چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۲۶Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنایع مس»

پارس فوتبال   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
خبرورزشی – فیروز کریمی طی گفت وگویی صریح، درباره آخرین وضعیت تراکتور صحبت کرد که بخش هایی از آن را در زیر می خوانید *به خاطر شکایت تعدادی از بازیکنان که نتوانستند کمکی به تراکتور کنند، پنجره نقل و انتقالات بسته شده است ...
سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: هر شخصی اسپانسری پیدا کند که 300میلیارد نه، فقط 100 میلیارد تومان برای تراکتور هزینه کند، بین دو نیمه دیدار مقابل پرسپولیس دست او را می بوسم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس گفت: تجهیزات بیمارستان انار توسط شرکت ملی صنایع مس ایران تأمین می شود.
به گزارش مس پرس؛ در این بازدید که در روزهای 29 و 30 شهریور ماه سالجاری برگزار شد؛ مهندس مهدی اهرابی عضو هیات مدیره و معاون هماهنگی، مهندس بهروز رحمتی معاون توسعه واکتشافات، محمدجواد خلیلی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۵    
توانمندی های فناورانه شرکت های دانش بنیان قرار است در خدمت ایجاد زنجیره ارزش یکی از صنایع راهبردی کشور یعنی مس قرار بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت صنایع مس شهید باهنر با تاکید بر اینکه فناوری مورد استفاده در این شرکت مربوط به 50 سال گذشته است، از فناوران و شرکت های دانش بنیان برای به روز رسانی فناوری در این شرکت دعوت کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت صنایع مس افق کرمان فافق آماده انجام معامله می باشد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش بورس نیوز ، با توجه به الزام رعایت ماده 11 دستورالعمل انتشار اوراق اجاره مبنی بر ارائه مصوبه هیات مدیره شرکت های مبنای انتشار اوراق اجاره مبنی بر عدم فروش دارایی های ثابت به میزان ارزش ریالی مشخص شده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان وراور درمجلس گفت: بازگشت گردش مالی 42 هزار میلیارد ریالی شرکت ملی صنایع مس به بانکهای استان ،مطالبه مردم کرمان است.
اقتصاد آنلاین / معدن24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۱:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
امروز برای آذربایجان بسیار مهم است؛ چراکه سرمنشأ تحولی عظیم در منطقه ورزقان آذربایجان شرقی خواهد بود و امیدوارم که باعث ایجاد گردش مالی، اشتغال و رونق اقتصادی از لحاظ ملی و استانی و انتفاع مردم منطقه شود.
به گزارش مس پرس، سیدرضا شاهچراغی مدیرعامل هلدینگ صنعت و معدن قرارگاه خاتم الانبیا، با بیان این مطلب اولین اولویت و یکی از دلایلی که قرارگاه خاتم الانبیا در هر عرصه ای ورود پیدا می کند را بحث چالش های کشور دانست. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : امروز، چهارشنبه 24 شهریور ماه، نمادهای فولاد (فولاد مبارکه)، شستا (شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی) و فملی (شرکت ملی صنایع مس ایران) بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل دارند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۴:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
الله وردی دهقانی روز سه شنبه در مراسم امضا قرارداد احداث مجموعه کارخانجات تولید کاتد مس در مجتمع مس سونگون افزود: هر چند کارشناسان شرکت ملی صنایع مس به طور رسمی ظرفیت شناخته شده مس سونگون را 2 میلیارد تن اعلام می کنند، ولی دانشمندان رقم دقیق آن را چهار میلیارد تن برآورد کرده اند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با حضور مدیرعامل شرکت مس و جمعی از مقامات استانی قرارداد احداث کارخانه تولید کاتد مس در مجتمع مس آذربایجان بین شرکت ملی صنایع مس ایران با قرارگاه خاتم الانبیا 23 مرداد سال جاری امضا شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - قرارداد واحدهای تولید مس کاتد مجتمع مس سونگون ورزقان به ارزش هشت هزار میلیارد تومان امروز سه شنبه با حضور جمعی از مقام های کشوری میان شرکت ملی صنایع مس ایران و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در محل مجتمع امضا شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در معاملات امروز بیشترین ورود پول حقیقی به سهام فملی (شرکت ملی صنایع مس ایران) تعلق داشت که ارزش تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی آن 39 میلیارد تومان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی اجرای پروژه ذوب مس در مجتمع مس سونگون را اتفاقی مهم برای اقتصاد استان دانست و گفت: ارزش افزوده و رونق اقتصادی حاصل از این پروژه در بلندمدت ورزقان را به نقطه ثقل اقتصاد استان و کشور تبدیل می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۸    
امروز سهام شرکت ملی صنایع مس ایران با معاملاتی 100میلیارد تومانی، قیمت 13,220ریال را ثبت کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
افراد حقیقی امروز 310میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند که بیشترین ورود پول حقیقی به بورس یا فرابورس مربوط به گروه فرآورده های نفتی و همچنین سهام ملی صنایع مس ایران بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به برنامه ریزی برای اجرای 24 هزار میلیارد تومان طرح توسعه ای در مجتمع معدن مس سونگون در زمان حاضر اعلام کرد: با توجه به روند افزایشی ذخایر شناسایی شده این معدن میزان سرمایه گذاری در آن در سال های آتی به 35 هزار میلیارد تومان افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - قرارداد کارخانجات تولید مس کاتد مجتمع مس سونگون ورزقان به ارزش هشت هزار میلیارد تومان امروز سه شنبه با حضور جمعی از مقام های کشوری میان شرکت ملی صنایع مس ایران و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در محل مجتمع امضا شد.
صبح امروز با حضور مدیرعامل شرکت مس و جمعی از مقامات استانی قرارداد احداث کارخانه تولید کاتد مس در مجتمع مس آذربایجان بین شرکت ملی صنایع مس ایران با قرارگاه خاتم الانبیا امضا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: معتقدم با نگاهِ گرفتن سهمیه حضور در لیگ آسیا، رتبه ششم لیگ برتر را به دست خواهیم آورد و ذات خلقت خداوندی برای انسان به گونه ای رقم خورده که به هر چیزی خواهد رسید به شرط آنکه برای آن موفقیت تلاش کند و بجنگد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
دنیای معدن -دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با حضور در محل تیم فوتبال رفسنجان در تهران با کادر فنی، بازیکنان، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره باشگاه صنعت مس رفسنجان دیدار کرد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
شرکت ملی صنایع مس ایران امروز یکشنبه 21 شهریور ماه، پنج هزار تن کاتد مس خود را در بورس کالای ایران به فروش رساند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۴    
مس شهر بابک که فصل گذشته موفق شد با صعود از لیگ دسته دوم و قهرمانی راهی رقابت های لیگ برتر شود حالا چند ماهی است که در خواب رفته است و خبری از این تیم به کوش نمی رسد. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۹:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس از روند احداث و تجهیز ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان بازدید کرده و پایان آبان ماه را زمان تحویل زمین چمن طبیعی این ورزشگاه جهت انجام بازی های لیگ برتر اعلام کرد.
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۱۳    
کارشناس ارشد مدیریت بحران شرکت ملی صنایع مس ایران مطرح کرد؛ امروزه سازمان ها در زنجیره فعالیت خود، از تمام فرایندهای تامین و تولید تا فروش محصولاتشان، با چالش ها و بحران های طبیعی و غیرطبیعی متعدد و گوناگونی مواجه هستند که بی توجهی به هریک از آن ها ممکن است عملکرد سازمان را مختل کند و حتی آن را به ...
شارا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و به طور کلی شرکت ملی صنایع مس ایران، از اوایل راه اندازی، توجه ویژه ای به مسؤولیت اجتماعی داشته که از قدیمی ترین آنها می توان به ایجاد باغ کنتوئیه اشاره کرد که در چندکیلومتری مجتمع قرار دارد و هم زمان با راه اندازی ایجاد شده است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از درج نماد شرکت های پارس فولاد سبزوار و صنایع مس افق کرمان در سامانه پس از معاملات خبر داد.
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بیشترین میزان نرخ فروش محصول "فباهنر" در مردادماه از آن محصول تسمه و ورق مسی با 1،436،516،779 ریال بوده است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دوره معاملاتی قراردادهای اختیار معامله خرید و فروش بر روی سهام شرکت ملی صنایع مس ایران از شنبه آینده در بوس آغاز می شود.
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۱:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
با حضور اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در جلسات تولید مجتمع های مس سرچشمه و شهربابک، عملکرد 5 ماهه این دو مجتمع بررسی شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۵۸    
دنیای معدن -صبح امروز طی مراسمی با حضور دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران و اعضای هیات مدیره شرکت مس از دانش آموز رفسنجانی که در رقابت کنکور امسال به رتبه دوم کنکور ریاضی دست یافت، تقدیر شد.
صبح امروز طی مراسمی با حضور دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران و اعضای هیات مدیره شرکت مس از دانش آموز رفسنجانی که در رقابت کنکور امسال به رتبه دوم کنکور ریاضی دست یافت، تقدیر شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
دنیای معدن -بررسی آمار فروش شرکت های بزرگ معدنی و صنعتی نشان می دهد که تولیدکنندگان بزرگ معدنی کشور همچون شرکت معدنی و صنعتی چادرملو (232 درصد)، فولاد مبارکه (147 درصد)، سنگ آهن گل گهر(178درصد)گهرزمین (146 درصد) ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای معدن -بررسی آمار فروش شرکت های بزرگ معدنی نشان می دهد که تولیدکنندگان بزرگ معدنی کشور همچون شرکت معدنی و صنعتی چادرملو (232 درصد)، فولاد مبارکه (147 درصد)، سنگ آهن گوهرزمین (146 درصد) ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
بررسی آمار فروش شرکت های بزرگ معدنی نشان می دهد که تولیدکنندگان بزرگ معدنی کشور همچون شرکت معدنی و صنعتی چادرملو (232 درصد)، فولاد مبارکه (147 درصد)، سنگ آهن گوهرزمین (146 درصد) ...
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۲:۰۹   + ۴۱ سایت دیگر  
فروش شرکت ملی صنایع مس ایران در پنج ماهه نخست امسال با افزایش 119 درصدی نسبت به مدت مشابه سال 99؛ به بیش از 26 هزار میلیارد تومان رسید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۱۲    
موضوع فعالیت شرکت ملی صنایع مس ایران عبارت است از اکتشاف، استخراج و بهره برداری از معادن مس ایران، تولید، توزیع و فروش محصولات پرعیار شده سنگ مس و فلز مس، توزیع و فروش محصولات اعم از داخلی و خارجی، مشارکت و جلب مشارکت در طرح های سرمایه گذاری مربوط به صنایع مس و انجام کلیه عملیات و معاملات مالی ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت صنایع مس افق کرمان می رساند نماد شرکت (فافق) از تاریخ دهم شهریور 1400 در بازار سرمایه فرابورس ایران گشایش شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت خدمات بازرگانی معادن و فلزات با اشاره به داخلی سازی سه هزار و 300 قطعه و کالا برای شرکت ملی صنایع مس و واحدهای وابسته در سال گذشته اعلام کرد: هفت هزار تامین کننده در تامین 20 هزار قلم کالای مورد نیاز صنعت مس کشور مشارکت دارند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سهام شرکت ملی صنایع مس ایران با جابجایی 120میلیون برگه سهم و ثبت قیمت 13,860ریال، رشدی یک درصدی را تجربه کرد.
به گزارش مس پرس متن پیام به شرح زیر است: بسمه تعالی کسب مدال نقره مسابقات پارالمپیک توکیو از سوی منصور پورمیرزایی قهرمان و پهلوان شرکت ملی صنایع مس ایران و باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان، موجب شادی و غرور مردم عزیز شهرستان رفسنجان و سخت کوشان صنعت مس شد. ...
به گزارش مس پرس، مدیر HSE شرکت ملی صنایع مس ایران با اعلام این خبر و با بیان اینکه در حال حاضر بحث مقابله با کرونا دغدغه اول کشور است، گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران در راستای حفظ سلامت پرسنل و ایفای مسئولیت های اجتماعی و کاهش فشار بر کادر درمان ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۲    
شرکت ملی صنایع مس ایران در پنج ماه نخست سال جاری توانست با کسب درآمد 263 هزار و 9 میلیارد ریال از فروش 966 هزار تن محصول در بازارهای داخلی و صادراتی، رشد 119 درصدی درآمد را نسبت به مدت مشابه سال قبل تجربه کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۳۸    
قیمت سهام شرکت ملی صنایع مس ایران در بورس امروز حدود پنج درصد افت کرد و فملی با خروج پول 246میلیاردی مواجه شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
گزارش عملکرد ماهانه شرکت ملی صنایع مس ایران با نماد فملی برای دوره منتهی به 31 مرداد 1400 منتشر شد و بر اساس آن میزان فروش شرکت مس در 5 ماهه اول امسال با رشد 119 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه شده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت صنایع مس افق کرمان با شرکت ملی صنایع مس ایران قرارداد منعقد کرد.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت صنایع مس افق کرمان با انعقاد قراردادی با شرکت ملی صنایع مس ایران، نسبت به تامین 22 هزار تن مس قراضه برای این شرکت اقدام خواهد کرد. به گزارش روز دوشنبه سایت خبری- تحلیلی معدن24 ...