پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۴۴Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بورس»

اقتصاد آنلاین / قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
در برنامه هفتم توسعه درباره خوراک پتروشیمی ها، قیمت خوراک و حمایت هایی که لازم است از سرمایه گذاران پتروشیمی ها، پترو پالایشی ها و صنایع پایین دستی به عمل آید، طرح های خوبی وجود دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس هیات تحقیق و تفحص از سازمان بورس و اوراق بهادار، از آغاز جلسات این هیات از روز یکشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: که مجلس در زمینه حمایت از سهامداران بورسی، به دولت کمک خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: با توجه به پیگیری های روزانه ریاست سازمان بوس و اوراق بهادار، نخستین گام از اصلاح قیمت ها برداشته شد و این فرایند به جز صنعت خودرو در سایر صنایع هم ادامه خواهد داشت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان بورس در خصوص افزایش 18 درصدی قیمت خودرو توییتی را منتشر کرد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه اقتصاد و درآمد جی پلاس: امروز (17 آذر 1400)، ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی با افزایش 99 هزار تومانی نسبت به روز گذشته به 9 میلیون و 239 هزار تومان رسید. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۷    
بهترین جایی که می تواند شفافیت از آن شروع شود، سازمان بورس است و سازمان می تواند در مورد رویه ها، در مورد این موضوع که چرا بسیاری از مجوزهای نهادهای مالی در زمان رئیس فعلی سازمان کندتر شده است و... شفاف سازی کند و انتظار این است که این موارد سریع تر رفع شود.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون اقتصادی ایران خودرو در نامه ای به مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار از افزایش قیمت خودروهای این شرکت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئولان ایران خودرو و سایپا در نامه ای به مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار ، افزایش 18 درصدی قیمت محصولات خود را اعلام کردند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۹    
به گزارش خلیج فارس؛ شهاب الدین شمس، معاون اقتصادی ایران خودرو در نامه ای به مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار از افزایش قیمت خودروهای این شرکت خبر داد.
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو قیمت پایه و کارخانه ای محصولات خود را برای آذر 1400 به سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرده است. به این ترتیب قیمت جدید خودروهای این خودروساز افزایش چند درصدی را تجربه نموده است. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که برخی از رسانه ها از احتمال افزایش 10 تا 18 درصدی قیمت خودرو در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار خبر داده بودند، ایران خودرو و سایپا قیمت های جدید محصولات خود را برای آذر به سازمان بورس اعلام کرده اند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
1400/09/17 - 11:51 جواد عشقی نژاد، مدیر عامل شرکت تامین سرمایه خلیج فارس در گفت وگو با بورس نیوز ، در خصوص شرکت تامین سرمایه خلیج فارس اظهار کرد: شرکت تامین سرمایه خلیج فارس در خردادماه سال 1400 موافقت اصولی خود را از سازمان بورس و شورای عالی بورس اخذ کرد و در 8آبان ماه ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
در حالی جلسه ستاد تنظیم بازار تازه شروع شده و قرار بود که درباره قیمت خودرو هم تصمیم گیری کند، قیمت های جدید خودرو که ظاهرا دیروز تصمیم گیری نهایی درباره آن اتخاذ شده بود، صبح امروز در سامانه کدال سازمان بورس ثبت شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۷    
معاون اقتصادی ایران خودرو در نامه ای به مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار از افزایش قیمت خودروهای این شرکت خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
راه اندازی بورس بین الملل بعد از حدود سه سال از سوی مسئولان مطرح شده و به نظر می رسد این موضوع در شورای عالی مناطق آزاد و هیات مدیره سازمان بورس در حال بررسی است.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۴۸ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: طبق مذاکرات انجام شده قرار است بورس کالای مشترک ایران و سوریه با همکاری مراجع ذیربط در دو کشور تاسیس و راه اندازی شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۸:۲۲    
با توجه به عدم رفع ابهام وضعیت اطلاعاتی شرکت صنایع کشاورزی و کود زنجان، تعلیق نماد معاملاتی "زنجان" بنا به تشخیص سازمان بورس و اوراق بهادار حداکثر تا تاریخ 1400/09/30 ادامه می یابد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۱    
امیر تقی خان تجریشی امروز (دوشنبه) در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا با اشاره به عملکرد رییس سابق سازمان بورس اظهار داشت: قالیباف اصل، رییس سابق سازمان بورس یکی از شناخته شده ترین افراد بازار سرمایه است که علاوه بر سکانداری شرکت بورس اوراق بهادار تهران به مدت 10 سال از سابقه عضویت در هیأت مدیره ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۳۸    
دو ماه از انتخاب عشقی به عنوان سکاندار سازمان بورس و اوراق بهادار می گذرد و عملکرد او در این مدت کوتاه با حواشی زیادی همراه بوده است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سازمان بورس در نشستی که در 13 آبان برگزار شد خبر ورود خودروهای لاکچری به بورس را داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۲    
خواسته سهامداران از رئیس قوه قضائیه این است که دایره رسیدگی به تخلفات بورسی را به یک سال و نیم گذشته محدود نکنند و به ماجرای آکنتور که در زمان مسئولیت فطانت (مدیرعامل فعلی بانک آینده) در سازمان بورس اتفاق افتاده هم رسیدگی شود؛ پرونده ای که سهامدارانش متضرر و بیچاره شدند.
مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: آنچه که در حال حاضر برای تامین مالی از طریق اوراق بدهی انجام می شود بیشتر برای دولت و شرکت های مرتبط با دولت است و حدود 12 درصد آن به تامین مالی شرکتها اختصاص دارد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه اقتصاد و درآمد جی پلاس: امروز (16 آذر 1400)، ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی با کاهش 5 هزار تومانی نسبت به روز گذشته به 9 میلیون و 140 هزار تومان رسید. ...
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به خلاء بازارگردان در دو صندوق معروف و پرحاشیه گفت: یکی از معضلاتی که در صندوق پالایش یکم و دارا یکم وجود دارد این است که این دو صندوق، بازارگردان ندارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
بک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر اقتصاد گفت که مراقب برخی کارشناسان نفوذی در داخل وزارت اقتصاد، سازمان بورس و سازمان خصوصی سازی باشید.
رشت پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
خواسته سهامداران از رئیس قوه قضائیه این است که دایره رسیدگی به تخلفات بورسی را به یک سال و نیم گذشته محدود نکنند و به ماجرای آکنتور که در زمان مسئولیت فطانت (مدیرعامل فعلی بانک آینده) در سازمان بورس اتفاق افتاده هم رسیدگی شود؛ پرونده ای که سهامدارانش متضرر و بیچاره شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس اظهار داشت: در بحث سهام عدالت با یک تاثیر روانی مواجه بودیم و حجم زیادی از سفارشات فروش در حدود یک سال گذشته انجام نشد و روی زمین مانده است. بنابراین همواره منتظر آثار آن در بازار هستیم.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مجید عشقی افزود: در این مرحله خودروهای لاکچری که عمدتا داخلی و مونتاژی هستند و حساسیت قیمتی روی آنها وجود ندارد به تدریج وارد بورس می شوند اما برای بقیه خودروها برنامه ای نداریم. ...
پایگاه خبری بازار سرمایه ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۳    
سرمایه گذاری ریسک های زیادی دارد و ضروری است برای فعالیت در بازار سرمایه به مسائل بسیاری توجه کنید. توجه کنید، چه یک معامله گر تازه وارد باشید و چه یک سرمایه گذار حرفه ای که مدت های طولانی نظاره گر بازار بوده، باز هم به راحتی می توانید تحت تاثیر اخبار، هیجان و رقابت های بازار قرار بگیرید.
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در تازه ترین صحبت های خود به حذف تدریجی دامنه نوسان اشاره کرده، موضوعی که بود یا نبود آن طی چند سال اخیر از کلیدی ترین محورهای مورد بحث بازارسرمایه به شمار می آید و به نظر می رسد اکنون با کارشناسی های انجام شده به تصمیم گیری نهایی در این زمینه نزدیک شده است.
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به این که سودآوری شرکت های بورسی تا پایان سال ادامه دارد، از پیگیری این سازمان برای استفاده از منابع صندوق توسعه ملی در صندوق تثبیت بازار سرمایه خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار از ادامه روند ورود استارت آپ ها به بازار سرمایه خبر داد. علیرضا ناصرپور در گفت وگو با ایسنا ، با اشاره به درج نماد تپسی به عنوان نخستین استارت آپ در فرابورس اظهار کرد: فرابورس روند پذیرش حدود چهار مجموعه را به صورت همزمان پیش می برد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۲۲:۰۷    
هر از گاهی در خصوص تغییر قوانین در بازار سرمایه صحبت هایی به گوش می رسد. این تغییرات در بخش های مختلفی مثل نحوه گردش اطلاعات، نحوه نظارت و نحوه انجام معاملات صورت می گیرد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار از ادامه روند ورود استارت آپ ها به بازار سرمایه خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۷:۲۳   + ۴۳ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار اخیراً امکان فروش متری مسکن از محل انتشار اوراق سلف موازی استاندارد را فراهم کرده است. این موضوع در حالی است که بر اساس آخرین گزارش منتشره از سوی بانک مرکزی، متوسط قیمت هر متر مربع واحد مسکونی ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه اقتصاد و درآمد جی پلاس: امروز (15 آذر 1400)، ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی با کاهش 11 هزار تومانی نسبت به روز گذشته به 9 میلیون و 145 هزار تومان رسید. ...
از آنجایی که بانک مرکزی نقش اصلی را در تعیین نرخ تسعیر ارز در بودجه ایفا می کند، سازمان بورس می تواند با هدف ساماندهی به سهام گروه بانکی از طریق تعیین مناسب نرخ تسعیر ارز یا اخذ مالیات بانک ها بر مبنی نرخ تسعیر بجای نرخ نیمایی، اقدامات موثری را در کارگروهی که به تازگی با بانک مرکزی تشکیل داده ...
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
شرکت مخابرات ایران 270 میلیارد تومان از سود سهام عدالت را پرداخت نکرده است؛ اما در مقابل 990 میلیارد تومان از دولت طلب دارد. این شرکت پیشنهاد کرده است مطالبات و بدهی های دولتی را به صورت تهاتر پرداخت کند. ...
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: امیدواریم در چند روز آینده شاهد اخبار مثبتی در بازار سرمایه باشیم زیرا دولت تصمیمات مناسبی را در حوزه بازار سرمایه به منظور حمایت از سهام داران گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
دامنه نوسان یکی از موضوعاتی است که در بین اهالی بازار سرمایه یکی از دلایل وضعیت فعلی بورس شناخته می شود. افزایش یا حذف دامنه نوسان به نظر بسیاری از کارشناسان می تواند بورس را از روندهای فعلی خارج کند.
اقتصاد آنلاین / بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
یاسر امامی، مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در نشست خبری که در حاشیه نمایشگاه بورس، بیمه و بانک برگزار شد، با اشاره به قابل توجه بودن ظرفیت بازار سرمایه برای تمام بخش های اقتصادی گفت ...
چندی پیش رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در مصاحبه ای با "سنا" به برنامه سازمان برای حذف محدودیت های دامنه نوسان اشاره کرد. با توجه به این نوع نگاه و ارزندگی اغلب سهام شرکت های حاضر در بازار سرمایه، بسیاری از فعالان و کارشناسان خواهان برداشتن برخی محدودیت ها از جمله دامنه نوسان قیمت هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس در خصوص چگونگی عرضه سهام دولتی و مزایای این واگذاری ها توضیحاتی داد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار از ادامه روند ورود استارت آپ ها به بازار سرمایه خبر داد. *** شرکت های استارت آپ نوبت به نوبت وارد بورس می شوند به گزارش صنایع ، علیرضا ناصرپور با اشاره به ورود اولین استارت آپ در فرابورس اظهار کرد: ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
وعده های اخیر رئیس سازمان بورس و افزایش قیمت دلار تنها سیگنال های مثبت برای بازار سهام هستند. این در حالی است که بورس برای رشد به اقدامات عملی جدی از سوی دولت نیاز دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۶:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
چندی پیش بود که میثم فدایی، مدیر اداره نظارت بر نهاد های مالی سازمان بورس خبر از راه اندازی صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات داد.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۷:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که هنوز تکلیف قیمت خودرو های داخلی مشخص نشده و ستاد تنظیم بازار تصمیم نهایی خود را در این مورد اعلام نکرده، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از احتمال عرضه برخی محصولات خودرو سازان در بورس صحبت به میان آورده است.
رییس هیات مدیره فرابورس ایران از انتخاب میثم فدایی مدیر فعلی نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس به عنوان سرپرست فرابورس در جلسه امروز هیات مدیره خبر داد.