یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۳:۰۶Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتخابات ریاست جمهوری»

ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- والری پکرس وزیر بودجه پیشین فرانسه به عنوان نامزد حزب راستگرای جمهوریخواهان برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده این کشور انتخاب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
جمهوریخواهان محافظه کار فرانسه برای اولین بار در تاریخ یک زن را به عنوان نامزد ریاست جمهوری انتخاب کرده و برای رقابت با رقبا به میدان فرستادند.
ناطقان   ۷ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
علی مطهری با بیان اینکه در بین دو گروه اصلاح طلب و اصولگرا افراد و احزابی هستند که از گروه و جناح خود انتقاد می کنند و مسئولیت پذیر هستند گفت: با روشی که شورای نگهبان در پیش گرفته و در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شاهد آن بودیم، می توان ریشه این سرخوردگی را دید ...
وزیر خارجه روسیه در دیدار با وزیر خارجه انگلیس تاکید کرد که اتحادیه اروپا باید زبان تحریم و تهدید را در ارتباط با بلاروس کنار بگذارد.
اقتصاد 24   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هدف از وضع تحریم های جدید تحت فشار قرار دادن الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهوری بلاروس و دولتش است که از سوی غرب و اپوزیسیون به تقلب در انتخابات ریاست جمهوری و سرکوب معترضان به نتیجه این انتخابات متهم شده است
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، لایحه بودجه 1401، به جهت آنکه اولین بودجه تقدیمی دولت سیزدهم به مجلس است از اهمیت بالایی برخوردار است. اصلاح ساختار بودجه که همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده از جمله شعارهای اقتصادی رئیس جمهور در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری بوده و مورد اجماع مجلس و دولت است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای حاکمیتی سودان با تاکید بر اتمام ماموریت خود در پایان دوره انتقالی گفت: هرگز نامزد انتخابات ریاست جمهوری نمی شوم.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه شورای نگهبان باید شفاف مشخص کند که معیارهای نظارتی چیست گفت: ما همواره گفته ایم شورای نگهبان باید طوری صلاحیت ها را بررسی کند که در نهایت همه بخش های جامعه نامزدهای خود را در انتخابات ببینند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دادگاه استیناف لیبی با ابطال حکم دادگاه بدوی این کشور در عدم صلاحیت نامزدی پسر قذافی در انتخابات آینده، حکم بازگشت سیف الاسلام قذافی به رقابت های انتخابات ریاست جمهوری لیبی را صادر کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
شهروند| پس از برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پیروزی سیدابراهیم رئیسی در این انتخابات، رئیس دولت سیزدهم از 12 مرداد 1400 حکم ریاست جمهوری خود را با تنفیذ رهبر انقلاب دریافت کرد و دو روز بعد هم در مجلس شورای اسلامی مراسم تحلیف او برگزار شد ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
دو عضو حزب اتحاد ملت در یادداشت هایی در صفحات شخصی خود، به مناسبت کنگره ی اخیر این حزب، به نقد این حزب اصلاح طلب پرداختند. نسیم چالاکی پیشتر از عضویت در شورای مرکزی استعفا داده بود و مصطفی رسته مقدم تا کنگره ی روز پنجشنبه ی این حزب عضو شورای مرکزی آن بود و برای دور جدید کاندیدا نشد. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: حالا دقیقا 100 روز از تشکیل دولت سیزدهم به ریاست سید ابراهیم رئیسی می گذرد. دولتی که با وعده سر و سامان دادن به امور و در اولویت بودن معیشت مردم با بیش از 18 میلیون رای بر سر کار آمده است. ...
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شبکه الجزیره قطر به نقل از منابعی در کمیساریای عالی انتخابات لیبی گزارش داد که سیف الاسلام ، پسر معمر القذافی ، رئیس سابق این کشور برای انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
درخواست تجدیدنظر در مورد حذف سیف الاسلام قذافی از انتخابات ریاست جمهوری لیبی بررسی و بازگشت او به رقابت های انتخاباتی پذیرفته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دادگاه تجدید نظر در لیبی اعتراض سیف الاسلام پسر معمر قذافی دیکتاتور پیشین این کشور به حذف نامش از فهرست نامزدان انتخابات ریاست جمهوری و بازگشت وی به مبارزات انتخاباتی را که قرار است 24 دسامبر برگزار شود، پذیرفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
دادگاه تجدیدنظر لیبی صلاحیت پسر دیکتاتور سابق این کشور برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری را تأیید کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سیف الاسلام قذافی روز پنجشنبه با رای دادگاه استیناف در لیبی از نظر قانونی بار دیگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری در این کشور شد. پسر معمر قذافی، حکمران سابق لیبی که پیش تر صلاحیت وی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری 24 دسامبر از سوی کمیسیون عالی انتخابات رد شده بود در اعتراض به این تصمیم و برای ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
با رد شکایت علیه نامزدی سیف الاسلام قذافی در انتخابات از سوی دادگاهی در لیبی، فرزند دیکتاتور سابق لیبی بار دیگر به رقابت های ریاست جمهوری این کشور بازگشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
با رد شکایت علیه نامزدی سیف الاسلام قذافی در انتخابات از سوی دادگاهی در لیبی، فرزند دیکتاتور سابق لیبی بار دیگر به رقابت های ریاست جمهوری این کشور بازگشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری سابق آمریکا در مصاحبه ای از برنامه های نخست وزیر انگلیس برای انرژی پاک انتقاد، مگان مارکل را به عنوان فردی "بی ادب" محکوم و یک سری از دلخوری ها و ناراحتی های قدیمی اش را مطرح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
حزب حاکم هندوراس شکست در انتخابات ریاست جمهوری اخیر را پذیرفت، پیروزی را به سیومارا کاسترو، نامزد اپوزیسیون جناح چپ واگذار کرد و نگرانی ها را نسبت به یک رای گیری جنجالی دیگر و اعتراضات خشونت آمیز رفع کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا تاکید کرد، باور دارد هنگامی که نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 را در ماه ژانویه تایید کرد و درخواست های مکرر رئیس جمهوری وقت را که به این انتخابات اعتراض داشت، نادیده گرفت، کار درست را انجام داده است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- رستم قاسمی جز نخستین افرادی بود که حضورش در انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم را علنی کرد. اما بعد که اطمینان یافت در کابینه اصولگرایان حضور دارد، از کاندیداتوری انصراف داد ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا به صراحت اعلام کرد که به طور جدی احتمال شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آینده در سال 2024 را بررسی می کند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- تا چند ماه پیش انتظار می رفت که انتخابات ریاست جمهوری فرانسه دوئلی قابل پیش بینی بین امانوئل مکرون رئیس جمهوری فعلی و مارین لوپن رهبر حزب راست افراطی جبهه ملی باشد. این تا زمانی بود که اریک زمور مفسر مشهور تلویزیونی و شخصیت راست افراطی فرانسوی وارد صحنه سیاست فرانسه نشده بود ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۷:۳۲    
سند تحول دولت که یکی از وعده های اساسی رئیس جمهور و وزیران دولت سیزدهم در زمان انتخابات ریاست جمهوری بود، قرار است به زودی با محوریت تحول گرایی در موضوعات اقتصادی و اجتماعی رونمایی شود.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اریک زمور، سیاستمدار راست گرای افراطی و خارجی ستیز فرانسه سرانجام 30 نوامبر با انتشار یک فایل ویدیویی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در سال 2022 اعلام کاندیداتوری کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
دادگاه تجدیدنظر طرابلس امروز چهارشنبه دو شکایت علیه کاندیداتوری نخست وزیر دولت وحدت ملی لیبی در انتخابات ریاستی را رد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- ژنرال خلیفه خفتر فرمانده ارتش ملی لیبی که به تازگی با اعلام نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور، خود را در عرصه سیاسی کشورش مطرح کرده است، با حذف نامش در فهرست نامزدهای انتخاباتی به اتهامات کیفری، نقشه اسرائیل در لیبی را نقش بر آب کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا رسانه- گوگل اعلام کرد در ماه می سال آینده و پیش از انتخابات ریاست جمهوری فیلیپین تبلیغات سیاسی در این پلتفرم را ممنوع می کند. به گزارش شفقنا رسانه از مهر به نقل از رویترز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دادگاه لیبی حکم حذف نام ژنرال خلیفه حفتر را از فهرست نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری این کشور صادر کرد.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۳    
یک دادگاه در لیبی نام خلیفه حفتر فرمانده ارتش "ملی" لیبی را از لیست نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری این کشور حذف کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گوگل برای دوری از هرگونه حاشیه، تبلیغات نامزد های انتخاباتی فیلیپین را در آستانه انتخابات ریاست جمهوری این کشور ممنوع کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
یک دادگاه در لیبی نام خلیفه حفتر فرمانده ارتش "ملی" لیبی را از لیست نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری این کشور حذف کرد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
سید محمود حسینی پور، استاندار مازندران در دیدار با فعالان ستاد انتخاباتی آیت الله سید ابراهیم رییسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مازندران، ضمن تقدیر از حاضران به خاطر بیان مطالب و مباحث متنوع توسعه ای استان ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اریک زمور، راست گرای افراطی، روز سه شنبه از تصمیم خود برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری آینده فرانسه در سال 2022 خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مذاکرات بر سر توافق هسته ای ایران قرار است در 29 نوامبر، بعد از یک وقفه طولانی پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران در ژوئن، از سر گرفته شود. نمایندگان بریتانیا، فرانسه، آلمان، روسیه و چین، به علاوه ی اتحادیه ی اروپا، بار دیگر خود را در اتاق مذاکره کنندگان ایرانی خواهند دید ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۹    
شفقنا-رییس جمهور روسیه گفت هنوز برای نامزدی دوباره در انتخابات سال 2024 تصمیم قطعی نگرفته است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، ولادیمیر پوتین گفت: هنوز در مورد اینکه در سال 2024 نامزد انتخابات ریاست جمهوری بشوم یا خیر، تصمیم قطعی نگرفته ام ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
اریک زمور مفسر راست افراطی فرانسه امروز (سه شنبه) رسما نامزدی اش را برای انتخابات ریاست جمهوری 2022 فرانسه اعلام داشت؛ اتفاقی که بعد از خبرساز شدن اظهارات تحریک آمیز او درباره مهاجرت رخ می دهد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مذاکرات وین در حالی برگزار می شود که خط اصلی بایدن تغییر جای متهم و شاکی با هدف حصول اجماع نظر علیه ایران است، اما آیا شرایط فعلی به او مجال چنین کاری را می دهد؟ ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
فردی که از سوی رئیس جمهوری فیلیپین برای جانشینی اش نامزد شده بود، امروز (سه شنبه) کناره گیری خود را از انتخابات ریاست جمهوری 2022 اعلام کرد و گفت که "هنوز وقت ریاست من نرسیده است."
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
اریک زمور روزنامه نگار و کارشناس راست افراطی برنامه های تلویزیونی فرانسه اعلام کرد که نامزد ریاست جمهوری فرانسه خواهد شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
ایام انتخابات که فرا می رسد حق و حقوق زنان هم برای کاندیداها با ارزش و مهم می شود، فرقی ندارد انتخابات ریاست جمهوری باشد یا مجلس. وقتی پای جذب آراء باشد کاندیداها با دادن وعده های رنگارنگ به دنبال رأی زنان می روند ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دولت جدید ایران نهایتا به بررسی داخلی طولانی مدت خود درباره چگونگی و راهبردهای جدید مذاکرات هسته ای در وین و یافتن راه حل های عملی برای بن بست فعلی در احیای توافق هسته ای پایان داد. مذاکراتی که از زمان انتخابات ریاست جمهوری ایران در ژوئن 2021 متوقف شده بود، از سر گرفته شده است ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
دونالد ترامپ در اظهاراتی به جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا از بابت آنچه که مدیریت "ناکارآمد" این جانشینش در ریاست جمهوری در قبال همه گیری کووید-19 توصیف کرد، تاخت؛ انتقادی که به رغم گام های غلط خود ترامپ در این مورد که به کمپینش برای انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته میلادی آسیب زد، مطرح شده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۰:۰۲    
سیاوش فلاح پور- روزنامه نگار باز هم وین، باز هم هتل کوبورگ. زنجیره ای طولانی از تحولات سیاسی، بار دیگر ایران و قدرت های بزرگ را در پایتخت اتریش بر سر میز مذاکره قرار داده است ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۲:۲۱    
درحالی که رژیم صهیونیستی خود را برای تاثیرگذاری در انتخابات ریاست جمهوری لیبی با حمایت از ژنرال خلیفه حفتر و سیف الاسلام قذافی آماده کرده بود، صدور حکم اعدام حفتر از سوی دادگاه نظامی مصراته و رد صلاحیت فرزند دیکتاتور لیبی نقشه های تل آویو در این کشور را تا کنون به شکست کشانده است.
بازدیدها: 55 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار به نقل از خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل چندین دانشگاه علوم پزشکی کشور در نامه ای خطاب به رییس جمهور خواستار افزایش ظرفیت رشته های پزشکی شدند. متن این نامه به شرح زیر است: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۱    
دادگاه استیناف طرابلس درخواست تجدید نظر درباره نامزدی نخست وزیر دولت موقت وحدت ملی لبیی را در انتخابات ریاست جمهوری آینده این کشور پذیرفت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- رهبر اپوزیسیون هندوراس، پیروزی خود را در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد. به گزارش شفقنا از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، با توجه به نتایج اولیه انتخابات که حاکی از پیشتازی قاطعانه رهبر اپوزیسیون هندوراس است، حزب چپ گرای هندوراس پس از 12 سال، مجددا به قدرت باز خواهد گشت. ...