دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۳:۲۸Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون فرهنگی»

سینمای نو   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سینمای نو سرویس سینما به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، عبدالحمید احمدی (به عنوان رئیس شورا و نماینده انجمن ورزشی نویسان)، حجت الاسلام جواد نیک بین (عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی)، سیدصادق موسوی (مدیرکل جشنواره های سازمان سینمایی وزارت ارشاد) ...
نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج از بهره برداری پلاتو بوستان خانواده در مردادماه سال جاری خبر داد. به گزارش سپیدار نیوز علیرضا رحیمی محمودآبادی نایب رئیس کمیسیون تلفیق به همراه حجت الاسلام علیرضا سعیدی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج و همچنین معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج ...
ایمنا   ۹ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر سنندج گفت: 19 عنوان برنامه در بخش های مختلف برای گرامیداشت روز سنندج در نظر گرفته است که روز ششم اردیبهشت، افتتاحیه این هفته در پردیس سینما بهمن سنندج برگزار خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۸    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین گفت: بسیاری از اسناد خطی علما و مفاخر قزوین در خیابان قزوینِ کربلا وجود داشته است که در حال حاضر سرنوشت نامعلومی دارد، پس تنها عقد تفاهم نامه نمی تواند برای شهر مؤثر باشد، بلکه پس از آن باید به دنبال تعاملات دوسویه برای همکاری های بیشتر بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: مجموعه شهرآفتاب نتوانست مساحت مورد نیاز نمایشگاه کتاب را تامین کند.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
جلسه اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با مدیران سی وپنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور علی رمضانی، قائم مقام و سخنگو؛ سعید مجیدی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۰    
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر گرگان با اشاره به وقوع اتفاقات عجیب و غریب در شهرداری گرگان بر تقویت ارکان نظارتی درون سازمانی این نهاد تاکید کرد و گفت: شهردار باید به شبهات پاسخ دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر شیراز گفت: شورا و شهرداری شیراز با کمک بلاعوض 100 میلیون تومانی و وام مناسب، مشکل تاکسی های فرسوده را در شیراز برطرف می کند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۳    
تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس بودجه پیش بینی شده 1403 برای حوزه پرورشی را به شدت ناچیز دانست و گفت با وجود اینکه جمعیت دانش آموزی ما با احتساب خانواده های آنها تقریبا نیمی از جمعیت کشور را شامل می شود اما اعتبارات حوزه پرورشی آموزش و پرورش حتی به اندازه برخی دستگاه های کوچک در حوزه های ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: از این پس همزمان با ساماندهی آرامستان های شهر تهران، کفن و دفن جدیدی نیز در این مکان ها انجام نخواهد شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۴    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان این که اکثر جریانات سیاسی در انتظار دور دوم انتخابات هستند، گفت: البته برخی از افراد تلاش هایی را برای بر قراری وحدت نیروهای انقلابی آغاز کرده اند.
سینمای نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سینمای نو سرویس تئاتر به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی تماشاخانه سنگلج ؛ مدیر تماشاخانه سنگلج با ابراز نگرانی برای ساختمان تماشاخانه سنگلج گفت: اواخر سال گذشته مطلع شدیم که ساختمان کناری سنگلج تخلیه شده و قرار است که نوسازی شود ، نه این که تخریب شود ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه ایجاد اتاق های مادر و کودک در دستور کار مدیریت شهری ششم است، گفت: باید در مجوزهایی که شهرداری تهران برای واحدهای تجاری و مراکز خرید صادر می کند، سازندگان را ملزم کند اتاق ها و فضاهای ویژه مادر و کودک را پیش بینی کنند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین گفت: به مناسبت پنجاه بدر مدیریت شهری به اجرای برنامه های ویژه از جمله جشنواره غذا در این روز توجه و از ظرفیت تبلیغات و رسانه برای معرفی این روز به مردم استفاده شود.
شعار سال   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس: با وجود آنکه مصوب شده سهم فرهنگ در بودجه هر سال 25 درصد افزایش یابد، اما سازمان برنامه ریزی با این مسئله مخالف بود، چون بحث های فرهنگی جزو اولویت سازمان برنامه و بودجه نیست ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۳:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
امیرحسین بانکی پورفرد عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در مورد نقش و جایگاه این نمایشگاه در توسعه دیپلماسی فرهنگی کشور، اشاره کرد: نمایشگاه کتاب تهران یک جمع بندی از کل فضا های فرهنگی کشور در بازه زمانی یکسال گذشته محسوب می شود، که به صورت یکجا می توان تأثیر آن را بر دیگر شئون مشاهده کرد ...
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نیروی انتظامی موظف است تلاش خود را برای اجرای قانون عفاف و حجاب انجام دهد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۰:۱۷    
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اسلامی تهران گفت: فضای شهر متغیرهای مختلفی دارد که اگر آن ها را نشناسیم نمی توانیم اثرگذار باشیم؛ جلوه های بصری یکی از این متغیرهایی است که بر آرامش مردم شهر اثرگذار است.
حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
برنامه ریزی ها برای اجرای ویژه برنامه ها و جشن های دهه کرامت در سال 1403 با حضور دکتر زاکانی رییس مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور، حجت الاسلام محمد قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی، محمد امین توکلی زاده رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرها ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تربت حیدریه گفت: پارسال این کمیسیون بیش از 13 میلیارد ریال برای مرمت و بازپیرایی آثار تاریخی شهرستان شامل "مسجد عماد و رباط لاری" و همچنین راه اندازی نگارخانه "قطب الدین حیدر" هزینه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مراغه از تدوین 35 برنامه فرهنگی، اجتماعی، هنری، اقتصادی، عمرانی و ورزشی برای روز مراغه خبر داد.
حزب الله نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
حزب الله: نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج از ایجاد فضای ورزشی و ساماندهی پارک والفجر واقع در محله آسیاب برجی خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای گفت: عملیات وعده صادق توانمندی جمهوری اسلامی ایران را در یک جنگ ترکیبی نشان داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین گفت: مکانی بهتر و مناسب تر از سرای تاریخی سعدالسلطنه برای راه اندازی موزه خوشنویسی نداریم.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۱    
سخنگو و عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، گفت: از شهریور 1400 تا پایان سال 1402 سالانه 313 هکتار فضای سبز احداث شده و آمار تولید فضای سبز جهشی و تصاعدی بوده است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۳۸    
در جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورای اسلامی شهر که به ریاست محمد اسکندری و با حضور دیگر اعضای کمیسیون برگزار شد مقرر گردید در اردیبهشت ماه سال جاری همزمان با ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و آغاز دهه کرامت آئین تجلیل از مدال آوران ورزشی و نخبگان علمی فرهنگی محمدشهر توسط مدیریت شهری محمدشهر ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین با اشاره به اینکه فعالیت نشریه پیام شهر باید منطبق بر سیاست گذاری شورای شهر پیش رود گفت: در حال حاضر شاهد فعالیت نداشتن نشریه پیام شهر هستیم در حالی که هیچ مجوزی از شورای شهر اخذ نشده است.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۸    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس بر این باور است که دفاع مشروع ایران، هیبت پوشالی که سالیان سال رژیم کودک کش اسرائیل در پشت آن پنهان شده بود را برای همه آشکار کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
احمد راستینه، سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس می گوید: اختلاف برخی افراد با حاکمیت در موضوع حجاب، به هیچ عنوان به انسجام ملی ما لطمه نمی زند. امروز قاطبه ملت ما، حجاب را به عنوان یک مسئله هویتی، تمدنی و حفظ کرامت زن با محور خانواده پذیرفته است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۸    
رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج در بازدید از تماشاخانه سیار حضور تماشاخانه را در پر کردن خلاء کاربری فرهنگی، اجتماعی در مناطق کم برخوردار مناسب دانست.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اسلامی شهر تهران، امروز 29 فروردین از ایکنا بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عملیات وعده صادق را دفاع مشروع از حقوق منافع ملت ایران دانست و گفت: پاسخ تنبیهی سپاه نشان داد که کشورمان در دفاع از منافع ملی با کسی تعارف ندارد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۳۳    
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، ارزش ریالی مجموع یک درصد بودجه فرهنگی دستگاه ها را چند ده همت اعلام کرد و از بررسی جدول توزیع این بودجه در مجلس خبر داد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۵:۳۳    
ایسنا: رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: عفاف و حجاب وجهه سیاسی، اخلاقی و اجتماعی و شرعی و دینی دارد بنابراین هیچ توجیهی برای کوتاه آمدن از آن وجود ندارد. ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس گفت: در خصوص لایحه عفاف و حجاب گزارش تهیه شد و در صحن هم مطرح گردید؛ بنابراین باید 32 دستگاه نسبت به این مسئله ورود کنند، اما متاسفانه فقط 2 دستگاه ورود کردند که یکی وزارت کشور بود و دیگری هم فراجا بوده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ارومیه با اشاره به این که تاریخ و هویت شهر ارومیه در برنامه های فرهنگی به فراموشی سپرده شده است، گفت: سازمان فرهنگی،اجتماعی شهرداری با همکاری های لازم با بنیاد ایران شناسی در راستای احیای فرهنگ های تاریخی و هویتی شهر ارومیه گام برداشته است.
اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی یکشنبه (26 فروردین) با محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل این وزارتخانه دیدار کردند.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: بحث عفاف و حجاب یک جنبه دینی دارد که جای خود دارد و یک جنبه قانونی دارد که ممکن است یکی بگوید هیچ دینی ندارم خب نداشته باش، اما کشور ما قانون دارد این موضوع در 43 سال پیش در شواری انقلاب فرهنگی آمده است و به هر دلیل بعضی ها عمل نکردند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۶    
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: عفاف و حجاب وجهه سیاسی، اخلاقی و اجتماعی و شرعی و دینی دارد بنابراین هیچ توجیهی برای کوتاه آمدن از آن وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۳   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: عفاف و حجاب وجهه سیاسی، اخلاقی و اجتماعی و شرعی و دینی دارد بنابراین هیچ توجیهی برای کوتاه آمدن از آن وجود ندارد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روزنامه اقتصادآینده از اصفهان،، علی قاسم زاده در نشست صمیمانه اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان که با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و جمعی از هنرمندان برگزار شد ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نمایشگاه کتاب تهران را شب قدر کتاب دوستان دانست و گفت: بسیاری از افراد جامعه هر سال منتظر برپایی نمایشگاه کتاب هستند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
کرج (پانا) - نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج، خواستار برگزاری جشنواره گل های داودی در محدوده کاخ مروارید مهرشهر شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز؛ علی قاسم زاده روز 27 فروردین ماه در نشست صمیمانه اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان با مدیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و جمعی از هنرمندان اظهار کرد: اگر اداره ارشاد جهت انجام تشریفات قانونی اقدام کند ...
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: آستان قدس رضوی باید همکاری و همراهی لازم با شهرداری، برای احداث ایستگاه باب الجواد(ع) در خط 3 مترو را داشته باشد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: هدف کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، کمک، مساعدت و همفکری با مجموعه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و پیشبرد اهداف و ماموریت های این وزارتخانه است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه عملیات وعده صادق گام بلندی در دفاع از حقوق ملت ایران بود گفت: پاسخ جمهوری اسلامی ایران به رژیم صهیونیستی حداقل اقدام مشروع یک کشور در برابر تجاوزی آشکار به منافع ملی او محسوب می شود.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اگر بزرگترین پروژه عمرانی این شهر یعنی قطار شهری، پیوست زیارت نداشته باشد با مشهد امام رضا(ع) همخوانی ندارد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۸:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
شفقنا_ وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: با لغو روادید ایران با ده ها کشور دنیا، در حال حاضر امکان سفر بدون روادید نیمی از مردم دنیا به ایران وجود دارد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست صمیمانه رئیس و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد.