یکشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۲:۰۱Dec 2022 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تملک»

ایلنا   ۳۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: 185 میلیارد تومان به طور مستقیم از مصوبات سفر رئیس جمهور و 25 میلیارد تومان از محل اعتبارات سرمایه ای و تملک دارایی استان به پارک علم و فناوری و تقویت زیرساخت مجموعه های دانش بنیان اختصاص داده شد.
نصر نیوز   ۱ ساعت پیش    
نصر: انتشار خبری مبنی بر عزم شهرداری تبریز برای سنگفرش کردن دالان میرزا رضا در محله تاریخی قره باغی ها (قره باغلیلار) در روزهای گذشته، این ذهنیت را نزد افکار عمومی دامن زده که کاش مدیریت شهری همراه با این کار، برای تملک و مرمت آثار تاریخی واقع در این محدوده نیز اقدام کند.
فرادید   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خانی با بیان اینکه حدود هشت میلیارد تومان اعتبار برای تملک سهم مالک بخش خصوصی از این بنا در نظر گرفته شده، اعلام کرد: فرآیند تملک این حمام توسط میراث فرهنگی در دست اقدام است تا پس از آن این بنا را از بلاتکلیفی خارج کنیم.
جهان نیوز   ۴ ساعت پیش    
در مورد تملک کوچه ها بن بست مسائل مختلفی مطرح می گردد و برخی از دعاوی نیز در محاکم به این مورد اختصاص دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: برای تملک و آماده سازی فضای بنای یادبود سیدجمال به اعتباری افزون بر پنج میلیارد تومان نیاز است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، براساس ماده 34 قانون بودجه سال 1401 ،10 درصد از اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای دستگاه های اجرایی به پروژه های دانش بنیان و با هدف رشد اقتصادی اختصاص خواهد یافت ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
نصر: فرماندار شهرستان اهر با ذکر اینکه احداث سد باطله جدید برای معدن انجرد در راستای حفظ اشتغال و تولید مواد معدنی ضروری است، گفت: احداث سد باطله جدید معدن انجرد به معنی تصرف اراضی روستائیان نیست، بلکه مالک این معدن برای تملک اراضی ملی درخواست داده است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۶    
به گزارش قم پرس . سعید صادقی با اشاره به بهسازی و تعریض خیابان شهید فهیمی در منطقه شش قم اظهار داشت: بهسازی و تملک املاک در مسیر این خیابان از مدت ها قبل در دستور کار شهرداری منطقه بوده است و در دو سال گذشته بخش اعظم این تملکات به پایان رسیده است. ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، توسعه این منطقه را رمز جهش صنعت پتروشیمی کشور دانست و گفت: در تلاش هستیم زمینی به مساحت 3 هزار و 300 هکتار را با رعایت تمامی جوانب زیست محیطی، پدافندی و هرآنچه که نیاز و الزام است، تملک کنیم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
تشکیل صندوق ثروت حاکمیتی( مدیریت درآمدهای ارزی ) و صندوق ثروت ملی (مدیریت دارایی دولت برای تامین منابع طرح های تملک دارایی سرمایه ای) ذیل صندوق توسعه ملی از جمله پیشنهاداتی است که در راستای اصلاح ساختار بودجه باید مورد توجه قرار بگیرد.
رضا خواجه نائینی گفت: تخصیص اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان خراسان رضوی در سال گذشته 21 هزار و 650 میلیارد ریال بوده که از این رقم، تا پایان سال مالی به تاریخ 31 شهریور 1401 بیش از 99.4 درصد جذب شده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
گرچه طراحان بهشت زهرا در نخستین سال تاسیس اعلام کرده بودند که این آرامستان برای مدت 30 سال برای درگذشتگان پایتخت کفایت می کند، اما با وقوع جنگ تحمیلی و ورود خیل عظیم شهدای وطن، ظرفیت بهشت زهرا، دو سال زودتر از موعد پیش بینی شده یعنی در سال 1378 پر شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار همدان با بیان اینکه 235 میلیارد تومان اعتبارات ابلاغی پروژه های تملک دارایی شهرستان تخصیص مورد انتظار را نداشته است، گفت: انتظار داریم 235 میلیارد تومان اعتبار پروژه های شهرستانی تحت عنوان تملک دارایی در جای خود قرار گیرد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، سید مجتبی شفیعی در این باره گفت: تملک زمین این پارکینگ انجام و با پیمانکار قراداد ساخت منعقد شده است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: مهدی اصفهانیان مقدم در شصت و چهارمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم، با اشاره به ساخت خانه موزه هیات در قم اظهار داشت: تملک خانه موزه هیات با محوریت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم می تواند انجام شود و برای آن ردیف بودجه دیده شده است. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۴    
معاون امور عمرانی فرمانداری ویژه گنبدکاووس با بیان اینکه در زمینه شناسایی و تملک و انتقال سند مسکن ملی عملکرد قابل قبولی داشته ایم افزود: مرحله بعدی مرحله اجراست و ادارات متولی با مجوز شورای مسکن باید کار ساخت و ساز مسکن ملی را سرعت ببخشند. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۹    
واحد حقوقی و املاک شهرداری خمین در راستای تحقق اهداف شهرداری و اجرای طرح های شهری اقدامات ارزنده ای در حوزه های مختلف از جمله آزادسازی ها و تملک املاک انجام داده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری با بیان اینکه تملک زمین برای تصفیه خانه شهر اردل انجام شد، گفت: مناقصه انتخاب پیمانکار برای اجرای انشعابات فاضلاب داخل این شهر، اجرای کلکتور، حصارکشی و انتخاب مشاور به منظور طراحی سایت فاضلاب این شهر در دستور کار قرار گرفت.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
در راستای رفع مشکلات واحدهای تولیدی، جلسه کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
گرمسار- نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس گفت: با تلاش های صورت گرفته چهار هزار و 200 میلیارد ریال اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ملی به دو شهرستان گرمسار و آرادان اختصاص یافت.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۰:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران، اتمام بررسی بودجه و اعتبارات پیشنهادی سال 1402 مناطق 22گانه شهر تهران را اعلام کرد. امیر شهرابی با اشاره به تدوین بودجه سال 1402 بر اساس لایحه برنامه چهارم شهرداری تهران ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از واحد خبر سازمان قطارشهری قم، بامداد امروز در جریان اجرای پروژه عمرانی مترو قم و در شیفت کاری شب و ورودی جنوبی، کارگاه چهارراه معصومیه مترو قم حادثه ریزش به عمق 4 متر در قسمتی از محل تملک شده کارگاه رخ داد که خوشبختانه هیچ گونه خسارت جانی در برنداشته و آسیبی به منازل و محل ...
بانی فیلم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
در بازسازی فیلم کلاسیک بامبی والت دیزنی، قرار است این شخصیت محبوب و دلنشین با چهره ای تاریک و به عنوان ماشین کشتار بازگردد. به گزارش مهر به نقل از د رپ، مانند وینی پو اکنون بامبی که به تملک عموم درآمده، در حال بازگویی روایتی ترسناک از خود است. ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 20 با بیان اینکه محله نفرآباد 500 پلاک دارد که200 پلاک پیش از این تملک شده بود گفت: مابقی پلاک ها نیز تملک خواهد شد تا نوسازی این منطقه با کیفیت و با معماری ایرانی-اسلامی صورت گیرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
تبریز (پانا) - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی بخش خصوصی را نقش پررنگ در نگرش برنامه هفتم دانست و لازمه تحقق این امر راهگشایی های اساسی در استان عنوان کرد. ...
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
تیم ملی استرالیا با کسب یک پیروزی ارزشمند برابر تونس، نتیجه بازی اولش در جام جهانی 2022 قطر را جبران کرد و به صعود شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه یک شهرداری یزد گفت: طی پنج ماه گذشته پنج پلاک در خیابان دانش پایه یزد خریداری و آزاد سازی شده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۰:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا، در آخرین بازی از شب ششم جام جهانی 2022، جمعه شب از ساعت 22:30 به وقت تهران، از گروه A در ورزشگاه البیت تیم های ملی آمریکا و انگلیس به مصاف هم رفتند که این بازی بدون گل خاتمه یافت، نتیجه ای که به سود تیم ملی ایران است. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم های ملی آمریکا و انگلیس از گروه B در ورزشگاه البیت به مصاف هم رفتند. با وجود تملک توپ بیشتر انگلیسی ها در این بازی، آمریکا موقعیت های گلزنی بیشتری داشت و حملاتش خطرناک تر بود. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۵    
رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در موضوع تملک اراضی و تبدیل آن به فضای سبز در حاشیه شهر، اقدام موثری صورت نگرفته است و لازم است در این زمینه تلاش بیشتری شود.
آنا / راه امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در تازه ترین اقدام خود برای حمایت از اغتشاشات اسامی سه فرد را در فهرست تحریم های خود قرار داد.
معاون نظارت مالی ورئیس خزانه معین استان در جلسه آموزشی مدل سامانه مدیریت بدهی ها واوراق بازار پول وسرمایه گفت این سامانه باعث تسریع در پرداخت اعتبارات تملک داراییهای سرمایه ایی وحذف بوروکراسی اداری وایجاد رضایتمندی پیمانکاران می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: برای تملک واحدهای مسکونی غیر مجاز در مسیر راه دسترسی بندر منطقه ویژه اقتصادی نوشهر باید با ارائه راهکارهای قانونی، چاره اندیشی شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم گفت: 10 درصد از اعضای هیات علمی دانشگاه ها وارد حوزه فناوری شده اند و به شدت در این بخش ضعیف عمل کردیم.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دیوار نوشته ای از احادیث امام علی (ع) در دوحه مورد توجه رسانه ها قرار گرفت."بالاحسان تملک القلوب"( با خوبی قلب ها را در اختیار بگیرید ) حدیثی از امام اول شیعیان است که بر دیوارهای قطر نشست .
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرشاد اسماعیلی با تاکید بر اینکه بانک رفاه از اساس در حیطه ی شمول اصل 44 قانون اساسی قرار نمی گیرد، نسبت به تبعات اقتصادی و اجتماعی واگذاری این بانک هشدار می دهد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی شورای شهر تهران از ارائه گزارش نظارتی 6 ماهه پروژه های تملک دارایی های سرمایه ای حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران توسط کمیسیون برنامه و بودجه در جلسه آتی شورا خبر داد. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۵۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: یکی از ضعف های خصوصی سازی در ایران این است که افراد خارجی حق خرید شرکت و ثبت شرکت در ایران را ندارند. اگر اجازه تملک بر دارایی ها به سرمایه گذار خارجی داده شود اتفاق مثبتی تلقی خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۳    
مسئول امور حقوقی و املاک شهرداری خمین گفت: طی شش ماه نخست سال جاری 1142 مترمربع تملک املاک انجام شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
از یکسو به دنبال استقرار مزد منطقه ای و حذف حداقل دستمزد سرتاسری هستند و از سوی دیگر، بانک رفاه را به بهانه ی اجرای اصل 44 قانون اساسی به حراج گذاشته اند و می خواهند حق تملک طبقه ی کارگر را مخدوش سازند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ارائه گزارش نظارتی 6ماهه (تا پایان شهریور) پروژه های تملک دارایی های سرمایه ای حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران توسط کمیسیون برنامه وبودجه، مهم ترین دستور یکصدوهفتمین جلسه شورای شهر پایتخت بود ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - گزارش نظارتی 6 ماهه پروژه های تملک دارایی سرمایه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در سال جاری در دستور کار یکصد و هفتمین جلسه شورای شهر تهران قرار گرفت و اعضای شورای شهر در جریان استماع این گزارش نظرات و پیشنهادات خود را اعلام کردند. ...
خودرو بانک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
قدیمی ترین خودروساز کره جنوبی یعنی سانگ یانگ، این روزها حال خوشی ندارد. این شرکت اکنون در تملک گروه KG قرار گرفته است و مسوولان آن امیدوارند تا تزریق سرمایه به تولید مدل های جدید منجر شود. این شرکت قصد دارد تا نسخه جدید سانگ یانگ کوراندو را معرفی کند. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سید امیرحسین علوی شهردار رشت ضمن حضور در جلسه شورای اسلامی شهر رشت تلاش شهرداری و مناطق برای تحقق بودجه را مورد اشاره قرار داد و گفت: شهرداری درصدد است تامین مالی پروژه رینگ 90 متری به میزان 300 میلیارد تومان را در یک بازه زمانی سه ساله انجام دهد و مابقی را به شکل غیر نقد تامین نماید.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
حیدری سخنگوی شورای شهر یزد گفت: امید است با تملک املاک در مسیر و تزریق بودجه تا پایان سال، پروژه های ناتمام مناطق پنج گانه یزد به بهره برداری برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تخصیص اعتبارات معاونت فنی و عمرانی در بخش تملک دارایی بیش از 100 درصد بوده است، گفت: پیشرفت فیزیکی طرح های عمرانی در 6 ماه ابتدایی سال 32 درصد بوده است.
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سازمان منطقه آزاد ماکو در نظر دارد به استناد لایحه قانونی نحوه خرید و تملک اراضی و املاک برای اجرای برنامه های عمومی و عمرانی و نظامی دولت مصوبه 1358/11/17 شورای انقلاب اسلامی ایران ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد، آوا فلاح : یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی جهان در حال احتضار است. توییتر بعد از جنجال ها و دادگاه های مختلف در نهایت مدتی پیش به تملک ایلان ماسک درآمد و درست از آن زمان در سراشیبی سقوط قرار گرفته است ...
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قم با بیان اینکه به قدری محرومیت ها زیاد است که هر چه در شهر قم کار کنیم باز کم است، گفت: تقاطع نماز ظرف دو ماه آینده تکمیل می شود، برای تکمیل تونل جمهوری اسلامی باید دو خانه تملک و آزاد شود و تونل غدیر نیز 72 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امیدواریم تا پایان سال تکمیل شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۱    
شهردار هچیرود گفت: پنج واحد تجاری و مسکونی در زمینی به مساحت 400 مترمربع با هزینه ای بالغ بر 42 میلیارد تومان تملک و تخریب شده و تملک 15 واحد مسکونی و تجاری دیگر در مرکز شهر در دستور کار است.