دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۹:۴۴Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر مشهد»

شهرآٰرا نیوز   ۸ دقیقه پیش    
نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: سال 1399 با تمام تلخی ها رو به پایان است، این سال تجربه ای برای شناسایی نقاط ضعف و قوت همچنین شناسایی فرصت ها و نکاتی که باید روی آن ها تمرکز می شد، بود. کرونا زمینه ای برای استفاده بهتر از فرصت ها شد.
شهر فردا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بعضا تصور می شود نگاه شهرداری در ایجاد فروشگاه های زنجیره ای، مادی است در حالی که درآمد حاصله از این فروشگاه ها با هزینه های جاری آن مساوی است و اقدامات شهرداری بیشتر جنبه تسهیل گری و حمایت از حقوق مصرف کننده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرماندار مشهد گفت: برای اولین بار انتخابات شورای اسلامی شهر مشهد در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در 28 خرداد 1400 به صورت تمام الکترونیکی برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۳    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: گفت وگو یک امر اجتناب ناپذیر است و بایستی به دنبال نهادینه کردن آن در جامعه باشیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: 8 سال است که محدوده منفصل توس توسط استانداری به ما ابلاغ شده، اما امروز که طرح راهبردی آماده شده، به ما اعلام می کنند که این محدوده به اشتباه ابلاغ شده و محدوده منفصل را قبول ندارند.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هییت رییسه شورای اسلامی شهر مشهد به همراه شهردار منطقه 11 و تعدادی از بانوان فعال در حوزه فرهنگی از پروژه پارک مادر و کودک شهر مشهد و فاز دو بوستان چهل بازه که در حال اماده سازی است بازدید کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۵    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص عدم تایید پیوست زیست محیطی کمربند جنوبی توسط مشاور پروژه تذکر داد و گفت: چرا با وجود انجام مطالعات زیست محیطی و مصاحبه های اخیر شهردار مبنی بر اینکه ساخت پروژه منوط به مطالعات است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر مشهد در جلسه علنی روز دوشنبه این شورا در خصوص عدم تایید پیوست زیست محیطی کمربند جنوبی این شهر توسط مشاور پروژه به شهردار مشهد تذکر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه امروز شورای اسلامی شهر مشهد برای گروه های خاص50 درصد تخفیف صدور و تمدید پروانه حمل و نقل بار سبک و سنگین در نظر گرفته شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۷    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: هرنوع نگاه منفعت طلبی و فسادزا از سوی هر شخصی در مجموعه مدیریت شهری، خط قرمز ماست و نه تنها همراهی نمی کنیم بلکه مدعی نیز خواهیم شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۹    
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر مشهد گفت: 25 سال است که ابلاغیه برای بهبود وضعیت طوس ارسال شده است اما هنوز در این زمینه اقدامات لازم نشده و نیازها برآورده نشده است.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر مشهد با انتقاد از رفتار دوگانه برخی گفت: با وجود این رفتارهای دوگانه اولویت اصلی ما رضایت مردم بوده و تمامی کارهای انجام شده متعلق به شهروندان است. اولویت اصلی مدیریت شهری خدمت به مردم و جلب رضایت آنها است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: داشتن رویکرد و نگاه دوگانه به حوزه امور مدیریت شهری مشکل ساز و متفاوت با رفتار علوی است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۹    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: نباید تنها به فکر تامین منافع شخصی خود باشیم، زیرا این موضوع در شهر قابل قبول نیست. جلب رضایت مردم همیشه برای ما در اولویت است و همیشه مردم باید پیروز این میدان باشند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: امسال مردم با انبوهی از مشکلات اقتصادی روبه رو بودند و روزهای سختی را گذراندند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۰    
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شورای شهر در طرح استقبال از بهار 1400 از نقش مهم زنان و حضور مؤثر آنها در تولید و صنعت حمایت می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد بر تلاش شورای پنجم مبنی بر قانونی شدن روند تصویب طرح حریم رضوی و رفع دغدغه های آن تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی شهردار مشهد با تاکید بر اینکه طرح ویژه تفصیلی بافت پیرامون حرم طرح کاملا قابل دفاع است، گفت: البته دغدغه های شورای اسلامی شهر مشهد دغدغه حداکثری است و طبیعتا از ابزارهای خود استفاده خواهند کرد اما بنده به عنوان عضو کمیسیون ماده پنج و شهردار مشهد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۹    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به تصویب طرح تفصیلی حرم مطهر تصریح کرد: اگر این طرح به نفع مردم است، پس چطور ممکن است که نمایندگان مردم نسبت به اطلاعات مربوط به طرح نامحرم تلقی شده باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی لایحه نرخ کرایه تاکسی های شهر مشهد در سال 1400 به تصویب شورای اسلامی شهر مشهد رسید که براساس آن کرایه تاکسی های شهری 35 درصد نسبت به سال 99 افزایش پیدا کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: جایگاه مدیریت شهری در فرآیند تهیه هر گونه طرح توسعه شهری با هر عنوان غیرقابل حذف است و شورای عالی شهرسازی و معماری اختیار حذف جایگاه قانونی مدیریت شهری را ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بر خلاف اعلام برخی مدیران، داده ها و اطلاعات مربوط به طرح تفصیلی بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی پیش از تصویب در کمیسیون ماده 5، در اختیار شورای شهر و شهرداری مشهد قرار نگرفته است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در گذشته 28 مسجد و حسینیه در طرح تخریب شده که در رابطه با این موضوع نیز با اوقاف توافق شده است اما اکنون برای تخریب مسجدی که در مسیر طرح قرار داشت و مجبور به تخریب آن بودیم شاهد تجمعات اعتراضی هستیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در موضوع طرح اطراف حرم مطهر، موضوع اصلی ما مردم هستند و امیدواریم با هم افزایی این موضوع را دنبال کنیم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر مشهد از نارضایتی اعضای شورای اسلامی این شهر نسبت به عملکرد شهردار و احتمال استیضاح وی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در خصوص طرح تفصیلی بافت پیرامون حرم مطهر حضرت رضا(ع) این روند قانونی طی نشده و متاسفانه کمیسیون ماده 5 نیز بدون توجه به این نقیصه بزرگ، برای بررسی طرح تشکیل جلسه داده است.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: پایانه اتوبوسرانی شهید جوان سبب اتصال مدهای حمل و نقلی مخصوصا اتوبوسرانی و قطار شهری می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۵    
سردار یوسفعلی زاده در دیدار با محمدرضا حیدری، حمایت شورای اسلامی و شهرداری مشهد را از تکمیل مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان خواستار شد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
در صد و بیستمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد پرداخت مابه التفاوت تسهیلات بانکی بازسازی ناوگان تاکسیرانی تصویب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- پروژه بازگشایی مسیر بلوار کوشش به جاده خلج با هزینه بیش از 400 میلیارد ریال روز دوشنبه طی مراسمی با حضور محمد رضا کلائی شهردار و رییس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد بهره برداری شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: همه دلسوزان و منتقدان جدی شرایط کنونی برای حفظ امنیت و تمامیت ارضی کشور، بدیلی جز جمهوری اسلامی سراغ ندارند. مورد تاکید همگان است که صرفا جمهوری اسلامی، با رفع نواقصی که در برخی زمینه ها دارد می تواند ضامن امنیت و تمامیت ارضی کشور باشد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۱    
هنوز دوربین را روشن نکرده ایم که سر حرف را از دغدغه هایش برای زنان باز کرده است. دستی به لبه های نامرتب روسری اش می کشد و می گوید: همه می گویند مقنعه بپوش تا راحت باشی ولی من آنقدر روسری می پوشم تا پوشیدن لباس های رنگی بین زنان محجبه فرهنگ شود ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۱    
نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اصلاح طلب و اصولگرا همراه هم می توانند اتفاقاتی را رقم بزنند که منجر به رشد کشور شود بنابراین این دو باید مکمل یکدیگر باشند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۱۵    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شاهد سیاه نمایی بعضی از رسانه ها هستیم که دوره قبل از انقلاب را یک وضعیت عالی و وضعیت کنونی کشور را بد نشان می دهند و این در حالی است که در دوره قبل از انقلاب اعتقادات مردم پایمال می شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد گفت: عوارض و حقوق شهرداری برای صدور پروانه ساختمانی در شرایط کنونی، حدود 5/2 درصد بهای ساختمان را شامل می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۳۱    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به مناسبت های هفته پیش رو گفت: سالروز عملیات بیت المقدس و یاد دلاورمردان این عملیات را گرامی می داریم.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: رفتن به سمت شناسایی و حراست از املاک مرتبط به حق شهر رسالت مهم شهرداری است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سلامی با اشاره به اینکه سازمان پارک ها به دلیل جبران خسارت واحدهای صنفی با موافقت و مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد 50 درصد اجاره بهای غرف را در نیمسال اول شامل بخشودگی قرار داده، گفت:تامین نیازهای شهروندان در بوستان ها از اولویت های ما است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اطلس محلات مشهد زیربنایی برای تدوین برنامه های دقیق و مبتنی بر خواست مردم است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۰:۲۲    
امروز و همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و ایام الله مبارک دهه فجر طی مراسمی با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهرمشهد الرضا (ع) و خواهران بسیجی این حوزه، دومین نشست بانوان فاطمی با هدف معرفی بانوی تراز انقلاب اسلامی برگزارشد.
نشست توسعه همکاری سه جانبه میان پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور ، اداره کل هواشناسی استان خراسان رضوی و شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در محل ساختمان شورای اسلامی شهر مشهد مقدس برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
با تصویب لایحه ای در شورای اسلامی شهر مشهد مقدس زمینه بهره مندی بیشتر اتباع خارجی از همه خدمات شهری فراهم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: دهه مبارک فجر فرصتی برای بازگشت به بهمن 57 و مرور شعارها و خواسته های انقلاب است تا دلیل عدم تحقق برخی آرمانها را بررسی کنیم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: دختر و زن ایرانی آماده است تا بدون محدودیت و تبعیض سکان مدیریت کشور را در تمامی سطوح در اختیار بگیرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۵    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: وظیفه داریم به آزادی مردم احترام بگذاریم اما این آزادی نباید خارج از چهارچوب باشد زیرا شاهد هرج و مرج در جامعه خواهیم شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۳۰    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با تبریک دهه مبارک فجر گفت: این دهه بهانه ای برای بازگشت به بهمن 57 و مرور شعار های انقلابی است. به مسیر گذشته برگردیم و آرمان ها را دوباره مرور کنیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مراسم یوم الله 12 بهمن در عرصه میدان شهدا مشهد با حضور محمدرضا کلائی، شهردار مشهد، مسئولان شهری، استانی و برخی اعضای شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۴:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهرداری مشهد با تاکیدات شورای شهر و در راستای رویکرد حمایتی که نسبت به هنرمندان مشهدی داریم، آمادگی دارد ظرفیت های متعلق به خود اعم از نگارخانه ها و گالری ها را رایگان در اختیار هنرمندان قرار دهد تا آثار خود را در معرض فروش و بازدید دیگران قرار دهند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۵    
رئیس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس در شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اقدامات صورت گرفته در آرامگاه فردوسی طی 60 سال گذشته بی سابقه بوده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا کلائی شهردار مشهد در جلسه علنی امروز شورای شهر حاضر و به سوال مجتبی بهاروند، عضو شورای اسلامی شهر مشهد درخصوص عدم اجرای به موقع خطوط دو، سه و آغاز عملیات حفاری خط چهار قطارشهری پاسخ داد اما بهاروند از پاسخ او قانع نشد.