یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۴:۲۱Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سهامداران»

افراد حقیقی 150میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند که بیشترین ورود پول حقیقی به بورس یا فرابورس مربوط به گروه محصولات شیمیایی و همچنین سهام شستا بود.
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شاخص بورس در پایان معاملات امروز شنبه هشتم آذرماه 1399 با رشد 23 هزار و 548 واحدی به یک میلیون و 390 هزار و 797 واحد رسید.
بورس نیوز   ۶ ساعت پیش    
"واعتبار" از سهامداران دعوت کرد 1399/09/08 - 16:23 شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران در تاریخ 1399/09/18 مجمع عمومی برگزار خواهد کرد. "کاما" در مجمع به سرمایه رسید 1399/09/08 - 15:30 شرکت باما مجمع عمومی فوق العاده در تاریخ 1399/09/06 برگزار کرد. "وصنعت" در هجدهم آذرماه مجمع دارد ...
نشست تخصصی تشریح آخرین وضعیت عملکرد بانک تجارت در حوزه های مالی و بانکداری با حضور معاون بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
بورس نیوز   ۹ ساعت پیش    
سلب صلاحیت 190 مدیر متخلف در این مدت کوتاه، اولا اتفاقی بی سابقه برای بازار سرمایه ما بوده و این امر نشان دهنده جدیت سازمان بورس و اوراق بهادار در حمایت از حقوق سهامداران خرد و برخورد با مدیران متخلف است.
شما نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد تمامی سهامداران حقیقی شرکت صنایع مس افق کرمان با نماد وافق می توانند از روز شنبه 8 آذر ماه 99 به مدت یک سال برای دریافت سود سهام این شرکت در سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 98 به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند.
رییس سازمان بورس گفت: پالایشی یکم قابل بازگشایی است، چون از زیاندهی خارج شده و به سوددهی رسیده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نعمتی، عضو ستاد اطلاع رسانی آزادسازی سهام عدالت گفت: طبق آخرین آمارهای اعلام شده 13 هزار و 291 میلیارد تومان وجه فروش سهام عدالت به حساب افزون بر سه میلیون و 200 هزار نفر از سهامداران سهام عدالت واریز شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۴    
در پایان معاملات امروز فرابورس سهام بگیلان با رشد 3.4درصدی مواجه شد. این نماد در ساعت پایانی بازار به صف خرید نشست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس گفت:اصل 44 سبب شد تا بازار سرمایه به سمت مسیر توسعه و رشد گام بردارد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۵    
یک شرکت بورس از گروه صنایع پالایشی و نفتی در 10 روز اخیر بازدهی 19 درصدی نصیب سهامداران و سرمایه گذاران خود کرده است. به گزارش کاماپرس، بورس این روزها در حال بازگشت تدریجی به روزهای رونق است و اگرچه برخی روزها شاخص بازار سهام منفی می شود اما طی 10 روز اخیر اغلب روزها بورس مثبت و سبزپوش بوده است ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
اگرچه مدت زیادی از آزادسازی سهام عدالت نمی گذرد اما از چند هفته گذشته معاملات این سهام متوقف شد و نگرانی برای سهامدارانش ایجاد کرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت بیمه البرز طبق آمار 6 ماه نخست سال جاری بر اساس اطلاعات سامانه کدال بورس حائز رتبه برتر در حوزه حاشیه سود عملیات بیمه ای در میان شرکت های بیمه ای شده است و با رشد چشمگیر سود خالص به نمادی مطمئن برای سهامداران و سرمایه گذاران خود بدل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
نماد شرکت نفت ایرانول در بورس، روز جاری معاملات خود را در سقف بازه قیمتی روز دنبال کرد.
امروز سهام شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر با ثبت معاملاتی به ارزش 21میلیارد تومان، رشدی پنج درصدی را رقم زد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اداره دیده بان سلامت بازار سرمایه گفت: سهامداران می توانند معاملات متکی بر اطلاعات نهانی، رفتار متقلبانه و هرگونه تخلفات مشاهده شده در حوزه بازار سرمایه را از طریق پایگاه اینترنتی سازمان بورس ( www.seo.ir) و ورود به لینک سامانه دادشهر (دیده بان مردمی بازار سرمایه) گزارش کنند.
شادا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
30 میلیون از سهامداران عدالت که روش مدیریت غیرمستقیم را برگزیده اند برای فروش سهام خود باید حتماً کد بورسی بگیرند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۷    
رشد 3.9درصدی شپنا با جابجایی 340میلیون برگه سهم این نماد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۶    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با رشد 23هزار و 548واحدی در ارتفاع یک میلیون و 390هزار و 797واحد به کار خود پایان داد و بیش از 18میلیارد و 232میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 16هزار و 633میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 832هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت و تجارت در تاریخ 1399/09/18 مجمع عمومی برگزار می کند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های ایران تایر، قند اصفهان و بهنوش ایران در بورس و معامله گران شرکت های توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، دامداری نمونه و کشت و صنعت دشت خرمدره در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در معاملات فرابورس امروز بپیوند با افت 10درصدی قیمت 25,955را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این سهم از رقم 100میلیارد تومان عبور کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عملیات بازار فرابورس ایران در اطلاعیه ای از بازگشت دامنه نوسان 10 درصدی برخی از سهام به 5 درصد از روز دوشنبه خبر داد.
وانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های ایران تایر، قند اصفهان و بهنوش ایران در بورس و معامله گران شرکت های توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، دامداری تلیسه نمونه و کشت و صنعت دشت خرمدره در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های ایران تایر، قند اصفهان و بهنوش ایران در بورس و معامله گران شرکت های توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، دامداری تلیسه نمونه و کشت و صنعت دشت خرمدره در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۲    
محدودیت دامنه نوسان یک قدم دیگر تا خداحافظی از بورس نزدیک تر شد. محدودیتی که خیلی ها آن را عاملی برای جلوگیری از نوسان های هیجانی می دانند و می گویند اگر این محدودیت وجود نداشته باشد ممکن است در مدت کوتاهی سهامداران بخش بزرگی از سرمایه شان را از دست بدهند. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که ناظر بازار سهام روز 22 آبان ماه از آغاز پرداخت سود این نماد به سهامداران خبر داده بود اما به نظر می رسد سود این نماد هنوز برای تعدادی از سهامداران واریز نشده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل روند صعودی داشت اما در ادامه معاملات عرضه در نمادهای بنیادین بیشتر شد و شاخص سیر نزولی پیدا کرد.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۹   + ۹۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، محمد کاظم چقازردی اظهار داشت: در اجرای مصوبه شورای راهبری ادغام، بانک سپه با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی، ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان بورس و اوراق بهادار ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
در جریان معاملات امروز بازار سهام با وجود فشار عرضه در نمادهایی مانند شستا اما تقاضا از عرضه پیشی گرفت و شاخص کل حدود 1/5 درصد رشد کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی از لغو سفارش فروش 248 هزار نفر از سهامداران عدالت خبر داد. *** لغو فروش سهام عدالت به گزارش خبرگزاری صنایع ، حسین فهیمی از میزان لغو فروش سهام عدالت اظهار داشت: 248 هزار نفر از سهامداران، سفارش فروش سهام عدالت خود را لغو کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت بیمه البرز طبق آمار 6 ماه نخست سال جاری بر اساس اطلاعات سامانه کدال بورس حائز رتبه برتر در حوزه حاشیه سود عملیات بیمه ای در میان شرکت های بیمه ای شده است و با رشد چشمگیر سود خالص به نمادی مطمئن برای سهامداران و سرمایه گذاران خود بدل شده است.
بانک صادرات ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۸   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد تمامی سهامداران حقیقی شرکت صنایع مس افق کرمان با نماد وافق می توانند از روز شنبه 8 آذر ماه 99 به مدت یک سال برای دریافت سود سهام این شرکت در سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 98 به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند. ...
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، سهامداران بازار سرمایه همچون سایر سرمایه گذاران پیش از سرمایه گذاری باید مجموعه ای از آموزش ها را فرا بگیرند. این روزها فعالیت در بورس بیش از هر زمان دیگری به دغدغه گروهی از افراد تبدیل شده است ...
نیپنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۵    
بورس اگرچه هنوز با روزهای بهاری امسال فاصله زیادی دارد اما به نظر می رسد از وضعیت ریزش قیمت فاصله گرفته و نگرانی های سهامداران در این زمینه تا حدودی مرتفع شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رشد بورس طی یک هفته اخیر، باعث استقبال سهامداران و تشکیل صف های خرید شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۵    
فردین آقابزرگی مدیرعامل کارگزاری بانک رفاه در گفتگو با بازار تفکیک سهامداران حقیقی از حقوقی و کنترل فروش حقوقی ها را مهمترین وعده ای دانست که موجب دلخوشی سهامداران شد و به بازار سرمایه کمک کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک کارشناس بازار سرمایه گفت: براساس پیش بینی های انجام شده، بازار در هفته جاری روند معقول و متعادل خود را حفظ می کند و همچنان سهامداران نباید در انتظار رشد پرشتاب در این بازار باشند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
با ایجاد چشم انداز محو کرونا، بازارهای جهانی پیش تر خود را با این اتفاق میمون تطبیق داده اند؛ اتفاقی که دلالت مهم آن برای سرمایه گذاران و شرکت های مرتبط در بورس تهران عبارت از لحاظ شدن آثار مثبت اتفاقات آتی در قیمت های کنونی است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رشد شاخص کل هم وزن و قرار گرفتن آن در آستانه رقم 400 هزار واحد این امید را ایجاد کرده که امروز 8 آذرماه 1399 شاخص هم وزن پس از 5 هفته به کانال 400 هزار واحدی برگردد.
برترین ها / بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۵   + ۹۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از آغاز فروش بلوکی سهام عدالت خبر داد و گفت: 248 هزار نفر از سهامداران سفارش فروش سهام عدالت را لغو کردند. ...
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 10 روز است که بازار سرمایه روندی جدید به خود گرفته و این روند در کنار تعطیلات کرونایی باعث شده که میزان سرمایه گذاری سهامداران خرد در بازار کمی بیش از گذشته شود.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- بعد از ریزش های 3 ماه گذشته، رشد شاخص های بورس مجدد از اول آذر آغاز شده و روزنه امیدی در دل سهامداران ایجاد کرده است. کارشناسان بازار سرمایه هم معتقدند، سهامداران نگران نباشند و نوید گزارش های مثبت آبان ماه شرکت ها رشد مجدد بورس را می دهند، اما در عین حال برخی دیگر معتقدند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۰:۱۴    
آمارها نشان می دهد همزمان با آغاز نزول در بازارهای طلا و ارز، رشد بازار سهام آغاز شده و نقدینگی جدیدی در حال ورود به بورس است، گویا نقدینگی در حال جابه جایی بین بازارهاست. ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
طبق اعلام بانک آینده در تاریخ 17 آذرماه مجمع افزایش سرمایه تشکیل خواهد داد. پیرو مجمع نوبت اول مورخ 1399/09/02 که به حد نصاب نرسید از کلیه سهامداران ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۲:۲۵    
امروز مطالبی همچون هفته بعد بورس چه خواهد شد؟، سهامداران غیرمستقیم سهام عدالت ببینند!، در پتروشیمی اصفهان چه می گذرد؟، پاسخ به سوالات متقاضیان وام یک میلیونی، ارتباط واکسن کرونا با قیمت طلا چیست؟، آیا بانک ها فردا تعطیل هستند؟، یارانه 100 هزارتومانی کِی واریز می شود؟ ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه به سهامداران توصیه کرد علی رغم آشکار شدن برخی نشانه های برگشت بازار همچون افزایش ارزش معاملات روزانه، جریان نقدینگی را با دقت رصد کنند.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بعد از مدت ها انتظار سهامداران حقیقی (خُرد) برای تشکیل مجمعی به منظور احقاق حقشان، در این هفته شاهد چراغ سبز مجلسی ها بودند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : هفته گذشته شاخص کل روندی پرنوسان داشت. در 3 روز از 5 روز معاملاتی هفته پیش، خالص پول حقیقی ورودی به بورس مثبت شد و ارزش معاملات کل و خرد بورس نیز رکورد 3 ماهه را شکست. آیا بورس در هفته پیش رو می تواند روندی صعودی داشته باشد؟
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عمق بخشیدن به بازار سرمایه و جلوگیری از رفتار های هیجانی در بورس می تواند تا حدود زیادی مسوولین سازمان بورس را به کاهش محدودیت های بازار سرمایه ترغیب کند.