دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۱:۵۶Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانون وکلای دادگستری»

کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۶    
تفاهم نامه بین کمیته امداد آذربایجان شرقی و کانون وکلای دادگستری استان، به مدت یک سال دیگر تمدید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - حقوقدان و عضو کانون وکلای دادگستری با بیان اینکه همه تمرکز لایحه کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت بر نحوه رسیدگی یا مجازات و شدت آن در هنگام وقوع جرم است، گفت: موضوع پیشگیری از وقوع جرم در لایحه مغفول مانده است.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز گفت: سکوت سند تحول قضایی، در خصوص معضل موازی کاری در قوه قضاییه نیاز به اصلاح دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۵:۰۱    
رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز درباره جزئیات جلسه روز گذشته اعضای کانون وکلا با رئیس قوه قضائیه توضیحاتی داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۵۸   + ۴۴ سایت دیگر  
به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، آیت الله سیدابراهیم رئیسی در دیدار با هیات رئیسه اتحادیه کانون های وکلای دادگستری و برخی از روسای کانون های وکلای دادگستری کشور که امروز (سه شنبه 30 دی) برگزار شد ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز گفت: مفهومی که به شکل مصونیت قضایی در حقوق عمومی یا حقوق جزا وجود دارد، توجیه کننده اهانت و افترا توسط نمایندگان مجلس نیست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز در خصوص دستورالعمل اجرایی رئیس قوه قضاییه در مورد اموال و دارایی های نامشروع گفت: این خبر می تواند یک خبر استثنایی در جامعه فعلی باشد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۳    
رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز می گوید، دستورالعمل اجرایی رئیس قوه قضاییه در مورد اموال و دارایی های نامشروع اقدام مثبتی است و امیدوارم که این دستورالعمل در عمل و اجرا با دست اندازها و بوروکراسی های اداری مواجه نشود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۱    
عضو هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز گفت: قوه قضائیه به موجب قانون موظف است که هر سال یک بار، گزارش عملکرد خویش در خصوص اجرای احکام مربوط به اعاده اموال نامشروع مسئولین را به اطلاع عموم برساند.
⚫️فرارسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) تسلیت باد . روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۱    
برگزاری نشست سران قوا به میزبانی رئیسی، اخذ آخرین دفاع از رئیس پیشین سازمان خصوصی سازی و برگزاری دادگاه متهمان پرونده موسسه اعتباری فرشتگان از جمله مهمترین اخبار حقوقی و قضایی در هفته گذشته بود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
430 نفر از وکلای عضو کانون وکلای دادگستری اصفهان با انتشار بیانیه ای بر ضرورت اقدام جدی مسئولان در کاهش آلودگی هوای کلانشهر اصفهان تاکید کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اسکودا متن پیش نویس آیین نامه لایحه استقلال کانون وکلای دادگستری را پس از افزایش انتقادات وکلای دادگستری مبنی بر لزوم اطلاع وکلا از این متن منتشر کرد. لازم به ذکر است در هفته های گذشته، بسیاری از وکلای دادگستری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - حقوقدان و عضو هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، هدف غایی سند تحول قضایی را رسیدن به عدالت قضایی دانست و گفت: این سند راهبردی به لحاظ استراتژیک می تواند نقشه راه مشخصی برای اصلاح امور و نظام قضایی کشور باشد.
کانون وکلای دادگستری و اداره امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی برای حمایت از زنان و کودکان آسیب دیده تفاهمنامه همکاری های دوجانبه امضا کردند. ایجاد شده در تاریخ: یکشنبه 21 دی 1399 - 10:10 ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس کانون وکلای دادگستری مرکز گفت: لایحه نحوه اداره و بهره برداری از آپارتمان ها موجب اختلاف درونی بین مردم در مجتمع های مسکونی خواهد شد که طببعتاً تصویب آن در این مقطع به صلاح کشور نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز: در یک سال گذشته بیش از 100 مورد حکم دادگاه انتظامی داشتیم که در خیلی از موارد حکم برائت صادر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز گفت: در طول یک سال گذشته بیش از 100 مورد حکم در دادگاه انتظامی وکلا صادر شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز به تشریح خدمات کانون های وکلا پرداخت و گفت: متأسفانه خدمات کانون های وکلای دادگستری انعکاس چندانی در رسانه ها به خصوص رسانه ملی ندارد تا چهره واقعی نهاد وکالت بهتر به مردم نشان داده شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز با بیان اینکه قوانین عادی باید براساس قانون اساسی وضع شوند، گفت: برخی از شروط مقرر در طرح اصلاح قانون انتخابات، اساساً نه تنها خلاف قانون اساسی و مقتضیات نظام جمهوری هستند بلکه در تعارض با تجارب 42 ساله انقلاب و تأکیدات مقام معظم رهبری نیز هستند.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۹:۰۷    
خلیج فارس: رییس کانون وکلای دادگستری استان بوشهر می گوید: در استان 700 وکیل و 276 کارآموز عضو کانون هستند که با توجه به رسالت این نهاد، تلاش کرده ایم در کنار مردم قرار بگیریم.
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۴۳    
روز چهارشنبه مورخ 1399/10/17 جلسه ای با حضور اعضای هیئت مدیره کانون وکلای اصفهان و چند تن از نمایندگان مجلس ، سرکار خانم دکتر الهام آزاد،دکتر امیرحسین بانکی پور فرد و دکتر مهدی طغیانی و جمعی از همکاران وکیل در محل کانون وکلا تشکیل شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - نشست خبری مشترک روسای اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران ( اسکودا ) و کانون استان بوشهر روز چهارشنبه در هتل دلوار بندر بوشهر برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز با بیان اینکه در خوب بودن سند تحول قضایی تردیدی نیست، گفت: نوشتن و طراحی کردن سند تحول قضایی کار ساده ای نیست و تفکر خوبی پشت آن است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز با بیان اینکه سند تحول قضایی، اقدام رو به رشدی محسوب می شود، گفت: در سند تحول قضایی به موضوعات بین رشته ای و مسائل تجاری توجه خوبی شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
علیرضا آذربایجانی، عضو هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز با انتشار یادداشتی در خبرگزاری ایلنا به تحلیل سند تحول قضایی پرداخت.
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۰:۴۳    
همکار ارجمند سرکار خانم منیژه حیدری بدینوسیله درگذشت پدر گرامیتان را خدمت شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم از درگاه ایزد منان، علو درجات و رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبرجمیل و اجر جزیل مسئلت می نماییم. روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
نشست بررسی زمینه های همکاری اداره کل زنان و امور خانواده استانداری آذربایجان غربی و کانون وکلای دادگستری استان برگزار شد.
روزنامه سراج   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
میگویند : دزد می تواند از صاحب خانه شکایت کند! سعید باقری عضو کانون وکلای دادگستری در گفتگو با خبرفوری: دفاع مشروع یعنی وقتی در معرض تجاوز قرار گرفتیم دفاع ما باید با حمله تناسب داشته باشد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز معتقد است که در حوزه بسیاری از زمینه های کسب و کار روابط بر ضوابط حاکم است و کانون وکلا تنها نهادی است که بدون تبعیض و سفارش عمل می کند و صرفاً بر مبنای امتحان علمی پروانه وکالت اعطا می کند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی اجتماعی رادیو گفت وگو با موضوع وکالت و جرائم شغلی آن، کارچاق کنی با حضور دکتر احمدرضا اسعدی نژاد دبیر کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری مرکز، وکیل دادگستری و استاد دانشگاه به روی آنتن رفت. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
عیسی امینی رئیس سابق کانون وکلای دادگستری در گفتگو خود گفت: وقتی زوج فوت می کند ورثه مدیون می شود که مهریه را به زوجه پرداخت کند اما ملزم به پرداخت آن نیستند هر چه از متوفا مال باقی ماند،
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه کانون وکلای دادگستری مرکز در یادداشتی به بررسی مصوبه مجلس شورای اسلامی در مورد اصلاح مواد 1 و7 قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 پرداخت.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۹:۵۴    
با حضور مدیرکل کمیته امداد استان قزوین و رئیس کانون وکلا، مرکز نیکوکاری کانون وکلای دادگستری استان قزوین افتتاح شد تا وکلای نیکوکار برای کمک به نیازمندان منسجم تر عمل کنند.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون وکلای دادگستری همدان با اشاره به تصویب طرح اصلاح برخی مواد قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44، گفت: وکالت جزو کسب وکار نیست و شورای نگهبان نباید این مصوبه را تأیید کند. ...
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۹:۱۷    
به گزارش شبکه رادیو ایران، دکتر جلیل مالکی رییس کانون وکلای دادگستری مرکز در برنامه ایران امروز به طرح اعتراضات جامعه وکلا در ایران پرداخت و گفت: کانون های وکلای دادگستری از انقلاب مشروطیت تاکنون خدمات گسترده ای را به جامعه ارائه کرده اند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس کانون وکلای دادگستری مرکز گفت: انتظار ما از نمایندگان مجلس این است که با شفاف سازی و تأکید بر عدم شمول کانون های اقتصادی حرفه ای و تخصصی به کانون های وکلای غیراقتصادی از تفسیرهای سلیقه ای در خصوص قانون مصوب مجلس جلوگیری کنند.
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۹:۱۸    
برای ای صبح مشتاقان اگر نزدیک روز آمد که بگرفت این شب یلدا ملال از ماه پروینم با آرزوی سلامتی برای ملت ایران و قدردانی از کادر درمان که جانانه در صحنه دفاع از سلامت جامعه ایستاده اند . ولادت با سعادت حضرت زینب (س) ، روز پرستار گرامی باد . یلدا مبارک روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
وزارت دادگستری   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۴:۰۰    
به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، کلینیک معاضدت حقوق شهروندی کانون وکلای مرکز در چارچوب تفاهم نامه همکاری بین معاونت حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری و کانون وکلای دادگستری مرکز افتتاح شد. ...
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۳:۱۸    
✅دهمین جلسه هیات نظارت روز یکشنبه 99/09/23 ساعت 11:30 در محل کانون وکلای اصفهان تشکیل شد. ️هیات نظارت به شرح ذیل اتخاذ تصمیم نمود: 1-طی نامه شماره 990403805605 مورخ 99/09 ...
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۲۰:۱۸    
یکصدمین جلسه دوره یازدهم هیات مدیره کانون وکلای دادگستری اصفهان در ساعت 12 روز سه شنبه 99/09/25 با حضور وکیل دکتر لیلا رئیسی، وکیل فرهاد رستم شیرازی، وکیل امیرحسین سجادیه، وکیل اسداله اسلامی،دکتر یاسین صعیدی و وکیل سیامک اکبری در محل کانون وکلا تشکیل شد ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۸:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار قضایی ایرنا، محمود عباسی روز چهارشنبه در مراسم افتتاح کلینیک معاضدت حقوق شهروندی در کانون وکلای دادگستری مرکز افزود: حدود 100 کلینیک تخصصی حقوقی را دایر کرده ایم و در شوراهای اسلامی شهر و شهرداری با توجه به اینکه ارتباط وسیعی با مردم دارند آن را دنبال می کنیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون ستاد حقوق بشر قوه قضاییه: از کار کانون وکلای دادگستری درباره معاضدت های قضایی استقبال می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز: روزانه 600 مورد کمک معاضدتی چهره به چهره در مجتمع های قضایی توسط وکلا کانون ها ارائه می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - کلینیک معاضدت حقوق شهروندی در محل کانون وکلای دادگستری مرکز با حضور معاون حقوقی قوه قضاییه، رییس حوزه ریاست دادگستری استان تهران و رییس کانون وکلای دادگستری مرکز افتتاح شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون حقوقی قوه قضائیه در آئین افتتاح کلینیک معاضدت حقوق شهروندی، افتتاح این کلینیک را پسندیده دانست و گفت: توجه به اصل مشارکت و مساعدت از آموزه های دینی ماست بر همین اساس اقدام کانون وکلای دادگستری مرکز برای تأسیس کلینیک تخصصی حقوق شهروندی در قالب کلینیک معاضدت حقوق شهروندی در جهت توسعه و ترویج ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز گفت: تعداد دو هزار و 620 وکیل معاضدتی با دفتر مرکزی کانون وکلای دادگستری مرکز همکاری دارند و روزانه حدود 15 پرونده معاضدتی در این دفتر پذیرش می شود و به صورت رایگان خدمات آنها انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۹:۳۶    
انتخابات دهمین هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری استان خوزستان برگزار می شود .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عضو کانون وکلای دادگستری استان کرمان گفت: قانون جدید چک می گوید حداکثر اعتبار چک سه سال است و صادرکننده می تواند مهلت کمتر از این اعلام کند و بگوید اعتبار این چک طی 10 روز است که این جدا از تاریخ سررسید است ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز گفت: اگر لایحه نحوه اداره و بهره برداری از آپارتمان ها تصویب شود، بسیاری از فعالیت ها دچار مشکل خواهد شد.