دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۴:۲۰Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر مشهد»

ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۸:۴۷    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: معلولان باید بتوانند در شهر به سهولت تردد و از امکانات و زیرساخت های شهری بهره مند شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۶    
ایسنا/خراسان رضوی عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد درخصوص لیست منتشر شده از پاداش های چند میلیونی در یکی از معاونت های شهرداری مشهد گفت: مبالغ پاداش پیشنهادی است و شهردار یا معاون مربوطه آن را تایید می کند و سقفی برای آن تعریف نشده است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: موضوع پاداشهای چند 10 میلیونی به برخی معاونان و مدیران شهرداری این کلانشهر مورد بررسی قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: ایجاد دسترسی برای ساکنان نواحی مختلف شهر لطف نیست بلکه وظیفه ای برزمین مانده از مدیران پیشین شهری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۴۷    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه 31 هزار و 377 نفر معلول در مشهد داریم، گفت: بیشترین معلولان مشهد در منطقه دو شهرداری هستندو 264 نفر معلول در این منطقه زندگی می کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۵    
حجت الاسلام منصوریان - رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: 12 آذر روز جهانی معلولین است. باید شرایط تردد آسان معلولین را در مشهد فراهم کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۰    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: استقرار نیروی دریایی در حاشیه دریاها باعث شده کمتر از آن ها یاد کنیم. ولی باید قدردان آن ها باشیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: تعامل و رعایت اخلاق اجتماعی لازمه یک زندگی شهری است که در صورت نبود آن شهر با مشکلات زیادی روبه رو خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۸:۵۳    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در دوره ششم شورای شهر قصد داریم نسبت به مسائل فرهنگی عقب رویم و مسائل فرهنگی را به متولیان آن واگذار کرده و به مسائل اجتماعی ورود پیدا کنیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
هاشم دائمی - رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر مشهد
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۹    
رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر مشهد گفت:دوفوریتی ها مستقیماً به صحن می آیند و در کمیسیون های تخصصی بررسی نمی شوند، لذا معمولاً عجله ای و برای رفع یک مشکل فوری مناسب اند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته نظارتی شماره 5 شورای اسلامی شهر مشهد گفت: براساس دغدغه مندی شورای ششم درباره برخورداری معلولان و توان یابان از امکانات و زیرساخت های شهری، در بوستان ملت فضایی با مساحت 3000 مترمربع به این عزیزان اختصاص یافته است که تا 2 ماه آینده به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهد گفت: باید کمیته ای متشکل از دستگاه های مختلف استان به منظور بررسی و پایش تخصصی حوزه ورزش تشکیل شود.
شارا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
محمد شیخانی مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهد پیرامون راه اندازی بستر تعاملی با همشهریان تحت عنوان شورای من گفت: هدف از راه اندازی صفحه شورای من در بستر فضای مجازی تعامل با مخاطبان و گره گشایی در امور آن هاست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه مشهد در حوزه های مختلف، باید پیشرو باشد و نگاه ویژه ای نسبت به این شهر حاکم شود، گفت: این مهم با حرف و شعار محقق نمی شود و تشکیل ستاد عالی مشهدالرضا(ع) می تواند گامی اساسی در این جهت باشد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مهدی ناصحی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: رعایت اخلاق اجتماعی و اخلاق همسایه داری نقش مهمی در راستای ارتقای سطح روابط انسان ها با یکدیگر دارد و باید در این زمینه اهتمام بیشتری صورت گیرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۵    
ایمان فرهمندی، رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مطالعات برقی سازی خط یک بی آرتی و حمل ونقل درون شهری مشهد در دستورکار شورا قرار گرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: استفاده به موقع از تجهیزات ایمنی و همچنین نگهداری مناسب از آن ها موضوع مهمی است که در صورت یادگیری می تواند آسیب ها را در حوادث به حداقل برساند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه توس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اعتقاد ما این است در کنار بارگاه نورانی علی بن موسی الرضا که نقطه ثقل جهانی است، توس و آرامگاه فردوسی هم ظرفیت جهانی شدن برای انتقال پیام جمهوری اسلامی را دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه دست های مدیریت شهری در برخورد با آلودگی هوا بسته است، گفت: سیاهه انتشار آلودگی هوای مشهد به روزرسانی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: پس از چندسال کاهش آمار تصادفات منجر به جرح و فوت، این آمار از ابتداء امسال روند صعودی به خود گرفته که زنگ خطری برای حوزه ترافیکی مشهد است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۱    
نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: طرح برگزاری اجلاس کلان شهر های عضو پیمان شانگهای در مشهد، پس از عضویت ایران در این پیمان مهم و اثرگذار بین المللی مطرح شد و اعضای شورای اسلامی شهر به اتفاق آرا به این طرح رأی دادند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۹    
رئیس کمیسیون حقوقی، نظارت، املاک و قراردادهای شورای اسلامی شهر مشهد گفت: قطار خدمت به مردم در شورای ششم بدون توجه به سنگ اندازی های سیاسی در حال حرکت به جلو است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص موضوع اخلاق اجتماعی، شورای ششم برنامه های ویژه ای را پیرامون این موضوع پیاده سازی خواهد کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۷:۴۹    
رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مهمترین مشکل مدیریت شهری این است که دولت و مجلس شورای اسلامی، شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهرها را رقیب خود می دانند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: حوزه ایمنی یکی از مسائل مهم و اولویت دار در زندگی شهروندی و آپارتمان نشینی است و این مبحث باید در حوزه فرهنگ شهروندی مورد توجه بیشتری قرار گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۸:۴۷    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: همه باید در جهت کاهش حوادث ترافیکی گام برداریم که یکی از راه های تحقق این هدف مهم بهره گیری از ظرفیت فرهیختگان جامعه به کمک مدیریت شهری و شورای شهر است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه طرح هم سایگی ایمن ظهر یکشنبه 30 آبان ماه با حضور جمعی از مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مشهد از جهت شرایط کرونایی همچنان در شرایط مناسبی قرار ندارد و شهروندان ملزم به استفاده از ماسک هستند تا وارد موج ششم کرونا نشویم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: از شهرداری و مدیریت شهری تقاضا شده در دو ماه آینده برنامه خود را برای همکاری در برگزاری اجلاس شانگ های اعلام کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مشهد 4گسل اصلی دارد که از لحاظ وقوع بلایای طبیعی به غیر از حوادث انسانی، ضرورت ایمن سازی شهر و ساختمان ها را دوچندان کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مشهد از لحاظ شیوع ویروس کرونا وضعیت شکننده ای دارد و ضروری است همچنان پروتکل های بهداشتی با جدیت رعایت شود تا وارد موج ششم کرونا نشویم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۶    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: از شب گذشته به دستور رئیس جمهور منع تردد شبانه نیز لغو شد، اما مشهد در شرایط جالبی نیست و همچنان شهروندان باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند تا دیگر در این زمینه سرمایه از دست ندهیم و وارد موج ششم نشویم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۶:۱۹    
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر مشهد گفت: زحمات جامعه مهندسی کشور مسبب کاهش پنجاه هزار برابری تلفات انسانی در طی 18 سال گذشته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: قصد داریم قراردادی با یکی از شرکت های خوردوسازی داشته باشیم تا بتوانیم 200 دستگاه اتوبوس وارد ناوگان اتوبوسرانی کنیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر مشهد گفت: طبق قانون 11 دستگاه متولی سامان دهی کارتن خواب ها و معتادان متجاهر هستند و وظیفه شهرداری ها، اسکان و گاهی تأمین وعده غذایی آن هاست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مقدس مشهد گفت: حلقه ارتباطی بین بانوان کتاب خوان و کتابدار را با محوریت شورای اسلامی شهر مشهد ایجاد می کنیم.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، حجت الاسلام امرالله سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان در نشستی با حسن موحدیان رئیس شورای اسلامی شهر مشهد ضمن آرزوی توفیق برای او یادآور شد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۲۰:۴۰    
اعضای کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد از پروژه های منطقه 6 شهرداری بازدید کردند و با اهالی این محله به گفت و گو پرداختند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۹    
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اگر اراده ای برای حل مشکلات و توکل و توسل به حضرت رضا (ع) داشته باشیم، مسائل و مشکلات مردم از کوچک تا بزرگ رفع خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: برای اولین بار احداث بوستان موضوعی کتاب کلید خورده تا مردم از وجود آن بهره مند باشند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: یکی از مهم ترین حمایت شورای ششم از کسب و کار های خُرد و شرکت های دانش بنیان وظایفی که شهرداری و شورای شهر مشهد برای خود تعریف کرده اند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۵    
فاطمه سلیمی - عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
حمید ضمیری، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر مشهد گفت: نوسان های قیمت مصالح در چندماه گذشته موجب شده است تا صنعت ساختمان رونق خود را از دست بدهد؛
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد گفت: برخی از مشاغل مزاحم جزو نیاز های ضروری مردم هستند و هیچ گونه آلودگی صوتی نیز ندارند و جابه جایی آن ها به مراکز خارج از شهر ضروری نیست.