سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۹:۱۰Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون فرهنگی»

ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شهرکرد گفت: هویت بخشی به فضای شهری، ایجاد تصاویر ذهنی در مخاطبان، انتقال پیام های ارزشمند و کلیدی، انتقال فرهنگ و حفظ هویت فرهنگی و تاریخی از کارکردهای اصلی المان های شهری هستند.
نواندیش   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
الف: حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در مورد دعوت برخی از حاضرین در اینستاگرام به وزارت ورزش جهت ترویج ازدواج گفت: وزارت ورزش در این مورد دعوتی انجام نداده بود ...
خانه خشتی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم رفسنجان و انار و دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مرزبندی و تقسیم بندی های سیاسی باید جای خود را به شاخص اصلی نظام که انقلابی گری، ولایتمداری و جهادگری است بدهد و افراد موضع خود را تنها در دو بخش انقلابی و غیرانقلابی مشخص کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در توئیتی مهم ترین مصوبات و طرح های اخیر این کمیسیون را برشمرد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این کمیسیون در شکایات سینمایی وظیفه نظارتی دارد، بیان کرد شاخص نظارت، معیارهایی است که برای تولید یک اثر و انجام یک فعالیت تعریف شده است و همه آنها را خود دستگاه های اجرایی تعریف می کنند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۱:۲۱    
نشست اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز 3 بهمن ماه 1400 برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از بررسی راهکارهای اجرایی کردن پیوست فرهنگی در مناطق آزاد در این کمیسیون خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۴    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کاشان بنیادی ترین واحد تشکیل دهنده جامعه را خانواده دانست که نقش بی بدیلی در تولید، حفظ و ارتقای فرهنگ جامعه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۵    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از قهرمان کشتی آلیش بانوان تجلیل کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: توجه و حمایت از ارتقای فعالیت بانوان در رشته های مختلف ورزشی و فراهم کردن بسترهای مناسب برای فعالیت و حضور آنان در عرصه های قهرمانی ملی و بین المللی یک ضرورت است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
با حضور نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان و اهالی فرهنگ و هنر و رسانه ی گلستان، هفته فیلم و عکس گلستان در پردیس سینمایی کاپری آغاز شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
برای دیدن اینفوگرافی کارنامه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در سه ماهه ششم مجلس یازدهم در سایز اصلی روی تصویر دو بار کلیک کنید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران اعلام کرد که مدیریت شهری می تواند با هم افزایی ظرفیتهای درون و برون داخل سازمان شاخصهای کیفیت زندگی زنان را بهبود ببخشد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون فرهنگی در 3 ماهه دوم اجلاسیه سال دوم مجلس به موضوعات مهمی در حوزه فرهنگ و تقنین و نظارت ورود کرد که بررسی طرح حمایت از ورزش و ورزشکاران تا دیدار با وزرای مربوطه و تحقیق و تفحص مدیریت غار علیصدر از مهم ترین اقدامات تقنینی این کمیسیون بوده است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: قطعا باید تلاش کنیم زمینه رشد و شکوفایی هرچه بیشتر بانوان را در حوزه های مختلف بیش از گذشته فراهم کنیم.
با حضور نماینده مردم گرگان و آق قلا و نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، نمایشگاه عکسی به مناسبت آغاز هفته فیلم و عکس گلستان در نگارخانه پردیس سینمایی کاپری گشایش یافت.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۰:۰۴    
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: هنر فیلم و عکس از مزیت ها و پتانسیل های فرهنگی و هنری گلستان است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز از تشکیل کارگروه حوزه علمیه به منظور استفاده از ظرفیت های حوزوی در این شورا خبر داد.
خانه خشتی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۵    
نماینده مردم رفسنجان و انار و دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: شفافیت در همه امور به جز مباحث امنیت ملی باید وجود داشته باشد.
نگاه اصفهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۲    
احسان بعیدی معاون ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با اشاره به برگزاری مسابقات استانی تنیس روی میز، اظهار داشت: مسابقات جام پرچم مسابقاتی است که برای رده های سنی نوجوانان و جوانان تعریف شده است و به پیشنهاد کمیته ورزشی کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی مجمع شهرداران کلانشهرهای ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۰۷    
مجید نصیرایی – سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به مطالبات معلم ها در خصوص طرح رتبه بندی گفت: ایرادات طرح رتبه بندی معلمان سوم بهمن در کمیسیون مربوطه در مجلس بررسی می شود.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، دبیرخانه طرح کلان و معماری ساختار فرهنگ و رسانه کشور که با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، کمیسیون فرهنگی مجلس و دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، به منظور ارائه طرح بازسازی ساختار فرهنگ و رسانه تشکیل شده ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۰   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس حتما باید آموزش حضوری را از سر بگیرند افزود: 95 درصد مدارس دنیا در این مدت باز بودند اما ما 100 درصد مدارس را تعطیل کردیم و آموزش مجازی داشتیم. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۱    
به گزارش قم پرس :حجت الاسلام حمیدرضا افشاری در نخستین نشست مجازی گردشگری فرهنگی که به همت کمیته گردشگری کمیسیون فرهنگی اجتماعی مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران با موضوع اطلاع رسانی و برنامه های فرهنگی، گردشگری اعیاد شعبانیه و ایام نوروز برگزار شد ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۹    
به گزارش قم پرس: حجت الاسلام سید احمد طباطبایی نژاد در نخستین نشست مجازی گردشگری فرهنگی که به همت کمیته گردشگری کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران با موضوع اطلاع رسانی و برنامه های فرهنگی، گردشگری اعیاد شعبانیه و ایام نوروز برگزار شد ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: سیدمحسن میرهادی در نخستین نشست مجازی گردشگری فرهنگی که به همت کمیته گردشگری کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران با موضوع اطلاع رسانی و برنامه های فرهنگی، گردشگری اعیاد شعبانیه و ایام نوروز برگزار شد ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: حمید نادری در نخستین نشست مجازی گردشگری فرهنگی که به همت کمیته گردشگری کمیسیون فرهنگی اجتماعی مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران با موضوع اطلاع رسانی و برنامه های فرهنگی، گردشگری اعیاد شعبانیه و ایام نوروز برگزار شد ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: مصطفی ملایی در نخستین نشست مجازی گردشگری فرهنگی که به همت کمیته گردشگری کمیسیون فرهنگی اجتماعی مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران با موضوع اطلاع رسانی و برنامه های فرهنگی، گردشگری اعیاد شعبانیه و ایام نوروز برگزار شد، با اشاره به اینکه یکی از مهارت های مهم و موردنیاز در مدیریت ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: نخستین نشست مجازی گردشگری فرهنگی به همت کمیته گردشگری کمیسیون فرهنگی اجتماعی مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران با موضوع اطلاع رسانی و برنامه های فرهنگی، گردشگری اعیاد شعبانیه و ایام نوروز با حضور معاونین شهردار و مدیران عامل سازمان های فرهنگی ورزشی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بحث و تبادل نظر پیرامون راهکارهای اجرایی کردن پیوست فرهنگی مناطق آزاد با حضور محترم شورای عالی مناطق تجاری- صنعتی ویژه اقتصادی در دستور کار کمیسیون فرهنگی قرار دارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۷:۴۲    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه فرهنگ در لایحه بودجه 1401 دچار کاهش مضاعف شده است، گفت: با این نوع بودجه ریزی فرمایش رهبر معظم انقلاب در زمینه بازسازی انقلابی در ساختار فرهنگی کشور نه تنها تحقق پیدا نمی کند بلکه منجر به هیچ اقدام و گامی هم در خصوص اجرای آن نخواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۲۵    
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید از ظرفیت های موجود برای رسیدگی به آسیب های اجتماعی استفاده کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: شهرداری ها و شوراها باید الگوهای موفق را شناسایی کنند و برنامه تکریم از این الگوها را در تمامی محلات در شهرها و روستاها در دستورکار خود قرار دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی امور ورزش و جوانان شورای شهر اهواز با بیان اینکه از ظرفیت مشارکت مردم در شهر اهواز به خوبی استفاده نمی شود اظهار داشت: عدم همراهی مردم با مجموعه مدیریت شهری موجب شده حرکت توسعه در شهر به شدت کند و یا با هزینه بسیار همراه باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در توئیتی به جمله اخیر پوتین در مباحث پیرامون اوکراین و ناتو و عدم اعتماد به آمریکایی ها اشاره کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۵    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به افزایش مبلغ وام ازدواج گفت: پیشنهاد شده برای دختران زیر 23 سال و پسران زیر 25 سال، وام ازدواج به 250 میلیون تومان افزایش و برای سایرین به 150 میلیون تومان افزایش پیدا کند.
خانه خشتی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده رفسنجان و انار و دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: باید از ظرفیت هنرمندان متعهد شهرستان در برنامه های فرهنگی هنری استفاده شود.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه دریافتی های دستگاه های مختلف ما ناهماهنگ و غیر عادلانه است، گفت: سال گذشته اولین مرحله متناسب سازی حقوق بازنشستگان اجرایی شد اما امسال باید تلاش کنیم تا مرحله متناسب سازی حقوق بازنشستگان عملیاتی شود.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل اینکه این قوانین - قوانین در زمینه فضای مجازی - در مجلس تصویب نشده، محاکم، دادستانی ها به عنوان مدعی العموم در برخورد با این پدیده در بسیاری از جاها دچار خلاء قانونی هستند.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۲    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اعتبارات فرهنگی بودجه 1401 در مقایسه با 1400 با کاهش 6 دهم درصدی به 1.6 درصد از مجموع بودجه عمومی کاهش یافته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۵    
منتظری گفت: نظارت بر حوزه های فرهنگی خارج از کشور از وظایف کمیسیون فرهنگی مجلس است که سفر اخیر به اکسپو امارات در همین راستا انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده رفسنجان و انار و دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: روحانیت یک تشکل قوی که بتوانند اعلام موضع کنند یا از بعضی برنامه ها حمایت داشته باشند، نیاز دارد و با توجه به وجود 6 حوزه علمیه خواهران و برادران در رفسنجان این تشکل فرهنگی قوی می تواند در شهرستان منشأ اثر باشد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۷    
به گزارش قم پرس: مصطفی ملایی در جلسه شورای سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم که با حضور دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد شهردار قم برگزار شد، به نوع عملکرد سازمان فرهنگی هنری پرداخت و اظهار داشت ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: جلسه شورای سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم با حضور دکتر سقائیان نژاد شهردار قم، ملایی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر، نرجس نیازمند عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر، استقامت عضو شورای اسلامی شهر، سرپرست سازمان فرهنگی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۳    
گرگان - ایرنا - نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: گلستان مشعل دار فعالیت های فرهنگی و یک منطقه شاخص در معرفی چهره های سرشناس بخش های قرآنی، شعر، ادبیات داستانی، موسیقی و نمایش است که در هر حوزه چهره های نام آشنایی مانند استاد محمدرضا لطفی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به سهم کمتر از 2 درصدی فرهنگ از بودجه عمومی کشور گفت: باید به فرهنگ توجه ویژه شود و مدیر فرهنگی برای کار خود نباید دغدغه منابع مالی داشته باشد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۰    
سرپرست فرمانداری شهرستان آق قلا گفت:احداث مرکز جامع گفتار درمانی و تقویت اورژانس از برنامه های توسعه ای بیمارستان آل جلیل است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،صبح روز دوشنبه 27 ام دی ماه ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۹    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت گفت:در فعالیت های ورزشی شهر رشت فصلی جدیدی از برنامه ها و سیاست گذاری ها را در دوره ششم شورا رقم خواهیم زد.