جمعه ۱۲ خردادساعت ۱۷:۵۱Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر مشهد»

ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بودجه ای که امسال پیش بینی کردیم، 40 درصد سرانه ورزشی در مشهد را افزایش خواهدداد و 23 مجموعه ورزشی جدید به ظرفیت ورزشی مشهد افزوده خواهدشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهرهای زیارتی را حرم شهر می دانیم و محدوده حرم مطهر، یک جغرافیای قراردادی است ولی در محضر امام رضا(ع) هیچ گونه محدودیتی ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۸    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با افزایش درصد تامین اجتماعی در عوارض پروانه ساختمان، ساخت وساز به ویژه در حاشیه شهر قفل می شود و مردم به دنبال ساخت بدون پروانه و خلاف می روند و ساخت وسازهای خلاف 100 درصد افزایش پیدا می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی نسبت به توسعه زیرساخت های گردشگری و زیارت در شهرهای زیارتی ایران توسط حاکمیت تأکید کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: باید شرایط را برای حضور مردم در جشن های بزرگ شهری را فراهم کنیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهد گفت: کارهای مردمی عملکرد بهتری دارند و ماندگارتر هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری مشهد گفت: "مجید نژادحسین" عضو علی البدل اول منتخبین شورای اسلامی شهر مشهد جایگزین "هاشم دائمی" عضو تعلیق شده این شورا شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۶    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: هدف از تصویب طرح پروژه های زودبازده، تسهیل و تسریع در رسیدگی به مشکلات مردم در مناطق بوده است و از شهرداری تقاضا می کنیم اجرای این طرح را درگیر دستورالعمل ها و بخشنامه ها نکند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد از واگذاری یک هزار دستگاه موتورسیکلت برقی به شهروندان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: به منظور گرامیداشت یاد و نام شهدای مقاومت، با مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد، بولواری در مشهد به نام شهید مقاومت، ابومهدی المهندس نامگذاری شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد از سرویس دهی رایگان مترو و اتوبوس از ساعت 14 امروز سه شنبه 9 خرداد 1402 به مناسبت میلاد امام رضا (ع) خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۲    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با تاکید بر نصب تابلو روزشمار بهره برداری و پایان عملیات اجرایی طرح ها، آن را برای نظارت بر عملکرد شهرداری و مطالبه گری مردم موثر خواند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد آخرین وضعیت جانشین دو عضو تعلیقی شورای شهر و احتمال استعفای یک عضو دیگر برای شرکت در انتخابات مجلس تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: یکی از اتفاقات خوبی که در انتصابات شاهد هستیم، تکیه به ظرفیت و توان بدنه داخلی شهرداری است که به عنوان شورای اسلامی شهر، از آن حمایت می کنیم.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: جلسه هیات مدیره اتحادیه شرکت های قطار شهری کشور با حضور اردشیر احمدزاده رییس اتحادیه، مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، مدیران عامل شرکت های قطار شهری سراسر کشور، ایمان فرهمندی رییس کمیسیون عمران ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۷    
اعضای شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با استعفای غلامحسین صاحبی از عضویت در شورای اسلامی شهر موافقت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مشهد رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مردم باید برای اجرای طرح های شهری نظارت کنند و مطالبه گری داشته باشند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۱    
اعضای شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با استعفای غلامحسین صاحبی از عضویت در شورای اسلامی شهر موافقت کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در کال کشف سالانه بیش از 80 میلیون متر مکعب آب هدر می رود، اما مسئولان این آب را تصفیه نمی کنند تا بتوان برای کشاورزی استفاده کرد. در ازای این آب شرب در حوزه کشاورزی استفاده می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهردار مشهد انتصاباتی را شروع کردند و اینکه این انتصابات با تکیه بر توان و بدنه داخلی شهرداری بوده اتفاق خوبی است که ما نیز در شورا حمایت می کنیم. درخواست مهم من از شهردار حفظ فضای آرامش و شایسته سالاری در انتصابات است تا کار به شایستگان سپرده شود.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: جلسه هیات مدیره اتحادیه شرکت های قطار شهری کشور با حضور اردشیر احمدزاده رییس اتحادیه، مدیران عامل شرکت های قطار شهری سراسر کشور، ایمان فرهمندی رییس کمیسیون عمران،حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد و جمعی از صاحب نظران عرصه حمل و نقل ریلی کشور به میزبانی شرکت قطار شهری مشهد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۵۰    
رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهد از اختصاص بودجه ویژه جوانان در شهرداری مشهد خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس ضمن انتقاد از برنامه هفتم توسعه، از عدم توجه به مدیریت شهری و روستایی در این برنامه، گلایه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شورای اسلامی شهر مشهد به تشریح آخرین وضعیت اعضای علی البدل و جانشین شورای اسلامی شهر مشهد پرداخت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: جایگاه و اهمیت حوزه خدمات شهری شهرداری بر هیچکس پوشیده نیست چرا که به طور مستقیم با شهر و زندگی شهروندان در ارتباط است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۰۷    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهرآرا یکی از تخصصی ترین مجموعه های شهرداری مشهد است و توانسته جایگاه بسیار خوبی در بین مردم باز کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به طرح پیشخوان زیارت گفت: در پیشخوان زیارت، تسری صفات امام رضا (ع) را دنبال می کنیم و از لحاظ فرهنگی درصدد هستیم که فرهنگ زائر و زیارت را تسری دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۵    
رئیس کمیسیون توسعه و بهسازی منطقه توس شورای شهر مشهد گفت: برای اولین بار در تاریخ شورای اسلامی شهر مشهد 21 میلیارد تومان بودجه ویژه ورزش دوچرخه سواری بانوان اختصاص یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد از استعفای غلامحسین صاحبی، عضو شورای اسلامی شهر مشهد، برای شرکت در انتخابات مجلس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد گفت: خلاء نبود بیمارستان اختصاصی برای بانوان کلانشهر مشهد احساس می شود و باید با ساخت بیمارستان مخصوص زنان و دختران این خلاء پر شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد گفت: سال گذشته 80 میلیارد اعتبار برای توسعه پارک های بانوان در سطح شهر داشتیم که امسال به 340 میلیارد تومان رسیده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهردار جدید باید رویکرد جدی برای حاشیه شهر داشته باشد و پروژه های نیمه تمام چه موافق باشیم و چه نباشیم، باید به اتمام برسد، زیرا بودجه شهرداری را گرفته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
هم زمان با آغاز هفته روابط عمومی و ارتباطات، شهردار و شماری از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد با حضور در مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل شهرداری از اقدامات این مرکز به عنوان پل ارتباطی بین مدیریت شهری و مردم قدردانی کردند. شهرداری مجموعه ای خدماتی است که عملکردش در ابعاد زندگی شهری دخیل است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه تمام پروژه های نیمه تمام از اولویت های شوراست، گفت: شهرداری بودجه های لازم را دریافت کرده است و باید کارها را به پایان برساند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد سرپرست شهرداری مشهد انتخاب شد
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۱    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شورای ششم پشتیبان شهردار است و کمک می کنیم تا شهردار جدید در مسیری هموار خدمتگزاری صادقانه ای به مردم داشته باشد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۶    
شهردار مشهد گفت: رأی شورای اسلامی شهر مشهد یک طلیعه ای را ایجاد کرد که مدیریت شهر به یک نفر که از بدنه شهرداری مشهد است، سپرده شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم معارفه شهردار مشهد مقدس با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر مشهد آغاز شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: آنچه امروز زبان فارسی در اختیار دارد حاصل تلاش های فردوسی کبیر است به همین دلیل یکی از وظایف اصلی مدیران فرهنگی و مدیران شهر تکریم و گرامیداشت یاد و خاطره حکیم ابوالقاسم فردوسی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مشهد - رئیس شورای اسلامی شهر مشهد از تعلیق یک عضو دیگر شورای شهر مشهد خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر اسلامی شهر مشهد تعلیق یکی از اعضای شورای اسلامی این شهر را تایید کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۵    
سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: موضوع تعلیق یکی از اعضای شورای شهر مشهد به مسائل گذشته باز می گردد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خبر تعلیق حسین حسامی، رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد توسط رئیس شورا تایید شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص انتشار اخباری مبنی بر تعلیق یکی از اعضاء شورای اسلامی شهر مشهد گفت: تاکنون نامه رسمی به من نرسیده و خبر موثقی که دادستان یا رئیس شورا در این خصوص اعلام کنند، ندارم و از این موضوع مطلع نیستم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۶    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت:امیدواریم شهردار با شناخت خوبی که از بدنه شهرداری دارد، به سرعت نسبت به اجرایی کردن برنامه ها و انتظارات شورای اسلامی شهر اقدام کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهردار جدید مشهد باید منطبق بر انتظارات و برنامه های شورا عمل کند و امور را پیش ببرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهردار به صورت رسمی و با حکم وزیر کشور فعالیت خود را از صبح روز گذشته آغاز کردند. امیدواریم آقای قلندر با سرعت بر اوضاع شهری، برنامه ها و انتظارت شورا مسلط شوند و امور را به پیش ببرند. انرژی نو در شهرداری دمیده خواهد شد ...