یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۲:۲۸Oct 2020 25

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر مشهد»

قدس آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد، در حاشیه بازدید از خزانه های کاشت گل مورد نیاز در برنامه گلکاری استقبال از بهار 1400، به همراه عضو شورای اسلامی شهر مشهد و جمعی از مدیران ارشد حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری، از هماهنگی و برنامه ریزی های لازم برای حمایت از تولیدکنندگان داخل استان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۴۶    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: بی شک امروز یکی از مهمترین دغدغه های ما موضوع توجه ویژه به ورزش بانوان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: این کلانشهر از نظر سرانه های ورزشی وضعیت مناسبی ندارد ولی هر یک از دستگاه ها و نهادها، امکاناتی دارند که در زمان های بلااستفاده می تواند در اختیار مجموعه های دیگر قرار گیرد و پاسخگوی نیازهای آنها باشد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حقوقی و قراردادهای شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بسته های تشویقی بازآفرینی محلات هدف در سرعت بخشیدن به مقاوم سازی بافت های ریزدانه تاثیر بسیار مثبتی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۹    
ایسنا/خراسان رضوی لایحه سیاست کسر کرایه بلیت قطار شهری مشهد در شورای اسلامی شهر مشهد به تصویب رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۷    
️جدول نحوه محاسبه کرایه مترو برای شهروندان مشهدی که در یکصد ودهمین جلسه شورای اسلامی شهر مشهد به تصویب رسید، به شرح زیر است.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: میزان درآمد 10 کشور برتر دنیا در زمینه استخراج طلا معادل حدود نیمی از درآمد یکی از شرکت های برتر در حوزه فناورانه دنیاست از این رو باید در راستای اقتصاد مقاومتی به حوزه فناوری توجه شود. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
با تصویب شورای اسلامی شهر مشهد از این پس نرخ کرایه مترو مشهد براساس سیاست کسر کرایه بلیت و برمبنای مدل ترکیبی میزان مساحت، ناحیه و زمان لحاظ می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در دوره مدیریت جدید استان، مدیریت شهری مانند سابق در کنار استاندار خراسان رضوی برای پیشبرد اهداف دولت و ایجاد امید و آرامش در شهر خواهد بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: ورود به ماه ربیع الاول را تبریک می گویم و امیدوارم در این ماه بتوانیم مانند گذشته در خدمت مردم باشیم و همچنین هفته نیروی انتظامی را بر دلاورمردانی در نیروی انتظامی که امنیت کشور را تأمین می کنند، تبریک می گوییم.
به گزارش روابط عمومی منطقه خراسان رضوی ، حجت السلام والمسلمین پژمانفر نماینده مجلس شورای اسلامی شهر مشهد با حضور در منطقه از نزدیک در جریان فعالیت های این شرکت قرار گرفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی لایحه تهیه بانک اطلاعاتی و ساماندهی متکدیان، بی خانمانان و افراد ولگرد امروز در شورای اسلامی شهر مشهد تصویب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در واکنش به حذف لوگوی شهرداری و شورا از بنرهای مراسم خاکسپاری استاد شجریان با اشاره به اینکه دلیلی که برای این موضوع به ما ارائه کردند این است که برخی دستگاه های دیگری که در این مراسم مشارکت داشته اند به این موضوع اعتراض کردند ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر مشهد طرح دوفوریتی نامگذاری حدفاصل بلوار شهید صادقی تا خیابان ارشاد را به نام محمدرضا شجریان را تصویب کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با تلاش مجموعه دستگاههای مختلف مراسم خاکسپاری پیکر مرحوم محمدرضا شجریان با انسجام و در شان آن استاد در مشهد برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در حوزه حمل ونقل عمومی برای افراد نابینا 60 سفر رایگان در ماه را پیش بینی کردیم که در حال حاضر مراحل اجرایی آن فراهم می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
نام مرحوم "محمدرضا شجریان" استاد فقید آواز ایرانی، پیرو طرح دو فوریتی شورای اسلامی شهر مشهد بر خیابانی واقع در حد فاصل بلوار شهید صادقی و بلوار خیام مشهد که پیش از این "ارشاد" نام داشت، گذاشته شد.
باشگاه خبرنگاران جوان: اعضای شورای اسلامی شهر مشهد با طرح دوفوریتی نام گذاری خیابان ارشاد در مشهد به نام استاد شجریان موافقت کردند. حمیدرضا موحدی زاده عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نام مرحوم "محمدرضا شجریان" استاد فقید آواز ایرانی، پیرو طرح دو فوریتی شورای اسلامی شهر مشهد بر خیابانی واقع در حد فاصل بلوار شهید صادقی و بلوار خیام مشهد که پیش از این "ارشاد" نام داشت، گذاشته شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با تلاش مجموعه دستگاههای مختلف مراسم خاکسپاری پیکر مرحوم محمدرضا شجریان با انسجام و در شان آن استاد در مشهد برگزار شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: 290 هزار متر مربع در سال 98 و 250 هزار متر مربع در سال 99 خطوط کفپوش ویژه نابینایان در این شهر ایجاد شده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یکی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: پیکر مرحوم استاد شجریان به مشهد منتقل شده است. مسعود ریاضی بیان کرد: در مورد برگزاری مراسم تصمیم قطعی گرفته نشده است. وی ادامه داد: در این خصوص خانواده و دستگاه های مسئول تصمیم گیر هستند. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۹:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
یکی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد گفت: ساعت دقیق تدفین استاد شجریان اعلام نشده و در حال بررسی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در پی درگذشت، محمدرضا شجریان، استاد آواز ایران پیامی را صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- شهردار مشهد برای مشارکت در پروژه احیای برج و باروی شهر تاریخی توس اعلام آمادگی کرد و گفت:آمادگی داریم با دریافت مصوبه و تایید شورای اسلامی شهر مشهد برای احیای بخشی از برج و بارو نیز مشارکت کنیم و به زودی لایحه ای در این خصوص به شورای شهر ارائه خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد از ستاد استانی مقابله با کرونا در خراسان رضوی خواست تا با توجه به شرایط کنونی شیوع این ویروس همه گیر، بطور قاطع در خصوص تعطیلی مدارس تصمیم گیری کند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: از مردم و تشکل ها دعوت می کنم اعتبارات موکب ها را برای حذف کارتن خوابی و کمک به معتادان متجاهر هزینه کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۱    
ایسنا/خراسان رضوی لایحه اندیشکده سیاست گذاری شهری امروز در صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد به تصویب رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بخش قابل توجهی از باغهای مشهد متعلق به آستان قدس رضوی است که ساختاری بی بدیل از فضای سبز و باز را در این کلانشهر شکل داده لذا حفاظت از این میراث ارزشمند زیست محیطی ضروری است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۲    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: امسال هزینه موکب های دهه آخر صفر برای حذف کارتن خوابی هزینه شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر مشهد با تاکید بر لزوم حفظ باغات آستان قدس رضوی با راهکاری نوین و متفاوت، استفاده از مفهوم حق انتقال توسعه را یکی از راه های حفظ اراضی باغات دانست.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۷    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: امسال که امکان پذیرایی از زائران امام رضا(ع) وجود ندارد، می توان منابع آن را به سمت حذف کارتن خوابی و ساماندهی معتادان متجاهر هدایت کرد تا در شهر امام رضا بتوانیم در این مسیر تلاش موثری داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۰    
یکصد و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر مشهد امروز برگزار شد و شش مصوبه در زمینه های مختلف فرهنگی علمی و عمرانی داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: هر سال منابع زیادی در دهه پایانی صفر برای استقبال از زائران پیاده در مشهد هزینه می شد که چه خوب است امسال این منابع برای حذف جریان کارتن خوابی و معتادان متجاهر و در مناطق حاشیه شهر هزینه شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: هزینه موکب هایی که در هزینه می کردند درحال حاضر به مناطق حاشیه نشین هدایت شده و در آنجا به ارائه خدمت می پردازند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
صد و هشتمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد لایحه تغییر نام یک میدان در مشهد تصویب شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۵    
صد و هشتمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد لایحه تغییر نام یک میدان در مشهد تصویب شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۳۵    
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد از تولیت آستان قدس رضوی خواست که لا همکاری و تعامل یکدیگر باغات آستان قدس را به سمت حسابداری سبز و عام المنفعه سوق دهیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: امسال هزینه موکب های دهه آخر صفر برای حذف کارتن خوابی هزینه شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه متاسفانه برخی از حاشیه های غیر مجاز مشهد امروز به وسط شهر آمده است بیان کرد: حجم ساخت و ساز های غیر مجاز به دلیل افزایش بیش از حد از عهده شهرداری خارج شده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۲۲    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد و عضو کمیته نظارتی شورا در منطقه ثامن روز گذشته میزبان اصحاب رسانه بود تا بار دیگر مواضع مدیریت شهری در خصوص اتفاق های رخ داده در بافت پیرامون حرم مطهر را تشریح کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۱:۴۱    
ایسنا/خراسان رضوی نائب رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد در مورد طرح نوسازی بافت اطراف حرم گفت: اگر فردی به دنبال تغییر طرح است ...