یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۷:۴۸Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون فرهنگی»

شبستان   ۳۶ دقیقه پیش    
نایب رییس کمیسیون فرهنگی گفت: اربعین باعث می شود که نسل جوان ما پیوند معناداری با عظمت امام حسین (ع) داشته باشد.
ایمنا   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: باید با برنامه هایی مانند مسابقه کتاب خوانی و برنامه های نو مردم را به کتابخانه ها جذب کنیم.
دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش    
علی توسطی رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی اتاق اصناف تهران هیات مقررات زدایی که در ادامه فعالیت های خود، به هیات مقررات زدایی و تسهیل مجوزهای کسب وکار تغییر نام یافت، در روند توسعه کشور، دو کارکرد مهم را بر عهده دارد؛ ایجاد اشتغال و رفع تبعیض های اقتصادی که تا حدود زیادی در گرو فعالیت های این هیات است.
رکنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:طی جلسه ای با حضور مسول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر هشتگرد جناب آقای واحدی ، برنامه های هفته خوشنویسی برسی و تشریح شد .
انتخاب   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: به عنوان عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی، حتماً از شهردار درخواست می کنم که علاوه بر خدمت به مردم بیشتر به کارهایی با جنس فرهنگی بپردازند چون ما در جامعه دینی برای شادی مباح کم فکر کرده ایم ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران با حضور در مدرسه شاهد حضرت معصومه(س) منطقه 6 گفت که آموزش غیر حضوری خلاء های آموزشی را به همراه داشت، لذا هیچ گزینه ای نمی تواند کارکردهای آموزش حضوری دانش آموزان را پوشش دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۳    
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهرداری ارومیه بر حمایت شورای اسلامی شهر از والیبال بخش بانوان تاکید کرد و گفت: استعدادهای والیبال ارومیه در حوزه بانوان نیز وجود دارد و باید از آن حمایت کنیم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا منتظری در گفت وگو با میزان، با اشاره به تفکیک وزارت ورزش و جوانان و مطالبات مغفول مانده جوانان در این وزارتخانه، گفت: در عمل بخش جوانان تحت شعاع بخش ورزش قرار گرفته است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از تدوین نظام نامه ای برای مدیریت و نظارت بر شاخص های فرهنگی و اجتماعی شهر تهران خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد از خروجی نامناسب طرح جمع آوری معتادان متجاهر انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: برخی از مدیران شهرداری بوشهر پاسخگوی مطالبات بحق شهروندان نیستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۳:۱۹    
نشست هم اندیشی رئیس و اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم با مدیران منتخب کانون های فرهنگی هنری مساجد با موضوع بررسی مسائل فرهنگی مساجد، برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با قدردانی از مواضع رییس جمهوری در عدم به کارگیری بازنشستگان، ابراز امیدواری کرد که شاهد استفاده از جریان جوان دارای عقلانیت انقلابی در تمام دستگاه های اجرایی و موسسات و شرکت های وابسته در کشور باشیم.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: باید بپذیریم در بین همه جنگهایی که در تاریخ جهان شکل گرفته هیچ کدام به جهت عظمت و اهمیت قابل قیاس با دوران دفاع مقدس نیست زیرا جنگی بین اسلام و کفر بود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری گفت: در سفر کمیسیون فرهنگی مجلس اسلامی به استان می توان طرح تأسیس مرکز طراحی زندگی را به عنوان یک مطالبه مطرح و ظرفیت مجلس برای اجرایی شدن این طرح به منظور ترویج مهارت های زندگی و سبک زندگی اسلامی- ایرانی استفاده کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره در پیش بودن سفر اعضا کمیسیون فرهنگی به استان گفت: برای رفع مشکلات فرهنگی از ظرفیت مجلس شورای اسلامی بهره گیری و استفاده شود.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
برنامه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در هفته دفاع مقدس تشریح شد. گیلان صدر: رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت ضمن تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: چند طرح فرهنگی ویژه استان و چند طرح نیز در سطح ملی در حوزه های مختلف فرهنگی تهیه شود تا بتوانیم در سفر اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس این موضوعات را مطالبه کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۴    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری از سفر اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس به استان در اواخر مهرماه سال جاری خبر داد و گفت: دستگاه ها طرح های فرهنگی خود را برای ارائه آماده کنند.
جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شهرستان بردسیر با دستور کار بررسی فعالیت های قرآنی موسسات قرآنی در سطح شهرستان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار شد.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از فارس، نادر حسینی، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای رشت عصر امروز در ششمین جلسه این کمیسیون در ساختمان جلسات شورا با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: هفته دفاع مقدس گرامیداشت یاد و خاطره آنانی است که با نثار جان خود در حفظ ارزش های والای اسلام و انقلاب کوشیدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اینکه فردی در شرایط عادی بتواند موفقیتی کسب کند قابل تحسین است اما قهرمانی مدال آوران پارالمپیک با وجود محدودیت هایشان ستودنی و قابل تکریم است و باید به معیشت و اشتغال آنها رسیدگی شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: امسال به دلیل شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا، زیارت اربعین را از راه دور در اولویت قرار دهیم تا در اجر این کار بزرگ سهیم باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون فرهنگی سیزدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگاه فرهنگی باید محور اصلی تمام برنامه ها در بنیاد شهید و امور ایثارگران باشد گفت: ماندگاری نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشرفت های امروز کشور مدیون و مرهون فرهنگ ایثار و شهادت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین از برگزاری نمایشگاه ویژه هفتهٔ دفاع مقدس در پیاده راه سبزه میدان و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در سطح شهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در نطق پیش از دستور با اشاره به ضرورت توجه به رضایت و خشنودی حال شهروندان پایتخت به ویژه در شرایط کرونا گفت: نهضت امید آفرینی باید مد نظر همه مسئولان به ویژه مدیریت شهری ششم باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: متاسفانه آن گونه که خبرنگار مصاحبه کننده در خبر درج کرده بود برداشت خود از صحبت های بنده بوده یعنی به قول معروف هرکس به تفسیر خود سخنی را نشر می دهد و اصلا طبق صحبت های من عمل نکرده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۶    
اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، 22 شهریور ماه برای بررسی ظرفیت ها و مشکلات حوزه های فرهنگی، میراث فرهنگی، گردشگری و ورزشی به شهرستان ری سفر کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ظرفیت ها و مشکلات فرهنگی و هنری شهرستان ری در نشست مشترک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه شهرستان ری و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری بررسی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: با توجه به نوع نگاه و دغدغه مندی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به حوزه گردشگری و انتخاب به جای شالبافان به عنوان معاون گردشگری، پیش بینی می کنم در آینده نزدیک در این حوزه شاهد تحولات بسیار خوبی باشیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران جلسه امروز خود را با نطق پیش از دستور علیرضا نادعلی سخنگوی شورا و نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا آغاز می کنند. سپس 2 فوریت طرح الزام شهرداری به اصلاح فرایندها و سامانه شهرسازی با رویکرد کاهش زمان صدور پروانه و گواهی های [...]
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۰۸    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امنیت امروز کشور را مرهون ایثارگری شهدا و رزمندگان هستیم، گفت: باورمندی ما به حوزه ایثار و شهادت در یک نگاه گفتمانی به این حوزه است.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مسئول کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر گلسار گفت: در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس، سردرب منزل خانواده های معظم شهدا، مساجد و گلزارهای شهدا به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران آراسته شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس موضوع تعیین سقف 14 سکه برای مهریه را تکذیب کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از اینکه قهرمانان تیم های ملی ما در هزارتوی شبکه اداری برای حداقل های نیاز خود سرگردان باشند، گفت: طرحی در حمایت از ورزشکاران با عنوان طرح حمایت از ورزش و ورزشکاران در کمیسیون فرهنگی در حال تدوین و بررسی است که به همه مسائل ورزشکاران سامان می بخشد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، حجت الاسلام مهدی رجایی نیا در نشست مشترک با عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: امروز ظرفیت های بالقوه زیادی در حوزه های علمیه در مباحث حقوقی و قانونی وجود دارد که برای بالفعل کردن آنها نیازمند حمایت بیشتر مجلس شورای اسلامی بویژه فراکسیون روحانیون هستیم. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
برترین ها: معاون کمیسیون فرهنگی طالبان با انتشار عکسی از ورودی میدان هوایی کابل گفت این فرودگاه برای پروازهای داخلی و بین المللی آماده است. تصویر جدید از قلب کابل طالبان پس از ورود به کابل، علامت قلب را از تابلوی من کابل را دوست دارم حذف کرد که با انتقادهای گسترده مواجه شد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو ، دکتر غلامرضا منتظری نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با برنامه گفتگوی علمی در مورد چالش های اجرایی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مصاحبه تلفنی کرد. ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
شماری از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی مسائل و مشکلات فرهنگی، ورزشی و اماکن تاریخی شهرری را مورد بررسی قرار دادند.
فوتبالدخت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: موضوع طراحی لباس تیم فوتبال زنان قابل توجیه و چشم پوشی نیست و فدراسیون باید پاسخگو باشد. به گزارش فوتبالدخت به نقل از ایمنا، احمد راستنیه ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سخت گیری های اعمال شده و عدم خدمات رسانی به زائرین اربعین واکنش سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی را به همراه داشت.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در جریان دیدار شهردار تهران با افتخارآفرینان پارالمپیک 2020 توکیو، ضمن تقدیر از تلاش کاروان ورزشی گفت که مدیریت شهری آمادگی دارد تا بازی های محلی و شهری برای کم توانان و معلولان برگزار کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۷    
پنجمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد با بررسی سه دستورکار برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم گفت: نگاه به تشکل ها و ظرفیت آنان باید تغییر کند و با این کار با توجه مناسب به تشکل ها، برون سپاری بهتری اتفاق می افتد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۴    
شهردار صفادشت در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر حضورو به شرح لوایح شهرداری در این جلسه پرداخت.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس: با آن که بیش از یک ماه از سقوط دولت پیشین افغانستان می گذرد، تاکنون درباره فعالیت نمایندگی های سیاسی این کشور تصمیمی رسمی اتخاذ نشده است. وزارت اطلاعات و فرهنگ دولت موقت طالبان اعلام کرد که وزارت امور خارجه این دولت درباره نمایندگی های سیاسی خود تصمیم خواهد گرفت. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس و اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر همرای با معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، از پروژه های عمرانی سازمان در حوزه ورزش بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: سؤال و اعتراض این است که چرا مسئولین ما به نوع پوشش و طراحی لباس تیم های ملی و نمایندگان ایران بی تفاوت هستند.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
روزنامه شرق در مطلبی از اقدام چراغ خاموش مجلس یازدهم برای کاهش اختیارات دولت رئیسی خبر داده است. این روزنامه نوشت: * یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس مدعی شده است هرچه مجلس مصوب کند، وزیر ارتباطات می پذیرد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از طلوع نیوز، وزارت اطلاعات و فرهنگ کابینه موقت افغانستان در مورد ازسرگیری فعالیت سفارتخانه های این کشور اعلام کرد که وزارت امور خارجه در مورد نمایندگی های سیاسی تصمیم خواهد گرفت ...