریز گفت: در بودجه سال جاری 10 هزار میلیارد ریال برای اجرای طرح های توسعه و عمران شهری در غرب این شهر اختصاص یافته است و در مسیر توسعه قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تبریز- شهردار تبریز از توسعه پرشتاب غرب تبریز با اجرای پروژه های عمرانی و ترافیکی خبر داد و گفت: اتصال قراملک به بازار تبریز با بهره برداری از خط 2 متروی تبریز ممکن می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۰    
رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز با صدور پیامی، مردم روزه دار و ولایتمدار تبریز را برای حضور در راهپیمایی یوم الله جهانی قدس و حضور پر رنگ در این حماسه پرشکوه دعوت کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از هدف گذاری برای توزیع 500 هزار تن آسفالت به صورت اساسی و لکه گیری در معابر اصلی و محلات شهر در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: جریان مقاومت اندیشه ای زنده، مستمر و پویاست که توانست پوشالی بودن سپر آهنین رژیم جعلی صهیونیستی را برای دنیا نمایان کند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
احمد مرادپور – اقتصاد آینده – آذربایجان شرقی ) : پروژه فرهنگ و رسانه تبریز به عنوان بزرگترین پروژه عمرانی و فرهنگی کلانشهر تبریز پیشرفت 95 درصدی داشته و در آستانه افتتاح است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از تسریع در پروژه ساماندهی فاز 2 گلزار شهدای وادی رحمت تبریز خبر داد.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز در نشست شورای معاونان شهرسازی مناطق دهگانه اولویت های کاری این معاونت در سال جدید را تبیین و تشریح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تبریز از پیشرفت فیزیکی پروژه احداث ساختمان ورزشی شهرداری خبر داد و گفت: توسعه اماکن ورزشی با محوریت مناطق کم برخوردار از رویکردهای وزرشی شهرداری در سال جاری خواهد بود.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۶:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نصر: شهردار تبریز از بهره برداری فاز 2 پروژه ساماندهی گلزار شهدای تبریز در 28 شهریور امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۵:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- شهردار تبریز گفت: عملیات عمرانی پروژه ساماندهی فاز2 گلزار شهدای وادی رحمت این شهر در زمینی به مساحت هفت هزار مترمربع با 700 میلیارد ریال اعتبار اولیه در حال اجراست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۵    
شهردار تبریز از احداث و تحویل 1200 واحد مسکونی تا بهمن ماه سال جاری در شهرک جوانان خبر داد و گفت: این پروژه در راستای رفع خطر از مناطق حاشیه نشین شهر و احداث واحدهای مسکونی استاندارد اجرایی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
شهردار تبریز از احداث و تحویل 1200 واحد مسکونی تا بهمن ماه سال جاری در شهرک جوانان خبر داد و گفت: این پروژه در راستای رفع خطر از مناطق حاشیه نشین شهر و احداث واحدهای مسکونی استاندارد اجرایی می شود.
عصر تبریز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
شهردار تبریز به تشریح آخرین وضعیت تقاطع های غیرهمسطح در حال اجرای شهر پرداخت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۰:۱۶    
شهردار تبریز به تشریح آخرین وضعیت تقاطع های غیرهمسطح در حال اجرای شهر پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- شهردار تبریز گفت: 7 هزار واحد مسکونی در زمینی به مساحت 135 هکتار در شهرک جوانان احداث می شود.
آذر قلم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
آذرقلم: استاندار آذربایجان شرقی در اولین روز کاری سال 1403 در جریان روند اجرای پروژه های بزرگ زیرساختی شهرداری تبریز قرار گرفت. به گزارش آذرقلم، مالک رحمتی در جریان بازدید 6 ساعته خود از پروژه های کلان عمرانی با رویکرد ترافیکی، شهرک جوانان، فرهنگی، ورزشی، بحران و.. ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
انتشار تصاویری از یک تخم مرغ رنگی در شهر تبریز، واکنش کاربران شبکه های اجتماعی به ویژه شبکه ایکس (توییتر سابق) را برانگیخته است. کاربری با نام آذربایجان با انتشار فیلمی از تخم مرغ های تبریز نوشته است: در تبریز روی تخم مرغ هفت سین ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۰۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز از رشد بیش از 33 درصدی زیربنای پروانه ساختمانی در سال 1402 نسبت به سال 1401 خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
شهردار تبریز بر لزوم تسریع در عملیات اجرایی تقاطع های غیرهمسطح و تکمیل آن ها بر اساس برنامه ریزی و روزشمار نصب شده تاکید کرد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
نصر: معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز از راه اندازی کارواش رایگان برای مسافرین در ورودی های شهر خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۳:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
شهردار تبریز از احیای باغشهر تبریز با تملک باغات قدیمی و تبدیل آن به پارک های موضوعی و تخصصی خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نصر: آئین کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی مجموعه رفاهی، تفریحی و آموزشی مرحمت در زمینی به مساحت سه هکتار با 292 میلیارد تومان هزینه در اراضی تملک شده باغ چلبی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز و جمعی از ساکنان منطقه 1 برگزار شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نصر: شهردار تبریز با صدور پیامی خطاب به دبیران کل سازمان های بین المللی، شهرداران شهرهای خواهرخوانده تبریز و سرکنسول های ترکیه و آذربایجان، حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – تبریز : شورای اسلامی شهر با لایحه پیشنهادی شهرداری مبنی بر احداث بزرگ ترین ورزشگاه سرپوشیده 15 هزار نفری کشور در تبریز موافقت کرد. شهردار تبریز در جریان بررسی این لایحه با اعلام این خبر درباره اهمیت اجرای این پروژه گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۲۰:۰۵    
هیأت اقتصادی و اتحادیه کارگری حق ایش ترکیه در سفر دو روزه به تبریز، ظهر شنبه (19 اسفند 1402) ضمن شرکت در نشست مشترک با اعضای خانه کارگر تبریز، از شرکت تراکتورسازی بازدید و در نشست مشترک با شهردار تبریز حضور یافتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رییس اتحادیه کارگری حق ایش ترکیه با شهردار تبریز دیدار و گفتگو کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: زیبایی هایی که در شهرها مشاهده می کنیم حاصل اندیشه و عمل مهندسان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: تبریز و آذربایجان خاستگاه خط نستعلیق است و برای حفط و صیانت از این میراث فرهنگی نیازمند برگزاری رویدادهای نمایشگاهی و معرفی هنرمندان هستیم.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، یعقوب هوشیار شهردار کلانشهر تبریز در برنامه "تبریزیم" شبکه استانی سهند حضور یافت. شهردار تبریز از اجرای 625 پروژه در مناطق ده گانه و 305 پروژه دیگر در سازمان ها و شرکت های تابعه شهرداری تبریز خبر داد و گفت: سال آینده 930 پروژه شاخص در تبریز اجرا می شود ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۲۳:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
احمد مرادپور – اقتصاد آینده – آذربایجان شرقی ) : سفیر جدید ژاپن در ایران از برقراری روابط خواهرخواندگی تبریز به عنوان اولین شهر ایرانی با یکی از شهرهای کشور متبوعش استقبال کرد. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نصر: معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز در گفتگویی به تشریح آخرین وضعیت پنج تقاطع غیرهمسطح قراملک، معلم، خلعت پوشان، حیدری و حیدرآباد پرداخت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز از تصویب طرح تفصیلی محله کوجووار در کمیسیون ماده پنج استان خبر داد.