پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۲:۰۸Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تملک»

ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 5 شیراز گفت: 148 هزار مترمربع ملک برای اجرای تقاطع غیرهمسطح تقاطع احمد بن موسی(ع)- نواب- کمربندی املاک در مناطق 5 و 9 تملک شده است و درمجموع هزینه تملک و اجرای این پروژه در 3 فاز، دوهزار میلیارد تومان هزینه در پی دارد که فاز نخست آن با حضور وزیر کشور افتتاح شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
شهردار زنجان گفت: 20 مورد تملک مشکل دار در زنجان وجود دارد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 در هفتاد و دومین جلسه کمیته ایمنی و مدیریت بحران منطقه 12، اظهار داشت : در تلاش هستیم در راستای توافقات فی مابین شهرداری منطقه با سازمان های متملک در بازار بزرگ تهران، این ملک ها وزمین ها در اختیار مدیریت شهری برای ارتقای ایمنی بازار قرارگیرد .
هفته نامه نخست   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۳    
تصویب 54 میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی سرمایه ای برای اجرای پروژه های سال 1402 در محمودآباد مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد از 54 میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی سرمایه ای برای اجرای پروژه های سال 1402 در این شهرستان خبر داد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از تخصیص 300 میلیارد تومان جهت تمکل و خرید زمین برای احداث آرامستان جدید در پایتخت درسال آینده خبر داد.
هورگان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۴۲    
شهرداری نی ریز از حدود 2 سال پیش مذاکرات خود را برای تملک حمام تاریخی میرزا صادق که به حمام میرزا مسیح هم موسوم است، آغاز کرده بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
پرسپولیس سرانجام با واریز مبلغ رضایتنامه، محمد خدابنده لو را تصاحب کرد. به گزارش تابناک ورزشی؛ باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که امروز مبلغ هشت میلیارد تومان بابت رضایت نامه خدابنده لو به حساب مس رفسنجان واریز کرده تا هافبک این تیم را تملک کند. ...
دبیر کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در صورت تحقق تملک اهرمی براساس انتشار اوراق مرابحه مبتنی بر سهام، بازار سرمایه ایران نخستین بورس اسلامی خواهد بود که این سازوکار را عملیاتی کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حسین حبیب زاده گفت: در خوی 12 هزار زمین تملک شده که برای سال آینده ساخت یک بیمارستان مجهز شمال غرب کشور در این زمین ها در دستور کار قرار دارد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: ما امسال بودجه را بدون کسری پشت سر می گذاریم البته منابع ما کامل تحقق پیدا نمی کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر منطقه 15 شهرداری اصفهان با اشاره به احداث پارک تخصصی دوستدار کودک در شهرک مخابرات محله ارغوانیه گفت: زمین این پروژه در تملک شهرداری است و مساحت آن حدود 900 مترمربع است و این اولین بازیکده کودک (مقیاس مینیمالیست) در اصفهان با استانداردهای روز جهان خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۳    
قانون تملک آپارتمان ها، قانونی 11 بندی برای اداره بهتره ساختمان های چند واحدی است.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
آقازاده، نماینده مردم رشت و خمام گفت: در 4 سال اخیر شرکت های رشت الکتریک، کارخانه پوشش و ابریشم که در اختیار و تملک برخی افراد قرار داشت به بیت المال بازگردانده شدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان گفت: با ارائه تسهیلات در حوزه اشتغال نرخ بیکاری از 12.6 درصد به 10.5 درصد رسیده اما همچنان رتبه بیکاری خوزستان قابل قبول نیست و نرخ بیکاری هنوز دو رقمی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: با تکمیل فاز دوم سد کانی سیب و حل تملک اراضی به زودی 623 میلیون متر مکعب آب به سمت دریاچه ارومیه رها سازی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیر منطقه یک شهرداری همدان از تملک و تخریب ملکی در خیابان ستاره حد فاصل بین چهارراه پاستور و خیابان هنرستان در راستای سهولت رفت و آمد شهروندان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: 52 قطعه ای که در ضلع غربی امام زاده سید عباس (ع) بجنورد بنا بود توسط شهرداری تملک شود، بلاتکلیف باقی مانده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۰    
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: امسال با نگاه راهبردی و ویژه استاندار به حوزه آموزش، اعتبارات تملک دارایی این استان به توسعه آموزش و پرورش افزایش یافته و به 400 میلیارد ریال رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: امسال با نگاه راهبردی و ویژه استاندار به حوزه آموزش، اعتبارات تملک دارایی این استان به توسعه آموزش و پرورش افزایش یافته و به 400 میلیارد ریال رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی خراسان جنوبی تاکید کرد: با توجه به مانده اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای در حساب دستگاه های اجرایی مدیران اهتمام ویژه ای برای جذب این اعتبارات داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس از مهلت یک هفته ای به دستگاه های اجرایی استان برای جذب تخصیص اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای مانده در خزانه استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل_ ایرنا _فرماندار خلخال گفت: از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم 20 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان برای ادامه عملیات اجرایی ساختمان نیمه کاره کتابخانه مرکزی خلخال تخصیص یافته است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر زنجان گفت: در سال جاری در حدود دو میلیارد و 600 میلیون تومان بودجه بسته شد و میزان درآمد یک هزار و 500 میلیارد تومان شد، افزود: یک هزار و 100 میلیارد تومان هزینه های جاری و 500 میلیارد تومان تملک دارایی و عمرانی بود.
دبیر شورای شهر قزوین گفت: به نظر می رسد در بودجه و طرح ریزی برخی سازمان ها به ویژه تملک املاک سلیقه ای عمل شده و متناسب با نظام مسایل و مشکلات برنامه ریزی نشده است. ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، هر یک از اوراق دولتی فروخته شده. تحت عنوان تملک دارایی های مالی ذیل درآمدهای دولت در بودجه شناخته می شوند. اما نکته این است که هر یک از اوراق فروش رفته باید در زمان سررسید خود تسویه شوند. و سود آن ها نیز پرداخت شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قم- ایرنا- طرح اولیه فاز پنج عمار یاسر از 50 سال گذشته تصویب شده بود اما شروع عملیات اجرایی این پروژه از 2 سال قبل آغاز شد که انتظار می رفت بر اساس قول مسئولان شهری، در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد که این امر نیز بنا به گفته مدیرمنطقه هفت شهرداری قم ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سازمان با حضور نمایندگان اعضا و با موضوع بررسی طرح تملک دارایی های سرمایه ای منتهی به اسفندماه 1401 و 1402 برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: به دلیل بارندگی ها و افزایش آب ورودی به سد سیازاخ دیواندره، اهالی روستای شیخ حیدر هرچه سریعتر نسبت به تخلیه اراضی تملک شده، اقدام کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل بهزیستی استان گیلان در نظر دارد بخشی از املاک تحت تملک را از طریق مزایده عمومی به اجاره واگذار نماید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۰:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
همراه اول در واکنش به گزارشی با عنوان از تناقض در برنامه افزایش سرمایه همراه اول تا تملک برج دوقلو در تاریخ 23 بهمن 1402 ماجرای فسخ قرارداد خرید تجهیزات تحریمی توسعه شبکه را شفاف سازی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - تفاهم نامه تملک خانه تاریخی عمویی کازرون میان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس و وارثان این اثر امضا شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس هیات اسکواش البرز، نبود خانه اسکواش و مشکلات دیگر به عنوان دغدغه اصلی این هیات برای برگزاری مسابقات ملی و بین المللی عنوان کرد و گفت: در زمان حاضر، هیات اسکواش استان شرایط برگزاری این مسابقات را ندارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر قزوین خواستار تملک خانه شهید رجایی به عنوان یک شخصیت برجسته و مهم کشور شد.
رئیس کمیسیون مالی شورای شهر قزوین گفت: در شهر قزوین بناها و سراهای تاریخی زیادی داریم که بلاتکلیف و متروکه به حال خود رها شده اند؛ ضرورت دارد تا شهرداری در تملک و احیای آن ها مشابه اقدامی که برای بهسازی سرای سعدالسلطنه انجام شده است، اهتمام جدی داشته باشد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۸:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که مردم نسبت به ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران احساس تملک می کنند ، گفت: انتخابات مهم ترین روش تقویت مسیر جمهوری اسلامی ایران است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 تهران تملک املاک در برخی محلات مانند هرندی با نازل ترین قیمت توسط جمعی از افراد سودجو خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 تهران با اشاره به تملک املاک در برخی محلات مانند هرندی با نازل ترین قیمت توسط جمعی از افراد سودجو و اجاره آن ها به افراد بزهکار اجتماعی و ایجاد خانه های ناایمن ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
محله ای که اکنون به نام آجودانیه می شناسیم روزی در تملک آجودان مخصوص شاه قاجار بود که طعمه قهوه قجری شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: 33 واحد صنعتی و سه واحد تملک شده بانکی در لرستان به چرخه تولید بازگشت و 722 میلیارد تومان تسهیلات به 134 واحد صنعتی از محل رونق تولید پرداخت شد.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه 6 شهرداری قم گفت: این منطقه یکی مناطق کمتر توسعه یافته در حوزه فضای سبز است که تملک باغ زاد در 20 متری شهید کرمی و 33 هزار مترمربع حریم راه آهن برای توسعه فضای سبز منطقه در دست اقدام است.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه 7 شهرداری قم گفت:در خصوص تملک خانه تاریخی مرحوم ملاحسین مولوی چندین بار با وراث جلسه برگزار شده و قیمتی هم بر مبنای نظر کارشناس شهرداری پیشنهاد دادیم که وراث مخالفت کردند و جلسه به نتیجه ای نرسید و بعد از آن هم از طرف وراث مراجعه انجام نشد ...
همت خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
محمد شیری شهردار منطقه 15 گفت: تملک اصلی ترین معارض طرح تعریض تقاطع خیابان 30 متری شهید اعرابی با خیابان 20متری شهید اسکندرلو(نخلی) همزمان با دهه مبارک فجر انجام و ملک مذکور تخریب و مراحل عمرانی معبرآغاز شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری قزوین گفت: 73 واحد تولیدی استان از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون با پیگیری مسوولان و متولیان حوزه اقتصادی از تملک بانک ها خارج شد.
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با تشریح جزئیات وام مهاجرت معکوس به روستاها، گفت: سامانه ثبت نام تحویل زمین در روستاها به زودی بازگشایی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرداری مشهد درصدد ساخت پایانه بزرگ مسافربری در غرب مشهد است. چندین سال است که برنامه ریزی برای ساخت این پایانه در مدیریت شهری آغازشده و اکنون با اعلام مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری مشهد، عملیات تملک زمین برای شروع ساخت این پایانه در حال انجام است.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر اجرایی طرح ساماندهی تپه اسلام آباد کرج از تملک 4 هزار و 500 واحد مسکونی غیر مقاوم خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر منطقه 13 شهرداری اصفهان با اشاره به تکمیل فاز دوم خیابان دستگرد گفت: پروژه تعریض این خیابان با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال شامل تملک املاک باقی مانده در مسیر به متراژ حدود 300 متر مربع، انجام پنج هزار متر مربع آسفالت و 3500 متر مربع پیاده روسازی اجرا شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مجلس، دولت را نسبت به تسویه و تهاتر بدهی های ناشی از اجرای طرح های تملک دارایی های سرمایه ای مجاز کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اتحادیه حق العمل کاران میوه و تره بار گفت: تمامی واحدهای صنفی مجازند فقط در حریم معینه( مقابل حجره تا زیر شیروانی) فعالیت نمایند و به حکم ماده 25 قانون مدنی، اعمال هرگونه تملک در معابر عمومی و خیابان های واقع در میدان مانند اجاره دادن آن ممنوع است.