یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۵:۵۴Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جناحی»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- فرماندار آوج با تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، گفت: باید تنوع سلایق سیاسی را به رسمیت بشناسیم و از هرگونه اعمال سلیقه و نظر جناحی و شخصی در این زمینه پرهیز کنیم.
ایبنا   ۱ ساعت پیش    
موسی حقانی گفت: مقابله با تحریف تاریخ نگاری از دوره مشروطه مطرح بوده است و افرادی به نوشتن تاریخ با رویکرد سیاسی و جناحی پرداخته اند اما اکنون آنچه از مشروطه و تاریخ نگاری آن دوره داریم ناتمام مانده است، نباید بگذاریم این اتفاق در تاریخ نگاری انقلاب اسلامی رخ دهد.
اعتمادآنلاین: سیدمصطفی هاشمی طبا گفت: برخی طوری رفتار می کنند که انگار باید برای احراز اصلاح طلب بودن افراد امتحان گرفته شود! من متوجه نمی شوم این خط کشی ها از کجاست و چه فایده ای دارد؟ با این اوصاف آقای ظریف یا هرکسی که فکر خوبی داشته باشد و خواهان اصلاح امور باشد، اصلاح طلب است ...
محمد رضا باهنر دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین اعتقاد دارد،افزایش مشارکت در انتخاب بسیار مهم تر از آن است که چه کسی و از چه جناحی پیروز آن شود.
دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: هیچ کدام از جناح های سیاسی در کشور اراده راه اندازی پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی بومی را نداشتند و نمی خواستند که پیام رسان های بومی راه بیافتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فعال اصلاح طلب در واکنش به اظهارات دبیر مجمع تشخص مصلحت نظام در مصاحبه با رسانه ای غربی درباره برداشته شدن تحریم ها، گفت: مسوولان بهتر است در اظهارنظر خود دقت کنند و منافع ملی را دستخوش رقابت های داخلی، سیاسی و جناحی نکنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه پس از بازدید از پروژه های عمرانی راهسازی در بستک، به معاون معماری و شهرسازی وزارت راه دستور داد طرح الحاق 100 هکتار به محدوده شهر جناح برای احداث مسکن جوانان در قالب طرح اقدام ملی مسکن در نخستین جلسه پیش رو شورای عالی معماری و شهرسازی بررسی و تصویب شود.
روز نو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
چرا در حالی که عمر دولت روحانی رو به پایان است دیدگاهی جناحی اجازه نمی دهد درباره یک موضوع ملی به صورت صحیح تصمیم گیری صورت بگیرد؟
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده سابق مجلس گفت: کشور در موقعیتی نیست که بخواهد دعواهای جناحی و منازعات ایام انتخابات به بعد از انتخابات کشیده شده و ادامه پیدا کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل فرهنگ و ارشاد قم گفت: جشنواره رسانه ای ابوذر، فارغ از نگاه های سیاسی و جناحی برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۳:۰۰    
به گزارش مشرق، محمدسعید احدیان، مشاور سیاسی قالیباف در توییتر نوشت: چرا همه موضوعات را با عینک سیاسی و جناحی می بینید. آیا خطر سالمندتر شدن کشور امر پیچیده ای است. کشورهای غربی که الگوی شما هستند، سالها است برای مقابله با این بحران برنامه کرده اند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۱    
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به ارتباط مشارکت حداکثری مردم در انتخابات با بیمه شدن کشور در مقابل تهدیدات دشمن گفت: در کنار این مسئله، با توجه به اینکه اولین انتخابات ریاست جمهوری در گام دوم انقلاب را در پیش داریم ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس نوشت: کارگردان سریال دادستان گفت: نمی خواستم حرف اصلی سریال قربانی دعواهای جناحی شود و یک دولتی بگوید دارند ما را می زنند و یک مجلسی بگویند ما را می گویند برای همین سعی کردم شخصیت های این سریال ما به ازای عینی نداشته باشند. بخش هایی از گفتگو با مسعود ده نمکی را مرور می کنیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
کارگردان سریال دادستان گفت: نمی خواستم حرف اصلی سریال قربانی دعواهای جناحی شود و یک دولتی بگوید دارند ما را می زنند و یک مجلسی بگویند ما را می گویند، برای همین سعی کردم شخصیت های این سریال ما به ازای عینی نداشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: امر به معروف و نهی از منکر یک مقوله سیاسی و جناحی نیست بلکه فریضه ای الهی و واجب است که در تمامی حوزه ها باید اجرا شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۴۱    
پس از آنکه محمود واعظی اعلام کرد که دولت در تعیین نرخ دلار دخالت داشته است و اظهار داشت که نرخ دلار 25 تا 27 هزار تومان نیست و ما اینکار را کردیم تا بتوانیم اقتصاد کشور را اداره کنیم ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۵۷    
سخنان چند نفر از اعضای مجمع تشخیص مصلحت درباره احتمال تصویب مشروط FATF بار دیگر افرادی را که به عنوان دلواپس شناخته می شوند به فعالیت واداشت و یک بار دیگر سعی شد با مخالفت و جوسازی، این بار هم مانع از بررسی بدون حاشیه این لوایح در مجمع تشخیص مصلحت نظام شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: تقسیم بندی سیاسی و جناحی دیگر مورد پذیرش مردم نیست و مردم از شعارهای تکراری خسته شده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
برنا : دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: هیچکدام از جناح های سیاسی نمی خواهند مردم درگیر مشکلات اقتصادی باشند درگیری های جناحی هم در این چند سال کشور را از استفاده از نیروهای کارآمد محروم کرده است.
برترین ها / کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد نوشت: نمایندگان مجلس یازدهم روزهای نخست حضورشان در ساختمان هرمی شکل میدان بهارستان ادعای وفاق داشتند و یکرنگی برای تغییر شرایط. اما اختلاف ها از همان روز نخست عیان شد ولی سودای ریاست، قدرت آینده نگری شان را تحت الشاع قرار داد و شد آنچه نباید می شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در این فرصت باقی مانده تا انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم، تلاش های گروه های سیاسی هر روز پررنگ تر می شود و همچنان ابهام و سوالات زیادی درخصوص میزان مشارکت، تمایلات جناحی مردم و موضوعات دیگری که هرکدام می تواند در این انتخابات سرنوشت ساز باشد، وجود دارد.
سراج24   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: خط کشی های جناحی نباید در دستگاه امام رضا(ع) وارد شود و کانون های خادمیاری نباید پاتوق جناح ها باشد بلکه دستگاه امام رضا(ع) باید بالاتر از همه این ها باشد
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۲    
تهران (پانا) - کارشناس مسائل بانکی و عضو هیات علمی دانشگاه می گوید ادامه بیماری کرونا، مشکلات ساختاری اقتصاد ایران، انتخابات ریاست جمهوری پیش رو و احتمال برخوردهای سلیقه ای و جناحی با قوانین بودجه و توسعه ای کشور از جمله موضوعاتی است که پیش بینی پذیر بودن اقتصاد ایران در سال 1400 را غیرممکن کرده ...
دین آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۷    
دین آنلاین رویکرد جناحی و سیاسی ندارد اما بسان آنکه در انتخابات ریاست جمهوری امریکا خط تولید محتوایی پیرامون دین و انتخابات را پی گرفت درباره انتخابات 1400 تیز درنظر دارد سری مطالبی را به این موضوع اختصاص دهد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- تولیت آستان قدس رضوی گفت: کانونهای خادمیاری رضوی نباید محل خط کشی جناحی باشد، هر کسی به یک جریانی علاقه دارد اما دستگاه امام رضا(ع) بالاتر از همه اینهاست و کانونها هم طوری باشند که همه مردم آنها را از خود بدانند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: خط کشی های جناحی نباید در دستگاه امام رضا(ع) وارد شود و کانون های خادمیاری نباید پاتوق جناح ها باشد بلکه دستگاه امام رضا(ع) باید بالاتر از همه این ها باشد و اگر وارد کارهای جناحی غیرانقلابی شویم تشکیلات خادمیاری خنثی می شود و خدمات ما برای همه مردم است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-موسم انتخابات نزدیک است اما فضای سیاسی کشور بنا به دلایل مختلف هنوز رو به گرما و تکاپو نگذاشته است. این سردی در شرایط کنونی نگرانی دغدغه مندان کشور را برانگیخته است . آنها اذعان دارند برگزاری انتخابات پرشور نیازمند رویکرد فراجناحی و تکاپوی سیاسی و مشارکت حداکثری همگان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان نماینده گرمسار و آرادان بر لزوم پرهیز از سیاسی کاری ها و جناح بازی ها در تایید صلاحیت نامزدها در انتخابات پیش رو تاکید کرد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
هر دوره از انتخابات ، جناحی را بر جناح های سیاسی در ایران می افزاید و جناحی دیگر را به حاشیه می برد. مثلا از انتخابات مجلس چهارم به بعد، چپ های خط امامی به حاشیه رفتند و به جای آنها در انتخابات مجلس پنجم جریان اعتدالی موسوم به کارگزاران سربرآورد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۰    
گروه استان ها- فرمانده سپاه قزوین با اشاره به مردود بودن خط کشی های جناحی و سیاسی در ساختار بسیج و اقشار مختلف آن گفت: بیشتر ملت ما جزو بسیجیانی محسوب می شوند که انقلاب کردند و فرهنگیان هم بخش مهمی از ساختار بسیج هستند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کاربران توییتر در صفحه شخصی خود به یادداشت روزنامه جمهوری اسلامی واکنش نشان داده است.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
یکی از کاربران توییتر در صفحه شخصی خود به یادداشت روزنامه جمهوری اسلامی واکنش نشان داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۹    
وزیر امور خارجه روسیه معتقد است، آینده شورای اروپا بستگی به آن دارد که آیا خواهد توانست استقلال خود را حفظ کرده و فارغ از استانداردهای دوگانه، برخوردهای جناحی و ابزاری برای اهداف سیاس خاص عمل کند.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۱    
کاهش و افزایش دستوری قیمت ارز آن هم به دلایل سیاسی و جناحی نه تنها می تواند ضربات سنگینی بر پیکره اقتصاد کشور وارد کند که جامعه و مردم را بیش از پیش به دولتمردان بدبین و بی اعتماد خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
پس از چند روز دل مشغولی و کش وقوس در اطراف و اکناف سیاسی جناحی داخلی و مجلس شورای اسلامی پیرامون مذاکرات و تفاهمات مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی وین با طرف های مسئول ایرانی به منظور هموارسازی مسیر تداوم دیپلماسی گفت وگوهای جمهوری اسلامی ایران با جامعه جهانی بر سر منافع و عواید برجام ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۵۴    
با اینکه فلسفه ایجاد پارلمان های محلی تمرکززدایی و مشارکت مردم در تصمیم گیری های در سطح شهرها و روستاهاست ولی باید دانست که هیچ سازمان محلی به کلی خودمختار و به تنهایی نقش آفرین نیست و سازمان های محلی ازجمله شوراها به سایر سطوح حکومتی متکی هستند.
صباح زنگنه نماینده پیشین ایران در سازمان همکاری کشورهای اسلامی می گوید: نگاه جناحی و سلیقه ای دولت های مختلف به شبکه های برون مرزی یک آفت در مسیر مقابله با جنگ نرم دشمن است.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فضلای حوزه علمیه با روشنگری علمی و مؤثر، مرز باریک میان فقیه سیاسی و متفقه حزبی، فقه حکومتی و فقه دولت زده، جریان سازی فقهی و فقه جناحی و جریان زده را بیشتر تبیین کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: توان کشور را معطوف به مسائلی نکنید که در آخر چیزی نصیب مردم نشود!
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه ایلام گفت: رسانه ها باید نقدها را فارغ از مسائل جناحی و سیاسی انجام دهند.
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضائیه گفت: بعضی از این آقایان که اکنون مسئولیت مستقیم دارند زمانی از طرف وزارت اطلاعات در کارگروه تشخیص مصادیق مجرمانه شرکت می کردند...
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه همدلی: امروز برجام در محاصره عملیات تندروها با حمله به آمریکا در عراق ، توطئه بن سلمان در کشاندن جنگ به داخل ایران، توطئه نتانیاهو برای بردن ایران زیر فصل 7منشور ملل متحد، و تندروهای حاکم بر مجلس قرار دارد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
علی ربیعی سخنگوی دولت در روزنامه ایران نوشت: این روزها طرح مجدد لوایح مرتبط با اف ای تی اف در دستور کار مجمع محترم تشخیص مصلحت نظام قرار گرفته است. معتقدم همگان چه مخالفین و چه موافقین به این موضوع نباید در قالب مسائل سیاسی و جناحی بنگرند زیرا این موضوع این روزها مسأله مهم مرتبط با منافع ملی ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۲:۲۶    
از همه عزیزان از عامه مردم گرفته تا سطوح تصمیم ساز خواهشمندیم که با چشم پوشی از مرزبندی های جناحی و قومی و هر گونه اختلاف های تفرقه افکن دست در دست هم گذاشته و با همت بلند خود و با کمک توانمندی های فرزندان برومند خویش فردایی بهتر و آباد را برای سرزمین مادری خویش رقم بزنیم.
اقتصاد آنلاین / انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۶:۴۷   + ۵۸ سایت دیگر  
این روزها طرح مجدد لوایح مرتبط با اف ای تی اف در دستور کار مجمع محترم تشخیص مصلحت نظام قرار گرفته است. معتقدم همگان چه مخالفین و چه موافقین به این موضوع نباید در قالب مسائل سیاسی و جناحی بنگرند زیرا این موضوع این روزها مسأله مهم مرتبط با منافع ملی، زندگی امروز ایرانیان و توسعه فردای ایران است.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
برنا نوشت: عضو حزب اعتمادملی گفت: به نظر من موضوع تحریم در حال حل شدن است و تا حدود زیادی امیدواری هایی برای حل این مشکلات، به وجود آمده که به نظر من در مشارکت سال آینده تاثیر مثبتی دارد و باعث ایجاد امید و انگیزه در مردم جهت شرکت در انتخابات می شود. ...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
انتخاب: غلامحسین محسنی اژه ای گفت: برخی از این آقایان که در این زمینه مسئولیت مستقیم دارند، زمانی که من دادستان کل کشور بودم، آنها این مسئولیت را نداشتند و از طرف نماینده وزارت اطلاعات در آن کارگروه تشخیص مصادیق مجرمانه شرکت می کردند ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۴۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با برخوردهای سیاسی و جناحی و عدم شناخت واقعیت های اقتصادی، نمی توان مشکلات معیشتی مردم را حل کرد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه قدرت خرید 1000تومان امروز به 150تومان سال92 افول کرده و پول بی جان شده است تاکید کرد که طی این سال ها همه چیز جز یارانه، 10برابر شد.
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه آرمان ملی با حشمت ا... فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم و کارشناس مسائل بین الملل به گفت وگو پرداخته است که می خوانید. حواشی پیرامون برجام ...