شنبه ۲۶ خردادساعت ۲۲:۵۴Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر مشهد»

شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون ویژه سامان دهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: بررسی اعتبارات تخصیصی نشان می دهد که اعتبار عمرانی امسال منطقه، نسبت به سال 1400 رشد هزاردرصدی داشته و پیشرفت پروژه ها نیز بیش از 97 درصد است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: پروژه های مختلف عمرانی برای اسماعیل آباد پیش بینی شده که با تکمیل و بهره برداری از آنها، سطح کیفیت زیست شهری برای ساکنان این محدوده افزایش می یابد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: طبق قانون، پیش بینی تمهیدات لازم برای رفع خطر سیل و نظارت بر کال ها و مسیل های سطح شهر بعهده شهرداری است ولی شهرداری مشهد در سیل اخیر، اقدامات پیشگیرانه نداشته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد مصوبات و موضوعات مطرح شده در صحن علنی امروز شورا را تشریح کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: فاز یک خط 3 قطار شهری از پایانه مسافربری تا میدان شهدا پایان تابستان بهره برداری می شود و همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، ایستگاه سلامت خط 2 نیز تکمیل خواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۳۲    
یکصدوشانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد امروز یکشنه 21 خرداد در تالار شهر مشهد برگزار شد و شهردار در خصوص اقدامات شهرداری در پیشگیری از سیلاب پس از صدور هشدار هواشناسی خراسان رضوی در اردیبهشت ماه مورد سئوال اعضای شورا قرار گرفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: اعضای شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص ترک فعل شهرداری در سیل اردیبهشت از شهردار سؤال کردند که از ارائه توضیحات او قانع نشدند اما فرایند استیضاح شهردار را تا یک ماه مسکوت گذاشتند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
یکصدوشانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد امروز یکشنه 21 خرداد در تالار شهر مشهد برگزار شد و شهردار در خصوص اقدامات شهرداری در پیشگیری از سیلاب پس از صدور هشدار هواشناسی خراسان رضوی در اردیبهشت ماه مورد سئوال اعضای شورا قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- در یکصد و شانزدهمین جلسه علنی شورای شهر مشهد برای لحظاتی جلسه به دلیل تذکرات اعضا به خاطر قراردادهای شهرداری با برخی از پیمانکاران خاص و همچنین طرح سوال بابت سیل به تشنج کشیده شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص ترک فعل شهرداری در سیل اردیبهشت از شهردار سوال کردند که از ارائه توضیحات او قانع نشدند اما فرایند استیضاح شهردار را تا یک ماه مسکوت گذاشتند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار مشهد در جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد، درخصوص وقوع سیلاب اخیر توضیحاتی را ارائه داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: سال جاری، از حیث پروژه های عمرانی سال بسیار مهمی برای مدیریت شهری است و برهمین اساس، با محوریت کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای شهر، بازدیدهای مستمری از پروژه های عمرانی داریم.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: 23 دستگاه در اجرای قانون هوای پاک مسئولیت دارند و هر نهادی باید به سهم خود، نقش آفرینی کند تا شاهد بهبود شرایط هوای کلانشهرها و به ویژه مشهد باشیم.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: عملیات اجرایی فاز یک خط مترو به صورت شبانه روزی درحال اجراست و امروز ایستگاه های آن به مرحله نازک کاری رسیده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اجرای مسیر 4 بی آرتی، حدفاصل میدان فردوسی، بولوار توس، بولوار شاهنامه تا آرامگاه فردوسی به طول 23 کیلومتر جزو اولویت های عملیاتی و اجرایی برای سال 1403 است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۰:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: 2 هزار و 360 میلیارد ریال برای اجرای 35 طرح در منطقه سه شهرداری مشهد به عنوان دومین منطقه بزرگ جمعیتی این کلانشهر اختصاص یافت.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۵    
خراسان رضوی- با مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد و پیگیری خبرگزاری ایبنا، یک خیابان بنام استاد سید محسن مصطفی زاده نویسنده و شاعر فقید مشهدی نامگذاری می شود.
سینا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی، در نخستین روز از نمایشگاه آیفارم مشهد، دکتر غلامرضا قنبری و هیاتی از کشور عراق از غرفه سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی بازدید نمودند. ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: تشرف خبرنگاران مشهدی به نیابت از شهدای خبرنگار غزه، حرکتی موثر برای معرفی مبانی و رسوم شیعیان به جهانیان و محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی است و قطعا بازخورد خوبی دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۱    
رئیس کمیسیون ویژه بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد گفت: طرح نائب الزیاره این حس معنوی را بسیار گسترده تر می کند و از طریق این طرح یک بار فرهنگی بین مشهدی ها و اقصی نقاط جهان به وجود می آید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهرمشهد گفت:ما با کشور های بسیار زیادی همسایه هستیم می توانیم صادرات محصولات شرکت های دانش بنیان را توسعه دهیم .
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با توجه به تغییر مفهوم کلی زیارت، این نیاز وجود دارد تا به سولات تمدنی زائران پاسخ فرهنگی مناسبی داده شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مشهد- رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: پویش نایب الزیاره طرحی بسیار ارزشمند و جذاب است که استمرار آن موجب رشد و توسعه فرهنگ زیارت می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۱    
نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: برقی سازی ناوگان حمل ونقل در مشهد مسئله چندوجهی و چندبعدی است و تصمیم گیری در مورد آن نیاز به بررسی بیشتر و جدی تری دارد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری، مشارکت ها و مسکن شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: با مصوبه اخیر شورای اسلامی شهر، برای نخستین بار در بین شهرداری های کشور، روش تامین مالی جمعی در شهرداری مشهد اجرایی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه باشگاه پرسپولیس را بانک شهر خریداری کرده و شهرداری یکی از سهام داران این بانک است، تصریح کرد: درخواست دارم باشگاه پرسپولیس در مشهدالرضا (ع) مستقر شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- سفیر فرهنگی و گردشگری دزفول در استان خراسان رضوی گفت: نامگذاری یکی از خیابان های مشهد به نام دزفول در صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد به تصویب رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۶    
رئیس کمیسیون حقوقی، املاک و قرارداد های شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: از شهرداری انتظار داریم که در فاز نخست عملیات اجرایی بوستان کرامت ، 20 هکتار از این بوستان را تکمیل کند تا از آن بهره برداری شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۱    
اقتصاد ایران: مشهد- در یکصد و پانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد اعضای شورا یاد و خاطره رییس جمهور شهید و دیگر شهدای خدمت را گرامی داشتند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۱    
رئیس کمیسیون ویژه بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مهم ترین ویژگی شخصیتی شهید رئیسی اخلاص در کار بود. در دیدار هایی که با ایشان داشتیم، اخلاص را به وضوح می دیدیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر مشهد حدفاصل تقاطع غیرهم سطح شهید گمنام تا تقاطع غیرهم سطح حافظ شامل بو لوارهای کوشش، هفده شهریور و وحدت را به نام بولوار شهید آیت الله رئیسی نام گذاری کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۷    
مشهد- در یکصد و پانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد اعضای شورا یاد و خاطره رییس جمهور شهید و دیگر شهدای خدمت را گرامی داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهردار مشهد پاسخگویی شفاف، حضوری و مکتوب در صحن علنی شورا داشته باشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۶    
رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: با تخصیص اعتبار 650 میلیارد تومانی صورت گرفته، امسال 4 میلیون مترمربع از معابر سطح شهر آسفالت می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس از نامگذاری یکی از پرترددترین و نزدیک ترین خیابان ها به حرم مطهر رضوی، به نام شهید خدمت، آیت ا... سیدابراهیم رئیسی(ره) خبرداد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با بیان اینکه یکی از اقدامات شاخص شهید آیت الله رئیسی (ره)، احیای کارگروه ملی زیارت بود، گفت: این کارگروه، برکات بسیاری از جمله تأمین زیرساخت های بخش زیارت را به دنبال داشت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در شورا باید هرگونه خدمت رسانی مطلوب به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۲:۵۶    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به تدابیر مدیریت شهری در سیل مشهد گفت: اگر تدبیر مدیریت شهری نبود، در سیل دوم هم حتما قربانی داشتیم
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به مسائل مربوط به جاری شدن سیل در مشهد گفت: در مورد مسائل مربوط به تغییر اقلیم، نیازمند به روزرسانی اطلاعات هستیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: احداث سطح سوم تقاطع غیرهمسطح شهید فهمیده، جزو پروژه های اثرگذار و حائز اهمیت است که با با تکمیل و بهره برداری از آن، گره ترافیکی میدان شهید فهمیده هم برطرف می شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۶    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: حضور پرشور مردم در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای خدمت، نشان از دل دادگی آن ها به نظام و انقلاب اسلامی دارد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: در روز تشییع پیکر مطهر رئیس جمهور، 620 هزار جابه جایی و سفر در خطوط یک و دو مترو ثبت شد که رکورد بی نظیری است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۱    
عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: نگاه شهید آیت الله رئیسی به لزوم تسریع ارائه خدمت به محرومان در تمامی سخترانی ها و موضع گیری ها مشهود و ملموس است و برهمین اساس بود که به عنوان سید محرومان شناخته می شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۱    
عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، شهید رئیسی را پدر معنوی محرومان ایران اسلامی دانست و گفت: این نگاه چه در زمان تولیت آستان قدس رضوی و چه در زمان ریاست جمهوری ایشان، کاملا مشهود بود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: شهید آیت الله رئیسی(ره)، در مباحثی چون زیارت و زائر ایده های ارزنده ای داشت و در زمان تولیت آستان قدس رضوی زیارت از مبداء تا مبداء را تعریف کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد یکی دیگر از اقدامات شاخص رئیس جمهور شهید را احیای کارگروه ملی زیارت برشمرد و گفت: تصمیمات این کارگروه، به منزله تصمیمات هیئت دولت بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۰    
سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: باتوجه به ماده 22 قانون انتخابات ریاست جمهوری و تبصره ذیل آن در مورد تاریخ برگزاری انتخابات شورای شهر و روستا، مجلس شورای اسلامی می بایست نسبت به توقف یا تمدید شورا ها اعلام نظر نماید.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
حسن موحدیان، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با تصمیم اعضای شورای شهر، یکی از معابر اصلی و یا میادین شهر به نام خادم الرضا(ع)، سیدابراهیم رئیسی نامگذاری می شود.
رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: خدمات رسانی مترو و اتوبوس در روز تشییع پیکر مطهر رئیس جمهور رایگان خواهد بود.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
خراسان رضوی - رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: هم زمان با شهادت حضرت آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور مردمی جمهوری اسلامی ایران، یکی از معابر اصلی و یا میادین شهر به نام ایشان نام گذاری می شود.