دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۹:۱۴Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سهامداران»

نبض بورس   ۵۷ دقیقه پیش    
امروز دوشنبه 15 خرداد 1402 اطلاعیه های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه ها خواهیم پرداخت.
ابوالقاسم آقادوست گفت: اقدامات سازمان بورس در راستای سهولت در فرآیند افزایش سرمایه و امکان استفاده از حق تقدم ها به صورت الکترونیک، می تواند منجر به ترغیب سهامداران به منظور مشارکت در فرآیند افزایش سرمایه ها شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
کارشناس بازار سرمایه گفت: پخش برخط مجامع عمومی شرکت ها می تواند به سهامداران شرکت ها کمک کند تا به دور از هر حاشیه و محدودیتی از ریز جزئیات اخبار شرکت ها با خبر شوند.
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۵:۲۸    
سازمان خصوصی سازی با صدور اطلاعیه ای، در مورد واریز مرحله دوم سود سهام عدالت توضیحاتی را ارائه داد. به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، این سازمان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۲۹    
یک کارشناس بازار سرمایه در رابطه با شرایط این روز های بازار های جهانی عنوان کرد: اتفاقات رخ داده در دو روز گذشته موجب شد تا شرایط برای قیمت کامودیتی ها بهتر از قبل شود ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۴    
عبدالحمیدی کارشناس بازار سرمایه گفت: بازار بورس طیف عظیمی از سهامداران مردمی را دربرگرفته است، در این راستا ضرورت دارد تا نگاه به بازار سرمایه نگاه متفاوت باشد تا اعتماد از دست رفته مردم بازگردد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: سهامداران نباید در بورس گرفتار هیجانات شوند، بلکه باید نگاه بلندمدت داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گفته کارشناسان، افزایش کارایی، شفافیت، تحلیل پذیری و حذف محدودیت های مختلف از جمله مزیت های الزامی شدن پخش برخط مجامع عمومی شرکت ها محسوب می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سهام شرکت شاهد، با نماد ثشاهد در جریان روند صعودی اخیر که از آبان ماه سال گذشته آغاز شد، توانست بازدهی عجیب 600 درصدی را تا نیمه اردیبهشت ماه نصیب سهامداران خود کند. نگاهی به تحلیل تکنیکال ثشاهد، گمانه زنی سهامداران در رابطه با پایان اصلاح را افزایش داده است.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که بازار سرمایه هفته قبل را با چراغ قرمز به پایان برده بود، طی معاملات امروز شاخص های این بازار دوباره توانستند صعودی شوند. به گزارش وقت صبح به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز با 8634 واحد افزایش تا رقم دو میلیون و 279 واحد صعود کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه)، پنج کارگاه آموزشی برای سهامداران و ناشران برگزار می کند.
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ در مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه البرز که در تاریخ 13 خرداد 1402 با حضور 93/19 درصد سهامداران برگزار شد اعضای جدید هیات مدیره این شرکت انتخاب شدند.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۵    
می متالز - افزایش سرمایه 622 درصد صنایع سرام آرا به تصویب مجمع رسید. این افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و مطالبات حال شده سهامداران پیشنهاد شده بود که به تصویب رسید.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۵    
می متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع سرام آرا با حضور 52 درصد از سهامداران به ریاست محمدرضا درخشنده و نظارت ناصر شجاعی و حسین سعیدی تشکیل جلسه داد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۵    
در این مطلب به نحوه واریز و زمان واریز سود سهامداران حقیقی 12 نماد بورسی و فرابورسی که در سامانه سجام ثبت نام نموده اند و همچنین سهامدارانی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند پرداخته ایم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در چند وقت اخیر بازار بسیار نوسانی عمل کرده و عده ای که پرتفوی آن ها در سود بوده نقد شده اند و برخی دیگر از سهامداران هم در حال ارزیابی عملکرد حقوقی ها برای جابه جا کردن نمادهای خود هستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در این مطلب به نحوه واریز و زمان واریز سود سهامداران حقیقی 12 نماد بورسی و فرابورسی که در سامانه سجام ثبت نام نموده اند و همچنین سهامدارانی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند پرداخته ایم.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ 1402/03/21 برگزار می شود.
اقتصاد ایران: شرکت های بورسی و فرابورسی از سوی سازمان بورس ملزم به فراهم کردن مشاهده آنلاین مجامع برای سهامداران و ارائه پاسخ به سوالات شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت ملی انفورماتیک، روز 7خرداد ماه سال جاری به ریاست فرشاد محمدپور، معاون توسعه مدیریت و منابع و عضو هیات عامل بانک مرکزی و با حضور معاون فناوری های نوین بانک مرکزی، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد گروه ملی انفورماتیک و سهامداران این شرکت برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی منتهی به 29 اسفند1401 و مجمع عمومی فوق العاده شرکت محصولات کاغذی لطیف در محل مرکز همایش های این شرکت، واقع در شهر صنعتی هشتگرد برگزار شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که بازار سرمایه نسبت به سایر بازارهای موازی مانند ارز، سکه، خودرو و مسکن پتانسیل بیشتری برای رشد داشته و می تواند سال پررونقی را تجربه کند ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۴۲    
بنده خدا نمی داند که هنوز که هنوز است ، سهامدارانی هستند که روزانه ، منظم و مستمر ، فحش به جانش می کشند. داستان قفل شدن سهام بانک قوامین را فراموش نکردیم ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سهامداران والنسیا در سازمان APAVCF (انجمن سهامداران کوچک باشگاه فوتبال والنسیا) از کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید به دلیل اظهاراتش پس از درگیری اخیر بین دو باشگاه، شکایت قانونی کردند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سود فولاد مبارکه به صورت مستقیم و غیر مستقیم بین 60 میلیون نفر در کشور توزیع می شود که 30 درصد سود این شرکت مشمول سهام عدالت، 23 درصد سهامداران فولاد مبارکه، 30 درصد صندوق های تامین اجتماعی وبازنشستگی، عشایر و بسیج و ... می شود و و همچنین 17 درصد سهم دولت از سود فولاد مبارکه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: الکترونیکی شدن حق تقدم علاوه بر کاهش هزینه شرکت ها جهت انجام افزایش سرمایه به فرایند مشارکت سهامداران در بازار سرمایه سرعت داده و دانایی، توانایی و یادگیری را به همراه دارد.
عبدالله رحیم لوی گفت: یکی از مهمترین ایرادات فرآیند افزایش سرمایه، طولانی بودن مدت زمان تبدیل حق تقدم ها به سهام بود که امیدواریم با فراهم شدن امکان استفاده از حق تقدم ها به صورت الکترونیک این مدت زمان کاهش یابد و به حدود 15 روز برسد تا افزایش سرمایه هم برای ناشران و هم برای سهامداران جذاب تر شود ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
برخی کارشناسان معتقدند با توجه به روند نزولی ارزش معاملات بورس در چند هفته گذشته، سناریوی حمایت واعظی از بازار، در سال 99 احتمالا تکرار می شود و سهامداران خرد زیان می بینند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۰:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مهدی روزبهانی، کارشناس ارشد بازار سرمایه با بیان اینکه به نظر می رسد هفته آینده بورس شاهد معاملات متعادل با چاشنی منفی خواهد بود، گفت: احتمالا بازار سرمایه پس از هفته نیمه تعطیلِ آینده از روز شنبه 20 خرداد وارد دور تازه ای خواهد شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون چرا دلار و یورو امروز ارزان شد؟، پیش بینی قیمت طلا در آینده ای نزدیک، سهامداران دو نماد بانکی بخوانند، عقبگرد قیمت سکه با سطوح حمایتی طلای جهانی، قیمت دنا پلاس اتوماتیک چقدر شد؟، سوددهی خوب این نماد در طی 6 ماه ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بورس از اواسط اردیبهشت روند پر نوسانی را در پیش گرفته و این باعث نگرانی و بعضا ترس برخی از سهامداران شده است.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه بیمه پارسیان صبح روز پنجشنبه مورخ 1402/03/11 با حضور نزدیک به 84درصد سهامداران این شرکت برگزار شد.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۰   + ۷۱ سایت دیگر  
مدیریت نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار امکان مشاهده آنلاین جلسات مجامع عمومی توسط سهامداران را از سوی ناشران و موسسات حسابرسی معتمد سازمان بورس، الزامی کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: به نظر می رسد از نیمه دوم خرداد در کوتاه مدت روند بازار متعادل تر و یک شیب ملایم صعودی بگیرد و به نظر من می تواند بعد از خرداد روند مثبت بازار شروع شود. بازار سرمایه بسیار جذاب است و برای سهامداران در میان مدت و بلندمدت قطعا سودآور خواهد بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده سهامداران و مسئول کانون بازنشستگان کارخانه روغن نباتی نرگس شیراز با بیان اینکه اولین خبرگزاری که برای احیای کارخانه به کمک ما آمد خبرگزاری فارس بود، گفت: این خبرگزاری در طول این مدت نقش بسیار کلیدی را در نجات کارخانه داشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سهامداران برای کاهش ریسک نیاز به متنوع سازی بیش از حد سبد ندارند و به نظر می رسد با تشکیل سبد 4 تا 8 سهمی به هدف کاهش ریسک غیر سیستماتیک دست پیدا می کنند.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۳:۴۹    
زمان بندی واریز سود تقسیمی در سال 1402 به سهامداران شگویا از طریق شماره حساب اعلام شده در سامانه سجام اعلام شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ارزش بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال امروزی نزدیک به 2.50 درصد کاهش یافت و باعث ایجاد آشفتگی قابل توجهی در بین سرمایه گذاران و سهامداران شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ومهان برای ثبت نام سهامداران در سامانه سجام فراخوان عمومی صادر کرد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۳۶    
محمود حسنلو گفت: سهامداران برای پذیره نویسی الکترونیک گواهی حق تقدم همانند یک خرید اینترنتی، تنها با چند کلیک می توانند در این فرآیند مشارکت کنند. محمود حسنلو معاون فناوری و توسعه نوآوری سمات در برنامه میز اقتصاد شبکه خبر با موضوع الکترونیکی شدن افزایش سرمایه شرکت های بورسی ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بازار سرمایه این روزها درگیر رفت و برگشت ها و ترسی است که از ابتدای ماه قبل گریبان این بازار را گرفته و هنوز سهامداران نتوانسته آمد روند مشخصی را در بورس ایجاد کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کرج- مدیر عامل شرکت داروپخش با اشاره به برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت کارخانجات داروپخش با حضور بیش از88 درصد سهامداران گفت: سه هزار و135 ریال بابت هر سهم سود سهام پرداخت می شود.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
حق بیمه تولیدی یا همان درآمد ناشی از فروش بیمه نامه شرکت بیمه ملت در 2 ماه نخست امسال رشد 39 درصدی داشته و به بیش از 4 هزار و 564 میلیارد ریال رسید. ...
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بیمه کوثر ، ساختمان جدید مرکزی شرکت با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و هیئت همراه، سهامداران عمده، دبیر کل سندیکای بیمه گران و اعضای هیئت مدیره بیمه کوثر در تاریخ 1402/03/08 به بهره برداری رسید. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کشت و دامداری فکا از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۷    
شرکت سبحان دارو از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
شادا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در راستای تسریع، تسهیل و بهبود شیوه خدمت رسانی به سهامداران بازار سرمایه، از پروژه الکترونیکی نمودن فرایند صدور گواهی تمکن مالی رونمایی کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
پرونده حقوقی اختلاف سهامداران یک شرکت دانش بنیان عضو پارک فناوری پردیس با موضوع تقسیم سود، طی برگزاری دو جلسه رسیدگی و مشاوره حقوقی در مجتمع حل اختلاف تخصصی شرکت های دانش بنیان و نخبگان در پارک فناوری پردیس به صلح و سازش منتهی شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از روابط عمومی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، محمود حسنلو با موضوع الکترونیکی شدن افزایش سرمایه شرکت های بورسی، اظهار داشت: با آماده سازی زیرساخت ها و برنامه های عملیاتی سعی کردیم علاوه بر الکترونیکی کردن ارسال گواهی حق تقدم برای سهامداران ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
طرح مجتمع پتروشیمی شازند (اراک) یکی از عظیم ترین طرح های صنعتی پس از پیروزی انقلاب اسلامی است. این طرح مهم و زیربنایی در راستای سیاست های کلی صنعت پتروشیمی در زمینه ایجاد و توسعه صنایع مادر ...