پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۶:۵۸May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تملک»

قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از شناسایی 2 هزار و 789 واحد تولیدی تحت تملک شبکه بانکی خبر داد. *** معرفی عوامل مزاحم در حوزه تولید به گزارش خبرگزاری صنایع ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: براساس اعلام بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی، 2 هزار و 789 واحد تولیدی تا پایان آذر 99 به تملک 16 بانک در آمدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۱    
استاندار زنجان در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه ی استان ، اعتبارات تملک دارایی ابلاغ شده ی امسال استان را هم 956 میلیارد تومان اعلام کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
هیچ کدام از بانک های کشور حق ندارند کارگاه و یا کارخانه ای را که تملک کرده اند، تعطیل و یا نیمه تعطیل کنند ؛ این تاکید مؤکد آیت الله رئیسی است که به یکی از راهبردهای دستگاه قضا در دوره تحول در راستای حمایت از تولید و اشتغال تبدیل شده است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: کلیه دستگاه های دولتی که در بودجه 1400 اعتبارات تملک دارایی دارند، اولویت هزینه را به امر مناسب سازی اختصاص دهند، ضمن اینکه فرمانداری ها و شهرداری ها نیز این موضوع را مورد توجه قرار دهند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- هرچند براساس دستور قوه قضائیه بانک ها حق ندارند یک واحد تولیدی را به عنوان بدهی خویش تملک کنند اما تملک وثیقه های خارج از طرح، رنج مضاعفی برای تولیدکنندگان خراسان جنوبی ایجاد کرده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، علی نیکزاد از برگزاری جلسه ای با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، رئیس حوزه هنری و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه خبر داد و گفت: این جلسه صبح امروز با موضوع بررسی اعتبارات سازمان تبلیغات اسلامی حوزه هنری برگزار شد. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرشورای هماهنگی بانک های دولتی می گوید: سیاست بانک ها حمایت از تولید و نهایت همکاری با واحدهای تولیدی است؛ ضمن اینکه بانک ها واحدهای تولیدی فعالی که به ناچار تملک کرده اند را هرگز تعطیل نکرده اند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل سازمان بازرسی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر، به منظور بررسی مسائل و مشکلات پیش روی تولید، از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی بوشهر 2 بازدید کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۵    
سرپرست شهرداری دلیجان از تملک 17 واحد مسکونی به منظور اجرای طرح تعریض خیابان امام (ره) این شهر خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-استاندار زنجان گفت: مجموع اعتبار تملک دارایی تخصیصی تبدیل شده نقد استان زنجان 309 میلیارد تومان بوده و علاوه بر این 604 میلیارد تومان نیز با پیگیری انجام گرفته جذب شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
بانک مرکزی با اصلاحاتی، دستورالعمل تملک سهام بانک ها و موسسات اعتباری غیربانکی را ابلاغ کرد که طبق آن افراد متقاضی باید فاقد سابقه بدهی غیرجاری بیش از پنج درصد حداقل سرمایه مورد نیاز برای تأسیس بانک طی یکی - دو سال گذشته باشند.
مراد ناصری در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، اظهار کرد: سد گرین با آبگیری 21 میلیون متر مکعب در حال انجام است و به زودی به صورت ویژه عملیات اجرایی آن آغاز می شود. ناصری گفت: آزادسازی معدن محدوده سد گرین نهاوند و اراضی محدوده این سد، به منظور تسریع در عملیات اجرایی در دستور کار قرار دارد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۵۹    
لزوم استمرار تولید در واحدهای راکد و پس از تملک توسط بانکهای عامل باید جزء برنامه های مسوولین دستگاههای اجرایی وقضایی استان آذربایجانغربی باشد یکی از سیاست ها وماموریت های اصلی مسئولین در کار گروه رفع موانع تولید استانها ، همانا توجه به شعار سال مانع زدایی وپشتیبانی از تولید وکارگران است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مالک باشگاه وایادولید قصد دارد هم تیمی سابقش در رئال مادرید را به تیم تحت تملک خود ببرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
نادر فلاحی در بازدید از این بنای مهم فرهنگی که سال گذشته ثبت ملی شده و امسال تملک شد اظهار داشت: این بنا سریعا مرمت و استحکام بنا خواهد شد تا موزه خانه موزه خاندان موذن زاده تشکیل شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان، گفت: تملک بناهای دارای ارزش تاریخی باعث شده است که مالکان تعدادی از این خانه های تاریخی به دلیل اوضاع مالی نامناسب خود نه راه پس و نه راه پیش داشته باشند و کار به جایی رسیده که تعدادی از آنها به ما مراجعه کرده و تهدید به خودکشی و خودسوزی می کنند.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه در کشور بن بست نداریم و هیچ کارخانه ای نباید تعطیل شود، گفت: تملک واحدهای تولیدی توسط بانکها خلاف سیاست های نظام است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آزادسازی و املاک شهرداری اصفهان گفت: مجموع غرامت های پرداختی شهرداری برای انجام آزادسازی املاک اعم از ریالی، ملکی و امتیازی در سال گذشته حدود 270 میلیارد تومان بوده که پیش بینی می شود امسال با توجه به افزایش قیمت ها حدود 400 میلیارد تومان برای تملک املاک واقع در طرح های عمرانی هزینه شود.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
هنر مدیران باید ایجاد گشایش برای تولیدکننده و صادر کننده باشد | قرار را بر "ما می توانیم" بگذاریم، "نمی شود و نشد" مانع است | جلسه ای با بانک ها داشتیم و اعلام کردیم بانک اگر جایی را تملک کرد نباید به درب آن قفل بزند و اگر بانک می خواهد تملک کند نباید چراغ تولید را خاموش کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه در کشور بن بست نداریم و هیچ کارخانه ای نباید تعطیل شود، گفت: تملک واحدهای تولیدی توسط بانکها خلاف سیاست های نظام است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۳    
یکی از اقدامات علیرضا ورناصری قندعلی نماینده مردم مسجدسلیمان ،لالی، هفتکل و اندیکا و عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی، تشکیل جلسه با مسئولین کشوری و استانی با محوریت اختصاص اعتبار پروژه های راههای اصلی استان و حوزه انتخابیه بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی همدان از افتتاح 81 طرح کشاورزی با 226 میلیارد تومان سرمایه گذاری خبر داد و گفت: سال گذشته 49 واحد تولیدی به چرخه تولید بازگشت که عمده مشکل آنها تملک بانک ها بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: امسال 17 هزار و 870 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات تملک دارایی به استان اختصاص یافت که در مقایسه با پارسال بیش از سه برابر افزایش دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران طی تذکری از شهرداری تهران خواست تا به تملک باغ یعقوبی منطقه 18 و کمک به منطقه برای پیشبرد پروژه بروجردی مبادرت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۳    
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: استان رتبه 19 در اعتبارات تملک دارایی را دارد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
محمود علیزاده در گفت وگو با میزان، در توضیح سازوکار شناسایی صاحبان خانه ها و خودرو های لوکس و زمان اجرای آن گفت: با ساز و کاری که در پیش نویس آئین نامه موضوع بند های (خ) و (ش) تبصره 6 قانون بودجه سال 1400 کل کشور دیده شده است، دستگاه های مرتبط با بخش مسکن از قبیل وزارت خانه های راه و شهرسازی، صنعت ...
هورگان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۲    
تملک املاک روگذر، آسفالت لای رز و معابر مسکن مهر، تعیین تکلیف باغ تخت، خلع ید باغات زیتون جنوب شهر و...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: واحدهای تولیدی که به علت مشکلات مالی به تملک بانک ها درآمده اند، نباید تعطیل شوند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بابک محبوب علیلو دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی در نشست ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دادگستری استان آذربایجان شرقی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولید داخلی طی سال های متمادی ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - احیای واحدهای تولیدی یکی از دستورکارهای اصلی دستگاه قضایی در دوره تحول است. طی حدود دو سال اخیر و آغاز دوره تحول در دستگاه قضایی، اقدامات بسیار ارزند ه ای برای احیای واحد های تولیدی توسط قوه قضاییه در استان های مختلف کشور صورت گرفته است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان گفت: سال های گذشته 100 هکتار از اراضی سارمساقلو برای منطقه ویژه اقتصادی به تملک دولت درآمده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
علیرضا ورناصری در گفت وگو با مهر اظهار کرد: در خصوص مالکیت این اراضی اختلاف نظرهایی وجود داشت که پس از پیگیری و برگزاری جلسات متعدد نتیجه مثبتی برای واگذاری اراضی به مردم حاصل شده است. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، امسال 30 واحد تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی استان که به دلیل بدهی در تملک بانک های استان هستند، به سرمایه گذاران دارای اهلیت واگذار می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- شهرک نشینان صهیونیست در محله شیخ جراح کرانه باختری به دنبال ناکامی در تملک زمین های فلسطینیان در برابر چشم نظامیان صهیونیست اقدام به تیراندازی به سوی فلسطینیان کردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از اعلام روز پنجشنبه شهرداری منطقه13، در بازدید مشاور خط 9 مترو تهران که با همراهی شهردار منطقه13 و جمعی از معاونین و مدیران صورت گرفت، موضوع تملک املاک برای احداث 3 ایستگاه مترو شامل ورودی ها، خروجی ها و هواکش های میان طولی در این منطقه پایتخت [...]
برترین ها / خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۸   + ۷۹ سایت دیگر  
ایسنا: فدراسیون فوتبال بیانیه ای را در خصوص اقدامات شرکت سرمایه گذاری شستا مبنی بر انتقال مالکیت ساختمان فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس بنام آن شرکت صادر کرد که به این شرح است: ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
روز گذشته مشخص شد که ساختمان فدراسیون فوتبال و نیمی از ساختمان باشگاه پرسپولیس که در تملک فدراسیون بوده به دلیل بدهی 90 میلیاردی این فدراسیون به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، واگذار شده است ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
این کارشناس با بیان اینکه اگر نیت بانک ها از وام های تولیدی کمک به تولید کشور است چرا کارخانه را تملک می کنند، ابراز کرد: بانک ها عرضه تولید را ندارند از سوی دیگر عرضه فروش کارخانه ای که تملک کرده اند را هم ندارند و یا شاید عزمی هم برای آن ندارند و حتی اگر کسی هم بخواهد آن را بلافاصله خریداری و به ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، در بازدید مشاور خط 9 مترو تهران که با همراهی شهردار منطقه 13 و جمعی از معاونین و مدیران صورت گرفت، موضوع تملک املاک برای احداث 3 ایستگاه مترو شامل ورودی ها، خروجی ها، هواکش های میان طولی و... در منطقه 13 بررسی و هماهنگی های لازم در این خصوص انجام شد. ...
قلم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کلیه بانک ها و موسسات اعتباری موظف هستند سالانه 33 درصد از اموال منقول و غیرمنقول خود را واگذار و همه عواید ناشی از این واگذاری را به حساب خزانه داری کل کشور واریز کنند تا به عنوان افزایش سرمایه برای آن ها لحاظ شود که واحد های تولیدی نیز از جمله همین اموال هستند ...
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه هفت شهرداری قم از تملک 220 ملک برای اجرای پروژه شهید اوسطی خبرداد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
از قرار معلوم ساختمان این فدراسیون که ثمره دوران مدیریت محمد دادگان است باید تسلیم شستا شود و شستا می تواند برای ادامه روند دادرسی مربوط به تملک این ساختمان، در خواست تحویل و تخلیه این ساختمان را بدهد ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تسنیم ، توماس توخل سرمربی چلسی پس از پیروزی 2 بر صفر شاگردانش برابر رئال مادرید در دور برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا که صعود آبی پوشان لندن به فینال این رقابت ها پس از 9 سال را در پی داشت، گفت: ما شایسته کسب پیروزی بودیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام از پیگیری مشکلات مردم عرب رودبار از توابع شهرستان سیروان از طریق وزارت نیرو خبر داد و گفت: کارگروه ویژه برای تسریع در تملک اراضی، منازل و باغات سه روستای این منطقه با مسوولیت معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تشکیل شود.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: در خصوص زمین های بندر امام (ره) که در مقیاس وسیعی هستند موافقت شد که با قیمت منطقه ای به مشمولان واگذار شود که گام بسیار مهمی است چون قیمت منطقه ای از سطح پایینی برخوردار است و موضوع واگذاری زمین ها با این تصمیم حل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: پارسال کل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای این استان از تمام منابع سه هزار و 145 میلیارد تومان بود که امسال به 11 هزار و 300 میلیارد تومان رسید که 60 درصد افزایش یافته است.
استانداری کردستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۲۸    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: خوشبختانه کردستان به نسبت کشور، واحدهای تولیدی تملک شده کمتری توسط بانک ها داریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان اظهار داشت: تعیین تکلیف واحدهای تولیدی که در تملک بانک ها قرار دارد یکی از اولویت های استان در سال جاری است.