سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۹:۰۱Oct 2020 20

جدیدترین‌های «کمیسیون فرهنگی»

خبرگزاری فارس   ۲۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: در نشست عصر امروز اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با رئیس مرکز پژوهش های مجلس، رئیس این مرکز اولویت هایی را برای این کمیسیون مطرح کرد که از مهم ترین آنها موضوع جمعیت و فضای مجازی بود.
ارائه گزارش شورایاری منطقه 10 مشکلات این منطقه را در صدر موضوعات شورا قرار داد و از سوی دیگر رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر به موضوع شفافیت مالی سازمان های تابعه شهرداری اشاره کرد. مسأله کرونا نیز همچون گذشته بار دیگر با درخواست تعطیلی تهران موضوع دیگر جلسه امروز بود.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از حضور مسئولان سازمان برنامه و بودجه در نشست امروز کمیسیون فرهنگی برای بررسی روش های تامین مالی طرح تعالی جمعیت خبر داد و گفت: منتظر ارائه نظرات کمیسیون های تخصصی مانند بهداشت و درمان، اجتماعی و برنامه، بودجه و محاسبات در مورد طرح هستیم.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد: تقریبا بررسی های تخصصی و کارشناسی طرح جمعیت و تعالی خانواده به پایان رسید.
کانون سبحان   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مبلغی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب بر تعامل و هم افزایی، گفت: با استیضاح رئیس جمهور اتفاق مثبتی در کشور نمی افتد.
عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس از پایان کار بررسی و تصویب طرح جمعیت و تعالی خانواده در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
آقای خبر   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت های دینی خبرگزاری فارس امیرحسین بانکی پور مدرس دانشگاه و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در برنامه بدون توقف که 28 مهرماه از شبکه سه سیما پخش شد با اشاره به اینکه در جامعه ای زندگی می کنیم که به طور متوسط 30 تا 40 درصد رضایت زناشویی در خانواده ها وجود دارد ...
ورزش 3   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
محسن خلیلی بازیکن و سرپرست سابق پرسپولیس روز گذشته یکی از پیشکسوتان این باشگاه بود که به دیدار اعضای کمیسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی مجلس رفت.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رفتار و گفتار نمایندگان در جامعه تاثیرگذار و فرهنگ ساز است، تأکید کرد که نباید در نظارت، از مرز اخلاق و ادب خارج شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با بیان این که در عملکرد درآمدی و هزینه سازمان ها و شرکت های شهرداری ابهام فراوان وجود دارد گفت: درآمدهای شهرداری تهران باید به حساب خزانه واریز شود.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از لزوم بازنگری در سامانه 137 خبر داد.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تقویت کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: از ظرفیت فوق العاده کانون های فرهنگی و هنری برای تحقق شعار جهش تولید استفاده کنیم.
برترین ها / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری طرفداری: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: علی کریمی بازیکنی تکنیکی است که اهل حاشیه نیست. علی پروین درباره جلسه پرسپولیسی ها با نمایندگان مجلس اظهار داشت: جلسه خیلی خوبی بود. امیدوارم خروجی خوبی هم داشته باشد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۶:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه بنای سیاست های تحریمی امروز ترامپ در دولت دموکرات ها گذاشته شد، گفت: در سال های گذشته در قالب برنامه برجام سیاست های اقتصادی به سمت شرطی شدن سوق داده شد.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
ظهر امروز 10 نفر از پیشکسوتان و مدیران پرسپولیس با برخی از اعضای فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۹    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حمایت بودجه ای و ساختاری از کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: کانونها بر مسئله مصرف کالای ایرانی متمرکز شوند
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر همدان تأکید کرد: طرح جامع فرهنگی شهر همدان باید بر اساس معیارهای تمدن نوین اسلامی تدوین شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: منابع مالی صداوسیما نباید به دولت گره بخورد، چون آن وقت دیگر نمی تواند منتقد جدی دولت باشد و اگر نقدی را وارد کند، شاید دولت چتر حمایتی اش را محدود کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۰    
نشست کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 28 مهرماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۵    
ورزش سه: مجلس شورای اسلامی روز شلوغی را سپری کرده و از دقایقی قبل نیز میزبان پیشکسوتان پرسپولیس بوده است. تعدادی از پیشکسوتان پرسپولیس همراه با مدیران باشگاه ...
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرورزشی: یکی از طلبکاران باشگاه پرسپولیس با حضور در مجلس شورای اسلامی پیگیر مطالبات خود از مجلس شورای اسلامی شد. ظهر امروز جلسه ای بین مدیران، پیشکسوتان و اعضا و هواداران باشگاه پرسپولیس و نمایندگان فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات کمیسیون تلفیق برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: پشت صحنه واقعیت جامعه این است که ارتباطاتی که به عنوان واقعیت پذیرفتیم تا چه حد خانواده ها را دچار تنش کرده و چه افراد خوب و متعهد که زندگیشان به آتش کشیده شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی گفت: تصمیمی برای استیضاح وزیر ورزش و جوانان گرفته نشده و این تصمیم سیاسی مجلس است.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۳    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: طرح افزایش جمعیت مراحل پایانی خود را در کمیسیون طی می کند و به زودی به صحن علنی مجلس ارائه خواهد شد.
برترین ها / دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: در شرایط فعلی هر کسی جای مدیران پرسپولیس باشد آش همین آش است و کاسه همین کاسه. علی پروین در نشست مدیران و پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با نمایندگان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ابتدا باید گلایه ای نسبت به دعوت نشدن بزرگانی مثل حمید جاسمیان، محمد دادکان ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: اعضای فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در جلسه ای با پیشکسوتان پرسپولیس در خصوص حواشی اخیر این تیم تبادل نظر کردند. اعضای فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از ساعت 11 امروز (دوشنبه) در جلسه ای با برخی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس در خصوص حواشی اخیر ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، اکبر کاوسی امید، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر همدان ضمن تبریک هفته تربیت بدنی در صحن شورا اظهار کرد: تربیت بدنی امر بسیار مهمی است چرا که با داشتن بدن سالم می توان روح و روان سالمی را پرورش داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی درخواست کرد که به جای افزایش محدویت ها برای زندگی به همراه کرونا تمهیدات لازم اندیشیده شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس دهم یاد آور شد: در داخل کسانی تلاش کردند که هرگونه صدای صلح خواهی، ارتباط منطقی، موضع عزتمندانه ،حکمت و مصلحت با دنیا را مسدود کنند که این ها باید به مردم پاسخگو باشند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: س از اعتراض و تجمع چندباره هواداران استقلال مقابل وزارت ورزش، مجلس و باشگاه، هفته گذشته کمیته تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات باشگاه استقلال برگزار شد و در پایان این نشست قاضی زاده هاشمی نماینده مردم سرخس و فریمان در مجلس یازدهم و عضو ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از مخالفت اعضای این کمیسیون با کلیات لایحه الحاق بخشی از وظایف فرهنگ و ارشاد اسلامی به وزارت صمت خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 27 مهرماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود عنوان کرد: در جلسه امروز لایحه الحاق بخشی از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به وزارت صنعت، معدن و تجارت مورد بحث و بررسی قرار گرفت که از سوی اعضا با مخالفت روبرو شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۵    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اعضای کمیسیون با لایحه الحاق بخشی از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به وزارت صنعت، معدن و تجارت مخالفت کردند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۵    
قرار است برخی پیشکسوتان مسئولان باشگاه به اعضای تیم فوتبال پرسپولیس صبح فردا با حضور در مجلس شورای اسلامی و تعدادی نمایندگان در کمیسیون فرهنگی و فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی جلسه ای را برگزار کنند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: برخی پیشکسوتان، اعضای باشگاه و تیم پرسپولیس صبح فردا نشستی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار می کنند. قرار است برخی پیشکسوتان مسئولان باشگاه به اعضای تیم فوتبال پرسپولیس صبح فردا با حضور در مجلس شورای اسلامی و تعدادی نمایندگان در کمیسیون فرهنگی و فراکسیون ورزش مجلس شورای ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت:با توجه به روحیه استعماری،غربی ها فکر می کنند می توانند برای ملت ها در خاورمیانه تعیین تکلیف کنند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه در میان هزاران مشکل در شهر، یکی از مشکلات ساختار فربه و گاها کرخت شهرداری تهران است، گفت حذف قائم مقام ها و مشاوران از ساختار شهرداری که حدود دو سال پیش به انجام رسید ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نماینده مردم کاشمر در مجلس با تأکید بر اینکه باید روحانی محاکمه و استیضاح شود، گفت: دو هفته است که ما در حوزه انتخابیه ناسزا می شنویم. حجت الاسلام جواد نیک بین در صحن علنی مجلس: * دو هفته است که نماینده های مردم در حوزه های انتخابی از مردم نقد و ناسزا شنیده اند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه همراهی مردم در موضوع مقابله با کرونا نیازمند شفاف سازی واقعیت های این حوزه برای آنها است از مسئولین خواست اتفاقات و واقعیت های کرونا را تا آنجا که معذوریت امنیتی و شرعی وجود ندارد به مردم منتقل کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: وقتی دولتی به سال هشتم عمر خود می رسد و تدبیری هم برای اداره کشور نداشته باشد به وقت کشی و بهانه تراشی روی می آورد که یکی از آن ها گره زدن امورات کشور به انتخابات یک کشور است.
تدبیر 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تدبیر24 رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در جریان بازدید از اتحادیه صنف فرش بافان از امکان ایجاد گالری فرش در ایستگاه متروی خیام خبر داد و گفت: با ایجاد این گالری، ایستگاه متروی خیام به جذاب ترین ایستگاه مترو و حتی مکانی برای جذب گردشگر داخلی و خارجی تبدیل خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۶    
عضو کمیسیون فرهنگی گفت: دلال بازی بر قرارداد های فوتبالی حاکم است و اگر دولت لایحه نظام باشگاه داری را ارائه نکند، مجلس آن را تدوین خواهد کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۹    
همایش بسیج طلاب استان خراسان رضوی با حضور حجت الاسلام پژمانفر؛ رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس برگزار شد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۴    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران از وضعیت نگران کننده سیستم حمل و نقل عمومی پایتخت سخن گفت.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مبلغی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه امام رضا(ع) مظهر رأفت و مهربانی در عالم است گفت: رأفت امام رضا(ع) مثال زدنی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
جمع بندی و ارائه گزارش طرح جمعیت و تعالی خانواده و همچنین بحث و بررسی پیرامون اولویت های کمیسیون با حضور رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در دستور کار این هفته کمیسیون فرهنگی مجلس قرار دارد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر قزوین در آئین رونمایی از نخستین کتاب راهنمای ایمنی ویژه روشندلان گفت: موضوع ایمنی بحثی جدی در سطح شهر ها بوده که شامل تمام شهروندان می شود و باید اقدامات لازم در این زمینه انجام شود.